48 nejlepších blogů pro webový design Musí všichni weboví návrháři a vývojáři následovat

Hledáte způsoby, jak zvýšit vaši hru, pokud jde o vývoj a navrhování webových stránek? Někteří z nejlepších světových odborníků nabízejí bezplatné rady a příklady. Tuto radu lze snadno najít. Zveřejňují to na svých blogech.


Ale kdo je nejlepší? Hledali jsme vás. Zde je seznam 50 nejlepších blogů pro webové designéry a vývojáře. Řekneme vám, z čeho je každý skvělý zdroj. Najdete zde také naše tipy na 3 články, které si musíte přečíst.

1. speckyboy

Napsáno: Paul Andrew a jeho tým

speckyboy

Co najdete: Blog ve stylu časopisu plný tutoriálů, technik a zdrojů. Příspěvky pokrývají webový design a vývoj, grafický design a reklamu. Přispěvatelé si vybírají své oblíbené styly designu a řeknou vám proč. Výhodou je, když vidíte, co je v současné době trendem designu webových stránek.

Přečtete si o technologiích, které jsou za tím. Články jsou psány pro návrháře webových stránek na volné noze. Pokud se vám líbí, co čtete, přihlaste se k odběru týdenního zpravodaje blogu. Je to spousta užitečných nástrojů a článků od designérské komunity.

Články, které musíte číst:

Následovat: @speckyboy

2. Šest revizí

Šest revizí

Napsáno: Jacob Gube

Co najdete: Nenechte se zmást minimalistickým designem se základním seznamem titulů na domovské stránce. Články jsou bohaté na grafiku, když skočíte dovnitř. Jacob a hostující autoři příspěvků to smíchají s články, průvodci a návody. Rozbalovací nabídka na stránce rejstříku vás přenese do hlavních kategorií. Můžete získat právo na to, co chcete číst. Nepřehlédněte Zdarma sekce. Jedná se o poklad užitečných designových prvků.

Články, které musíte číst:

Následovat: @sixrevisions

3. Seznam kromě

Seznam kromě

Napsáno:L. Jeffrey Zeldman a jeho tým
Co najdete:Dobrý blog potřebuje hlas, ale ten hlas by neměl být nadměrný. Tento web našel sladké místo. Začalo to jako seznam adres v roce 1997 a následující rok přešel na web. Inteligentní a zábavné články se zaměřují na standardy a osvědčené postupy.

Existuje 6 hlavních tematických kategorií. Každá z nich je dále rozdělena do podkategorií. Oceníte pomoc. Existuje více než 1750 článků. Od tvrdých technických rad po návrhy na opětovné nastolení kreativity.

Články, které musíte číst:

Následovat:@alistapart

4. SitePoint

SitePoint

Napsáno:Mark Harbottle a Matt Mickiewicz a jejich tým.

Co najdetePřes 30 lidí pracuje na tom, aby vám obsah, který najdete na tomto webu. Jsou to profesionální vývojáři webových stránek, návrháři a programátoři. Uvítali jste hromadu současných předmětů. Vodorovný pruh nahoře vám pomůže přejít ke konkrétním kategoriím předmětů.

Klikněte na kategorii a pod ní se zobrazí podkategorie. Pokud jste podnikatel, který chce prohloubit své chápání designu a vývoje webových stránek, zamiřte sem. Web nabízí tisíce videonávodů a elektronických knih za členský poplatek.

Články, které musíte číst:

Následovat:@sitepointdotcom

5. Sklad webových zdrojů

Sklad webových zdrojů

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete:Toto je sbírka většinou bezplatných zdrojů pro návrh a vývoj webových stránek. Začalo to v roce 2007 Umut Muhaddisoglu. Obrátil se k Bradovi Waylandovi, který také řídí DesignM. Web není tolik blogem, je oblíbeným online cílem všech věcí zdarma.

Některé články mají krátký úvod. Většina vás však dostane přímo ke zdroji. Inspiraci zde hledá více než 800 000 návštěvníků měsíčně. Hledejte podle kategorie nebo se podívejte, co je trendy.

Články, které musíte číst:

6. Line25

Line25

Napsáno:Iggy

Co najdete:ust jeden člověk vede tento blog. Má dobré oko pro příklady a návody, které vám pomohou naučit se nové techniky. Existují tři hlavní kategorie. Články kategorie nabízí recenze trendů webového designu. Existují také rozhovory s guru pro web design.

Inspirace kategorie obsahuje „místo v týdnu“, které je často založeno na tématu nebo stylu. Výukové programy kategorie splňuje svůj název, s velkou pomocí pro uživatele WordPress.

Články, které musíte číst:

Následovat: @ line25blog

7. Smashing Magazine

Smashing Magazine

Napsáno: Vitaly Friedman

Co najdete:Připojte se k více než 181 000 lidem, kteří se zaregistrovali do e-mailového zpravodaje. Pak se vydejte na prohlídku obsáhlé sbírky návrhových zdrojů na tomto webu. Existuje 6 hlavních kategorií a každá z nich má kurátora. Získáte tipy, triky a nápady Kódování.

Naučte se principy webového designu a objevte inspirativní příklady v designu. Držte krok s novými praktikami v roce 2007 mobilní, pohybliví. Učte se z výukových programů nebo získejte bezplatné zdroje v Grafika. Dodržujte osvědčené postupy pro Design UX. K dispozici je dokonce i kategorie WordPress.

Články, které musíte číst:

Následovat: @smashmag

8. Další web

Další web

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete:Toto je jedna z největších online publikací na světě. Najdete zde nejnovější zprávy o designu a vývoji webu, ale témata jdou daleko za hranice. Tvořivý kategorie nabízí užitečnou sbírku článků o webdesignu a vývoji.

Příběhy o nových spuštěních a aktualizacích softwaru najdete také na internetu Zahájení kategorie. A víte, co říkají o veškeré práci a žádné hře. Když je čas na přestávku, zamiřte k Rozptýlit.

Články, které musíte číst:

Následovat: @TheNextWeb

9. Kreativní blok

Kreativní blok

Napsáno: Dan Oliver a jeho tým

Co najdete: Statistiky, kreativní tipy a inspirace oplývají na tomto webu. Najdete zde také články o 3D vykreslování, audiovizuálních produktech a brandingu. Pokud hledáte pouze návrh nebo vývoj webových stránek, zůstaňte na hlavní kategorie.

Shromažďuje nejnovější příspěvky pro vás, s nejnovějšími nahoře. Creative Bloq je součástí Budoucí skupina. Má také webové stránky pro hudbu, zábavu a technologie ve Velké Británii.

Články, které musíte číst:

Následovat: @CreativeBloq

10. Hongkiat

Hongkiat

Napsáno: Hongkiat Lim a jeho tým

Co najdete: Tento web je oblíbený pro designéry, blogery a vývojáře. Redakční tým spravuje špičkovou sbírku tipů, triků, tutoriálů a nástrojů. K dispozici je také přiměřená rovnováha článků o miniaplikacích, aplikacích a nových technologiích.

Horizontální navigace v horní části webu přistupuje k hlavním kategoriím webu. Váš hlavní zájem bude Design / Dev. Pokud jste zaneprázdněni, zaregistrujte se do denního e-mailu.

Články, které musíte číst:

Následovat: @hongkiat

11. Design Shack

Design Shack

Napsáno: David Appleyard a jeho tým

Co najdete: Naučit se navrhovat a vyvíjet webové stránky pomáhá, když máte inspiraci. To je to, co tento blog dělá nejlépe. Je to ukázka designu. Články vás naučí techniky, takže můžete udělat totéž pro svůj web.

Dvě hlavní kategorie vás zavedou ke sbírkám příkladů designu. Galerie. Pokud jste zaneprázdněni, zaregistrujte se do denního e-mailu. Kategorie vám umožňuje vybrat hlavní barvu, kterou chcete ve vyhledávání vidět. Nejnovější příspěvky najdete pod Články kategorie.

Články, které musíte číst:

Následovat: @designshack

12. DESIGNTaxi

DESIGNTaxi

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete:Tento web získal velkou chválu od více než návštěvníků. Časopis Forbes ho pojmenuje jako jeden z 5 nejlepších webů, aby udržel krok s kreativitou a designem. Obsah, který najdete, je více než jen články o designu a vývoji webových stránek.

Nemusí se stát vaším nejlepším výběrem zdrojů, ale nikdy vás nedokáže inspirovat. Nejlepší způsob, jak najít nejnovější články o designu a vývoji webových stránek, je použít funkci vyhledávání. Je v horní části stránky.

Články, které musíte číst:

Následovat: @designtaxi

13. David Walsh

David Walsh

Napsáno:David Walsh

Co najdete:David Walsh je bloger, řečník a vývojář webu. Softwarový inženýr s 30 věcmi pochází z Madisonu ve Wisconsinu. Pomocí svého blogu vydává informace a návody o vývoji webových stránek. Davidovy články vám s designem moc nepomohou.

Jeho psaní o technické stránce webových stránek je však snadno pochopitelné. Předměty spadají do širokých kategorií, ale vše indexuje. Můžete spustit vyhledávání v horní části hlavní stránky, abyste zjistili, zda napsal něco, co vás zajímá.

Články, které musíte číst:

Následovat: @davidwalshblog

14. Enovato Tuts+

Enovato Tuts +

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete:Toto je pouze jedna z oblastí Enovato, která je předním trhem pro kreativní aktiva. Do ekosystému Enovato přispívá online komunita s více než 6 miliony lidí. V oblasti Tuts + najdete knihovnu více než 21 000 bezplatných konzultací.

Samostatně existuje více než 700 video kurzů. Nejlepší místo, kde najdete webový design a vývojovou pomoc, je zamířit k internetu kompletní index. Přístup do celé knihovny vyžaduje zápis pro bezplatnou zkušební verzi.

Články, které musíte číst:

Následovat: @tutsplus

15. OneExtraPixel

OneExtraPixel

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete:Tento web je ze Singapuru. Zaměstnanci shromažďují a sdílejí užitečné tipy, návody a zdroje. Vyúčtují se jako „digitální hřiště“. Rozumíte proč s trochou průzkumu. Krabice v horní části hlavní stránky zobrazuje články, které jsou nyní trendy.

Rozbalovací nabídka v levém horním rohu nabízí pohodlný způsob navigace. Slouží k nalezení konkrétních oblastí zájmu. OXP není tak velkorysý jako freebies jako jiné weby. Je to proto, že jejich cílem je kvalita.

Články, které musíte číst:

Následovat:@onextrapixel

16. Stoyan je phpied

Stoyan je phpied

Napsáno:Stoyan Stefanov

Co najdete:Vraťte se na tento web, kde získáte podrobné informace o vývoji webových stránek a zdroje. Informace získáte od kvalifikovaného odborníka. Stoyan je autorem 4 knih. Jedna věc, kterou na tomto blogu nenajdete, je hodně grafiky. To proto, že Stoyan je hlavně o kódu.

Najdete užitečné příklady kódu, který lze použít pro vývoj webových stránek. Není to plodný plakát, ale i jeho články z minulých let jsou stále užitečné.

Články, které musíte číst:

Následovat:@stoyanstefanov

17. WebAppers

WebAppers

Napsáno:Ray Cheung

Co najdete:Tvůrce tohoto webu má dobré místo. Online jsou stovky tisíc zdrojů. Kdo má čas jít hledat? On a jeho přispěvatelé si vybírají to, co věří, že jsou nejlepší zdroje. Najdete zde seřazenou sbírku bezplatných ikon, fotografií a písem.

Objevíte také komponenty Javascript a Ajax a pluginy webových stránek. V pravé části hlavní stránky vyhledejte tabulky, které zobrazují kategorie a témata.

Články, které musíte číst:

Následovat: @ webappers

18. Navrhněte si cestu

Navrhněte si cestu

Napsáno:Bogdan Sandu

Co najdete:Design webových stránek je vášní Bogdana. O tom píše zde na svém blogu. K vyjádření svého názoru používá jednoduchý a přímý jazyk. Bogdan rozděluje své příspěvky do 5 kategorií na navigační liště v horní části hlavní stránky. Uvádí své poslední příspěvky níže.

Když sdílí a zdroj, Bogdan si udělal čas, aby vysvětlil proč, a on vám dá příklady, jak ho můžete použít. Můžete se přihlásit k odběru jeho týdenní aktualizace e-mailu.

Články, které musíte číst:

Následovat: @boogiesbc

19. Dům na stromě

Dům na stromě

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete:Zakladatelé tohoto webu věří, že technologické vzdělávání by mělo být dostupné pro každého. Nabízí přes 220 online kurzů. Úplný přístup na web vyžaduje placené členství, ale můžete se zaregistrovat do 7denní zkušební verze zdarma.

S tímto vzdělávacím webem přejděte od nulových znalostí k vytvoření kompletního webu. K dispozici je také obsah pro odborníky, kteří chtějí své dovednosti posunout na vyšší úroveň. Prohlédněte si kurz knihovna pro online kurzy, které odpovídají vašim potřebám.

Články, které musíte číst:

Následovat: @dům na stromě

20. Webmonkey

Webmonkey

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete:Toto je Kabelové pobočka webu. Příběhy o designu a vývoji webových stránek najdou cestu k Webmonkey. Čtyři hlavní kategorie se rozdělují dále, aby vás nasměrovaly na články. Sekce v horní části na pravé straně hlavní stránky obsahuje nejlepší tipy.

Přejděte do kategorie Reference, kde najdete užitečný soubor zdrojů. Jsou vytvořeny, aby vám umožnily vyjmout a vložit kód, který potřebujete pro svůj web.

Články, které musíte číst:

Následovat:@webmonkey

21. 24 způsobů

24 způsobů

Napsáno: Drew McLellan a více přispěvatelů

Co najdete:Váš první dojem z tohoto blogu může znít: „Není nic aktuálního!“ 24 cest publikuje každý rok jen 24 dní. Drew McLellan zahájil tuto každoroční tradici již v roce 2005. Rozhodl se blogovat, co nazývá „adventní kalendář pro web geeks“.

Každý den v prosinci je na blogu každý den 24 dní věnován webový design a vývoj. Vše, co najdete, má datum předchozího roku. Jsou to předpovědi pro nadcházející rok. V rozbalovací nabídce v pravém horním rohu se zobrazí nabídka archivů.

Články, které musíte číst:

Následovat:@ 24s

22. eJohn

eJohn

Napsáno: John Resig

Co najdete:Může to být Johnův osobní blog, ale je to všechno o vývoji webových stránek. On je inženýr v hhanská akademie a tvůrce jQuery JavaScript knihovna. John napsal dvě knihy. Pro JavaScriptové techniky a Tajemství JavaScript Ninja.

Nejlepší způsob, jak ocenit zdroje na tomto webu, je procházet příspěvky. Je to také jediný způsob. John nenabízí kategorie témat ani funkci vyhledávání. Vidíš, na co ještě jde, když skočíš k němu hlavní strana.

Články, které musíte číst:

Následovat:@jeresig

23. FROMDEV

FROMDEV

Napsáno: Sachin

Co najdete:Toto je další osobní blog. Sachin říká, že důvodem, proč blogy, je sdílení znalostí se svými kolegy vývojáři. Vaše odměna je soubor článků s odkazy na jiné zdroje. Sachin odpoví, pokud zanecháte komentář k příspěvku. Kategorie předmětů rozevírací rozbalovací nabídky.

Na hlavní stránce je sekce, kde můžete vidět, které články upoutávají pozornost. Pokud jste na dobrodružství, použijte Překvap mě odkaz.

Články, které musíte číst:

Následovat:@ OdDev

24. viget

viget

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete:Vigetový blog je místem, kde tento tým vývojářů a designérů webových stránek sdílí svou moudrost. Ve vigetu je velký tým, takže články nabízejí širokou škálu informací. Web je rozdělí do 5 hlavních kategorií.

Poslední příspěvky se objeví na titulní stránce. Každý článek končí doporučeným odkazem a přečtěte si více o tématu. Pokud se vám příspěvek líbí, najdete také odkaz na více od autora.

Články, které musíte číst:

Následovat: @ viget

25. Web Designer Wall

Web Designer Wall

Napsáno:Nick La

Co najdete:Nick není plodný blogger. Je to pravděpodobně proto, že Nick také běží N.Design Studio, Themify, IconDock, a Nejlepší webová galerie. Když zveřejní aktualizaci na Web Designer Wall, jedná se pouze o návrh webových stránek. Je to užitečné úložiště tutoriálů a nápadů pro inspiraci.

Články, které musíte číst:

Následovat: @ nickla

26. Digitální telepatie

Digitální telepatie

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete: Stylový! Je to jediné slovo, které shrnuje blog od tohoto produktu a firmy designové firmy UX. Návrháři se dozvěděli, co pohání rozložení a funkci blogu. Každý příspěvek vás bude vzdělávat a inspirovat. Je to všechno o jednoduchých řešeních složitých problémů.

Digitální telepatie se má co učit. Kategorie vám pomohou najít konkrétní témata. Prozkoumejte, co společnost Digital Telepathy nazývá „The Reading List“. Je to jejich doporučení nejlepších příspěvků.

Články, které musíte číst:

Následovat: @ telepatie

27. Designrfix

Designrfix

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete: Je to všechno o sdílení pro tuto skupinu přispěvatelů blogu. Jejich cílem je vytvořit komunitu, která je o designu méně sobecká. Každý příspěvek je promyšlenou pomocí techniky a inspirace. Není divu, že Inspirace kategorie má nejvíce obsahu.

Nabídky kategorie obsahuje více než nabídky softwaru pro návrh a vývoj webových stránek. Jeďte tam a uvidíte, co je podivínského a nového. Oblast na pravé straně hlavní stránky zobrazuje, co je trendem.

Články, které musíte číst:

Následovat:@Designrfix

28. Web Design Ledger

Web Design Ledger

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete: Tato webová stránka poháněná blogem nabízí nejnovější zprávy a recenze nástrojů pro návrh a vývoj webových stránek. Zatímco některé příspěvky jsou propagační akce, Recenze kategorie nabízí čestná hodnocení softwaru. Můžete získat výhody a nevýhody CMS na vašem užším seznamu.

Podkategorie nástrojů vám dává přehled o tom, co programátoři používají k udržení produktivity. Vydejte se na Podkategorie portfolia když potřebujete inspiraci pro design.

Články, které musíte číst:

Následovat:@webdesignledger

29. Webdesigner Depot

Webdesigner Depot

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete: Na tomto webu se věci stále zvětšují a zlepšují. Blog se zaměřoval na novinky, techniky a zdroje webdesignu. Nyní je rozšířen o komplexní obsahové centrum. Téměř 750 000 předplatitelů směřuje sem, aby našlo nástroje, oznámení o produktech a spoustu bezplatných reklam.

Přejděte na návrh a vývoj obsahu pomocí hlavního odkazu na kategorii blogů nahoře. Zdarma jsou vedle ní. Web Designer Depot má velké video knihovna rozhovorů, konferenčních rozhovorů a konzultací.

Články, které musíte číst:

Následovat:@DesignerDepot

30. Přetečení kreativy

Přetečení kreativy

Napsáno:Více přispěvatelů

Co najdete: „Kreativní“ je součástí jeho názvu. Tento web se více naklání směrem k designu. Nejlepší jména v poli sdílejí rady v užitečných článcích. Je tu velké Výukové programy kategorie. Naleznete podrobné pokyny k vytvoření vizuální magie pro svůj web.

Vydejte se na Archiv najít něco, co nemůžete najít. Creative Overflow udržuje vše dárky na jednom místě. Jsou odděleny od internetu zadarmo.

Články, které musíte číst:

Následovat:@creativeofblog

31. JUST Creative

JUST Creative

Napsáno: Jacob Cass

Co najdete:Zakladatel JUST Creative používá svůj osobní blog k rozhovoru o designu webových stránek. Zveřejňuje příspěvky, zatímco cestuje po světě jako digitální nomád. Najdete zde několik článků o vývoji webových stránek.

Ale pamatujte, že Jacob je designér. Ví, o čem mluví. Jacob získal mnoho ocenění za design. Pro procházení jeho příspěvků nepoužívá kategorie. Nejlepší možností je použít vyhledávací okno k nalezení předmětů.

Články, které musíte číst:

Následovat:@ justcreative

32. Vandelay Design

Vandelay Design

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete: K dosažení úspěchu vaší firmy jsou zapotřebí ty správné nástroje. Tato skupina návrhů používá ke zveřejnění a informování své příspěvky v blogu. Příspěvky sdílejí novinky a trendy v designu. Web také obsahuje tisíce grafických návrhů. Mnoho, ale ne všechny, jsou zdarma.

Pokud potřebujete téma WordPress, mohl by to být web, který jste doufali našli. Oni mají ke stažení zdarma. Poslední příspěvky se prezentují v podobě dlaždic na hlavní stránce.

Články, které musíte číst:

Následovat: @VandelayDesign

33. Švýcarská slečna

Švýcarská slečna

Napsáno: Tina Roth Eisenberg

Co najdete: Tina přispívala do tohoto blogu od roku 2005. Začala pro ni jako vizuální archiv, ale stala se oblíbeným online designovým časopisem. Web získá přes 1 milion unikátních návštěvníků měsíčně. Tina nepoužívá kategorie tak, jak to dělají jiné webové stránky pro design a vývoj.

V horní části hlavní stránky má filtr. Je užitečné poznat, jak přistupuje k předmětům. Budete chtít použít její vyhledávací okno k nalezení konkrétních témat.

Články, které musíte číst:

Následovat: @swissmiss

34. instantShift

instantShift

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete: Jediným problémem, který byste mohli mít s touto webovou stránkou, je rozhodování, kde začít. Neustále se přidávají nové zdroje. Dobrou zprávou je, že v horní části je navigační lišta kategorie, která vás posune správným směrem.

Pokud něco nenajdete, hlavu tady najít aktuální aktivní kategorie. Najdete zde také oblíbené značky používané k třídění článků. Odkazy budou filtrovat příspěvky za vás. Přispěvatelé tohoto webu mají spřízněnost s WordPress. Najdete to kategorie plný článků.

Články, které musíte číst:

Následovat: @instantshift

35. Od severu

Od severu

Napsáno: Daniel Nelson

Co najdete: Danielův blog zahrnuje a propaguje inspirativní kreativitu z celého světa. Byl na tom od roku 2009. Hlavní stránka webu vás pozdraví dlaždicemi na jeho nedávné příspěvky. Navigace v rozevíracím seznamu kategorií v horní části vás přivede ke konkrétním tématům.

Daniel se nezlobí jeho odkazem na zdroje. Je také průhledný. Pokud jde o přidružený odkaz, označí to jako takové. Další užitečná sbírka odkazů na jeho příspěvky spočívá ve spodní části hlavní stránky.

Články, které musíte číst:

Následovat: @ z neděle

36. DesignM.ag

DesignM.ag

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete: Webové stránky pokrývají design s příspěvky z celého světa. K dispozici je také galerie designu. Jiné weby se vás mohou pokusit zaujmout množstvím. DesignM.ag upřednostňuje snížení tam a poskytovat kvalitu.

Existuje několik článků, ale jsou důkladné. Designéři ocení hlavní stránku webu. Inteligentní využití vícebarevných směsí k zvýraznění posledních příspěvků.

Články, které musíte číst:

Následovat: @DesignMagTweets

37. Design Instruct

Design Instruct

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete: Šest revizí Zakladatel Jacob Gube zahájil tuto webovou stránku se svým bratrem Isaacem Gubeem. Mají silnou základnu pravidelných přispěvatelů. Existují návody a recenze. Články přibližují předměty na základních úrovních. To je dobrý zdroj, pokud právě začínáte.

Mnoho článků jsou návody. Vzdělání je pro bratry silným tématem. Webové stránky jsou Zdroj kategorie nabízí designové nástroje, které obsahují i ​​jednoduché pokyny.

Články, které musíte číst:

Následovat: @designinstruct

38. Design Envy

Design Envy

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete:Tento web je kolekce návrhových nápadů. Je kurátorem členů Profesní asociace designu (AIGA). Denní příspěvky blogu každý týden vytváří jiný přispěvatel.

Návštěvníci webových stránek si mohou přečíst příspěvky a hlasovat pro jejich propagaci. Zde nenájdete návody ani zdroje. Najdete skvělé designové koncepty. Design Envy je vizuální hostina určená pro inspiraci.

Články, které musíte číst:

Následovat: @AIGAdesign

39. David Airey

David Airey

Napsáno: David Airey

Co najdete:Davidův osobní blog je o životě, uhodl jste to, o návrháři. Stejně jako mnoho blogů této povahy neexistuje navigace k nalezení předmětů nebo kategorií. Jste vyzváni k putování spolu s Davidem, když mluví o podnikání v designu.

Někdy je to recenze. Jindy je to vhled. Hodí pár odkazů na zdroje. Musíte je hledat. Stojí za to je najít.

Články, které musíte číst:

Následovat: @DavidAirey

40. Spoon Graphics

Spoon Graphics

Napsáno: Chris Spooner

Co najdete:Chris se svým osobním blogem drží jen tří věcí. Příspěvky návody které vám ukážou, jak vytvořit vzory a speciální efekty, které sdílí. Nabízí zadarmo aby vám pomohl být produktivnější. A píše články vysvětlit teorii různých tvůrčích žánrů.

Některé z jeho tutoriálů jsou videa. Dostal je do samostatná kategorie. Některé z jeho zdrojů vyžadují placené členství. Chris publikoval na svém blogu od roku 2007. Je to obrovské archiv.

Články, které musíte číst:

Následovat: @chrisspooner

41. Codrops

Codrops

Napsáno: Manoela IIic a Pedro Botelho a jejich tým

Co najdete:Manoela a Pedro věří, že byste měli posouvat hranice vašeho webu každý den. Hledají inovativní nápady a pak je proměňují v příspěvky. Najdete zde trendy a techniky článků. Pokud se jedná o techniku, najdete návod, jak s ní jít.

Výsledkem je vzrušující směs zdrojů pro návrh a vývoj webových stránek. Codrops upřednostňuje volat své bezplatné webové stránky šablony “Plány.„Balí také související zdroje v oblasti nazvané„Kolektivní.“

Články, které musíte číst:

Následovat: @codrops

42. UX Booth

UX Booth

Napsáno: Matthew Kammerer a David Leggett a jejich tým

Co najdete:Tento web má jediné zaměření. Publikuje články o uživatelských zkušenostech (UX). Úroveň psaní obsahu je určena pro ty, kteří mají na téma malé nebo žádné pozadí. Naučíte se základy a objevíte osvědčené postupy. 9 kategorií zachycuje všechny zahrnuté předměty.

Jsou barevně označeny a přístupné z několika oblastí na webu. Rejstřík vám poskytne úplný seznam článků. Dobrý web UX je zásadní. Tento web je zlatým důlem informací.

Články, které musíte číst:

Následovat: @codrops

43. designmodo

designmodo

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete:„Modo“ je italské a španělské slovo „metoda“. Filozofií tohoto webu je, že existuje „metoda“ zvukového designu. Články, které s vámi sdílejí, to odrážejí. Pomocí navigace v horní části hlavní stránky přejděte na kategorii zájmu. Designmodo také provozuje internetový obchod. Najdete kompletní balíčky vytvořte si svůj web.

Články, které musíte číst:

Následovat:@Designmodo

44. Co.Design

Co.Design

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete:Rychlá společnost vlastní tento web. Jsou to přední světová značka progresivních obchodních médií. Co.Design je odnož, kde najdete novinky o designu a vývoji webových stránek. Fast Company se nebojí být kontroverzní. Autoři blogových příspěvků hovoří svou myslí. Je tu spousta toho, co se učit, a energetické rozvržení webu vás udrží bavit.

Články, které musíte číst:

Následovat:@FastCoDesign

45. Moz

Moz

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete:Hlavním předmětem podnikání společnosti je optimalizace pro vyhledávače. Většina blogu Moz je o SEO. Existuje však konkrétní oblast věnovaná designu a vývoji webových stránek. Články prozkoumávají předměty s úplností těžko jinde. Jsou plné grafiky a odkazů na další příklady.

Na konci každého příspěvku je seznam podobných příspěvků Moz. Pokračujte, až vyčerpáte kategorii Návrh. Zbytek vám také pomůže vylepšit váš web.

Články, které musíte číst:

Následovat:@ Moz

46. 1.webdesigner

1.webdesigner

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete: A skupina profesionálních návrhářů provozuje tento web. Oni jsou také zodpovědní za Themeco WordPress téma. Bloggerové sdílejí své odborné znalosti a dovednosti v průběžných sériích příspěvků. Články nejsou kategorizovány, ale povinné vyhledávací okno je v horní části hlavní stránky.

Výukové programy vám sdělují předem dovednosti, které potřebujete, a kolik času bude trvat, než ji dokončíte. Pokud jste na seznamech velký, je těžké najít blog, který obsahuje méně než 50 zdrojů pro daný předmět. Mnoho z nich zahrnuje 200 a více.

Články, které musíte číst:

Následovat:@ 1stwebdesigner

47. Tripwire Magazine

Tripwire Magazine

Napsáno: Lars Vraa a více přispěvatelů

Co najdete: Pokud se domníváte, že byste nikdy neměli přestat zlepšovat své webové stránky, je tento blog vaším nejlepším přítelem. Přispěvatelé souhlasí s tím, že vylepšení webových stránek je nikdy nekončící úkol. Poskytují tipy na vývoj a vývoj pro začátečníky i odborníky.

Lars umožňuje čtenářům hlasovat o příspěvcích. Poté zvýrazní nejoblíbenější články na hlavní stránce. Prozkoumejte předměty ve svém volném čase pomocí navigačního panelu kategorií v horní části.

Články, které musíte číst:

Následovat: @tripwiremag

48. Časopis webových stránek

Tripwire Magazine

Napsáno: Více přispěvatelů

Co najdete: Web je vizuální médium. Obrázky jsou všechno. Tento blog je soubor článků o tom, jak udržet váš web při pohledu na to nejlepší. Pokud máte málo času a chcete se do předmětu dostat a dostat z něj během několika minut, udělejte z něj pravidelnou návštěvu..

Zdroje webu jdou nad rámec designu a vývoje. Každá oblast je nastavena jako kanál. Vertikální navigace je na hlavní stránce na pravé straně.

Články, které musíte číst:

Následovat: @WebsiteMagazine

Zabere to Blogger

Nejlepší informace o blogování pocházejí od lidí, kteří provozují úspěšné blogy. Bloggery jsou velkorysí. Baví pro ně sdílení děl a chtějí, aby to pro vás fungovalo.

Blogy jsou interaktivní. Zpětná vazba a komentáře podporují jejich úspěch. Určitě nechte těmto majitelům blogu, aby se vám líbili, nebo použili něco, co publikovali.

Je tu poslední krok. Zaplatit dopředu. Co jste se dozvěděli, že můžete sdílet s ostatními blogery?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map