38 Odborníci na webový design sdílejí své nejlepší tipy, jak vybrat nejlepší webový tvůrce

Ve světě, ve kterém se zdá, že dominuje WordPress, jsme ukázali, že existuje mnoho dalších možností, jak vytvořit ohromující web. Tvůrci webových stránek jsou vynikajícím řešením pro majitele firem, kteří chtějí mít online přítomnost. Proto jsme se rozhodli pohovořit s 38 webdesignéry, abychom to zjistili.


Jaký je nejlepší hostitel pro tvorbu webových stránek pro vytvoření webu pro malé firmy a proč jej doporučujete?

Podívejme se, jaké jsou výhody každého tvůrce webových stránek.

João Pedro Carvalho

João Pedro Carvalho

~ João Pedro je brazilský webový designér a jeden ze spoluzakladatelů Fix Up Brasil.

Na trhu není žádný tvůrce webových stránek, který pro vás může udělat vše. Neexistuje webový tvůrce, který by na něj mohl jednoduše umístit své fotografie a úkoly, a automaticky pro vás vytvoří dokonalý web. Každý tvůrce webových stránek bude mít křivku učení, která může být větší, než očekáváte.

Pro každou z nich není tak přátelská SEO [optimalizace pro vyhledávače], protože je inzeruje. Musíte vědět něco o designu a o tom, jak věci dobře spravovat, abyste si mohli vytvořit skvělý web.

Myslím, že zákazníci by měli zjistit, který stavitel se jim nejvíce líbí – to je pro ně nejjednodušší. Každý z nich má své vlastní nástroje a funkce. Jsou od sebe navzájem odlišní a mohou fungovat odlišně.

Můj výběr tvůrce webových stránek je Wix.com

Myslím, že je to nejlepší pro někoho, kdo chce svůj první web pro své podnikání. Je to levné, snadné a rychlé. Pokud se pokusíte najmout společnost, která vám vyrobí webové stránky, bude to stát hodně a mohou vám web doručit za několik měsíců..

Wix je na stejné úrovni se všemi nejnovějšími trendy designu a technologií. Pokaždé, když je ve světě marketingu něco nového, je to vždycky Wix. Vždy se přidávají nové funkce. Nemyslím si, že ostatní platformy mají tým pro výzkum a vývoj, který má Wix a který přidává funkce, které trh vyžaduje.

Noví uživatelé si mohou vybrat kategorii úkolu nebo firmy, se kterou se zabývají. Pro každé odvětví existují šablony. Přidáte, co chcete. Vyberete barvy, text a obrázky. Pokud nejste spokojeni, můžete zvolit jinou šablonu. Můžete začít další. Můžete mít tolik, kolik chcete. Pokud stále nejste spokojeni, nejlepší volbou je vybrat Wix Pro, který vám to udělá za vás.

Mají velkou podporu pro své zákazníky. Na většinu otázek, na které jste odpověděli, na fóru. Pokud máte otázku, která není na fóru, odpověď Wixu trvá 10 až 24 hodin. Někdy je to automatická odpověď. Pokud tomu tak je, pošlou to týmu Wix a oni vám odpoví správně.

Bohužel Wix nemá vůbec dobré jméno na trhu designu v Brazílii. Když řeknete, že je web zabudován ve Wixu, lidé se na něj zamračili, protože si myslí, že to nebude moc dobrý web. Lidé se však na věci, které můžete pomocí Wixu udělat, ohromí.

Pokud ukážu nějaké návrhy a řeknu jim, že je to od Wixe, vždy na ně udělá dojem. Nejde o platformu, kterou používáte, ale o to, co s ní můžete dělat. Pokud chcete, můžete malovat Mona Lisu pomocí Microsoft Paint (a někteří lidé to udělali!)

Někdo, kdo chce kompletní profesionální web a který má rozpočet na vybudování kompletního webu, by se měl vyhnout Wix a dalším tvůrcům webových stránek. Ale mám nějaké klienty, kteří by měli rozpočet na to, aby zaplatili některým agenturám, aby jim postavili skvělý web mimo Wix. Ale rozhodli se použít Wix, protože se nechtějí připojit k agentuře. Chtějí informace změnit a udělat to sami. Nechtějí se spoléhat na jinou společnost, jen aby provedli jednoduché změny. Je lepší používat Wix.

Nevýhody:

Wix se postupem času zpomaluje. Při spuštění webu Wix to bude velmi rychlé. Ale pokud má příliš mnoho stránek nebo pokud se obsah začíná zvětšovat, s více fotografiemi a videi se webové stránky Wix začínají velmi zpomalovat. Začíná to být nesnesitelné, až budete muset stránky rozdělit na dvě části, aby stránka nevyžadovala tolik času na načtení. Je to velmi frustrující. Je to problém backixu Wix.

Olya Blacková

Olya Chernitsyna

~ Olya má více než desetileté zkušenosti s marketingem. Je webovou a grafickou designérkou, která vytvořila téměř 100 webových stránek v různých sektorech, jazycích a stylech.

Doporučuji platformu Wix pro malé firmy, protože vám umožní vytvořit vynikající, moderní a profesionální webovou stránku za jeden den doslova. Dovolte mi sdílet výhody Wix krok za krokem

1 krát

Je životně důležité, aby každá firma byla na trhu včas. Nikdo nechce utrácet týdny nebo měsíce budováním webových stránek. Wix je především o úspoře času.

2. Návrh

Šablony nebo prázdné? Pokud nevíte, co chcete, nabízíme vám stovky skvělých šablon od profesionálních návrhářů, kde se berou v úvahu všechny aspekty marketingu a použitelnosti. Pokud víte, co chcete, můžete vytvořit od nuly vše, co chcete. Můžete nahrát jakýkoli obrázek, video, jakékoli písmo, použít skvělou animaci.

3. Žádné kódování

Systém drag and drop usnadňuje proces. Navíc nemusíte hledat webového vývojáře, za svou práci nemusíte platit peníze navíc, nemusíte čekat. Jako by mezi vámi a vaším webem nebyla žádná překážka. Možná však budete potřebovat Wix Pro ��

4. SEO

Wix prošel celou cestu od SEO nepřátelsky po SEO přátelský webový tvůrce. Opravdu tento problém hodně vylepšovali. Nyní je to naprosto přátelské se SEO a všechny mé projekty to dokazují

5. Lepší každý den

Ve spolupráci s Wix vím, že se ptali a naslouchali svým uživatelům, pravidelně vylepšují platformu. Mezi „včerejším Wixem“ a „zítřejším Wixem“ vždy existuje obrovské zlepšení.

6. Více než jen tvůrce webových stránek.

Mít web s Wixem je mnohem víc než jen webové stránky. Je to velmi silný marketingový nástroj, vše v jednom. Máte seznam kontaktů se zákazníky, který je automaticky nastaven pro všechny návštěvníky, kteří vám napsali váš web, kteří si zakoupili něco.

Můžete vytvořit úžasné e-maily a odeslat je všem svým kontaktům. Pro každou firmu je toho mnohem více (restaurace, hotely, online rezervace atd.). Nepotřebujete k tomu žádný nástroj třetí části, všechny jsou poskytovány společností Wix a lze je používat zdarma

7. Obrovská bezplatná foto banka

Wix má velkou foto banku, která je zcela zdarma. Všechny obrázky jsou profesionální a krásné. Tato knihovna fotografií vždy roste. Můžete však také použít další slavnou fotografii zabudovanou, nikoli zdarma, ale se speciální cenou

8. Všechny poslední trendy na webu jsou k dispozici

Ano, Wix chce, aby jejich webové stránky byly „nejmodernější“. Paralaxa, video pozadí, kinematografie, animace, skvělá písma … vše je zde k použití

9. Pravidelné speciální nabídky

Při každé příležitosti si můžete zakoupit roční plán s 50% slevou. Navíc získáte zdarma doménu a dárkové poukazy na Google Adwords.

10. Mobilní verze

Každý web má svou mobilní verzi, která je bezplatná a lze ji nastavit podle potřeby

Miluji Wix, udělal jsem s Wixem více než 100 webů a nikdy nelituji.

Adrian Poe

Adrian Poe

~ Po absolvování Institutu umění v roce 2002 pracoval Adrianne jako designér pro D.R. Horton, společnost Fortune 500, která vytváří vše od časopisových spreadů po billboardy. V roce 2007 zahájila svůj design a velkoformátovou grafickou společnost a nikdy se neohlédla.

Asi před šesti lety jsem si pro WIX založil web. Bylo to jen pro zábavu vyzkoušet platformu, protože můj starý web byl na WP a líbilo se mi to dost. Po několika dnech hraní s WIX jsem byl ohromen. Rychlost, kterou jsem mohl sestavit, byla docela ohromující, takže jsem přenesl svou doménu, a to byl začátek něčeho skvělého.

Asi po roce, kdy jsem měl portfolio na WIX, jsem se rozhodl udělat web pro potápěčský obchod, pracoval jsem na částečný úvazek. Udělal jsem to jako freebie, abych vyzkoušel jiný web na WIX. Zřídil jsem web a k mému překvapení o pár měsíců později podnik explodoval.

Na Google jsme dosáhli v tak krátké době # 1 a naše stránka na Facebooku rostla jako plevel. Bylo to, jako bychom zasáhli to sladké místo. Proto jsem se rozhodl udělat několik dalších webů pro místní ostrovany v St. Thomas.

Všechny stránky měly podobné výsledky a nejlepší část … jakmile byl web kompletní, moji klienti nemuseli čekat, až provedu změny nebo zaplatí za údržbu! Pro mě je to zlato. Vím, že někteří návrháři webových stránek snižují nos na webech WIX.

Někteří se smějí a jiní se skutečně obávají, že by je stavitel DIY mohl vyřadit z podnikání. No, na to se dívám jako na požehnání! Jsem designér; Nesnáším kód. Vizuálně pracuji lépe a myslím si, že systém WIX otevírá dveře úžasným webovým návrhářům, kteří by neznali nebo neměli rádi kódovací aspekt.

Nechápejte mě špatně; WIX nenahrazuje skutečný talent. Také se pro mě nudí dělat rutinní údržbu. Rád zabalím několik skvělých různých návrhů najednou a poté je předám svým klientům rychlým videem „jak na to“. Osvobozuje mě to od přechodu na další skvělý projekt a je selektivní k navrhování webů, o kterých se cítím, že se mnou mluvím.

Zjistil jsem, že 99% mých klientů přichází ke mně z jiných platforem. WP je nejoblíbenější. Je to vždy stejný příběh; “Můj webový designér přešel na MIA, nebo mě nezavolají zpět, chtějí jednoduchou změnu $ X, a to je příliš drahé, vzali moje přihlášení a já nemohu provést změny hned.”

Vždy je, že návrhář webových stránek nějakým způsobem selhal nebo účtoval nesmyslné částky za změny. WIX tento problém zmírňuje. Vytvářím krásný a dynamický web se stovkami aplikací dostupných pro své klienty rychle a efektivně ve svém účtu WIX pro.

Jakmile je web hotový, přenesu jej na účet WIX mých klientů tak, aby měli 100% kontrolu nad vlastním webem. Pak ustoupím. Jsem vždy k dispozici pro pomoc a dotazy a budu provádět údržbu za poplatek nebo změny, ale klíčem je, že mohou sami provádět změny sami.

Zjistil jsem, že všichni moji klienti jsou z toho tak šťastní a jejich návrháři webových stránek se cítí méně pod kontrolou. Mají svobodu a to je udržuje v návratu pro jiné projekty a dává mi doporučení. Myslím, že 80% mé firmy je nyní založeno na doporučení a začíná jen z několika stránek WIX.

Každá platforma má vždy temnou stránku. Myslím, že WIX musí zintenzivnit svou SEO hru. Pokud budete postupovat podle základů, získáte slušné výsledky, ale věřím, že se na to musí zaměřit trochu víc. V současné době WIX používá parastorage, takže se zdá, že všechny weby WIX získají nekomprimované obrázky v hodnocení F, protože odpadky přípony souborů přidané ze serverů.

To ztěžuje získání přesných výsledků testu rychlosti zatížení. Klíčem k úspěchu je správná komprese obrázků a vědomí, že se stránka nepřetěžuje. Také si myslím, že další nevýhodou systému WIX jsou schopnosti elektronického obchodování. Přiznejme si to; je to docela ošklivé.

Můžete použít Ecwid, který se mi moc líbí a umožňuje vlastní CSS, což je hezké, ale základní výkladní skříň WIX potřebuje nějakou lásku. Je to možné pro malý obchod s méně než 50 online produkty, ale pokud se jedná o velký obchod, je příliš časově náročný a neproudí dobře.

Se vším, co bylo řečeno – věc, kterou L. L..V.E. o WIX je to, že poslouchají! Neustále zlepšují svou platformu. Přidávají nové aplikace, díky nimž je život mnohem jednodušší, a nové funkce, díky nimž stránky vypadají úžasně.

Přebírá WIX úlohy od správných návrhářů webových stránek? Ani náhodou! Pointa je, že je těžké navrhnout sami … a právě teď zavrtíš hlavou. Trvalo mi roky, než jsem si pro sebe vyvinul web, který se mi líbí, a jsem si jistý, že jej za rok stejně změním.

Majitelé firem WIX budou vždy potřebovat návrháře WIX. Řeknu všem svým klientům, aby vyzkoušeli WIX, než mě najmou. Naučte se platformu a pokuste se vytvořit své stránky. Tímto způsobem jsem neztratil jednoho zákazníka, všichni si váženě cení a všichni mě najali, abych provedl počáteční návrh.

Myslím, že WIX má nějaké vylepšení, které musí udělat, ale jakou platformu ne? Je to skvělé místo, kde začít s majiteli malých podniků, a já si opravdu myslím, že se postupem času bude zlepšovat.

Cristian Rolland Tăbârcă

Cristian Rolland Tăbârcă

~ Cristian je zakladatelem a generálním ředitelem SeeDesine. Má více než sedm let zkušeností s web designem. Jeho společnost se specializuje na weby WIX a řešení značek pro jakoukoli firmu nebo produkt. Budují profesionální online prostředí určená k tomu, aby vyhovovala vašim potřebám a zlepšila vaše podnikání.

Protože jsem byl dítě, byl jsem nadšený ze všeho, co znamená zhmotněné vidění, míchání barev tak, aby efekty nechávaly prostor pro inspiraci a kreativitu.

Pokud vlastníte společnost, pak víte, jak důležité je mít fungující web, aby vás vaši zákazníci mohli najít a také od vás nakupovat. Webové stránky pomohou zvýšit vaše příjmy a umožní zákazníkům vyhledat informace o vás, když je potřebují.

Myslím, že nejoblíbenějším tvůrcem webových stránek je Wix. Tvůrce webových stránek Wix je ideální pro jakoukoli firmu a poskytne vám mnoho výhod.

Po registraci na webu můžete procházet přes 250 šablon svého nového webu. Můžete si vybrat jakýkoli z návrhů, které chcete použít. Jedná se o předem vytvořené návrhy, což znamená, že se nikdy nemusíte starat o kódování nebo HTML, které do nich patří.

Tvůrci webových stránek často mohou mít problémy s navigací a způsobit bolest hlavy. Wix nabízí velmi uživatelsky přívětivé rozhraní, které se skládá z rozhraní drag and drop. Toto rozhraní drag and drop je velmi užitečné pro lidi, kteří nemají zkušenosti s navrhováním webových stránek, a díky tomu je vytváření vašeho webu hračkou.

Veškerý text, obrázky a videa můžete umístit kamkoli chcete – jednoduše je posunete a umístíte tam, kde to uznáte za vhodné..

A konečně, Wix vám nabízí užitečné nástroje, které můžete použít, pokud jste někdy uvízli v kterémkoli okamžiku během vytváření webových stránek. Existuje mnoho různých tlačítek, na které můžete kliknout a získat pomoc přímo na webu. V případě potřeby můžete dokonce kontaktovat zákaznickou podporu.

To je výhodné, protože nikdy nevíte, kdy se můžete setkat s problémem, a odpovědi na vaše otázky vám pomohou pokračovat v budování webových stránek.

Tvůrce webových stránek na Wix.com je velmi snadno použitelný a nabízí mnoho různých nástrojů, které vám pomohou sestavit váš web od začátku..

Vaši zákazníci vás již hledají online a pokud nemáte web, ztrácíte je ve své konkurenci. Přestaňte předávat své zákazníky ostatním, protože se bojíte přejít do světa webových stránek.

Wix web Builder je skvělé místo pro start, a to vám poskytne funkční a profesionálně vypadající webové stránky s krátkým časem.

Punchface Studio

Sarah J.K

~ Sarah je grafičkou Wix Pro od roku 2009. Je také superhrdinou sociálních médií.

Poté, co jsem použil každého tvůrce webových stránek, dospěl jsem k závěru, že Wix.com překonal všechna očekávání. Wix udělal pokroky, jak by člověk nemohl uvěřit, a jejich služby využívám od roku 2009, kdy jsem poprvé založil vlastní malou firmu.

Kromě toho, že se editor Wix neustále vyvíjí, přináší snadno a rychle nové a vylepšené funkce, které vám pomohou využít to nejlepší z vašeho potenciálu; komunita Wix je vřelá, kde se zaměstnanci Wix a návrháři Wix vzájemně ovlivňují a podporují. Zdravá konkurence, příležitosti prostě nekončí.

Wix.com často vysvětluji jako Photoshop webového designu, protože svoboda vám dává jen to, co můžete vytvořit. Stovky vynikajících nástrojů, které jsou k dispozici nováčkům i profesionálům, je vše, co byste mohli požádat, abyste vytvořili cokoli, co si dokážete představit. Je to jako magie, klikni na hotovo!

Když jsem poprvé začal, měl jsem naprosto nulové zkušenosti s webovým designem nebo prostředky na najmutí webdesignéra, a tak jsem začal zkoumat své možnosti. To je, když jsem narazil na Wix.com poté, co frustrovaně opustil další možnosti, které mě donutily sledovat rozvržení nebo formát.

Wix vzdoroval všem pravidlům; dalo mi to prázdné plátno, abych si mohl hrát s obsahem mého srdce a s takovou svobodou, do které jsem se zamiloval. Skvělá část o Wix je, že ať už máte na webu 5 minut nebo 5 dní, je tu něco pro každého.

Úžasné předpřipravené šablony k dispozici, prázdné plátno pro vás, abyste vytvořili něco zcela z vašich vlastních vizualizací (a nástrojů k jejich podpoře) a skutečnost, že otevřelo úplně nový svět designu pro profesionály Wix Pros i klienty..

David Attard

David Attard

~ David je webový designér, doporučovaný spisovatel na mnoha webech s webovým designem a zakladatel DART Creations, webové stránky pro lidi pracující s webovými stránkami.

V den a věk, kdy je web tak nezbytnou součástí podnikání, je skvělé, že lidé, kteří nemají přístup k webovému návrháři (z jakéhokoli důvodu), mají skvělé alternativy.

Člověk to musí vidět z pohledu mnoha malých podniků, které chtějí jít na web, ale nemají tušení, kde začít.

WIX je vynikající volba. Díky inteligenci Artificial Design Intelligence je hračka vytvořit skvěle vypadající webovou stránku, a to v malém nebo žádném čase.

Být tak jednoduchým, krok za krokem průvodcem, který požaduje takové věci, jako je kontext webu (internetový obchod, oblečení, dítě?), Pak požádá o vaši adresu, telefon, podrobnosti o sociálních sítích a vytvoří všechny weby. od nuly. Samozřejmě se dá podle potřeby změnit a vylepšit, ale základy jsou stanoveny.

Jde v podstatě o vysoce zjednodušený systém správy obsahu, který se soustavně zaměřuje na vytvoření jednoduchého uživatelského prostředí pro lidi, kteří potřebují vytvořit web (ale nevím jak).

Nechce být WordPress a nemůže být nikdy tak flexibilní, ale je to ten správný nástroj pro malé firmy, který potřebuje pomocnou ruku při nastavování webových stránek za relativně nízký poplatek.

Angelique

Angelique

~ Angelique je zakladatelem Fresh Pixel, agentury zabývající se webovým designem, která poskytuje profesionální webové služby včetně webových stránek pro malé podniky, řešení elektronického obchodování a vývoje vlastních stránek s plným servisem, jakož i značkových, SEO a online marketingových služeb..

Pokud jde o stavitele hostovaných webových stránek, moje osobní preference je Wix především pro schopnost mít web v provozu a relativně rychle běžet s jejich tématy. Přestože tvůrci webových stránek nejsou pro každého, jsou užitečné zejména pro začínající malé firmy.

Všichni tvůrci webových stránek mají výhody pro a proti a my všichni klienty dáváme pozor, aby udělali matematiku a zvážili náklady na roční poplatky tvůrců webových stránek a pečlivě zvážili tradiční platformy webových stránek..

Řešení elektronického obchodování jsou poněkud omezená a já bych je nedoporučoval, pokud klient potřebuje web s elektronickým obchodem nebo složitější web, například oblast členství nebo možnosti přihlášení. V těchto případech je WordPress, která také poskytuje funkce editoru drag / drop, lepší volbou, která umožňuje robustnější vytváření webových stránek a je levnější než roční poplatky tvůrců webových stránek..

Navrhuji web již více než deset let a dokončil jsem přes 200 webů, od malých portfoliových webů až po velké vlastní sestavení, pro mě – design / marketing a branding jdou ruku v ruce a vše o vytváření emočního spojení s publikem klienta.

Romi Brayer

Romi Brayer

~ Romi je webdesignér a partner společnosti Social Media Quick Sites International. Romi a její partner Maya založili své podnikání před dvěma lety a podařilo se jim navrhnout desítky webových stránek (a počítat).

Z našich zkušeností s vytvořením desítek webových stránek je Wix.com nejjednodušší DIY platformou pro malé podniky.

Malý podnik má omezené zdroje pro svůj digitální obraz a nemá čas na učení sofistikovanějších platforem, jako je WordPress. Wix nabízí svým klientům řadu krásných témat, což jim umožňuje rychle a intuitivně upravovat bez nutnosti kódování a má stovky aplikací, které lze použít jak v programech Freemium, tak Premium..

Velmi doporučuji Wix.com pro firmu, která plánuje svůj první web bez zkušeností nebo má omezené zdroje. To je užitečné zejména v případě, že společnost potřebuje webovou stránku portfolia nebo jednoduchý web s elektronickým obchodem.

Platforma Wix byla každých několik dní aktualizována o nejnovější funkce designu a správy, které umožňují více a více možností pro designéra a samotné podnikání..

Roshain Senarathne

Roshain Senarathne

~ Společnost Roshain získala ocenění „Bronze“ jako „Wix Pro Web Designer“ společností „ArenaWix“ USA 8. listopadu 2010 a března 2014. Stal se prvním „Wix Pro Designerem“ v jihoasijském regionu.

Nejlepší hostovaný webový tvůrce pro vytvoření webu pro malé firmy je Wix.

Doporučuji to, protože je to velmi snadná platforma pro vytvoření webové stránky a má také mnoho aplikací k použití.

Můžeme vytvořit krásné weby ve Wixu a nemá velké reklamy o Wix pro bezplatné uživatele. Wix také nabízí doživotní hosting i pro bezplatné uživatele.

Kathy Powell

Kathy Powell

~ Kathy je Marketing Manager ve společnosti Tie National, LLC.Kathy využila svého talentu k budování a správě nových oddělení od základu, aby zajistila růst společnosti a spokojenost klientů.

V minulosti jsem Wix několikrát použil pro malé podniky a náš nedávný redizajn stránek. Pro nové designéry poskytuje WIX skvělé šablony startérů, které lze přizpůsobit a zároveň udržovat web velmi profesionální.

Pro ty, kteří mají více zkušeností s designem, mohou být šablony WIX skvělým zdrojem inspirace pro odrazový můstek, ale také vám umožní vytvořit web z prázdného plátna. Všechny prvky jsou zde pro blogy, obrázky, animace a hlavně pro SEO.

Nezpracovávám všechny vývojáře kódování, ale díky systému WIX mě tyto znalosti nezdržují a můj návrh a smysl pro navigaci se mohou dostat do středu pozornosti. Ještě lépe mohu provádět změny za chodu, aniž bych musel najímat vývojáře, aby aktualizoval kódování.

Jim Chadoulas

Jim Chadoulas

~ Jim vystudoval umění & Design AKTO škola (1996-1999) jako grafický designér. Dříve pracoval jako ilustrátor na volné noze pro časopisy. V současné době vytváří webové stránky pro malé podniky, které potřebují nový nový web.

Wix má nejjednodušší tvůrce / editor webových stránek, které umožňují jednoduchým uživatelům prezentovat svou práci. Obchodní aktivity, služby, e-shop a mnoho dalších. Wix sleduje nejnovější technologie s mnoha vynikajícími nástroji, které pomáhají navrhnout velmi moderní a přátelský web. K dokončení jedinečných projektů by také mohly přispět stovky dalších aplikací.

WIX také poskytuje marketing, reklamu, informační bulletiny, SEO, analytiku, obrázky a video. Má kompletní balíček pro vytvoření webové stránky pro malé firmy, než ostatní tvůrci webových stránek na trhu.

Jessica Palotasová

Jessica Palotasová

~ Jessica je talentovaný webový designér a odborník na sociální marketing s mimořádnými dovednostmi ve vývoji webových aplikací.

Věříme, že Wix je nejlepší webový tvůrce v okolí. Použili jsme mnoho dalších platforem, téměř všechny z nich, které jsou tam venku.

Wix je zdaleka nejjednodušší použití, stejně tak vám umožňuje být kreativní se svým designem a nápady a stále poskytovat úžasný web HTML, který lze snadno používat a prohlížet, aniž byste museli používat malé nebo žádné kódování HTML.

Jakmile navrhnu webové stránky svých klientů, mohu obvykle poskytnout odkazy pro kutily, které jim pomohou provést jejich vlastní aktualizace. Poskytuje jim sílu, sebevědomí a pohodlí udržovat si vlastní webové stránky. Pokud mají nějaké problémy, mohou mě vždy kontaktovat, nebo bez jakýchkoli otázek kontaktovat pomoc Wix!

Miluji Wix a budoval jsem s ním pět let. Navrhl jsem stovky a stovky webových stránek od firmy s košíčky, bank, lékařů!

Joshua Moran

Joshua Moran

Jako grafický designér bude WiX mým výběrem mezi ostatními tvůrci webových stránek.

Hlavním důvodem by byla jeho schopnost pracovat s prázdným plátnem, nestimulovaná a plně přizpůsobitelná.

Úplné přizpůsobení je to, co dělá přístup na web HTML atraktivní. Pokles je však v tom, že kódování zabere více času.

S WiX se mohu zaměřit na design a udělat z něj esteticky příjemný vzhled a přitom ušetřit spoustu hodin kódování. Kratší časové osy znamenají šťastnější klienty.

Tracy Costopoulos

Tracy Costopoulos

~ Tracy je spoluzakladatelem a ředitelem multidisciplinární designové společnosti Brown Owl Creative ve Velké Británii se zaměřením na Branding, Design a Web Development. Brown Owl Creative kombinuje design a technologii pro uvedení značek a pomoci podnikům růst, a to jak na místní, tak po celém světě.

V Brown Owl Creative používáme technologie HTML5, CSS3 a JavaScript k vytvoření poutavých a inovativních mobilních, tabletových a desktopových prostředí pro webová řešení našich klientů. Pracujeme na některých platformách včetně WordPress, Wix, SquareSpace, Webflow a Magento.

Žádný tvůrce webových stránek není podle mého názoru dokonalý, všichni mají své klady a zápory. Pro mě osobně je Wix zdaleka nejinovativnějším tahem & drop tvůrce webových stránek mezi jejich konkurenty.

Můžete dosáhnout vysoké úrovně pokročilého designu, aniž byste museli vědět, jak kódovat, a neustále zavádějí nové a inovativní funkce, které je podle mého názoru v tomto ohledu před konkurencí.

To je důležité, pokud se chystáte stavět své stránky na platformě, která se díky vašim požadavkům může rozšiřovat.

Schopnost vytvářet web a web přátelský k mobilním zařízením bez kódování nebo vývoje z něj činí velmi konkurenceschopnou možnost pro malé podniky a začínající podniky, které chtějí rychle, efektivně a v rámci rozpočtu vytvořit web.

Věřím, že růst společnosti Wix (88 milionů registrovaných uživatelů od července 2016) je způsoben hlavně inovativním přístupem k vývoji nových funkcí a díky tomu je pro malé podniky uživatelsky přívětivé spravovat a aktualizovat své vlastní webové stránky bez nutnosti najímat si vývojář, který jménem nich provede malé aktualizace webu.

Mají také jednu z nejsilnějších podpůrných infrastruktur dostupných mezi všemi tvůrci webových stránek a na podporu reagují telefonicky a e-mailem. To ve spojení s flexibilitou jejich platformy a snadným používáním z nich činí vedoucí postavení na dnešním velmi konkurenčním trhu.

Sarah A. Shermanová

Sarah A Sherman

~ Sarah je zakladatelkou ilustrdomain.com, je oceněnou Wix Certified Design Pro a od roku 2010 vytváří weby. Její předchozí odbornost jako obchodní konzultantka a marketingová expertka pomáhá jejím klientům definovat jejich online strategie.

Podle mého názoru je Wix absolutně nejlepší volbou pro platformu pro malé podniky.

Uživatelé mohou vytvářet nádherné webové stránky za zlomek ceny, kterou by zaplatili s jinými platformami. Má technologii drag and drop, která pomáhá uživatelům s malým webovým zážitkem, aby mohli vytvořit skvělý web. Pokud váš web sestavuje profesionál, je snadné se naučit, jak spravovat svůj web.

Pro malé firmy jsou funkce backendu Wix internetovým obchodem na jednom místě, kde je vše na dosah ruky, aby se nejen vytvořil web, ale také se spravovalo zapojení vašeho klienta a zákazníka na jednom místě..

Mezi vlastnosti Wix patří:

 • Čisté krásné návrhy webových stránek
 • Snadnost použití
 • Snadné a efektivní SEO (bez ajaxu)
 • Pro Fotogalerie
 • Wix Backend – Správa klientů, kontaktů a zákazníků
 • Parallex a citlivý design (Wix Columes)
 • Řízení e-mailového marketingu (Wix Shout Out)

Antonio Calabrese

Antonio Calabrese

~ Antonio je generálním ředitelem Unraveled Media, digitální agentury poskytující vlastní design webových stránek a SEO služby. Je také zakladatelem Boonle.com, tržiště grafického designu.

I když vytvářím webové stránky na několika platformách, Wix.com má tendenci fungovat nejlépe, pokud jde o webové stránky pro malé firmy. Doporučuji Wix majitelům malých podniků docela často z následujících důvodů:

Dostupnost

Náklady na nastavení webu Wix navrženého na míru oproti webu WordPress navrženému na míru jsou obvykle mnohem nižší. To je obvykle způsobeno časem potřebným k nastavení webu Wix ve srovnání s webem WordPress.

Rychlé nastavení & snadnost použití

Díky vysoce přizpůsobitelnému editoru drag-and-drop může být nastavení skvěle vypadajícího webu často provedeno v krátké době, jakmile se seznámíte s platformou.

Údržba

Školení klientů o tom, jak spravovat a upravovat své webové stránky Wix, je mnohem snazší než weby WordPress. Klienti obvykle koncepci drag-and-drop tvůrce rychle pochopí a jsou vděční za to, že sami mohou provádět základní úpravy, jako je přidávání fotografií nebo změna textu. Dokumentace podpory je také vzdálena pouhým kliknutím.

Beatriz E. Caraballo

Beatriz E. Caraballo

~ Beatriz je webový designér a blogger zaměřený na pomoc lidem začít svůj blog od nuly. Poskytuje návody krok za krokem a rady, které lze uplatnit, a zároveň nabízí svým kódovacím službám přizpůsobení šablon Squarespace..

Když přemýšlím o profesionálně vypadajících webových stránkách pro malé podniky, okamžitě přemýšlím o Squarespace. Věřím, že se jedná o nejlépe hostovaný webový tvůrce, a ne kvůli jeho popularitě. Squarespace je pro mě zdaleka nejlepším řešením pro vytvoření stabilního obchodního webu, a to hlavně kvůli těmto třem základním aspektům:

1. Responzivní šablony: Jsem velkým zastáncem schopnosti reagovat na webové stránky, a to nejen proto, že umožňuje vašemu publiku procházet vaše stránky efektivně, když jsou na cestách, ale také proto, že jim umožňuje vědět, že o své firmě myslíš vážně a že jim věnujete pozornost detaily, které jsou příliš často přehlíženy.

Všechny šablony Squarespace jsou plně citlivé, a to i v případě, že přidáte jakékoli prvky ze zdroje třetích stran, které jsou nereagující , můžete je snadno vyladit vložením několika linek CSS do editoru

2. Přizpůsobení: Pokud chcete, aby váš web byl nezapomenutelný a zcela přizpůsobený vaší značce, musíte do něj vložit práci. To znamená, že musíte být schopni upravovat, vybírat barvy a vybírat písma pro každý jednotlivý prvek na vašem webu.

S editorem stylů společnosti Squarespace můžete změnit téměř všechny aspekty svého webu, včetně tlačítek, oddělovacích barev, písem, barvy textu, čalounění atd., Což vám umožní vytvořit plně přizpůsobený web bez jakýchkoli kódovacích dovedností. Pokud navíc znáte HTML a CSS, máte možnost přizpůsobit svůj web ještě více díky mnoha oblastem vkládání kódu dostupných na všech šablonách.

3. Cena: když začínáte podnikat s rozpočtem, může být lákavé hledat nejlevnější dostupné možnosti, ale pokud jde o webové platformy, rozhodně nesouhlasím. Spolehlivý tvůrce, který vám poskytne všechny potřebné funkce a další, často přichází s cenovkou. Naštěstí jsou plány společnosti Squarespace velmi cenově dostupné a vždy se můžete rozhodnout upgradovat s růstem vaší firmy.

O tvůrcích hostovaných webových stránek jde o to, že i když všichni mohou nabídnout uživatelsky přívětivé rozhraní, širokou škálu šablon a dokonce i bezplatné účty, musíte jít s tím, který vám pomůže vytvořit vlastní online přítomnost. Proto doporučuji Squarespace každému, kdo chce na webu založit dlouhodobou firmu

Jeff Miller

Jeff Miller

~ Jeff je vlastníkem a konceptuálním umělcem za HellothisisJeff Design, samostatnou značkou a webovým obchodem zaměřeným speciálně pro neziskové organizace, kostely a malé podniky.

Každý webový projekt má jiné požadavky na zvážení a cíle, kterých je třeba dosáhnout, takže pro každého klienta bohužel neexistuje dokonalá platforma. Použití Squarespace jako kompletního webhostingového hostovaného hostitele však často dává největší smysl pro mnoho malých podniků, neziskových organizací a církví, se kterými pracuji..

Kreativně nabízí Squarespace krásně čisté šablony, které jsou ideální pro komunikaci přesvědčivých příběhů o značce. Schopnost poskytovat vlastní přizpůsobení prostřednictvím CSS, jakož i dostat se do hloubky s vývojářskou platformou, opravdu odlišuje Squarespace jako opravdovou návrhářskou sadu nástrojů. V jejich rámci se nedá dosáhnout jen velmi málo.

Největší funkce však leží na straně klienta, pokud jde o intuitivní správu obsahu a údržbu webu. Moji klienti milují, jak snadné je vytvářet dynamická nová rozvržení stránek pomocí editoru drag and drop a mít úplnou kontrolu nad hierarchií svých stránek.

Program Squarespace také nabízí řadu výhod v zákulisí, jako je zabezpečení SSL, nástroje elektronického obchodu, různé základní integrace a vynikající služby zákazníkům.

Abych to shrnul do všech, rád používám Squarespace, protože je rychlý a snadný a zároveň přináší špičková řešení designu a obsahu, která mi pomáhají vyprávět příběhy mých klientů velmi praktickými způsoby.

Josiah Nelson

Josiah Nelson

~ Josiah získal za posledních 5 let 5 ocenění za webdesign. V současné době pracuje pouze s webovým designem pro soukromé klienty a provozuje svou společnost ReadySettle na plný úvazek. O víkendu vytvořil web společnosti.

Ze všech uchazečů je Squarespace tím, koho bych si nakonec vybral. Nabízejí velmi jednoduché a intuitivní nástroje a zároveň umožňují čistý design a styl. Měl jsem mnoho majitelů malých podniků a podnikatelů, kteří používají Squarespace, a krásná věc, která na nich spočívá, je to, že svůj kód opravdu dobře spolupracují.

Nástroje webových stránek, které využívají grafická rozhraní, musí vytvářet kontejnery, jako jsou dílky skládačky, aby fungovaly přetahování. Ve většině případů se to stane těžkopádným mícháním neshodných designových prvků a odstínujících barev.

Squarespace to však dělá krásně pomocí jiné techniky, kterou nepoužívá mnoho jiných hráčů. Je velmi zřejmé, jak rychlé jsou doby načítání stránky, jak citlivý je web, a pouze obecný pocit autenticity a kvality, který jednoduše nelze získat z většiny platforem drag and drop..

Celkově je Squarespace moje volba číslo jedna jako webmastera. Ne příliš mnoho platforem dokáže vyrovnat náklady a snadnost použití ve srovnání s konečným výsledkem, což je vysoce kvalitní a pohotový web, který efektivně komunikuje zprávu webu a dělá to způsobem, který je pro oko velmi příjemný.

Dylan Seeger

Dylan Seeger

~ Dylan je zakladatelem Lovely Inc. v New Yorku založeného tvůrčího studia zaměřeného na šíření dlouhotrvajících nápadů z celého světa pomocí promyšleného a účelového designu. Společnost byla založena v roce 2014 s cílem zpřístupnit špičkové designérské služby, pomohli jsme proměnit desítky skvělých nápadů v krásné reality.

Čtvercový prostor je nejlépe hostovaný webový tvůrce pro malé firmy, protože umožňuje obrovské, kreativní přizpůsobení a přitom udržuje jednoduchost a eleganci, které většina služeb ani nedosáhne dosažení.

Služba Squarespace usnadňuje našim klientům přidávat a upravovat obsah na svých webových stránkách a bere na starosti správu komplexního nastavení webu ze svých ramen..

A konečně, nepřetržitá zákaznická podpora společnosti Squarespace je prvotřídní a vždy připravená vám pomoci. To nemůžete porazit.

Meghan Hartman

Meghan Hartman

~ Meghan je designérka UX a zakladatelka Crafting Creative, kde pracuje s kreativními podnikateli na tvorbě webových stránek, které se snadno používají, které zvyšují jejich důvěryhodnost a přinášejí více klientů do jejich digitálního prahu. Najdete ji na Twitteru nebo Instagramu @ MeghanCreative.

Nejlepší hostovaný webový tvůrce a ten, který používám já i pro své klienty, je Squarespace. Squarespace je all-in-one řešení: starají se o hostování, vaše doménové jméno lze nastavit prostřednictvím nich a snadno se integrují do Google Apps. Nedávno také začali nabízet certifikáty SSL zdarma, což znamená, že adresa URL vašich webových stránek bude mít na začátku https: //, a upozorní tak uživatele, že je bezpečné používat.

Proč na tom záleží? Protože od roku 2017 Google zakazuje na nezabezpečených webech a pokud nemáte magii SSL, vaše by mohla být označena jako nezabezpečená. Dobrou zprávou je, že s Squarespace se nemusíte ani obávat.

Kromě všech blbých SEO funkcí, které má Squarespace, se mi líbí, jak uživatelsky přívětivý a přizpůsobitelný. Díky svým krásným tématům a editoru drag-and-drop je jednou z nejjednodušších použití platforem online. Nejen to, ale ve skutečnosti je to relativně bezbolestné přizpůsobit tím, že vám dává možnost přidat do své vlastní CSS, HTML a JavaScript.

Použil jsem WordPress, Weebly, Wix, Webflow a vlastní kódovaný web jsem od začátku. Ze všech těchto zkušeností jsem zjistil, že Squarespace je nejlepším hostovaným tvůrcem webových stránek pro majitele malých podniků. Snadno se používá, má skvělou vestavěnou sadu funkcí a umožňuje vám nastavit blog, který zajistí větší online provoz vaší firmy..

Zoran Bosancic

Zoran Bosancic

~ Zoran spoluzakládal POINT OUT, agenturu digitálního marketingu, kde pracoval se značkami jako Aquafresh, BMW, Cisco, GlaxoSmithKline, Peugeot, Sensodyne a STIHL. Udělal to jako svou osobní misi, aby pomohl každému aspirujícímu jednotlivci tam začít podnikat, který bude milovat budování.

Program Squarespace vám nenabízí flexibilitu WordPress. To však platí pro všechny ostatní tvůrce stránek.

To také nemá super snadné stavitele Weebly má. A nemusí mít tak velkou sbírku šablon, jako je Wix.

Přesto je nejlepším tvůrcem webových stránek na trhu Squarespace. Ruce dolů.

Proč? Je to hned nahoře v každé jednotlivé kategorii. A co víc, vyniká, pokud jde o rozhodující, jako je design, sdílení a připravenost na SEO. Všechny šablony reagují. Fungují stejně skvěle na ploše, jako na telefonu. To je obzvláště důležité, jak nedávno využití mobilního internetu poprvé překročilo stolní počítače po celém světě poprvé.

Společnost Squarespace vytvořila perfektní kombinaci snadnosti použití, flexibility designu a dodržování doporučených postupů UI / UX.

Jako malá firma byste neměli trávit příliš mnoho času správou svého webu, ale spíše budovat svou firmu. Váš web by vám měl pomoci využít každé obchodní příležitosti, která se může vyskytnout, a zároveň by neměl spotřebovávat váš drahocenný čas a energii..

A to je přesně to, co dostanete s Squarespace.

Ve skutečnosti budete ohromeni věcmi, které můžete udělat. Šablony jako Pacifik vám umožní navrhnout vaše stránky tak, aby vypadaly jako na míru. Můžete mít všechny potřebné widgety, bloky přihlášení a tlačítka CTA, které potřebujete. Integruje se také s Leadpages, ConvertKit a dalšími populárními aplikacemi.

V zásadě nabízí Squarespace vše, co potřebujete jako malý podnik. A nabízejí to za rozumnou cenu.

Diogenes Brito

Diogenes Brito

~ Diogenes má více než 9 let zkušeností s navrhováním a vývojem webových stránek a také bohaté zkušenosti s návrhem IT a fyzických produktů..

Doporučuji Squarespace jako nejlépe hostovaného tvůrce webových stránek. Squarespace má:

1. Podpora 24/7,

2. Velká komunita odborníků,

3. nejlépe navržené, plně citlivé šablony a

4. Systém správy obsahu, který je extrémně flexibilní.

Alyssa Hopkinsová

Alyssa Hopkinsová

~ Alyssa pomáhá malým podnikům rozšiřovat své publikum prostřednictvím návrhů a fotografování s nakopáním.

Dávám přednost Squarespace z několika důvodů:

1. Squarespace nabízí krásně navržené weby, které vám umožňují kdykoli změnit šablony bez ztráty obsahu. Pokud chcete změnit šablonu na Wixu, musíte začít znovu a ztratit svůj obsah, což je bolest!

2. Squarespace reaguje. Wix vám umožní skrýt určité věci na mobilu, ale pro většinu mé klientely nechtějí navrhovat mobilní web samostatně, chtějí mít možnost navrhnout jeden web a nechat kód udělat zbytek.

3. Squarespace má fantastickou podporu 24/7. Najít někoho, s kým by se mluvilo na Wixu, je PAIN. Mají obrovské hep fórum, ale někdy musíte mluvit nebo poslat e-mail osobě, aniž byste museli trávit hodiny hledáním fór pro vaše řešení. Byl jsem tam a není to zábava.

4. Squarespace nabízí neomezenou šířku pásma, na rozdíl od Wix. To je obrovské, pokud očekáváte, že na vašem webu bude vysoký počet návštěvníků, a pokud na svém webu máte spoustu obsahu, který potřebujete rychle načíst. Wix má příliš mnoho omezení šířky pásma.

5. Náměstí bylo postaveno designéry. Všechny jejich šablony vypadají špičkově. Má strukturovanější tažení & pokles ve srovnání s Wix. Křivka učení může být na Wixu jednodušší než ve čtvercovém prostoru, ale jakmile pochopíte základy vytváření stránek, je velmi snadné udělat zbytek.

David Head

David Head

~ David byl specialistou na Squarespace po dobu 3 let a osobně postavil asi 100 webů Squarespace. Je zakladatelem společnosti DesignLive, která je jako Uber pro designéra Squarespace.

Musím si vybrat Squarespace. Původním důvodem, proč jsem začal navrhovat na platformě, bylo to, že jsem se snažil naučit, jak budovat webové stránky mé první firmy.

Vyzkoušel jsem každou jinou platformu (Shopify, Wix, Weebly, WordPress atd.) A nic nebylo tak sofistikované jako Squarespace..

Nejvíc se zamysleli nad tím, aby odstranili všechny překážky, na které mohou kutilé narazit. Jednoduše řečeno, pro průměrného člověka je nejvhodnější způsob, jak vytvořit krásný web.

John Tindel

John Tindel

~ John je transformativní tvůrčí síla, která poskytuje příliv nápadů, kultury a vedení. S více než patnáctiletými zkušenostmi podporuje týmovou práci a poskytuje stálé kreativní vedení & vývoj produktů.

Zaprvé si myslím, že jsem je všechny použil. Od hostovaných řešení k hostovaným hostům mám klienty, kteří chtějí jejich konkrétní řešení, a musím být schopen pracovat s tím, co mají. Nedávno jsem používal obchodní řešení společnosti Squarespace.

Miluji jednoduchost jejich stránek a jejich eCommerce řešení je dostatečně snadné nastavit a začít používat. Jako designér mám tendenci navrhovat své stránky a nikdy nepřidávat obsah. Squarespace vytváří tak jednoduché minimální weby, že odolávám redesignování a začnu přidávat obsah na stránky.

Jednou z výhod je cena, která je skutečně cenově dostupná pro online prodej a propojuje vaši korespondenci se zákazníky (Mailchimp, e-maily) a vytváří skvělý uživatelský dojem při nákupu online. Za méně než 30 $ můžete zahájit podnikání online, které vypadá skvěle a funguje jako plný online prodejce.

Neberou škrty z vašich prodejů, jako je Shopify a další. Jediným pádem, který mám s obchodními weby Squarespace, je to, že máte pouze jednu možnost zpracování plateb. Celkově vzato si nemyslím, že byste byli zklamáni v jejich platformě a podpoře.

Marta Tucci

Marta Tucci

~ Marta je zakladatelem a designérem Naya Traveler. Byla zvolena za jedno z nejlepších míst na náměstí.

Věřím, že Squarespace je nejlepší webová platforma s vlastním hostitelem. Mají skvělé integrace třetích stran, jako jsou Adobe Typekit, Getty Images a Stripe, které zefektivňují každodenní pracovní postup a pomáhají webu vypadat profesionálně..

Jejich šablony jsou špičkové kvality designu a také snadno přizpůsobitelné pomocí kódu.

A konečně, Squarespace má velkou komunitu podpory, která je užitečná pro uživatele s malými znalostmi CSS / HTML, kteří si přejí přizpůsobit své stránky jednoduchým úryvkem kódu..

Brandon Brown

Brandon Brown

~ Brandon je designér se sídlem v Atlantě, GA, který se specializuje na branding a webdesign. Brandon také pracuje s umělci a hudebníky prostřednictvím rozvoje umělců a poradenství v oblasti značky.

Když pracuji s malými podniky, žiji a dýchám náměstí. Squarespace je skvělý zápas pro malé firmy, které jsou zaměřeny na design a chtějí se aktivně zapojit do vytváření estetiky svého webu..

Rád používám program Squarespace pro firmy, které právě začínají a zajímají se o čistý a citlivý design. Majitelé malých podniků jsou schopni vyladit mnoho návrhových vylepšení, aniž by se kdy dotkli kódu. Uživatelé mohou také zažít uživatelsky přívětivé rozhraní elektronického obchodování, které jim umožňuje plynulý provoz obchodu z jejich webu Squarespace.

Pokud malé podniky hledají moderní, image-orientovaný design, určitě zvažte Squarespace.

Nicola Bernardi

Nicola Bernardi

~ Nicola je profesionální fotograf. Navrhl vlastní web, který byl volen jako jeden z nejlepších míst na náměstí

Domnívám se, že Squarespace předává mezi hostiteli webových stránek nejlepší hostované webové stránky.

To, co jej odlišuje, je jeho jednoduchost: vše je vytvořeno s ohledem na uživatelský zážitek a je zaměřeno na všechny lidi, kteří nemusí mít nutně žádné pozadí v oblasti webdesignu nebo programování..

Což není nic jiného než osvobození, protože jako majitel malé firmy pravděpodobně žijete v neustálém hurikánu nápadů a vzrušení, abyste ukázali / propagovali cokoli, co děláte, a nemáte čas ani zajímavé se učit, jak pracovat s kódováním nebo navrhováním vůbec.

Squarespace nabízí krásné citlivé šablony, směšně jednoduchý systém drag and drop pro obsah a navíc nejlepší zákaznickou podporu, jakou jsem kdy zažil.

Jako fotograf mi umožňuje trávit méně času před obrazovkou přemýšlením o tom, jak dělat věci pro svůj web, a více času natáčením a prací..

Brendan Kennedy

Brendan Kennedy

Squarespace je podle mého názoru nejlepším tvůrcem hostovaných webových stránek, který vytvoří web pro malé firmy. Věřím, že se jedná o platformu, která vyvažuje skvělý design a uživatelsky přívětivý.

Majitel malé firmy může navrhnout krásné webové stránky velmi rychle a při jejich měřítku jim ušetří spoustu peněz.

Rovněž podle mých zkušeností mají nejlepší zákaznický servis a pracují velmi dobře s majiteli malých podniků.

Sampath S

Sampath S

~ Sampath je profesionální vývojář webových stránek již téměř 9 let. V této době stavěl více než 100 webových stránek, cest & vstupní stránky. Vytváří weby, které jsou v souladu s vašimi obchodními cíli a dobře převádějí.

Pracoval jsem se 7 až 10 tvůrci webových stránek a Squarespace je jedním z nich. Používám jej hlavně k vytváření webových stránek pro své klienty, většinou osobní portfolio a malé firmy.

Mají bloky obsahu pro různé typy obsahu (text, obrázky, zvuk, fotogalerie, mapy atd.), Což usnadňuje práci.

Přestože jsem profesionálním vývojářem webových stránek napříč více CMS, pokud bych byl požádán, aby ukázal na tvůrce webových stránek, bude to jakýkoli daný den.

Tady je důvod.
* Můžete přidat vlastní HTML & CSS kód zkrášlit web.
* Do svého webu Squarespace můžete integrovat téměř jakoukoli aplikaci (bohužel ještě není zapier), což je obrovská známka úlevy. To nemůžete udělat s většinou ostatních tvůrců webových stránek.

Pokud jste zvědaví, co vás odlišuje od ostatních tvůrců webových stránek, zde je rychlý seznam profesionálů.
Klady

 • Skvělá sada responzivních šablon
 • Certifikát SSL zdarma
 • Vestavěný elektronický obchod
 • Neomezené stránky & widgety
 • Neomezený úložný prostor
 • Ochrana heslem libovolný počet stránek

Stejně jako jakýkoli jiný produkt však i SquareSpace přichází s vlastní sadou nevýhod.
Nevýhody

 • Žádný plán zdarma
 • Rychlost stránky je občas obava
 • Procesor plateb je omezen na Stripe (pouze)
 • Žádný tvůrce členství (nikoli blokátor)

Nikde jsem o SEO nemluvil, protože bez vlastního webu budete vždy muset optimalizaci optimalizovat.

Pokud hledáte tvůrce webových stránek, abyste mohli začít hned a nechcete, aby se na celém firemním webu zobrazovaly chaotické reklamy, jděte s tím.

Za cenu méně než 3 kávy získáte SSL zabezpečený, pohotový web (měsíčně), který vám umožní navázat obchodní přítomnost online pomocí služby Squarespace..

Jared Gibbons

Jared Gibbons

~ Jared je spoluzakladatelem Pocket Knife, kreativní skupiny, která navrhuje a vyvíjí vlastní webové stránky Squarespace.

Myslím, že Squarespace je vynikajícím řešením pro ty, kteří chtějí vytvořit web pro malé firmy.

Nejen, že mají krásné šablony, které lze použít jako výchozí bod, ale podniky mohou v budoucnu snadno spravovat obsah svých webových stránek pomocí intuitivního systému Squarespace CMS..

Edward Wisniewski

Edward Wisniewski

~ Edward strávil více než deset let vytvářením pohlcujících a interaktivních digitálních zážitků. V současné době je technickým ředitelem Radish Lab a pracuje na řízení technického týmu a implementaci inovativních technologických řešení pro složité výzvy, kterým čelí organizace působící v sociální oblasti.

Doporučujeme Squarespace. Je to levné, snadno použitelné a obsahuje rozhraní typu drop and drop, díky kterému je bezbolestné vytvářet krásně navržené webové stránky během několika minut..

Program Squarespace nabízí vysoce kvalitní a krásné šablony, které staví UX a design do popředí, kromě efektivních integrací, možností elektronického obchodování přímo z krabice a skvělých vývojářských nástrojů, které jdou nad rámec možností jiných tradičních hostovaných webových stránek. platformy.

Christel Laura Voss

Christel Laura Voss

Squarespace je místo, kde chcete, aby se vaše značka rozšířila. Tato platforma nikdy nestojí a flexibilita je dnes klíčová.

Navrhuji výhradně na Squarespace, protože je to platforma, kde se může rozvíjet kreativita. A nikdy se nemusíte starat o zabezpečení nebo chybné doplňky.

Mým cílem je neustále zpochybňovat vlastní omezení a vždy poskytovat mimořádnou práci. Squarespace mi umožňuje dělat jen to!

Amit Kumar

Amit Kumar

~ Amit je vášnivý digitální obchodník s dobrými zkušenostmi v oblasti affiliate marketingu, marketingu sociálních médií a video marketingu. Je spoluzakladatelem RankMeUp Services, digitální marketingové agentury specializující se na zvýšení návštěvnosti webových stránek a online prodeje.

Moonfruit mi to vyhraje každý den pro jeho schopnost nabídnout širokou škálu vestavěných funkcí a snadno srozumitelné a obslužné uživatelské dashboardy. Má krásnou kytici osvěžujících témat, ze kterých si můžete vybrat.

Můžete publikovat svůj obsah a být si jisti, že je kompatibilní s počítači, kartami a smartphony automaticky, do určité míry také záleží na SEO. Můžete dokonce automaticky sdílet svůj obsah na různých sociálních médiích.

Dalším dobrým důvodem, proč se stává tak populárním, je, že můžete dokonce zřídit obchod s elektronickým obchodem pouhými 3 jednoduchými kroky. Funguje to přímo metodou drag and drop a je velmi uživatelsky přívětivý. K tomu všemu také najdete Google Analytics a Nástroje pro webmastery integrované v uživatelském rozhraní, které je pro SEO ještě atraktivnější..

Celkově vzato, Moonfruit je podle všech standardů jednou z nejužitečnějších a SEO přátelských vlastností, kterou můžete vytvořit pro svůj obsah.

Max Robinson

Max Robinson

~ Max Robinson je webový designér pro AIMS Web Design.

MoonFruit používáme pouze pro klienty, navzdory relativně starému uživatelskému rozhraní, které podle všeho odkládá tolik lidí.

Miluji množství personalizace, které máte s každým webem, a jak snadno lze přidat widgety a blogy.

O webech, které jsme vytvořili pomocí MoonFruit, jsme měli vždy jen pozitivní zpětnou vazbu a vždy jsme dokázali ukázat našemu klientovi, jak používat stavitele, aby mohli sami provádět změny..

Shyam Bhardwaj

Shyam Bhardwaj

~ Shyam provozuje společnost zabývající se digitální značkou a vývojem webových stránek.

Podle mého názoru je Weebly jedním z jednoduchých, ale účinných nástrojů pro tvorbu webových stránek pro webmastery. Nemusí mít programovací dovednosti, stačí přetáhnout vlastnosti webových stránek na web, takže pokud budu potřebovat vývojářský nástroj pro vývoj webových stránek pro malé firmy, vyberu Weebly.

Různé prvky, které budete moci přidat na webové stránky, zahrnují text, obrázky, videa, tlačítka, mapy Google a kontaktní formuláře. Jednou z jeho hlavních výhod je, že během vytváření webu můžete současně vidět odrazy na stránce a přetáhnout prvky z panelu nástrojů do oblasti webové stránky..

Weebly také zahrnuje hosting – Cloud hosting, což je velmi rychlý a bezpečný systém. Načíst čas ovlivňuje vaše hodnocení ve výsledcích vyhledávání, takže to bude mít také SEO výhody. Kromě toho také umožňuje blogování, které je vlastní vestavěné v CMS. Pro webmastery, kteří se chtějí rozhodnout pro funkčnost eCommerce, nabízí skvělé řešení pro eCommerce web.

Všechny možnosti jsou dobré, pokud vaše požadavky na webové stránky odpovídají specifikacím vašeho webu, které splňují požadavky rámce nebo nástroje pro tvorbu stránek..

Všechny dobré webové stránky

Kdykoli konzultuji s malými obchodními firmami, od většiny majitelů se dozvím, že potřebují pouze malý web až do 10 stránek s textem, obrázky a vloženým videem YouTube. Pro takové menší požadavky bude Squarespace, Weebly nebo dokonce WIX fungovat dobře. Builder Tool od Godaddy bude také jednoduchým řešením pro malý web. Stačí pouze přetáhnout obsah, obrázky, snímky, videa nebo kontaktní formulář.

Některé z aplikací jako Weebly, Squarespace nebo WIX také přidaly funkce eCommerce, takže pro potřeby eCommerce u několika produktů jsou připraveny používat nástroje pro vytvoření vašeho internetového obchodu..

To nevyžaduje znalost programování HTML složitých CMS, jako je Magento, Prestashop nebo WordPress. Rychlost bude také v pořádku pro tyto platformy, takže je to další faktor přátelský pro SEO.

Děkuji všem odborníkům, kteří se tohoto odborného setkání zúčastnili! Pokud máte jakýkoli dotaz, pošlete je prosím níže a my vám určitě odpovíme. Pokud se chystáte založit nový web, dejte mi vědět, kterou platformu chcete použít.

Nezapomeňte také na sdílení. Pomozte nám šířit tento příspěvek sdílením s přáteli a sledujícími.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map