25 Web Design Influencers, které potřebujete znát a sledovat

CO ZÍSKÁ DOBRÝ WEBOVÝ DESIGN?

Dnešní odpověď je jiná, než před několika měsíci. Technologie a zkušenosti uživatelů vyžadují, aby webové stránky procházely neustálými změnami a aktualizacemi. Jediným způsobem, jak zůstat aktuální, je vědět, co vede další trend v designu.


Někteří lidé mají schopnost předpovídat, co přijde. Jiní berou tyto trendy a psát kód, aby se to stalo. Jsou známí jako vlivní.

Naučte se budoucnost webového designu od odborníků

Zde je seznam ovlivňovačů webového designu, které jsou dostatečně velkorysé, aby sdílely to, co přichází. Sledujte je a projeďte vlnu současného webového designu. To, co se naučíte, je dobré pro návštěvníky webových stránek a ještě lepší pro vaše podnikání.

Jeffrey Zeldman

Jeffrey Zeldman fotka

Proč je ovlivňovatel: Zeldman byl dabován „Králem webových standardů“ Pracovní týden. Byl prvním člověkem, který byl uveden do EU SXSW Interaktivní síň slávy v roce 2012. Sledujte jeho blog a zjistěte, které současné trendy v průmyslovém designu brát vážně. Rychle poukáže na to, co je důležité a co je jen výstřelek.

Najděte ho online na: zeldman.com
Následuj ho: @ Zeldman

Vitaly Friedman

Vitaly Friedman fotka

Friedman je šéfredaktorem Smashing Magazine, kde píše o tom, co dělá obsah krásným. Podívejte se na jeho příspěvky v časopisu Smashing Magazine, pokud chcete získat přehled o problémech UX, front-end a výkonu. Vitaly také běží online workshopy pro webový design.

Najděte ho online na: Smashing Magazine
Následuj ho: @smashmag

Chris Coyier

Chris Coyier fotka

Pokud má co do činění s designem generovaným CSS, je na tom Chris Coyier. Rád visí a přispívá CodePen. Web založil s Alexem Vazquezem a Timem Sabatem. Podívejte se na tento web, pokud chcete pomoci získat chyby z vašeho kódu.

Najděte ho online na: CodePen
Následuj ho: @chrisCoyier

Mike Monteiro

Mike Monteiro fotka

Živé obrázky, které vás vítají Mule Design jsou důkazem, že tato skupina myslí s webovým designem vážně. Přispěvatelé Mule píší o designu se stejným nadšením. Toto je Mikeova designová společnost a je jedním z hlavních přispěvatelů. Neočekávejte návody. Mike a jeho spoluautoři se zaměřují na zkušenosti s návrhem pro web.

Najděte ho online na: Mule Design
Následuj ho: @monteiro

Chris Spooner

Chris Spooner fotka

Spooner začal tento blog, aby pomohl lidem zlepšit jejich designové dovednosti. Najdete 3 hlavní typy obsahu. Jeho články jsou psány pro sdílení teorie a inspirace. Psané a video návody poskytují podrobné návody. K dispozici jsou také velkorysé bonusy, které můžete použít ve svých vlastních designech.

Najděte ho online na: Spoon Graphics
Následuj ho: @chrisspooner

David Walsh

David Walsh fotka

“Nenavrhuji weby,” říká Walsh, “nutím je, aby fungovaly.” Ukazuje vám, jak na svém blogu, kde vás zve, abyste přišli s ním, když píše o experimentech v designu. Davidova odbornost pochází z času stráveného jako Mozilla je hlavní webový vývojář. Najdete zde ukázky a návody, stejně jako jeho příspěvky na blogu.

Najděte ho online na: DWB
Následuj ho: @davidwalshblog

Dave Shea

Dave Shea fotka

Co děláte se zkušenostmi získanými při práci na projektech pro Google, CNet a New York University? Pokud jste velkorysí jako Dave Shea, sdílíte to s ostatními. Sbírá své projekty a třídí je podle témat. Budete se chtít zaměřit na jeho dva nejnovější a probíhající předměty. Pro návrh jsou nejdůležitější.

Najděte ho online na: Dave Shea
Následuj ho: @ mezzoblue

Steven Snell

Steven Snell fotka

Jen málo webových stránek je stejně štědrých s nástroji, které potřebujete, aby váš online obchod byl úspěšný. Steven Snell a tým používají blog a další oblasti k poskytování návrhových rad. Najdete zde také zdroje od návrhových šablon až po kód. K procházení všech témat použijte navigaci v horní části.

Najděte ho online na: Vandelay Design
Následuj ho: @stevensnell

Ronald Bien

Ronald Bien fotka

Bien je generálním ředitelem a zakladatelem webové stránky Naldz Graphics. Více než 41 000 sledujících přichází na web, kde poskytuje rady a návody ohledně webdizajnu. Ronald a tým autorů pokrývají celou oblast designu, ale zaměřují se na témata WordPress. Články jsou plné grafických příkladů a psaní není plné žargonu.

Najděte ho online na: Naldz Graphics
Následuj ho: @naldzgraphics

Jason Santa Maria

Jason Santa Maria fotka

Toto je osobní web společnosti Vox Media’s výkonný ředitel pro design. Jason věří, že obsah by měl diktovat design. Jeho web je experimentem v uměleckém směru online. Je fanouškem tradičního designu tisku, takže jeho web má konzervativní pocit. Nenechte se tím zmást. Jason a jeho hostující spisovatelé se zabývají všemi nejnovějšími tématy designu.

Najděte ho online na: Jason Santa Maria
Následuj ho: @ jasonsantamaria

Doug Bowman

Doug Bowman fotka

Mluvte o rodokmenu. Bowman byl vedoucím vizuálního designu společnosti Google a poté tvůrčím ředitelem Twitteru. Dnes je šéfem Stopdesign. Svůj blog používá k psaní o designu, typografii a nezbytných nástrojích k tomu, aby to na webu udělal. Většina příspěvků se týká návrhových řešení a výsledků, s nimiž se jeho tým přišel pro klienty.

Najděte ho online na: Stopdesign
Následuj ho: @stop

Mark Ford

Mark Ford fotka

S Markem Fordem budete mít hodně společného, ​​pokud jste začínající podnikatel. To je způsob, jakým začal v roce 2007 se svým prvním online obchodem. Dnes využívá své webové služby přes 1 000 zákazníků. Mark používá jeho blog sdílet, co se jeho společnost dozvěděla o designu webových stránek. Pro vyhledání konkrétních témat použijte navigaci v horní části.

Najděte ho online na: design červené webové stránky
Následuj ho: @RedWebDesign

Cameron Moll

Foto Cameron Moll

Veškerá práce a žádná hra nás všechny promění v drony. Udělejte si pauzu od návrhového úsilí a užijte si trochu hravosti. Cameron Moll vytváří design z typu. Na svém webu nemá co říci. Je to všechno o obrázcích vytvořených stylizovaným textem. Můžete si koupit hodně toho, co zobrazuje na svém webu. Některé z populárnějších kusů jsou vyprodány.

Najděte ho online na: Struktury v typu
Následuj ho: @ kameraman

Nicholas Felton

Nicholas Felton fotka

Felton byl jedním z hlavních designérů Časová osa Facebooku. The New York Times a The Wall Street Journal ho profilovaly ve svých publikacích. Celá tato pozornost je způsobena talentem Feltona převést data do smysluplného designu. Navštivte jeho webovou stránku a prohlédněte si jeho sbírku prací pro klienty. Některé z nich jsou součástí stálé sbírky MoMA.

Najděte ho online na: Felton
Následuj ho: @ feltron

Ethan Marcotte

Ethan Marcotte fotka

Marcotte je plodný autor knih a článků. Píše také blog s názvem Nezastavitelný robot Ninja, online webovou věc Ethana Marcotteho. Články, které najdete na jeho webu a blogu, vám mohou pomoci s průnikem kódu a designu. Věří, že oba musí být elegantní.

Najděte ho online na: Ethan Marcotte
Následuj ho: @pípnutí

Karen McGrane

Karen McGrane fotka

McGrane pracuje na webových stránkách od roku 1995. Byla první informační architektkou najatou na Razorfish. Poté přešla řadami, aby se stala viceprezidentkou a vedoucím národní divize uživatelské zkušenosti společnosti. Dnes je zakladatelkou a vedoucí Bond Art + Science. Karenův blog je o tom, jaké to je být webovým designérem. Vydejte se sem, pokud chcete nahlédnout.

Najdete ji online na: Karen McGrane
Následuj ji: @karenmcgrane

Dan Cederholm

Dan Cederholm fotka

Cederholm je spoluzakladatelem a designérem Dribbble. Napsal 5 knih, z toho 3 o CSS. Dan používá svůj blog k psaní o designu, CSS, značkování a webových standardech. Pokud má jeho psaní nějaké téma, věří v webový design založený na standardech.

Najděte ho online na: Jednoduché bity
Následuj ho: @ jednoduchých bitů

Andy Clarke

Andy Clarke fotka

Clarke je jedním z nejznámějších britských webdesignérů. Napsal dvě knihy o designu webových stránek. Má také podcast kromě příspěvků přispívá do blogu svého webového designového studia.

Najděte ho online na: Věci & Nesmysl
Následuj ho: @Malarkey

Sarah Parmenterová

Foto Sarah Parmenterové

.net Magazine v roce 2011 jmenovala svého designéra roku. Sarah je multitalentní jednotlivec. Píše o designu webových stránek a spoluorganizuje populární týdenní návrhový podcast. Pokud to nestačí, je to také profesionální zpěvačka a herečka. Její blogové příspěvky jsou zábavné a konverzační. Dozvíte se o designu a profesionálním světě webových designérů.

Najdete ji online na: Sazzy
Následuj ji: @sazzy

Paul Boag

Paul Boag fotka

Boag nabízí jeho design talenty většinou pro neziskové organizace. Je odborníkem na uživatelské zkušenosti a pomohl organizacím, jako je Evropská komise, UCAS a Doktoři bez hranic, přizpůsobit se měnícímu se digitálnímu světu. Paul nerozmlouvá slova. Jeho rada je relevantní a nebojí se vyjádřit.

Najděte ho online na: boagworld
Následuj ho: @boagworld

Brad Frost

Fotografie Brada Frosta

Frost je úspěšný mobilní webový stratég a přední designér. Jeho práci jste viděli, pokud jste někdy byli na mobilním webu Entertainment Weekly. Navrhl také mobilní prvky pro karty MasterCard, Verizon a Nike. Brad miluje blog a mnoho jeho nedávných příspěvků vás zachází s úryvky jeho připravované nové knihy, Atomový design.

Najděte ho online na: mrazivý mráz
Následuj ho: @ bradfrost

Paul Irish

Paul irská fotka

Pokud používáte Prohlížeč Google Chrome, použili jste nějakou Paulovu práci. Je to front-endový vývojář, který má samoobslužnou lásku k vytváření hladkých, sexy mobilních webů. Paulův blog se vzdává s malou řečí. Dostane se přímo do kódu za designem. Pro začátečníky není dobré místo. Budete v nebi, pokud jste dobře obeznámeni s kódováním CSS nebo WebKit.

Najděte ho online na: Paul Irish
Následuj ho: @paulirish

Jonathan Snook

Jonathan Snook fotka

Snook zapůjčil své uživatelské zážitky Xero, Shopify a Yahoo! Nyní dává přednost práci pro sebe. Když nekonzultuje s klienty, sdílí na svém blogu tipy a návrhy týkající se designu. Použijte jeho archiv odkaz k nalezení konkrétních témat.

Najděte ho online na: SNOOK
Následuj ho: @snookca

Christian Heilmann

Christian Heilmann fotka

Heilmann je další blogger, který se nebojí říkat, jak to vidí. Je nadšený z HTML5. Mnoho z jeho příspěvků jsou úryvky kódu, který nabízí pro lepší uživatelský dojem. Christian je také vášnivým plakátem YouTube. Mnoho z těchto příspěvků souvisí s webovým designem. A pokud se vám nedaří dostatek jeho blogových příspěvků a videí, je také schopen sdílet svůj život fotky.

Najděte ho online na: Christian Heilmann
Následuj ho: @ codepo8

Jeremy Keith

Jeremy Keith fotka

Keith je spoluzakladatelem britské pobočky Clearleft Agentura pro webový design. Společnosti z BBC až Mozilly využily své odborné znalosti v oblasti designu. Jeremy udržuje blog, který je součástí životní deník, a část Web design poradenství.

Najděte ho online na: adactio
Následuj ho: @ adactio

Následujte, učte se a profitujte!

Tito ovlivňovatelé udržují oči a uši otevřené novým trendům designu, takže nemusíte. Jejich rady, návody a příklady jsou neocenitelné. To, co se naučíte, může umístit váš web do popředí výkonu a designu.

Zdroje, které nabízejí, jsou zdarma. Přihlaste se k odběru jejich blogů nebo se s nimi spojte na Twitteru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map