38 Web Tasarım Uzmanları En İyi Web Oluşturucu Nasıl Seçilir

WordPress’in egemen olduğu görünen dünyada, çarpıcı bir site oluşturmak için başka birçok seçeneğin olduğunu gösterdik. Web sitesi oluşturucuları, çevrimiçi bir varlığa sahip olmak isteyen işletme sahipleri için mükemmel bir çözümdür. Bu yüzden öğrenmek için 38 web tasarımcısıyla görüşmeye karar verdik.


Küçük işletme web sitesi oluşturmak için En İyi Barındırılan Web Sitesi Oluşturucu nedir ve neden öneriyorsunuz??

Her bir web sitesi oluşturucusunun avantajlarının neler olduğunu görelim.

João Pedro Carvalho

João Pedro Carvalho

~ João Pedro Brezilyalı bir web tasarımcısı ve Fix Up Brasil’in kurucularından.

Pazarda sizin için her şeyi yapabilecek bir web sitesi oluşturucu yok. Fotoğraflarınızı ve görevlerinizi üzerine koyabileceğiniz bir web sitesi oluşturucu yoktur ve otomatik olarak sizin için mükemmel bir site oluşturur. Herhangi bir web sitesi oluşturucusunun beklediğinizden daha büyük bir öğrenme eğrisi olacak.

Her biri için, reklam verdikleri kadar SEO [arama motoru optimizasyonu] kadar kolay değildir. Harika bir web sitesi oluşturabilmeniz için tasarım ve işleri nasıl yöneteceğiniz hakkında biraz bilgi sahibi olmalısınız.

Müşterilerin en çok hangi yapıcıdan hoşlandıklarını bulmaları gerektiğini düşünüyorum – bu onlar için en kolay olanıdır. Her birinin kendi araçları ve özellikleri vardır. Birbirlerinden farklılar ve farklı çalışabilirler.

Web sitesi oluşturucu seçimim Wix.com

Ben kendi iş için ilk web sitesi isteyen biri için en iyisi olduğunu düşünüyorum. Ucuz, kolay ve hızlı. Sizin için web sitesi yapmak üzere bir şirket tutmaya çalışırsanız, bunun maliyeti çok fazla olacaktır ve web sitesini birkaç ay içinde teslim edebilirler.

Wix, en yeni tasarım trendleri ve teknolojileri ile aynı seviyede. Pazarlama dünyasında her yeni şey olduğunda, Wix her zaman üzerindedir. Her zaman eklenen yeni özellikler vardır. Diğer platformlarda Wix’in pazarın talep ettiği özellikler ekleyen araştırma ve geliştirme ekibine sahip olduğunu düşünmüyorum.

Yeni kullanıcılar, dahil oldukları işin veya işletmenin kategorisini seçebilir. Her endüstri için şablonlar vardır. Ne istersen eklersin. Renkleri, metni ve görüntüleri seçersiniz. Memnun kalmazsanız farklı bir şablon seçebilirsiniz. Başka bir tane başlatabilirsiniz. İstediğiniz kadar sahip olabilirsiniz. Hala memnun değilseniz, yapmanız gereken en iyi şey sizin için yapacak bir Wix Pro seçmek.

Müşterilerine büyük destek veriyorlar. Sorularınızın çoğu forumda cevaplanmaktadır. Forumda olmayan bir sorunuz varsa, Wix’ten yanıt almak 10 ila 24 saat sürer. Bazen otomatik bir yanıttır. Durum buysa, Wix ekibine gönderecekler ve size doğru cevap verecekler.

Ne yazık ki, Wix’in Brezilya’da tasarım pazarında iyi bir adı yok. Burada Wix’te bir web sitesi kurulduğunu söylediğinizde, insanlar web sitesinin çok iyi bir web sitesi olmayacağını düşündükleri için kaşlarını çattılar. Bununla birlikte, insanlar Wix’i kullanarak yapabileceğiniz şeyler hakkında etkilendiler.

Bazı tasarımlar gösterir ve onlara Wix’ten olduğunu söylersem, her zaman etkilenirler. Bu, kullandığınız platformla ilgili değil, bununla ne yapabileceğinizle ilgili. İsterseniz Microsoft Paint kullanarak bir Mona Lisa boyayabilirsiniz (ve bazı insanlar bunu yaptı!)

Tam bir profesyonel web sitesi isteyen ve eksiksiz bir web sitesi oluşturmak için bütçesi olan biri Wix ve diğer web sitesi oluşturucularından kaçınmalıdır. Ama Wix dışında harika bir web sitesi kurmak için bazı ajanslara ödeme yapacak bütçeye sahip bazı müşterilerim var. Ancak Wix’i kullanmayı seçtiler çünkü ajansa bağlı olmak istemiyorlar. Bilgileri değiştirmek ve kendileri yapmak istiyorlar. Sadece basit değişiklikler yapmak için başka bir şirkete güvenmek istemiyorlar. Wix’i kullanmaları daha iyi.

Eksiler:

Wix zamanla yavaşlar. Bir Wix sitesine başlarken çok hızlı olacak. Ancak çok fazla sayfası varsa veya içerik daha fazla fotoğraf ve videoyla büyümeye başlarsa, Wix web sitesi çok yavaşlamaya başlar. Sayfalarınızı ikiye bölmeniz gerektiğinde bir noktaya dayanılmaz olmaya başlar, böylece sayfanın yüklenmesi çok fazla zaman almaz. Çok sinir bozucu oluyor. Bu bir Wix arka uç sorunu.

Olya Siyah

Olya Chernitsyna

~ Olya pazarlama alanında on yıldan fazla deneyime sahiptir. Farklı sektörlerde, dillerde ve tarzlarda yaklaşık 100 web sitesi oluşturan bir web ve grafik tasarımcısıdır..

Küçük işletmeler için Wix platformunu öneriyorum çünkü kelimenin tam anlamıyla bir günde mükemmel, modern, profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza izin veriyor. Wix avantajlarını adım adım paylaşayım

1 kez

Herhangi bir işletmenin piyasada zamanında olması hayati önem taşır. Kimse haftalarca ya da aylarca web sitesi oluşturmak istemiyor. Wix tamamen zaman tasarrufu ile ilgilidir.

2. Tasarım

Şablonlar veya boş mu? Ne istediğinizi bilmiyorsanız, tüm pazarlama ve kullanılabilirlik yönlerinin dikkate alındığı profesyonel tasarımcılar tarafından yapılan yüzlerce harika şablon sunulur. Ne istediğinizi biliyorsanız, istediğiniz her şeyi sıfırdan oluşturabilirsiniz. Herhangi bir görüntü, video, herhangi bir yazı tipi yükleyebilir, harika animasyon kullanabilirsiniz.

3. Kodlama yok

Sürükle ve bırak sistemi süreci çok daha kolay hale getirir. Dahası, bir web geliştiricisi aramanıza gerek yok, işi için ekstra para ödemenize gerek yok, beklemenize gerek yok. Web sitenizle aranızda hiçbir engel yokmuş gibi. Yine de bir Wix Pro’ya ihtiyacınız olabilir ��

4. SEO

Wix, SEO’dan düşmanca SEO dostu web sitesi oluşturucuya geçti. Bu konuyu gerçekten çok geliştiriyorlar. Şimdi kesinlikle SEO dostu ve tüm projelerim bunu kanıtlıyor

5. Her gün daha iyi

Wix ile çalışarak kullanıcılarını sorduklarını ve dinlediklerini biliyorum, platformu düzenli olarak geliştiriyorlar. “Dün Wix” ve “yarın Wix” arasında her zaman büyük bir gelişme var.

6. Bir web sitesi oluşturucusundan daha fazlası.

Wix ile bir web sitesine sahip olmak sadece web sayfalarından çok daha fazlasıdır. Hepsi bir arada çok güçlü bir pazarlama aracı. Sizi web siteniz üzerinden yazan, ikram satın alan tüm ziyaretçiler için otomatik olarak ayarlanan müşteri iletişim listeniz var..

Harika e-postalar oluşturabilir ve tüm kişilerinize gönderebilirsiniz. Herhangi bir işletme için çok daha fazlası var (restoranlar, oteller, çevrimiçi rezervasyonlar, vb. ”.) Bunu yapmak için üçüncü bir parça aracına ihtiyacınız yoktur, hepsi Wix tarafından sağlanır ve ücretsiz olarak kullanılabilir

7. Büyük ücretsiz fotoğraf bankası

Wix, tamamen ücretsiz olan büyük bir fotoğraf bankasına sahiptir. Tüm resimler profesyonel ve güzel. Bu fotoğraf kütüphanesi her zaman büyür. Bununla birlikte, ücretsiz değil, özel fiyatla inşa edilmiş başka bir ünlü fotoğraf stoğunu da kullanabilirsiniz.

8. Tüm son web trendleri kullanılabilir

Evet, Wix web sitelerinin “son teknoloji” olmasını istiyor. Paralaks, video arka planı, sinematografi, animasyon, havalı yazı tipleri… hepsi burada

9. Düzenli özel teklifler

Her fırsatta% 50 indirim ile yıllık bir plan satın alabilirsiniz. Ek olarak, Google Adwords için ücretsiz bir alan adı ve hediye çeki alacaksınız.

10. Mobil versiyon

Her web sitesinin ücretsiz ve istendiği gibi ayarlanabilen mobil versiyonu vardır

Wix’i seviyorum, Wix ile 100’den fazla web sitesi yaptım ve asla pişman değilim.

Adrian Poe

Adrian Poe

~ 2002 yılında Sanat Enstitüsü’nden mezun olduktan sonra, D.D. için tasarımcı olarak çalıştı. Magazin dergilerinden reklam panolarına kadar her şeyi yaratan bir Fortune 500 şirketi olan Horton. 2007 yılında tasarımına ve geniş format grafik şirketine başladı ve asla geriye bakmadı.

Yaklaşık altı yıl önce WIX’te kendim için bir web sitesi kurdum. Eski sitem WP’de olduğu için platformu test etmek eğlenceliydi ve yeterince beğendim. WIX ile birkaç gün oynadıktan sonra çok etkilendim. Bir siteyi bir araya getirebileceğim hız oldukça şaşırtıcıydı, bu yüzden alanımı transfer ettim ve bu harika bir şeyin başlangıcıydı.

Yaklaşık bir yıl boyunca WIX’te portföyümü aldıktan sonra tüplü dalış mağazası için bir web sitesi yapmaya karar verdim, yarı zamanlı çalışıyordum. Bunu WIX’te başka bir siteyi denemek için bir freebie olarak yaptım. Web sitesini kurdum ve birkaç ay sonra işim patladı.

Bu kadar kısa sürede Google’da 1 numaraya ulaşmıştık ve Facebook sayfamız bir ot gibi büyüyordu. O tatlı noktaya vurmuş gibiydik. Bu yüzden St. Thomas’taki yerel adalılar için birkaç web sitesi yapmaya karar verdim..

Tüm siteler benzer sonuçlara ve en iyi bölüme sahipti… site tamamlandıktan sonra, müşterilerim değişiklik yapmak veya bakım için ödeme yapmak için beklemek zorunda kalmadılar! Bana göre bu altın. Bazı web sitesi tasarımcılarının WIX sitelerinde burnunu kapattığını biliyorum.

Bazıları gülüyor ve bazıları DIY üreticisinin onları işten çıkarabileceğinden endişe ediyor. Buna bir nimet olarak bakıyorum! Ben bir tasarımcıyım; Koddan nefret ediyorum. Görsel olarak daha iyi çalışıyorum ve bence WIX, kodlama yönünü bilmeyen veya beğenmeyen şaşırtıcı web tasarımcılarına kapı açıyor.

Beni yanlış anlamayın; WIX gerçek yeteneklerin yerini tutmaz. Ayrıca, benim için rutin bakım yapmaktan sıkıldım. Birkaç farklı farklı tasarımı bir kerede sarmak ve daha sonra hızlı bir “nasıl yapılır” videosu ile müşterilerime sunmak istiyorum. Bir sonraki harika projeye geçmek ve benimle konuştuğumu hissettiğim tasarım sitelerinde seçici olmak beni özgürleştiriyor.

Müşterilerimin% 99’unun bana başka platformlardan geldiğini gördüm. WP en popüler olanıdır. Her zaman aynı hikaye; “Web sitesi tasarımcım MIA’ya gitti veya beni geri aramayacaklar, basit bir değişiklik için X $ istiyorlar ve bu çok pahalı, giriş bilgilerimi aldılar ve şimdi değişiklik yapamam.”

Her zaman web sitesi tasarımcısı bir şekilde başarısız olmuştur veya değişiklikler için saçma miktarlar talep etmiştir. WIX bu sorunu hafifletir. WIX pro hesabımda müşterilerime hızlı ve verimli bir şekilde yüzlerce uygulama sunan güzel, dinamik bir web sitesi oluşturuyorum.

Site tamamlandığında, siteyi kendi sitelerinde% 100 kontrol sahibi olacak şekilde müşterilerim WIX hesabına aktarıyorum. Sonra kenara çekiliyorum. Her zaman yardım ve sorular için hazırım ve bir ücret veya değişiklik için bakım yapacağım, ancak anahtar, kendi başlarına değişiklikler yapabilmeleridir.

Tüm müşterilerimin bu konuda çok mutlu olduklarını ve web sitesi tasarımcıları tarafından daha az kontrol altında olduklarını hissediyorum. Özgürlüğü var ve bu onların başka projeler için geri gelmelerini ve bana yönlendirmelerini sağlıyor. Şimdi işimin% 80’inin referans tabanlı olduğunu ve sadece birkaç WIX sitesinden başladığını düşünüyorum.

Herhangi bir platformun her zaman karanlık bir tarafı vardır. WIX’in SEO oyunlarını hızlandırması gerektiğini düşünüyorum. Temel bilgileri izlerseniz iyi sonuçlar elde edersiniz, ancak bunun biraz daha fazla odaklanması gerektiğine inanıyorum. Şu anda, WIX parastorage kullanıyor, bu nedenle sunuculardan eklenen dosya uzantısı çöpleri nedeniyle tüm WIX sitelerinin bir F sıralaması sıkıştırılmamış görüntüleri alacak gibi görünüyor.

Bu, doğru yük hızı test sonuçlarının alınmasını zorlaştırır. Resimlerinizi düzgün bir şekilde sıkıştırarak ve bir sayfayı aşırı yüklememeyi bildiğimiz için çok önemlidir. Ayrıca WIX’in bir başka dezavantajı e-ticaret yetenekleri olduğunu düşünüyorum. Kabul edelim; oldukça çirkin.

Çok sevdiğim ve güzel olan özel CSS’ye izin veren Ecwid’i kullanabilirsiniz, ancak temel WIX mağazası biraz sevgiye ihtiyaç duyar. 50’den az çevrimiçi ürüne sahip küçük bir mağaza yapabilir, ancak büyük bir mağazaysa, çok zaman alıcıdır ve iyi akmaz.

Bütün söylenenlerle – ben L.O.V.E. WIX hakkında dinledikleri! Platformlarını sürekli geliştiriyorlar. Hayatı daha kolay hale getiren yeni uygulamalar ve sitelerin harika görünmesini sağlayan yeni işlevler ekliyorlar.

WIX işleri doğru web sitesi tasarımcılarından alıyor mu? Hayır! Sonuç olarak, kendiniz için tasarım yapmak zor … ve şu anda başınızı sallıyorsunuz. Sevdiğim bir site geliştirmek benim için yıllar aldı ve eminim ki bir yıl içinde yine de değiştireceğim.

WIX işletme sahiplerinin her zaman WIX tasarımcısına ihtiyacı olacaktır. Tüm müşterilerime beni işe almadan önce WIX’i denemelerini söyledim. Platformu öğrenin ve sitelerini oluşturmaya çalışın. Bir müşteriyi bu şekilde kaybetmedim, hepsi dürüstçe takdir ediyor ve hepsi ilk tasarımı yapmak için beni işe alıyor.

Sanırım WIX’te yapmaları gereken bazı iyileştirmeler var, ancak hangi platformda değil? Küçük işletme sahipleri için başlamak için harika bir yer ve bence zamanla gelişmeye devam edecek.

Cristian Rolland Tăbârcă

Cristian Rolland Tăbârcă

~ Cristian, SeeDesine’nin kurucusu ve CEO’sudur. Web tasarımında yedi yıldan fazla deneyime sahiptir. Şirketi, herhangi bir işletme veya ürün için WIX web siteleri ve markalama çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. İhtiyaçlarınıza uyacak ve işinizi geliştirecek profesyonel çevrimiçi ortamlar oluştururlar.

Çocukluğumdan beri, materyalize görme anlamına gelen her şeyi tutkulu oldum, renkleri efektlerin ilham ve yaratıcılığa yer bırakacak şekilde karıştırıyorum.

Bir şirketiniz varsa, müşterilerinizin sizi bulabilmesi ve sizden alışveriş yapabilmesi için çalışan bir web sitesine sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bir web sitesine sahip olmak gelirlerinizi artırmanıza yardımcı olur ve müşterilerin ihtiyaç duyduklarında sizinle ilgili bilgi bulmasını sağlar.

En popüler web sitesi oluşturucusunun Wix olduğunu düşünüyorum. Wix web sitesi oluşturucu herhangi bir işletme için mükemmeldir ve size birçok avantaj sağlar.

Siteye kaydolduktan sonra, yeni web siteniz için 250’den fazla şablona göz atabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz tasarımlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Önceden yapılmış tasarımlardır, yani bunlara giren kodlama veya HTML hakkında asla endişelenmenize gerek yoktur..

Genellikle web sitesi oluşturucuları gezinmek ve baş ağrısına neden olmak zor olabilir. Wix, sürükle bırak arayüzünden oluşan son derece kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Bu sürükle ve bırak arayüzü, web sitelerini tasarlama deneyimi olmayan insanlar için çok yararlıdır ve web sitenizi oluşturmayı kolaylaştırır.

Tüm metninizi, resimlerinizi ve videolarınızı sadece onları kaydırarak ve uygun gördüğünüz yere yerleştirerek gitmelerini istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz..

Son olarak, Wix, web sitesi oluşturma deneyiminiz sırasında herhangi bir noktada takılı kalırsanız kullanmanız için yararlı araçlar sunar. Siteden doğrudan yardım almak için tıklanacak birçok farklı düğme vardır ve hatta gerekirse müşteri desteğine başvurabilirsiniz..

Bu ne zaman bir sorunla karşılaşabileceğinizi bilemeyeceğiniz ve sorularınızın cevaplarının web sitesi oluşturma yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olacağı için yararlı.

Wix.com’daki web sitesi oluşturucunun kullanımı çok kolaydır ve sitenizi sıfırdan oluşturmanıza yardımcı olacak birçok farklı araç sunar.

Müşterileriniz sizi zaten çevrimiçi arıyor ve bir web siteniz yoksa, onları rekabette kaybediyorsunuz. Web sitesi dünyasına atlamaktan korktuğunuz için müşterilerinizi başkalarına teslim etmeyi bırakın.

Wix web sitesi oluşturucu başlamak için harika bir yerdir ve size kısa bir süre için işlevsel ve profesyonel görünümlü bir web sitesi sağlayacaktır..

Punchface Stüdyosu

Sarah J.K

~ Sarah 2009’dan beri bir Wix Pro grafik tasarımcısı. Aynı zamanda bir sosyal medya süper kahramanı.

Orada her web sitesi oluşturucu kullandıktan sonra Wix.com tüm beklentileri aştığı sonucuna vardım. Wix inanamadığımız gibi adımlar attı ve hizmetlerini 2009’dan beri kendi küçük işletmemi kurduğumdan beri kullanıyorum.

Wix editörünün sürekli geliştiği gerçeğinin yanı sıra, potansiyelinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan yeni ve gelişmiş özellikler getiriyor; Wix topluluğu, Wix çalışanları ve Wix tasarımcılarının etkileşimde bulunduğu ve birbirlerini destekledikleri sıcak bir topluluktur. Sağlıklı rekabet, fırsatlar hiç bitmiyor.

Wix.com’u, sadece yaratmanız için sağladığı özgürlük nedeniyle, Web tasarımının Photoshop’u olarak sık sık açıklarım. Acemilere ve profesyonellere uygun yüzlerce mükemmel araç, hayal edebileceğiniz her şeyi yaratmak için isteyebileceğiniz her şey. Sihir gibi, tıklama bitti!

İlk başladığımda, bir web tasarımcısı kiralamak için kesinlikle sıfır web tasarım deneyimim veya fonum vardı, bu yüzden seçeneklerimi keşfetmeye başladım. Bu, beni bir düzen veya formatı izlemeye zorlayan diğer seçenekleri hayal kırıklığıyla terk ettikten sonra Wix.com’a rastladım..

Wix tüm kuralları reddetti; bana kalbimin içeriğiyle oynamak için boş bir tuval verdi ve bu tür bir özgürlük, aşık oldum. Wix’in en önemli yanı, bir web sitesinde geçirmek için 5 dakikanız veya 5 gününüz olması, herkes için bir şeyler olması..

Kullanıma hazır muhteşem şablonlar, tamamen kendi görselleştirmelerinizden (ve bunu destekleyecek araçlardan) bir şeyler yaratmanız için boş bir tuval ve Wix Pros ve müşterileri için yepyeni bir tasarım dünyası açmış olması.

David Attard

David Attard

~ David bir web tasarımcısı, birçok web tasarım web sitesinde öne çıkan bir yazar ve web siteleriyle çalışan insanlar için bir web sitesi olan DART Creations’ın kurucusu.

Bir sitenin işin bu kadar gerekli bir parçası olduğu gün ve yaşta, bir web tasarımcısına erişimi olmayan kişilerin (herhangi bir nedenle) harika alternatiflere sahip olması harika.

Bunu web’e gitmek isteyen, ancak nereden başlayacağına dair bir fikri olmayan birçok küçük işletme perspektifinden görmek gerekiyor..

WIX mükemmel bir seçimdir. Yapay Tasarım Zekası, çok az zamanda veya çok kısa sürede mükemmel görünümlü bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır.

Sitenin içeriği (çevrimiçi mağaza, giyim, bebek?) Gibi şeyler isteyen, ardından adresinizi, telefonunuzu, sosyal ağ ayrıntılarınızı soran ve tüm siteleri oluşturan basit, adım adım bir sihirbaz olmak sıfırdan. Tabii ki, daha sonra gerektiği gibi değiştirilebilir ve rafine edilebilir, ancak temeller belirlenir.

Esasen, bir web sitesi oluşturması gereken (ancak nasıl yapılacağını bilmeyen) insanlar için basit bir kullanıcı deneyimi oluşturmaya odaklanmış, son derece basitleştirilmiş bir içerik yönetim sistemidir..

WordPress olmak istemez ve asla bu kadar esnek olamaz, ancak nispeten düşük bir ücret karşılığında bir web sitesi kurmak için sadece bir yardım eli gerektiren küçük işletmeler için doğru araçtır..

Angelique

Angelique

~ Angelique, küçük işletme başlangıç ​​web siteleri, e-ticaret çözümleri ve tam hizmet özel site geliştirme, markalama, SEO ve çevrimiçi pazarlama hizmetleri gibi profesyonel web tabanlı hizmetler sunan bir web tasarım ajansı olan Fresh Pixel’in kurucusudur..

Barındırılan Web Sitesi Oluşturucuları ile ilgili olarak, kişisel tercihim ağırlıklı olarak bir sitenin temalarıyla nispeten hızlı bir şekilde çalışır hale gelebilmesi için Wix’tir. Web sitesi oluşturucular herkes için olmasa da, özellikle küçük işletmeler için yararlıdır.

Tüm web sitesi oluşturucularının profesyonelleri ve aleyhleri ​​vardır ve tüm müşterilerin matematik yapmasına ve web sitesi oluşturucularının yıllık ücretlerinin maliyetini dikkate almasına ve bunu daha geleneksel web sitesi platformlarıyla dikkatlice tartmasına dikkat ediyoruz..

E-ticaret çözümleri oldukça sınırlıdır ve bir müşterinin bir e-ticaret sitesine veya üyelik alanı veya giriş yetenekleri gibi daha karmaşık bir web sitesine ihtiyacı varsa bunları önermem. Bu durumlarda, sürükle / bırak düzenleyici özellikleri de sağlayan WordPress, daha sağlam web sitesi oluşturmalarına izin veren ve web sitesi oluşturucularının yıllık ücretlerinden daha ucuz olan daha iyi bir seçenektir.

On yılı aşkın bir süredir bir web sitesi tasarlıyorum ve küçük portföy sitelerinden büyük özel yapılara kadar 200’den fazla web sitesini tamamladım, benim için – tasarım / pazarlama ve markalaşma el ele gidiyor ve her şey müşterinin kitlesiyle duygusal bir bağlantı oluşturmakla ilgili.

Romi Brayer

Romi Brayer

~ Romi bir web tasarımcısı ve Social Media şirketi Quick Sites International’ın ortağıdır. Romi ve ortağı Maya, işlerini iki yıl önce kurdular ve onlarca web sitesi tasarlamayı (ve saymayı) başardılar.

Düzinelerce web sitesi oluşturma deneyimimizden Wix.com küçük işletmeler için en kolay DIY platformudur.

Küçük bir işletmenin dijital görüntüsü için sınırlı kaynakları vardır ve WordPress gibi daha karmaşık platformları öğrenmeye vakti yoktur. Wix, müşterileri için kodlamaya gerek kalmadan hızlı ve sezgisel olarak düzenleme yapmalarını sağlayan çeşitli güzel temalar sunar ve hem Freemium hem de Premium planlarında kullanılabilecek yüzlerce uygulamaya sahiptir.

Wix.com’u, ilk web sitesini deneyimi olmayan veya sınırlı kaynakları olan bir işletme için tavsiye ederim. Bu, özellikle şirketin bir Portföy Web sitesine veya basit bir e-Ticaret web sitesine ihtiyacı varsa yararlıdır.

Wix platformu, tasarımcı ve işletmenin kendisi için gittikçe daha fazla olanak sağlayan en son tasarım ve yönetim özellikleri ile birkaç günde bir güncellendi.

Roshain Senarathne

Roshain Senarathne

~ Roshain’in firması 08 Kasım 2010 ve Mart 2014 tarihlerinde “ArenaWix” ABD tarafından “Bronz” statüsünde “Wix Pro Web Designer” olarak ödüllendirildi. Güney Asya bölgesindeki ilk ‘Wix Pro Tasarımcısı’ oldu..

Küçük İşletme Sitesi Oluşturmak için En İyi Barındırılan Web Sitesi Oluşturucu Wix.

Bunu öneriyorum çünkü bir web sitesi oluşturmak çok kolay bir platform ve aynı zamanda kullanılacak birçok uygulama var.

Wix’te güzel web siteleri yapabiliriz ve ücretsiz kullanıcılar için Wix hakkında büyük reklamları yoktur. Wix ayrıca ücretsiz kullanıcılar için ömür boyu hosting sunuyor.

Kathy Powell

Kathy Powell

Kathy, Tie National, LLC’nin Pazarlama Müdürüdür.Kathy yeteneklerini şirket büyümesini ve müşteri memnuniyetini sağlamak için sıfırdan yeni departmanlar oluşturmak ve yönetmek için kullandı..

Wix’i geçmişte birkaç kez küçük işletmeler ve son site tasarımımız için kullandım. Yeni tasarımcılar için WIX, siteyi çok profesyonel tutarken özelleştirmek için harika başlangıç ​​şablonları sunar.

Daha fazla tasarım deneyimi olanlar için, WIX şablonları sıçrama tahtası için harika bir ilham kaynağı olabilir, aynı zamanda boş bir tuvalden bir web sitesi oluşturmanıza da izin verir. Tüm öğeler bloglar, resimler, animasyon ve en önemlisi SEO için var.

Kodlama geliştiricilerin yaptığı her şeyle ilgilenmiyorum, ancak WIX ile bu bilgi beni geride bırakmıyor ve tasarımım ve navigasyon anlayışımın orta aşamaya girmesine izin verildi. Daha da iyisi, kodlamayı güncellemek için bir geliştirici tutmaya gerek kalmadan anında değişiklik yapabilirim.

Jim Chadoulas

Jim Chadoulas

~ Jim Sanattan mezun oldu & AKTO okulunu (1996-1999) grafik tasarımcı olarak tasarlayın. Daha önce dergiler için serbest çizer olarak çalıştı. Şu anda yeni bir web sitesine ihtiyaç duyan küçük işletmeler web siteleri oluşturuyor.

Wix, basit kullanıcıların çalışmalarını sunmalarını sağlayan en kolay web sitesi oluşturucu / düzenleyicisine sahiptir. Ticari faaliyetler, hizmetler, e-mağaza ve diğerleri. Wix, son derece modern ve samimi bir web sitesi tasarlamaya yardımcı olan birçok mükemmel araçla en son teknolojiyi takip ediyor. Yüzlerce ekstra uygulama da benzersiz projelerin tamamlanmasına katkıda bulunabilir.

WIX ayrıca pazarlama, reklam, bültenler, SEO, analitik, stok görüntüleri ve video sağlar. Küçük işletmeler için bir web sitesi oluşturmak için pazardaki diğer web sitesi üreticilerinden daha eksiksiz bir pakete sahiptir.

Jessica Palotas

Jessica Palotas

~ Jessica, Web geliştirmede olağanüstü becerilere sahip yetenekli bir Web Tasarımcısı ve Sosyal Pazarlama Profesyonelidir.

Wix’in en iyi Web Sitesi Oluşturucusu olduğuna inanıyoruz. Hemen hemen hepsi dışarıda olan birçok platform kullandık.

Wix, kullanımı en kolay olanıdır, ayrıca tasarımınız ve fikirlerinizle yaratıcı olmanızı sağlar ve hala çok az veya hiç HTML kodlaması kullanmadan kullanımı ve görüntülenmesi kolay inanılmaz bir HTML web sitesi sağlar..

Müşterilerimin web sitesini tasarladıktan sonra, genellikle kendi güncellemelerini yapmalarına yardımcı olacak bir DIY bağlantıları sağlayabilirim. Onlara kendi web sitelerini korumaları için güç, güven ve rahatlık verir. Herhangi bir sorunları varsa, her zaman benimle iletişime geçebilir veya soru sormadan Wix yardımına başvurabilirler!

Wix’i seviyorum ve onunla beş yıldır inşa ettim. Bir cupcake işinden, bankalara, doktorlara, yüzlerce ve yüzlerce web sitesi tasarladım!

Joshua Moran

Joshua Moran

Grafik Tasarımcı olarak WiX, diğer Web Sitesi Oluşturucuları arasında seçimim olacak.

Bunun ana nedeni, boş bir tuvalle çalışma, şablonu olmayan ve tamamen özelleştirilebilir olmasıdır..

Tam özelleştirme, HTML web sitesi yaklaşımını çekici kılan şeydir. Ancak, çöküş kodlamak için daha fazla zaman almasıdır.

WiX ile, Tasarım’a odaklanabiliyorum ve kendimi saatlerce kodlamadan kurtarırken estetik açıdan hoş görünmesini sağlayabiliyorum. Daha kısa zaman çizelgeleri daha mutlu müşteriler anlamına gelir.

Tracy Costopoulos

Tracy Costopoulos

~ Tracy, İngiltere’de Markalaşma, Tasarım ve Web Geliştirme odaklı çok disiplinli bir tasarım şirketi olan Brown Owl Creative’in Kurucu Ortağı ve Genel Müdürüdür. Brown Owl Creative, marka ve lansman yapmak için tasarım ve teknolojiyi birleştiriyor ve hem yerel hem de dünyanın her yerinde işletmelerin büyümesine yardımcı oluyor.

Brown Owl Creative olarak, müşterilerimizin web çözümleri için ilgi çekici ve yenilikçi mobil, tablet ve masaüstü deneyimleri oluşturmak için HTML5, CSS3 ve JavaScript teknolojilerini kullanıyoruz. WordPress, Wix, SquareSpace, Webflow ve Magento gibi bazı platformlarda çalışıyoruz.

Hiçbir web sitesi oluşturucu, bence hepsinin artıları ve eksileri var. Şahsen benim için, Wix açık ara en yenilikçi sürükleme & rakipleri arasında web sitesi oluşturucuyu bırakın.

Nasıl kodlanacağını bilmenize gerek kalmadan yüksek düzeyde gelişmiş bir tasarım elde edebilirsiniz ve her zaman yeni ve yenilikçi özellikler getiriyorlar, bence onları bu konuda rakiplerinin önüne koyuyor.

Sitenizi, gereksinimleriniz değiştikçe sitenizle birlikte büyüyebilecek bir platformda oluşturmak istiyorsanız bu önemli bir husustur..

Kodlama veya geliştirme olmadan bir masaüstü ve mobil uyumlu web sitesi oluşturma yeteneği, web sitesi varlığı oluşturmak isteyen küçük işletmeler ve girişimler için hızlı, verimli ve bütçe dahilinde oldukça rekabetçi bir seçenek haline getirir..

Wix’in büyümesinin (Temmuz 2016 itibariyle 88 milyon kayıtlı kullanıcı), temel olarak yeni özellikler geliştirme konusundaki yenilikçi yaklaşımlarından ve küçük işletmelerin bir web sitesi kiralamaya gerek kalmadan kendi web sitelerini yönetmesini ve güncellemesini kullanıcı dostu hale getirmesinden kaynaklandığına inanıyorum. kendi adına küçük web güncellemeleri yapmak için geliştirici.

Ayrıca, tüm web sitesi üreticileri arasında mevcut olan en güçlü destek altyapılarından birine sahiptirler ve destek konusunda telefon ve e-posta ile yanıt vermeye devam ederler. Bu, platformlarının esnekliği ve kullanım kolaylığı ile birlikte onları bugün çok rekabetçi bir pazarda pazar liderleri haline getiriyor.

Sarah A. Sherman

Sarah A Sherman

~ Sarah, illustrateddomain.com’un Kurucusu, ödüllü bir Wix Certified Design Pro’dur ve 2010’dan beri siteler oluşturuyor. Bir iş danışmanı ve pazarlama uzmanı olarak önceki uzmanlığı, müşterilerinin çevrimiçi stratejilerini tanımlamasına yardımcı oluyor.

Bence Wix, küçük işletme platformu için en iyi seçim.

Kullanıcılar, diğer platformlarla ödeyecekleri fiyatın bir kısmı için muhteşem web siteleri oluşturabilir. Küçük bir web deneyimi olan kullanıcıların harika bir web sitesi oluşturabilmelerine yardımcı olan bir sürükle ve bırak teknolojisine sahiptir. Bir profesyonel Wix sitenizi oluşturuyorsa, sitenizi nasıl yöneteceğinizi öğrenmeniz kolaydır.

Küçük işletmeler için Wix arka uç özellikleri, sadece bir web sitesi oluşturmakla kalmayıp aynı zamanda müşterinizi ve müşteri katılımınızı tek bir yerden yönetmek için her şeyin parmaklarınızın ucunda olduğu tek noktadan bir web mağazasıdır..

Wix özellikleri şunları içerir:

 • Temiz Güzel Web Sitesi Tasarımları
 • Kullanım kolaylığı
 • Kolay, Etkili SEO (ajax yok)
 • Pro Fotoğraf Galerisi
 • Wix Backend – Müşterilerinizi, İletişiminizi ve Müşterilerinizi Yönetmek İçin
 • Paralel ve Duyarlı Tasarım (Wix Sütunları)
 • E-posta Pazarlama Yönetimi (Wix Shout Out)

Antonio Calabrese

Antonio Calabrese

~ Antonio, özel web sitesi tasarımı ve SEO hizmetleri sunan dijital bir ajans olan Unraveled Media’nın CEO’sudur. Ayrıca grafik tasarım pazarı Boonle.com’un da kurucusudur..

Birden çok platformda web siteleri oluşturmama rağmen, Wix.com küçük işletme web siteleri söz konusu olduğunda en iyi sonucu verme eğilimindedir. Aşağıdaki nedenlerden dolayı Wix’i küçük işletme sahiplerine sık sık öneririm:

Uygun fiyatta

Özel tasarlanmış bir WordPress sitesine karşı özel olarak tasarlanmış bir Wix sitesi kurma maliyeti genellikle çok daha azdır. Bunun nedeni genellikle bir WordPress sitesine kıyasla bir Wix sitesi kurmak için geçen süredir.

Hızlı ayar & kullanım kolaylığı

Son derece özelleştirilebilir sürükle ve bırak editörü sayesinde, platforma aşina olduğunuzda mükemmel görünümlü bir web sitesi kurmak genellikle kısa bir sürede yapılabilir.

Bakım

Müşterilere Wix web sitelerini nasıl yönetecekleri ve düzenleyecekleri konusunda eğitim vermek, WordPress sitelerinden çok daha kolaydır. Müşteriler genellikle sürükle ve bırak oluşturucunun kavramını hızlı bir şekilde kavrarlar ve fotoğraf ekleme veya metin değiştirme gibi temel düzenlemeleri kendileri yapabildikleri için teşekkür ederler. Destek belgeleri de sadece bir tık uzağınızda.

Beatriz E.Caraballo

Beatriz E.Caraballo

~ Beatriz bir web tasarımcısı ve insanların bloglarına sıfırdan başlamasına yardımcı olmaya odaklanan bir blogcu. Adım adım eğitimler ve eyleme geçirilebilir tavsiyeler sunarken, aynı zamanda Squarespace şablonlarını özelleştirmek için kodlama hizmetleri sunar.

Küçük işletmeler için profesyonel görünümlü web siteleri düşündüğümde, hemen Squarespace’i düşünüyorum. Popülerliğinden dolayı değil, en iyi barındırılan web sitesi oluşturucusu olduğuna inanıyorum. Bana göre, Squarespace, esasen bu üç temel özellik nedeniyle kendi başınıza istikrarlı bir iş sitesi oluşturmak için en iyi çözümdür:

1. Duyarlı şablonlar: Web sitesi yanıt verme konusunda büyük bir savunucuyum, yalnızca kitlenizin hareket halindeyken sitenize verimli bir şekilde göz atmasına izin verdiği için değil, aynı zamanda işletmeniz hakkında ciddi olduğunuzu bilmelerine ve dikkat etmenize izin verdiği için çok sık göz ardı edilen ayrıntılar.

Squarespace’in tüm şablonları tamamen duyarlı ve üçüncü taraf bir kaynaktan gelen herhangi bir öğe ekleseniz bile duyarlı olmayan , editörde birkaç CSS satırı enjekte ederek bunları kolayca değiştirebilirsiniz.

2. Özelleştirme: sitenizin akılda kalıcı olmasını ve markanıza tamamen uyarlanmasını istiyorsanız, sitenizde çalışmanız gerekir. Bu, web sitenizdeki her bir öğe için düzenleme yapabilmeniz, renkleri seçebilmeniz ve yazı tipleri seçebilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Squarespace’in stil düzenleyicisiyle, sitenizin düğmeler, ayırıcı renkler, yazı tipleri, metin rengi, dolgu vb. Dahil olmak üzere hemen hemen her yönünü değiştirebilir ve kodlama becerileri olmadan tamamen kişiselleştirilmiş bir site oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, HTML ve CSS hakkında bilginiz varsa, tüm şablonlarda bulunan çok sayıda kod enjeksiyon alanı sayesinde sitenizi daha da özelleştirebilirsiniz..

3. Fiyatlandırma: bir bütçeyle bir işe başladığınızda, mevcut en ucuz seçeneklere gitmek cazip gelebilir, ancak web sitesi platformları söz konusu olduğunda kesinlikle katılmıyorum. İhtiyacınız olan tüm işlevleri ve daha fazlasını sunan güvenilir bir üretici, genellikle bir fiyat etiketi ile birlikte gelir. Neyse ki, Squarespace’in planları çok hesaplı ve işiniz büyüdükçe her zaman yeni sürüme geçirmeyi seçebilirsiniz.

Barındırılan web sitesi oluşturucularla ilgili bir şey, hepsi kullanıcı dostu bir arayüz, geniş bir şablon yelpazesi ve hatta ücretsiz hesaplar sunsa bile, bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak olanla gitmeniz gerektiğidir. uygun çevrimiçi varlık. Bu yüzden Web’de uzun vadeli bir iş kurmak isteyen herkes için Squarespace’i öneriyorum

Jeff Miller

Jeff Miller

~ Jeff, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, kiliseler ve küçük işletmeler için özel olarak tasarlanmış bağımsız bir marka ve web tasarım mağazası olan HellothisisJeff Design’ın arkasındaki sanatçı ve kavramsal sanatçıdır.

Her web projesinin dikkate alınması gereken farklı talepleri ve hedefleri vardır, bu yüzden maalesef her müşteri için mükemmel bir platform çalışmaz. Ancak, Squarespace’i kendi kendine barındırılan eksiksiz bir web çözümü olarak kullanmak, genellikle birlikte çalıştığım küçük işletmeler, kar amacı gütmeyen ve kiliseler için en anlamlı olanıdır..

Yaratıcı bir şekilde Squarespace, ilgi çekici marka öykülerini iletmek için mükemmel olan güzel ve temiz şablonlar sunar. CSS aracılığıyla kendi özelleştirmelerimizi getirmenin yanı sıra Geliştirici Platformunu derinlemesine ele geçirme yeteneği, Squarespace’i gerçek bir tasarımcının araç seti olarak ayırıyor. Çerçeveleri içinde gerçekleştirilemeyen çok az şey var.

Bununla birlikte, en büyük özellikler, sezgisel içerik yönetimi ve site bakımı açısından müşteri tarafındadır. Müşterilerim, sürükle ve bırak düzenleyicisiyle dinamik yeni sayfa düzenleri oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu seviyor ve site hiyerarşileri üzerinde tam denetime sahip.

Squarespace ayrıca sahne arkasında SSL güvenliği, e-Ticaret araçları, çeşitli temel entegrasyonlar ve mükemmel müşteri hizmetleri gibi birçok avantaj sunuyor..

Özetle, Squarespace’i kullanmayı seviyorum çünkü müşterilerimin hikayelerini çok pratik bir şekilde anlatmama yardımcı olan üst düzey tasarım ve içerik çözümleri sunarken hızlı ve kolay.

Josiah Nelson

Josiah Nelson

~ Josiah, son 5 yılda web tasarımı için 5 ödül kazandı. Şu anda sadece özel müşteriler için web tasarımı yapıyor ve şirketi ReadySettle’ı tam zamanlı olarak yönetiyor. Bir hafta sonu şirketinin sitesini oluşturdu.

Tüm yarışmacılardan, Squarespace nihayetinde seçeceğim kişi. Temiz bir tasarım ve stil sağlarken çok basit, sezgisel araçlara sahiptirler. Birçok küçük işletme sahibi ve girişimci arkadaşım Squarespace’i kullandım ve onlar hakkındaki güzel şey, kodlarını birlikte gerçekten çok iyi çalışmak için yapmaları.

Grafik arayüzler kullanan web sitesi araçları, sürükle bırak özelliğinin çalışması için bulmaca parçaları gibi kaplar oluşturmalıdır. Çoğu durumda, bu, eşleşmeyen tasarım öğeleri ve gösterişli renkler için hantal bir karmakarışık olur.

Ancak Squarespace, bunu diğer oyuncuların kullanmadığı farklı bir teknik kullanarak güzel bir şekilde yapıyor. Sayfa yükleme sürelerinin ne kadar hızlı olduğu, sitenin ne kadar duyarlı olduğu ve çoğu sürükle ve bırak platformundan elde edemeyeceğiniz genel özgünlük ve kalite hissi ile çok açıktır..

Genel olarak, Squarespace bir web yöneticisi olarak benim bir numaralı tercihim. Nihai sonuca kıyasla çok fazla platformun maliyeti ve kullanım kolaylığıyla eşleşemez, bu da web sitesinin mesajını etkili bir şekilde ileten ve göze çok hoş gelen bir şekilde yapan yüksek kaliteli, duyarlı bir web sitesidir..

Dylan Seeger

Dylan Seeger

~ Dylan, Lovably Inc.’in kurucusudur ve düşünceli, amaca yönelik tasarımı kullanarak dünyanın dört bir yanından uzun ömürlü fikirler yaymaya odaklanmış New York merkezli bir yaratıcı stüdyodur. Üst düzey tasarım hizmetlerini daha erişilebilir hale getirmek amacıyla 2014 yılında kurulan düzinelerce harika fikri güzel gerçeklere dönüştürmeye yardımcı olduk.

Squarespace küçük işletmeler için en iyi barındırılan web sitesi oluşturucusudur, çünkü çoğu hizmetin ulaşmaya bile yaklaşmadığı sadeliği ve zarafeti korurken geniş, yaratıcı özelleştirmeye izin verir.

Squarespace, müşterilerimizin web sitelerine içerik eklemelerini ve düzenlemelerini kolaylaştırır ve karmaşık bir web kurulumunu omuzlarından yönetme yükünü alır.

Son olarak, Squarespace’in 7/24 müşteri desteği birinci sınıf ve her zaman yardım etmeye hazır. Bunu yenemezsin.

Meghan Hartman

Meghan Hartman

~ Meghan, bir UX Tasarımcısı ve Crafting Creative’in kurucusudur ve yaratıcı girişimcilerle kullanımı kolay, güvenilirliğini artıran ve dijital kapılarına daha fazla müşteri getiren web siteleri oluşturmak için çalışmaktadır. Onu Twitter’da veya Instagram’da bulabilirsinizMeghanCreative.

En iyi, barındırılan web sitesi oluşturucu ve hem kendim hem de müşterilerim için kullandığım Squarespace. Squarespace hepsi bir arada bir çözümdür: barındırmaya özen gösterirler, alan adınız bunlar aracılığıyla kurulabilir ve Google Apps ile kolayca entegre olurlar. Ayrıca son zamanlarda ücretsiz SSL sertifikaları sunmaya başladılar, bu da (nerd-alert) web sitenizin URL’sinin başlangıçta bir https: // olacağı anlamına gelir ve kullanıcılarınızı kullanmanın güvenli bir site olduğunu bildirir..

Şimdi, bu neden önemli? Çünkü 2017’de başlamak Google güvenli olmayan sitelerde çöküyor ve SSL büyüsüne sahip değilseniz sizinki güvenli olmayabilir. İyi haber şu ki, Squarespace ile bunun için endişelenmenize bile gerek yok.

Squarespace’in sahip olduğu tüm nerdy SEO özelliklerinin yanı sıra, kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir olduğu için seviyorum. Güzel temaları ve sürükle ve bırak düzenleyicisiyle, platformları çevrimiçi kullanmanın en kolay yollarından biridir. Sadece bu değil, aynı zamanda kendi CSS, HTML ve JavaScript’inize ekleme seçeneği sunarak özelleştirmeyi nispeten ağrısız hale getiriyorlar..

WordPress, Weebly, Wix, Webflow kullandım ve sıfırdan özel kodlanmış web sitem var. Tüm bu deneyimlerden, Squarespace’in küçük işletme sahipleri için en iyi, barındırılan web sitesi oluşturucusu olduğunu gördüm. Kullanımı kolaydır, harika bir yerleşik özellik kümesine sahiptir ve işinize daha fazla çevrimiçi trafik çekmek için bir blog oluşturmanıza olanak tanır.

Zoran Bosancic

Zoran Bosancic

~ Zoran, Aquafresh, BMW, Cisco, GlaxoSmithKline, Peugeot, Sensodyne ve STIHL gibi markalarla çalıştığı bir dijital pazarlama ajansı olan POINT OUT’ı kurdu. O, buradaki her hevesli bireyin seveceği bir iş kurmasına yardımcı olmak için kişisel görevini yaptı..

Squarespace size WordPress esnekliğini sunmaz. Ancak bu, diğer site oluşturucular için de geçerlidir..

Ayrıca Weebly’nin sahip olduğu süper kolay inşaatçı da yok. Ve Wix gibi büyük bir şablon koleksiyonu olmayabilir.

Yine de, piyasadaki en iyi web sitesi üreticisi Squarespace. Eller aşağı.

Neden? Her kategoride en üstte. Dahası, tasarım, paylaşılabilirlik ve SEO hazırlığı gibi belirleyici olanlar söz konusu olduğunda mükemmeldir. Telefonunuzda olduğu gibi masaüstünüzde de harika çalışıyorlar. Bu özellikle son zamanlarda önemli mobil internet kullanımı dünya çapında ilk kez masaüstünü aştı.

Squarespace, kullanım kolaylığı, tasarım esnekliği ve UI / UX en iyi uygulamalarını takip etmenin mükemmel birleşimini yaptı.

Küçük bir işletme olarak, sitenizi yönetmek için çok fazla zaman harcamanız yerine, aslında işletmenizi oluşturmak için zaman harcamalısınız. Siteniz, ortaya çıkabilecek her çevrimiçi iş fırsatından yararlanmanıza yardımcı olurken değerli zamanınızı ve enerjinizi tüketmemelidir..

Ve Squarespace ile tam olarak bunu elde edersiniz.

Aslında, yapabileceğiniz şeyler sizi şaşırtacak. Gibi şablonlar Pasifik sitenizi özel yapılmış gibi hissettirecek şekilde tasarlamanıza izin verecektir. İhtiyacınız olacak tüm widget’lara, katılım bloklarına ve CTA düğmelerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca Leadpages, ConvertKit ve diğer popüler uygulamalarla entegre olur.

Temel olarak, Squarespace küçük bir işletme olarak ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Ve makul bir fiyata sunuyorlar.

Diogenes Brito

Diogenes Brito

~ Diogenes, web siteleri tasarlama ve geliştirme konusunda 9 yılı aşkın deneyime ve ayrıca BT ve fiziksel ürün tasarımında zengin bir deneyime sahiptir..

Squarespace’i en iyi barındırılan web sitesi oluşturucu olarak öneririm. Kare alan:

1. 7/24 destek,

2. Geniş bir uzman topluluğu,

3. En iyi tasarlanmış, tamamen duyarlı şablonlar ve

4. Son derece esnek bir içerik yönetim sistemi.

Alyssa Hopkins

Alyssa Hopkins

~ Alyssa, küçük işletmelerin kick-ass tasarımları ve fotoğrafçılığını kullanarak kitlelerini büyütmelerine yardımcı oluyor.

Squarespace’i birkaç nedenden dolayı tercih ediyorum:

1. Squarespace, içeriği kaybetmeden herhangi bir zamanda şablonları değiştirmenize izin veren güzel tasarlanmış siteler sunar. Wix’teki şablonunuzu değiştirmek istiyorsanız baştan başlamanız ve bir acı olan içeriğinizi kaybetmeniz gerekir!

2. Kare alan duyarlıdır. Wix, belirli şeyleri mobil cihazlarda gizlemenize izin verecek, ancak müşterimin çoğu için, bir mobil siteyi ayrı ayrı tasarlamak istemiyorlar, bir site tasarlayabiliyorlar ve kodun geri kalanını yapmasını istiyorlar.

3. Squarespace, 7/24 fantastik bir desteğe sahiptir. Wix’te konuşacak birini bulmak bir acıdır. Büyük bir hep forumları var, ancak bazen çözümünüz için forumları aramak için saatler harcamak yerine bir kişiyle konuşmanız veya e-posta göndermeniz gerekir. Orada bulundum ve eğlenceli değil.

4. Squarespace, Wix’in aksine sınırsız bant genişliği sunar. Sitenize çok sayıda ziyaretçi gelmesini bekliyorsanız ve sitenizde hızlı bir şekilde yüklemeniz gereken çok fazla içeriğiniz varsa bu çok büyüktür. Wix’in bant genişliği üzerinde çok fazla kısıtlaması var.

5. Squarespace, tasarımcılar tarafından inşa edildi. Tüm şablonları üst düzey görünüyor. Daha yapılandırılmış bir sürükleme var & Wix ile karşılaştırıldığında düşüş. Wix’te öğrenme eğrisi Squarespace’ten daha kolay olabilir, ancak orada bir site oluşturmanın temellerini anladıktan sonra gerisini yapmak çok kolaydır.

David Head

David Head

~ David 3 yıldır bir Squarespace Uzmanı ve kişisel olarak yaklaşık 100 Squarespace sitesi kurdu. O bir Squarespace tasarımcısı için Uber gibi DesignLive’ın kurucusudur.

Squarespace’i seçmek zorundayım. Platformda tasarım yapmaya başlamamın asıl nedeni, ilk işletmemin web sitesini nasıl oluşturacağımı öğrenmeye çalışmamdı.

Diğer tüm platformları denedim (Shopify, Wix, Weebly, WordPress, vb.) Ve hiçbir şey Squarespace kadar sofistike değildi.

DIYerlerin karşılaşabileceği tüm engelleri ortadan kaldırmak için en çok düşündükleri şey. Basitçe söylemek gerekirse, ortalama bir kişinin güzel bir web sitesi oluşturmasının en garantili yolu.

John Tindel

John Tindel

~ John, fikir, kültür ve liderlik akışı sağlayan dönüştürücü bir yaratıcı güçtür. 15 yılı aşkın tecrübesi ile ekip çalışmasını teşvik eder, sürekli yaratıcı liderlik sağlar & ürün geliştirme.

Öncelikle hepsini kullandığımı düşünüyorum. Barındırılandan kendinden barındırılan çözümlere kadar, kendi çözümlerini isteyen müşterilerim var ve sahip oldukları şeylerle çalışabilmem gerekiyor. Son zamanlarda Squarespace’in ticaret çözümünü kullanıyorum.

Sitelerinin sadeliğini seviyorum ve e-Ticaret çözümü kurmak ve kullanmaya başlamak için yeterince kolay. Tasarımcı olarak sitemi tasarlama eğilimindeyim ve asla içerik eklemiyorum. Squarespace, yeniden tasarlamaya direnip siteye içerik eklemeye başladığım kadar basit minimal siteler oluşturur.

Bunun bir avantajı, çevrimiçi satış yaparken harika bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için çevrimiçi satış yapmak ve müşteri yazışmalarınızı (Mailchimp, e-postalar) bağlamak için gerçekten uygun fiyattır. 30 $ ‘ın altında, harika görünen ve tam bir çevrimiçi perakendeci gibi işlev gören bir işletmeye çevrimiçi başlayabilirsiniz.

Shopify ve diğerleri gibi satışlarınızdan kesinti yapmazlar. Squarespace ticaret sitelerinde sahip olduğum tek düşüş, ödeme işlemi için yalnızca bir seçeneğiniz olmasıdır. Sonuç olarak, platformlarında ve desteklerinde hayal kırıklığına uğrayacağınızı sanmıyorum.

Marta Tucci

Marta Tucci

~ Marta, Naya Traveler’ın kurucusu ve tasarımcısıdır. Dünyanın en iyi Squarespace sitelerinden biri seçildi.

Squarespace’in kendi kendini barındıran en iyi web sitesi platformu olduğuna inanıyorum. Günlük iş akışını kolaylaştıran ve sitenin profesyonel görünmesine yardımcı olan Adobe Typekit, Getty Images ve Stripe gibi harika üçüncü taraf entegrasyonları var.

Şablonları birinci sınıf tasarım kalitesidir ve ayrıca kodla özelleştirilmesi kolaydır.

Son olarak, Squarespace, sitelerini basit kod snippet’leriyle özelleştirmek isteyen küçük CSS / HTML bilgisine sahip kullanıcılar için yararlı olan geniş bir destek topluluğuna sahiptir..

Brandon Brown

Brandon Brown

~ Brandon markalaşma ve web tasarımı konusunda uzmanlaşmış Atlanta, GA merkezli bir tasarımcı. Brandon ayrıca sanatçı geliştirme ve marka danışmanlığı ile sanatçı ve müzisyenlerle de çalışıyor.

Küçük işletmelerle çalışırken Squarespace’i yaşıyorum ve nefes alıyorum. Squarespace, tasarım odaklı ve web sitenizin estetiğini hazırlamakta aktif rol almak isteyen küçük işletmeler için harika bir eştir..

Temiz, duyarlı tasarıma yeni başlayan ve ilgilenen işletmeler için Squarespace’i kullanmayı seviyorum. Küçük işletme sahipleri, koda dokunmadan birçok tasarım ayarı yapabilirler. Kullanıcılar ayrıca kullanıcı dostu bir e-ticaret arayüzünü deneyimleyebilirler ve bu da Squarespace web sitelerinden alışveriş yapmalarını sağlar.

Küçük işletmeler modern, görüntü odaklı bir tasarım arıyorsanız, kesinlikle Squarespace’i düşünün.

Nicola Bernardi

Nicola Bernardi

~ Nicola profesyonel bir fotoğrafçı. Kendi sitesini tasarladı, bu dünyanın en iyi Squarespace sitelerinden biri olarak seçildi

Benim düşünceme göre, Squarespace interwebs orada en iyi barındırılan web sitesi oluşturucu eller aşağı.

Onu ayıran şey basitliğidir: her şey kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak oluşturulur ve web tasarımı veya programlamada mutlaka arka planı olmayan tüm insanlara yöneliktir.

Özgürleştirici bir şey değil, çünkü küçük bir işletme sahibi olarak, muhtemelen ne yaptığınızı göstermek / tanıtmak için sürekli bir fikir ve heyecan kasırgalarında yaşıyorsunuz ve nasıl çalışacağınızı öğrenmek için zamanınız veya ilginç değilsiniz kodlama veya tasarım ile.

Squarespace, içerik için gülünç derecede kullanımı kolay sürükle ve bırak sistemi ve hepsinden önemlisi, şimdiye kadar yaşadığınız en iyi müşteri desteğini sunan güzel duyarlı şablonlar sunar.

Bir fotoğrafçı olarak, web sitem için nasıl şeyler yapılacağını anlamak için ekranın önünde daha az zaman harcamama ve çekim yapmak ve işimi yapmak için daha fazla zaman harcamama izin veriyor.

Brendan Kennedy

Brendan Kennedy

Squarespace, bence, küçük işletme web sitesi oluşturmak için En İyi Barındırılan Web Sitesi oluşturucusudur. Harika tasarımı ve kullanıcı dostu olmasını dengeleyen bir platform olduğuna inanıyorum..

Küçük bir işletme sahibi güzel bir web sitesini çok hızlı tasarlayabilir ve ölçeklendiklerinde onlara çok para kazandıracaktır..

Ayrıca, deneyimlerime göre, en iyi müşteri hizmetine sahipler ve küçük işletme sahipleriyle gerçekten iyi çalışıyorlar.

Sampath S

Sampath S

~ Sampath neredeyse 9 yıldır profesyonel bir web sitesi geliştiricisidir. Bu süre zarfında 100’den fazla web sitesi, huni oluşturdu & açılış sayfaları. İşletme hedeflerinize uygun ve iyi dönüşüm sağlayan web siteleri oluşturur.

7-10 web sitesi oluşturucu ile çalıştım ve Squarespace bunlardan biri. Bunu çoğunlukla müşterilerim için web siteleri oluşturmak için kullanıyorum, çoğunlukla kişisel portföy ve küçük işletmeler.

İşi kolaylaştıran farklı içerik türleri (Metin, Görüntüler, Ses, Fotoğraf galerileri, haritalar vb.) İçin içerik blokları vardır..

Birden fazla CMS’de profesyonel bir web sitesi geliştiricisi olmama rağmen, bir web sitesi oluşturucusuna işaret etmem istendiğinde herhangi bir günde SquareSpace olacak.

İşte nedeni.
* Özel HTML ekleyebilirsiniz & Siteyi güzelleştirmek için CSS kodu.
* Neredeyse her uygulamayı Squarespace web sitenize (maalesef henüz Zapier değil) entegre edebilirsiniz. Bunu diğer web sitesi oluşturucularının çoğuyla yapamazsınız.

Diğer web sitesi oluşturucularından neyin öne çıktığını merak ediyorsanız, işte profesyonellerin hızlı bir listesi.
Artıları

 • Mükemmel duyarlı şablonlar kümesi
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Yerleşik e-ticaret mağazası
 • Sınırsız sayfa & widget’ları
 • Sınırsız depolama alanı
 • İstediğiniz sayıda sayfayı şifre ile koruyun

Ancak, diğer tüm ürünler gibi SquareSpace de kendi Eksileri ile birlikte geliyor.
Eksileri

 • Ücretsiz plan yok
 • Sayfa hızı bazen endişe vericidir
 • Ödeme işlemcisi Stripe ile sınırlı (sadece)
 • Üyelik oluşturucu yok (engelleyici değil)

Hiçbir yerde SEO hakkında konuşmadım çünkü özel bir web sitesi olmadan, Optimizasyon konusunda her zaman lite gitmek zorunda kalacaksınız.

Hemen başlamak için bir web sitesi oluşturucu arıyorsanız ve işletme web sitenizin her yerinde dağınık reklamlar istemiyorsanız, onunla devam edin.

3’ten az kahvenin fiyatı için, Squarespace ile çevrimiçi ortamda işletme varlığınızı oluşturmak üzere SSL güvenli, duyarlı bir web sitesi (aylık) alırsınız.

Jared Gibbons

Jared Gibbons

~ Jared, özel Squarespace web sitelerini tasarlayan ve geliştiren yaratıcı bir grup olan Pocket Knife’ın kurucu ortağıdır..

Sanırım Squarespace küçük işletme web sitesi kurmak isteyenler için mükemmel bir çözüm.

Sadece başlangıç ​​noktası olarak kullanmak için güzel şablonlar değil, aynı zamanda sezgisel Squarespace CMS ile gelecekte web sitesi içeriklerini kolayca yönetebilirler.

Edward Wisniewski

Edward Wisniewski

~ Edward on yılı aşkın bir süredir sürükleyici ve etkileşimli dijital deneyimler yarattı. Halen Radish Lab’ın teknik direktörü ve teknoloji ekibini yönetmek ve sosyal etki kuruluşlarının karşılaştığı karmaşık zorluklara yenilikçi teknoloji çözümleri uygulamak için çalışıyor.

Squarespace’i öneriyoruz. Ucuz, kullanımı kolay ve birkaç dakika içinde güzel tasarlanmış web siteleri oluşturmayı acısız hale getiren bir bırakma ve bırakma arayüzü içeriyor.

Squarespace, modern entegrasyonlar, kullanıma hazır e-ticaret seçenekleri ve diğer geleneksel barındırılan web sitelerinin ötesine geçen mükemmel geliştirici araçları sunmanın yanı sıra UX ve tasarımı ön plana çıkaran yüksek kaliteli ve güzel şablonlar sunar platformlar.

Christel Laura Voss

Christel Laura Voss

Eğer markanızı büyütmek istiyorsanız, Squarespace tam size göre. Bu platform asla durmuyor ve esneklik günümüzde çok önemli.

Yalnızca Squarespace’de tasarlıyorum çünkü yaratıcılığın ortaya çıkabileceği bir platform. Ve asla güvenlik veya hatalı eklentiler hakkında endişelenmenize gerek yok.

Amacım kendi sınırlamalarıma sürekli meydan okumak ve her zaman olağanüstü işler sunmaktır. Squarespace tam da bunu yapmama izin veriyor!

Amit Kumar

Amit Kumar

~ Amit, Satış Ortaklığı Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlaması ve Video Pazarlama konularında tecrübesi olan hevesli bir Dijital Pazarlamacıdır. Web sitesi trafiğini ve çevrimiçi satışları artırmada uzmanlaşmış bir dijital pazarlama ajansı olan RankMeUp Services’ın kurucu ortağıdır..

Moonfruit, çok çeşitli yerleşik işlevler sunması ve anlaşılması ve çalıştırılması kolay kullanıcı panosu sunabilmesi için her gün benim için kazanacak. Aralarından seçim yapabileceğiniz hoş bir serinletici tema buketi var..

İçeriğinizi yayınlayabilir ve bilgisayarlarla, sekmelerle ve akıllı telefonlarla otomatik olarak uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz, SEO’yu bir dereceye kadar kendi başına halleder. İçeriğinizi otomatik olarak farklı Sosyal Medya’da da paylaşabilirsiniz.

Bu kadar popüler olmasının bir başka iyi nedeni de, sadece 3 kolay adımda bir e-ticaret mağazası kurabilmenizdir. Doğrudan sürükle ve bırak yöntemiyle çalışır ve çok kullanıcı dostudur. Hepsinden önemlisi, kullanıcı arayüzüne entegre edilmiş Google Analytics ve Google Web Yöneticisi Araçları’nı SEO’lar için daha cazip hale getirir..

Sonuç olarak, Moonfruit, tüm standartlara göre, içeriğiniz için oluşturulacak en kullanışlı ve SEO dostu mülklerden biridir..

Max Robinson

Max Robinson

~ Max Robinson, AIMS Web Design için bir web tasarımcısıdır.

MoonFruit’u müşteriler için kullanıyoruz, ancak bu kadar çok insanı rahatsız eden nispeten eski kullanıcı arayüzüne rağmen.

Her web sitesinde sahip olduğunuz kişiselleştirme miktarını ve widget’ların ve blogların ne kadar kolay eklenebileceğini seviyorum.

MoonFruit kullanarak oluşturduğumuz siteler hakkında yalnızca olumlu geri bildirimler aldık ve müşterimize her zaman geliştiriciyi nasıl kullanabileceklerini göstermeyi başardık..

Shyam Bhardwaj

Shyam Bhardwaj

~ Shyam bir dijital marka ve web sitesi geliştirme hizmeti şirketi işletiyor.

Bence Weebly, web yöneticileri için basit ama etkili bir web sitesi oluşturucu araçlarından biridir. Programlama becerilerine sahip olmaları gerekmez, sadece web sitesi özelliklerini bir web sitesine sürükleyip bırakmanız gerekir, bu nedenle küçük işletme firmaları için bir web sitesi geliştirmek için bir oluşturucu aracı kullanmam gerekirse, Weebly’i seçeceğim.

Web sayfalarına ekleyebileceğiniz çeşitli öğeler arasında metin, resimler, videolar, düğmeler, Google haritaları ve iletişim formları bulunur. Birincil avantajlarından biri, web sitenizi oluştururken aynı anda sayfadaki yansımaları görebilir ve öğeleri bir araç çubuğundan web sayfası alanınıza sürükleyebilirsiniz..

Weebly ayrıca barındırma içerir – Bulut barındırma çok hızlı ve güvenli bir sistemdir. Yükleme süresi, arama sonuçlarında sıralamanızı etkiler, böylece SEO avantajları da olur. Bunun da ötesinde, kendi yerleşik CMS’si olan bloglamaya da izin verir. E-Ticaret işlevini tercih etmek isteyen web yöneticileri için harika bir e-Ticaret web sitesi çözümü sunar.

Web sitenizin gereksinimleri, sitenizin teknik özellikleriyle uyumlu olduğu sürece tüm seçenekler iyidir..

Tüm İyi Web Siteleri

Küçük işletme firmalarına danıştığımda, sahiplerin çoğundan metin, resim ve gömülü YouTube videosu olan en fazla 10 Sayfaya kadar küçük bir web sitesine ihtiyaç duyduklarını duyuyorum. Bu gibi küçük gereksinimler için, Squarespace, Weebly ve hatta WIX iyi çalışır. Godaddy’den Builder Tool, küçük bir web sitesi için basit bir çözüm olacaktır. İçeriğinizin, resimlerinizin, slaytlarınızın, videolarınızın veya iletişim formunuzun sürükle ve bırak özelliği.

Weebly, Squarespace veya WIX gibi bazı uygulamalar da e-Ticaret işlevleri ekledi, bu nedenle birkaç ürünün e-Ticaret ihtiyaçları için bunlar web mağazanızı oluşturmak için araçlara gitmeye hazır.

Bu, Magento, Prestashop veya WordPress gibi karmaşık CMS’nin HTML programlama bilgisini gerektirmez. Hız da bu platformlar için iyi olacak, bu yüzden başka bir SEO dostu faktör.

Bu uzman toplantısına katılan tüm uzmanlara çok teşekkür ederim! Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bunları aşağıya gönderin ve cevaplayacağımızdan emin olacağız. Yeni bir site açmak üzereyseniz, hangi platformu kullanmayı düşündüğünüzü bize bildirin.

Ayrıca, paylaşımın önemsediğini unutmayın. Bu yayını arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map