InMotion Hosting vs Arvixe: Ktorého hostiteľa webu by ste mali používať?

Rozhodovanie o poskytovateľovi webhostingových služieb síce nevie úplne vytvoriť pôvab vytvorenia webových stránok, ale poskytuje základ pre skúsenosti divákov s vašou prítomnosťou na webe. Bez rýchleho a spoľahlivého webu ľudia jednoducho nebudú netrpezliví na to, aby čakali alebo aby znova navštívili vaše stránky.


Pozeráme sa tu na stránky InMotion Hosting a Arvixe, dve populárne služby webhostingu a pýtame sa vo vašom mene. Naša kontrola vám poskytne informácie, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, ktoré z týchto poskytovateľov hostingu, ak vôbec, vám ponúkajú potrebné funkcie a ceny.

InMotion bol spustený v roku 2001 a získal si dobrú povesť ako kvalitný poskytovateľ webhostingu pre podniky, ktoré chcú mať prítomnosť na webe. Spoločnosť InMotion získala titul ako certifikovaný poskytovateľ hostingu CNET a jej hodnotenie A + od Better Business Bureau.

Arvixe podniká od roku 2003 a rýchlo rastie od roku 2009. Arvixe je tiež vhodný pre podnikateľské publikum a získal si dobrú povesť aj pre hosťovanie blogov. EIG kúpil Arvixe v roku 2014 a pridal ho do svojej stabilnej spoločnosti poskytujúcej webhosting.

Porovnajte výkonnosť programov InMotion a Arvixe

Contents

Prevádzková doba a spoľahlivosť

Monitor prevádzkyschopnosti

uptime. Pri rozhodovaní o webhostingovej službe by jedným z vašich prvých problémov mala byť doba prevádzkyschopnosti a spoľahlivosť. Spoločnosti InMotion a Arvixe sú podľa nezávislých monitorovacích spoločností zodpovedné za štandardnú dobu bezporuchovosti 99,9% a obe spoločnosti sa neustále zhodujú. InMotion používa jedinečný nástroj proaktívnej správy systému na sledovanie svojich serverov, ale výsledky nezverejňuje; Štatistika dostupnosti spoločnosti Arvixe je o niečo vyššia ako 99,9%.

výkon. InMotion aj Arvixe majú servery Solid State Drive, ktoré zvyšujú rýchlosť spracovania a sú k dispozícii vo všetkých ich hostiteľských plánoch. InMotion má tiež zóny maximálnej rýchlosti, ktoré vyberajú najbližšie dátové centrum pre váš web, a inteligentné smerovanie, ktoré znižuje čas načítania vášho webu..

Arvixe používa svoj systém CloudFlare, ktorý ukladá statický obsah do vyrovnávacej pamäte pre neskoršie použitie, čím sa znižuje množstvo potrebného spracovania.

Spoľahlivosť. Jedným z aspektov spoľahlivosti služby webhostingu je to, že na ukladanie svojich webových stránok používajú viacero serverov. Dátové centrá spoločnosti InMotion sú na východe a na západnom pobreží USA a spoločnosť plánuje vybudovať centrá v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Celosvetové dátové centrá približujú webové stránky k miestu, kde je väčšina ich divákov. Arvixe má servery v USA, Hongkongu a Európe (Amsterdam). Medzi štandardné dodatočné opatrenia na zabezpečenie spoľahlivosti, ktoré prijali spoločnosti InMotion a Arvixe, patrí redundantné napájanie a chladenie a monitorovanie na mieste..

Stanovisko na tému InMotion a Arvixe Performance

InMotion tu preberá vedúcu pozíciu v hodnotení výkonu, aj keď len s malou hranou.

Funkcie InMotion a Arvixe

Porovnať kľúčové funkcie

Porovnanie kľúčových funkcií

Poznámka: Funkcie webhostingovej služby sú často to, čo ju odlišuje od konkurencie. Preskúmame najdôležitejšie funkcie a porovnávame, čo ponúkajú InMotion a Arvixe.

Arvixe aj InMotion sú ekologické spoločnosti. Spoločnosť Arvixe sponzoruje výsadbu stromov na kompenzáciu svojej uhlíkovej stopy a namiesto klimatizácie využíva chladenie vonkajším vzduchom v dátových centrách. Prvé zelené technologické centrum spoločnosti InMotion sídli v Kalifornii, kde využíva najmodernejší chladiaci systém.

Registrácia domény. Registrácia a správa doménových mien sú podobné pre InMotion a Arvixe. Obe spoločnosti predávajú názvy domén a umožňujú vám prenos v doméne, ktorú už vlastníte. Služba InMotion vám poskytuje bezplatný názov domény na jeden rok, keď sa zaregistrujete na jeden rok alebo dlhšie, webhostingovú zmluvu. Na rozdiel od toho vám spoločnosť Arvixe ponúka bezplatné doménové meno, pokiaľ využívate jej služby.

Tvorca webových stránok. Aplikácia RVSiteBuilder, ktorú poskytuje spoločnosť Arvixe, nemusí byť príliš známa, ale je dodávaná s 500 rôznymi šablónami, editorom obrázkov a funkciou drag-and-drop, aby bolo vytváranie vašich webových stránok jednoduché. A je to zadarmo.

Bezplatný tvorca webových stránok Premium od spoločnosti InMotion prichádza s viacerými funkciami, medzi ktoré patria niektoré, ktoré radi uvidia pokročilejší tvorcovia webových stránok, ako napríklad umožnenie používateľom zaregistrovať sa na webe. Vzhľad dokončených stránok pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Premium však nie je príliš pútavý.

databázy. InMotion aj Arvixe ponúkajú databázy SQL so všetkými ich plánmi. InMotion má neobmedzené databázy MySQL pre svoj najvyšší plán Pro; Arvixe poskytuje neobmedzené databázy MySQL5 a Postgre SQL so všetkými svojimi plánmi PersonalClass a BusinessClass.

Hosting WordPress. Spravovaný hosting WordPress je k dispozícii prostredníctvom služieb InMotion aj Arvixe.

Hostený WordPress, ktorý spravuje spoločnosť InMotion, získal za túto službu cenu člena AWA za voľbu. WordPress môžete mať predinštalovaný pri nákupe akéhokoľvek plánu hostenia. Spravovaný hosting WordPress od spoločnosti InMotion zvládne všetky aktualizácie a opravy zabezpečenia WordPress, takže sa jednoducho musíte starať o svoj obsah WordPress. BoldGrid je bezplatný nástroj spoločnosti InMotion, ktorý vám umožňuje rýchlo a ľahko vytvoriť vašu stránku WP.

Spravovaný hosting WordPress s Arvixe prichádza s predinštalovaným a predkonfigurovaným WordPress – všetka technická práca pre vás bola vykonaná. Máte neobmedzené ukladanie údajov a mesačné prevody, ale môžete mať iba 6 webov spravovaných WordPress. InMotion vám umožňuje neobmedzené stránky.

U oboch poskytovateľov služieb sú náklady na spravovaný hosting WP zahrnuté do ich pravidelných plánov.

Riešenie elektronického obchodu. Arvixe Hosting a InMotion pristupujú k elektronickému obchodu inak.

Arvixe má na svojich stránkach odkazy na niektoré z najvýznamnejších mien v riešeniach elektronického obchodu, vrátane Magento a OpenCart. Arvixe tvrdí, že ak existuje softvér elektronického obchodu, môžu ho hostiť.

InMotion prichádza s celým radom integrovaných funkcií elektronického obchodu. Do svojho webu môžete začleniť eStore pomocou webového nástroja Premium a môžete si stiahnuť PrestaShop alebo OpenCart ako nákupný košík. Ďalšia aktualizácia vášho obchodu alebo použitie inej možnosti platby vyžaduje doplnky.

zálohy. Našou radou – a tiež z niektorých služieb webhostingu – je, aby ste si pravidelne zálohovali, aj keď to váš webhosting poskytuje ako funkciu pre vás..

InMotion aj Arvixe vám však poskytujú niektoré služby zálohovania.

So službou InMotion dostanete automatizované záložné kópie pre účty s veľkosťou 10 GB a menej – a služba je bezplatná.

Arvixe tiež poskytuje bezplatnú službu denného zálohovania, aj keď za obnovenie vášho webu musíte platiť, ak zaberá viac ako 10 GB miesta. Webové stránky s kapacitou nad 20 GB sa vôbec nezálohujú.

Zabezpečenie hostingu. Bezpečnostné služby sú predajným miestom oboch týchto spoločností poskytujúcich webhosting.

V službe InMotion je k dispozícii zabezpečenie rôznych mesačných poplatkov. Váš e-mail je zabezpečený pomocou softvéru McAfee Spam a antivírusovej ochrany a certifikát SSL sa stará o všetky citlivé údaje vložené na vaše webové stránky. Používatelia programu WordPress majú bezplatný doplnok Sucuri Security, aby boli ich stránky WordPress bezpečné.

Arvixe poskytuje SpamAssassin na ochranu vašich e-mailových schránok pred spamom a denne používa 6Scan na kontrolu webových stránok a na kontrolu správ na čiernej listine. Môžete tiež obmedziť prístup k častiam svojho webu pomocou hesiel.

Ovládací panel. InMotion aj Arvixe používajú priemyselne štandardné a vysoko prehodnotené cPanel pre svoje možnosti hostenia Linuxu. Balík Business triedy balíka InMotion obsahuje cPanel 11 bez personalizovaných tém alebo značiek pre čistý vzhľad. Arvixe tiež neoznačil cPanel, takže bude pre používateľov okamžite známy. S Windows hosťujúcou možnosť Arvixe je ovládací panel skôr DotNetPanel ako bežnejší Plesk panel.

Stanovisko k hlavným funkciám spoločnosti InMotion a Arvixe

V tomto porovnaní sa funkcie InMotion a Arvixe zhodujú takmer s vlastnosťou objektu. Arvixe sa vťahuje do čela, funkčne, s voľnou doménou na celý život a vyššími limitmi webových stránok.

Porovnajte plány webhostingu a ceny služieb InMotion a Arvixe

Hostingové plány & stanovenie ceny

Plány porovnávania cien

Poznámka: Je ťažké zistiť skutočné náklady na webhosting. Existujú propagačné, veľmi zľavnené náklady, ale zvyčajne ide o dlhodobú zmluvu na dva alebo tri roky.

Potom je tu mesačná cena, ktorú cena po počiatočnom období vyskočí.

Potom je tu faktor na tvorbu webových stránok, certifikát SSL, zálohy atď., Ktoré môžu alebo nemusia byť zadarmo.

A pozor na niekedy neuveriteľne vysoké náklady na obnovenie názvu domény po prvom roku!

V pohybe. InMotion má tri plány webhostingu v systéme Linux, ktoré všetky prichádzajú s bezplatnými servermi SSD, neobmedzeným miestom na disku a mesačnými prevodmi, bezplatnou doménou, bezplatnými zálohami údajov a možnosťou vybrať si, na ktorom dátovom centre, na ktorom je umiestnená vaša webová stránka,.

Plán spustenia je plán pre začiatočníkov webových stránok s dvoma webovými stránkami; pri dvojročnej zmluve to stojí 5,99 dolárov mesačne. Malé podniky by sa mali pozrieť na plán napájania, ktorý stojí 7,99 dolárov mesačne; môžete mať až 6 webových stránok a je pripravený na elektronický obchod. Špičkový plán Pro je určený pre vývojárov a rastúce podniky; za 13,99 dolárov mesačne získate neobmedzený počet webových stránok a podporu na úrovni Pro.

InMotion ponúka Linux založený VPS hosting s výberom 3 plánov v cene od 30 dolárov mesačne do 75 dolárov, všetko na serveroch SSD. Všetky plány prichádzajú s bezplatnou doménou.

Arvixe. Arvixe ponúka Linux aj Windows hosting. Jeho webhostingové služby sú rozdelené na PersonalClass a BusinessClass, z ktorých každý má dva plány pre Linux a Windows hosting. Všetky plány majú neobmedzený priestor na disku a mesačný prenos.

Dva plány PersonalClass pre Linux sú PersonalClass za 4 doláre mesačne a PersonalClass Pro za 7 dolárov mesačne na dvojročnú zmluvu. Rozdiel medzi týmito dvoma plánmi je počet webových stránok: 6 s programom PersonalClass a Unlimited s programom Pro.

Dva plány systému PersonalClass Windows sú o niečo drahšie, a to 5 dolárov a 8 dolárov mesačne. Rovnako ako predtým, plán Pro má neobmedzené množstvo webových stránok a vyhradených aplikačných fondov. Pravidelný plán má šesť webových stránok a vyhradených aplikačných fondov.

Plány BusinessClass sa tiež členia na BusinessClass (22 dolárov mesačne pre Linux a 27 dolárov pre Windows) a BusinessClass Pro (35 dolárov mesačne pre Linux a 40 dolárov pre Windows) s identickou webovou stránkou a vyhradenými limitmi fondu aplikácií pre plány PersonalClass..

BusinessClass plánuje zvýšiť spoľahlivosť a dostupnosť pomocou zníženia počtu používateľov na každom serveri. Každý program BusinessClass je dodávaný s bezplatným certifikátom SSL na celý život a vyhradenou adresou IP.

Arvixe ponúka webhosting VPS v dvoch programoch, VPSClass a VPSClass Pro, ktoré sa líšia priestorom na disku a pamäťou. K dispozícii je hosting Linux aj Windows VPS. Dedikovaný hosting tiež prichádza v možnostiach systému Linux a Windows a na výber jedného alebo viacerých serverov.

Garancia vrátenia peňazí. InMotion a Arvixe majú politiku vrátenia peňazí. InMotion má pôsobivú bezpodmienečnú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí. Všetky peniaze dostanete späť – tu nie sú žiadne čiastočné vrátenia peňazí. Zásady spoločnosti Arvixe nie sú také veľkorysé, sú však stále lepšie ako väčšina ostatných poskytovateľov služieb – 60-dňové úplné obdobie vrátenia peňazí, bez otázok.

Stanovisko k stanovovaniu cien plánov hostenia

Arvixe tu presvedčivo vyhrá za svoje lacnejšie plány, keď použijete veľkorysý zľavový kupón a za celý rad hostingových plánov Linux a Windows

Ako ľahko použiteľné InMotion a Arvixe

Jednoduchosť použitia

Ako ľahko použiteľné rozhranie

Ovládací panel. Ovládací panel Arvixe je bežný priemyselný štandard cPlanel. Vysoko uznávané rozhranie vám umožňuje prístup ku všetkým funkciám, ktoré potrebujete na správu svojich webových stránok. Z tohto jediného rozhrania máte prístup ku všetkým svojim webovým stránkam.

Začiatočníkom vo webdizajne bude cPanel InMotion ľahko učiť a používať. Inštalačný skript Softaculous 1-Click je prístupný z ovládacieho panela spolu so všetkými ostatnými základnými nástrojmi a službami.

Inštalátor jedným kliknutím. InMotion má inštaláciu viac ako 310 aplikácií vo svojej knižnici jedným kliknutím, hoci aplikácie Google na inštaláciu vykonajú 3 kroky vedené sprievodcom. Arvixe používa Softaculous knižnicu, ktorá má viac ako 100 aplikácií pre Linux a Windows hosting, všetky sa inštalujú jedným kliknutím.

Navigácia na webe. Na webe spoločnosti Arvixe je neuveriteľne ľahké nájsť informácie, plány a ceny. Existujú samostatné stránky pre plány Osobná a Obchodná trieda spolu s tabuľkou všetkých ich funkcií, s jednotlivými kartami v rámci Linux a Windows Hosting. Webové stránky InMotion tiež jasne poskytujú všetky potrebné informácie; plány a cenová štruktúra a porovnávacia tabuľka funkcií každého z nich sú priamo na domovskej stránke webhostingu.

Stanovisko k jednoduchému použitiu

Znova tu ide o blízke volanie, ale InMotion sa posunie dopredu o úplný objem aplikácií, ktoré má k dispozícii 1 kliknutie.

Podpora spoločností InMotion a Arvixe

Technická podpora a podpora zákazníkov

Podpora používateľov v porovnaní

Nikdy nepodceňovali dôležitosť ľahko dostupného a informovaného tímu technickej podpory. Neubližuje ani priateľskosť a ochota držať sa s vami, kým sa problém nevyrieši.

Podľa recenzií zákazníkov vyniká InMotion Hosting na zákazníckej podpore. Všetci podporní pracovníci majú sídlo v Spojených štátoch amerických a majú najmenej štyri roky praxe v oblasti starostlivosti o zákazníkov.

Príjemné je, že po registrácii na webhosting dostanete telefonický hovor od nového špecialistu na účet, ktorý vám pomôže s otázkami, ktoré sa týkajú balíkov a cien. Tím zákazníckej podpory spoločnosti InMotion dostupný prostredníctvom e-mailu, telefónu a živého rozhovoru.

Zamestnanci technickej a zákazníckej podpory spoločnosti Arvixe tiež pôsobia v USA a telefonická podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na webe sa však nepodarilo nájsť telefónne číslo. Dostanete sa k nim aj prostredníctvom e-mailu a živého rozhovoru.

Za mesačný poplatok si môžete zakúpiť prioritnú podporu, ktorá vám umožní prístup k elitnej skupine technických poradcov kedykoľvek počas dňa alebo noci. Posledné recenzie uviedli, že kvalita podpory zákazníkov sa zhoršila. Najnovšia aktualizácia na stránke podpory je šesť mesiacov pred časom písania tejto recenzie.

Stanovisko k podpore používateľov

InMotion vyjde jednoznačne vpred pre svoj vynikajúci zákaznícky a technický servis a podporu. Navyše máme telefónne číslo.

Užívateľské recenzie na InMotion and Arvixe

Recenzie používateľov

Užívateľské recenzie v porovnaní

Poznámka: Odborné recenzie vám síce poskytujú viac informácií o technických aspektoch poskytovateľov webhostingu, ale recenzie zákazníkov vás informujú o tom, aké to je využívať tieto služby každý deň. Zákazníci sú často veľmi zanietení svojimi príbehmi o zlých a dobrých skúsenostiach, ktoré majú, takže svoje recenzie berte do úvahy v nominálnej hodnote.

Negatívne recenzie pre InMotion a Arvixe

V pohybe. O službe InMotion nie je veľa negatív. Niektorí používatelia vyjadrujú obavy týkajúce sa obmedzeného počtu webových stránok a databáz, ktoré môžu hostiť na InMotion. Ostatní zákazníci nie sú príliš spokojní so šablónami webového nástroja na tvorbu dátumu.

Hosting spoločnosti Arvixe. Od konca roku 2015 sa sťažnosti týkajúce sa spoločnosti Arvixe (týkajúce sa času nákupu spoločnosťou EIG) zvýšili a mnoho centier okolo slabej zákazníckej podpory. Používatelia tiež uvádzajú, že prestoje sa zvýšili, pričom webové stránky sa zvyšujú a znižujú rovnako ako yoyos.

Pozitívne recenzie pre InMotion a Arvixe

V pohybe. Zákazníci oceňujú spoločnosť InMotion za vynikajúci zákaznícky servis, jednoduché používanie a bezplatné zálohovanie údajov. Rýchlosť jeho spracovania v dôsledku serverov SSD je tiež hitom.

Hosting spoločnosti Arvixe. Zákazníci sú spokojní s nákladmi na hostingové plány v spoločnosti Arvixe, najmä pri použití zľavových kupónov.

Názor na recenzie používateľov

InMotion Hosting ostáva obľúbenou webhostingovou službou so svojimi zákazníkmi a neustále dobré recenzie prevažujú nad negatívnymi príbehmi. Od svojho zakúpenia spoločnosťou EIG získala predchádzajúca veľmi dobrá reputácia Arvixe hit od svojich predplatiteľov.

Záver porovnania spoločností InMotion a Arvixe

Ktorý hosting je pre vás najlepší?

Výber najlepšej platformy

Obe tieto hostingové spoločnosti majú svoje výhody a nevýhody.

Dôvody, prečo si vybrať hosting InMotion cez Arvixe:

 • Bezplatné zálohovanie údajov
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Vysoká rýchlosť
 • Viac ako 300 aplikácií
 • Predinštalované WordPress
 • Jednoduchá inštalácia Google Apps

Dôvody, prečo si vybrať Arvixe pred InMotion

 • Bezplatná doména tak dlho, ako s Arvixe
 • Neobmedzený mesačný prenos údajov
 • Servery založené na Linuxe a Windows
 • Veľmi nízke náklady pri použití zľavových kupónov

V papierovej podobe je to úzka výzva medzi spoločnosťami InMotion a Arvixe, ale nedávne predstavenia každého poskytovateľa webhostingu urobili z InMotion náš výber. Veľkorysá 90-dňová lehota vrátenia peňazí spoločnosti InMotion vám umožňuje absolvovať celú skúšobnú jazdu, aby sa majitelia začínajúcich webových stránok mohli cítiť bezpečne. Mnoho aplikácií s jedným kliknutím a predinštalované WordPress tiež uľahčujú používanie. Arvixe poskytuje hosting Windows a podnikateľský plán, takže skúsení vlastníci elektronického obchodu by sa mali pozrieť na tieto funkcie.

InMotion aj Arvixe sú dobré možnosti ako poskytovatelia webhostingu pre firmy, ale možno

potrebujete osobnú webovú stránku. SiteGround môže mať pre vás odpovede a pohodlie je kľúčom, pretože ide o jednotné kontaktné miesto pre všetky vaše potreby týkajúce sa budovania webu. Mnoho aplikácií je dostupných prostredníctvom inštalácie jedným kliknutím a nástroj na tvorbu webových stránok sa ľahko používa.

Máte nejaké otázky týkajúce sa InMotion alebo Arvixe? Máte skúsenosti s niektorým z týchto poskytovateľov alebo ste nadšení pre úplne iného poskytovateľa? Zanechajte svoje pripomienky a dajte nám vedieť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map