InMotion Hosting vs. Arvixe: Kterého webového hostitele byste měli použít?

I když rozhodnutí o poskytovateli webhostingových služeb nemá docela kouzlo vytvoření webu, poskytuje základ pro zážitek diváků z vaší přítomnosti na webu. Bez rychlého a spolehlivého webu lidé prostě nebudou natolik trpěliví, aby mohli čekat nebo znovu navštěvovat váš web.


Zde se podíváme na InMotion Hosting a Arvixe, dvě populární webhostingové služby, a pokládáme dotazy vaším jménem. Naše recenze vám poskytne informace, které vám pomohou rozhodnout se, který z těchto poskytovatelů hostingu vám nabízí funkce a ceny, které potřebujete.

InMotion byl uveden do provozu v roce 2001 a získal si dobrou pověst vysoce kvalitního poskytovatele webhostingu pro podniky, které chtějí mít webovou prezentaci. InMotion získal svůj titul jako certifikovaný poskytovatel hostingu CNET a jeho hodnocení A + od Better Business Bureau.

Arvixe působí v podnikání od roku 2003 a rychle roste od roku 2009. Arvixe je také vhodný pro podnikatelské publikum a také si získal dobrou pověst pro hostování blogů. EIG koupil Arvixe v roce 2014 a přidal jej do své stáje webhostingových společností.

Porovnejte výkon InMotion a Arvixe

Contents

Uptime a spolehlivost

Sledování dostupnosti

Uptime. Uptime a spolehlivost by měly být jedním z vašich prvních problémů při rozhodování o webhostingové službě. Společnosti InMotion a Arvixe jsou podle nezávislých monitorovacích společností odpovědné za standardní dobu provozuschopnosti 99,9%. InMotion používá jedinečný nástroj proaktivní správu systému k monitorování svých serverů, ale výsledky nezveřejňuje; Statistiky dostupnosti Arvixe přicházejí těsně nad hranici 99,9%.

Výkon. InMotion i Arvixe mají servery Solid State Drive, které zvyšují rychlost zpracování a jsou k dispozici na všech jejich hostitelských plánech. InMotion má také zóny Max Speed, které vybírají nejbližší datové centrum pro váš web, a inteligentní směrování, které zkracuje dobu načítání vašeho webu.

Arvixe používá svůj systém CloudFlare, který ukládá do mezipaměti statický obsah pro pozdější použití, čímž snižuje množství nezbytného zpracování.

Spolehlivost. Jedním aspektem spolehlivosti webhostingové služby je to, že k ukládání svých webových stránek používají více serverů. Datová centra InMotion jsou na východě a na západním pobřeží Spojených států a společnost plánuje vybudovat centra v Evropě, Asii a Jižní Americe.

Celosvětová datová centra přibližují webové stránky místům, kde je většina jejich diváků. Arvixe má servery ve Spojených státech, Hongkongu a Evropě (Amsterdam). Standardní dodatečná opatření k zajištění spolehlivosti prováděná jak u InMotion, tak u Arvixe zahrnují redundantní napájení a chlazení a monitorování na místě.

Stanovisko k tématu InMotion a Arvixe Performance

InMotion zde zaujímá vedoucí postavení v hodnocení výkonu, i když jen s malou hranou.

Vlastnosti InMotion a Arvixe

Porovnejte klíčové funkce

Porovnání klíčových funkcí

Poznámka: Funkce webhostingové služby jsou často tím, co ji odlišuje od konkurence. Podíváme se na nejdůležitější funkce a porovnáme, co nabízejí InMotion a Arvixe.

Arvixe i InMotion jsou ekologické společnosti. Arvixe sponzoruje výsadbu stromů, aby kompenzovala jeho uhlíkovou stopu a používá chlazení venkovního vzduchu ve svých datových centrech místo klimatizace. První zelené technologické centrum společnosti InMotion sídlí v Kalifornii, kde se používá nejmodernější chladicí systém.

Registrace domény. Registrace a správa doménových jmen jsou pro InMotion a Arvixe podobné. Obě společnosti prodávají doménová jména a umožňují vám přenos v doméně, kterou již vlastníte. InMotion vám poskytuje bezplatné doménové jméno na jeden rok, pokud se zaregistrujete na dobu jednoho roku nebo déle, webhostingovou smlouvu. Na rozdíl od toho vám společnost Arvixe nabízí bezplatné doménové jméno, pokud používáte jeho služby.

Tvůrce webových stránek. RVSiteBuilder poskytované společností Arvixe nemusí být příliš dobře známé, ale přichází s 500 různými šablonami, editorem obrázků a funkcí drag-and-drop, aby bylo vytváření vašich webových stránek jednoduché. A je to zdarma.

Bezplatný tvůrce webových stránek Premium společnosti InMotion přichází s více funkcemi, včetně některých, které potěší i pokročilejší tvůrci webových stránek, jako například umožnění uživatelům registrace na webu. Vzhled hotových stránek s tvůrcem webových stránek Premium však není příliš poutavý.

Databáze. InMotion i Arvixe nabízejí SQL databáze se všemi svými plány. InMotion má neomezené databáze MySQL pro svůj nejvyšší plán, Pro; Arvixe poskytuje neomezené databáze MySQL5 a Postgre SQL se všemi svými plány PersonalClass a BusinessClass.

Hosting WordPress. Spravovaný hosting WordPress je k dispozici prostřednictvím InMotion i Arvixe.

Hosting WordPress, který spravuje InMotion, získává za tuto službu cenu člena AWA’s Choice. Můžete si nechat předinstalovat WordPress při zakoupení jakéhokoli hostovacího plánu. Spravovaný hosting WordPress společnosti InMotion zpracovává všechny aktualizace a opravy zabezpečení WordPress, takže se musíte jen starat o svůj obsah WordPress. BoldGrid je bezplatný nástroj InMotion, který vám umožní rychle a snadno vytvořit váš web WP.

Spravované hostování WordPress s Arvixe přichází s předinstalovaným a předkonfigurovaným WordPress – veškerá technická práce byla provedena za vás. Máte neomezené ukládání dat a měsíční přenosy, ale můžete mít pouze 6 spravovaných webů WordPress. InMotion umožňuje neomezené weby.

U obou poskytovatelů služeb jsou náklady na spravovaný hosting WP zahrnuty do jejich pravidelných plánů.

eCommerce řešení. Arvixe Hosting a InMotion přistupují k elektronickému obchodování odlišně.

Arvixe má na svých stránkách odkazy na některá z nejlepších jmen v řešeních eCommerce, včetně Magento a OpenCart. Arvixe tvrdí, že pokud existuje software eCommerce, může ho hostit.

InMotion přichází s řadou integrovaných funkcí elektronického obchodování. Můžete začlenit eStore do svého webu pomocí webového tvůrce Premium a můžete si stáhnout PrestaShop nebo OpenCart jako nákupní košík. Další upgrade vašeho obchodu nebo použití jiné možnosti platby vyžaduje pluginy.

Zálohy. Naše rada – a také to přichází od některých webhostingových služeb – je, aby se vaše pravidelné zálohy, i když vaše webhostingová služba poskytuje jako funkce pro vás.

InMotion i Arvixe vám však poskytují některé služby zálohování.

S InMotion obdržíte automatické záložní kopie pro účty, které jsou do 10 GB a méně – a služba je zdarma.

Arvixe také poskytuje bezplatnou denní zálohu, i když zabírá více než 10 GB místa, musíte zaplatit za obnovení svého webu. Webové stránky s kapacitou nad 20 GB nejsou vůbec zálohovány.

Zabezpečení hostingu. Bezpečnostní služby jsou prodejním místem obou těchto webhostingových společností.

Zabezpečení je k dispozici na InMotion za různé měsíční poplatky. Váš e-mail je zabezpečený pomocí softwaru McAfee Spam a antivirové ochrany a certifikát SSL se stará o veškerá citlivá data zadaná na vašem webu. Uživatelé WordPressu mají bezplatný plugin Sucuri Security, aby jejich weby WordPress byly bezpečné.

Arvixe poskytuje SpamAssassin k ochraně vašich e-mailových schránek před nevyžádanou poštou a používá 6Scan denně ke kontrole webových stránek a ke kontrole zpráv na černé listině. Můžete také omezit přístup k částem svého webu pomocí hesel.

Kontrolní panel. Průmyslový standard a vysoce revidovaný cPanel používají InMotion i Arvixe pro své možnosti hostování v Linuxu. Balíček Business třídy InMotion obsahuje cPanel 11 bez personalizovaných motivů nebo brandingu pro čistý vzhled. Arvixe také neoznačil cPanel, takže bude uživatelům okamžitě znám. S Windows hostující možnost Arvixe je ovládací panel spíše DotNetPanel než běžnější panel Plesk.

Stanovisko k hlavním rysům InMotion a Arvixe

InMotion a Arvixe se shodují téměř pro funkci v tomto srovnání. Arvixe se vrhá do vedení, funkce-moudrý, s jeho po celou dobu životnosti domény a vyšší limity webových stránek.

Porovnejte plány webhostingu a ceny InMotion a Arvixe

Hostingové plány & Ceny

Porovnání cenových plánů

Poznámka: Je obtížné zjistit skutečné náklady na webhosting. Jsou zde propagační, velmi diskontované náklady, ale obvykle se jedná o dlouhodobou smlouvu na dva nebo tři roky.

Pak je tu měsíční cena, kterou cena vyskočí až po počátečním období.

Pak je tu tvůrce webových stránek, certifikát SSL, zálohy atd., Které mohou být zohledněny, a ty mohou nebo nemusí být zdarma.

A pozor na někdy neuvěřitelně vysoké náklady na obnovu doménového jména po prvním roce!

V pohybu. InMotion má tři plány pro webový hosting Linux, z nichž všechny přicházejí s bezplatnými servery SSD, neomezeným diskovým prostorem a měsíčními přenosy, bezplatnou doménou, bezplatnými zálohami dat a možností zvolit si, které datové centrum, na kterém je váš web hostován,.

Spouštěcí plán je plán pro začátečníky webových stránek se dvěma webovými stránkami; to stojí 5,99 dolarů za měsíc s dvouletou smlouvou. Malé podniky by se měly podívat na plán napájení, který stojí 7,99 $ měsíčně; můžete mít až 6 webových stránek a je připraven pro elektronický obchod. Plán nejvyšší úrovně, Pro, je určen pro vývojáře a rostoucí podniky; za 13,99 $ měsíčně získáte neomezený počet webových stránek a podporu na úrovni Pro.

InMotion nabízí Linux založený VPS hosting s výběrem 3 plánů v ceně od 30 $ měsíčně až do 75 $, vše na SSD serverech. Všechny plány mají bezplatnou doménu.

Arvixe. Arvixe nabízí jak Linux, tak Windows hosting. Jeho webhostingové služby jsou rozděleny do PersonalClass a BusinessClass, z nichž každý má dva plány pro Linux a Windows hosting. Všechny plány mají neomezený prostor na disku a měsíční přenos.

Dva plány systému PersonalClass Linux jsou PersonalClass za 4 dolary za měsíc a PersonalClass Pro za 7 dolary za měsíc, na dvouletou smlouvu. Rozdíl mezi těmito dvěma plány je počet webových stránek: 6 s PersonalClass a Neomezeno s Pro plánem.

Dva plány PersonalClass Windows jsou o něco dražší, a to 5 $ a 8 $ měsíčně. Stejně jako dříve, plán Pro má neomezené množství webových stránek a vyhrazených aplikačních fondů zde a pravidelný plán má šest webových stránek a vyhrazených aplikačních fondů.

Plány BusinessClass jsou také rozděleny na BusinessClass (22 $ měsíčně pro Linux a 27 USD pro Windows) a BusinessClass Pro (35 USD měsíčně pro Linux a 40 USD pro Windows) s identickou webovou stránkou a vyhrazenými limity fondu aplikací pro plány PersonalClass..

BusinessClass plánuje zvýšit spolehlivost a prostoje snížením počtu uživatelů na každém serveru. Každý plán BusinessClass je dodáván s bezplatným certifikátem SSL na celý život a vyhrazenou adresou IP.

Arvixe nabízí webhosting VPS ve dvou plánech, VPSClass a VPSClass Pro, které se liší místo na disku a paměť. K dispozici je jak Linux, tak Windows VPS hosting. Dedikovaný hosting také přichází v možnostech systému Linux a Windows a možností výběru jednoho nebo více serverů.

Záruka vrácení peněz. InMotion a Arvixe mají politiku zpětného získání peněz. InMotion má působivou bezpodmínečnou 90denní záruku vrácení peněz. Získáte všechny své peníze zpět – žádné částečné vrácení peněz zde. Zásady společnosti Arvixe nejsou tak velkorysé, ale jsou stále lepší než většina ostatních poskytovatelů služeb – 60denní plná doba vrácení peněz, žádné dotazy.

Názor na ceny hostingových plánů

Arvixe zde přesvědčivě vyhrává za své levnější plány, když použijete štědrý slevový kupón a pro celou škálu hostovacích plánů Linux a Windows

Jak snadné použití InMotion a Arvixe

Snadnost použití

Jak snadné použití rozhraní

Kontrolní panel. Ovládací panel Arvixe je běžný průmyslový standard cPlanel. Vysoce uznávané rozhraní umožňuje přístup ke všem funkcím, které potřebujete ke správě svých webových stránek. Z tohoto jediného rozhraní můžete přistupovat ke všem svým webům.

Začátečníci v oblasti webového designu najdou cPanel InMotionu snadno naučitelným a použitelným. Instalační skript Softaculous 1-Click je přístupný prostřednictvím ovládacího panelu, spolu se všemi dalšími nezbytnými nástroji a službami.

Instalační služba jedním kliknutím. InMotion má instalaci více než 310 aplikací v knihovně jedním kliknutím, i když aplikace Google k instalaci provedou 3 kroky vedené průvodcem. Arvixe používá knihovnu Softaculous, která má více než 100 aplikací pro hosting Linux a Windows, všechny se instalují jedním kliknutím.

Navigace na webu. Na webu Arvixe je neuvěřitelně snadné najít informace, plány a ceny. Existují samostatné stránky pro plány osobní a obchodní třídy, spolu s tabulkou všech jejich funkcí, s jednotlivými kartami uvnitř pro Linux a Windows Hosting. Web InMotion také jasně zobrazuje všechny potřebné informace; plány a struktura cen a srovnávací tabulka funkcí každého z nich jsou přímo na domovské stránce webhostingu.

Stanovisko k snadnému použití

Ještě jednou je to těsné volání, ale InMotion se posune vpřed o pouhý objem aplikací, které má k dispozici jedno kliknutí.

Podpora InMotion a Arvixe

Technická a zákaznická podpora

Uživatelská podpora porovnána

Nikdy nepodceňoval důležitost snadno přístupného a dobře informovaného týmu technické podpory. Neublíží ani přívětivost a ochota držet se s vámi, dokud nebude váš problém vyřešen.

Podle recenzí zákazníků vyniká InMotion Hosting na zákaznické podpoře. Veškerý podpůrný personál má sídlo ve Spojených státech a má alespoň čtyři roky zkušeností jako pracovník péče o zákazníky.

Pěkné je, že po přihlášení k webhostingu obdržíte telefonický hovor od nového specialistu na účet, který vám pomůže s případnými dotazy, které se týkají balíčků a cen. Tým zákaznické podpory InMotion dostupný prostřednictvím e-mailu, telefonu a přímého chatu.

Zaměstnanci technické a zákaznické podpory společnosti Arvixe také sídlí v USA a telefonická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na webu jsme však nenašli telefonní číslo. Dostanete se k nim také prostřednictvím e-mailu a živého chatu.

Za měsíční poplatek si můžete zakoupit prioritní podporu, díky které získáte přístup k elitní skupině technických poradců kdykoli během dne nebo noci. Nedávné recenze uvádějí, že se kvalita zákaznické podpory zhoršila. Poslední aktualizace na stránce podpory je šest měsíců před zahájením psaní této recenze.

Stanovisko k podpoře uživatelů

InMotion vychází jasně dopředu pro svůj vynikající zákaznický a technický servis a podporu. Navíc máme jeho telefonní číslo.

Uživatelské recenze InMotion and Arvixe

uživatelské recenze

Uživatelské recenze ve srovnání

Poznámka: Přestože vám odborné recenze řeknou více o technických aspektech poskytovatelů webhostingu, recenze zákazníků vás informují o tom, jaké to je používat tyto služby každý den. Zákazníci jsou často velmi nadšení svými příběhy o špatných i dobrých zkušenostech, které mají, takže jejich hodnocení vezměte v nominální hodnotě.

Negativní recenze pro InMotion a Arvixe

V pohybu. O InMotionu není mnoho negativů. Někteří uživatelé vyjadřují obavy ohledně omezeného počtu webů a databází, které mohou hostit na InMotionu. Ostatní zákazníci nejsou příliš spokojeni s datovými šablonami webového tvůrce.

Hostování Arvixe. Od konce roku 2015 (o době nákupu společností EIG) vzrostly stížnosti na společnost Arvixe a mnoho středisek kolem špatné zákaznické podpory. Uživatelé také hlásí, že se prostoje zvýšily a webové stránky stoupaly a klesaly jako yoyos.

Pozitivní recenze pro InMotion a Arvixe

V pohybu. Zákazníci oceňují InMotion za vynikající zákaznický servis, snadné použití a bezplatné zálohování dat. Rychlost jeho zpracování díky serverům SSD je také hitem.

Hostování Arvixe. Zákazníci jsou spokojeni s náklady na hostingové plány v Arvixe, zejména pokud jsou použity slevové kupóny.

Názor na uživatelské recenze

InMotion Hosting zůstává oblíbenou webhostingovou službou se svými zákazníky, přičemž stále dobré recenze převažují nad negativními příběhy. Od svého nákupu společností EIG získala předchozí velmi dobrá pověst Arvixe hit od svých odběratelů.

Závěr o srovnání InMotion a Arvixe

Který hosting je pro vás nejlepší?

Výběr nejlepší platformy

Obě tyto hostingové společnosti mají své výhody a nevýhody.

Důvody, proč si vybrat hosting InMotion přes Arvixe:

 • Zálohování dat zdarma
 • 90denní záruka vrácení peněz
 • Vysoká rychlost
 • Více než 300 aplikací
 • Předinstalovaný WordPress
 • Snadná instalace Google Apps

Důvody, proč si vybrat Arvixe před InMotion

 • Bezplatná doména tak dlouho jako u Arvixe
 • Neomezený měsíční přenos dat
 • Servery se systémem Linux a Windows
 • Velmi nízké náklady při použití slevových kupónů

Na papíře je to úzká výzva mezi společnostmi InMotion a Arvixe, ale nedávná představení každého poskytovatele webhostingu učinila InMotion naší volbou. Velkorysá 90denní doba vrácení peněz společnosti InMotion vám umožňuje vzít si celou zkušební jízdu, aby se majitelé začínajících webových stránek mohli cítit bezpečně. Mnoho aplikací pro jedno kliknutí a předinstalované WordPress také usnadňují použití. Arvixe poskytuje Windows hosting a obchodní plán, takže zkušení majitelé eCommerce by se měli podívat na tyto funkce.

InMotion i Arvixe jsou dobré možnosti jako poskytovatelé webhostingu pro firmy, ale možná

potřebujete osobní web. SiteGround může mít pro vás odpovědi a pohodlí je klíčem, protože se jedná o jednotné kontaktní místo pro všechny vaše potřeby v oblasti budování webu. Mnoho aplikací je k dispozici prostřednictvím instalace jedním kliknutím a tvůrce webových stránek se snadno používá.

Máte nějaké dotazy k InMotion nebo Arvixe? Máte zkušenosti s některým z těchto poskytovatelů nebo jste nadšeni úplně jiným poskytovatelem? Zanechte své připomínky a dejte nám vědět.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map