InMotion Hosting vs A2 Hosting: Ktorého hostiteľa webu by ste mali používať?

Výber poskytovateľa webhostingových služieb nemusí byť najpůvabnejšou súčasťou vytvárania webových stránok, ale pravdepodobne je to najdôležitejšie. Aj keď môžete navrhnúť svoje webové stránky tak, aby vyzerali skvele a zapôsobili na každého, bez spoľahlivého webhostingu ho nikto neuvidí.


Výber správneho poskytovateľa webhostingu si vyžaduje prieskum a to je miesto, kam prichádzame. Toto je porovnanie medzi dvoma najlepšími službami hostenia: InMotion a A2 Hosting.

Preskúmali sme, čo každý poskytovateľ ponúka a čo si zákazníci myslia o svojich službách, a výsledky sme tu pre vás zhromaždili.

InMotion bol spustený v roku 2001 a získal si dobrú povesť ako kvalitný poskytovateľ webhostingu pre podniky, ktoré chcú mať prítomnosť na webe. Táto reputácia je odrazom ratingu A + spoločnosti InMotion od Better Business Bureau a jej zaradením do zoznamu certifikovaných poskytovateľov hostingu CNET..

A2 Hosting pôsobí v podnikaní od roku 2003 a má ústredie v Ann Arbor, Michigan. Spoločnosť získala mnoho ocenení, vrátane niekoľkých v roku 2015 a 2016 od online organizácií a hodnotenie A od Better Business Bureau.

Porovnajte výkonnosť služieb InMotion a A2 Hosting

Contents

Prevádzková doba a spoľahlivosť

Monitor prevádzkyschopnosti

uptime. Prevádzka a spoľahlivosť zvyčajne zostávajú bez povšimnutia, až kým váš web nebude k dispozícii. Spoločnosti InMotion a A2 Hosting ponúkajú záruky štandardnej dostupnosti 99,9% v priemyselnom odvetví a podľa nezávislých monitorovacích spoločností sa obaja zhodujú. InMotion používa jedinečný nástroj proaktívnej správy systému na sledovanie svojich serverov, ale výsledky nezverejňuje.

výkon. Oba servery A2 Hosting a InMotion používajú servery Solid State Drive, ktoré zvyšujú rýchlosť spracovania a sú k dispozícii vo všetkých ich hostiteľských plánoch. Okrem toho má InMotion technológie s názvom Max Speed ​​Zones, ktoré vyberajú najbližšie dátové centrum pre váš web a Smart Routing, ktoré pomáhajú načítať váš web.

Všetky tri plány A2 Hosting sú poháňané servermi Solid State Drive Speed ​​Boost, ktoré dosahujú až 20-krát rýchlejšiu rýchlosť ako bežné servery. SSD niektorých spoločností sa používajú iba na ukladanie obmedzeného množstva údajov z vašich webových stránok; s A2 Hosting všetko vaše spracovanie webových stránok sa vykonáva na týchto rýchlych serveroch. A2 Hosting tiež zverejňuje svoje údaje o dostupnosti a rýchlosti, ktoré monitoruje spoločnosť tretej strany.

Spoľahlivosť. Dátové centrá OMultiple zvyšujú spoľahlivosť služieb poskytovateľa webhostingu. Dátové centrá spoločnosti InMotion sú na východnom a západnom pobreží Spojených štátov a spoločnosť plánuje výstavbu centier v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Dátové centrá A2 Hosting sú už celosvetovo so siedmimi servermi vo Washingtone, DC a Kalifornii v Spojených štátoch, jeden v Austrálii a jeden v Nemecku. Medzi ďalšie opatrenia na zabezpečenie spoľahlivosti, ktoré prijali obe spoločnosti, patrí redundantné napájanie a chladenie a monitorovanie na mieste.

Stanovisko k výkonu služby InMotion a hosťovaniu A2

InMotion a A2 Hosting majú vynikajúcu dobu prevádzkyschopnosti a spoľahlivosť, ale InMotion sa posunul o niečo ďalej, aby bol iba o niečo rýchlejší.

Funkcie InMotion a A2 Hosting

Porovnať kľúčové funkcie

Porovnanie kľúčových funkcií

Poznámka: Hlavné rozdiely sa často vyskytujú v rozsahu funkcií. Je ľahšie sa rozhodnúť, či viete, čo potrebujete na zabezpečenie úspešného fungovania vašich webových stránok.

A2 Hosting aj InMotion sú ekologické spoločnosti. Od roku 2007 je spoločnosť A2 Hosting uhlíkovo neutrálna a povzbudzuje svojich zamestnancov k telekomunikáciám, recyklácii starých serverov, výsadbe stromov a znižovaniu množstva odpadu. Prvé zelené technologické centrum spoločnosti InMotion sídli v Kalifornii a má moderný chladiaci systém.

Registrácia domény. Registrácia a správa doménových mien je rovnaká pre A2 Hosting aj pre InMotion. Obe spoločnosti vám predajú doménové meno a umožnia vám previesť už vlastnícke meno. Iba spoločnosť InMotion vám však poskytne bezplatný názov domény na jeden rok, keď sa zaregistrujete na ročnú alebo dlhšiu zmluvu o webhostingu..

Tvorca webových stránok. Program RVSiteBuilder spoločnosti A2 Hosting je zadarmo so všetkými jeho plánmi hostenia a umožňuje vám vytvoriť užitočné webové stránky. Bezplatný tvorca webových stránok Premium od spoločnosti InMotion ponúka viac funkcií vrátane pokročilých, ako je napríklad registrácia používateľov na vašom webe. Vzhľad hotových stránok však nebude pútavý.

databázy. InMotion aj A2 Hosting ponúkajú databázy SQL so všetkými ich plánmi. InMotion má neobmedzený počet MySQL databáz pre svoj najvyšší plán Pro, zatiaľ čo A2 Hosting obmedzuje počet databáz iba pre svoj najnižší plán.

Hosting WordPress. Hosting A2 aj InMotion poskytujú skvelý hosting riadený pomocou WordPress.

A2 Hosting má doplnok WordPress s názvom A2 Optimized, ktorý zrýchľuje vaše stránky WordPress na 6-násobok bežnej rýchlosti spracovania. Poskytuje tiež nad rámec zabezpečenia vašich stránok WordPress.

Hostený WordPress, ktorý spravuje spoločnosť InMotion, získal za túto službu cenu člena AWA za voľbu. Máte možnosť predinštalovať program WordPress pri pokladni so všetkými pravidelnými plánmi hostenia InMotion; navyše dodávajú BoldGrid, aby vám pomohli rýchlo vytvoriť váš web WordPress.

Riešenie elektronického obchodu. A2 Hosting a InMotion pristupujú k elektronickému obchodu inak.

A2 Hosting nemá vlastné eCommerce riešenie, ale ponúka partnerstvá prostredníctvom nastavení jedným kliknutím s veľmi populárnymi eCommerce službami, vrátane Magento, OpenCart, PrestaShop a AbanteCart. Musíte však dať bity dohromady sami.

InMotion prichádza s množstvom integrovaných funkcií elektronického obchodu. Do svojho webu môžete začleniť eStore pomocou webového nástroja Premium a môžete si stiahnuť PrestaShop alebo OpenCart ako nákupný košík. Ďalšia inovácia obchodu alebo použitie inej možnosti platby vyžaduje doplnky.

zálohy. Aj keď je skvelé, že niektoré spoločnosti poskytujúce webhosting poskytujú zálohy, nespoliehajte sa na ne, ale pravidelne si vytvárajte svoje zálohy. Niektoré hostingové spoločnosti to dokonca radia!

InMotion aj A2 Hosting vám však poskytujú niektoré služby zálohovania.

So službou InMotion dostanete automatizované záložné kópie pre účty s veľkosťou 10 GB a menej – a služba je bezplatná.

A2 Hosting poskytuje Server Rewind, program na obnovu súborov, ktorý je zadarmo so svojimi dvoma najlepšími plánmi. Server Rewind pravidelne vytvára snímky z vašich webových stránok, ale nie z vašich databáz, a môžete k nim pristupovať z ovládacieho panela.

Zabezpečenie hostingu. Obaja poskytovatelia webhostingu berú bezpečnosť veľmi vážne.

V službe InMotion je k dispozícii vynikajúca bezpečnosť za rôzne mesačné poplatky. Softvér McAfee Spam a antivírusová ochrana chránia vaše e-mailové účty a certifikát SSL sa stará o všetky citlivé údaje vložené na vaše webové stránky. Používatelia programu WordPress majú bezplatný doplnok Sucuri Security, aby boli ich stránky v bezpečí.

A2 Hosting poskytuje bezplatné trvalé zabezpečenie so všetkými jeho plánmi hostenia. Ochrana zahŕňa 24/7/365 monitorovanie bezpečnosti, skenovanie vírusov, duálny firewall a ďalšie ochrany servera. Za zmienku stojí HackScan, bezplatná ochrana, ktorá blokuje hackerov skôr, ako poškodia webové stránky ich klientov. K dispozícii sú aj certifikáty SSL.

Ovládací panel. Obe služby webhostingu používajú cPanel na podporu svojich používateľov v systéme Linux, ale každý panel vyzerá a funguje inak. Verzia A2 je štandardný cPanel a jej navigácia bude ľahká pre tých, ktorí s ňou už boli oboznámení. InMotion poskytuje cPanel 11 s balíkom Business Class a táto verzia nemá na rozhraní žiadne personalizované témy ani značky..

Stanovisko k hlavným funkciám služby InMotion a A2

InMotion Hosting a A2 Hosting majú vynikajúce ponuky funkcií a mnoho spoločných funkcií. InMotion Hosting má výhodu pred voľnou doménou a jej funkciami elektronického obchodu; ak je však bezpečnosť veľmi dôležitá, choďte s A2 Hosting.

Porovnajte plány webhostingu a ceny služieb InMotion a A2 Hosting

Hostingové plány & stanovenie ceny

Plány porovnávania cien

Poznámka: Poskytovatelia webhostingových služieb zostávajú konkurencieschopní, takže pri výbere webhostingu nie je cena zvyčajne rozhodujúcim faktorom. Dôležité je, čo každý z plánov môže ponúknuť a aké náklady na plán sa zvýšia po skončení promo obdobia.

V pohybe. InMotion má tri plány webhostingu v systéme Linux, ktoré všetky prichádzajú s bezplatnými servermi SSD, neobmedzeným miestom na disku a mesačnými prevodmi, bezplatnou doménou, bezplatnými zálohami údajov a možnosťou vybrať si, na ktorom dátovom centre, na ktorom je umiestnená vaša webová stránka,.

Spúšťací plán je štartovací plán s dvoma webovými stránkami a stojí 2,99 dolárov mesačne s dvojročnou zmluvou. Plán napájania sa odporúča pre malé podniky a stojí 7,99 dolárov mesačne; môžete mať až 6 webových stránok a je pripravené na elektronický obchod. Najvyšším plánom pre vývojárov a rastúce podniky je Pro plán. Za 13,99 dolárov mesačne získate neobmedzený počet webových stránok a podporu na úrovni Pro.

InMotion ponúka Linux založený VPS hosting s výberom 3 plánov v cene od 30 dolárov mesačne do 75 dolárov, všetko na serveroch SSD. Všetky plány prichádzajú s bezplatnou doménou.

Hosting A2. A2 Hosting má tiež tri hostingové plány, ktoré sú podobné začínajúcim programom, Lite plán stojí 3,92 dolárov mesačne (36-mesačná zmluva) s piatimi databázami a 25 e-mailovými adresami. Plán Swift za 4,90 dolárov mesačne má neobmedzené množstvo webových stránok, databáz a e-mailových adries. Turbo rýchlosť, 20x rýchlejšia ako je obvyklé, je charakteristickým znakom plánu Turbo na 9,31 dolárov mesačne, ktorý sa dodáva aj s akcelerátorom stránok A2. Všetky plány prichádzajú s neobmedzeným ukladaním a trvalým zabezpečením.

S A2 Hosting máte na výber spravovaný a nespravovaný webhosting Linux VPS s iba jedným plánom pre každého. Nespravovaný hosting je určený skúsenému vývojárovi a stojí 5 dolárov mesačne; Spravovaný hosting je 33 dolárov mesačne. Cloud VPS hosting je tiež možnosť. K dispozícii je tiež vyhradený webhosting, spravovaný aj nespravovaný.

Garancia vrátenia peňazí. InMotion aj A2 Hosting majú politiky vrátenia peňazí. InMotion má pôsobivú bezpodmienečnú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí. Všetky peniaze dostanete späť – tu nie sú žiadne čiastočné vrátenia peňazí. Zásady vrátenia peňazí na serveri A2 Hosting nie sú celkom liberálne. Máte len 30 dní na to, aby ste požiadali o úplnú refundáciu; po uplynutí tohto obdobia dostanete späť určenú sumu.

Ako ľahko použiteľné InMotion a A2 Hosting

Jednoduchosť použitia

Ako ľahko použiteľné rozhranie

Ovládací panel. Ovládací panel A2 Hosting je bežný priemyselný štandard cPanel. Užívateľsky prívetivé rozhranie vám umožňuje prístup ku všetkým funkciám, ktoré potrebujete na správu svojich webových stránok, a je v tomto odvetví vysoko cenený. Začiatočníkom vo webdizajne bude cPanel InMotion ľahko učiť a používať. Inštalačný skript Softaculous 1 click click je prístupný cez ovládací panel spolu so všetkými ďalšími dôležitými nástrojmi a službami.

Inštalátor jedným kliknutím. InMotion má nainštalovanú inštaláciu jedným kliknutím pre viac ako 310 aplikácií vo svojej knižnici, aj keď aplikácie Google inštalujú tri kliknutia. A2 Hosting tiež ponúka nastavenie jedným kliknutím pre populárne aplikácie, vrátane tém a doplnkov WordPress, ako aj pre riešenia elektronického obchodu, s ktorými uzavrel partnerstvo..

Navigácia na webe. Informácie na webe hostenia A2 je veľmi ľahké. Najmä porovnanie všetkých funkcií všetkých plánov je jasne a čisto dostupné v tabuľke na jednej stránke. Webové stránky InMotion tiež jasne poskytujú všetky potrebné informácie; plány a cenová štruktúra a porovnávacia tabuľka funkcií každého z nich sú priamo na domovskej stránke webhostingu.

Stanovisko k jednoduchému použitiu

Webové stránky oboch týchto webhostingových služieb uľahčujú pochopenie a kúpu ich hostingových plánov. InMotion vyhrá vďaka 300+ aplikáciám.

Podpora InMotion a A2 Hosting

Technická podpora a podpora zákazníkov

Podpora používateľov v porovnaní

Dokonca aj skúsení tvorcovia webových stránok sa niekedy musia obrátiť na zákaznícku podporu, takže pomáha, keď je podporný tím rýchlo a ľahko dostupný a pozná ich obsah.

InMotion vyniká podľa zákazníckej podpory. Všetci podporní pracovníci majú sídlo v Spojených štátoch amerických a majú najmenej štvorročné skúsenosti ako tím starostlivosti o zákazníkov.

Pekné je, že po prihlásení na webhosting dostanete telefonický hovor od nového špecialistu na účet, ktorý vám pomôže s otázkami, ktoré sa týkajú balíkov a cien. Na tím podpory zákazníkov spoločnosti InMotion sa môžete dostať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom priameho rozhovoru.

Všetci členovia Guru Crew so sídlom v USA od spoločnosti A2 Hosting sú sami odborníkmi alebo vývojármi. Guru Crew je k dispozícii 24/7/365 telefonicky, e-mailom, zaslaním vstupenky alebo prostredníctvom live chatu. Ak chcete rýchlejšiu reakciu na svoje vstupenky na podporu, vyberte si mesačnú odmenu za prioritnú podporu. A2 Hosting získal rating A + od Better Business Bureau v januári 2015.

Stanovisko k podpore používateľov

Obe služby A2 Hosting aj InMotion poskytujú vynikajúce služby zákazníkom, ktoré dostávajú omnoho lepšie recenzie ako mnohí ich konkurenti.

Užívateľské recenzie na InMotion and A2 Hosting

Recenzie používateľov

Užívateľské recenzie v porovnaní

Poznámka: Recenzie zákazníkov vás informujú o vnútornom príbehu o službách webhostingu, dobrých aj zlých. O problémoch, ktoré majú zvyčajne, sú ľudia viacej hlasitejší ako funkcie, ktoré pre nich pracujú, ale vzaté spolu; tieto recenzie predstavujú, aké to je používať tieto hostingové služby.

Negatívne recenzie pre InMotion a A2 Hosting

V pohybe. O službe InMotion nie je veľa negatív. Zákazníci nie sú príliš spokojní so šablónami, ktoré vyzerajú podľa dátumu v nástroji na tvorbu webových stránok. Niektorí používatelia vyjadrujú obavy týkajúce sa obmedzeného počtu webových stránok a databáz, ktoré môžu hostiť na InMotion.

Hosting A2. Sťažnosti týkajúce sa hostingového centra A2 v súvislosti s nedostatočnou bezplatnou telefonickou podporou mimo USA a ťažkosťami pri získavaní fakturačnej podpory, keď ľudia chcú zrušiť svoje zmluvy.

Pozitívne recenzie pre InMotion a A2 Hosting

V pohybe. Zákazníci oceňujú spoločnosť InMotion za vynikajúci zákaznícky servis, jednoduché používanie a bezplatné zálohovanie údajov. Rýchlosť jeho spracovania v dôsledku serverov SSD je tiež hitom.

Hosting A2. Služba A2 Hosting bez pochyby získava nadšené hodnotenie svojej zákazníckej podpory, a to tak z hľadiska ústretovosti, ako aj znalosti svojho podporného tímu. Ľudia tiež milujú rýchlosť serverov SSD a jasné a jednoduché stanovovanie cien plánov.

Názor na recenzie používateľov

Pre obe spoločnosti existuje veľa pozitív a pár negatív, ale zákazníci každej z nich sú so službami veľmi spokojní. Je to kravata.

Záver o porovnaní služieb InMotion a A2 Hosting

InMotion vs A2 Hosting: Ktorý webový hostiteľ je pre vás najlepší?

Výber najlepšej platformy

Obe tieto hostingové spoločnosti majú svoje výhody a nevýhody.

Dôvody, prečo si vybrať InMotion pred A2 hosťovaním:

 • Bezplatné zálohovanie údajov
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Vysoká rýchlosť
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Viac ako 300 aplikácií

Dôvody, prečo si vybrať hosting A2 prostredníctvom služby InMotion

 • Rýchle načítanie webových stránok
 • Rozsiahla bezpečnostná súprava je zadarmo so všetkými plánmi
 • Funkcia akcelerátora WordPress pre pohodlie, rýchlosť a bezpečnosť
 • Tím podpory Guru Crew
 • Dátové centrá pre Európu a Áziu

Ide o úzke volanie, skutočne kravatu, medzi InMotion a A2 Hosting.

A2 Hosting je vhodný pre tých, ktorí práve začínajú vo svete vytvárania webových stránok a očakávajú, že budú potrebovať určitú podporu od svojej webhostingovej spoločnosti. Na druhom konci stupnice by mal byť plán Turbo zaujímavý pre tých, pre ktorých je rýchlosť webovej stránky prvoradá.

Služba InMotion má veľkú skúšobnú dobu na vrátenie prostriedkov, aby ste ju mohli vyskúšať. Je to tiež lepšia výzva pre tých, ktorí potrebujú funkcie elektronického obchodu, a pre niektorých používateľov systému WordPress.

Ak hľadáte niečo, čo nemôžete nájsť s InMotion a A2 Hosting, možno je odpoveď HostGator. HostGator vám poskytuje prístup k bezplatnej verzii veľmi populárneho a vysoko prehodnoteného nástroja na tvorbu webových stránok Weebly. Môžete ľahko vytvárať veľmi atraktívne webové stránky.

HostGator je tiež dobrou voľbou, ak očakávate, že váš web bude rásť rýchlo, pretože ponúka celý rad VPS a špecializované plány webhostingu..

Máte nejaké otázky týkajúce sa InMotion alebo A2 Hosting? Podarilo sa vám medzi nimi alebo ste poskytli to, čo potrebujete, inú webhostingovú službu? Zanechajte svoje pripomienky a dajte nám vedieť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map