Hostování Arvixe vs. A2: Který byste měli použít?

S tolika funkcemi a tolika společnostmi může být obtížné učinit důležité rozhodnutí, která webhostingová společnost si vybrat pro vaše webové stránky. Použijte toto vzájemné srovnání mezi Arvixe a A2 Hosting, které vám pomůže zúžit výběr.


Arvixe nemusí být tak známý jako některé hostingové společnosti, ale získal si pověst jedné z nejrychleji rostoucích webhostingových společností v oboru. A2 Hosting byl poprvé spuštěn s ohledem na vývojáře a jejich primární zaměření na výkon.

Obě společnosti začaly na počátku roku 2000 – Arvixe v roce 2004 a A2 Hosting v roce 2003. Arvixe a A2 Hosting poskytují sdílené hostování, spravované hostování WordPress a VPS a dedikované serverové plány. Arvixe má možnosti Linux i Windows, zatímco A2 Hosting je pouze Linux.

Společnost Arvixe byla jmenována společností Inc.com jako jedna z nejrychleji rostoucích společností v USA a v roce 2015 byla jmenována Volba editoru PCMag. A2 Hosting získala v roce 2015 řadu „nejlepších z“ ocenění, včetně „Nejlepšího webového hostingu“ z několika webů v roce 2015..

Společnost Arvixe byla zakoupena společností Endurance International Group (EIG) v roce 2014. Existuje mnoho webhostingových společností pod hlavičkou EIG, ale všechny fungují pod vlastním původním jménem. I když společnosti EIG nejsou klony, jsou si dostatečně podobné, že pokud jste měli problémy s jedním, můžete mít stejné problémy s jiným.

A2 Hosting je v soukromém vlastnictví a má sídlo v Ann Arbor, Michigan. Název společnosti pochází z písmen „A“ v Ann Arbor.

Porovnejte výkonnost Arvixe a A2 Hosting

Uptime a spolehlivost

Uptime. Arvixe má 99,9% záruku s vrácením měsíce zdarma, pokud měsíční průměr klesne pod toto procento. A2 Hosting má stejnou 99,9% záruku, vrací 5% z měsíčního poplatku za každou hodinu, na kterou není váš web dosažitelný kvůli selhání zařízení nebo sítě.

Výkon. Arvixe umísťuje většinu dat souvisejících se stránkami na SSD, včetně databází a e-mailových serverů, pro rychlý výkon. A2 používá servery Dell s čtyřjádrovými procesory a všechny jejich plány používají úložiště SSD.

Webové stránky hostované společností Arvixe dosáhly doby načítání 1,05 s, rychlejší než 89% testovaných webů. Test srovnatelného místa A2 vedl k téměř stejně působivé době načítání 1,49 s, rychlejší než 81% testovaných stránek.

Spolehlivost. Arvixe má datová centra po celém světě – v Severní Americe (Dallas, Texas), Evropě (Amsterdam) a (Hong Kong). Všechna datová centra jsou plně redundantní a mají více možností napájení a chlazení. Datová centra jsou monitorována na místě z hlediska bezpečnosti a spolehlivosti.

A2 Hosting je také globální s datovými centry v Michiganu, Amsterdamu a Singapuru. Datová centra jsou napájena a chlazena redundancí a zálohami nafty a jsou monitorována na místě kvůli bezpečnosti a spolehlivosti. Mají také větší redundanci díky čtyřnásobnému připojení k síti ve svých datových centrech.

Názor

Toto je jedno z mála srovnání, kde obě hostingové společnosti svítí. Každý z nich poskytne rychlý a spolehlivý výkon.

Porovnejte funkce Arvixe a A2 Hosting

Klíčové vlastnosti

Poznámka: Zavádějící výraz, který najdete, když se diskutuje o funkcích, je „neomezený“ – někdy označovaný jako „neměřený“. Neznamená to „spotřebujte tolik, kolik chcete“. Namísto toho se termíny vztahují na to, co hostingové společnosti „považují za rozumné použití“, a hostingové společnosti budou penalizovat weby, které podle nich překračují – i když většina uživatelů nikdy nepřekročí spravedlivé použití.

Registrace domény. Oba hostitelé jsou registrátory domén. Arvixe se liší od průmyslového standardu – nabízí bezplatnou doménu, dokud máte plán. Arvixe také nabízí bezplatný převod, pokud již máte doménu jinde. Hosting A2 neposkytuje bezplatnou registraci domény a za převod domény na ně se platí poplatek odkudkoli.

Tvůrce webových stránek. Arvixe poskytuje RvSiteBuilder, editor WYSIWYG, který má přes 600 webových šablon. A2 Hosting nemá integrovaného tvůrce webových stránek v žádném ze svých plánů, ale podporuje většinu bezplatných a komerčních tvůrců webových stránek.

Databáze. Arvixe nabízí neomezené databáze MySQL a podporuje PostgreSQL databáze. A2 Hosting nabízí neomezené databáze MySQL na všech kromě své nejnižší úrovně, která je omezena na 5 databází. Podporuje také PostgreSQL.

E-mailové účty. Arvixe poskytuje neomezené e-mailové účty a předávání e-mailů. A2 má opět neomezené množství, s výjimkou nejnižší úrovně, která je omezena na 25 účtů. Neomezené účty jsou výhodou, pokud máte zaměstnance, protože to umožňuje vytvoření samostatných účtů pro každý z nich a každé oddělení ve vaší firmě, jako je prodej, podpora a informace, může mít samostatný účet..

Hosting WordPress. Arvixe i A2 Hosting nabízejí spravované plány WordPress. Většina hostingových společností účtuje za spravované plány WordPress více než standardní sdílený plán. Část dodatečných nákladů je způsobena správou plánů WordPress umístěných na optimalizovaných serverech s ukládáním do mezipaměti a zvýšeným zabezpečením pro zvýšení výkonu a stability.

Další výhodou spravovaného hostování WordPress je to, že se provádí automatické zálohování a aktualizace vašich stránek WordPress. Osvobozuje vás to od technických věcí a umožňuje vám soustředit se na to, co je důležité – váš obsah. Arvixe ani A2 Hosting neúčtují poplatky za své plány WordPress.

eCommerce řešení. Arvixe a A2 Hosting podporují některé bezplatné a komerční možnosti eCommerce, mnohé s podporou 24/7 a automatickou instalací.

Zálohy. Arvixe denně zálohuje snímky svých serverů pomocí R1Soft, který je přístupný zákazníkům prostřednictvím ovládacího panelu. Zálohy jsou hostovány na samostatném serveru pro redundanci. A2 poskytuje Server Rewind pro všechny kromě nejnižších úrovní. Server Rewind pořizuje pravidelné automatické snímky vašeho webu a umožňuje obnovu souborů, databází nebo celého webu.

Zabezpečení hostingu. Arvixe skenuje a aktivně jedná proti hrozbám DDoS a poskytuje ochranu před útoky brutální síly. Plány Arvixe přicházejí s filtrem SpamAssassin a Spamhaus pro e-mail.

A2 Hosting také bere zabezpečení vážně a skenuje a aktivně jedná proti hrozbám DDoS, malwaru a virům pomocí Perpetual Security a HackScan – které jsou poskytovány zdarma. Používá standardní ochranu proti spamu a rozšířené filtrování spamu Barracuda pro e-mail. A2 také poskytuje vylepšený bezpečnostní nástroj Patchman, který vyhledává software a aplikace, které vyžadují oprava, a upozorní vás, když jsou aplikace zastaralé.

Obchodní plány Arvixe mají zdarma SSL, pokud máte plán s Arvixe, a soukromé SSL jsou k dispozici ke koupi. A2 poskytuje zdarma sdílené SSL pro své plány prostřednictvím cPanelu a lze také zakoupit privátní SSL.
Kontrolní panel. Arvixe a A2 Hosting používají průmyslový standard cPanel.

Zelený. A2 se může pochlubit stoprocentní bezuhlíkovou stopou a aktivně se účastní výsadby stromů a dalších ekologických aktivit v Ann Arbor.

Partnerské a prodejní programy. Partnerský program společnosti Arvixe platí od 70 do 135 $ za doporučení, v závislosti na počtu doporučení, která máte za měsíc. Arvixe má také prodejní program pro Linux i Windows. Partnerský program A2 Hosting nabízí 10 USD pouze za registraci, poté 85 USD za doporučení. A2 má tři plány prodejců založené na SSD.

Extras. Arvixe přichází s reklamními kredity Google a Yahoo celkem 200 USD. A2 má Bing / Yahoo kredity v hodnotě 50 $. Arvixe nabízí „Prioritní podporu“ za dodatečný měsíční poplatek. A2 má pouze e-mailové a reklamní manažerské plány za měsíční poplatky.

Názor.

Obě společnosti poskytující webhosting nabízejí širokou škálu funkcí. Nicméně „bezplatná doména Arvixe po celou dobu, kdy máte plán“, podpora pro Linux i Windows a integrovaný tvůrce webových stránek dává Arvixe mírnou výhodu oproti A2 Hosting v oddělení funkcí.

Porovnejte plány webhostingu a ceny Arvixe a A2 Hosting

Hostingové plány & Ceny

Poznámka: Ceny webhostingu se neustále mění v důsledku konkurenční povahy firmy a propagační ceny jsou běžné. Propagační ceny jsou často omezeny na první funkční období, takže při dlouhodobějším přihlášení budou vyšší úspory.

Dokonce i bez promo akce mají delší podmínky obvykle za následek cenové slevy pro většinu hostingových společností. Níže uvedené ceny odrážejí ceny v době tohoto srovnání.

Arvixe. Arvixe rozděluje své sdílené plány pro Linux na PersonalClass 4 USD měsíčně, PersonalClassPro 7 USD měsíčně, BusinessClass 22 USD měsíčně a BusinessClassPro 35 USD měsíčně. Všechny úrovně nabízejí neomezený prostor, šířku pásma, e-maily a databáze. Úrovně Pro umožňují neomezený počet webů, zatímco běžné úrovně umožňují pouze šest. BusinessClass a BusinessClassPro mají na serveru méně uživatelů, což je v podstatě sdílený hosting s funkcemi VPS.

Plány ASP (Windows) běží o několik dolarů více za každou úroveň. Sdílené plány společnosti Arvixe poskytují neomezené databáze MySQL a PostgreSQL. Plány BusinessClass mají také bezplatný certifikát SSL, pokud je web hostován společností Arvixe.

Arvixe nabízí dva spravované plány WordPress, za $ 4 a 7 $ za měsíc, stejné jako sdílený hosting. Neomezená šířka pásma, neomezené úložiště a neomezený počet databází přichází se všemi plány. Plán 4 $ je omezen na 6 webových stránek, zatímco plán 7 $ umožňuje neomezený počet.

A2 Hosting. A2 nabízí tři sdílené plány: Lite, které umožňuje jeden web, pět databází a stojí 3,92 $ měsíčně; Swift, který umožňuje neomezené množství webových stránek a neomezené databáze, a cena je 4,90 $ měsíčně; a Turbo, který má také povoleno neomezené množství webových stránek a databází, a cena je 9,31 USD měsíčně. Všechny tři mají neomezené úložiště SSD a neomezenou šířku pásma. A2 Hosting má také CloudLinux, verzi Centos OS, která je rychlejší a uvádí, že na server má méně zákazníků než většina.

A2 nabízí tři spravované plány WordPress. Lite je omezen na jeden web a pět databází a cena je 3,92 $ měsíčně. Swift a Turbo nabízejí neomezené weby a databáze a jejich cena je 4,90 $ a 9,31 $ měsíčně. Všechny plány jsou založeny na SSD a mají ukládání do mezipaměti, i když plán Turbo optimalizoval ukládání do mezipaměti. Všichni mají možnost CDN a další možnosti zabezpečení. Swift a Turbo také přicházejí s Server Rewind pro zálohování.

VPS a vyhrazené plány: Arvixe nabízí dvě úrovně VPS v Linuxu i Windows. Plány Arvixe jsou 40 a 70 $ měsíčně pro variantu Linux. Dvě úrovně Windows VPS jsou 60 USD a 100 USD měsíčně. Všechny čtyři plány Arvixe mají neomezenou šířku pásma a přicházejí s certifikátem SSL zdarma, dokud máte plán. A2 Hosting nabídl nespravované a spravované plány VPS, každá se třemi úrovněmi. Všechny jsou založeny na SSD, s nespravovaným pohybem v rozmezí od 5 do 15 $ za měsíc a řízené od 32,99 do 65,99 $ za měsíc.

Šest jednoprocesorových dedikovaných serverových úrovní od společnosti Arvixe má cenu od 128,70 dolaru za měsíc do 227,50 dolaru za měsíc. Pro ty, kteří potřebují vyšší výkon, má Arvixe dvě úrovně s více procesory za cenu 357,30 $ měsíčně. Arvixe také nabízí cloudové možnosti, začínající na 108 USD měsíčně. Všechny vyhrazené plány společnosti Arvixe jsou spravovány za vás. A2 Hosting opět nespravuje a spravuje dedikované serverové plány. Nespravovaný start na 99,59 $ za měsíc a řízený start na 141,09 $ za měsíc.

Záruka vrácení peněz: 60denní záruka vrácení peněz společnosti Arvixe je lepší než průmyslový standard. A2 nabízí „Kdykoli záruku vrácení peněz“. Prvních 30 dní poskytuje plnou náhradu a po 30 dnech je vrácení peněz hodnoceno. Pokud máte bezplatnou registraci domény na Arvixe, bude vám za jakoukoli refundaci zadržen poplatek za registraci domény a název domény si ponecháte..

Názor.

Tyto dvě hostitelské společnosti jsou konkurenceschopné ceny, i když pokud potřebujete systém Windows, Arvixe je vaše jediná volba mezi těmito dvěma. Plány VPS A2 Hosting mají určitá omezená omezení na úložiště a šířku pásma, ale pro menší web nebo firmu, která by chtěla výhody VPS, je obtížné porazit ceny.

Porovnejte, jak snadné použití Arvixe a A2 Hosting

Snadnost použití

Kontrolní panel. Arvixe i A2 Hosting používají uživatelsky přívětivé rozhraní založené na ikonách průmyslového standardu cPanel. Díky tomu je přenos vašeho webu méně obtížný, pokud se v budoucnu rozhodnete změnit hostingové společnosti.

Instalační služba jedním kliknutím. Arvixe i A2 Hosting používají Softaculous jako instalátor na jedno kliknutí pro stovky aplikací.

Navigace na webu. Webové stránky Arvixe i A2 Hosting jsou dobře uspořádány. Oba mají užitečné srovnávací grafy pro porovnání úrovní ve svých plánech, s grafy A2 s užitečnou vyskakovací funkcí pro termíny používané v grafech.

Názor.

Tyto dvě hostingové společnosti jsou téměř identické, pokud jde o snadné použití a uživatelskou přívětivost.

Porovnejte podporu Arvixe a A2 Hosting

Technická a zákaznická podpora

Arvixe měl vynikající pověst pro zákaznickou podporu. Od výkupu EIG vzrostly stížnosti zákazníků na servis a podporu. V zákaznické podpoře je však stále nadprůměrná. Zákazníci trvale hodnotí A2 Hosting pro znalosti a vstřícnost personálu podpory a servisu.

Arvixe a A2 Hosting mají telefon, e-mail a live chat 24/7. Oba mají rozsáhlou znalostní základnu s výukovými programy a videy a oba mají aktivní blog. Oba mají přítomnost na sociálních sítích s účty Facebook, Google +, Twitter a LinkedIn.

Názor.

Až do roku 2014 by jedna z těchto společností byla stejně působivá pro podporu a služby. Dnes však má A2 Hosting v tomto oddělení malou výhodu.

Porovnejte uživatelské recenze Arvixe a A2 Hosting

uživatelské recenze

Poznámka: Nikdy nepoužívejte recenze od uživatelů k rozhodnutí, který hostitel zvolit. Recenze jsou většinou silně negativní nebo silně pozitivní, protože komentáře obvykle přicházejí od vášnivých zákazníků. Pokud však něco důsledně přichází, může být třeba něco zvážit.

Negativní recenze pro Arvixe a A2 Hosting

Arvixe. Až do nedávné doby bylo jen málo negativních recenzí na Arvixe. Od roku 2014 však existují stížnosti na špatný zákaznický servis a dlouhé čekací doby.

A2 Hosting. Existuje méně negativních zákaznických recenzí pro A2 než většina společností, ale ty negativní jsou obvykle špatné zkušenosti s podporou zákazníků.

Pozitivní recenze pro Arvixe a A2 Hosting

Arvixe. Arvixe získává vysoké ocenění za své cenové rozpočty a bohaté funkce. Uživatelé Windows rádi najdou hosting za dostupnou cenu.

A2 Hosting. A2 získává od svých zákazníků mnohem pozitivnější hodnocení než negativní – často se týká zákaznické podpory. Zákazníci jsou také ohromeni rychlostí a počtem funkcí za cenu nalezenou u A2.

Názor na uživatelské recenze

Celkově jsou obě tyto hostingové společnosti zákazníky dobře přijímány. Vzhledem k nedávným stížnostem na podporu týkající se Arvixe však A2 Hosting přisvědčí.

Závěr o srovnání Arvixe a A2 Hosting

Závěr

Arvixe a A2 Hosting mají každý klady a zápory, které je odlišují od sebe navzájem.

Důvody pro volbu A2 Hosting over Arvixe:

 • Pokud vám záleží, není ve vlastnictví EIG
 • SSD u všech plánů
 • Kdykoli (hodnocená) záruka vrácení peněz

Důvody, proč si vybrat Arvixe před A2 Hosting:

 • Bezplatná registrace domény, pokud je hostován plán
 • Možnosti serveru Windows pro všechny plány
 • Integrovaný tvůrce webových stránek

Plně vybavené plány společnosti WordPress společnosti Arvixe za stejnou cenu jako sdílený hosting jsou výhodou pro uživatele systému WordPress, ačkoli plány WordPress pro správu A2 Hosting jsou za konkurenceschopné ceny. Plány VPS A2 Hosting jsou cenově dostupné, ale poněkud omezené, pokud jde o úložiště a šířku pásma. Pokud právě začínáte nebo máte menší web, plány by byly vhodné.

Arvixe i A2 Hosting jsou rychlé a spolehlivé a obě tyto hostingové společnosti nabízejí dobré ceny za počet funkcí, které poskytují. Téměř jediná věc, která odděluje tyto dva, je skutečnost, že Arvixe nabízí bezplatnou doménu po celý život účtu a má webového tvůrce..

I když se jedná o dvě přitažlivé možnosti, existují i ​​další webhostingové společnosti, které byste mohli zvážit. Dalším hostitelem, který by apeloval na uživatele WordPress, je InMotion Hosting. Další hostitel s rychlými servery a prémiovými funkcemi (i když ceny o něco vyšší) je SiteGround.

Máte nějaké dotazy ohledně Arvixe nebo A2 Hosting? Jaké byly vaše zkušenosti s webhostingem obecně? Zanechte své připomínky a dejte nám vědět.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map