Hosting InMotion vs. hosting A2: Kterého webového hostitele byste měli použít?

Výběr poskytovatele webhostingových služeb nemusí být nejpůvabnější součástí vytváření webových stránek, ale pravděpodobně je to nejdůležitější. I když můžete svůj web navrhnout tak, aby vypadal skvěle a zapůsobil na každého, bez spolehlivého webového hostitele ho nikdo neuvidí.


Výběr správného poskytovatele webhostingů vyžaduje výzkum, a to je místo, kam přijdeme. Zde je srovnání dvou nejlepších hostingových služeb: InMotion a A2 Hosting.

Zkoumali jsme, co každý poskytovatel může nabídnout a co si zákazníci myslí o svých službách, a výsledky zde dali dohromady pro vás.

InMotion byl uveden do provozu v roce 2001 a získal si dobrou pověst vysoce kvalitního poskytovatele webhostingu pro podniky, které chtějí mít webovou prezentaci. Tato reputace je odrazem hodnocení A + od InMotion od Better Business Bureau a jeho zařazení mezi certifikované poskytovatele hostingu CNET.

A2 Hosting působí v podnikání od roku 2003 a sídlí v Ann Arbor v Michiganu. Společnost získala mnoho ocenění, včetně několika v roce 2015 a 2016 od online organizací a hodnocení A od Better Business Bureau.

Porovnejte výkon InMotion a A2 Hosting

Contents

Uptime a spolehlivost

Sledování dostupnosti

Uptime. Provoz a spolehlivost obvykle zůstávají bez povšimnutí, dokud váš web nebude k dispozici. Společnosti InMotion a A2 Hosting nabízejí záruky standardního uptime 99,9%, a oba se shodují v souladu s nezávislými monitorovacími společnostmi. InMotion používá jedinečný nástroj proaktivní správu systému k monitorování svých serverů, ale výsledky nezveřejňuje.

Výkon. Oba servery A2 Hosting i InMotion používají servery Solid State Drive, které zvyšují rychlost zpracování a jsou k dispozici na všech jejich hostitelských plánech. Kromě toho má InMotion technologie nazvané Max Speed ​​Zones, které vybírají nejbližší datové centrum pro váš web a Smart Routing, které pomáhají načítat váš web.

Všechny tři plány A2 Hosting jsou poháněny servery Solid State Drive Speed ​​Boost, které fungují až 20krát rychleji než běžné servery. SSD některých společností se používají pouze k ukládání omezeného množství dat na vašem webu; s A2 Hosting veškeré zpracování vašich webových stránek se provádí na těchto rychlých serverech. A2 Hosting také zveřejňuje své údaje o dostupnosti a rychlosti, které monitoruje společnost třetí strany.

Spolehlivost. Datová centra OMultiple zvyšují spolehlivost služeb poskytovatele webhostingu. Datová centra společnosti InMotion jsou na východním a západním pobřeží Spojených států a společnost plánuje výstavbu center v Evropě, Asii a Jižní Americe.

Datová centra A2 Hosting jsou již po celém světě a mají sedm serverů ve Washingtonu, DC a Kalifornii ve Spojených státech, jeden v Austrálii a jeden v Německu. Mezi další opatření k zajištění spolehlivosti přijatá oběma společnostmi patří redundantní napájení a chlazení a monitorování na místě.

Stanovisko k výkonu služby InMotion a A2

InMotion a A2 Hosting mají vynikající provozuschopnost a spolehlivost, ale InMotion jde dopředu, protože je jen o něco rychlejší.

Funkce InMotion a A2 Hosting

Porovnejte klíčové funkce

Porovnání klíčových funkcí

Poznámka: Hlavní rozdíly se často vyskytují v řadě funkcí. Je snazší se rozhodnout, pokud víte, co potřebujete k tomu, aby vaše webové stránky fungovaly úspěšně.

A2 Hosting i InMotion jsou ekologické společnosti. Od roku 2007 je A2 Hosting uhlíkově neutrální a vybízí své zaměstnance k telekomunikacím, recyklaci starých serverů, výsadbě stromů a snižování množství odpadu. První zelené technologické centrum společnosti InMotion sídlí v Kalifornii a má pokročilý systém chlazení.

Registrace domény. Registrace a správa doménových jmen je stejná pro A2 Hosting i InMotion. Obě společnosti vám prodají doménové jméno a umožní vám přenést ten, který již vlastníte. Pouze InMotion vám však poskytuje bezplatný název domény na jeden rok, když se zaregistrujete k roční nebo delší smlouvě o hostování webů..

Tvůrce webových stránek. RVSiteBuilder A2 Hosting je zdarma se všemi svými hostitelskými plány a umožňuje vám vytvořit užitečné webové stránky. Bezplatný tvůrce webových stránek Premium společnosti InMotion nabízí další funkce, včetně těch pokročilých, jako je registrace uživatelů na vašem webu. Vzhled hotových stránek však nebude nijak zvlášť poutavý.

Databáze. InMotion i A2 Hosting nabízejí SQL databáze se všemi jejich plány. InMotion má neomezené databáze MySQL pro svůj nejvyšší plán Pro, zatímco A2 Hosting omezuje počet databází jen pro svůj nejnižší plán.

Hosting WordPress. Hosting A2 i InMotion poskytují skvělý hosting řízený WordPress.

A2 Hosting má plugin WordPress s názvem A2 Optimized, který zrychluje vaše stránky WordPress na šestinásobek běžné rychlosti zpracování. Poskytuje také nadstandardní zabezpečení vašich webů WordPress.

Hosting WordPress, který spravuje InMotion, získává za tuto službu cenu člena AWA’s Choice. Máte možnost nechat WordPress předinstalovat při pokladně se všemi běžnými plány hostování InMotion; navíc dodávají BoldGrid, které vám pomohou rychle vytvořit váš web WordPress.

eCommerce řešení. A2 Hosting a InMotion přistupují k elektronickému obchodování odlišně.

A2 Hosting nemá vlastní eCommerce řešení, ale nabízí partnerství prostřednictvím nastavení jedním kliknutím s velmi populárními eCommerce službami, včetně Magento, OpenCart, PrestaShop a AbanteCart. Musíte však bity dát dohromady sami.

InMotion přichází se spoustou integrovaných funkcí elektronického obchodování. Můžete začlenit eStore do svého webu pomocí webového tvůrce Premium a můžete si stáhnout PrestaShop nebo OpenCart jako nákupní košík. Další upgrade vašeho obchodu nebo použití jiné možnosti platby vyžaduje pluginy.

Zálohy. Přestože je skvělé, že pro vás některé webhostingové společnosti poskytují zálohy, nespoléhejte na ně – vytvořte si vlastní zálohy podle pravidelného plánu. Některé hostingové společnosti to také doporučují!

InMotion i A2 Hosting pro vás však poskytují některé služby zálohování.

S InMotion obdržíte automatické záložní kopie pro účty, které jsou do 10 GB a méně – a služba je zdarma.

A2 Hosting poskytuje Server Rewind, program pro obnovu souborů, který je zdarma se svými dvěma nejlepšími plány. Server Rewind pravidelně pořizuje snímky z vašich webových stránek, nikoli však z vašich databází, a můžete k nim přistupovat z ovládacího panelu.

Zabezpečení hostingu. Oba poskytovatelé webhostingu berou zabezpečení velmi vážně.

InMotion nabízí vynikající zabezpečení za různé měsíční poplatky. Program McAfee Spam a antivirový software chrání vaše e-mailové účty a certifikát SSL se stará o veškerá citlivá data zadaná na vašem webu. Uživatelé WordPressu mají zdarma Sucuri Security plugin, aby své stránky udržovali v bezpečí.

A2 Hosting poskytuje zdarma Perpetual Security se všemi jeho hostingovými plány. Ochrana zahrnuje 24/7/365 monitorování zabezpečení, skenování virů, duální firewall a další ochranu serveru. Za zmínku stojí HackScan, bezplatná ochrana, která blokuje hackery před poškozením webových stránek jejich klientů. SSL certifikáty lze zakoupit také.

Kontrolní panel. Obě služby webhostingu používají cPanel pro podporu svých uživatelů v systému Linux, ale každý panel vypadá a funguje jinak. Verze A2 je standardní cPanel a její navigaci si snadno vyzvednete pro ty, kteří ji již poznali. InMotion poskytuje cPanel 11 s balíčkem Business Class a tato verze neobsahuje žádná přizpůsobená témata ani branding na rozhraní.

Stanovisko k klíčových funkcím InMotion a A2

InMotion Hosting a A2 Hosting mají vynikající nabídku funkcí a mnoho společných funkcí. InMotion Hosting má výhodu s volnou doménou a jejími funkcemi elektronického obchodování; pokud je však bezpečnost velkým problémem, jděte na A2 Hosting.

Porovnejte plány webhostingu a ceny služeb InMotion a A2 Hosting

Hostingové plány & Ceny

Porovnání cenových plánů

Poznámka: Poskytovatelé webhostingových služeb zůstávají konkurenceschopní, takže při výběru webhostingu není cena obvykle rozhodujícím faktorem. Důležité je to, co každý z plánů nabízí, a jaké náklady na plán vyskočí až po skončení promo období.

V pohybu. InMotion má tři plány pro webový hosting Linux, z nichž všechny přicházejí s bezplatnými servery SSD, neomezeným diskovým prostorem a měsíčními přenosy, bezplatnou doménou, bezplatnými zálohami dat a možností zvolit si, které datové centrum, na kterém je váš web hostován,.

Spouštěcí plán je startovací plán se dvěma webovými stránkami a náklady na 5,99 $ měsíčně s dvouletou smlouvou. Plán napájení se doporučuje pro malé podniky a stojí 7,99 $ měsíčně; můžete mít až 6 webových stránek a je připraveno na elektronický obchod. Nejvyšším plánem pro vývojáře a rostoucí podniky je plán Pro. Za 13,99 $ měsíčně získáte neomezený počet webových stránek a podporu na úrovni Pro.

InMotion nabízí Linux založený VPS hosting s výběrem 3 plánů v ceně od 30 $ měsíčně až do 75 $, vše na SSD serverech. Všechny plány mají bezplatnou doménu.

A2 Hosting. A2 Hosting má také tři hostingové plány, které jsou podobné zahájení, Lite plán stojí 3,92 $ měsíčně (36měsíční smlouva) s pěti databázemi a 25 e-mailovými adresami. Plán Swift za 4,90 $ měsíčně má neomezené množství webových stránek, databází a e-mailových adres. Rychlost Turbo, 20x rychlejší než je obvyklé, je charakteristickým znakem plánu Turbo na 9,31 USD měsíčně, který je dodáván také s akcelerátorem A2. Všechny plány mají neomezené úložiště a trvalé zabezpečení.

S hostingem A2 máte na výběr spravovaný a nespravovaný webový hosting Linux VPS s pouze jedním plánem pro každého. Nespravovaný hosting je pro zkušeného vývojáře a stojí 5 $ měsíčně; řízený hosting je 33 $ měsíčně. Cloud VPS hosting je také možnost. K dispozici je také specializovaný webhosting, spravovaný i nespravovaný.

Záruka vrácení peněz. Obě služby InMotion i A2 Hosting mají zásady vrácení peněz. InMotion má působivou bezpodmínečnou 90denní záruku vrácení peněz. Získáte všechny své peníze zpět – žádné částečné vrácení peněz zde. Zásady vrácení peněz u A2 Hosting nejsou tak liberální. Máte pouze 30 dní na to, abyste požádali o plnou náhradu; po tomto období dostanete zpět částku s hodnocením.

Jak snadné použití InMotion a A2 Hosting

Snadnost použití

Jak snadné použití rozhraní

Kontrolní panel. Ovládací panel A2 Hosting je běžný průmyslový standard cPanel. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní máte přístup ke všem funkcím, které potřebujete ke správě svých webových stránek, a to je v oboru vysoce hodnoceno. Začátečníci v oblasti webového designu najdou cPanel InMotionu snadno naučitelným a použitelným. Instalační skript Softaculous 1 click click je přístupný prostřednictvím ovládacího panelu spolu se všemi dalšími důležitými nástroji a službami.

Instalační služba jedním kliknutím. InMotion má instalaci více než 310 aplikací ve své knihovně jedním kliknutím, i když aplikace Google nainstalují tři kliknutí. A2 Hosting také nabízí nastavení jedním kliknutím pro populární aplikace, včetně témat a pluginů WordPress, jakož i pro řešení eCommerce, se kterými uzavřela partnerství..

Navigace na webu. Nalezení informací na hostitelském webu A2 je velmi snadné. Zejména srovnání všech funkcí všech plánů je jasně a čistě dostupné u stolu na jedné stránce. Web InMotion také jasně uvádí všechny potřebné informace; plány a struktura cen a srovnávací tabulka funkcí každého z nich jsou přímo na domovské stránce webhostingu.

Stanovisko k snadnému použití

Webové stránky obou těchto webhostingových služeb usnadňují pochopení a nákup jejich hostingových plánů. InMotion vyhrává díky svým 300+ aplikacím.

Podpora InMotion a A2 Hosting

Technická a zákaznická podpora

Uživatelská podpora porovnána

Dokonce i zkušení tvůrci webových stránek někdy musí kontaktovat zákaznickou podporu, takže pomáhá, když je tým podpory rychle a snadno dostupný a zná jeho věci.

Podle svých zákazníků InMotion vyniká v podpoře zákazníků. Veškerý podpůrný personál má sídlo ve Spojených státech a má nejméně čtyři roky zkušeností jako tým péče o zákazníky.

Pěkné je, že po přihlášení do webhostingu obdržíte telefonní hovor od nového specialisty na účty, který vám pomůže s případnými dotazy, které se týkají balíčků a cen. Tým zákaznické podpory InMotion se můžete dostat e-mailem, telefonicky nebo živým chatem.

Všichni Guru Crew se sídlem v USA hostující A2 Hosting jsou sami experti nebo vývojáři. Guru Crew je k dispozici 24/7/365 telefonicky, e-mailem, zasláním vstupenky nebo živým chatem. Pokud chcete rychleji reagovat na vaše vstupenky na podporu, rozhodněte se pro měsíční poplatek pro Prioritní podporu. A2 Hosting obdržela hodnocení A + od Better Business Bureau v lednu 2015.

Stanovisko k podpoře uživatelů

A2 Hosting i InMotion poskytují vynikající zákaznický servis, který dostává mnohem lepší hodnocení než mnoho jejich konkurentů.

Uživatelské recenze InMotion and A2 Hosting

uživatelské recenze

Uživatelské recenze ve srovnání

Poznámka: Hodnocení zákazníků vás informují o vnitřním příběhu o službách webhostingu, dobrém i špatném. Lidé mají obvykle větší problémy s problémy, které mají, než s vlastnostmi, které pro ně fungují, ale společně; tyto recenze představují, jaké to je používat tyto hostingové služby.

Negativní recenze pro InMotion a A2 Hosting

V pohybu. O InMotionu není mnoho negativů. Zákazníci nejsou příliš spokojeni s datovými šablonami tvůrce webových stránek. Někteří uživatelé vyjadřují obavy ohledně omezeného počtu webů a databází, které mohou hostit na InMotionu.

A2 Hosting. Stížnosti na hostingové centrum A2 týkající se nedostatku bezplatné telefonické podpory mimo Spojené státy a obtíže při získávání fakturační podpory, když lidé chtějí zrušit své smlouvy.

Pozitivní recenze pro InMotion a A2 Hosting

V pohybu. Zákazníci oceňují InMotion za vynikající zákaznický servis, snadné použití a bezplatné zálohování dat. Rychlost jeho zpracování díky serverům SSD je také hitem.

A2 Hosting. A2 Hosting získává bez pochyby nadšení zákaznickou podporou, a to jak v přátelskosti, tak ve znalostech svého podpůrného týmu. Lidé také milují rychlost serverů SSD a jasné a jednoduché stanovení cen plánů.

Názor na uživatelské recenze

Pro obě společnosti existuje mnoho pozitiv a pár negativů, ale zákazníci každé z nich jsou se svými službami obecně velmi spokojeni. Je to kravata.

Závěr o srovnání InMotion a A2 Hosting

InMotion vs. A2 Hosting: Který webový hostitel je pro vás nejlepší?

Výběr nejlepší platformy

Obě tyto hostingové společnosti mají své výhody a nevýhody.

Důvody, proč si vybrat InMotion přes A2 Hosting:

 • Zálohování dat zdarma
 • 90denní záruka vrácení peněz
 • Vysoká rychlost
 • Neomezené místo na disku
 • Více než 300 aplikací

Důvody, proč si vybrat hosting A2 přes InMotion

 • Rychlé načítání webových stránek
 • Rozsáhlá sada zabezpečení je zdarma se všemi plány
 • Funkce akcelerátoru WordPress pro pohodlí, rychlost a zabezpečení
 • Tým podpory Guru Crew
 • Datová centra pro Evropu a Asii

Je to těsný hovor, vlastně kravata, mezi InMotion a A2 Hosting.

A2 Hosting je vhodný pro ty, kteří právě začínají ve světě vytváření webových stránek a očekávají, že potřebují nějakou podporu od své webhostingové společnosti. Na druhém konci stupnice by byl plán Turbo zajímavý pro ty, kterým je rychlost webové stránky prvořadá.

InMotion má velké zkušební období pro vrácení peněz, abyste si ho mohli vyzkoušet. Je to také lepší výzva pro ty, kteří potřebují funkce elektronického obchodování, a pro některé uživatele WordPress.

Pokud hledáte něco, co nenajdete u InMotion a A2 Hosting, možná je odpověď HostGator. HostGator vám poskytuje přístup k bezplatné verzi velmi populárního a vysoce revidovaného nástroje pro tvorbu webových stránek Weebly. Můžete snadno vytvářet velmi atraktivní webové stránky.

HostGator je také dobrou volbou, pokud očekáváte, že váš web rychle poroste, protože nabízí celou řadu VPS a specializované plány hostování webů.

Máte nějaké dotazy ohledně InMotion nebo A2 Hosting? Už jste si mohli vybrat mezi nimi, nebo jste poskytli další webhostingové služby, co jste potřebovali? Zanechte své připomínky a dejte nám vědět.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map