GoDaddy vs Bluehost: Ktorý z nich by ste mali použiť?

Porovnanie GoDaddy vs. Bluehost


V tomto veku digitalizácie je bežné, že máte online prítomnosť vo forme webovej stránky – či už ste individuálny profesionál, máte startup, alebo máte stredný až veľký podnik..

A keďže údržba a hosting webových stránok vyžaduje špecifické zručnosti, nechceli by ste na tieto veci klásť dôraz tým, že to urobíte poskytovateľom služieb tretej strany..

Je tiež pravdepodobnejšie, že pôjdete s webhostingovou spoločnosťou, ktorá už dlhší čas podniká v odbore a je mnohými firmami na celom svete dobre známa a dôveryhodná.

Tu prichádzajú dvaja populárni poskytovatelia hostingu – Bluehost a GoDaddy.

Bluehost (založený v roku 1996) a GoDaddy (založený v roku 1997) podnikajú v tomto odbore viac ako 19 rokov. Je preto ťažké vybrať si medzi týmito dvoma webovými hostiteľmi, pokiaľ ide o ich obrovské skúsenosti s hosťovaním.

Preto budete musieť poznať rôzne funkcie a funkcie, ktoré ponúka každý, aby ste sa mohli informovane rozhodnúť na základe vašich požiadaviek na hosťovanie.

Kým Bluehost vlastní renomovaná Endurance International Group (EIG), GoDaddy nepatrí do žiadnej takejto skupiny.

EIG je známy tým, že má pod sebou obrovskú skupinu webových hostiteľov, vrátane ďalších populárnych mien ako iPage a Hostgator.

Skutočnosť, že Bluehost doteraz hostil viac ako dva milióny stránok, je dôkazom jeho zamerania na hostingové služby.

GoDaddy je prominentné meno, pokiaľ ide o registráciu domén. V roku 2014 GoDaddy dosiahol významný míľnik, keď mal vo svojej správe viac ako 59 miliárd doménových mien, čím sa stal najväčším registrátorom akreditovaným na ICANN na svete.

GoDaddy je známy aj svojimi lacnými zdieľanými hostingovými plánmi, zatiaľ čo Bluehost nie je pozadu, pokiaľ ide o dostupnosť pre zdieľané hostingové plány.

Obaja weboví hostitelia tiež ponúkajú VPS hosting, WordPress hosting, vyhradený server hosting, a tak ďalej.

Kým Bluehost ponúka iba hostingové služby Linux, GoDaddy vám dáva možnosť vybrať si medzi hostingom Linux alebo hostingom Windows.

GoDaddy navyše získal za svoje služby niekoľko ocenení, napríklad Zlatú cenu Stevie za počítačové služby (v roku 2012) a cenu Bulby za najlepšie využitie domény s jedným písmenom..

Bluehost tiež získal niekoľko ocenení, napríklad najlepší rozpočet hosting, najlepší web hosting spoločnosť a najlepší cenovo dostupný hosting od hostReview.

Keďže obaja majú veľké množstvo skúseností a ponúkajú podobné ocenené služby, pomôžeme vám lepšie porozumieť týmto poskytovateľom a zjednodušiť vaše rozhodnutie porovnaním funkcií a služieb hostenia ponúkaných spoločnosťou Bluehost a GoDaddy a ich rôznych plánov hostenia v tomto článku..

Porovnať výkon Bluehost a GoDaddy

Contents

Prevádzková doba a spoľahlivosť

Monitor prevádzkyschopnosti

uptime. Jedným z kľúčov k úspechu v online obchode je dostupnosť jeho webových stránok a súvisiacich funkcií za každých okolností.

Zatiaľ čo GoDaddy poskytuje záruku dostupnosti 99,99%, Bluehost neposkytuje žiadnu záruku dostupnosti.

A keď použijeme Bluehost na niekoľko webových stránok, môžeme povedať, že percento dostupnosti je v reálnom čase skutočne okolo 99,99%. Skutočné percento dostupnosti zariadenia GoDaddy často kleslo o málo 99,99%, ale stále je to také dobré.

Spoľahlivosť. GoDaddy má rozsiahle dátové centrum so sídlom vo Phoenixe, zatiaľ čo Bluehost má svoje dátové centrum so sídlom v Utahu.

Dátové centrum Bluehost podporuje zálohovanie zrkadleného úložiska, záložné napájanie UPS, dieselový generátor a niekoľko ďalších funkcií súvisiacich s napájaním.

Dátové centrum GoDaddy tiež podporuje dieselové generátory a nepretržité napájanie a tým, že je pripojené k chrbticovej sieti DWDM Ethernet, zaisťuje vysokú rýchlosť asi 20 gigabitov za sekundu..

výkon. Čas potrebný na načítanie webových stránok je tiež veľmi dôležitý na vytvorenie pozitívneho dojmu o vašom webe.

Zistilo sa, že maximálny čas na odpoveď na požiadavku na načítanie stránky serverom hosteným serverom GoDaddy je pomerne vysoký v porovnaní so serverom hosteným serverom BlueHost, najmä počas prudkého nárastu návštevnosti stránok.

Počas testovania na malých dopravných lokalitách sa zistilo, že Bluehost dokáže dať čas načítania menej ako 2,4 sekundy a GoDaddy prechádza za 2,6 sekundy za to isté.

Servery Bluehost bežia na energetických centrách AMD, zatiaľ čo servery GoDaddy bežia na procesoroch Intel Core i7. Obom sa tiež darí poskytovať dobrý výkon pre ich príslušné webové stránky.

Stanovisko k predstaveniu spoločnosti Bluehost a GoDaddy

Vzhľadom na schopnosť serverov Bluehost zvládnuť veľké rýchlosti načítania stránky, a to aj pri zvýšenej premávke a o niečo vyššie percento dostupnosti, preferujeme Bluehost, pokiaľ ide o dostupnosť, rýchlosť a spoľahlivosť..

Funkcie Bluehost a GoDaddy

Porovnať kľúčové funkcie

Porovnanie kľúčových funkcií

Tvorca webových stránok. Ak chcete vytvoriť webovú stránku, Bluehost vám ponúka program Weebly Site Builder alebo goMobi mobile web Builder. Môžete ľahko vytvoriť webovú stránku bez znalosti kódovania pomocou funkcie drag-and-drop Weebly.

Môžete tiež použiť službu Weebly zadarmo na vytvorenie jednoduchej webovej stránky s maximálnym počtom šiestich strán. Ak však chcete niektoré pokročilé funkcie, ako napríklad ochranu hesiel pre svoje webové stránky a vlastné motívy, môžete upgradovať svoj nástroj Weebly na platený plán vo výške približne 8,99 dolárov mesačne..

GoDaddy neponúka žiadnu bezplatnú verziu svojho nástroja na tvorbu webových stránok s cenami začínajúcimi na 1 USD mesačne (za osobný plán, ktorý je dosť lacný)..

Tvorca webových stránok GoDaddy je veľmi populárny s niekoľkými úžasnými ľahko použiteľnými funkciami a výsledná webová stránka bude pravdepodobne atraktívnejšia, ako si môžete vytvoriť pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Bluehost..

zabezpečenia. Bluehost na nás urobí dojem komplexnou sadou bezpečnostných funkcií, ktoré pozostávajú z ochrany pomocou horúcich liniek a rôznych nástrojov na ochranu proti spamu, ako napríklad Apache Spam Assassin, Spam Experts a Spam Hammer..

CloudFare tiež ponúka vylepšené zabezpečenie vo forme SSL a ochranu proti útokom DDoS (Distributed Denial of Service).

Bluehost tiež podporuje adresáre chránené heslom, vytváranie čiernych zoznamov adries IP, vytváranie filtrov pre e-mailové účty a používateľov a správu digitálnych certifikátov a súkromných kľúčov. Správcovia vašich stránok sa budú cítiť bezpečne v prístupe ku konfiguračným súborom pomocou prístupu Secure Shell (SSH).

Môžete dokonca využiť zabezpečenie domény SiteLock, ktorá začína na približne 1,67 USD mesačne.

S GoDaddy, bezpečnosť prichádza za dodatočné náklady vo forme SiteLock, ktorá začína na približne 17,88 dolárov ročne. Pomocou tejto možnosti máte právo na kontrolu aplikácií, kontrolu nevyžiadanej pošty a škodlivého softvéru a certifikát na overenie stránok. Pomáha dokonca identifikovať zraniteľné miesta v sieti a odstrániť škodlivý softvér.

Databáza MySQL GoDaddy vám poskytuje prístup k obmedzeným databázam MySQL so zdieľanými hostingovými plánmi, zatiaľ čo Bluehost ponúka prístup k neobmedzeným databázam MySQL pre všetky svoje plány..

GoDaddy tiež ponúka podstatne menej e-mailových účtov s rôznymi hostingovými plánmi v porovnaní s Bluehost.

zálohovanie. Zatiaľ čo obaja poskytovatelia hostingu vám umožňujú vykonávať manuálne zálohovanie ako súčasť svojho hosťovacieho účtu, líšia sa ich automatickými možnosťami zálohovania. Bluehost vám dáva možnosť vykonávať automatické zálohy z cPanel (štandardný ovládací panel).

Takáto možnosť nie je k dispozícii pri GoDaddy.

Spravovaný hosting WordPress. GoDaddy ani Bluehost nevyžaduje, aby ste nainštalovali redakčný systém WordPress Content Management System (CMS), pretože sa dodávajú s ním predinštalované.

To vám umožní rýchlo začať s platformou WordPress a vytvárať stránky, príspevky, galérie atď. Obe ponúkajú aj automatické aktualizácie softvéru a doplnkov, nepretržitú podporu atď.

Obaja weboví hostitelia ponúkajú štyri rôzne hostingové plány WordPress. Porovnávajú sa nižšie:

GoDaddy Basic – za 3,99 dolárov mesačne, s úložiskom 10 GB a bez adresy IP, pre jednu webovú stránku a pre spracovanie približne 25 000 mesačných návštevníkov.

GoDaddy Deluxe – za 4,49 dolárov mesačne, s 15 GB úložného priestoru a bez adresy IP, pre jeden web a pre spracovanie približne 1 000 000 mesačných návštevníkov.

GoDaddy Ultimate – za 7,99 dolárov mesačne, s úložiskom 30 GB a bez adresy IP, pre dva webové stránky a pre spracovanie približne 4 00 000 mesačných návštevníkov.

GoDaddy Developer – za 13,99 dolárov mesačne, s úložiskom 50 GB a bez adresy IP, pre päť webových stránok a pre spracovanie približne 8 00 000 mesačných návštevníkov.

Bluehost Blogger – za 24,99 dolárov mesačne (iba 12,49 dolárov za prvý mesiac), s úložiskom 30 GB a 1 adresou IP, pre päť webových stránok a pre spracovanie približne 100 miliónov návštevníkov mesačne.

Bluehost Professional – za 74,99 dolárov mesačne (iba 37,50 dolárov za prvý mesiac), s úložiskom 60 GB a 1 adresou IP, pre desať webových stránok a s približne 300 miliónmi návštevníkov mesačne.

Bluehost Business – za 119.99 dolárov mesačne (60 dolárov iba za prvý mesiac), so 120 GB úložného priestoru a 1 IP adresou, pre 20 webových stránok, a pre spracovanie približne 600 miliónov návštevníkov mesačne.

Bluehost Enterprise – 169.99 dolárov mesačne (iba 85 dolárov za prvý mesiac), s úložiskom 240 GB a 1 adresou IP, pre 30 webových stránok a pre spracovanie neobmedzeného mesačného návštevníka.

Je zrejmé, že hostingové plány GoDaddy WordPress sú lacnejšie ako Bluehost. Plány Bluehost sú však vhodnejšie pre vyššiu premávku.

Riešenia elektronického obchoduVďaka funkcii internetového obchodu GoDaddy môžete získať zoznam svojich produktov a začať ich okamžite predávať. Získate možnosť používať a prispôsobovať témy, vytvárať internetový obchod priateľský k mobilným telefónom, vytvárať nákupný košík, používať marketingové nástroje, využívať možnosti SEO a tak ďalej.

Podporuje tiež početné spôsoby platby vrátane kreditných kariet, internetového bankovníctva, debetných kariet a peňaženiek. Prémiový obchod GoDaddy je k dispozícii za 19,99 dolárov mesačne (ročné predplatné) alebo 29,99 dolárov mesačne (mesačné predplatné).

Bluehost vám tiež poskytuje prístup k podobnej sade funkcií elektronického obchodu. Pomocou aplikácie Magneto môžete vytvoriť svoj internetový obchod, použiť platobnú bránu TransFirst na prijímanie platieb od svojich zákazníkov a používať niektorý z rôznych nákupných vozíkov, ako sú Agora, Cube Cart, Zen Cart a OS Commerce..

Stanovisko k hlavným funkciám spoločnosti Bluehost a GoDaddy

Kvôli lepším bezpečnostným funkciám a menším obmedzeniam (alebo limitom) na databázach MySQL, e-mailových účtoch a počte webových stránok spravovaných WordPress, nás Bluehost prikývne.

Porovnajte plány webhostingu a ceny služieb Bluehost a GoDaddy

Hostingové plány & stanovenie ceny

Plány porovnávania cien

Poznámka: Porovnávame iba hostingové plány Linuxu ponúkané oboma, pretože Bluehost neponúka žiadne hostingové plány Windows. Je potrebné poznamenať, že systém GoDaddy ponúka hostingové plány systému Windows.

Najlacnejší hostingový plán GoDaddy je k dispozícii približne za 2,24 USD mesačne (GoDaddy Starter), zatiaľ čo najdostupnejší hostingový plán Bluehost je k dispozícii za 3,95 dolárov mesačne (Bluehost Starter). Obidva tieto plány sa môžu ukázať ako dostačujúce, ak ste začiatočník, ktorý prvýkrát vyskúša ktoréhokoľvek hostiteľa webu.

Typy hostiteľských plánov

Zdieľané plány hostenia Porovnávame GoDaddy zdieľal plány hostenia a Bluehost zdieľa plány hosťovania nižšie:

Všetky zdieľané plány Bluehost používajú cPanel ako svoj ovládací panel pre Linux hosting, zatiaľ čo zdieľané plány GoDaddy používajú cPanel pre Linux hosting a Plesk pre Windows hosting.

Pri zdieľanom hostení Bluehost si môžete kúpiť zabezpečenie SiteLock za 1,99 dolárov mesačne (ročné predplatné) a so spoločným hosťovaním GoDaddy si môžete zvoliť rovnaké za 1,49 dolárov mesačne (jednoročné predplatné).

Bluehost Starter – za 3,95 dolárov mesačne (3 roky predplatné) alebo 4,95 dolárov mesačne (2 roky predplatné) alebo 5,95 dolárov mesačne (jednoročné predplatné), s 50 GB miesta na disku, 5 e-mailovými účtami a neobmedzenými databázami MySQL, pre 1 webovú stránku.

Bluehost Plus – 6,95 dolárov mesačne (3-ročné predplatné) alebo 7,95 dolárov mesačne (2-ročné predplatné) alebo 8,95 dolárov mesačne (jednoročné predplatné), so 150 GB miesta na disku, 100 e-mailovými účtami a neobmedzenou databázou MySQL, pre 10 webových stránok.

Bluehost Business Pro – 14,95 dolárov mesačne (3-ročné predplatné) alebo 16,95 dolárov mesačne (2-ročné predplatné) alebo 19,95 dolárov mesačne (jednoročné predplatné), s neobmedzeným diskovým priestorom, neobmedzeným počtom e-mailových účtov a neobmedzenou databázou MySQL pre neobmedzené webové stránky.

GoDaddy Starter – za 2,24 $ mesačne (3-ročné alebo 2-ročné alebo 1-ročné predplatné) alebo 2,49 $ mesačne (1-mesačné predplatné), s 30 GB voľného miesta na disku, 10 e-mailovými účtami a 1 x 1 GB MySQL databázami, pre 1 webovú stránku.

Ekonomika GoDaddy – 3,99 dolárov mesačne (3-ročné predplatné) alebo 4,49 dolárov mesačne (2-ročné predplatné) alebo 4,99 dolárov mesačne (1-ročné predplatné) alebo 6,99 dolárov mesačne (3-mesačné predplatné), so 100 GB miesta na disku, 100 e-mailovými účtami, a 10 x 1 GB MySQL databáz, pre 1 webovú stránku.

GoDaddy Deluxe – 4,49 dolárov mesačne (3-ročné predplatné) alebo 4,99 dolárov mesačne (2-ročné predplatné) alebo 5,99 dolárov mesačne (jednoročné predplatné) alebo 8,99 dolárov mesačne (mesačné predplatné), s neobmedzeným miestom na disku, 500 e-mailovými účtami a 25 x 1 GB MySQL databáz, pre neobmedzené webové stránky.

GoDaddy Ultimate – 7,99 dolárov mesačne (3-ročné predplatné) alebo 8,99 dolárov mesačne (2-ročné predplatné) alebo 9,99 dolárov mesačne (1-ročné predplatné) alebo 14,99 dolárov mesačne (mesačné predplatné), s neobmedzeným miestom na disku, 1 000 e-mailových účtov a bez obmedzenia (x 1 GB) databázy MySQL, pre neobmedzené webové stránky.

Hostingové plány VPS Bluehost ponúka 4 hostingové plány VPS v porovnaní s 5 hostingovými plánmi VPS poskytovanými spoločnosťou GoDaddy, s takmer podobným úložiskom, RAM a cenami. GoDaddy však ponúka neobmedzenú šírku pásma, zatiaľ čo Bluehost ponúka šírku pásma v rozsahu 1 TB až 4 TB.

Vyhradené plány hostenia GoDaddy ponúka päť vyhradených serverových hostingových plánov, zatiaľ čo Bluehost ponúka približne 3 z nich. GoDaddy taktiež ponúka maximálne 2TB úložného priestoru (v porovnaní s maximálnym 1TB Bluehost) a maximálnu RAM 32 GB (v porovnaní s maximálnym 16 GB Bluehost).

Zatiaľ čo Bluehost ponúka šírku pásma 15TB (s Bluehost Premium), GoDaddy ponúka neobmedzenú šírku pásma so všetkými jej vyhradenými plánmi. Cenový rozsah pre oboch webových hostiteľov je takmer podobný, aj keď máte lacnejšie možnosti vyhradeného hostenia s GoDaddy.

Garancia vrátenia peňazí Obaja weboví hostitelia ponúkajú záruku na vrátenie peňazí, čo znamená, že sú si istí službami, ktoré ponúkajú.

Aj keď vám GoDaddy umožňuje vyhľadávať peniaze späť do 45 dní, ak nie ste spokojní, Bluehost to isté povoľuje iba na 30 dní (politika refundácie podľa hodnotenia).

Ďalším rozdielom je, že GoDaddy ponúka túto záruku vrátenia peňazí iba pre svoje ročné predplatné.

Stanovisko k stanovovaniu cien plánov hostenia

Aj keď niektoré plány GoDaddy sa zdajú lacnejšie, platí to iba pre prvé funkčné obdobie. Počas obnovy plánu sú ceny pre zariadenie GoDaddy omnoho vyššie. Preto nie je veľa odlíšiť týchto dvoch hostiteľov o rozmanitosti hostingových plánov a ich cenách. Podľa nás je to väzba medzi nimi.

Ako ľahko sa používa Bluehost a GoDaddy

Jednoduchosť použitia

Ako ľahko použiteľné rozhranie

Obaja weboví hostitelia ponúkajú ako ovládací panel priemyselný štandard cPanel, ktorý má užívateľsky prívetivé rozhranie.

GoDaddy vám tiež umožňuje používať panel Parallels Plesk, pretože tiež podporuje Windows hosting, ktorý Bluehost nie. Pretože cPanel je priemyselný štandardný ovládací panel, používatelia si môžu rýchlo zvyknúť na svoj pracovný štýl.

Okrem toho môžete pomocou funkcie inštalátora jedným kliknutím nainštalovať program WordPress a rôzne ďalšie aplikácie pre poskytovateľov hostiteľských služieb. (Navštívte trhovisko Mojo pre Bluehost a trhovisko GoDaddy pre GoDaddy.)

Stanovisko k jednoduchému použitiu

Obaja weboví hostitelia používajú rovnaký ovládací panel a podobné inštalátory na jedno kliknutie. Pokiaľ ide o jednoduchosť použitia, opäť hodnotíme rovnako.

Podpora Bluehost a GoDaddy

Technická podpora a podpora zákazníkov

Podpora používateľov v porovnaní

Obaja weboví hostitelia ponúkajú celý rad možností, ako sa spojiť so svojím tímom podpory zákazníkov kedykoľvek počas dňa alebo v noci.

V prípade núdze môžete jednoducho kontaktovať svoje tímy podpory pomocou bezplatného telefónneho čísla. A ak sa nechcete ponáhľať, aby sa problém vyriešil, stále môžete získať rýchle odpovede prostredníctvom živého rozhovoru oboch webových hostiteľov..

Prípadne môžete použiť aj systém predaja lístkov alebo poslať e-mailom obom poskytovateľom hostingu.

Keďže hostujeme webové stránky s oboma týmito webovými hostiteľmi, môžeme zdieľať, že odpovede tímu technickej podpory GoDaddy sa pri niekoľkých príležitostiach oneskorili..

Čas odozvy tímu podpory Bluehost bol trvalo dobrý.

Stanovisko k podpore používateľov

Radšej by sme volili podporný tím Bluehost. Čisto na základe našich skúseností s nimi rýchlo ponúkame riešenia našich problémov pri mnohých príležitostiach v priebehu rokov..

Užívateľské recenzie na Bluehost and GoDaddy

Recenzie používateľov

Užívateľské recenzie v porovnaní

Poznámka: Nemusí to byť vynikajúci nápad spoľahnúť sa úplne na recenzie uverejnené rôznymi zákazníkmi online pre akéhokoľvek webhostingu. Pomáhajú vám však pochopiť, ktoré problémy alebo výhody konkrétneho hostiteľa sa stále a znova objavujú.

Negatívne recenzie pre Bluehost a GoDaddy

Pokiaľ ide o GoDaddy, väčšina negatívnych prehľadov sa týka značného množstva času, ktorý jeho podporný tím venoval reakcii v krízových situáciách v reálnom čase..

A nejde iba o prvú reakciu, ale o čas potrebný na vyriešenie problémov zákazníkov.

Pokiaľ ide o Bluehost, veľa zákazníckych recenzií sa odvoláva na nevýhodu spočívajúcu v tom, že je potrebné nainštalovať množstvo doplnkov pre niekoľko funkcií. Mnoho zákazníkov tiež žiada, aby spoločnosť Bluehost začala ponúkať mesačné zdieľané plány hostingu.

Pozitívne recenzie pre Bluehost a GoDaddy

Existuje veľa pozitívnych recenzií od nováčikov, ktorí považovali za veľmi ľahké vytvoriť webovú stránku pri použití nástroja na tvorbu stránok od spoločnosti GoDaddy a dostať ju na hostiteľskú stránku s najzákladnejším plánom spoločnosti GoDaddy (počiatočný plán)..

Pre Bluehost sú kladné recenzie väčšinou vyhradené pre plány VPS a dedikované servery. Vďaka týmto plánom sa veľmi ocenil výkon servera a dostupnosť neobmedzených databáz MySQL a e-mailov.

Vo väčšine recenzií sa osobitne spomínalo úžasné zabezpečenie a podpora zákazníkov spoločnosti Bluehost.

Záver porovnania spoločností Bluehost a GoDaddy

Ktorý hosting je pre vás najlepší?

Výber najlepšej platformy

Toto sú dôvody, prečo ste si vybrali Bluehost pred GoDaddy:

 • Neobmedzené databázy MySQL a e-mailové účty s niekoľkými plánmi
 • Zvýšená bezpečnosť
 • Skvelá technická a zákaznícka podpora
 • Schopnosť poskytovať vysoký čas prevádzkyschopnosti, dokonca aj pri zvýšenej úrovni prenosu

Dôvody, prečo zvoliť GoDaddy over Bluehost, sú tieto:

 • Podpora hostingu Windows
 • Lacnejšie ceny
 • Viac produktov a funkcií
 • Dlhšia záručná doba vrátenia peňazí 45 dní

Je zrejmé, že ak ste úplne nováčik a chcete začať s webom bez toho, aby ste mali akékoľvek technické znalosti, GoDaddy sa ukáže byť oveľa lacnejšou a pohodlnejšou možnosťou..

Ak hľadáte aj hostiteľskú platformu Windows, GoDaddy je tá správna.

Ak však vaše webové stránky zaznamenávajú veľkú návštevnosť a hľadáte spoľahlivosť a zlepšený výkon, Bluehost sa zdá byť ideálnym hostiteľom pre vaše potreby..

Ak hľadáte alternatívu k Bluehost, nemusíte sa pozerať za jednu zo svojich sesterských stránok, vrátane hostgátora, ktorý je tiež vo vlastníctve spoločnosti EIG..

Pokiaľ ide o podporu, škálovateľnosť a vysokú správu premávky, hostgator nie je zlý. Ak hľadáte lacnú alternatívu k GoDaddy na spustenie základnej webovej stránky, môžete ju umiestniť na serveri Dreamhost..

Máte nejaké predchádzajúce skúsenosti s používaním GoDaddy alebo Bluehost? Zodpovedalo toto porovnanie nejaké otázky, ktoré ste mali, alebo máte nejaké otázky? Neváhajte a napíšte svoje pripomienky alebo podeľte sa o svoje zážitky v sekcii komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map