GoDaddy vs. A2 Hosting: Kterého webového hostitele byste si měli vybrat?

Při veškerém vzrušení z vytváření webových stránek, aby to vypadalo správně a zajistilo, že diváci zde mají skvělé zkušenosti, je web hosting často zapomenut. Jaké je použití velkolepého webu, pokud není k dispozici 24/7?


Výběr správného poskytovatele webhostingu by neměl být promyšlený, a to je místo, kam přicházíme. Zde je srovnání dvou nejlepších hostingových služeb: GoDaddy a A2 Hosting Provedli jsme výzkum, abychom vám poskytli dostatek informací, abychom mohli rozhodnout, zda každá služba je pro vás ta pravá.

GoDaddy i A2 Hosting jsou uznávané společnosti, které působí v poněkud odlišných oblastech. A2 Hosting je v podnikání od roku 2005 a GoDaddy byla založena v roce 1997.

GoDaddy je zhruba desetkrát větší než hosting A2, hosting asi 730 000 webových stránek na stránkách A2 přes 63 000. A2 Hosting se zaměřuje na webhosting, zatímco GoDaddy je nejlépe známý pro registraci domény a také se zabývá odděleně e-mailem, marketingem a webovou bezpečností. GoDaddy také nabízí program Pro speciálně pro vývojáře.

Porovnejte výkon GoDaddy a A2 Hosting

Contents

Uptime a spolehlivost

Sledování dostupnosti

Uptime. Uptime a spolehlivost jsou dva aspekty webhostingu, které přitahují žhavé komentáře od uživatelů, pokud jejich webové stránky nejsou vždy dostupné. GoDaddy a A2 Hosting nabízejí průmyslovou záruku 99,9% dostupnosti; oba poskytovatelé služeb trvale zaznamenali tuto značku s tím, že A2 má mírnou výhodu se 100% provozuschopností za stejné období jako 99,94% provozuschopnosti GoDaddy.

Výkon. GoDaddy se řadí mezi rychlost v testech měření prováděných odborníky třetích stran. Recenze od uživatelů jsou však smíšená, s příběhy o velmi pomalých rychlostech a lidmi, kteří jsou rádi, jak rychle se jejich webové stránky načítají. GoDaddy používá servery Solid State Drive, ale omezuje množství úložiště SSD pro každý ze svých plánů hostování.

Všechny tři plány A2 Hosting jsou poháněny servery Solid State Drive Speed ​​Boost, které tvrdí, že dosahují až 20krát rychlejšího výkonu než běžné servery konkurence. A na rozdíl od některých konkurentů, kteří nabízejí tuto rychlou službu pouze u určitých funkcí webových stránek, A2 pokrývá všechny soubory, operační systém a databáze.

Kromě toho, A2 Hosting uzavírá smlouvy s třetí stranou, která sleduje jejich doby provozu a rychlosti, které jsou zobrazeny na webu, aby si všichni mohli prohlédnout.

Spolehlivost. Jedním z aspektů spolehlivosti webhostingové služby je více datových center, aby společnosti mohly mezi nimi přepínat váš web v případě selhání v jednom. Centra v různých zemích jsou bonusem! Datová centra GoDaddy jsou ve Spojených státech (7 center), Amsterdamu a Singapuru.

Datová centra A2 Hosting jsou také celosvětová, se servery ve Washingtonu, DC a Kalifornii ve Spojených státech, Austrálii a Německu. Obě společnosti používají redundantní napájení a chlazení a monitorování na místě, aby udržely vysokou spolehlivost.

Názor na GoDaddy a A2 Hosting Performance

A2 Hosting a GoDaddy jsou do značné míry spojeny s rychlostí a spolehlivostí zpracování, takže z tohoto důvodu děláme A2 Hosting lídrem v používání serverů SSD pro všechny aspekty webhostingu.

Vlastnosti GoDaddy a A2 Hosting

Porovnejte klíčové funkce

Porovnání klíčových funkcí

Poznámka: Funkce, které webhostingová služba nabízí, mohou být ve vašem rozhodnutí často překážkou. Nejedná se o funkci, ale o zajímavost, že A2 Hosting se zavazuje být ekologický. Od roku 2007 je A2 uhlíkově neutrální a vybízí své zaměstnance k telekomunikacím, recyklaci starých serverů, výsadbě stromů a snižování množství odpadu.

Registrace domény. Registrace doménového jména je pravděpodobně první věcí, na kterou si vzpomínáte, když uvažujete o GoDaddy, takže není divu, že si zde můžete zakoupit doménu svého webu spolu s plánem webového hostování..

GoDaddy poskytuje jedno bezplatné doménové jméno s jakýmkoli ročním (nebo delším) plánem po dobu původní smlouvy. S hostingem A2 můžete zakoupit doménové jméno přímo od nich. Oba poskytovatelé služeb vám umožňují přenos v existujícím názvu domény.

Tvůrce webových stránek. GoDaddy i A2 Hosting poskytují tvůrce webových stránek pro vytvoření vašeho webu. GoDaddy’s (výstižně pojmenovaný) Web Builder má připojený měsíční poplatek, zatímco RVSiteBuilder A2 Hosting je zdarma se všemi svými hostingovými plány. Nástroj pro tvorbu webových stránek je velmi populární a má několik špičkových funkcí pro vytvoření atraktivního webu.

Databáze. GoDaddy i A2 Hosting nabízejí SQL databáze se všemi svými plány. GoDaddy omezuje, kolik databází máte v každém plánu povoleno, zatímco hosting A2 omezuje databáze pouze na nejnižší plán.

Hosting WordPress. A2 Hosting a GoDaddy mají vynikající hosting řízený WordPress.

Na konci roku 2014 představil A2 Hosting A2 Optimized, plug-in WordPress, který zajišťuje automatickou konfiguraci webů WordPress, aby bylo zajištěno co nejrychlejší (6x) načtení stránky. Spolu s touto rychlostí přichází lepší zabezpečení pro weby WordPress.

Hosting WordPress A2 zahrnuje možnost plně spravovat více webů WordPress z jediného dashboardu a hromadné odstranění spamových komentářů. Spravované hostingové plány WordPress jsou stejné ceny jako běžné hostingové plány.

GoDaddy umožňuje vytvořit váš web WordPress v prostředí GoDaddy nebo přenést váš stávající web WordPress. Spravovaný hosting WordPress vám poskytuje bezplatné denní zálohy (s obnovením jedním kliknutím) vašich webů WordPress a interaktivních průchodů a tréninkových videí.

S GoDaddy existují 4 plány WordPress. Základní plán s jedním webem WordPress začíná na 3,99 $ měsíčně a plán nejvyšší úrovně, vývojář, zpracovává 5 webových stránek a až 800 000 návštěvníků za 13,99 $ měsíčně. První dva plány zahrnují certifikát SSL (hodnota 70 $). Stejně jako u běžných plánů hostování je bezplatná doména poskytována se smlouvami na dvanáct a více měsíců.

eCommerce řešení. A2 Hosting a GoDaddy přistupují k eCommerce odlišně.

GoDaddy sváže dohromady web, hosting a QuickCart (vlastní patentovaný nákupní košík) za měsíční poplatek. Díky neomezenému počtu produktů, vlastním kupónům a možnosti otevřít obchod na Facebooku nabízí GoDaddy komplexní obchod pro vaše kompletní potřeby elektronického obchodu..

A2 Hosting nemá vlastní eCommerce řešení, ale nabízí partnerství prostřednictvím nastavení jedním kliknutím s velmi populárními eCommerce službami, včetně Magneto, OpenCart, PrestaShop a AbanteCart. U této metody musíte bity dát dohromady sami.

Zálohy. Musíme pouze předem říci, že bez ohledu na to, co vaše webhostingová služba poskytuje zálohy, stále musíte svůj web pravidelně zálohovat. Jen pro jistotu.

GoDaddy i A2 Hosting pro vás však poskytují některé služby zálohování.

A2 Hosting poskytuje Server Rewind, program pro obnovu souborů, který je zdarma se svými dvěma nejlepšími plány. Server Rewind pravidelně pořizuje snímky z vašich webových stránek, nikoli však z vašich databází, a můžete k nim přistupovat z ovládacího panelu.

GoDaddy účtuje poplatky za své služby zálohování a obnovy. Za poplatek obdržíte automatickou denní zálohu se stanoveným množstvím datového úložiště dostupného pro zálohu.

Zabezpečení hostingu. Oba poskytovatelé webhostingu berou zabezpečení velmi vážně. GoDaddy odstraňuje starosti s malwarem na vašem webu tím, že nabízí SiteLock za měsíční poplatek prohledávání vašeho webu každý den za účelem identifikace a odstranění malwaru. Můžete si také zakoupit certifikát SSL, abyste zajistili ochranu citlivých dat zadaných na vašem webu.

A2 Hosting má bezplatnou službu Perpetual Security se všemi svými hostingovými plány. Ochrana zahrnuje 24/7/365 monitorování zabezpečení, skenování virů, duální firewall a další ochranu serveru. Za zmínku stojí HackScan, bezplatná ochrana, která blokuje hacky před poškozením webových stránek klientů. SSL certifikáty lze zakoupit také.

Kontrolní panel. Tyto webhostingové služby používají cPanel pro podporu svých uživatelů v systému Linux, ale každý panel vypadá a funguje jinak. A2 používá standardní cPanel a jeho navigaci bude snadné vyzvednout pro ty, kteří s ním již byli obeznámeni. GoDaddy přizpůsobil standardní cPanel; ve vzhledu a shodě se stylem GoDaddy a uživatelé hlásí, že je dobře uspořádaný a snadno se naviguje.

Ti, kteří si s GoDaddy zvolí možnost webového hostování Windows, používají ovládací panel Odin Plesk.

Názor na klíčové funkce GoDaddy a A2

A2 Hosting zde poráží GoDaddy pro své bezplatné funkce, zejména zálohy, tvorbu webových stránek a databáze SQL. GoDaddy je však pro své integrované řešení elektronického obchodu lepší.

Porovnejte plány webhostingu a ceny GoDaddy a A2 Hosting

Hostingové plány & Ceny

Porovnání cenových plánů

Poznámka: O cenách je vždy těžké psát, protože ceny se mohou měnit, slevy se nabízejí pravidelně a promo ceny jsou dobré pouze pro původní smlouvu a poté se vracejí k, často mnohem vyšší, pravidelné ceně. Vždy si přečtěte drobný tisk pro stanovení cen a mějte na paměti, že čím delší je smlouva, tím menší je obvykle cena za měsíc.

Pojď tati. GoDaddy nabízí tři plány webhostingu pro Linux, základní, luxusní a konečný, a výchozí smlouva pro každý je 36 měsíců.

Základní cena za 3,99 $ měsíčně za diskontní cenu se doporučuje pro počáteční web, protože jste omezeni pouze na jeden web a 100 e-mailových adres. Pokud máte několik webů, zvažte Deluxe za 4,49 $ měsíčně (diskontní cena) s neomezeným počtem webů a 500 e-mailových adres. Ti, kteří mají obchod s eCommerce nebo se silným provozem, by se měli podívat na nejvyšší plán, Ultimate 7,99 $ měsíčně. Všechny plány přicházejí s neomezenou šířkou pásma a bezplatnou doménou se smlouvou na 12 nebo více měsíců.

Plány webového hostování Windows s GoDaddy jsou podobné, ale do každého plánu zahrnují různé počty databází SQL a MYSQL. Ekonomický plán pro jeden web začíná za diskontní cenu 3,99 $ měsíčně a Deluxe plán s neomezeným počtem webů, šířkou pásma a úložiště přichází za 4,49 $ měsíčně (diskontní cena). Neomezené weby, úložiště, šířka pásma a databáze jsou k dispozici s plánem Ultimate za 7,99 $ měsíčně. Všechny plány mají bezplatnou doménu s roční (nebo delší) smlouvou.

GoDaddy nabízí VPS, Cloud a specializované plány webhostingu prostřednictvím sekce Pro na svých webových stránkách.

A2 Hosting. A2 Hosting má také tři plány hostování Linuxu a jsou podobné plánům GoDaddy. Pro jeden web stojí Lite 3,92 $ měsíčně (36 měsíční smlouva) s 5 databázemi a 25 e-mailovými adresami. Plán Swift za 4,90 $ měsíčně má neomezené množství webových stránek, databází a e-mailových adres. Rychlost Turbo, 20x rychlejší než je obvyklé, je charakteristickým znakem plánu Turbo na 9,31 USD měsíčně, který je dodáván také s akcelerátorem A2. Všechny plány mají neomezené úložiště a trvalé zabezpečení. A2 Hosting nenabízí hosting Windows.

A2 Hosting také nabízí VPS a vyhrazené Linux webhostingové plány, se spravovanými a nespravovanými možnostmi pro každého.

Vrácení peněz. GoDaddy a A2 Hosting mají politiku vrácení peněz. V případě GoDaddy, pokud jste se zaregistrovali nebo se meziměsíční služba, musíte do 48 hodin požádat o vrácení peněz; s ročními smlouvami máte 45 dní na to, abyste požádali o vrácení peněz. Musíte uvést důvod své žádosti. Zásady vrácení peněz u A2 Hosting nejsou tak liberální. Máte pouze 30 dní na to, abyste požádali o plnou náhradu; po tomto období dostanete zpět částku s hodnocením.

Názor na ceny hostingových plánů

Jak se někdy stane, je to kravata při zvažování diskontních cen GoDaddy a A2 Hosting. Jejich zásady vrácení peněz jsou podobné.

Jak snadno použitelný GoDaddy a A2 Hosting

Snadnost použití

Jak snadné použití rozhraní

Kontrolní panel. Pokud znáte standardní cPanel, budete doma hned pomocí ovládacího panelu A2 Hosting založeného na standardním cPanelu. GoDaddy převzal standardní cPanel a vylepšil nejen to, jak vypadá, ale přidal vlastní ikony; uživatelské recenze byly o těchto změnách velmi pozitivní.

Instalační služba jedním kliknutím. GoDaddy poskytuje instalaci jedním kliknutím pro více než 125 aplikací pro své uživatele Linux a pro více než 50 aplikací pro účastníky hostování Windows. Na webu však není seznam všech těchto aplikací. K dispozici je také nastavení jedním kliknutím pro registrované domény GoDaddy. A2 Hosting také nabízí nastavení jedním kliknutím pro populární aplikace, včetně témat a pluginů WordPress, jakož i pro řešení eCommerce, se kterými uzavřela partnerství..

Navigace na webu. Je velmi snadné najít informace na hostitelském webu A2. Zejména srovnání všech funkcí všech plánů je jasně a čistě dostupné v tabulce na jedné stránce. Naproti tomu web GoDaddy je přeplněný a musíte projít několika obrazovkami, abyste zjistili všechny informace o plánech.

Stanovisko k snadnému použití

GoDaddy se zde ujímá vedení díky své snadno použitelné adaptaci standardního rozhraní cPanel a počtu dostupných aplikací na jedno kliknutí, které jsou k dispozici.

Podpora GoDaddy a A2 Hosting

Technická a zákaznická podpora

Uživatelská podpora porovnána

Zákaznická podpora je jednou z těch funkcí webhostingu, na kterou nepřemýšlíte, dokud ji nepotřebujete – a poté se stává životně důležitým.

Pojď tati. Existují pouze dva způsoby, jak kontaktovat zákaznickou podporu GoDaddy – telefonovat jim nebo používat jejich možnost live chatu. A telefonní číslo není bezplatné, takže platíte za čekací dobu. Veškerý podpůrný personál GoDaddy je v Arizoně a Iowě ve Spojených státech.

Recenzenti tvrdí, že kvalita služeb zákazníkům je obecně vysoká, s nejlepšími výsledky pro jednoduché a přímé dotazy. Informace najdete také ve znalostní databázi GoDaddy nebo si můžete prohlédnout jejich videonávody.

A2 Hosting. A2 Hosting má americký Guru Crew, který vás podporuje, z nichž všichni jsou sami experti nebo vývojáři. Guru Crew můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem, odesláním vstupenky nebo živým chatem, 24/7/365. Za měsíční poplatek je k dispozici prioritní podpora pro rychlejší odezvu lístku. Recenzenti jsou nadšeni kvalitou služeb zákazníkům od A2 Hosting a společnost obdržela hodnocení A + od lepší obchodní kanceláře v lednu 2015..

Stanovisko k podpoře uživatelů

Zákaznická podpora A2 Hosting je dostupnější než podpora GoDaddy a získala mnohem více ocenění za znalosti i vstřícnost.

Uživatelské recenze GoDaddy a A2 Hosting

uživatelské recenze

Uživatelské recenze ve srovnání

Poznámka: Hodnocení zákazníků poskytují pouze jednu část obrázku jakékoli služby webhosting – ale tato část je vnitřní příběh. Pokud budete mít na paměti, že vždy existuje více negativních hodnocení než pozitivních, jsou zákaznické recenze velmi užitečné pro identifikaci problémů, s nimiž se lidé potýkají, a také toho, co se jim zejména o poskytovatelích služeb líbí..

Negativní recenze pro GoDaddy a A2 Hosting

Pojď tati. Většina negativních recenzí pro GoDaddy byla za dlouhá období prostojů a problémů s „webem nedostupná“ a také s omezenými způsoby, jak dosáhnout někdy pochybné zákaznické podpory. Kromě toho si lidé na webových stránkách GoDaddy udělali výjimku z poměrně tvrdých technik vzestupu.

A2 Hosting. Stížnosti na hostingové centrum A2 týkající se nedostatku bezplatné telefonické podpory mimo Spojené státy a obtíže při získání fakturační podpory, když lidé chtějí zrušit své smlouvy.

Pozitivní recenze pro GoDaddy a A2 Hosting

Pojď tati. GoDaddy má dobré recenze od lidí, kteří chtějí základní web a mají omezené jednání se společností. Lidé považují její ceny za konkurenceschopné a milují, že je to one-stop-shop pro rychlé zprovoznění webové stránky.

A2 Hosting. A2 Hosting získává bez pochyby nadšení zákaznickou podporou, a to jak v přátelskosti, tak ve znalostech svého podpůrného týmu. Lidé také milují rychlost serverů SSD a jasné a jednoduché stanovení cen plánů.

Názor na uživatelské recenze

Recenze A2 Hosting jsou pozitivnější a méně negativní než recenze GoDaddy. Velmi pozitivní recenze zákaznické podpory A2 Hosting ukazují, jak dobře zachází s odběrateli.

Závěr o srovnání GoDaddy a A2 Hosting

Který hosting je pro vás nejlepší?

Výběr nejlepší platformy

Obě tyto hostingové společnosti mají své výhody a nevýhody.

Důvody pro GoDaddy nad A2 Hosting:

 • Pohodlné nakupování na jednom místě pro všechny vaše webové stránky
 • Velká zavedená společnost s prověřenými výsledky
 • K dispozici je webový hosting Windows
 • K dispozici prostor pro růst s profesionálními hostingovými balíčky
 • Rozsáhlý seznam instalací jedním kliknutím
 • Integrovaný balíček elektronického obchodování

Důvody pro výběr A2 hostování přes GoDaddy

 • Vynikající zákaznická podpora
 • Rychlé načítání webových stránek
 • Rozsáhlá sada zabezpečení je zdarma se všemi plány
 • Tvůrce webových stránek zdarma
 • Funkce akcelerátoru WordPress pro pohodlí, rychlost a zabezpečení

A2 Hosting je vhodný pro ty, kteří právě začínají ve světě vytváření webových stránek a očekávají, že potřebují nějakou podporu od své webhostingové společnosti. Na druhém konci stupnice by byl plán Turbo zajímavý pro ty, kterým je rychlost webové stránky prvořadá.

Balíček doménového jména, tvůrce webových stránek a hostování GoDaddy osloví začátečníka, který chce všechno na jednom místě, i když některé z těchto funkcí jsou za příplatek.

Pro klienty eCommerce je to promíchání: integrovaný balíček GoDaddy s proprietárním nákupním košíku versus odkaz A2 Hosting na jedno kliknutí na některá z nejpopulárnějších eCommerce řešení.

A2 Hosting i GoDaddy jsou dobré možnosti jako poskytovatelé webhostingu; pokud však nic z toho nevyhovuje vašim potřebám, podívejte se na InMotion Hosting, společnost, která si získala solidní reputaci jako skvělý webový hostitel pro firmy. Můžete využít jeho 90denní záruky vrácení peněz k prozkoumání všech 300+ aplikací dostupných v instalační knihovně s jedním kliknutím.

Máte nějaké dotazy ohledně GoDaddy nebo A2 Hosting? Už jste měli zkušenosti s poskytovatelem webových služeb nebo jste se rozhodli jít s jinou společností? Zanechte své připomínky a dejte nám vědět.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map