DreamHost vs A2 Hosting: Který byste měli použít?

DreamHost vs. A2 Hosting srovnání


Rozhodování o tom, kde hostit, může být nejdůležitějším rozhodnutím, které učiníte na svém webu. Aby byl váš podnik úspěšný, potřebujete spolehlivý hosting, který poskytuje funkce, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Toto srovnání mezi DreamHost a A2 Hosting vám pomůže zúžit výběr.

Dreamhost má dlouhou historii jako webhostingová společnost. Společnost byla založena v roce 1997 a provozuje na svých serverech přes 1,5 milionu webových stránek. A2 Hosting, na druhé straně, byl poprvé spuštěn v roce 2003 s ohledem na vývojáře a byl jedním z prvních, který nabízel PHP 5 a Ruby on Rails. Jejich důraz je kladen na výkon.

DreamHost i A2 Hosting poskytují sdílený hosting, spravovaný hosting WordPress a VPS a dedikované serverové plány. Obě společnosti jsou založeny na Linuxu.

DreamHost byl v letech 2014 a 2015 jmenován nejlepším hostitelem společnosti PCMag. A2 Hosting získala řadu ocenění „best of“, několik z nich teprve nedávno v loňském roce.

DreamHost se sídlem v Kalifornii je soukromá hostingová společnost. A2 Hosting je také v soukromém vlastnictví. Její jméno vychází ze skutečnosti, že má sídlo v Ann Arbor (dvě A) v Michiganu.

Porovnejte výkon DreamHost a A2 Hosting

Contents

Uptime a spolehlivost

Sledování dostupnosti

Uptime. DreamHost nemůže zaručit jeho uptime nic lepšího. Má 100% záruku dostupnosti a s vrácením jednoho dne hostingu za každou hodinu prostoje, jakmile je problém nahlášen. A2 Hosting je téměř stejně dobrý, s 99,9% zárukou. A2 Hosting vám vrátí 5% z měsíčního poplatku za každou hodinu, na kterou není váš web dosažitelný kvůli selhání zařízení nebo sítě.

Výkon. DreamHost používá procesory AMD a na svých serverech je nainstalován SSD. A2 používá servery Dell s čtyřjádrovými procesory a všechny jejich plány používají také disky SSD. Jednotky SSD se používají pro lepší výkon a spolehlivost.

Místo hostované DreamHostem mělo za následek dobu načítání 2,10 s, což bylo rychlejší než 70% webů testovaných na Pingdomu. Test srovnatelného místa A2 poskytl dobu načítání 1,49 s, rychlejší než 81% testovaných míst.

Spolehlivost. DreamHost má několik datových center v USA. Existují dvě kalifornská datová centra a datové centrum v Ashburn ve Virginii. DreamHost konsoliduje kalifornská datová centra do nedávno otevřeného datového centra v Portlandu v Oregonu. Ve všech datových centrech je redundance napájení a chlazení, zálohování nafty a zabezpečení 24/7.

A2 Hosting má datová centra po celém světě, s centry v Michiganu, Amsterdamu a Singapuru. Datová centra mají redundantní možnosti napájení a chlazení a také čtyřnásobné připojení k síti. Zálohy nafty jsou k dispozici pro nouzové situace. Jsou monitorovány na místě z hlediska bezpečnosti a spolehlivosti.

Názor na Dreamhost a hostingový výkon A2

DreamHost i A2 Hosting zajišťují spolehlivost a výkon jako klíčové funkce a oba přinášejí působivé výsledky.

Vlastnosti DreamHost a A2 Hosting

Porovnejte klíčové funkce

Porovnání klíčových funkcí

Poznámka: Když jsou funkce popsány, nenechte se uvádět v omyl marketingovými podmínkami, jako jsou „neomezené“ a „neměřené“. Neznamená to „spotřebujte tolik, kolik chcete“. Místo toho se podmínky vztahují k tomu, co hostingové společnosti „považují za přiměřené použití“. Hostingové společnosti budou pokutovat nebo pozastavovat weby, o kterých se domnívají, že jdou nad rámec toho – někdy bez varování. Hostitelské společnosti však uvádějí, že většina uživatelů se k varování nikdy nedostane.

Registrace domény. Oba hostitelé jsou registrátory domén. DreamHost poskytuje bezplatný rok registrace domény pro nové účty. A2 Hosting tuto možnost nemá.

Tvůrce webových stránek. DreamHost ani A2 Hosting nemá žádné vestavěné tvůrce webových stránek, přestože A2 Hosting uvádí, že podporuje většinu bezplatných a komerčních tvůrců webových stránek..

Databáze. DreamHost nabízí neomezené databáze MySQL. A2 Hosting omezuje počet na 5 databází na nejnižší úrovni, ale má neomezený počet databází povolených na jiných úrovních a plánech. A2 Hosting také podporuje PostgreSQL.

E-mailové účty. DreamHost poskytuje neomezené e-mailové účty a předávání e-mailů. A2 Hosting opět omezuje nejnižší úroveň a umožňuje 25 účtů. Ostatní úrovně a plány nabízejí neomezené e-mailové účty. Neomezené účty jsou užitečné, pokud máte mnoho zaměstnanců. Umožňuje také vytvoření samostatných účtů pro každé oddělení ve vaší firmě, jako je prodej, podpora a informace.

Hosting WordPress. DreamHost a A2 Hosting nabízejí řízené plány WordPress. Spravované plány WordPress obvykle stojí více než standardní sdílený plán, i když A2 Hosting se liší – jeho spravovaná cena WordPress je stejná jako u standardních sdílených plánů.

Část dodatečných nákladů je způsobena tím, že spravované plány WordPress jsou obvykle umístěny na optimalizované servery s ukládáním do mezipaměti a zvýšeným zabezpečením pro zvýšení výkonu a stability. Další výhodou spravovaného hostování WordPress je to, že zálohování a aktualizace vašich webů WordPress se provádí za vás. To vám umožní zaměřit se na váš obsah místo na technické věci.

eCommerce řešení. DreamHost a A2 Hosting podporují bezplatné nákupní vozíky dostupné prostřednictvím ovládacích panelů, jako jsou Magneto, ZenCart, PrestaShop a další. DreamHost také podporuje komerční tvůrce webových stránek eCommerce, Café Commerce – ačkoli to není zdarma.

Zálohy. Zásada DreamHost zakazuje ukládání záloh vytvořených uživatelem na serveru na server. Jakékoli manuální zálohy vytvořené uživatelem musí být staženy a odstraněny z hostitelského serveru co nejdříve po jejich vytvoření.

Data a databáze webových stránek jsou automaticky zálohovány, ale zálohy nejsou zaručeny. A2 Hosting nabízí Server Rewind pro všechny kromě nejnižších úrovní. Server Rewind pořizuje automatické snímky vašeho webu a umožňuje obnovení jednotlivých souborů, databází nebo celého webu.

Zabezpečení hostingu. DreamHost používá Spamhaus k filtrování e-mailů a používá Arbor Networks k zajištění ochrany DDoS. A2 Hosting také bere bezpečnost velmi vážně. Prostřednictvím programů Perpetual Security a HackScan, které jsou poskytovány bezplatně, skenuje a aktivně jedná proti hrozbám DDoS, malwaru a virům. Používá standardní ochranu proti spamu a rozšířené filtrování spamu Barracuda pro e-mail.

A2 Hosting také používá nástroj Patchman Enhanced Security Tool, který vyhledává software a aplikace, které vyžadují oprava, a upozorní vás, když jsou aplikace zastaralé..

DreamHost poskytuje SSL prostřednictvím Let’s Encrypt on its plans. A2 nabízí zdarma sdílené SSL certifikáty pro své plány prostřednictvím cPanelu a lze také zakoupit privátní SSL.

Kontrolní panel. DreamHost používá proprietární ovládací panel, který je založen více na textu než na ikonovém rozhraní průmyslového standardu cPanel, který A2 Hosting používá.

Zelený. DreamHost nakupuje kredity Renewable Energy Credits a má uhlíkově neutrální stopu. A2 se může pochlubit také stoprocentní bezuhlíkovou stopou. A2 se také aktivně účastní ekologických aktivit, jako je výsadba stromů, v oblasti Ann Arbor.

Partnerské a prodejní programy. Partnerský program DreamHost platí 97 USD za každé doporučení, až do výše 1164 USD ročně. Partnerský program A2 Hosting platí za každé doporučení 85 $, bez omezení. A2 má také prodejní program, který umožňuje budování značky.

Extras. DreamHost prodává úložiště na svých cloudových serverech za měsíční poplatek, v závislosti na tom, kolik ukládáte. A2 Hosting má kredity v hodnotě 50 $ pro Bing / Yahoo.

Názor na klíčové funkce DreamHost a A2 Hosting

DreamHost prodává úložiště na svých cloudových serverech za měsíční poplatek, v závislosti na tom, kolik ukládáte. A2 Hosting má kredity v hodnotě 50 $ pro Bing / Yahoo.

Porovnejte plány webhostingu a ceny DreamHost a A2 Hosting

Hostingové plány a ceny

Porovnání cenových plánů

Poznámka: Ceny na webu neustále hostují změny kvůli konkurenční povaze odvětví. To také vede k mnoha propagačním cenám. Vzhledem k tomu, že propagační ceny jsou obvykle omezeny na první funkční období, znamená to, že se registrace na delší období rovná vyšším úsporám. Dokonce i bez promo akce mají delší podmínky obvykle za následek cenové slevy. Níže uvedené ceny odrážejí ceny v době tohoto srovnání.

DreamHost. DreamHost nekomplikuje věci mnoha různými úrovněmi a plány. Existuje pouze jeden plán, cena na 7,95 $ na tříleté období. Plán přichází s neomezeným vším – neomezené úložiště, neomezená šířka pásma, neomezené e-mailové účty a neomezené domény.

Součástí plánu je bezplatná registrace domény na jeden rok a bezplatný SSL. K dispozici je vyhrazená IP za měsíční poplatek 5,95 $. DreamHost také poskytuje šest vysoce škálovatelných úrovní cloudového hostingu, které jsou pro redundanci zrcadleny na třech místech. Cena se pohybuje od 4,50 dolaru za měsíc do 96 dolaru za měsíc.

DreamHost nabízí pouze jeden plán spravovaného hostování WordPress. Přichází s 30 GB úložiště SSD a neomezeným počtem návštěvníků měsíčně. WordPress se při instalaci automaticky instaluje. Plán je dodáván s vyhrazenou IP a je hostován na VPS s SSD. Plán DreamHost je omezen na jednu webovou stránku a jednu databázi MySQL a cena je 19,95 USD s ročním plánem. A2 Hosting má tři spravované plány WordPress.

A2 Hosting. A2 Hosting nabízí tři sdílené plány. Lite umožňuje jeden web, pět databází a cena je 3,92 $ měsíčně. Swift a Turbo každý umožňují neomezené weby a neomezené databáze. Cena Swift je 4,90 $ měsíčně a Turbo 9,31 USD měsíčně. Všechny tři mají neomezené úložiště SSD a neomezenou šířku pásma. A2 Hosting má také CloudLinux, verzi Centos OS, která je rychlejší a má méně zákazníků na server než většina.

A2 Hosting má tři spravované plány WordPress. Ceny jsou stejné jako sdílené plány za 3,92 $, 4,90 $ a 9,31 $. Lite je omezen na jeden web a pět databází; Swift a Turbo nabízejí neomezené weby a databáze. Všechny plány jsou založeny na SSD a mají ukládání do mezipaměti, i když plán Turbo optimalizoval ukládání do mezipaměti. Všichni mají možnost CDN a další možnosti zabezpečení. Swift a Turbo také přicházejí s Server Rewind pro zálohování.

VPS a vyhrazené plány: DreamHost má čtyři plány VPS, které obsahují SSD a začínají na 15 USD měsíčně, s nejvyšší úrovní 120 USD měsíčně. Plány DreamHost VPS, které nabízejí neomezenou šířku pásma a neomezené domény, jsou vhodné pro malé a střední podniky, které přerostly sdílený hosting..

A2 Hosting má dva plány VPS se třemi úrovněmi v každé. Nespravované úrovně jsou ceny 5 $, 10 $ a 15 $ měsíčně. Spravované úrovně jsou 32,99 $, 46,19 $ a 65,99 $ měsíčně. Plány A2 Hosting také obsahují SSD, ale existují omezení na šířku pásma a úložiště.

DreamHost má některé vyhrazené možnosti, počínaje 149 USD měsíčně, s cenami v závislosti na vybrané konfiguraci. DreamHost umožňuje neomezený počet IP a neomezenou šířku pásma na svých vyhrazených úrovních. A2 Hosting má dva plány se třemi úrovněmi v každé, jako v plánech VPS. Nespravovaná cena začíná na 99,59 $ za měsíc a plán spravovaných začíná na 141,09 $ za měsíc. A2 Hosting má omezení šířky pásma a úložiště, ale jsou celkem velkorysá.

Záruka vrácení peněz: DreamHost má v oboru špičkovou 97denní záruku vrácení peněz. Záruka hostingu A2 Hosting je také lepší než standardní standard 30 dnů s kdykoli nabízenou nabídkou vrácení peněz. Prvních 30 dní je plně vráceno; po 30 dnech je vrácení peněz hodnoceno. DreamHost vám sdělí poplatek za registraci domény, pokud jste využili bezplatného roku registrace.

Názor na ceny hostingových plánů

DreamHost má nejlepší záruku vrácení peněz v oboru – ačkoli A2 Hosting je také lepší než průmyslový standard. DreamHost usnadňuje výběr sdíleného nebo spravovaného plánu WordPress, v každém je pouze jedna vrstva. Ceny A2 Hosting za plány VPS a dedikovaných serverů jsou velmi atraktivní pro malé a střední podniky.

Jak snadné používat DreamHost a A2 Hosting

Snadnost použití

Jak snadné použití rozhraní

Kontrolní panel. Proprietární ovládací panel DreamHost má spoustu funkcí, ale pokud nebudete přenášet své stránky později, nebude to způsobeno průmyslovým standardem. A2 Hosting používá uživatelsky přívětivé rozhraní ikon cPanel založené na ikonách.

Instalační služba jedním kliknutím. DreamHost obsahuje sekci instalačního programu na jedno kliknutí, ačkoli není k dispozici tolik aplikací, jaké poskytují ostatní instalační programy. A2 Hosting používá Softaculous jako instalátor na jedno kliknutí pro stovky aplikací.

Navigace na webu. Webové stránky DreamHost i A2 Hosting poskytují vše, co potřebujete k výběru plánu. Oba mají užitečné srovnávací grafy pro porovnání úrovní ve svých plánech, ačkoli A2 Hosting přidává užitečné odkazy do vyskakovacích oken pro mnoho termínů a možností uvedených v jeho grafech. Bot jsou čisté a uživatelsky přívětivé. DreamHost však ztěžuje nalezení některých informací, aniž by se uchýlil k Googlu nebo si přečetl wiki.

Stanovisko k snadnému použití

Oba hostitelé se snadno používají, ale hosting A2 má výhodu díky použití standardního cPanelu, má robustnější instalátor aplikací na jedno kliknutí a usnadňuje vyhledávání informací než DreamHost..

Podpora DreamHost a A2 Hosting

Technická a zákaznická podpora

Uživatelská podpora porovnána

DreamHost a A2 Hosting získávají od zákazníků vysoké známky za služby a podporu a podpůrný personál je považován za přátelský a dobře informovaný.

A2 Hosting má telefon, e-mail a živý chat 24/7. DreamHost má kontaktní stránku, na kterou máte dotazy e-mailem. Jakmile si od nich DreamHost zakoupíte, existuje více možností podpory, ale telefon není jedním z nich. DreamHost má jinou wiki, která je podle potřeby aktualizována a má spoustu informací, podobně jako znalostní báze. DreamHost a A2 Hosting mají blog a fórum a A2 Hosting má stránku na Facebooku.

Stanovisko k podpoře uživatelů

Obě hostingové společnosti získávají vysoké známky za znalosti a vstřícnost personálu servisu a podpory. Obě poskytují velké množství rad a informací. Avšak pro mnoho lidí, kteří nemají telefonickou podporu, není DreamHost tak přátelský.

Uživatelské recenze DreamHost a A2 Hosting

uživatelské recenze

Uživatelské recenze ve srovnání

Poznámka: Vzhledem k tomu, že recenze zveřejňují ti, kteří se cítí velmi silně a jsou tedy silně negativní nebo silně pozitivní, neměli by být rozhodujícím faktorem pro výběr webhostingu. Nicméně, když něco přijde důsledně, může být něco zvážit.

Negativní recenze pro DreamHost a A2 Hosting

DreamHost. Nejčastější stížností zákazníků DreamHost je nedostatek telefonické podpory. Někteří také hlásí flekavou podporu chatu.

A2 Hosting. A2 získává méně negativních recenzí než většina společností. Obvykle se jedná o jednotlivé případy špatných zkušeností s podporou zákazníků.

Pozitivní recenze pro DreamHost a A2 Hosting

DreamHost. Zákaznická podpora od DreamHostu získává většinu času pozitivní komentáře. DreamHost také přijímá kudos za svůj téměř neomezený vše sdílený plán za tak nízkou cenu.

A2 Hosting. A2 získává mnoho pozitivních recenzí pro zákaznickou podporu. Zákazníci také ohromí počet funkcí za cenu a rychlost serverů A2 Hosting.

Názor na uživatelské recenze

Celkově jsou obě tyto hostingové společnosti zákazníky dobře přijímány. A2 Hosting však získává méně negativních recenzí než DreamHost.

Závěr o srovnání DreamHost a A2 Hosting

Který hosting je pro vás nejlepší?

Výběr nejlepší platformy

DreamHost a A2 Hosting mají mnoho podobných funkcí, ale existují důvody, proč učinit jednu více žádoucí než druhou.

Důvody, proč zvolit hosting A2 přes DreamHost:

 • Záruka vrácení peněz kdykoli
 • VPS za konkurenceschopné ceny a specializované plány
 • Používá průmyslový standard cPanel
 • 24/7 telefonická a chatová podpora

Důvody, proč si vybrat DreamHost přes A2 Hosting:

 • Jednoduchost jednoho plánu pro sdílený a spravovaný hosting WordPress
 • Nejdelší záruka vrácení peněz
 • „Neomezené“ funkce na všech úrovních sdílených plánů

Přestože je DreamHost vhodný pro středně velké až velké podniky díky cenově dostupným plánům VPS a dedikovaným serverům s neomezenou šířkou pásma, tvorba cen A2PS za plány VPS a dedikovaných serverů z něj činí atraktivní volbu. Sdílený hostingový plán DreamHost je atraktivní pro ty, kteří chtějí „neomezené vše“, aniž by se museli rozhodovat mezi úrovněmi.

Pro začátečníky však nemusí být vhodný, protože neexistuje žádný tvůrce webových stránek ani telefonická podpora. Obě tyto hostingové společnosti nabízejí dobrou cenu za počet funkcí, které poskytují ve svých plánech.

Toto srovnání uvádí pouze dvě z mnoha možností, které jsou k dispozici v webhostingu. Pokud můžete utratit o několik dolarů více, než je rozpočet, můžete se rychlým načtením a rychlostí odezvy a prémiovými funkcemi s programem SiteGround. Pro jiného hostitele, který by byl vynikající volbou pro spravovaný WordPress, byste se mohli podívat do InMotion Hosting

Máte nějaké dotazy ohledně DreamHost nebo A2 Hosting? Jaké byly vaše zkušenosti s webhostingem obecně? Zanechte své připomínky a dejte nám vědět.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map