Bluehost vs SiteGround: Ktorú z nich by ste mali použiť?

„Ak vaše podnikanie nie je na internete, vaše podnikanie bude mimo podnikania“ – Bill Gates.


S tempom, akým sa webové stránky dnes vytvárajú a hostia na webe, sa zdá, že si ľudia konečne uvedomili dôležitosť vyhlásenia na internete a Bill Gatesa..

A toto uvedomenie si potreby online prítomnosti firiem prinieslo nárast mnohých poskytovateľov hostingu.

Ale výber toho, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám, nie je taký jednoduchý.

V tejto úlohe sme vám pomohli výberom dvoch najpopulárnejších webových hostiteľov, Bluehost a SiteGround.

Uskutočnili sme objektívne preskúmanie kľúčových funkcií Bluehost a SiteGround s cieľom pomôcť vám urobiť postup výberu poskytovateľa webhostingu trochu ľahším..

Hĺbkové porovnanie týchto dvoch spoločností sa zameriavame na ich vlastnosti hostingu, výhody, nevýhody, recenzie zákazníkov, tvorbu cien a plány,

Bluehost bol založený v roku 1996, a tak bol v hostingu viac ako 19 rokov. SiteGround má menej skúseností asi 12 rokov od svojho založenia v roku 2004.

Obe spoločnosti, ktoré poskytujú webhosting, si však získali pozíciu medzi najobľúbenejšími a najlepšími webovými hostiteľmi na svete.

Bluehost so sídlom v Utahu v USA je webhosting vlastnený spoločnosťou Endurance International Group (EIG), ktorá má pod svojím menom niekoľko ďalších hostiteľských spoločností. SiteGround nie je jedným z nich; jej ústredie sa nachádza v bulharskej Sofii.

Bluehost je už dlho jedným z popredných svetových poskytovateľov webhostingu, ktorý hostil viac ako 2 milióny webov spoločne so svojimi sprievodnými spoločnosťami EIG..

Hoci SiteGround nemusí byť taký veľký ako Bluehost, vyšplhal po rebríku a tiež sa ukázal ako jedno z najvýhodnejších riešení webhostingu..

Kvalita webhostingových služieb Site Ground je známa na viac ako 450 000 stránkach.

Okrem toho obaja weboví hostitelia ponúkajú zdieľaný hosting, VPS hosting, vyhradený serverový hosting, hosting WordPress a cloudový hosting.

SiteGround však ponúka aj hostingové riešenia pre CMS, vrátane Joomly a Drupalu.

SiteGround sa ďalej angažuje ako sponzor pre také komunity s otvoreným zdrojom, ako sú Joomla, WordPress a Magenta..

Spoločnosť SiteGround tiež nadviazala partnerstvo s viacerými spoločnosťami vrátane spoločností GlobalSign, cPanel, Softaculous, SingleHop, CloudFlare, SoftLayer, OpenSRS, 1H a Open Classifieds..

Bluehost aj Siteground získali ceny.

Bluehost bol víťazom niekoľkých ocenení od hostiteľa Recenzia: Najlepšia webhostingová spoločnosť, Najlepší rozpočet, Najlepší cenovo dostupný hosting,

Spoločnosť SiteGround bola tiež držiteľom niekoľkých ocenení vrátane najlepšieho dostupného hostingu v roku 2013 a najlepšie spravovaného hosťovania WordPress Personal by WebHostingCat v roku 2015..

Porovnať výkon Bluehost a SiteGround

Contents

Uptime, spoľahlivosť, rýchlosť a výkon

Monitor prevádzkyschopnosti

uptime. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sú Bluehost a SiteGround tak populárne, je to, že zabezpečujú, že vaše stránky hostené na ich serveroch sú väčšinou k dispozícii..

Inými slovami, ponúkajú výrazne vysoké percento dostupnosti. Aj keď SiteGround poskytuje záruku dostupnosti 99,99%, Bluehost výslovne neposkytuje žiadnu záruku.

Pri testovaní na niekoľkých našich webových stránkach v reálnom čase sa však zistilo, že doba pohotovosti, ktorú ponúkajú obaja poskytovatelia hostingu, je približne 99,99%..

Spoľahlivosť. Dátové centrá SiteGround poskytujú vysokú úroveň redundancie elektriny spolu s niekoľkými možnosťami zlyhania, ktoré pozostávajú z viacerých zdrojov napájania, ich vlastných generátorov energie a technológie UPS podnikovej triedy..

Všetky tieto dátové centrá sa tiež dôkladne monitorujú prostredníctvom nepretržitej ľudskej bezpečnosti, pascí na kontrolu prístupu, biometrie, nepriestrelných lobby a video sledovaním. Všetky tieto faktory robia servery SiteGround jedným z najspoľahlivejších na svete.

Dátové centrum Bluehost sa nachádza v Utahu. Centrum podporuje kľúčové funkcie, ako napríklad zálohovanie napájania UPS, zálohovanie zrkadleného úložiska, generátory nafty a ďalšie funkcie súvisiace s napájaním.

Bluehost tiež ponúka vynikajúcu spoľahlivosť pre vaše stránky s pokročilými servermi a hardvérom.

Rýchlosť a výkon. SiteGround má dátové centrá v štyroch rôznych krajinách, konkrétne v USA, Veľkej Británii, Holandsku a Singapure, na troch rôznych kontinentoch.

To vám dáva možnosť hostiť vaše stránky na serveroch umiestnených najbližšie k miestu hlavných návštevníkov vašich stránok, čo vedie k vyššej rýchlosti a výkonnosti webových stránok.

Na serveroch Bluehost neexistuje žiadne takéto dátové centrum na rôznych kontinentoch.

SiteGround tiež používa Apache, CentOS, MySQL, PHP a WHM / cPanel pre väčšinu svojich serverov. Pod značkou 1H vytvorila vlastné softvérové ​​riešenia na izoláciu a monitorovanie účtov a na optimalizáciu rýchlosti svojich serverov.

Maximálny čas potrebný na vybavenie žiadosti o načítanie stránky často pomáha určiť kvalitu serverov a výsledný výkon.

Testovali sme čas načítania stránky hostenej na serveroch Bluehost v priebehu času a porovnali sme ju s časom načítania stránky hostenej na serveri SiteGround. Priemerná doba načítania pre Bluehost bola asi 2,4 s, zatiaľ čo pre SiteGround vyšla asi 2,2 s.

Považujeme časy načítania oboch hostiteľov za vynikajúce.

SiteGround tiež zvyšuje rýchlosť vašich webových stránok pomocou ukladania do vyrovnávacej pamäte, Memcache, SuperCacher a CloudFare. To pomáha webovým serverom poskytovať o niečo lepší výkon počas hustej premávky.

Stanovisko k výkonnosti spoločnosti Bluehost a SiteGround

Modely Bluehost aj SiteGround dokážu udržať vaše webové stránky väčšinu času zabezpečením vysokého výkonu a rýchlosti, s vynikajúcou spoľahlivosťou..
Skutočnosť, že server SiteGround vo veľkej miere využíva statické ukladanie do vyrovnávacej pamäte s optimalizovanými servermi a má dátové centrá umiestnené v štyroch rôznych krajinách, je preferovanou možnosťou..

Funkcie Bluehost a SiteGround

Porovnať kľúčové funkcie

Porovnanie kľúčových funkcií

Tvorca webových stránok. SiteGround neposkytuje nástroj na tvorbu webových stránok. Poskytuje však veľa užitočných sprievodcovských sprievodcov a návody. Tieto vám pomôžu vytvoriť webovú stránku, nastaviť Joomlu atď.

V skutočnosti vás prevedú krok za krokom pokynmi počas celého procesu nastavenia vášho webu. Okrem toho musíte spravovať iba časť obsahu.

Okrem toho si môžete nastaviť blog pomocou WordPress, wiki pomocou Site Software alebo fóra platformy phpBB3..

Pokiaľ ide o vývoj webových stránok s minimálnym alebo žiadnym kódovaním pomocou funkcie drag-and-drop, Bluehost vám poskytuje populárneho tvorcu webových stránok Weebly.

Môžete si vytvoriť jednoduchý, minimalistický web pomocou bezplatnej verzie Weebly alebo sa rozhodnúť pre prístup k množstvu pokročilých funkcií upgradom na platený plán (8,99 dolárov mesačne). Bluehost tiež ponúka staviteľa mobilných webových stránok goMobi.

zabezpečenia. Určite vás potešia SiteGround a Bluehost, pokiaľ ide o ich rozsiahle bezpečnostné funkcie. Pozostávajú z ochrany pomocou horúcich liniek, ako aj z rôznych nástrojov zameraných na ochranu proti spamu, ako napríklad Apache Spam Assassin, Spam Experts a Spam Hammer..

Bluehost tiež ponúka CloudFlare na zvýšenie bezpečnosti vašich stránok pomocou SSL a ochrany proti útokom DDoS (Distributed Denial of Service). SiteGround tiež ponúka integráciu CloudFlare.

Bluehost ďalej rozširuje podporu ďalších bezpečnostných funkcií, ako sú zoznamy adries IP, adresáre chránené heslom, správa digitálnych certifikátov a súkromné ​​kľúče..

Umožňuje vám tiež používať zabezpečenie domény SiteLock, ktoré je k dispozícii približne 1,67 USD mesačne. Prístup Secure Shell (SSH) umožňuje správcom vašich webových stránok zabezpečený prístup ku konfiguračným súborom.

SiteGround je známy svojimi bezpečnostnými prvkami. Okrem už spomínaných bezpečnostných funkcií ponúka SiteGround tiež zoznamy IP adries a add-on HackAlert Monitoring (približne 1 $ mesačne), ktorý vás informuje, či je váš web napadnutý..

Funkcia SiteGround tiež umožňuje správcom zabrániť veľmi účinným zabezpečovacím prvkom s označením „Leech Protect“, ktorý používateľom umožňuje odhaliť alebo verejne zverejniť svoje heslá do určitých častí vášho webu.

Spravovaný hosting WordPress. Vďaka riadenému hostingu WordPress od spoločnosti Bluehost nemusíte inštalovať softvér CMS WordPress, pretože je predinštalovaný.

SiteGround tiež ponúka spravovaný hosting WordPress a postará sa o inštaláciu, aby sa zabezpečilo lepšie zabezpečenie, denné zálohovanie a automatické aktualizácie doplnkov pre vaše weby WordPress..

SiteGround má lepšie možnosti pre lacný hosting WordPress s minimálnou konfiguráciou ako Bluehost.

Bluehost však ponúka lepšie hostingové plány WordPress s vysokou konfiguráciou, ktoré sú vhodné pre extrémne vysoký objem prenosu.

Riešenie elektronického obchodu. S programom SiteGround získate možnosti automatického inštalátora pre rôzne aplikácie elektronického obchodu, ako sú CSCart, Magento a PrestaShop, ktoré vám umožňujú rýchlo nastaviť internetový obchod..

Prípadne môžete použiť ktorúkoľvek z možností elektronického obchodu dostupných v Softaculous, ako sú Showare, OpenCart a ZenCart. SiteGround tiež ponúka celý rad možností zameraných iba na nákupné vozíky alebo dodatočne iba na fakturáciu a fakturáciu.

Bluehost poskytuje aj množstvo funkcií súvisiacich s elektronickým obchodom. Umožní vám ľahko zostaviť váš internetový obchod pomocou funkcie drag-and-drop aplikácie Magento.

Okrem toho môžete použiť nákupné vozíky, ako napríklad Cube Cart, ZenCart a Agora, a na zabezpečenie bezpečných platobných transakcií pre svojich zákazníkov môžete použiť platobnú bránu TransFirst..

Stanovisko k hlavným funkciám Bluehost a SiteGround

Hoci obaja weboví hostitelia ponúkajú spoľahlivú bezpečnosť, SiteGround ponúka inovatívnejšie bezpečnostné riešenia, ktoré sú povinné zaistiť úplnú bezpečnosť nováčikovských webových stránok pred útokmi. Pokiaľ ide o tvorcov webových stránok, Bluehost ponúka lepšie a ľahšie použiteľné možnosti vo forme Weebly a goMobi.

Porovnajte plány webhostingu a ceny služieb Bluehost a SiteGround

Hostingové plány & stanovenie ceny

Plány porovnávania cien

Poznámka: Obaja weboví hostitelia ponúkajú iba hostingové plány pre Linux; Tu sú ich kľúčové vlastnosti a ceny.

Najlacnejší hostingový plán Bluehost (zdieľaný) je k dispozícii za približne 3,95 dolárov mesačne (plán štartéra Bluehost) ,; zatiaľ čo najlacnejší hostingový plán SiteGround (zdieľaný) okolo 6,95 dolárov mesačne (plán spustenia).

Ak by na začiatku boli webové stránky a veľké objemy prenosu, na začiatok by stačilo desať lacných plánov.

Zdieľané plány hostenia. Tu je porovnanie plánov zdieľaného hostenia Bluehost s plánmi zdieľaného hostenia servera SiteGround.

Bluehost Starter začína na približne 3,95 dolárov mesačne (trojročné predplatné) alebo 4,95 dolárov mesačne (dvojročné predplatné) alebo 5,95 dolárov mesačne (jednoročné predplatné), s 50 GB miesta na disku, piatimi e-mailovými účtami a neobmedzenými databázami MySQL pre jedna webová stránka.

Bluehost Plus začína na približne 6,95 dolárov mesačne (trojročné predplatné) alebo 7,95 dolárov mesačne (dvojročné predplatné) alebo 8,95 dolárov mesačne (jednoročné predplatné), s 150 GB miesta na disku, 100 e-mailových účtov a neobmedzené databázy MySQL pre desať webové stránky.

Bluehost Business Pro začína na 14,95 dolárov mesačne (trojročné predplatné) alebo 16,95 dolárov mesačne (dvojročné predplatné) alebo 19,95 dolárov mesačne (jednoročné predplatné), s nemeraným diskovým priestorom, neobmedzeným počtom e-mailových účtov a neobmedzenou databázou MySQL pre neobmedzené webové stránky.

Všetky plány zdieľaného hostenia SiteGround ponúkajú neobmedzené databázy MySQL, bezplatné domény, bezplatné prevody stránok a bezplatné e-mailové účty.,

SiteGround Startup sa začína na 6,95 dolárov mesačne (ročné alebo vyššie predplatné), s 10 GB úložného priestoru pre jednu webovú stránku, aby zvládla približne 10 000 mesačných návštevníkov.

SiteGround GrowBig začína na 9,95 dolárov mesačne (ročné predplatné alebo vyššie), s 20 GB úložného priestoru pre viac webových stránok, aby spracovalo asi 25 000 mesačných návštevníkov. Je tiež dodávaný s programom WordPress SuperCacher, prioritnou technickou podporou a jednoročným certifikátom SSL.

SiteGround GoGeek sa začína na 14,95 dolárov mesačne (ročné alebo vyššie predplatné), s 30 GB úložného priestoru pre viac webových stránok, aby spracovalo približne 100 000 mesačných návštevníkov.

GoGeek tiež prichádza s WordPress SuperCacher, jednoročným certifikátom SSL, prioritnou technickou podporou, rozmiestnením WordPress jedným kliknutím, predinštalovaným Git pre WordPress a bezplatnou kompatibilitou PCI.

Spravované hostingové plány WordPress. Obaja weboví hostitelia ponúkajú riadený hosting WordPress:

Spúšťanie SiteGround StartUp sa začína na 9,95 dolárov mesačne (k dispozícii so zľavou 30%; 6,95 dolárov mesačne), s 10 GB úložného priestoru pre jednu webovú stránku, aby zvládla približne 10 000 mesačných návštevníkov.

SiteGround GrowBig začína na 14,95 dolárov mesačne (k dispozícii so zľavou 33%; 9,95 dolárov mesačne), s 20 GB úložného priestoru pre viac webových stránok, ktoré môžu spracovať približne 25 000 mesačných návštevníkov. Je tiež dodávaný s programom WordPress SuperCacher, prioritnou technickou podporou a jednoročným certifikátom SSL.

SiteGround GoGeek sa začína na 29,95 dolárov mesačne (k dispozícii so zľavou 50%; 14,95 dolárov mesačne), s 30 GB úložného priestoru pre viac webových stránok, ktoré môžu spracovať približne 100 000 mesačných návštevníkov.

GoGeek tiež prichádza s WordPress SuperCacher, jednoročným certifikátom SSL, prioritnou technickou podporou, rozmiestnením WordPress jedným kliknutím, predinštalovaným Git pre WordPress a bezplatnou kompatibilitou PCI.

Služba Bluehost Blogger začína na 24,99 dolárov mesačne (približne 12,49 dolárov iba na prvý mesiac), s úložiskom 30 GB a jednou adresou IP pre päť webových stránok, ktoré môžu spracovať približne 100 miliónov návštevníkov mesačne.

Bluehost Professional začína na 74,99 dolárov mesačne (približne 37,50 dolárov iba na prvý mesiac), s úložiskom 60 GB a jednou adresou IP pre desať webových stránok, ktoré môžu spracovať približne 300 miliónov návštevníkov mesačne.

Bluehost Business začína na 119.99 dolárov za mesiac (približne 60 dolárov za prvý mesiac), so 120 GB úložného priestoru a jednou IP adresou pre 20 webových stránok, aby spracovalo približne 600 miliónov návštevníkov mesačne.

Bluehost Enterprise začína na $ 169,99 mesačne (okolo 85 dolárov za prvý mesiac), s úložiskom 240 GB a jednou IP adresou pre 30 webových stránok, aby zvládol neobmedzené množstvo mesačných návštevníkov.

Hostingové plány VPS: Obidve spoločnosti poskytujúce hosting ponúkajú štyri hostingové plány VPS. Zatiaľ čo server SiteGround ponúka šírku pásma 5TB so všetkými ich plánmi hostenia VPS, Bluehost ponúka pre svoje plány šírku pásma od 1 TB do 4 TB..

Najvyššia RAM, ktorú ponúka Bluehost, je 8 GB, zatiaľ čo najväčšia, ktorú poskytuje SiteGround, sú 4 GB. Podobne je maximálna kapacita úložiska ponúkaná spoločnosťou Bluehost 240 GB, zatiaľ čo server SiteGround ponúka iba 80 GB.

Ceny hostingových plánov Bluehost VPS sa pohybujú od približne 29,99 dolárov mesačne do maximálne približne 11,99,99 dolárov mesačne.

V porovnaní s tým sa ceny hostingových plánov VPS spoločnosti SiteGround pohybujú od približne 60,00 dolárov za mesiac až po najvyššie približne 140,00 dolárov za mesiac. SiteGround sa tiež ukázal byť o niečo drahší pre menej plánov VPS konfigurácie ako Bluehost.

Vyhradené plány hostenia: Obaja weboví hostitelia ponúkajú tri typy špecializovaných hostingových plánov. SiteGround ponúka maximálne úložisko asi štyrikrát 500 GB v porovnaní s maximom 1 TB poskytnutým spoločnosťou Bluehost.

Bluehost tiež ponúka maximálnu šírku pásma 15TB (s plánom Bluehost Premium), zatiaľ čo server SiteGround ponúka iba šírku pásma 5TB so všetkými plánmi vyhradených serverov. Obe ponúkajú maximálnu RAM 16 GB.

Najnižšia cena za plán Bluehost je 149,99 dolárov mesačne, zatiaľ čo cena za program SiteGround je 229,00 dolárov mesačne.

Na opačnom konci cenovej stupnice sú najvyššie náklady za plán hostingového plánu Bluehost 249,99 dolárov mesačne, zatiaľ čo maximálna cena za plán hostingového servera SiteGround nás 429,00 dolárov mesačne.

SiteGround je opäť o niečo drahší ako Bluehost.

Garancia vrátenia peňazí. Bluehost a SiteGround ponúkajú podobné záručné doby vrátenia peňazí približne 30 dní.

Stanovisko k stanovovaniu cien plánov hostenia

Zdieľané plány hostenia programu SiteGround sú vhodnejšie pre úplných začiatočníkov, ktorí potrebujú minimálnu konfiguráciu a nechcú minúť veľa peňazí počas počiatočného obdobia..
Keď sa však pohnete smerom k vysoko konfiguračným VPS hostingovým plánom alebo vyhradeným hostingovým plánom, Bluehost ponúka lepšie alebo podobné konfigurácie za nižšie ceny ako SiteGround..

Ako ľahko sa používa Bluehost a SiteGround

Jednoduchosť použitia

Ako ľahko použiteľné rozhranie

SiteGround a Bluehost používajú cPanel, priemyselný štandardný ovládací panel. Používanie tohto ovládacieho panela je neuveriteľne jednoduché a ak ste skúsený webmaster, pravdepodobne ste už podobné typy ovládacích panelov použili predtým.

Obaja weboví hostitelia sa tiež môžu pochváliť ľahko použiteľnými inštalátormi na jedno kliknutie.

Stanovisko k jednoduchému použitiu

Medzi SiteGround a Bluehost existuje väzba, pokiaľ ide o ich ľahké použitie.

Podpora Bluehost a SiteGround

Technická podpora a podpora zákazníkov

Podpora používateľov v porovnaní

SiteGround a Bluehost ponúkajú rôzne možnosti, ako sa spojiť so svojím tímom podpory a rýchlo vyriešiť prípadné otázky alebo problémy.

SiteGround vám poskytuje telefonickú podporu 24x7xx52, live chat, systém predaja lístkov atď. Funkciu živého rozhovoru sme testovali dvakrát a pri oboch príležitostiach sme dostali uspokojivú odpoveď do jednej minúty, čo je veľmi rýchle.

Počet článkov, návodov a vysoko výkonných sprievodcov, ktorí vás prevedú inštaláciou rôznych softvérových riešení, je pre vás a vaše webové stránky viac ako dosť..

Bluehost ponúka podobné funkcie ako SiteGround, ale ich tím podpory trvá dlhšie, než bude reagovať na živé rozhovory, ako tím podpory zákazníkov spoločnosti SiteGround..

V porovnaní s tým pravdepodobne nájdete podporný tím SiteGround, ktorý bude mať pri ruke efektívnejšie riešenie ako tím Bluehost.

Stanovisko k podpore používateľov

Hlasujeme za tím podpory zákazníkov spoločnosti SiteGround z dôvodu ich rýchlych odpovedí na live chat a väčšieho držania rúk pre správcov webu, ktorí majú malé alebo žiadne technické znalosti..

Užívateľské recenzie na Bluehost and SiteGround

Recenzie používateľov

Užívateľské recenzie v porovnaní

Poznámka: Nikdy, nikdy, nikdy nepoužívajte recenziu ako rozhodujúci faktor pri výbere webhostingu. Recenzie sú takmer vždy zverejňované tými, ktorí sú vášniví, takže väčšina zákazníkov, ktorí uverejňujú recenzie, je buď silne negatívna alebo silne pozitívna. Recenzie by ste však mali používať ako vodítko, ak je spoločnosť poskytujúca hosting neustále hodnotená vysoko alebo zle za niečo.

Negatívne recenzie pre Bluehost a SiteGround

Väčšina recenzií zákazníkov pre Bluehost zdôraznila ich drahé plány zdieľaného hostenia a potrebu nainštalovať množstvo doplnkov pre niekoľko funkcií..

Medzi ich zákazníkmi je tiež značný dopyt po tomto webhostingu, ktorý by začal ponúkať mesačné zdieľané plány hostenia.

Pokiaľ ide o program SiteGround, mnoho zákazníkov vyjadrilo obavy týkajúce sa drahého systému VPS a vyhradených plánov hostenia a značne menšej šírky pásma, ktorú majú k dispozícii..

Pozitívne recenzie na Bluehost a SiteGround

Mnoho nových startupov, malých firiem a individuálnych odborníkov ocenilo lacný plán zdieľaného hostingu ponúkaný serverom SiteGround.

Došlo tiež k pozitívnym hodnoteniam týkajúcim sa bezpečnostných prvkov, ich vynikajúcej zákazníckej podpory a možnosti zvoliť si umiestnenie dátového centra.

Pozitívne recenzie pre Bluehost sú hlavne o ich cenovo výhodných VPS a špecializovaných hostingových plánoch, ktoré dokážu ľahko zvládnuť obrovské objemy prenosu.

Veľa dobrých recenzií sa tiež točilo okolo vynikajúcich ponúkaných bezpečnostných prvkov.

Záver o porovnaní Bluehost a SiteGround

Ktorý hosting je pre vás najlepší?

Výber najlepšej platformy

Dôvody, prečo zvoliť službu Bluehost over SiteGround

  • Lacný hosting VPS a hostingové plány vyhradených serverov
  • Možnosti vyššej šírky pásma na zvládnutie vysokého objemu prenosu
  • Väčšia schopnosť podporovať vysoký objem prenosu pre spravované weby WordPress s vyššími plánmi konfigurácie
  • Dostupnosť lepších nástrojov na tvorbu webových stránok, napríklad Weebly a goMobi

Dôvody na výber lokalityGround over Bluehost:

  • Schopnosť vybrať si medzi umiestneniami dátových centier rozmiestnenými na troch kontinentoch
  • Bezplatný nástroj na prenos webových stránok pre zákazníkov, ktorí chcú presunúť svoje existujúce hostené stránky
  • Mierne vyššia rýchlosť a výkon serverov a webových stránok
  • Rýchlejší čas odozvy na otázky týkajúce sa podpory živého chatu

SiteGround je vhodný pre malé a stredné podniky, začínajúcich podnikateľov a profesionálov, ktorí hľadajú lacnejší zdieľaný hostingový plán, lepšie usmernenie prostredníctvom hostiteľského procesu a vyššiu úroveň bezpečnosti. Bluehost je však ideálny pre stredné až veľké podnikové weby, ktoré zažívajú vysoký objem prenosu a potrebujú cenovo výhodné plány hostenia, ktoré ponúkajú vyššiu konfiguráciu, najmä šírku pásma.

Malé podniky zistia, že neobmedzená šírka pásma a úložisko sú príťažlivé. Obe tieto hostingové spoločnosti ponúkajú dobré ceny za množstvo funkcií, ktoré poskytujú.

Hostgator (tiež vo vlastníctve EIG) môže pre Bluehost slúžiť ako alternatíva k lepšej podpore, škálovateľnosti, vysokému riadeniu premávky a ďalším.

V skutočnosti môže tiež pôsobiť ako vynikajúca alternatíva pre SiteGround a Bluehost, pretože ponúka pravidelné Linux hostingové plány aj Windows hosting.

Použili ste už ako svojho hostiteľa Bluehost alebo SiteGround? Máte nejaké otázky? Prosím, neváhajte a podeľte sa o svoje skúsenosti a komentáre nižšie a ďakujeme za prečítanie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me