Arvixe vs. A2 Hosting: Ktorý z nich by ste mali použiť?

S toľkými funkciami a toľkými spoločnosťami môže byť ťažké urobiť dôležité rozhodnutie, ktorá webhostingová spoločnosť si vyberie pre vaše webové stránky. Použite toto porovnávanie medzi používateľmi medzi Arvixe a A2 Hosting, ktoré vám pomôže zúžiť výber.


Arvixe nemusí byť tak známy ako niektoré hostingové spoločnosti, ale získal si povesť jednej z najrýchlejšie rastúcich webhostingových spoločností v tomto odvetví. A2 Hosting bol prvýkrát spustený s ohľadom na vývojárov a ich primárne zameranie na výkon.

Obe spoločnosti začali na začiatku 2000-tych rokov – Arvixe v roku 2004 a A2 Hosting v roku 2003. Arvixe a A2 Hosting poskytujú zdieľaný hosting, spravovaný hosting WordPress a VPS a dedikované serverové plány. Arvixe má možnosti Linux aj Windows, zatiaľ čo A2 Hosting je iba Linux.

Spoločnosť Arvixe bola spoločnosťou Inc.com pomenovaná ako jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností v USA a v roku 2015 bola menovaná voľbou Editor editora PCMag. A2 Hosting získala v roku 2015 mnoho ocenení „best of“, vrátane „Best Web Hosting“ z niekoľkých webov..

Spoločnosť Arvixe kúpila spoločnosť Endurance International Group (EIG) v roku 2014. Existuje veľa webhostingových spoločností pod hlavičkou EIG, ale všetky fungujú pod vlastným pôvodným menom. Zatiaľ čo spoločnosti EIG nie sú navzájom klony, sú dosť podobné, že ak ste mali problémy s jedným, môžete mať rovnaké problémy s druhým..

A2 Hosting je v súkromnom vlastníctve a má ústredie v Ann Arbor, Michigan. Názov spoločnosti pochádza z písmen „A“ v Ann Arbor.

Porovnajte výkonnosť serverov Arvixe a A2 Hosting

Prevádzková doba a spoľahlivosť

uptime. Arvixe má 99,9% záruku, s vrátením bezplatného mesiaca, ak mesačný priemer klesne pod toto percento. A2 Hosting má rovnakú 99,9% záruku, ktorá vracia 5% z mesačného poplatku za každú hodinu, na ktorú nie je váš web dostupný z dôvodu zlyhania zariadenia alebo siete.

výkon. Arvixe umiestňuje väčšinu údajov súvisiacich s webom na SSD, vrátane databáz a e-mailových serverov, pre rýchly výkon. A2 používa servery Dell s štvorjadrovými procesormi a všetky ich plány využívajú úložisko SSD.

Webové stránky hostené spoločnosťou Arvixe priniesli čas načítania 1,05 s, rýchlejší ako 89% testovaných stránok. Výsledkom testu porovnateľného miesta A2 bola takmer rovnako pôsobivá doba načítania 1,49 s, rýchlejšia ako 81% testovaných stránok.

Spoľahlivosť. Arvixe má dátové centrá na celom svete – v Severnej Amerike (Dallas, Texas), Európe (Amsterdam) a (Hong Kong). Všetky dátové centrá sú úplne redundantné a majú viac možností napájania a chladenia. Dátové centrá sú monitorované na mieste kvôli bezpečnosti a spoľahlivosti.

A2 Hosting je tiež globálny s dátovými centrami v Michigane, Amsterdame a Singapure. Dátové centrá sú napájané a chladené redundanciou a zálohami nafty a sú monitorované na mieste kvôli bezpečnosti a spoľahlivosti. Majú tiež väčšiu redundanciu prostredníctvom štvornásobného sieťového pripojenia vo svojich dátových centrách.

mienky

Toto je jedno z mála porovnaní, v ktorom obidve hostingové spoločnosti žiaria. Každý z nich zabezpečí rýchly a spoľahlivý výkon.

Porovnajte vlastnosti Arvixe a A2 Hosting

Kľúčové vlastnosti

Poznámka: Klamlivý výraz, ktorý nájdete, keď sa diskutuje o funkciách, je „neobmedzený“ – niekedy označovaný ako „nemeraný“. Neznamená to „použite toľko, koľko chcete“. Namiesto toho sa výrazy vzťahujú na to, čo hostingové spoločnosti „považujú za primerané použitie“, a hostiteľské spoločnosti budú penalizovať stránky, ktoré podľa nich presahujú – aj keď väčšina používateľov nikdy neprekročí čestné použitie.

Registrácia domény. Obaja hostitelia sú registrátormi domén. Arvixe sa líši od priemyselného štandardu – ponúka bezplatnú doménu, pokiaľ máte plán. Arvixe tiež ponúka bezplatný prevod, ak už máte doménu inde. Hosting A2 neposkytuje bezplatnú registráciu domén a za prevod domény do nich sa platí poplatok odkiaľkoľvek.

Tvorca webových stránok. Arvixe poskytuje RvSiteBuilder, editor WYSIWYG, ktorý má viac ako 600 webových šablón. A2 Hosting nemá integrovaného tvorcu webových stránok v žiadnom zo svojich plánov, ale podporuje väčšinu bezplatných a komerčných tvorcov webových stránok..

databázy. Arvixe ponúka neobmedzené databázy MySQL a podporuje databázy PostgreSQL. A2 Hosting ponúka neobmedzené databázy MySQL na všetkých okrem svojej najnižšej úrovne, ktorá je obmedzená na 5 databáz. Podporuje tiež PostgreSQL.

E-mailové účty. Arvixe poskytuje neobmedzené e-mailové účty a zasielanie e-mailov. A2 má opäť neobmedzené množstvo, s výnimkou svojej najnižšej úrovne, ktorá je obmedzená na 25 účtov. Neobmedzené účty sú výhodou, ak máte zamestnancov, pretože to umožňuje vytvorenie samostatných účtov pre každý z nich a každé oddelenie vo vašej firme, napríklad predaj, podpora a informácie, môže mať samostatný účet..

Hosting WordPress. Arvixe aj A2 Hosting ponúkajú spravované plány WordPress. Väčšina hostingových spoločností účtuje viac za spravované plány WordPress viac ako štandardný zdieľaný plán. Časť dodatočných nákladov je spôsobená umiestnením spravovaných plánov WordPress na optimalizované servery s ukladaním do vyrovnávacej pamäte a zvýšenou bezpečnosťou na zvýšenie výkonu a stability.

Ďalšou výhodou spravovaného hostenia WordPress je to, že sa vykonáva automatické zálohovanie a aktualizácia vašich stránok WordPress. Toto vás oslobodzuje od technického obsahu a umožňuje vám zamerať sa na to, čo je dôležité – váš obsah. Ani Arvixe ani A2 Hosting neúčtujú poplatky za svoje plány WordPress.

Riešenie elektronického obchodu. Arvixe a A2 Hosting podporujú niektoré bezplatné a komerčné možnosti elektronického obchodu, mnohé s podporou 24/7 a automatickou inštaláciou.

zálohy. Arvixe denne zálohuje snímky svojich serverov pomocou R1Soft, ktorý je prístupný zákazníkom prostredníctvom ovládacieho panela. Zálohy sú hostené na samostatnom serveri kvôli redundancii. A2 poskytuje Server Rewind pre všetky najnižšie úrovne. Server Rewind robí pravidelné automatické snímky vašich stránok a umožňuje obnovenie súborov, databáz alebo celého webu.

Zabezpečenie hostingu. Arvixe skenuje a aktívne koná proti DDoS hrozbám a poskytuje ochranu pred útokmi hrubou silou. Plány Arvixe prichádzajú s filtrovaním spamu SpamAssassin a Spamhaus pre e-mail.

A2 Hosting tiež berie bezpečnosť vážne a skenuje a proaktívne koná proti hrozbám DDoS, malvéru a vírusom pomocou programov Perpetual Security a HackScan – ktoré sú poskytované bezplatne. Používa štandardnú ochranu pred spamom a rozšírené filtrovanie spamu Barracuda pre e-mail. A2 tiež poskytuje vylepšený bezpečnostný nástroj Patchman, ktorý vyhľadáva softvér a aplikácie, ktoré potrebujú oprava, a upozorní vás, keď sú aplikácie zastarané..

Obchodné plány spoločnosti Arvixe obsahujú bezplatné SSL, pokiaľ máte plán so spoločnosťou Arvixe, a súkromné ​​SSL je možné zakúpiť. A2 poskytuje zadarmo zdieľané SSL pre svoje plány prostredníctvom cPanel a tiež je možné zakúpiť súkromné ​​SSL.
Ovládací panel. Arvixe a A2 Hosting používajú priemyselný štandard cPanel.

zelená. A2 sa môže pochváliť stopercentnou uhlíkovou stopou a aktívne sa podieľa na výsadbe stromov a iných ekologických aktivitách v Ann Arbor.

Partnerské a predajné programy. Pridružený program Arvixe platí od 70 do 135 USD za odporúčanie, v závislosti od počtu odporúčaní, ktoré máte mesačne. Arvixe má tiež program pre distribútorov pre systémy Linux a Windows. Pridružený program A2 Hosting ponúka 10 dolárov len na registráciu, potom 85 USD za odporúčanie. A2 má tri plány predajcov založené na SSD.

extras. Arvixe prichádza s reklamnými kreditmi spoločnosti Google a Yahoo celkom 200 dolárov. A2 má Bing / Yahoo kredity v hodnote 50 dolárov. Arvixe ponúka „prioritnú podporu“ za dodatočný mesačný poplatok. A2 má iba plány na prijímanie e-mailov a správu reklám za mesačné poplatky.

mienky.

Obe spoločnosti, ktoré poskytujú webhosting, ponúkajú širokú škálu funkcií. Avšak „bezplatná doména Arvixe, pokiaľ máte plán“, podpora pre Linux aj Windows a jej integrovaný tvorca webových stránok poskytuje Arvixe mierny náskok pred A2 Hosting v oddelení funkcií.

Porovnajte plány webhostingu a ceny služieb Arvixe a A2 Hosting

Hostingové plány & stanovenie ceny

Poznámka: Ceny za webový hosting sa neustále menia v dôsledku konkurenčnej povahy firmy a propagačné ceny sú bežné. Ceny propagácie sa často obmedzujú na prvé obdobie služby, takže pri dlhodobejšom prihlásení získate väčšie úspory.

Dokonca aj bez propagačných akcií spôsobujú dlhšie podmienky poskytovania služieb väčšinou cenové zľavy pre väčšinu hostingových spoločností. Ceny uvedené nižšie odrážajú ceny v čase tohto porovnania.

Arvixe. Arvixe rozdeľuje svoje zdieľané plány pre Linux na PersonalClass 4 USD mesačne, PersonalClassPro 7 USD mesačne, BusinessClass 22 USD mesačne a BusinessClassPro 35 USD mesačne. Všetky úrovne ponúkajú neobmedzený priestor, šírku pásma, e-maily a databázy. Úrovne povoľujú neobmedzený počet miest, zatiaľ čo bežné úrovne povoľujú iba šesť. BusinessClass a BusinessClassPro majú na serveri menej používateľov, takže je to v podstate zdieľaný hosting s funkciami VPS.

Plány ASP (Windows) bežia o niekoľko dolárov viac za každú úroveň. Zdieľané plány spoločnosti Arvixe poskytujú neobmedzené databázy MySQL a PostgreSQL. Plány BusinessClass majú tiež bezplatný SSL certifikát, pokiaľ je web hostený s Arvixe.

Arvixe ponúka dva spravované plány WordPress, 4 doláre a 7 dolárov mesačne, rovnaké ako zdieľaný hosting. Neobmedzená šírka pásma, neobmedzené úložisko a neobmedzený počet databáz sa dodáva so všetkými plánmi. Program $ 4 je obmedzený na 6 webových stránok, zatiaľ čo program $ 7 umožňuje neobmedzený počet.

Hosting A2. A2 ponúka tri spoločné plány: Lite, ktoré umožňuje jednu stránku, päť databáz a cenu 3,92 dolárov mesačne; Swift, ktorý umožňuje neobmedzené webové stránky a neobmedzené databázy, a cena je 4,90 USD mesačne; a Turbo, ktorý má tiež povolené neobmedzené množstvo webových stránok a databáz, a cena je 9,31 dolárov mesačne. Všetky tri majú neobmedzené úložisko SSD a neobmedzenú šírku pásma. A2 Hosting má tiež CloudLinux, verziu Centos OS, ktorá je rýchlejšia a uvádza, že má menej zákazníkov na server ako väčšina.

A2 ponúka tri spravované plány WordPress. Lite je obmedzená na jednu webovú stránku a päť databáz a cena je 3,92 dolárov mesačne. Swift a Turbo ponúkajú neobmedzené webové stránky a databázy a ich cena je 4,90 $ a 9,31 USD mesačne. Všetky plány sú založené na SSD a majú ukladanie do vyrovnávacej pamäte, hoci plán Turbo optimalizoval ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Všetky majú CDN a ďalšie možnosti zabezpečenia. Swift a Turbo tiež prichádzajú so serverom Rewind na zálohovanie.

VPS a špecializované plány: Arvixe ponúka dve úrovne VPS v systéme Linux aj Windows. Arvixe plány sú 40 dolárov a 70 dolárov za mesiac pre Linux možnosť. Dve úrovne Windows VPS sú 60 dolárov a 100 dolárov mesačne. Všetky štyri plány spoločnosti Arvixe majú neobmedzenú šírku pásma a prichádzajú s certifikátom SSL zadarmo, pokiaľ máte tento plán. A2 Hosting ponúkol nespravované a spravované plány VPS, z ktorých každá mala tri úrovne. Všetky sú založené na SSD, s nespravovanými v rozmedzí od 5 do 15 dolárov mesačne a spravované od 32,99 do 65,99 dolárov mesačne.

Šesť jednoprocesorových vyhradených serverových úrovní od spoločnosti Arvixe má cenu od 128,70 dolárov mesačne do 227,50 dolárov mesačne. Pre tých, ktorí potrebujú vyšší výkon, má Arvixe dve úrovne s viacerými procesormi, ktoré sú za 357,30 dolárov mesačne. Arvixe tiež ponúka možnosti cloudu, začínajúc na 108 dolárov mesačne. Všetky plány venované spoločnosti Arvixe sú spravované za vás. A2 Hosting opäť nespravuje a riadi dedikované plány serverov. Nespravovaný začiatok je 99,59 dolárov mesačne a spravovaný začiatok je 141,09 dolárov mesačne.

Garancia vrátenia peňazí: 60-dňová záruka vrátenia peňazí spoločnosti Arvixe je lepšia ako v priemyselnom štandarde. A2 ponúka „záruku vrátenia peňazí kedykoľvek“. Prvých 30 dní poskytuje úplnú refundáciu a po 30 dňoch je refundácia hodnotená. Ak máte bezplatnú registráciu domény na Arvixe, poplatok za registráciu domény bude zadržaný z akejkoľvek refundácie a ponecháte si doménové meno.

mienky.

Tieto dve hostingové spoločnosti sú za konkurenčné ceny, aj keď ak potrebujete systém Windows, Arvixe je vaša jediná voľba medzi týmito dvoma. Plány VPS A2 Hosting majú niektoré veľmi obmedzené limity na ukladanie a šírku pásma, ale pre menšie stránky alebo firmy, ktoré by chceli výhody VPS, je ťažké poraziť ceny..

Porovnať, ako ľahko použiteľné Arvixe a A2 Hosting

Jednoduchosť použitia

Ovládací panel. Arvixe a A2 Hosting používajú užívateľsky prívetivé rozhranie založené na ikonách priemyselného štandardu cPanel. Ak sa v budúcnosti rozhodnete zmeniť hostingové spoločnosti, je prenos vášho webu menej komplikovaný.

Inštalátor jedným kliknutím. Arvixe aj A2 Hosting používajú Softaculous ako inštalátor na jedno kliknutie pre stovky aplikácií.

Navigácia na webe. Webové stránky Arvixe aj A2 Hosting sú dobre usporiadané. Obidve majú užitočné porovnávacie tabuľky na porovnávanie úrovní vo svojich plánoch, s grafmi A2, ktoré majú užitočnú kontextovú funkciu pre výrazy použité v grafoch..

mienky.

Tieto dve hostingové spoločnosti sú takmer identické, pokiaľ ide o jednoduchosť použitia a užívateľskú prívetivosť.

Porovnajte podporu Arvixe a A2 Hosting

Technická podpora a podpora zákazníkov

Spoločnosť Arvixe mala v oblasti zákazníckej podpory vynikajúcu povesť. Od odkúpenia EIG vzrástli sťažnosti zákazníkov týkajúce sa servisu a podpory. V zákazníckej podpore je však stále nadpriemerná. Zákazníci neustále hodnotia hosting A2 za vedomosti a prívetivosť pracovníkov technickej podpory a servisu.

Arvixe a A2 Hosting majú telefón, e-mail a živý chat 24/7. Obaja majú rozsiahlu vedomostnú základňu s tutoriálmi a videami a obaja majú aktívny blog. Obaja majú prítomnosť sociálnych médií v účtoch Facebook, Google +, Twitter a LinkedIn.

mienky.

Do roku 2014 by bola jedna z týchto spoločností rovnako pôsobivá pre podporu a služby. Dnes má však A2 Hosting v tomto oddelení miernu výhodu.

Porovnajte užívateľské recenzie na Arvixe a A2 Hosting

Recenzie používateľov

Poznámka: Nikdy nepoužívajte recenzie od používateľov na rozhodnutie, ktorý hostiteľ zvoliť. Recenzie sú väčšinou silne negatívne alebo veľmi pozitívne, pretože komentáre väčšinou pochádzajú od zanietených zákazníkov. Ak sa však niečo dôsledne objaví, môže sa zvážiť.

Negatívne recenzie pre Arvixe a A2 Hosting

Arvixe. Donedávna bolo málo negatívnych recenzií Arvixe. Od roku 2014 sa však vyskytujú sťažnosti na zlý zákaznícky servis a dlhé čakacie doby.

Hosting A2. Existuje menej negatívnych zákazníckych recenzií pre A2 ako väčšina spoločností, ale tie, ktoré sú negatívne, sú zvyčajne pre zlé skúsenosti s podporou zákazníkov.

Pozitívne recenzie pre Arvixe a A2 Hosting

Arvixe. Spoločnosť Arvixe je vysoko ocenená za svoju rozpočtovú cenu a bohaté funkcie. Užívatelia Windows majú radi, že nájdu hosting za dostupnú cenu.

Hosting A2. A2 získava od svojich zákazníkov oveľa viac pozitívnych hodnotení ako negatívnych – často sa týkajú zákazníckej podpory. Zákazníci sú tiež ohromení rýchlosťou a počtom funkcií za cenu zistenú pri A2.

Názor na recenzie používateľov

Celkovo sú obe tieto hostingové spoločnosti zákazníci dobre prijaté. Avšak kvôli nedávnym sťažnostiam na podporu týkajúcim sa Arvixe, A2 Hosting tu prikývne.

Záver o porovnaní Arvixe a A2 Hosting

záver

Každý z Arvixe a A2 Hosting má svoje výhody a nevýhody, ktoré ich odlišujú.

Dôvody pre výber A2 Hosting cez Arvixe:

 • Ak vám záleží, nie je vo vlastníctve spoločnosti EIG
 • SSD vo všetkých plánoch
 • Kedykoľvek (hodnotená) záruka vrátenia peňazí

Dôvody, prečo si vybrať Arvixe pred hostingom A2:

 • Bezplatná registrácia domény, pokiaľ je hosťovaný plán
 • Možnosti servera Windows pre všetky plány
 • Integrovaný nástroj na tvorbu webových stránok

Plnohodnotné spravované plány spoločnosti WordPress od spoločnosti Arvixe, ktoré sú oceňované rovnako ako zdieľaný hosting, sú výhodou pre používateľov systému WordPress, hoci plány WordPress, ktoré spravuje A2 Hosting, sú konkurenčné ceny. Plány VPS A2 Hosting sú atraktívne, ale trochu obmedzené, pokiaľ ide o úložný priestor a šírku pásma. Ak práve začínate alebo máte menšie pracovisko, plány by boli vhodné.

Arvixe aj A2 Hosting sú rýchle a spoľahlivé a obidve tieto hostingové spoločnosti ponúkajú dobré ceny za množstvo funkcií, ktoré poskytujú. Takmer jediná vec, ktorá oddeľuje tieto dve položky, je skutočnosť, že spoločnosť Arvixe ponúka bezplatnú doménu počas celého života účtu a má tvorcu webových stránok..

Aj keď sú to dve atraktívne možnosti, existujú aj ďalšie spoločnosti poskytujúce webhosting, ktoré by ste mohli zvážiť. Ďalším hostiteľom, ktorý by apeloval na používateľov WordPress, je InMotion Hosting. Ďalším hostiteľom s rýchlymi servermi a prémiovými funkciami (aj keď ceny o niečo vyššie) je SiteGround.

Máte nejaké otázky týkajúce sa Arvixe alebo A2 Hosting? Aké máte skúsenosti s webhostingom vo všeobecnosti? Zanechajte svoje pripomienky a dajte nám vedieť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map