Weebly vs WordPress: kuru jums vajadzētu izvēlēties?

Vai esat jauns uzņēmuma īpašnieks ar pacietību un laiku, lai izveidotu savu vietni? Vai esat datoru taupīgs emuāru autors, kuram nepieciešama labāka satura pārvaldības platforma? Vai esat gudrs tehniķis, kurš varētu radīt daudz vietņu aģentūrām vai privātpersonām? Ja jūs ietilpst vienā no šīm kategorijām, mēs domājam, ka Weebly vai WordPress varētu būt tikai risinājums jums.


Tātad, kāda ir problēma? Izvēle starp mitinātu vietņu veidotāju vai pašu mitinātu satura pārvaldības sistēmu (CMS) nav jāuzņemas viegli, it īpaši, ja veidojat uzņēmumu. Pareizas izvēles izdarīšana var ietaupīt laiku, naudu un neapmierinātību, ja jau iepriekš zināt, par ko jūs nokļūstat.

Kaut arī šīs vietnes izveides izvēles dod jums līdzīgus gala rezultātus, ir daudz apsvērumu, kas jāiekļauj jūsu biznesa plānā. Jā, jums ir jābūt vietnes biznesa plānam, kas definē jūsu vajadzības un kurā ir sadaļa jūsu klātbūtnei tiešsaistē, vietnes karte, vietnes arhitektūra un navigācija (vismaz).

Pirmais solis, lai izvēlētos mitinātās Weebly vietnes veidotāju vai pašpietiekamu WordPress CMS, ir jāizlasa visas atsauksmes, kuras varat atrast. Pirms sajūsmas par kādu produktu, atcerieties, ka lielākajā daļā no tiem ir iekļauts bezmaksas sākuma plāns vai izmēģinājuma periods, lai jūs varētu redzēt interfeisu, apskatīt dizainu un izlemt, vai platforma atbilst jūsu vajadzībām un ir piemērota jūsu prasmēm un pieredze.

Šajā pārskatā mēs esam izvēlējušies divus jaudīgus, taču atšķirīgus vietņu produktus, kas palīdzēs jums apvilkt galvu par dažādām šīs klases iespējām. Pirms darba sākšanas ir svarīgi atzīmēt, ka vietņu platformas ir slavenas ar morfoloģiju un pārveidi, tehnoloģijai attīstoties un klientiem sniedzot vērtīgas atsauksmes. Mēs redzēsim, ka tas zināmā mērā notiek gan ar Weebly, gan ar WordPress.

Ņemiet vērā, ka Weebly pieder vietnēm, kuras mitina pats, bet Word-Press – pats mitinātā atvērtā koda CMS platformā. Kad mēs salīdzinām šos divus, jūs sākat redzēt atšķirības. Mēs ceram, ka jūs labāk sapratīsit, kurš vietnes produkts dara ko.

Weebly un WordPress popularitāte

Vietņu veidotāju popularitāte bieži tiek izlemta, pamatojoties uz vietnes abonentu un apmeklētāju skaitu. Tas ir mazliet maldinošs trīs iemeslu dēļ.

Pirmkārt, ja vien uzņēmums netiek tirgots publiski, ir grūti izsekot šiem skaitļiem. Abonenti, kas reģistrējas, var pamest, izveidot vairākas vietnes vai pavisam atteikties no savām vietnēm. Arī agri tīmekļa mitināšanas un domēna vārdu abonēšana tika piedāvāta citā uzņēmumā, nevis vietņu veidotājā, savukārt tagad šis pakalpojums parasti tiek piedāvāts. Tas arī apgrūtina izsekošanu.

Otrkārt, skaitļi, kas reklamēti lappusēs lielākajai daļai šo vietņu produktu, tiek pārvērtēti un parasti nav precīzi. Skatītāji var nepareizi lasīt “abonentu” (lietotāju), apmeklētāju un reālo vietņu skaitu. Dažādi skaitļi mulsina tos, kuri meklē perfektu risinājumu.

Treškārt, vietņu veidošanas platformām attīstoties un mainoties atbilstoši biznesa prasībām, to popularitāte palielinās vai samazinās, un šie dati parasti netiek atspoguļoti.

Lasot, ņemiet vērā, ka platformas popularitāte ir iespaidīga, taču nelieciet pārāk lielu nozīmi šai konkrētajai kategorijai, kad izlemjat par vietņu veidotāju un satura pārvaldības sistēmu..

WordPress

WordPress popularitāte

Viena no pirmajām emuāru veidošanas platformām, kas 2003. gadā tika dibināta Sanfrancisko, šī WordPress versija tiek definēta kā atvērtā koda satura pārvaldības sistēma (CMS), kas balstīta uz PHP un MySQL.

WordPress veido 37,3 miljonus pašu mitinātu vietņu (un vēl daudz vairāk mitinātās vietnēs). WordPress pilnībā pašu mitinātā pakalpojumā, kurā WordPress vietni var uzglabāt paša lietotāja serverī, tas veido gandrīz 25% no visām vietnēm. Jā, tas ir populāri!

Weebly

Weebly popularitāte

Weebly, velciet un nometiet vietņu veidotājs, kas dibināts Silīcija ielejā 2006. gadā, ir mitināts pakalpojums, kura laikā jūsu dati tiek glabāti Weebly serverī. Weebly devās no 80 darbiniekiem 2014. gadā līdz vairāk nekā 600 darbiniekiem 2016. gadā. Weebly apgalvo, ka cilvēki katru mēnesi apmeklē vairāk nekā 30 miljonus Weebly vietņu..

Jums tas būs jādara. Weebly regulāri gūst popularitāti un ir ļoti augsts starp pašmāju rīkoto vietņu veidotājiem. Arī Weebly ir populārs!

Galīgais atzinums

Kaut arī WordPress ir vairāk abonentu starp savām mitinātajām un mitinātajām platformām, Weebly ir tieši aiz tām. Lai gan popularitāte dažiem ir svarīga, ar šīm divām platformām mēs salīdzinām ābolus ar apelsīniem. Pavadiet vairāk laika, lai definētu savas vajadzības un saskaņotu tās ar pareizo platformu, un aizmirstiet par numuriem.

Dizains un pielāgošana salīdzināta

Dizains un pielāgošana salīdzināti

Salīdzinot dizaina un pielāgošanas funkcijas šajās divās dažādās platformās, tas attiecas uz jūsu vietnes dizaina veidnēm un opcijām, spēju rediģēt HTML formātā, lietotņu integrāciju un mobilitāti..

Gala rezultāti, izmantojot CMS, salīdzinot ar vietņu veidotāju, būs ļoti līdzīgi, taču veids, kā jūs tur nokļūsit, ir ļoti atšķirīgs. Sīkāk apskatīsim katru platformu dizaina un pielāgošanas iespēju ziņā:

WordPress

WordPress dizains un pielāgošana

WordPress skaistums ir jūsu spēja strādāt atvērtā koda sistēmā, lai panāktu apjomīgu funkcionalitāti, pielāgošanu un sarežģītu programmēšanu. Jums tas būs jāinstalē, un tad jūs iegūsit daudz dažādu spraudņu (piemēram, 37 000 no tiem) un rīku, kas jums sniegs daudz dizaina un pielāgošanas iespēju..

Jūs varat izvēlēties no tūkstošiem veidņu un motīvu vai arī izveidot pats savu. Jums ir pilnīga piekļuve HTML un CSS rediģēšanai. Integrējiet izvēlētās lietotnes un atlasiet vai izveidojiet motīvu, kas paredzēts mobilajām ierīcēm. Jūs varat viegli apmainīties ar tēmām.

Weebly

Weebly dizains un pielāgošana

Weebly piedāvā simtiem “motīvu”, lai pielāgotos jebkurai personīgai vai biznesa struktūrai, un viņu motīvi ir piemēroti mobilajām ierīcēm. Weebly nodrošina funkcionalitāti, nevis pievilcīgu acīm, taču dizaina un pielāgošanas iespējas palīdzēs jums novērst visas dizaina nepilnības, un izskatās, ka Weebly nesen ir modernizēts.

Varēsit izmantot vilkšanas un nomešanas redaktora priekšrocības, lai pielāgotu vietni saturam, kolonnām, attēliem un videoklipiem, lai nosauktu dažus. Ir daudz iespēju lietotņu integrācijas iespējām un neliela HTML koda elementa iespējas. Motīvu apmaiņa ir vienkārša.

Galīgais atzinums

Abas šīs vietnes veidošanas platformas piedāvā daudzpusīgu dizainu un pielāgošanu, taču veids, kā jūs to izpildāt, ir pilnīgi atšķirīgs. Izmantojot WordPress, debesis ir robeža, bet jums labāk vajadzētu būt prasmei strādāt ar to vai pacietībai to apgūt..

Ir daudz resursu, tiešsaistes nodarbību un palīdzības iespēju. Izmantojot Weebly, gandrīz ikviens var izveidot pamata vietni, kas piemērota maziem uzņēmumiem, e-komercijai, emuāru veidošanai un citam. Mācīšanās līkne ir daudz īsāka, taču jūs nevarat izdarīt tik daudz (un jums to, iespējams, nevajadzēs).

Saskarne / lietošanas vienkāršība salīdzināta

Cik ērti lietojams interfeiss

Saskarne attiecas uz vietnes programmas rediģēšanas stilu un funkcijām, vietnes navigāciju un vietnes arhitektūras opcijām. Salīdzinot WordPress un Weebly saskarni, lietošanas ērtums lielā mērā ir atkarīgs no lietotāja prasmju līmeņa. Šīs divas platformas ir dažādi dzīvnieki, kas paredzēti dažāda veida vietņu izstrādātājiem, kaut arī iznākums var būt līdzīgs. Lūk, kāpēc:

WordPress

WordPress saskarne

WordPress saskarne piedāvā lapas un ziņas konteinera stila redaktorā, kurā ievietojat elementus un pēc tam priekšskatāt rezultātus. Izmantojot dažas HTML zināšanas, jūs varat efektīvi pārvaldīt savas lapas un ziņas un galu galā iegūt vēlamos rezultātus.

WordPress atvērtā koda platformas priekšrocība ir tā, ka jūs varat modificēt un mainīt kodu. Tas, ko redzat ekrānā, parasti nav tas, ko iegūstat, lai iegūtu rezultātus. Vietnes arhitektūru un navigāciju var plānot un veidot atbilstoši specifikācijām, bet ne bez zināmām tehniskām zināšanām.

Weebly

Weebly saskarne

Weebly saskarne ir intuitīvs informācijas panelis lapu projektēšanai un rediģēšanai, un tas, ko redzat ekrānā, ir tuvāk tam, ko iegūstat savā vietnē. Interfeisā ir daudz palīdzības iespēju, piemēram, pogas, uznirstošie logi un kontrolsaraksti. Weebly satura elementiem izmanto konteinerus, kas rada dažus ierobežojumus. Vietnes navigācija un vietnes arhitektūra lielā mērā ir atkarīgas no veidņu motīviem.

Galīgais atzinums

WordPress ir līdzeklis, spraudnis un ar kodu bagāta atvērtā koda platforma tiem, kuriem ir zināma pieredze un kuri vēlas izveidot diezgan sarežģītu vietni. Ja esat tehniķis vai programmētājs, kurš vēlas uzlabotās saskarnes iespējas, lai nodrošinātu pilnīgu dizaina iespēju, pats mitināts WordPress ir piemērots gandrīz jebkurai biznesa vietnei vai emuāram..

Weebly ir piemērots iesācējiem vai dizaineriem, kuriem nepieciešama ātra pašdarināšanas vietne, kuru ir viegli izveidot, ērti pārvaldīt un pilnībā mitināt jums..

Galvenās iezīmes, salīdzinot

Galvenās īpašības salīdzinātas

Kā uzņēmuma īpašniekam vai blogerim ir vairākas galvenās funkcijas, par kurām vēlaties uzzināt vairāk. Neatkarīgi no tā, vai veidojat vietni no nulles, izmantojot WordPress, vai izvēloties biznesa veidni no Weebly vietnes veidotāja, ir noteiktas galvenās funkcijas, kas jums visvairāk būs vajadzīgas.

Interesanti, ka šīs funkcijas dažādiem produktiem un cenu plāniem atšķiras. Jūs atradīsit, ka dažos plānos ir iekļautas funkcijas, un citi izmanto funkciju papildcenu noteikšanu. Apskatīsim, kā WordPress un Weebly atšķiras funkciju komplektos:

WordPress

WordPress galvenās funkcijas

Vietņu veidošanas rīki. WordPress piedāvā lielisku kontroli vietnes veidošanā, jo dizaineriem ir iespēja strādāt ar tēmām vai strādāt pie atvērtā audekla, lai izstrādātu, pielāgotu un pārvaldītu vietni. Gan lapās, gan ziņās WordPress ir ārkārtīgi elastīga tiem, kas nav iebiedēti.

Motīvus var modificēt, navigāciju var mainīt, var pievienot lapas un rediģēt kodu, lai iegūtu vēlamos rezultātus. Visi vietņu veidošanas rīki un citi ir pieejami tiem, kam ir prasme izdomāt, kā tos izmantot.

Pielāgots domēns. Izmantojot WordPress, jums jāatrod avots, no kura iegādāties domēna vārdu un mitināšanu.

SEO. WordPress piedāvā mēness par SEO papildinājumiem un paaugstinātu klasifikāciju, ieskaitot Yoast WordPress SEO. Nav iebūvētu automatizētu funkciju. Jums tas būs jāplāno.

e-komercija. WordPress tiešsaistes veikaliem piedāvā jaudīgus e-komercijas spraudņus: Wooommerce, iThemes Exchange, Easy Digital Downloads un daudz ko citu. Varat pievienot kuponus, kvītis, iepirkumu grozus un citas sastāvdaļas, kas jums vajadzīgas produktu pārdošanai.

Emuāra pievienošana. WordPress varētu būt pārāk liela problēma, ja vien jūs neesat nopietns emuāru autors, un tādā gadījumā jūs vērsāties vietnē WordPress.com, kas paredzēts emuāru veidošanai.

Lietotņu integrācija. Lietotņu integrācijai WordPress nav ierobežojumu. Jāsaka vairāk?

Vietnes eksports. WordPress atvērtā pirmkoda platformas dēļ jūs varat eksportēt datus uz gandrīz jebkur, dažos formātos, ieskaitot XML, datu bāzi un citu..

Weebly

Weebly galvenās iezīmes

Vietņu veidošanas rīki. Weebly piedāvā pamatelementus un minimālistisku stilu bagātīgā dizaina veidņu komplektā. Lai gan jūs neatradīsit tādu pielāgošanas iespēju klāstu kā atvērtā pirmkoda platformā, vairums lietotāju var atrast rīkus un pielāgot lapas savām vajadzībām. Ir iespējams arī kāds HTML kods.

Pielāgots domēns. Weebly piedāvā trīs cenu plānus, katrā iekļaujot atjaunojamu domēna vārdu uz vienu gadu.

SEO. Weebly piedāvā plašu rīku kopu, kas nepieciešama, lai uzlabotu meklēšanas klasifikāciju, kā arī palīdzības failus par jūsu lapu optimizēšanu.

e-komercija. Weebly ir paredzēts maziem un vidējiem e-komercijas veikaliem ar daudzām integrācijas iespējām. Jūs atradīsit dažus no Weebly e-komercijas rīkiem, kas ir iebūvēti, vai arī varat pievienot monetizāciju un vārtejas funkcionalitāti. Tam var izmantot arī dažus HTML / CSS kodus.

Emuāra pievienošana. Weebly ir vēl viena emuāru veidošanas platforma. Velciet un nometiet redaktors ir lieliski piemērots emuāru pārvaldīšanai, un jums būs kontrole pār sociālajiem saziņas līdzekļiem.

Lietotņu integrācija. Tāpat kā WordPress, arī Weebly ir savs lietotņu centrs vai arī varat aizķerties pie lietotnēm, kuras vēlaties integrēt.

Vietnes eksports. Weebly piedāvā vienkāršotu vietņu eksporta funkciju.

Galīgais atzinums

Gan WordPress, gan Weebly funkciju kopas ir diezgan savietojamas, kaut arī process, kas saistīts ar tām, ir pilnīgi atšķirīgs. Ja esat e-komercijas īpašnieks, WordPress ir dažas nopietnas priekšrocības un funkcionalitāte, kas jums varētu būt nepieciešama. Emuāru autoriem un iesācēju DIY dizaineriem Weebly ir viegli lietojams un diezgan izturīgs funkciju ziņā.

Cenu salīdzinājums

Cenu plāni salīdzināti

Vēl viena pievilcīga kvalitāte gan WordPress, gan Weebly ir iespējas ar zemu cenu bez maksas. Tirgū ir daži dārgi vietņu veidotāji, un, ja kāds ir izstrādājis jums vietni, tā var maksāt nelielu laimi. Šīs platformas ir dažas no saprātīgākajām iespējām tirgū. Piedāvājam WordPress un Weebly cenu noteikšanu tuvāk:

WordPress

WordPress cenu noteikšana

WordPress var bez maksas instalēt, taču jums būs jāabonē viņu partneris Bluehost vai cita puse tīmekļa mitināšanai un domēna vārdam. Ja jums nepieciešami motīvi un spraudņi, sagaidiet papildu izmaksas, kuras var sasummēt, lai gan daži spraudņi ir bez maksas.

Iespēja izveidot savu vietni bez maksas ir līdzīga DIY vietņu veidotāju bezmaksas kontu plāniem, izņemot gadījumus, kad jūs iegūstat rīkus, funkcionalitāti un pielāgošanu augstas klases CMS..

Weebly

Weebly cenu noteikšana

Weebly piedāvā abonēšanas cenu noteikšanu bezmaksas plānā vai trīs saprātīgos plānos. Jums būs jāmaksā 8, 12 vai 25 dolāri atkarībā no jūsu vajadzībām. Tāpat kā WordPress, jūs varat izveidot kontu bez maksas, bet ar ierobežotām iespējām. Weebly plāni ir Starter, Pro un Business, un tajos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds uz vienu gadu. Varat doties uz Weebly iekļaujošo mitināšanu vai izvēlēties WordPress ieteikto opciju Bluehost.

Galīgais atzinums

Kad vēlaties vērtību, WordPress dizaineriem bez maksas piešķir konfekšu veikalu, taču ņemiet vērā, ka dažus spraudņus var ātri pievienot, un jums joprojām būs nepieciešams tīmekļa resursdators un domēna nosaukums. Weebly mēneša cenas ir konkurētspējīgas starp citiem vietņu veidotājiem savā klasē, un jūs varat iegūt nepieciešamās funkcijas jebkurai pamata vietnei vai mazam un vidējam veikalam.

Divus ir grūti salīdzināt, taču pamata vietne abās platformās ir bezmaksas. Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas maksu ir saprātīgas, sākot no 3 līdz 10 USD mēnesī.

Lietotāju atbalsts salīdzināts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Lietotāju atbalsta līmenis WordPress un Weebly ir diezgan līdzīgs, kas ir raksturīgs vietņu veidošanas arēnā. Tālāk ir aprakstīta katra lietotāja atbalsta opciju smalkā drukāšana:

WordPress

WordPress lietotāju atbalsts

Tā kā WordPress ir bezmaksas programma, lietotāju atbalstam paļaujieties uz YouTube, forumiem un tiešsaistes saturu. Tīmeklī ir daudz resursu, un lietotāji ir izdomājuši gandrīz visu. Tikai Google ir nepieciešams jūsu atbalsts.

Weebly

Weebly lietotāju atbalsts

Weebly ieviesa nelielu atbalstu pa tālruni, un tie nodrošina tiešās tērzēšanas funkciju parastajās ASV dienas stundās. Weebly atbalsts ir atkarīgs no plāna, bet ietver e-pastu, tiešraides tērzēšanu, atbalstu pa tālruni un zināšanu bāzi.

Galīgais atzinums

Vietņu, ko var darīt pats, būvētāji nav slaveni ar atbalstu. Paredzētas kā pašpietiekamas platformas, ir grūti iegūt patiešām labu lietotāju atbalstu. Lai iegūtu nepieciešamo, jums jābūt atvērtam un ar vēlmi meklēt palīdzību lietotāju forumos un zināšanu bāzēs. Atkal, Google ir neticams resurss, lai parādītu rezultātus tieši tādam uzdevumam, kuru mēģināt veikt, vai nu WordPress, vai Weebly.

Ieteikumi Weebly un WordPress lietošanai

Ieteikumi

Lai gan gan WordPress CMS, gan Weebly vietņu veidotājs var apmierināt ikviena, kam nepieciešama vietne, vajadzības, katrs uzņēmums savai platformai izsludina noteiktu mērķauditoriju.

WordPress

Kam ieteicams WordPress?

WordPress uzskaita tos, kuri vēlas izveidot skaistas vietnes, emuārus vai lietotnes. Tas nav paredzēts iesācējiem, ja vien jūs neesat diezgan tehnisks. Šī platforma, kas lieliski piemērota kvalificētiem dizaineriem un programmētājiem, var darīt gandrīz jebko, kad runa ir par tīmekļa iespējām. WordPress izmanto spraudņus daudzvalodu opcijām.

Weebly

Kam Weebly ieteicams?

Weebly piemin restorānu, skolotāju, vietnes, mazo biznesu un foto vietnes, lai izveidotu augstas kvalitātes vietnes, emuārus vai tiešsaistes veikalus. Paredzēts iesācējiem, Weebly ir piemērots maziem uzņēmumiem un līdz vidēja lieluma e-komercijai. Weebly, piemēram, WordPress izmanto spraudņus daudzvalodu iespējām.

Galīgais atzinums

Iegūstiet visu, kas nepieciešams vietnei un citam, izmantojot WordPress, bet esiet gatavi mācīties virves (ja vien jums jau nav pieredzes). Paredzams, ka vietne WordPress izveidošanai būs jāpavada no vairākām dienām līdz nedēļai. Weebly iegādājieties visu nepieciešamo bez daudzām ekstrāmām un pāris dienu (vai mazāk) laikā izveidojiet savu vietni. To ir viegli uzstādīt un pārvaldīt.

Galvenās atšķirības starp Weebly un WordPress

Galvenās atšķirības starp platformām

Kaut arī abas šīs platformas saņem lieliskas atsauksmes (kā arī dažas sliktas), un tām ir pārsteidzošs raksturs, katrai programmai ir daži plusi un mīnusi, kas jāņem vērā:

WordPress

Plusi un mīnusi WordPress

Plusi

 • Ieņēma augstu popularitāti izsmalcinātu CMS vidū
 • Jaudīga dizaina elastība, motīvi, spraudņi, logrīki un SEO
 • Bezmaksas WordPress lejupielāde; maksā tikai par domēna vārdu un mitināšanu
 • Informācijas pārvaldīšanai izmanto lapas un ziņas
 • Lieliski piemērots e-komercijai
 • Lieliski blogošanai
 • Tiešsaistes atbalsta kopiena ir milzīga
 • Var apmainīties ar tēmām
 • Eksportējams saturs
 • HTML / CSS draudzīgi
 • Vienkārši programmētājiem

Mīnusi

 • Iepriekš izstrādātas, atsaucīgas tēmas maksā papildus
 • Daudzi spraudņi un papildinājumi maksā papildus
 • Nav viegls velciet un nometiet redaktors (lai gan to var pievienot)
 • Grūti iesācējiem bez pieredzes
 • Tas, ko redzat, patiesībā nav tas, ko jūs saņemat
 • Ierobežots atbalsts pa tālruni pašpiegādātajā platformā

Weebly

Plusi un mīnusi Weebly

Plusi

 • Ieņēma augstu popularitāti kopā ar Squarespace, Wix un citiem vietņu veidotājiem
 • Laba dizaina elastība, motīvu veidnes un spraudņi
 • Labs SEO
 • Vienkāršs velciet un nometiet redaktors; parasti tas, ko redzat, ir tas, ko saņemat
 • Pieejams bezmaksas konts un saprātīgi cenu plāni ar domēna vārdu
 • Lieliski piemērots pamata e-komercijai
 • Lieliski blogošanai
 • Var apmainīties ar tēmām
 • Eksportējams saturs
 • HTML / CSS draudzīgi zināmā mērā
 • Viegli iesācējiem
 • Tālruņa atbalsts noteiktiem plāniem un liela atbalsta kopiena

Mīnusi

 • Veidņu motīvi ir minimālistiski
 • Saskarne ir nedaudz ierobežota dizaina un pielāgošanas ziņā (paļaujas uz veidnēm)
 • Nav e-pasta pakalpojumu, biļetenu veidotāju un emuāru importa
 • Ierobežots uzlabotās funkcionalitātes ziņā, ko programmētājs varētu vēlēties

Galīgais atzinums

Nedaudz ir grūti salīdzināt šo priekšrocību un mīnusu šīm iespējām izveidot labāku vietni, jo šie produkti ir dažādās klasēs. WordPress ir augstas platformas paš hostēts CMS, kas balstās uz atvērtā pirmkoda platformu, savukārt Weebly ir vienkāršs mitinātās vietnes DIY veidotājs..

Tomēr abas no tām piedāvā pārsteidzošas iespējas, lai tās būtu piemērotas gandrīz ikvienam, kam nepieciešama vietne. Pagaidām lēmumam jābūt diezgan skaidram, bet pieņemsim to aplūkot.

Secinājums: kura platforma ir piemērota jums Weebly vai WordPress?

Labākās platformas izvēle

Runājot par platformu, kuru izvēlaties sava biznesa vietnes veidošanai vai profesionālo tēlu, WordPress vai Weebly var sniegt jums vēlamos rezultātus. Lai gan daudzi lietotāji aplūko funkcijas, cenu un pielāgošanas iespējas, šo dažādo rīku kopu gadījumā es apskatīšu savas prasmes un pieredzi ar datoru un internetu saistītā vidē..

WordPress

Iemesli izvēlēties WordPress

Ja jums ir pieredzes līmenis, jūs vēlaties darīt visu iespējamo, lai atbalstītu modernu e-komercijas vai emuāru veidošanas vietni, un jūs saprotat atvērtā koda kodēšanu ar pilnu elastību, izvēlieties WordPress.

Weebly

Iemesli izvēlēties Weebly

Ja esat maza uzņēmuma īpašnieks vai emuāru autors ar zināmām datorprasmēm un vēlaties ātri izveidot vietni ērti lietojamā saskarnē ar daudzām e-komercijas iespējām, izvēlieties Weebly. Ja nepieciešams, varat mazliet izdarīt HTML kodu.

Alternatīvas WordPress un Weebly

CMS platformu un vietņu veidotāju platformu ziņā ir daudz iespēju. Šeit ir daži no visaugstākajiem konkurentiem:

Hosted DIY vietņu veidotāji: Wix, laukums

Pašpietiekamas CMS platformas: Drupal, Joomla, Magento

Šīm programmām ir daudz konsultāciju, videoklipu un lietotāju pārskatu. Nesteidzieties, lai izpētītu un atrastu platformu, kas piemērota jūsu prasmēm un ir piemērota jūsu vietnes vajadzībām. Šo divu produktu, WordPress un Weebly, gadījumā lēmums šķiet diezgan vienkāršs, jo jūsu datora lietošanas pakāpe ir ievērojama. Mēs ceram, ka šis pārskats palīdzēs.

Lasītāji, ja jums ir jautājumi, domas vai idejas, ko mēs vēlētos dzirdēt no jums. Mēs atzīstam, ka šīs platformas regulāri mainās un uzlabojas, un mēs esam atvērti jaunai informācijai. Ja jums ir personīga pieredze ar WordPress vai Weebly, lūdzu, dalieties tajā ar mums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map