Weebly vs Squarespace 2020: Kāda ir atšķirība starp labākajiem vietņu veidotājiem?

2020. gadā ikviens var izveidot vietni un pats to izveidot. Kādreiz, kad bija izveidoti īpaši programmētāji, vietnes tagad ir uztveramas gan mazajiem uzņēmumiem, gan darbuzņēmējiem, gan hobijiem..


Šodien mēs apskatīsim divus lielākos vārdus, kas aizņem DIY vietnes veidošanas vietu – Weebly un Squarespace. Tās ir gan jaudīgas platformas ar iespēju izveidot jums skaistu tīmekļa vietni, kurā būtu paredzēts tikai dažu stundu darbs.

Kas attiecas uz viņu pievilcību klientiem, Squarespace pēdējos gados ir izvirzījusies priekšgalā. Pēc Builtwith teiktā, viņu kopējā tirgus daļa tīmeklī ir 0,9%, turpretī Weebly darbojas nedaudz zem 0,3%. Viņi abi tika palaisti aptuveni vienā laikā – Weebly 2006. gadā un Squarespace 2004. gadā.

Varbūt Weebly ir nedaudz vairāk pazīstams, taču viens ir skaidrs, un viņi abi aug. 2018. gadā Weebly ir iegādājies e-komercijas uzņēmums Square, un izskatās, ka nākotnē viņu uzmanības centrā būs arī tiešsaistes veikala attīstība.

Tātad, jūs sakāt, ka viss ir labi, bet kā tas man palīdz izvēlēties, kuru man vajadzētu izmantot? Kā viņi atšķiras? Un kas maniem apstākļiem ir piemērots?

Šodien mēs aplūkosim līdzības un atšķirības starp abiem, lai redzētu, kurš no šiem apstākļiem ir piemērotāks. Mēs ejam pāri

 • Plāni & Cenu noteikšana
 • Lietošanas ērtums
 • Dizains un pielāgošana
 • Galvenās iezīmes
 • Lietotāju atbalsts
 • Galvenās atšķirības
 • Kura platforma ir piemērota jums?

Tāpēc bez turpmākas pieķeršanās tam iestrādāsimies?

Salīdziniet tīmekļa veidotāju plānus un cenas

Salīdziniet plānus & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Cik jūs esat gatavs maksāt par savu vietni? 0 USD? 50 USD? 100 USD? 200 USD? Mums visiem nav visu resursu, ar kuriem kopā strādāt, tāpēc galu galā mēs veidojam savu vietni! Skatiet, cik daudz sprādziena jums mugura, izmantojot gan Weebly, gan Squarespace.

Weebly

Weebly

Ir piecas galvenās iespējas, no kurām jums jāizvēlas Weebly, dažiem plāniem koncentrējoties uz regulārām vietnēm, bet citiem – uz e-komerciju.

Bezmaksas aka Limited. Jūsu bezmaksas bezmaksas konts sniedz jums Weebly veidotāju, mitināšanas pakalpojumu, neierobežotu vietņu lapu daudzumu, 500 MB vērts krātuvi, kā arī tērzēšanas un e-pasta atbalstu. Tas nāk ar Weebly reklamēšanu jūsu vietnē.

Pieslēgšanās – USD 5 mēnesī. Galvenā atšķirība no bezmaksas plāna ir tā, ka jūs varat savienot domēna vārdu ar savu Weebly vietni. Viss pārējais ir tāds pats kā brīvajā plānā.

Pro – 12 USD / mēnesī. Pro konts papildina atbalstu pa tālruni, HD video & audio atskaņotāji, ar paroli aizsargātas lapas, vietņu meklēšanas funkcija, līdz 100 dalībniekiem, un pamata e-komercijas veikaliem – līdz 25 produktiem.

Bizness – USD 25 mēnesī. Izvēloties biznesu, jūs iegūsit arī dalībnieku reģistrāciju, SSL drošību un e-komercijas komplekta neierobežotajiem produktiem – 0% transakcijas maksu no Weebly, kas ir jūsu domēns norēķinu veikšanai, kā arī iespēju pārdot digitālās preces, krājumu pārvaldību, nosūtīšanu kalkulators un spēja pievienot kuponus.

Biznesa Plus – 38 USD / mēnesī. Šis plāns jūsu tiešsaistes veikalam pievieno automātiskus pamestus grozu e-pastus un reāllaika piegādes tarifu kalkulatoru.
Kvadrāts

Kvadrāts

Kvadrāta telpai nav brīva plāna, taču tai ir vēl četri plāni, no kuriem izvēlēties. Visiem plāniem ir pielāgots domēns, neierobežots joslas platums, kā arī krātuve, iebūvēta vietnes statistika un diennakts lietotāju atbalsts.

Personīgais – 12 USD / mēnesī. Jūs varat izvēlēties no 110 vietņu veidnēm. Jūs varat izveidot emuāru un galerijas, kā arī ne vairāk kā divus vietnes veidotājus.

Bizness – 18 USD mēnesī. Šeit jūs esat piesaistīts neierobežotam vietņu atbalstītājam, un tagad jums ir pieeja Squarespace izstrādātāju platformai un visām mārketinga funkcijām (piemēram, paziņojumu joslai un uznirstošajiem ziņojumiem). Jūs saņemat arī Google profesionālo e-pasta kontu un saņemat 100 ASV dolāru vērtu AdWords kredītu. Izmantojot e-komerciju, jums tagad ir atļauts pārdot neierobežotas preces, taču par 3% pārdošanas maksu.

Pamata e-komercija – 26 USD / mēnesī. Izmantojot Squarespace e-komercijas pamatplānu, jūs saņemat to pašu, ko biznesa plāns, kopā ar darījuma maksas noņemšanu. Tas ietver arī desmit e-komercijas veidnes un papildu e-komercijas metriku. Ir klientu konti atkārtotiem pircējiem, iespēja pārdot vietnē Instagram, etiķešu drukāšana ar ShipStation, kā arī grāmatvedības iespējas ar Xero – taču, lai to saņemtu, jums būs jāpiesakās viņu pakalpojumos..

Uzlabota e-komercija – USD 40 mēnesī. Uzlabotajā e-komercijas plānā ir arī viss pamata plānā, kā arī pamesta groza atkopšana un reālā laika nosūtīšanas izmaksas.

Kā redzat, abas platformas – runājot par cenu noteikšanu un to, ko jūs saņemat par savu dolāru – ir salīdzinoši līdzīgas. Tomēr, ja vēlaties bezmaksas vietni, jūsu vienīgā iespēja ir doties kopā ar Weebly.

Cik viegli lietot BlueHost vs DreamHost

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vai jūs zināt, kāpēc iPhone bija tik veiksmīgs? Tas bija tāpēc, ka programmatūra, ko Apple uzlika tam, bija tik viegli lietojama, ka to varēja izmantot ikviens. Cilvēki to mīlēja, jo nelikās, ka viņiem tas bija jāiemācās. Kurš vietnes veidotājs ir intuitīvāks un vieglāk lietojams? Weebly vai kvadrāts?

Weebly

Weebly

Weebly noteikti ir brīze, ko izmantot. Iestatot, jūs varēsit izvēlēties no plaša veidņu klāsta, kur jūs arī izvēlaties savas vietnes krāsu un fonta motīvu. Būvētāja saskarne ir ļoti labi organizēta un intuitīva, tāpēc jums nav jāmeklē jautājums, kā gan vienkārši rīkoties.

Tas ir tīrs, ko redzat, tas, ko jūs saņemat (WYSIWYG), kas nozīmē, ka katru reizi, kad centrālajā logā veicat izmaiņas, tas ir, kā tas parādīsies jūsu faktiskajā vietnē. Arī to var vilkt un nomest, tāpēc jūs vienkārši novietojat elementus tur, kur vēlaties.

Tas ir neticami vienkārši, un pēc dažām minūtēm jūs varēsit ērti pārvietoties. Veidošanas process ir ātrs un nesāpīgs, ļaujot jums koncentrēties uz pašu saturu.

Kvadrāts

Kvadrāts

Laukuma laukumu nav tik viegli iegūt kā Weebly – bet jūs tur nokļūsit ar pacietību. Kad esat izvēlējies veidni, jūs varēsit pievienot elementus un pielāgošanu, neradot pārāk lielas problēmas. Tomēr vislabāk ir cieši pievērsties veidnes noformējumam (vismaz jāsāk ar to!), Pretējā gadījumā jūs varētu sajust neapmierinātību.

Tas ir arī WYSIWYG redaktors, kas ļauj vienkārši redzēt, kā elementi darbosies jūsu tiešsaistes vietnē. Tas ir velciet un nometiet. Tomēr tai ir dīvaina “asaras” metode arī elementu pievienošanai, kas reizēm var būt nedaudz kaitinoša.

Neapšaubāmi, ka Weebly ir vieglāk nokļūt, nekā Squarespace. Ja šīs ir vissvarīgākās funkcijas jums, tad jums vajadzētu apsvērt izvēli. Kvadrāts nekādā veidā nav grūti; tas ir vienkārši mazāk intuitīvs.

Salīdziniet pieejamās dizaina un pielāgošanas iespējas

Dizains un pielāgošana

Dizains un pielāgošana salīdzināti

Kā jums būs jāpielāgo jūsu lapa? Vai jūsu veidne to sagriezīs? Pārbaudiet, kā dizains un pielāgošana sacenšas mūsu divos konkurentos.

Weebly

Weebly

Weebly var izvēlēties 40 veidnes, no kurām izvēlēties, reģistrējoties. Tie ir diezgan pievilcīgi, taču daži no tiem izskatās nedaudz novecojuši, un liela daļa no tiem izskatās ļoti līdzīgi pēc dizaina. Pēc standarta krāsu un fontu izmaiņām nav arī daudz pielāgojamu dizainu, ko varat arī izdarīt.

Vietnes izskatās labi, taču tās, protams, nevienam nebūtu “wow”. Tomēr, ja vēlaties kaut ko vairāk, varat iegādāties pielāgotus motīvus no trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, kā arī varat rediģēt motīva HTML un CSS kodu, lai to mainītu, ja jums arī patīk.

Ir dažādas atsaucīgas un regulāras motīvas, no kurām izvēlēties, ja jums ir iespēja mainīt mobilā attēla skatu, kad esat izvēlējies parastu motīvu. Atsaucīgas tēmas pielāgojas mobilajām ierīcēm.

Kvadrāts

Kvadrāts

Kvadrāta telpā ir aptuveni 110 motīvu, no kuriem izvēlēties. Katrs no tiem ir ļoti slidens un profesionāla izskata, un katrs no tiem ir ļoti atšķirīgs. Viņi, protams, ir veltījuši daudz laika un domājuši, lai izveidotu šīs veidnes.

Lai nodrošinātu, ka jūsu veidne neizskatās tikai kā jebkura cita Squarespace vietne, ir pieejams milzīgs klāsts stila iespēju. Faktiski ne tikai ir tikai vairāk iespēju nekā Weebly, bet ir arī daudz vairāk iespēju nekā lielākajai daļai vietņu veidotāju (izņemot Wix). Dažādas tēmas lapas izskatās un izturas atšķirīgi, tāpēc šķiet, ka viss ir izstrādāts ļoti rūpīgi.

Katra veidne ir pilnībā optimizēta mobilajām ierīcēm (atsaucīga), tāpēc jums nav jāmainās ar otro redaktoru. Jūs varat rediģēt CSS kodu, bet Squarespace to iesaka darīt tikai krāsām, fontiem un foniem. Varat arī pievienot HTML un JavaScript elementus.

Laukums kvadrātā patiešām to pielīdzina, kad runa ir par profesionālu, mūsdienīgu lapu, kuru var pielāgot pēc jūsu vēlmēm. Ja dizains un skaistums ir tas, ko vēlaties no vietnes, tad Squarespace uzvar šajā kārtā, Weebly velkot kājas aiz muguras. Plašāku informāciju skat Pārskats par kvadrātu vietnē WebsiteToolTester

Salīdziniet galvenās funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Vai jūsu vietnei ir jāveic noteiktas funkcijas? Atskaņot videoklipus, sniegt vietņu statistiku, sniegt emuāru? Ja tas nav tikai statiskas informācijas un attēlu parādīšana, jums būs jāpārbauda abas platformas funkciju kopas.

Weebly

Weebly

 • Pielāgots domēns. Jūs saņemat pielāgotu domēnu ar katru plānu, izņemot bezmaksas versiju.
 • SEO (meklētājprogrammu optimizācija). Iespēja mainīt lapu nosaukumus un pievienot meta aprakstus.
 • Celtniecības e-komercijas veikals. Uzlabota e-komercijas platforma salīdzinājumā ar citiem vietņu veidotājiem, ieskaitot elastīgas piegādes iespējas, kuponus un digitālās lejupielādes.
 • Emuāra pievienošana. Ietver lielisku emuāru veidošanas motoru, kas ir ļoti pielāgojams ar izkārtojuma vadīklām, plānotajām ziņām un komentāru pārvaldību.
 • Lietotņu integrācija. Ir daudz bezmaksas un maksas lietotņu, no kurām izvēlēties, lai pievienotu savai Weebly vietnei no viņu bibliotēkas. Tie ietver Schedulista tiešsaistes rezervācijām, LiveChat un sociālās plūsmas jūsu sociālo mediju kanālu plūsmām.
 • Dublējumi un vietņu eksportēšana. Jūs varat eksportēt tikai savas vietnes .zip faila dublējumu, bet to neatjaunot.

Kvadrāts

Kvadrāts

 • Pielāgots domēns. Katram plānam ir pielāgots domēns.
 • SEO (meklētājprogrammu optimizācija). Squarespace piedāvā rediģēt lapu nosaukumus, meta aprakstus un URL adreses mainīšanu.
 • Celtniecības e-komercijas veikals. Squarespace e-komercijas komplekts ir jaudīgs. Varat iestatīt pasūtījuma apstiprināšanas e-pastus, pievienot digitālās preces un partnerēt savu vietni ar citām e-komercijas sistēmām, piemēram, Xero. Vienīgais (nelielais) mīnuss ir tas, ka Stripe un Paypal ir vienīgie maksājumu vārti, no kuriem izvēlēties.
 • Emuāra pievienošana. Emuāru veidošanas platforma vietnē Squarespace ir diezgan progresīva un sniedz iespējas ziņu plānošanai.
 • Lietotņu integrācija. Ir lietotņu moduļi, kas pazīstami kā “bloki”, kurus varat pievienot, piemēram, OpenTable. Pretējā gadījumā jums būs jāpievieno HTML kods. Nav tādu lietotņu veikalu kā Weebly.
 • Dublējumi un vietņu eksportēšana. Squarespace ir tāda funkcija, kāda daudziem vietņu veidotājiem nav – eksportējiet! Jūs varat eksportēt savu Squarespace emuāru tieši uz WordPress, ja jums nepieciešama plašāka platforma. Tomēr parastajam saturam tas nedarbojas. Jūs varat arī importēt emuārus no WordPress, Tumblr un citām emuāru veidošanas platformām.

Ja jums ir daudz dažādu lietotņu, no kurām izvēlēties, Weebly tomēr ir lieliska platforma to iegūšanai. Ja domājat, ka kādreiz plānojat savu vietni migrēt kaut kur citur, iespējams, vēlēsities izvēlēties Squarespace. Izņemot to, abu platformu funkciju komplekti ir aptuveni vienādi.

Klientu atbalsta salīdzinājums

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Dažiem cilvēkiem nepieciešama liela palīdzība, bet citiem – nē. Kurā kategorijā jūs ietilpst? Un kā jums patīk saņemt jūsu atbalstu?

Weebly

Weebly

Weebly piedāvā:

 • Atbalsts pa tālruni
 • E-pasta atbalsts
 • Tiešraides Čats
 • Zināšanu bāze
 • Video pamācības

Kvadrāts

Kvadrāts

Kvadrāta telpā ir:

 • Atbalsts pa e-pastu ar 1 stundas apgrozījumu
 • Tiešraides Čats
 • Zināšanu bāze
 • Augstas kvalitātes video pamācības

Kā redzat, abas platformas ir diezgan salīdzināmas, piedāvājot plašu atbalsta klāstu. Parasti Squarespace atbalsts ir bijis daudz ātrāks, un atbildes parasti ir tuvākas risinājumam nekā Weebly’s.

Galvenās atšķirības starp kvadrātu & Weebly

Galvenās atšķirības starp platformām

Šie divi atšķirīgie vietņu veidotāji visās jomās ir diezgan līdzīgi, ne tikai tas, cik daudz tīmekļa vietas viņi aizņem, un cik daudz ieguldījumu dolāru viņi saņem!

Galvenās atšķirības, kuras mēs varam redzēt, ir:

 • Kvadrāta telpai nav brīva plāna
 • Weebly ir mazāk elastīgs nekā Squarespace
 • Kvadrāta telpā ir vairāk tēmu, no kurām izvēlēties
 • Weebly saviem klientiem piedāvā atbalstu pa tālruni (Pro plāns un jaunāki)
 • Weebly ir lielāks vietņu lietotņu klāsts, no kuriem izvēlēties
 • Squarespace ir īpaša izstrādātāju platforma
 • Squarespace piedāvā Xero un ShipStation integrāciju e-komercijas plāniem
 • Šķiet, ka Weebly galvenokārt koncentrējas uz e-komerciju pēc tam, kad to ir pārņēmis Square

Ieteikumi vietņu veidotāju lietošanai

Ieteikumi

Gan Squarespace, gan Weebly ir ļoti spēcīgas vietņu veidošanas platformas, kas minimālā laika posmā var radīt profesionāla izskata tīmekļa lapas. Viņiem abiem ir ļoti stabili e-komercijas plāni, lai mazie uzņēmumi varētu tos izmantot. Abas var būt viedas izvēles iespējas personīgām lapām, emuāriem, hobijiem, portfeļiem un maziem uzņēmumiem.

Tātad, kura ir ieteicamā platforma? Tas viss ir atkarīgs no tā, ko meklējat.

Weebly

Weebly

Weebly ir labākā izvēle, ja vēlaties bezmaksas vietni – patiesībā šeit tā ir vienīgā izvēle!

Tas ir lieliski arī tiem, kuriem nav nekādu tehnisko zināšanu un kuri vienkārši vēlas pēc iespējas vienkāršāk saputot savu vietni tiešsaistē – to noteikti ir vieglāk izmantot nekā Squarespace.

Ja jums patiešām patīk atbalsts pa tālruni, tad arī jūsu labākais solis ir Weebly.

Kvadrāts

Kvadrāts

Squarespace ir tas, kuru izvēlēties, ja vēlaties, lai jūsu vietne vairāk izskatās pēc dizainera. Funkcijas un veidnes koncentrējas uz skaistu, funkcionālu dizainu, kur galvenā mijiedarbība ir elementu mijiedarbība.

Tā ir arī saprātīga izvēle, ja nezināt, cik liels būs jūsu bizness. Daudzi uzņēmumi, kuru darbības sākums ir Squarespace un pārsniedz platformas darbības jomu, veiksmīgi pāriet uz WordPress.

Secinājums par salīdzinājumu

Kura platforma ir piemērota jums – Squarespace vai Weebly?

Labākās platformas izvēle

Kad tas viss top līdz tam un ja jūs nemeklējat kādu īpašu vietņu veidotāja funkciju, jautājums, kas jums sev jāuzdod, izvēloties starp Weebly un Squarespace, ir šāds:

Vai es vēlos platformu, kuru ir vieglāk izmantot, vai es gribu platformu, kas man nodrošinās vairāk dizaineru veidotu vietni?

Ja jūsu atbilde ir pirmā, tad, iespējams, jums priekšroka būs Weebly, un, ja tā būs otrā, tad, iespējams, jums priekšroka būs Squarespace.

Jūs varētu vēlēties arī apskatīt dažus citus vietņu veidotājus, lai salīdzinātu, piemēram, Squarespace vs Wix, kam ir līdzīgs Bezmaksas plāns konkurēt ar Weebly’s, un iepriekš pieminēto WordPress vs Squarespace plānu tiem, kam nepieciešama īpaši pielāgota vietne..

Jūsu izvēlētais vietņu veidotājs ir ļoti personiska izvēle, tāpēc pārliecinieties, ka tā ir piemērota jums. Izmēģiniet Weebly bezmaksas plānu vai sāciet ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu ar Squarespace, lai to pielāgotu sev..

Vai jums ir kādi jautājumi vai domas par to, kura programmatūras platforma, jūsuprāt, ir labāka? Varbūt mēs esam palaiduši garām lielisku jaunu funkciju jūsu iecienītajā platformā? Noteikti informējiet mūs komentāros zemāk!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map