Squarespace vs WordPress: kuru jums vajadzētu izvēlēties?

Vietnes veidotāja izvēle ir pietiekami grūts uzdevums, un, salīdzinot Squarespace vietņu veidotāju un pašu mitinātu programmatūru WordPress (WordPress.org), vietņu veidotāja izvēlei tiek pievienots vēl viens sarežģītības līmenis – attiecīgi mitinātās vai pats mitinātās vietnes..


Vietnes mitinātājs ir tāds, kurā uzņēmums jūsu vietni pārvalda savos datoros; pats mitināts vietņu veidotājs nodrošina programmatūru jūsu vietnes izveidošanai, taču jums ir jāmeklē tīmekļa mitināšanas pakalpojums, lai jūsu vietne darbotos jūsu vietā.

Šī komplikācija paplašina parastos jautājumus, ko sev uzdot par savu vietni – ko no tās vēlaties un cik daudz laika un pūļu jūs esat gatavs ieguldīt šī sapņa īstenošanā – un ievieš pilnīgi jaunu komplektu.

Tagad vairāk nekā jebkad ir svarīgi būt godīgam pret sevi par to, cik sarežģīta vēlaties būt jūsu vietnei, cik praktiski varat būt tās izveidē un uzturēšanā, kāds ir jūsu budžets patiesībā un vai jūs varat pieturēties pie šīs dolāra summas..

Mūsu pārskats “Squarespace pret WordPress.org” sniedz jums palīdzību šajā lēmumu pieņemšanas procesā, izceļot līdzības un atšķirības starp mitinātajā Squarespace un paša mitinātajā WordPress.org, parādot, kas katram produktam ir vislabākais..

Papildu jūsu atbildes uz jautājumiem palīdzēs jums izvēlēties labāko sapņu vietnes veidotāju.

Šī nav skaitļu spēle

Ir divi galvenie iemesli, kāpēc Squarespace un WordPress.org numuru apskatīšana īsti nepalīdz izvēlēties starp tiem. Pirmkārt, Squarespace ir tīmekļa veidotāju produkts, kas ļauj jums izveidot skaista izskata tīmekļa vietnes.

WordPress.org galvenokārt ir satura pārvaldības sistēma, kas, lai arī jūs joprojām varat izveidot īpaši pievilcīgas vietnes, tomēr ļauj efektīvi un lietderīgi pārvaldīt lielu datu daudzumu..

Tātad Squarespace un WordPress.org var apmierināt dažādas vajadzības. Otrkārt, WordPress.org numuri iznīcina visus pārējos.

Squarespace ir nedaudz vairāk nekā 700,00 vietņu visā internetā (rakstīšanas laikā); tas nozīmē 0,2% no visām tur esošajām vietnēm un 0,4% no 10 000 populārākajām vietnēm, kā to nosaka Quantcast.

Interesanti ir tas, ka visām šīm vietnēm ir apmaksāti abonementi, jo Squarespace nav bezmaksas plāna. Turpretī WordPress.org ir aptuveni 17 miljoni vietņu, kas veido apmēram 5% no visa interneta.

Apmēram 27% no 10 000 vietnēm ir izveidotas, izmantojot WordPress.org, un tās galvenokārt ir saistītas ar uzņēmējdarbību un tehnoloģijām. Līdz šim WordPress.org ir visvairāk vietņu no visām satura pārvaldības sistēmām.

Mūsu vietņu veidotāju popularitāte:

Skaitļi ir interesanti un parāda, ka satriecošs skaits cilvēku un uzņēmumu izmanto WordPress.org, un cienījams skaits cilvēku ir izveidojuši savas tīmekļa vietnes, izmantojot Squarespace. Tieši tā.

Skaistas vietnes izveidošana

Cik daudz izvēlaties veidni?

Mēs tūlīt vērsimies pie pieejamo veidņu skaita:

 • Kvadrāts: 52 (kopā)
 • WordPress.org: tūkstošiem

Tikai ar cipariem WordPress.org uzvar bez maksas. WordPress.org veidnes, ko sauc par tēmām, ir izstrādājuši uzņēmuma darbinieki, trešo pušu izstrādātāji un neatkarīgi dizaineri, kuri savas veidnes augšupielādē vietnē WordPress.org.

Daži pamata motīvi ir bezmaksas, savukārt daudziem ir pievienota cena, parasti no 50 līdz 100 USD. Izmaksas var ietvert papildu funkcijas, izstrādātāja atbalstu vai jauninājumus. Ir WordPress.org tēmas visiem uzņēmējdarbības veidiem, rūpniecības un personiskajām vajadzībām.

Daži recenzenti brīdina, ka bezmaksas veidņu kvalitāte bieži vien ir nepietiekama un to izstrādātājiem nav stimula tos regulāri atjaunināt vai tajos novērst kļūdas. Augstākās klases apmaksātās tēmas tomēr ir pilnīgi profesionālas, izsmalcinātas, un tās ir vienas no vislabāk izskatītajām vietnēm, kuras jūs kādreiz redzēsit.

Squarespace piecdesmit divas veidnes ir sadalītas divās grupās. Divdesmit sešas veidnes ir pieejamas parastajām vietnēm un divdesmit sešas – titullapām. Titullapas ir vienas lapas, kuras var izmantot galveno lapu vai vienas lapas vietņu vai emuāru izveidošanai.

Visas veidnes ir izveidojusi Squarespace komanda un ir paredzētas vizuālai pieredzei, tāpēc jums ir jābūt savām sulīgām fotogrāfijām, lai tos importētu, vai jābūt gatavām pirkt krājuma attēlus. Recenzenti aizraujas ar Squarespace veidņu augsto kvalitāti un izsmalcināto izskatu.

Izceļ tevī dizaineru

Varbūt jūs nevarat atrast motīvu vai veidni, kas pilnībā uzrunātu jūs un vēlaties mainīt to daļu. WordPress.org ir atvērtā koda platforma, kas nozīmē, ka to kodi ir pieejami ikvienam, lai tos varētu izmantot un pielāgot. Tas nozīmē, ka to galvenokārt izmanto tēmu un rīku izstrādātāji.

Atkarībā no izvēlētās motīva, izmantojot uzlabotas stila opcijas, varat ātri mainīt standarta funkcijas, fontus, krāsas un citus elementus. Uzlabotākai motīvu pielāgošanai ir vajadzīgas vismaz pamatzināšanas par HTML kodēšanu un CSS modifikāciju.

Laukuma laukums pielāgošanas opcijās ir daudz ierobežotāks. Ir jaudīgs stila redaktors, kas ļauj mainīt fontus, krāsas, attēla necaurspīdīgumu, fona attēlus un dažus citus elementus, nezinot par kodēšanas atgriezumiem. Ja jūs mazliet zināt par kodēšanu, Squarespace izstrādātāja funkcija ļauj rediģēt CSS, lai turpinātu pielāgot vietni.

Labi izskatās mobilajos tālruņos

Lielākā daļa vietņu, kas šodien tiek skatītas, tiek veiktas mobilajā ierīcē, parasti mobilajā tālrunī. Lietpratīgi vietņu veidotāji izveido savas tīmekļa vietnes izskatu, kas piemērots šīm ierīcēm. Kvadrāts to automātiski izdara jūsu vietā, jo visas viņu veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm.

Dažām WordPress.org tēmām tiek piedāvāts mobilajām ierīcēm draudzīgs skats, savukārt citās ir jāizmanto spraudnis, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne darbojas pareizi mobilajā ierīcē. Jums, iespējams, vaicā, vai jums pat par to vajadzētu uztraukties, tāpēc ņemiet vērā, ka Google savos meklēšanas rezultātos priekšroku dod mobilajām ierīcēm draudzīgām vietnēm meklēšanai, kas sākta no mobilajām ierīcēm.

Mūsu veikums:

Tā patiešām ir kontrole salīdzinājumā ar ērtībām. Gan WordPress.org, gan Squarespace rada skaistas tīmekļa vietnes; tas viss ir jautājums par to, cik daudz laika un pūļu jūs vēlaties veltīt tam un cik apņēmīgi vēlaties, lai jūsu vietne izskatītos tieši tā, kā jūs to iedomājaties.

WordPress tūkstošiem tēmu un atvērta pielāgošana nodrošina, ka jums var būt sava sapņu vietne, ja vēlaties strādāt tās labā vai maksāt kādam citam par to..

Salīdzinājumam – Squarespace ierobežotais motīvu un pielāgošanas funkciju skaits krasi samazina jūsu dizaina iespējas, taču jūs varat izveidot savu izskatīgo vietni un darboties pats, neko nezinot par kodēšanu..

Mācīšanās līkne

Saskarne

Gan Squarespace, gan WordPress piekļuvei savai vietnei, lai to izveidotu un uzturētu, ir no informācijas paneļa. Galvenā atšķirība ir katra paneļa izskatā. Squarespace informācijas panelis ir tīrs un elegants, atspoguļojot tā lietotāju bāzi, kas ir lietpratīgi cilvēki, kuri nav lietpratēji. Viss ir pieejams no šīs vietas.

WordPress.org piedāvā ne tik izsmalcinātu informācijas paneli, bet viss, ko varat darīt savā vietnē, ieskaitot kodēšanas maiņu, ir pieejams no turienes.

Vilkt un nomest

Vilkšana un nomešana ir vienkāršākais Web vietnes izveides veids. Šādā veidā varat novietot lodziņus tekstam, attēliem, video, grafikai utt. Tomēr dažas veidnes ir stingrākas nekā citas par to, kur var ievietot šos elementus.

Visām Squarespace veidnēm ir šī vilkšanas un nomešanas iespēja, lai jūs varētu spēlēt ar izkārtojumu, ciktāl veidne ļauj.

Izmantojot WordPress.org, tas viss ir atkarīgs no jūsu izmantotās tēmas; kopumā WordPress.org nav vietņu veidotājs, kas velk un nomet. Dažām augstākās kvalitātes tēmām ir vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte, bet jūs maksājat par šīm ērtībām.

Bet tas ir WordPress, un tāpēc jūs pievērsties spraudņiem, lai atrisinātu problēmu. Ir pieejami vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju spraudņi ar pārskatiem par dažādiem panākumiem. Parasti par tiem jums joprojām ir jāmaksā, taču tie ir neatkarīgi no tēmas.

WYSIWYG ko?

Tas, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat, “vizuālais redaktors” ir tāds, kurā jūs uzreiz redzat rezultātu, ko izraisa izmaiņas jūsu tekstā, attēlos, grafikā vai citos Web lapas elementos. Tādā veidā jūs redzat, kā tiks apskatīta jūsu publicētā tīmekļa lapa, un vajadzības gadījumā varēsit pielāgot izmaiņas.

Squarespace ir WYSIWYG redaktors, un tāpēc jūs varat laimīgi veikt izmaiņas savā saturā un tos pārskatīt vienā ekrānā..

Ar WordPress tas ir nedaudz savādāk. Lai redzētu veiktās izmaiņas, jums jānoklikšķina uz pogas Priekšskatījums un jādodas uz citu ekrānu, lai skatītu mainīto tīmekļa lapu. Pēc tam jūs atgriezīsities rediģēšanas ekrānā, lai pārskatītu izmaiņas, vajadzības gadījumā atkārtojot to.

Apkope

Gan Squarespace, gan WordPress.org pastāvīgi atjaunina savas platformas, lai palielinātu drošību, labotu kļūdas un Squarespace gadījumā uzlabotu veiktspēju. Atšķirība starp viņiem ir tas, cik daudz jūs par to zināt.

Squarespace to visu dara aizkulisēs, un jums par neko nav jāuztraucas – visas to veiktās izmaiņas tiek iepriekš pārbaudītas un automātiski ievietotas Squarespace sistēmā.

WordPress.org ir tikpat apzinīgs, lai veiktu šādas izmaiņas, taču jums šeit ir zināma līdzdalība. Kad izmaiņas ir sagatavotas lietošanai, vadības panelī tiek parādīts ziņojums un pēc tam noklikšķiniet uz pogas, lai tās instalētu.

Bet tas ir tikai sākums. Jūsu tēma un visi spraudņi arī ir jāatjaunina, lai veiktu šīs izmaiņas, un šo izstrādātāji (īpaši, ja tie bija bezmaksas), iespējams, to nedarīs jūsu vietā, lai jūs tur varētu atrasties pats. Neieviešot šīs izmaiņas, jūsu vietne var tikt pakļauta drošības vai veiktspējas problēmām.

Mūsu veikums:

Squarespace ir vieglāk izmantojams vietņu veidotājs ar nelielu mācību līkni; velciet un nometiet patiešām ir atšķirība. Lai gan WordPress.org vietnē ir iespējams ātri izveidot pamata vietni, tai noteikti nebūs tāds pats wow koeficients.

Katra iezīmes

Aplūkojot funkciju Squarespace un WordPress.org funkciju kopas, tiek uzsvērta to izcelsme. Kopš kvadrātveida laukums tika izveidots ar funkcijām bagātu, digitālu publicēšanas platformu, kas aptver daudz visu, ko kāds varētu vēlēties darīt vietnē.

Pretstatā tam, WordPress.org attīstījās no ļoti veiksmīgas emuāru veidošanas lietojumprogrammas un atvēra sabiedrībai savu pirmkodu, mudinot izstrādātājus rakstīt tās evolūcijai nepieciešamos spraudņus jebkuram, kas jums nepieciešams, mēs esam ieguvuši, vietņu veidotājam..

Instrumentu elastība

Squarespace un WordPress.org filozofijas atšķirība ir redzama viņu vietņu veidošanas rīku elastībā.

Squarespace nodrošina labu iekšējo lietotņu un logrīku izvēli, kurus tās izveido, testē un instalē. Šie ir rīki, kurus izmantojat savas vietnes pielāgošanai, un tie darbojas labi, taču šie ir vienīgie rīki, kurus varat izmantot.

WordPress.org jums arī piedāvā dažus pamata rīkus, bet papildus tiem ir desmitiem tūkstošu spraudņu (bezmaksas un par maksu), kas pieejami jūsu vietnes izveidošanai. Tas var šķist neierobežota brīvība, taču piesargāties: ne visi spraudņi spēlē labi kopā, un konflikts starp tiem vai ar jūsu tēmu var aizņemt daudz laika, lai izdomātu.

Hostings un drošība

Šeit visizteiktākā ir atšķirība atšķirībā no viesmīlīgajiem salīdzinājumā ar pašmāju.

Squarespace mitina jūsu vietni, kurā ir jāpārliecinās, ka tā darbojas uz viņu serveriem, un rūpējas gan par fizisko, gan digitālo drošību. Squarespace nodrošina, ka to veidnes tiek atjauninātas ar jaunākajiem tīmekļa standartiem, ka jūsu vietne netiek uzlauzta, un pārvalda to platformu, tāpēc visas vietnes tiek izplatītas visā to serveru tīklā.

Izmantojot WordPress.org, jūs esat atbildīgs par savas vietnes tīmekļa mitināšanas pakalpojuma atrašanu. Pirms lejupielādējat programmatūru WordPress.org, jums jāpiesakās tīmekļa mitināšanas kontā.

Lielākajai daļai tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ir viena klikšķa instalēšanas poga WordPress, kas ļauj to viegli izdarīt. Lai iegūtu padomus par jums vislabākā tīmekļa mitināšanas pakalpojuma izvēli, skatiet mūsu pārskatus par šādiem pakalpojumu sniedzējiem.

Pielāgots domēns

Jums nav jāpielāgo domēna nosaukums, ja kā vietnes veidotāju izvēlaties Squarespace, jo jums ir iespēja izveidot apakšdomēnu, kura tips ir Yoursitename.squarespace.com..

Tomēr, ja jums ir radušās grūtības izveidot satriecošu vietni, jums vajadzētu apsvērt pielāgotu domēnu, kas tiek piegādāts bez maksas ar ikgadēju Squarespace plānu.

Jūsu WordPress tīmekļa mitināšanas pakalpojums sagaida, ka jums būs savs domēna vārds, taču ar noteiktiem plāniem var piedāvāt atlaidi vai pat bezmaksas domēna vārdu.

SEO

Atkal WordPress nodrošina nopietnu funkcionalitāti, izmantojot spraudņus, šoreiz meklētājprogrammu optimizācijas jomā. Ja SEO ir jūsu biznesa prioritāte, tad apsveriet vismodernākās iespējas, kas atgādina jums, uz kādiem atslēgvārdiem jūs mērķējat, un pārliecinieties, ka jūsu lapas ir tik optimizētas..

Squarespace SEO funkcijas ir vienkāršākas. Tie ļauj jums optimizēt visus vietnes un katras lapas pamatus, tāpēc meklētājprogrammas tos var viegli indeksēt. Noderīgs papildinājums ir tas, ka Squarespace automātiski izveido vietnes karti, lai iesniegtu Google.

e-komercija

Atšķirība starp WordPress un Squarespace e-komercijas piedāvājumiem varētu samazināties atkarībā no tā, vai redzat sevi pie milzīga megastore vai pieticīgāka stūra veikala uzņēmuma..

Ja jūs sapņojat, ka jums ir savs tiešsaistes hipermārkets, komplektā ar vēl neizsakāmu, neizsakāmu produktu klāstu, kas visi ir kārtīgi sakārtoti un marķēti, un ir gatavi nosūtīšanai uz visiem pasaules maliem, tad WordPress ir spraudņi, kas to var izdarīt jūsu vietā..

Sāciet, izvēloties motīvu, kas ir īpaši paredzēts e-komercijai, un pārejiet no turienes, paņemot filiāļu mārketingu, krājumu pārvaldību, rēķinu piesūtīšanas un piegādes spraudņus un jebkuru vēlamo maksājumu apstrādātāju..

Lai uzstādītu veikalu laukumā Squarespace, vienkārši velciet un nometiet produktu bloķēšanas elementu savā Squarespace vietnē. Squarespace iepirkumu grozs ir pilnībā integrēts tīmekļa vietnē gan izskata, gan funkcionalitātes ziņā; klienti uzturas jūsu vietnē norēķinu procesa laikā, lai jūs varētu kontrolēt visu viņu iepirkšanās pieredzi.

Tomēr zemāku izmaksu biznesa plāni ierobežo to produktu skaitu, kurus varat pārdot savā veikalā, un jūs varat izmantot Stripe tikai kā savu maksājumu pakalpojumu sniedzēju.

Emuāru veidošanas platforma

Lai gan jūs varat izveidot pievilcīgus un funkcionālus emuārus gan WordPress, gan Squarespace, WordPress sāka dzīvi kā ļoti labi pārskatīta un plaši izmantota emuāru veidošanas platforma.

Squarespace labi piedāvā visus standarta blogošanas satura blokus (attēlu, video, tekstu, audio utt.), Un tam ir Podcast atbalsts, kā arī tagu un kategoriju atbalsts. Varat arī importēt esošos emuārus vietnē Squarespace. Tomēr WordPress ir ieguvis praktiskas iespējas ar daudzām emuāru veidošanas funkcijām, kā arī tam ir visu veidu spraudņi, kas tos paplašina un pievieno vēl daudz jaunu..

Satura pārvaldība

Kārtējo reizi WordPress.org izceļas ar izcilību, jo tā izcelsme bija satura pārvaldībā. Ja jūs nodarbojaties ar lielu satura daudzumu, pārskatiet saturu kā daļu no komandas vai jums ir jāuztur vietne kopā ar citiem cilvēkiem, tad WordPress.org ir labākā izvēle jums..

Squarespace piedāvā tādas pašas satura pārvaldības funkcijas kā jebkuram citam parastam vietņu veidotājam, taču tas nav paredzēts, lai apstrādātu lielu informācijas daudzumu.

Spraudņi un lietotnes

Atkal apskatot numurus, šoreiz spraudņiem un lietotnēm:

Kvadrāts: 0         WordPress.org: desmitiem tūkstošu

Squarespace nav atvērtā koda risinājums, tāpēc tikai Squarespace izstrādātāju komanda ir atbildīga par to veidnēm un rīkiem. Negatīvie ir tas, ka jūs varat izmantot tikai to, ko viņi jums dod; negatīvie ir tas, ka visi rīki ir augstas kvalitātes, labi pārbaudīti un darbosies uz Squarespace platformas. Jums nav jāuztraucas par konfliktiem vai avārijām.

WordPress.org kā atvērtā koda platformai ir bibliotēka ar saitēm, kas burtiski nozīmē desmitiem tūkstošu visu veidu lietotņu. Turklāt jūs varat brīvi rakstīt un ieviest savu, pat tos pārdot (vai atdot) caur viņu vietni.

Negatīvie ir tas, ka, iespējams, ir vismaz viena, pat ja ne vairāk lietotne, par ko vien var sapņot, un tas ir arī negatīvs. Ir viegli nokļūt prom un izveidot vietni, kurā ir zvani un svilpes, kas var pasliktināt tā veiktspēju.

Vēl viens mīnuss ir tas, ka šo rīku kvalitāte bieži nav zināma, lai gan palīdzēs lasīt lietotāju atsauksmes par tiem.

Dublējumi un eksportēšana

Vietnes mitināšana salīdzinājumā ar paštīmekļa vietni atkal tiek izmantota vietņu dublēšanas un eksportēšanas jautājumos. Squarespace regulāri dublē jūsu vietni gan reāllaikā, gan periodiski.

Squarespace arī nodrošina rīkus, lai jūs varētu eksportēt savu vietni, un ne visi vietņu veidotāji nodrošina šo iespēju. Ne visu var eksportēt; piemēram, produktu lapas, albumu lapas, teksta, audio un video bloki netiks sastapti.

Izmantojot WordPress, dublēšana un eksportēšana ir atkarīga tikai no jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojuma politikām. Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā ierobežotus dublēšanas pakalpojumus, taču mēs atgādinām, ka drošāk ir uzskatīt, ka jūsu pienākums ir dublēt jūsu vietni pats..

Vietņu statistika

Iebūvēts kvadrātā ir analītika, kas sniedz reāllaika statistiku par stundas, dienas, nedēļas un mēneša trafiku, ieskaitot to, kā cilvēki izmanto mobilās ierīces. Varat arī ievietot Google Analytics, lai attēlu noapaļotu ar informāciju par vietnes apmeklētājiem.

Izmantojot WordPress vietni, vietņu statistikai ir daudz spraudņu, kas satur gandrīz visu, ko jūs varētu vēlēties zināt.

Mūsu veikums:

Kvadrāta telpai ir labi noapaļots un stabils funkciju komplekts, kas aptver lielāko daļu visa, kas nepieciešams parastajai vietnei. Ja jūs meklējat visa veida funkcionalitāti un padomus savai vietnei, tad WordPress vietne, izmantojot spraudņus, ir īsta Aladdīna dārgumu ala.

Un izmaksas par visu šo

Izmaksas, kas saistītas ar jūsu vietnes izveidi un darbību, ir skaitļu spēle, kurā jums ir ļoti jāapzinās savs budžets un jābūt rūpīgam, lai to ievērotu. Mēs sāksim ar viegli pārvaldāmu iespēju.

Vietas kvadrātā izmaksas

Squarespace ir pieci dažādi plāni, no kuriem izvēlēties, trīs personīgajām vietnēm un divi e-komercijas plāni. Nav bezmaksas plāna, taču Squarespace piedāvā bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju, lai jūs varētu praktizēt vienas lapas izveidi bezsaistes vietnē. Lai jūsu vietne tiktu rādīta tiešsaistē, jums jāpierakstās uz plānu.

Rakstīšanas laikā plāni svārstās no vienas lapas vietnes par 7 ASV dolāriem mēnesī līdz neierobežotām lappusēm par 26 ASV dolāriem mēnesī, abonēšanai mēnesī. Izmantojot dārgākus plānus, jūs iegūstat vairāk funkciju.

Divi īpašie e-komercijas plāni ir pamatveikalam un vispāratzītākam veikalam, lai gan jūs varat pārdot produktus visos, izņemot visvienkāršāko personīgo plānu.

Ja jūs maksājat iepriekš par gada abonementu, ikmēneša izmaksas samazinās, un jūs saņemat bezmaksas pielāgotu domēnu. Neaizmirstiet, ka hostings ir iekļauts šajās izmaksās – jūsu mēneša maksa sedz visu.

Vietnes WordPress izmaksas

Mēs iedziļinājāmies Squarespace, lai izceltu salīdzinājumu ar WordPress vietni. WordPress CMS izmaksas ir 0 USD. Tas ir pareizi; tas ir bez maksas, bet tas ir paredzēts tikai programmatūrai.

Lūk, kas jums vēl jāpavada:

 • Web mitināšanas pakalpojums: mēneša vai gada plāni
 • Domēna vārds: gada izmaksas; daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumi nodrošina to bez maksas, izmantojot gada plānu
 • WordPress tēma: bez maksas vai par maksu
 • Spraudņi: bez maksas vai par maksu
 • SEO spraudņi: svarīgi, ja jūsu bizness ir galvenais meklētājprogrammās
 • Jūsu laiks: ja jūs pats veicat darbu, it īpaši, ja tas ir saistīts ar USD
 • tur ir mācīšanās līkne
 • WordPress vietņu izstrādes pakalpojumi: maksa par kādas personas algošanu, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos (pēc izvēles)
 • Apkope: jūsu laiks vai $ $, lai neatpaliktu no atjauninājumiem, labotu problēmas utt

Mūsu veikums:

Tas viss ir atkarīgs no tā, kā jūs uz to skatāties, un no tā, cik tehniski lietpratīgi veidojat un uzturat tīmekļa vietnes. Katru mēnesi, izmantojot Squarespace, tiek izmaksāta zināma dolāru summa vai neliela ikmēneša maksa par hostingu, kā arī savs laiks, ja varat izvēlēties savu WordPress vietni.

No otras puses, ja jums liekas, ka jums trūkst visu nepieciešamo tehnisko iemaņu un dažreiz var nākties nolīgt kādu, WordPress vietnē ir nezināms daudzums naudas vai katru mēnesi ir paredzams naudas iztērējums, izmantojot Squarespace.

Ļoti pievilcīgas vietnes

Gan Squarespace, gan WordPress CMS ir augsta profila lietotāji ar profesionāli izstrādātām vietnēm un daudzi lietotāji, kuri ir izveidojuši savu.

Vietnes kvadrātā

Dixie Chicks oficiālā vietne.
http://www.dixiechicks.com/

domāju, ka kafija viņu vietni izmanto gan kā izglītības vietni, gan kā veikalu.
http://www.thinkcoffee.com/

Metāls un medus ir emuārs, kura ziņās izmantoti skaisti fotoattēli.
http://www.metalandhoney.com/

Vietnes WordPress

Ringling Bros., Barnum un Beilija cirks izmanto ļoti daudz dažādu lapas elementu.
https://www.ringling.com/

TechCrunch ir tehnoloģiju emuārs.
http://techcrunch.com/

Cutest Paw ir mājdzīvnieku fotoattēlu vietne.
http://www.cutestpaw.com/

Palīdziet, kad jums tas ir nepieciešams

Tas ir neizbēgami, ka neatkarīgi no tā, cik viegli ir izmantot vietņu veidotāju, dažreiz jums būs nepieciešama palīdzība. Ir palīdzība gan WordPress.org, gan Squarespace problēmām, kad jums tā nepieciešama, taču dažādos veidos.

Uzņēmumam Squarespace ir centralizēta klientu atbalsta komanda, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs varat viņus sasniegt, izmantojot e-pastu 24 stundas diennaktī vai tiešraides tērzēšanu no plkst. 15:00 līdz plkst. 8:00. EST – netiek nodrošināts atbalsts pa tālruni. Squarespace ir apņēmies atbildēt uz e-pasta jautājumiem stundas laikā pēc to saņemšanas.

Squarespace atbalsta komanda ir arī izveidojusi plašu zināšanu bāzi par pakāpeniskām video pamācībām, rakstiem un ekrānuzņēmumiem, kas jums palīdzēs. Kopienas forumā varat lūgt palīdzību arī citiem Squarespace lietotājiem.

Izmantojot vietni WordPress, jūsu klientu atbalsts ir milzīga citu WordPress.org lietotāju kopiena, jo pati WordPress.org pati par sevi nesniedz nekādu atbalstu.

Tomēr ir milzīgs rakstu, video, videoklipu, FAQ, forumu, vadlīniju un tamlīdzīgu līdzekļu klāsts, lai saņemtu palīdzību. Tas ir (laikietilpīgs) jautājums, kā atrast īsto vietu, kur meklēt noderīgu atbildi uz jūsu jautājumu.

Tīmekļa mitināšanas jautājumos ir arī jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, iespējams, izstrādātāji, kas radušies ar spraudņu vai motīvu saistītām problēmām, vai varbūt jūsu WordPress vietnes atbalsts, ja esat nolīdzis kādu, kurš rūpējas par jūsu vietni. Atbalsts ir pieejams; tas ir tikai jautājums par īstā cilvēka atrašanu īstajā laikā.

Mūsu veikums:

Vai esat pārliecināts par to, ka varat to darīt viens pats, vai arī vēlaties, lai tālruņa / e-pasta / tiešās tērzēšanas lodziņa beigās būtu klientu atbalsts?

Ieteicamie lietotāji

Tagad jūs esat izpētījis atšķirības starp mitinātu un pašdarbinātu vietņu veidotājiem.
Abi vietņu veidotāji paziņo, ka jebkurš var viegli izmantot savus produktus.

Papildus tehnisko iespēju jautājumam ir arī daži citi nozīmīgi jautājumi, kas jāņem vērā, izvēloties starp Squarespace un WordPress CMS.

Squarespace veidnes ir smagas fotogrāfijām un grafikai. Squarespace piedāvāto veidņu kategorijās ietilpst mūziķi, restorāni un kāzas – visi tie ir vizuāli intensīvi.

Ja plānojat izveidot uz tekstu balstītu vietni, ierobežotā Squarespace veidņu izvēle jums nav vislabākā atbilde, un, atcerieties, pielāgošana ir ierobežota. WordPress.org ir daudz plašāks veidņu izkārtojumu un dizainu klāsts.

Jūsu izvēle var samazināties līdz tam, cik daudz vēlaties kontrolēt savu vietni. Kontroles kontrole pār dizainu; kontrole pār to, kas to mitina; kontrolēt, cik liels tas kļūst un ko jūs tajā varat ievietot. Šajā gadījumā ir jādodas uz WordPress.org.

Ja ērtības jums rada lielāku problēmu – ātri un ērti izveidojiet vietni un vairs par to neuztraucieties – tad kvadrāts ir jūsu izvēle.

Ja jūs šaubāties par savām dizaina spējām vai, gluži pretēji, zināt, ka jums ir pārāk daudz ideju un ka jums ir nepieciešams tajā iesaistīties, Squarespace struktūra jums būs piemērota.

Alternatīva, ja jūs priecājaties par brīvību un zināt, ka varat pieturēties pie sava budžeta un neapmeklēt spraudņus, WordPress.org ir jūsu spēles laukums..

Galvenās atšķirības

Ja joprojām esat saplēsts starp Squarespace un WordPress.org, šeit ir kopsavilkums par būtiskajām atšķirībām starp plusiem un mīnusiem starp diviem vietņu veidotājiem..

Kvadrāts

 • Viss iekļauts cenā
 • Viss vienā; viss tiek pieskatīts
 • Saskaņots un kontrolēts
 • Vilkt un nomest
 • Ierobežota funkcionalitāte
 • Ierobežota pielāgojamība
 • Ierobežota veidņu izvēle, kas orientēta uz vizuālo noformējumu
 • Kodēšana nav saistīta
 • 24/7 atbalsts
 • Paredzamās izmaksas

WordPress CMS

 • Programmatūra ir bezmaksas; mitināšana maksā naudu un visu, kas pārsniedz to, par brīvu vai par maksu
 • Sajaukšanas spraudņi; celtniecības klucīši
 • Mācīšanās līkne
 • Zināšanu kodēšana ir nopietna priekšrocība
 • Izmaksas nav obligāti paredzamas
 • Plaša funkcionalitāte, izmantojot spraudņus
 • Pilnībā pielāgojama, izmantojot atvērtā koda kodu
 • Vilkt un nomest ir atkarīgs no motīva vai spraudņa
 • Līdzcilvēku atbalsts; var būt grūti atrast vajadzīgās atbildes

Jūsu izvēles izdarīšana

Tagad jūs, iespējams, starojat un visi satraucaties par sajūsmu par WordPress.org sniegto brīvību un kontroli, veidojot jūsu vietni, un jūs esat gatavs uzņemties visus pienākumus, kas saistīti ar WordPress.org izmantošanu. Vai varbūt jūs esat vairāk nekā pārliecināts, ka ērtības un paredzamība ir jums, un jums patīk visas Squarespace iespējas.

Vai varbūt jūs atrodaties kaut kur pa vidu. Jūs zināt, ka neesat WordPress.org persona, taču joprojām neesat pārliecināts par Squarespace. Mēs varam jums palīdzēt arī šajā jautājumā. Izlasiet mūsu salīdzināšanas pārskatu vietnēs Wix vs Squarespace vai Wix vs Weebly, divos citos ļoti populāros mitinātu tīmekļa veidotāju veidos, kas jums piedāvā lielākoties tādas pašas funkcijas un funkcionalitāti kā Squarespace, taču nedaudz atšķiras, katrs savā veidā..

Ja esat Squarespace vai WordPress CMS lietotājs, mēs labprāt vēlētos uzzināt no jums par jūsu pieredzi. Vai varbūt jums ir jautājumi vai domas par mitinātu tīmekļa vietņu veidotājiem salīdzinājumā ar pašmāju tīmekļa veidotājiem, kurus vēlaties pārvaldīt mēs. Nosūtiet viņus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map