REAL Scoop par profesionāla izskata vietnes izveidošanu

Jums ir aptuveni septiņas sekundes, lai pārliecinātu apmeklētāju, ka ir vērts laiku palikt jūsu vietnē. Ja jums ir problēmas ar lielās satiksmes plūsmu, neatkarīgi no tā, vai jums tas patīk vai nē, iespējams, ir pienācis laiks aukstu un cītīgu apskatīt jūsu vietni, jo kaut kas liek jūsu apmeklētājiem doties uz kalniem tūlīt pēc nolaišanās tur.


Vai tas ir tavs eksemplārs? Vai tā ir jūsu grafika? Vai tas ir kopējais dizains? Vai tie ir visi trīs? Ir tikai viens veids, kā to uzzināt.

Atkāpieties un izskatieties labi, lai jūs atkal varētu iesist svarus sev par labu. Galu galā, vai jūs tiešām vēlaties zaudēt konkurentiem? Ja nē, turpiniet lasīt.

Web dizaina pamati

Nepatīkama patiesība ir tā, ka jūsu vietne tieši atspoguļo tās pārstāvētā uzņēmuma, pakalpojuma vai indivīda kvalitāti. Jūsu vietnes pamata dizains var nekavējoties norādīt apmeklētāju uz jautājumu, vai amatieris to ir izveidojis vai profesionāls.

Fonti, satura izkārtojuma dizains un pat krāsu shēmas var izbiedēt, ka jūsu jaunākā vietne ir radījusi jūsu brāļaudzētava, kas labi pārzina Blogspot vietņu izveidi. Ja vēlaties uzlabot savu profesionālo klātbūtni digitālajā telpā, šeit ir daži galvenie labākās prakses piemēri, kuriem vēlaties pievērst uzmanību.

Turiet izkārtojumus vienkāršus

Jums nav jāpiesaista lapā tik daudz kolonnu vai rāmju, cik iespējams. Tas izskatās neveikls un nepievilcīgs. Vienkāršs izkārtojums, visticamāk, saņems atbildi un neprasa apmeklētājus ritināt uz sāniem, lai redzētu visu lapu. Labs pamata dizains, no kura jāsāk, ir trīs kolonnu izkārtojums. Apmeklētājiem ir viegli skenēt un ātri atrast to, ko viņi meklē jūsu vietnē.

Apskatiet viegli lasāmus fontus

Viena no profesionāla izskata vietnes iezīmēm ir tā, ka to ir viegli saprast. Kad esat noteicis labu teksta krāsu, apskatiet fontus un fontu lielumi. Pārbaudiet savu vietni dažādās ierīcēs. Ir svarīgi izmantot fontu, kas to pašu parādīs visbiežāk izmantotajām platformām.

Apmeklētājiem vajadzētu izbaudīt jūsu vietnes skatīšanās pieredzi, izmantojot mobilās ierīces, tāpat kā darbvirsmā. Labs fonts izmantošanai ir jebkurš serif fonts (tie, kuriem burtu galos ir maz tagu), kas paredzēts lielākam tekstam, piemēram, virsrakstiem. Sans serif fonti (bez mazajām atzīmēm) ir vieni no vienkāršākajiem lasāmajiem fontiem uz jebkura displeja.

Izmantojiet atbilstošus grafikas izmērus

Lai gan ir svarīgi izmantot vislabākās grafikas, kas ir piemērotas jūsu saturam, tām vajadzētu būt arī mazām, lai tās ātri un tīri ielādētu. Atcerieties, jo lielāks attēls, jo lēnāka lapa.

Koncentrējieties uz zīmola konsekvenci

Zīmolu veidošana ir profesionālas vietnes iezīme. Pārliecinieties, ka jūsu logotips un etiķetes ir skaidri redzami katrā lapā. Šis ir pamata darbības solis, lai apmeklētājus iepazīstinātu gan ar jūsu zīmolu, gan ar vēstījumu.

Iekļaujiet skaidrus noteikumus

Pārliecinieties, ka jūsu vietnē ir iekļauta konfidencialitātes politika, pakalpojumu sniegšanas noteikumi un visi citi īpašie paziņojumi, kas, jūsuprāt, jūsu apmeklētājiem rūp. Esiet pēc iespējas pārskatāmāks par to, ko jūsu vietne dara ar informāciju par apmeklētājiem, pat ja jūs vispār neko nedarījat.

Laba tīmekļa dizaina elementi

Ir ļoti pamata faktori, kas kopīgi visām profesionāla izskata vietnēm, un tas ir daudz vairāk nekā tikai tīrs dizains un laba grafika. Izmantojot labāko dizaina praksi, vietne tiks izveidota, lai iepriecinātu gan apmeklētājus, gan meklētājprogrammas.

Koncentrējieties uz navigāciju

Izstrādājot navigāciju, saglabājiet to tīru un skaidru. Galvenais, ko lietotāji vēlēsies no jūsu navigācijas, ir ietvars, kas viņiem norāda, kur viņi atrodas, un dod viņiem vieglu iespēju atgriezties mājas lapā. Pārvietojiet navigācijas izvēlni kopīgā vietā, piemēram, augšpusē vai sānjoslā.

Kopīgojiet kontaktinformāciju

Jo vairāk veidu, kā jūs parādīsit lietotājiem, ka viņi var sazināties ar jums, jo ērtāk viņi varēs mijiedarboties ar jūsu uzņēmumu vai organizāciju tiešsaistē. Pievienojiet savu fizisko adresi, ja tā ir saistīta ar vietni. Apmeklētājiem ir ērti arī aizpildīt kontaktinformācijas veidlapu.

Maksimizēt kājenes informāciju

Kājene ir lieliska vieta, kur ievietot saites un citu noderīgu informāciju lietotājiem. Kājeni var izmantot arī dizaina elementiem, kuriem, iespējams, nav vietas izkārtojumā lapas augšpusē. Daudzi uzņēmumi fiziskās kontaktinformācijas ievieto kājenes daļā.

Pogām izmantojiet atbilstošus stilus

Jūsu lietotāju acis ātri iemācīsies jūsu vietnes pogu dizainu un meklēs tās kā darbības elementu jūsu dizainā. Pārliecinieties, vai visas navigācijai izmantotās pogas ir konsekventas visā jūsu vietnē.

Pasakiet, kas jūs esat

Padariet lapu “Par” informatīvu un saistošu. Parādiet entuziasmu. Nesniedziet tikai sausus faktus. Šī ir vieta, kur pateikt, kas jūs esat un kāda ir jūsu uzņēmuma vai organizācijas misija. Iesaistīto cilvēku attēli piešķirs lapai vēl vairāk personības.

Apskāviens baltā telpā

Baltajam laukumam nav jābūt baltam. Tas būtībā ir tikai pamata “elpošanas telpa” lapā. Tā ir joma, kurā nav teksta, attēlu vai grafikas. Tas bieži tiek atklāts profesionāli izveidotās plakanā dizaina vietnēs.

Amazon vietne ir labs piemērs, kā tā darbojas. Katrā lappusē ir milzīgs nododamais informācijas daudzums, taču neviena no tām nav pārliecinoša, jo gudri izmanto balto laukumu.

Atvieglojiet informācijas atrašanu

Apmeklētāji, kas atgriežas, iespējams, vēlēsies atrast iepriekš redzēto informāciju. Padariet to vienkāršu ar meklēšanas funkciju. Izmantojiet bezšuvju meklēšanas lodziņu, kas iekļaujas jūsu dizainā. Visizplatītākā atrašanās vieta ir vietnes augšējā labajā stūrī.

Web dizaina paraugprakse lieliskai vietnei

Nav noslēpums, ka dizaina elementi gadu gaitā ir attīstījušies, taču viens ir skaidrs: ar vietnes dizainu, kas ir vienkāršs, jūs nekļūdāties. Profesionāls Web dizains nav saistīts tikai ar slīdņiem vai jaunākajiem zvaniem un svilpieniem. Tas ir domāts, lai atvieglotu navigāciju un gan vietnes, gan vietnes elementu atsaucību.

Koncentrējieties uz lapas konsekvenci

Jūsu izkārtojumam visā vietnē vajadzētu palikt vienādam. Neuztraucieties pārsteigumu lapu izkārtojumus uz saviem lietotājiem. Ir pareizi pāriet no trim kolonnām uz vienu kolonnu lapās ar aicinājumu uz darbību, taču pārliecinieties, vai navigācija, kājenes un citi elementi paliek konsekventi, tāpēc lietotāji nekad nejūtas “iestrēguši” lapā.

Līdzsvarojiet krāsas izmantošanu

Ir tikpat svarīgi pielāgot krāsas izkārtojumā, kā izvēlēties papildu krāsu paleti.

Organizējiet savu saturu kategorijās

Kategorijas ir lieliskas gan cilvēkiem, gan meklētājprogrammām. Esiet pēc iespējas sakārtots ar savu saturu. Ir arī laba ideja navigācijas elementu ievietot sānjoslā, lai apmeklētājs, kurš vēlas redzēt tikai noteiktu produktu kategoriju vai informāciju, to varētu izdarīt ar vienu klikšķi.

Pārliecinieties, ka jūsu vietne ir pieejama visiem

Pārliecinieties, ka esat optimizējis savu vietni visiem apmeklētājiem. Tam būtu jāatbalsta funkcijas cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī jābūt funkcijām, kas attēlo jaunākos augstas izšķirtspējas attēlus.

Pavasaris SSL sertifikātam

Ja apkopojat maksājuma informāciju, iegūstiet savas vietnes SSL sertifikātu. Tas ir īss process, kas palīdz aizsargāt jūsu apmeklētājus, kad viņi veic darījumu jūsu vietnē. Tas ir gan neprofesionāli, gan noteikti neietilpst labas tīmekļa prakses jomā, lūgt kādam ievadīt savu kredītkartes informāciju nedrošā vidē..

Web dizaina tendences

Tā kā tīmekļa vietnes izveidošanai ir tik daudz dažādu platformu, dizainu spektrs patiešām ir atvērts. Plakanas un daļēji plakanas konstrukcijas kļūst arvien izplatītākas profesionālajās vietnēs, kā arī vietnēs ar pakāpieniem, jo ​​šāda veida dizaini palīdz apmierināt pieaugošo pieprasījumu pēc atsaucīgām vietnēm, kuras pielāgojas jebkuram ierīces veidam, kurā vietne tiek parādīta..

Šeit jāņem vērā dažas galvenās lietas:

Plakanā konstrukcija tiek ielādēta visātrāk

Daudzi lielākie uzņēmumi ir pārgājuši uz plakanu un daļēji plakanu dizainu, jo tie tiek ielādēti ātrāk. Plakans dizains ir tieši tāds, kā izklausās. Tas izskatās plakans, bez trīsdimensiju funkcijām.

Citas plakanā dizaina iezīmes ir kraukšķīgas malas ar ēnojumu no minimāla līdz “bez”. Vietne ar ātru ielādi ne tikai izskatīsies profesionālāk, bet arī saglabās jūsu apmeklētājus lapā, līdz viņi veiks vēlamo darbību.

Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir atsaucīga

Tas ir kaut kas, ko jūs nevarat nepamanīt. Nosakot vietnes rangu, Google tagad soda vietnes, kas nav mobilajām ierīcēm draudzīgas. Tātad, ja vēlaties labi ierindoties, jums jādodas uz mobilo tālruni. Obligāti pārliecinieties, ka izmantotais dizains tiek parādīts atbilstoši, atkarībā no ierīces, kuru izmantojat, lai piekļūtu jūsu vietnei.

Izmantojiet kartes navigācijai

Vai esat redzējis Pinterest? Tās balstās uz dizaina elementu, ko parasti sauc par kartēm. Izmantojot navigācijas kartes ar augstas kvalitātes attēliem, tiek izveidota profesionāla, tīra lapa, kas saistoša apmeklētājiem.

Tas ir īpaši pievilcīgi produktu vai pakalpojumu lapās vai gadījumos, kad jums ir daudz rakstu vai satura, ko vēlaties kārtot. Izmantojiet saistošus attēlus, un kartītē būs vieta, kur rakstīt virsrakstu un varbūt pat nedaudz teksta, lai vilinātu klikšķi.

Amatniecības uzvarētāju saturs

Profesionālajā vietnē saturs netiek smalcināts. Tā vietā katrs vārds lapā ir paredzēts kādam mērķim. Nav pildvielas. Nav pūka. Un noteikti nav JEBKĀDA atslēgvārda! Profesionāli izskatīta vietne var pārsūtīt informācijas apjomus bez informācijas pārslodzes. Novērtējiet katru vietnes satura bloku. Pārliecinieties, ka tas kalpo kādam mērķim.

Izmantojiet varoņu attēlus pilnībā

Profesionāli izskatīta vietne bez šaubām pateiks apmeklētājam, kāda ir vietne patiesībā. Viens veids, kā to viegli izdarīt, ir, izmantojot varoņu attēlus virs malas ar teksta pārklājumiem, kas izskaidro jūsu vietnes pamatus..

Neaizmirstiet video

Video ātri kļūst par varoņa attēlu 2.0. Videoklipa izmantošana virs reizes, kur parasti ievietojat zvaigznes attēlu, ir lielisks veids, kā nekavējoties piesaistīt apmeklētāja uzmanību un paturēt to.

Saskaņā ar Psychology Today pētījumu, cilvēka smadzenes informāciju no video var apstrādāt 60 000 reizes ātrāk nekā teksta lasīšana. Iekļaujot videoklipu savā mājas lapā, galvenais, lai tas izskatās tā, it kā tas būtu nemanāms pārējā vietnes dizaina elements. Ja meklējat ietekmi, kā arī ilgstošu veidu, kā radīt drausmīgu pirmo iespaidu, izmantojiet video.

Izmantojiet video spēku

Žurnāla Inc. pārliecinošajā pētījumā tika atklāts, ka vairāk nekā 90 procenti B2B klientu izmanto tiešsaistes video, lai pieņemtu lēmumus par pirkumu. Videoklipu pievienošana interjera vietnēm un emuāru ierakstiem par produktiem un pakalpojumiem ir stratēģiska metodika, kas darbojas. Bet neapstājieties pie tā. Pievienojiet apmeklētājiem iespēju kopīgot šos videoklipus ar citiem, lai iegūtu papildu iespēju.

Izplatītas tīmekļa dizaina kļūdas

Jūs, iespējams, esat samaksājis lielākos dolārus par profesionāli savas vietnes izstrādei. Diemžēl dažas izplatītas kļūdas dizainā var novilkt visu jūsu vietnes izskatu. Šeit jāņem vērā daži galvenie likumpārkāpēji.

Informācijas pārslodze lapās

Jūsu mājas lapā nav jāstāsta par katru lietu, ko jūs darāt visu vienlaikus. Faktiski vietne ar katru collu ekrāna laukumu, kas iestrēdzis ar attēliem un tekstu, ir amatiera iezīme. Ja jūs pasniedzat pārāk daudz informācijas, tā kļūst milzīga, un, iespējams, jūsu apmeklētājs pametīs.

Skumji ir teikt, ka daudzas produktu lapas ir tā upuri. Milzīgas produktu lapas ielāde prasa vecumu, un apmeklētāji aizies, ja gaidīs vairāk nekā dažas sekundes, līdz informācija parādīsies. Shopify publicētais pētījums atklāja, ka veikali ar tonnu produktu ilgāku laiku pievērsa apmeklētāju uzmanību, bet faktiskais pārdošanas apjoms bija ievērojami mazāks. Ātri ielādējamas lapas, kas sakārtotas pa kategorijām, ir daudz noderīgākas, lai jūsu vietnes apmeklētāji varētu atrast vajadzīgo informāciju, nekā lapas, kas piepildītas ar malu..

Vilšanās navigācija

Vai esat kādreiz bijis vietnē, kur kontaktinformācija vai sociālo mediju saites bija gandrīz neredzamas, jo tās bija paslēptas lapas apakšējā stūrī? Profesionāli izskatīta vietne veicina iesaistīšanos un ir pārredzama privātuma politikās, pakalpojumu sniegšanas noteikumos un sazināšanās metodēs. Iestatot savas vietnes izvēlnes, tas noteikti jāņem vērā.

Viens veids, kā iekļaut tīru navigāciju, ja izvēlnē ir daudz iespēju, ir izmantot hamburgera izvēlni. Šāda veida izvēlne tiek sakrauta, līdz tiek noklikšķināts, un pēc tam tā atveras, lai atklātu navigācijas iespējas. Tas ir ārkārtīgi tīrs, ātri ielādējams un ērti lietojams apmeklētājiem dažādās ierīcēs, ieskaitot galddatorus, planšetdatorus un mobilos tālruņus.

Pārāk daudz vai pārāk maz krāsu

Vai atceraties Web dizaina pirmsākumus, kad bija ierasts sastapties ar vietni, kurā tika izmantotas visas heksa koda krāsas? Kad šī iedoma izbalēja, krāsu shēmas kļuva par norādi, uz kurām atsaukties, un arī dažas no tām nebija pārāk pārdomātas. Piemēram, kādu laiku bija moderni veidot lapas ar gaiši pelēku tekstu uz balta fona.

Tad kļuva skaidrs, ka tas nebija labs dizains, jo to bija neiespējami grūti lasīt darbvirsmas monitorā un vēl sliktāk – mobilajā ekrānā. Izmantojiet ierobežotu sešpadsmit krāsu paleti un izmantojiet vienu līdz trīs kontrastējošas kombinācijas, lai iegūtu izteiksmīgu izskatu, kas ir klasisks, nevis mīksts.

Zemas kvalitātes attēli

Viena no lietām, kas vienlīdzīgas visām profesionāla izskata vietnēm, ir tas, ka tajās tiek izmantoti augstas kvalitātes attēli. Ir svarīgi, lai jūsu attēli paliktu asi un nekļūtu pikseļi. Vienkrāsains un balts fons mēdz demonstrēt lielāko daļu produktu vislabākajā apgaismojumā. Ja izvēlaties izmantot varoņa attēlus, pārliecinieties, vai izmantojat augstākas izšķirtspējas attēlu, kas piemērots attēla aizpildīšanas vietai.

Spoku emuārs

Profesionāla vietne ir aktuāla. Ja jūs nolemjat izveidot emuāru, tas regulāri jāatjaunina. Saturam vajadzētu koncentrēties uz jūsu produktiem un lietām, kas ietekmē jūsu nozari. Šeit varat reklamēt arī savu adresātu sarakstu un īpašos piedāvājumus.

Ja uzskatāt, ka laika izdošana regulāri atjaunināt emuāru ir izaicinājums, izmantojiet talantu savā uzņēmumā vai uzticiet uzdevumu ārpakalpojumiem. Emuārs, kas pēkšņi noklusē, izskatās ļoti neprofesionāli.

Uznirstošie logi

Ja iespējams, izvairieties no uznirstošajiem logiem. Lielākajai daļai cilvēku tie nepatīk. Patiesībā daudziem tas šķiet tieši kaitinoši. Labāk ir dot apmeklētājiem izvēli noklikšķināt uz reklāmas vai pievienoties e-pastu sarakstam dizaina elementā sānjoslā, nevis uzbāzt uznirstošo lodziņu viņu sejas priekšā lapas ielādes laikā..

Reklāmkarogu reklāmas

Ja jūsu vietnē ir reklāmkarogu reklāmas, ir pienācis laiks tās noņemt. Solve Media veiktajā pētījumā tika atklāts, ka tīmekļa sērfotājiem bija lielāka iespēja izdzīvot lidmašīnas avārijā vai laimēt balvu Mega Millions loterijā, nevis noklikšķināt uz reklāmkarogu reklāmas. Jo vairāk reklāmkarogu ir jūsu vietnei, jo mazāk šī vietne izskatās profesionāla.

Atcerieties, ka jūsu vietne ir pirmais veids, kā daudzi cilvēki jūs “satiks”, iepazīs un uzticēsies jūsu zīmolam. Pārliecinieties, ka jūsu vietne izmanto labāko praksi: ērta navigācija, netraucētas reklāmas un videoklipi, augstas kvalitātes attēli un unikāls saturs.

Atjauniniet savu vietni un ne pārāk piesaistieties vienai dizaina idejai. Tā kā tehnoloģija virzās uz priekšu tīmekļa dizaina elementiem, pārvietojieties ar to, lai paliktu priekšā līknei, lai jūsu vietne būtu tā, kuru izmanto kā piemēru, lai pareizi izveidotu Web dizainu..

Kas ir visprofesionālākais elements, ko esat redzējis vietnē?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map