Kvadrāta un Wix salīdzinājums: kuru vietņu veidotāju izvēlēties?

Kaut kas, ko jūs varat saprast, drīz pēc tam, kad esat nolēmis izveidot savu pirmo vietni, ir tas, ka pareizā vietnes veidotāja izvēle ir daudz svarīgāka un izaicinošāka, nekā jūs sākotnēji domājāt.


Tā kā ir pieejams tik daudz iespēju, no kurām lielākā daļa, iespējams, izskatās vienādi no pirmā acu uzmetiena, ir grūti zināt, kuru izvēlēties. Jūs nevēlaties izvēlēties nepareizu, jātērē laiks savas vietnes izveidošanai un, visbeidzot, uzziniet, ka jums jāmainās pie cita vietnes veidotāja. Tāpēc noteikti atvēliet laiku, lai vispirms uzmanīgi apsvērtu visas savas iespējas.

Ja jūs kavējat izvēlēties starp Wix un Squarespace, esat nonācis pareizajā vietā. Mēs zinām, ka jūsu iespēju izpēte un salīdzināšana var būt diezgan nogurdinoša un laikietilpīga, tāpēc smagu darbu mēs esam paveikuši jūsu labā.

Kvadrāta un Wix salīdzinājums

Šajā rakstā jūs atradīsit to, kas jums jāzina gan par Squarespace, gan Wix, lai pieņemtu lēmumu. Sāciet no sākuma vai pārejiet uz tām sadaļām, kuras jums ir visatbilstošākās.

1. Kopējais kvadrātu un Wix pārskats

Lai sniegtu jums priekšstatu par to, ko katrs vietnes veidotājs var un ko jums nevar piedāvāt, šeit ir ātrs Squarespace un Wix plusu un mīnusu salīdzinājums:

Vietņu veidotājs kvadrātā

ProsCONS
Ļoti profesionālas, augstas kvalitātes veidnes

Uzlabota emuāru veidošanas platforma

Ir pieejami labi e-komercijas plāni

Iebūvēts analītikas informācijas panelis

Reaģējoši modeļi optimizēšanai mobilajām ierīcēm

Nav pieejama neviena bezmaksas versija

Nav tik viegli pielāgot kā dažiem citiem vietņu veidotājiem

Mazais pieejamo veidņu skaits

Tikai viens navigācijas līmenis

Trūkst integrācijas ar PayPal – tikai svītra

Wix vietņu veidotājs

ProsCONS
Ērta, intuitīva saskarne

Nav nepieciešamas tehniskās vai dizaina zināšanas

Lielais skaits profesionāli veidotu veidņu, no kurām izvēlēties

Atsevišķs skats mobilajām ierīcēm

Plašs lietotņu tirgus pievienotajai funkcionalitātei

Nevar pārslēgties no izvēlētās veidnes

Nav piekļuves avota kodam

Ierobežotas emuāru veidošanas platformu iespējas

Slikta e-komercijas funkcionalitāte

Kāda ir labākā kvadrātu un Wix daļa?

Squarespace izmantošanai ir daudz lielu priekšrocību, piemēram, e-komercijas plāni un uzlabotā emuāru veidošanas platforma, tāpēc ir grūti domāt tikai par vienu iemeslu, kāpēc jums to vajadzētu izmantot. Bet, ja jums tas būtu jāsašaurina līdz tā labākajai īpašībai, izceļas viena: Squarespace modernās veidnes.

Lielākā daļa cilvēku piekrīt, ka Squarespace atlasītais augstas kvalitātes veidņu dizains ir liela daļa no iemesla, kāpēc viņi to izvēlējās salīdzinājumā ar citiem vietņu veidotājiem, jo ​​jūs varat izveidot skaistu, profesionālu, atsaucīgu vietni pat bez jebkādām tehniskām vai dizaina zināšanām..

Arī Wix veidņu dizains ir lieliska īpašība, taču vislabākā Wix daļa ir tā, ka to ir tik vienkārši lietot. Tas ir vienkāršs vietņu veidotājs, kuru velciet un nometiet, un to ir vieglāk pielāgot nekā Squarespace, un, lai to izmantotu, jums nav vajadzīgas nekādas tehniskas vai dizaina zināšanas..

Tātad, kā jūs zināt, kuras stiprās puses ir labākas? Kvadrāta vai Wix? Tas viss ir atkarīgs no tā, ko meklējat vietņu veidotājā.

Piemēram, cilvēki, kuri ir jauni vietnes izveidē un vēlas tikai kaut ko vienkāršu un ērti lietojamu, dod priekšroku Wix. Un personas, kas vēlas, lai mazā tiešsaistes veikalā izveidotu profesionālu vietni, parasti dod priekšroku Squarespace.

Cik viegli ir izmantot kvadrātu un Wix?

Squarespace vietņu veidotājs ļauj jums izveidot profesionāla izskata vietni bez jebkādām tehniskām zināšanām, taču tā nav vieglākais vietņu veidotājs. Galvenā problēma ir tā, ka, pat ja jums nav jāzina, kā kodēt, ja veidnes izmantojat tikai tādas, kādas tās ir, jums būs jāzina, kā kodēt, ja vēlaties kaut ko pielāgot.

Protams, ir arī apmācības iesācējiem, kas var jums palīdzēt, taču, ja vietnes izveidošana prasa daudz pielāgošanas un ja jūs joprojām cenšaties izmantot Squarespace pēc bezmaksas izmēģinājuma, iespējams, labāk ir pāriet uz kaut ko vieglāku, piemēram, Wix.

Wix vietnes veidotājs ir viena no vienkāršākajām vietņu izveidošanas tiešsaistes programmām, un to ir neticami viegli izmantot. Pamatinformācijas apgūšana neaizņem ilgi, tāpēc jūs varēsit ātri izveidot tīmekļa vietni, kas izskatās profesionāli. Jums arī nav vajadzīgas nekādas tehniskās zināšanas, lai izmantotu tās vienkāršo vilkšanas un nomešanas saskarni.

Ja vēlaties kaut ko nedaudz progresīvāku, varat dot priekšroku kvadrātam. Bet lietošanas ērtuma ziņā Wix noteikti ir labāks risinājums.

Kam vajadzētu izmantot laukumu un Wix?

Kvadrāts ir lieliska iespēja komerciāliem uzņēmumiem – gan maziem, gan lieliem privātiem portāliem, kā arī maziem uzņēmumiem, kas vēlas tiešsaistes veikalu. Tas ir īpaši noderīgi notikumu lapām, restorāniem un reklāmdevējiem (piemēram, fotogrāfiem, māksliniekiem, dizaineriem, mūziķiem utt.). Emuāru veidošanas platforma ir zināma kā otrā labākā pēc WordPress, tāpēc tā ir arī lieliska iespēja emuāru veidotājiem. Tas nav paredzēts vidējiem vai lieliem uzņēmumiem, kas meklē ļoti pielāgojamu platformu.

Wix ir lieliska iespēja iesācējiem, ārštata darbiniekiem un maziem uzņēmumiem. Tas ir īpaši noderīgi reklāmdevējiem, kuri vēlas izveidot tiešsaistes portfeli, hobijiem un maziem uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešams tiešsaistes veikals. Protams, jūs joprojām varat izmantot Wix, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, taču no tā jūs neiegūsit tik daudz, cik gribētos, izmantojot Squarespace, kuram ir sarežģītāki e-komercijas plāni.

Cik mērogojami ir laukumi un Wix?

Visos Squarespace plānos ir neierobežots joslas platums un krātuve. Ja vēlaties pārdot digitālus produktus (piemēram, e-grāmatas, audio failus utt.), Faila lieluma ierobežojums ir 300 MB, ar audio failiem ir ierobežots līdz 160 MB, un failu augšupielāde ir ierobežota līdz 20 MB. Jūsu vietne ir ierobežota līdz 20 lappusēm personīgajā plānā vai 1000 lappušu visiem pārējiem plāniem. Ja plānojat savā vietnē pievienot lielu informācijas daudzumu, Squarespace iesaka lapu vietā izmantot emuāru.

Atšķirībā no Squarespace, Wix neietver neierobežotu krātuvi, jo lielākā summa, ko tas piedāvā 20 GB, e-komercijas plānā un VIP plānā; tomēr tajā ir neierobežotas lapas visos Premium plānos. Tas ietver arī neierobežotu joslas platumu, bet tikai neierobežotam plānam un VIP plānam.

Kāda veida reputācija ir kvadrātā un Wix?

Gan kvadrātam, gan Wix ir laba reputācija un lielākoties pozitīvas atsauksmes biznesa aprindās un lietotāju vidū, taču tie ir plaši pazīstami ar dažādām lietām. Lai gan Squarespace ir ieguvis reputāciju ar saviem satriecošajiem dizainiem un mācību līkni, kuru lietotāji izjūt jau sākumā, Wix ir nopelnījis reputāciju, ka jūsu dati ir droši un par neticami ērtu lietošanu..

Vai kvadrātā un Wix ir naudas atdošanas garantija?

Izmēģiniet 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, pirms izlemjat par plānu, jo Squarespace nav naudas atdošanas garantijas. Viņi pieņem, ka bezmaksas izmēģinājums dos jums pietiekami daudz laika, lai to pārbaudītu un izlemtu, vai vēlaties turpināt to izmantot.

Atšķirībā no Squarespace, Wix ir garantēta naudas atmaksa visiem Premium plāniem. Ja jūs uztraucaties par to, ka vispirms nav pietiekami daudz laika to izmēģināt, Wix varētu būt labāka izvēle, jo Wix bezmaksas plānā nav laika ierobežojuma. Bet, ja esat nolēmis izmantot laukumu Squarespace, noteikti izmantojiet bezmaksas izmēģinājuma iespējas.

Vai viņi ir uzvarējuši kādas balvas??

Squarespace ieguva 2015. gada balvu par jauninājumiem tīmekļa dizainā, un daudzi to nosauca par vienu no labākajiem uzņēmumiem, kas 2015. gadā strādāja Ņujorkā. Tā arī ieguva četras balvas 18. ikgadējā Webby balvā šādās kategorijās: Web Services & Lietojumprogrammas, labākais vizuālais dizains – estētiska vietne, tīmekļa pakalpojumi & Lietojumprogrammas (Cilvēku balss), Labākā sākumlapa / Sveiciena lapa (Cilvēku balss).

2. Pieejamie modeļi un veidnes

Šeit ir īss pārskats par Squarespace dizaina iezīmes un veidnes:

 • Vairāk nekā 40 veidņu un vairāk nekā 20 titullapu izkārtojumu, no kuriem izvēlēties
 • Reaģējoši modeļi optimizēšanai mobilajām ierīcēm
 • Varat pārslēgties uz citu veidni, kad vien vēlaties, un vienlaikus strādāt ar vairākiem dizainparaugiem

Squarespace veidņu galerijas paraugs

Squarespace veidnes ir ne tikai skaistas, profesionāla izskata un atsaucīgas, bet arī pielāgotas īpašām vajadzībām. Ir pieejami trīs dažādi veidi: vietņu veidnes, veikalu veidnes un titullapu izkārtojumi.

Squarespace vietņu veidnes, pirmkārt, ir vērstas uz jūsu biznesa vai idejas demonstrēšanu un, otrkārt, uz jūsu produktu demonstrēšanu. Veikalu veidnes ir īpaši izstrādātas tiešsaistes veikaliem, taču jūs varat izvēlēties arī no vietņu veidnēm, ja izmantojat tirdzniecības plānu. Ja atrodaties titullapas plānā, varat izvēlēties no vairāk nekā 20 izkārtojumiem, kas īpaši izstrādāti titullapām.

Šeit ir īss pārskats par Wix dizaina iespējas un veidnes:

 • Vairāk nekā 510 veidnes, no kurām izvēlēties
 • Veidnes nereaģē, bet Wix ir atsevišķa mobilās rediģēšanas lapa
 • Kad esat to izvēlējies, nevar pārslēgties uz citu veidni

Wix veidņu galerijas paraugs

Wix piedāvā plašu profesionāla izskata veidņu klāstu dažādām nozarēm ar kategorijām un apakškategorijām, kas palīdzēs atrast pareizo. Piemēram, ja jūs noklikšķiniet uz kategorijas Uzņēmējdarbība, jūs varat izvēlēties no šādām apakškategorijām: Konsultācijas & Koučings, pakalpojumi & Apkope, reklāma & Mārketings, automobiļi & Automašīnas, Nekustamais īpašums, Finanses & Tiesības, tehnoloģija & Lietotnes un mājdzīvnieki & Dzīvnieki.

Kurš ir labāks jums?

Tātad, kurš ir labāks? Squarespace dizains un veidnes vai Wix?

Labi, salīdzināsim tos. Pirmkārt, Wix ir pieejams daudz vairāk veidņu nekā Squarespace, tāpēc jums, iespējams, ir lielākas iespējas atrast perfektu veidni ar Wix. Bet, kaut arī nav tik daudz iespēju, ir grūti ignorēt Squarespace satriecošās veidnes. Kamēr Wix uzvar kvantitātes ziņā, Squarespace uzvar kvalitātes ziņā.

Otrkārt, jums var būt adaptīvas konstrukcijas, kas automātiski tiek optimizētas mobilajām ierīcēm, ja izmantojat laukumu Squarespace, savukārt jūs nevarat, ja izmantojat Wix, lai gan jūs varat izmantot Wix atsevišķo mobilās rediģēšanas lapu. Tāpēc pajautājiet sev: Vai vēlaties tērēt mazāk laika mobilo ierīču optimizēšanai vai arī vēlaties uzlabotas mobilās rediģēšanas iespējas, kas dod jums lielāku kontroli pār to, ko redz jūsu klienti?

Treškārt, Squarespace ļauj mainīt veidnes, lai jūs varētu eksperimentēt, lai redzētu, kurš no tiem darbojas vislabāk. Bet Wix to neatļauj. Diemžēl, mainot Wix veidnes, jūs zaudēsit visu savu saturu un būs jāsāk no jauna.

Gan Wix, gan Squarespace ir savas priekšrocības, bet, ja jūs meklējat vislabākās augstas kvalitātes dizaina funkcijas un veidnes, kas izceļas no pūļa, jums vajadzētu izmantot Squarespace.

3. Cenu noteikšana

Šis ir īss pārskats par dažādiem plāniem, kas pieejami ar Squarespace un Wix:

Pārskats par laukumu un Wix plāniem

Laukuma laukums:

 • Nav bezmaksas versijas (tikai 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
 • Titullapas plāns
 • Vietnes – personīgais plāns un biznesa plāns
 • Tiešsaistes veikali – pamata e-komercijas plāns un uzlabots e-komercijas plāns

Wix:

 • Bezmaksas plāns
 • Premium plāni – savienojiet domēna plānu, kombinēto plānu, neierobežotu plānu, e-komercijas plānu, VIP plānu

Squarespace’s Cenas

Cenu noteikšana ir svarīgi ņemt vērā pirms lēmuma pieņemšanas, tāpēc sīkāk apskatīsim katru plānu.

Visi plāni.

Visos Squarespace plānos ietilpst neierobežots joslas platums un krātuve, bezmaksas pielāgots domēns (ar ikgadēju pirkumu), mobilajām ierīcēm optimizēta vietne, jaudīga vietņu analīze un diennakts klientu atbalsts.

Titullapas plāns. Sākot no USD 3 mēnesī.

Squarespace Cover Page plāns ir lieliski piemērots tiem, kuri vēlas tikai vienkāršu mājas lapu. Tajā ir viena lapa ar pielāgojamu izkārtojumu, divi līdzautori (ieskaitot vietnes īpašnieku), iebūvēts mobilais dizains un bezmaksas pielāgots domēns vienam gadam.

Sīkāka informācija par kvadrātu pārklājuma lapas plānu

Personīgais plāns. USD 12 mēnesī mēnesī vai 16 USD mēnesī no mēneša.

Squarespace personīgais plāns ir lieliska iespēja tiem, kuri vēlas nelielu vietni un kuriem ir vajadzīgs vairāk nekā tas, ko var piedāvāt titullapas plāns. Izmantojot šo plānu, jūs varat pievienot 20 lapas, galerijas un emuārus. Jums ir piekļuve gan vietņu veidnēm, gan titullapu izkārtojumiem. Jūs varat arī pieņemt ziedojumus un pārdot neierobežotu produkciju ar 3% pārdošanas darījumu maksu.

Biznesa plāns. 18 USD mēnesī mēnesī vai 26 USD mēnesī no mēneša.

Ja vēlaties vispirms koncentrēties uz savu ideju vai biznesu un, otrkārt, uz savu produktu demonstrēšanu, tad Squarespace biznesa plāns ir paredzēts jums. Uzņēmumiem tas ir labāk nekā personīgais plāns, bet vienkāršāks nekā e-komercijas plāns. Jūs varat pievienot neierobežotas lapas, galerijas un emuārus, un jums ir līdzautori. Varat arī pārdot neierobežotus produktus ar 2% pārdošanas darījumu maksu, kā arī piekļūt izstrādātāju platformai, 100 USD Google AdWords kredītam un bezmaksas profesionālam e-pastam no Google.

Sīkāka informācija par kvadrātu biznesa plānu

Pamata e-komercijas plāns. $ 26 / mēnesī gadā vai $ 30 mēnesī.

Uzņēmuma Squarespace e-komercijas pamatplānā viss iekļauts biznesa plānā, izņemot to, tas ietver jaudīgu komercijas analīzi, etiķešu drukāšanu, izmantojot Shipstation, integrētu grāmatvedību, izmantojot Xero, un bez transakcijas maksām. Tas arī dod jums piekļuvi uzlabotajiem krājumiem, pasūtījumiem, nodokļu un atlaižu iespējām. Šis plāns ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno attīstīt savu biznesu.

Izvērsts e-komercijas plāns. USD 40 mēnesī mēnesī vai 46 USD mēnesī no mēneša.

Lielākiem tiešsaistes veikaliem, iespējams, vēlēsities jaunināt šo plānu. Papildus visam, kas atrodas Squarespace Pamata e-komercijas plānā, uzlabotajā e-komercijas plānā ir iekļauta arī pamesta automātiska atkopšana kasēs un reāllaika pārvadātāju nosūtīšana..

Wix cenas

Tagad apskatīsim sīkāk katru Wix plānu.

Wix cenu plāna informācija

Visi plāni.

Visos Wix plānos ir neierobežotas lapas un pieeja mobilajam redaktoram. Visos Wix Premium plānos ietilpst Google Analytics, bezmaksas mitināšana, premium atbalsts, domēna savienojums, pielāgota favicon un rediģēšana mobilajām ierīcēm..

Bezmaksas plāns.

Wix bezmaksas plāns ir lieliska iespēja, ja vēlaties turpināt izmēģināt Wix pirms turpināšanas vai ja vēlaties tikai personisku vietni, bet ne tik daudz, ja vēlaties profesionāla biznesa vietni, jo Wix jūsu vietnē parāda zīmola reklāmas, un jūsu URL ir arī Wix firmas zīme. Jums ir neierobežotas lapas un pilna pieeja Wix redaktoram un veidnēm, taču krātuves ierobežojums ir 500 MB, un joslas platuma ierobežojums ir 1 GB.

Savienot domēna plānu. USD 4 mēnesī 2 gadus, USD 4,50 mēnesī mēnesī vai USD 7 mēnesī no mēneša.

Vietnes savienošanas plāns ir Wix visizdevīgākais Premium plāns. Atšķirība starp šo un bezmaksas plānu ir tāda, ka tas ļauj pārsūtīt pašreizējo domēnu uz Wix.

Combo plāns. USD 8 mēnesī mēnesī 2 gadi, USD 8,50 mēnesī mēnesī vai USD 12 mēnesī no mēneša.

Wix iesaka Combo plānu personīgiem projektiem, nevis uzņēmumiem. Tajā ir iekļauts viss domēna savienojuma plānā, kā arī 2 GB joslas platums, 3 GB krātuve un bezmaksas domēns vienu gadu. Tas noņem arī Wix reklāmas.

Neierobežots plāns. USD 11,50 mēnesī uz 2 gadiem, USD 12,50 mēnesī mēnesī vai USD 16 mēnesī.

Saskaņā ar Wix teikto, Neierobežots plāns ir lieliski piemērots uzņēmējiem un ārštata darbiniekiem, kuriem nav nepieciešams tiešsaistes veikals. Papildus visam Combo plānā tas ietver 10 GB krātuvi un neierobežotu joslas platumu. Tajā ir arī divas lieliskas biznesa lietotnes: lietotne Form Builder (vērtība 48 USD) un vietne Booster lietotne (60 USD vērtība).

e-komercijas plāns. 15 USD mēnesī 2 gadus, 16,50 USD mēnesī mēnesī vai 20 USD mēnesī.

Wix e-komercijas plānā ir iekļauts viss neierobežotajā plānā, kā arī 10 GB joslas platums, 20 GB krātuve un tiešsaistes veikals. Šis ir labākais plāns maziem uzņēmumiem.

VIP plāns. 23 USD mēnesī 2 gadus, USD 24,50 mēnesī mēnesī vai 30 USD mēnesī.

Šis ir galīgais plāns. Wix VIP plāns ietver visu e-komercijas plānā, kā arī neierobežotu joslas platumu, 20 e-pasta kampaņas mēnesī un profesionālu vietņu pārskatu.

Kurš ir labāks jums?

Tātad, kurš no tiem piedāvā labākus plānus? Laukums kvadrātā vai Wix?

Atbilde uz to atšķirsies atkarībā no tā, ko konkrēti vēlaties darīt ar savu vietni. Salīdzināsim vissvarīgākos punktus.

Pirmkārt, acīmredzamā atšķirība ir tā, ka Wix ir brīvais plāns un Squarespace nav; tomēr tas nebūt nenozīmē, ka labāks risinājums ir Wix. Ja vien jūsu vietne nav paredzēta tikai personīgai lietošanai, Wix bezmaksas plāns nav lieliska izvēle, jo tā zīmola reklāmas mazinās jūsu profesionālā biznesa vietni. No otras puses, kvadrātā nav reklāmu.

Otrkārt, pastāv faktiskā cenu atšķirība. Ja meklējat lētāko variantu, Wix var šķist labākais risinājums. Bet, kaut arī Squarespace maksā vairāk, tas nāk ar lieliskām funkcijām, kas ir vērts papildu izmaksas.

Piemēram, ja salīdzinām Squarespace biznesa plānu (18 USD mēnesī mēnesī) ar Wix VIP plānu (USD 24,50 mēnesī mēnesī), Squarespace plāns faktiski ir lētāks un ietver arī vairāk priekšrocību.

Treškārt, Squarespace piedāvā vairāk joslas platuma un atmiņas nekā Wix. Lai gan visos Squarespace plānos ir neierobežots joslas platums un krātuve, Wix piedāvā tikai neierobežotu joslas platumu un tikai neierobežotā plānā un VIP plānā. Tas, iespējams, nav labākais risinājums, ja plānojat attīstīt savu biznesu.

Balstoties uz šiem punktiem, šķiet, ka Squarespace ir labāks risinājums, ja vēlaties profesionāla biznesa vietni ar potenciālu augt. Bet atkal tas viss ir atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams. Piemēram, jūs varat dot priekšroku Wix, ja jums vienkārši nepieciešams vienkāršs personīgā projekta plāns un nav nepieciešams neierobežots joslas platums un krātuve.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Wix vai Squarespace, labāk ir iepriekš izdomāt, vai vēlaties to apņemties, vai ne, pēc tam pieturieties pie tā. Tādā veidā tas ir rentablāk.

4. Popularitāte

Lai noteiktu Wix un Squarespace popularitāti, apskatīsim skaitļus:

Pārskats par vietnēm kvadrātā un Wix

Laukuma laukums:

 • Squarespace tika dibināts 2003. gadā
 • Tajā ir mitināti vairāk nekā 500 000 vietņu
 • Tai ir vairāk nekā 1 miljons klientu, kas maksā

Wix:

 • Wix tika dibināts 2006. gadā
 • Tajā ir vairāk nekā 87 miljoni lietotāju
 • Tai ir 2,12 miljoni maksājošu klientu

Ir svarīgi ņemt vērā arī to, ko lietotāji domā par Wix un Squarespace, tāpēc šeit ir pārskats par visbiežāk sastopamajiem jautājumiem:

Kvadrātu un Wix atsauksmes

Laukuma laukums:

 • Patika, izmantojot Squarespace jaudīgo redaktoru, lai izveidotu pievilcīgas un sarežģītas vietnes
 • Novērtēts, kā augšupielādētie attēli tiek uzreiz pielāgoti lielumam un kā izstrādātājiem ir piekļuve CSS un HTML
 • Izmantojot iepriekšējo pieredzi, to ir vieglāk izmantot, taču tas nav piemērots iesācējiem
 • Sniedza pārsvarā pozitīvas atsauksmes, taču ne ideālas atsauksmes sliktā klientu apkalpošanas un pārāk daudz traucējumu dēļ
 • Ieteiktu citiem galvenokārt šo īpašību dēļ: jaudīgi e-komercijas rīki, nevajag nekādas zināšanas par kodēšanu, skaists dizains un veidnes, elastīgi un pielāgojami – jebkura veida biznesam vai lielumam

Wix:

 • Patika neticami ērti lietojamais vilkšanas un nomešanas redaktors
 • Patika radīt pievilcīgas vietnes bez jebkādām zināšanām par kodēšanu
 • Patika izcilais klientu atbalsts, dizaina iespējas un maksājumu apstrādes iespējas
 • Kritiķi to uzskatīja par tik draudzīgu lietotājam, ka viņi to raksturoja kā jautru lietojumu
 • Sūdzības bija reti, līdz pāreja uz jauno redaktoru bija lēna un nomākta

Kurš ir labāks jums?

Popularitāte nebūt nenozīmē, ka kaut kas ir labāk, bet tas var palīdzēt jums pieņemt lēmumu. Tikai ņemiet vērā, ka skaitļi var nebūt precīzi, jo tie vienmēr mainās. Un arī ņemiet vērā, ka Wix milzīgo 87 miljonu lietotāju skaitā ir gan tie, kas parakstījušies uz Bezmaksas plānu, gan tie, kuri to aktīvi neizmanto.

Kopš to sākšanas gan Wix, gan Squarespace ir ieguvuši diezgan lielu popularitāti un pozitīvas atsauksmes. Lai arī sūdzības ir reti, ir svarīgi ņemt vērā negatīvās atsauksmes, jo jūs, iespējams, saskarsities ar tām pašām problēmām, kuras citiem.

Galvenās problēmas, kas cilvēkiem ir radušās saistībā ar Squarespace, ir tas, ka tā nav draudzīga iesācējiem un klientu atbalsts nav labākais. Šīs divas problēmas kopā nerada lielu pārliecību iesācējiem, jo ​​viņi, iespējams, cenšas izmantot Squarespace un nespēj atrast nepieciešamo palīdzību, kad tā ir nepieciešama..

Galvenās problēmas, kas cilvēkiem ir radušās saistībā ar Wix, attiecas uz pāreju uz jauno redaktoru, kuru lietotāji atšķirībā no vecā redaktora raksturoja kā lēnu un nomāktu. Bet, kaut arī eksperti arī ir kritizējuši to, viņi tic, ka Wix pievērsīsies šiem jautājumiem.

Balstoties uz šiem punktiem, kā arī uz lietotāju pozitīvajām atsauksmēm, šķiet, ka Squarespace ir populārāks tiem, kuriem jau ir zināma tehniskā pieredze un kuriem nav vajadzīga liela palīdzība, savukārt Wix, šķiet, ir populārāks tiem, kas vēlas vienkāršāku un vienkāršāka platforma.

Tātad, ja esat iesācējs, jūs, visticamāk, vēlēsities Wix ar tā ērti lietojamo saskarni. Un, ja jums ir zināšanas par kodēšanu vai cita vietņu veidošanas pieredze, jūs, visticamāk, priekšroku dodat kvadrātam ar tā sarežģītākajām iespējām.

5. Galvenās funkcijas un klientu atbalsts

Lai sniegtu jums priekšstatu par atšķirībām starp Squarespace un Wix galvenajām funkcijām, šeit ir īss pārskats:

Vietņu veidotāju galvenās funkcijas

SQUARESPACEWIX
 • Mūsdienu veidnes
 • Stila redaktors
 • Iebūvētas mobilās vietnes
 • Veidņu maiņa
 • Pielāgojami satura izkārtojumi
 • Attēlu pārvaldnieks
 • CDN iekļauts
 • Adaptīvs attēlu ielādētājs
 • Getty attēlu integrācija
 • Attēla SEO
 • Galeriju bloki
 • Video galerijās
 • Audio kolekcijas
 • Sociāli savienots
 • Vienkārša importēšana
 • Pielāgots WYSIWYG redaktors
 • Automātiski reaģējoši modeļi
 • Rediģēšana pilnekrāna režīmā
 • Lietotāju datu vākšana
 • Vietnes kontrole
 • Intuitīvs vilkšanas un nomešanas redaktors
 • Mobilais draudzīgs
 • Bezmaksas hostings
 • Pielāgots domēns
 • Vairāk nekā 500 dizaineru veidnes
 • Vairāk nekā 40 unikālas galerijas
 • Parallax 3D efekti
 • Neierobežots Web lapu skaits
 • HTML iegulšanas kods
 • Facebook lietotnes
 • Personalizēta Google pastkastīte
 • Privātas un aizsargātas tīmekļa lapas

Wix un Squarespace funkciju un klientu atbalsta salīdzināšana

SQUARESPACEWIX
Iestatīšana – vietnes Squarespace iegūšana ir vienkārša. Jums vienkārši jāpievieno savs vārds un e-pasta adrese.Iestatīšana – Wix vietnes iegūšana ir arī vienkārša. Varat izmantot savu e-pasta adresi vai sociālo kontu (Facebook vai Google).
Pielāgots domēna nosaukums – visos plānos pirmo gadu ir iekļauts bezmaksas pielāgots domēns.Pielāgots domēna nosaukums – pieejams tikai ar Premium plāniem.
Vietnes drošība – saderīga ar PCI un iespējota SSL. Visi dati tiek glabāti Squarespace drošajos serveros.Vietnes drošība – saderīga ar PCI un iespējota SSL. Vietnes tiek glabātas Wix drošos serveros. TRUSTe sertificēts. Atbilst ES un ASV un Šveices “Drošas ostas” ietvaram.
Mobilā optimizācija – veidnes automātiski reaģē un darbojas jebkurā mobilajā ierīcē.Mobilās ierīces optimizācija – netiek automātiski optimizēta mobilajām ierīcēm, bet tai ir īpaša mobilajām ierīcēm paredzēta rediģēšanas lapa.
SEO – SEO draudzīgs. Ir pieejama marķēšana un XHTML. Varat pielāgot katras lapas vietrādi URL.SEO – ierobežots SEO. Jūs varat optimizēt lapu nosaukumus, meta aprakstus un alt tagus.
Vārtejas integrācija – tikai svītru maksājuma vārteja.Vārtejas integrācija – PayPal, WebMoney, Skrill, Authorize.Net, PayU Latam (tikai Latīņamerikā) vai opcija Bezsaistes maksājums..
Sociālo mediju integrācija – tā integrējas ar plašu sociālo mediju iespēju klāstu.Sociālo mediju integrācija – tam ir sociālā josla un dažādas lietotnes.
e-komercija – visos plānos ietilpst tiešsaistes veikals, un tie ļauj pārdot neierobežotus produktus. Vietņu plānos ir noteikta maksa par pārdošanas darījumiem, bet e-komercijas plānos to nav.e-komercija – e-komercijas plānā ietilpst tiešsaistes veikals; tomēr mēs neiesakām izmantot Wix, ja vēlaties pārdot tiešsaistē. Galvenā problēma ir tā, ka ir tikai viena vienota nosūtīšanas likmes iespēja. Ja joprojām vēlaties izmantot Wix, izmēģiniet papildprogrammu, piemēram, Ecwid, lai palielinātu funkcionalitāti.
Emuārs – emuāru veidošanas platforma ir diezgan visaptveroša. Varat ieplānot ziņas un importēt emuāru saturu no Blogger, Tumblr, Squarespace 5 un WordPress.Emuārs – emuāru veidošanas platforma ir pamata, un tā nav piemērota SEO. Varat ieplānot ziņas, bet nevar importēt emuāru saturu.
Web mitināšana – visos plānos ietilpst pilnībā pārvaldīta mākoņa mitināšana.Web mitināšana – Wix arī mitina savos serveros.
Lietotnes un logrīki – noderīgi bloki tādām lietām kā OpenTable un BandsInTown. Visam citam, kas nav iekļauts, varat pievienot savu kodu. Varat arī izmantot papildinājumu funkcijas, piemēram, galerijas logrīkus un sociālo mediju logrīkus..Lietotnes un logrīki – Wix App tirgū ir vairāk nekā 260 lietotņu un logrīku.
Navigācijas dziļums – tikai viens dziļuma līmenis.Navigācijas dziļums – ne vairāk kā divi līmeņi.
Monetizācija – pievienojiet Google AdSense, AdWords, Overture vai reklāmkarogu reklāmas.Monetizācija – pievienojiet Google AdSense, reklāmkarogu reklāmas vai saistītās saites.
Biļetenu rīks – jums jāpievienojas MailChimp kontam.Biļetenu rīks – varat izmantot Wix’s ShoutOut.
Kontakta forma – ir pieejams pielāgojams kontaktformas veidotājs.Kontakta forma – pieejams vienkāršs kontaktformu veidotājs.
Forums – izmantojot HTML kodu, varat pievienot Muut forumu.Forums – varat izmantot lietotni.
HTML redaktors – pieejams HTML koda redaktora bloks.HTML redaktors – varat izmantot lietotni.
Aizsardzība ar paroli – katru vietnes lapu varat aizsargāt ar individuālu paroli.Paroles aizsardzība – varat arī aizsargāt katru vietnes lapu ar individuālu paroli.
Glabāšanas telpa – neierobežots visiem plāniem.Atmiņas ietilpība – no 500 MB līdz 20 GB, atkarībā no tā, kuru plānu izmantojat.
Apmeklētāju statistika – izmantojiet lietotni Squarespace Analytics vai iestatiet Google Analytics.Apmeklētāju statistika – lietotne Web-Stats ir pieejama bezmaksas plānā. Google Analytics ir pieejams Premium plānos.
Vairākas valodas – redaktorā var ievadīt visas valodas, taču saskarne ir tikai angļu valodā.Vairākas valodas – vietnes tekstu var ievadīt visās UTF8 saderīgās valodās. Redaktors ir pieejams 15 valodās.
Klientu atbalsts – netiek nodrošināts atbalsts pa tālruni. E-pasta atbalsts ir pieejams ar vienas stundas apgrozījumu. Tiešraides tērzēšana ir pieejama visu diennakti, taču dažreiz ir garas rindas. Plaša zināšanu bāze, pārskati, video pamācības un Q&Ir pieejama arī sadaļa. Reizi mēnesī Ņujorkā notiek individuāli semināri ar komandu.Klientu atbalsts – neatbalsta tiešraides tērzēšanu. Ir pieejama plaša zināšanu bāze, pārskati, video pamācības, forumi un diennakts palīdzības centrs. Atbalsts pa tālruni ir pieejams no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 6 līdz 17 pēc Klusā okeāna standarta laika. VIP plāns ļauj piekļūt VIP komandai, kas atbildēs uz jūsu zvaniem.

6. Secinājums un ieteikumi

Ja esat lasījis šo ziņu no sākuma līdz beigām, tad jūs, iespējams, jau vairāk sliecaties uz Wix vai Squarespace, taču šeit ir mūsu pēdējie ieteikumi:

Mēs iesakām Squarespace cilvēkiem, kuri vēlas izveidot satriecošas vietnes, kurām nav nepieciešams daudz pielāgojumu, īpaši portfeļiem, notikumu lapām, māksliniekiem, dizaineriem un maziem uzņēmumiem. E-komercijas plāni ir diezgan dārgi, taču, ja vēlaties vienkāršu, par samērīgu cenu un profesionāla izskata vietni, lielisks risinājums ir titullapas plāns vai personīgais plāns..

Mēs iesakām Wix cilvēkiem, kuri vēlas izveidot savu pirmo vietni, bet kuriem nav tehnisko vai dizaina zināšanu. Izvēlieties Wix, ja vēlaties, lai vietņu veidotājs būtu tik ērti lietojams, ka tas ir daudz jautrāk nekā satraucošs. Ja jūs meklējat kaut ko modernāku vai izmantojot vairāk e-komercijas rīku, izmēģiniet Squarespace vai pārbaudiet citas iespējas.

Bet, kā mēs nepārtraukti sakām, vietnes veidotāja izvēle ir svarīgs lēmums, un tas viss ir atkarīgs no jūsu īpašajām vajadzībām. Tāpēc izmantojiet šo ziņu kā ceļvedi, bet neņemiet to vērā. Jūs varētu interesēt arī mūsu Squarespace vietņu veidotāja un WordPress programmatūras salīdzinājums.

Pirms lēmumu pieņemšanas mēs ļoti iesakām izmēģināt Squarespace bezmaksas izmēģinājuma versiju un Wix bezmaksas plānu. Izpētiet, eksperimentējiet un uzziniet, kurš no jums ir piemērots.

Mēs ceram, ka jums šī ziņa bija noderīga, un veiksmi jūsu vietnes veidošanā!

Vai jūs dodat priekšroku Wix vai Squarespace? Vai jums ir kādi citi iemesli izvēlēties vienu otru? Mēs labprāt viņus dzirdētu, tāpēc, lūdzu, dalieties ar viņiem komentāros zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me