5 WordPress alternatīvas, kuras jums ir jāizmēģina

Neapšaubāmi, WordPress ir viena no visbiežāk izmantotajām satura pārvaldības sistēmām pasaulē. Tas ir populārs, jaudīgs un elastīgs, taču galvenais jautājums ir – vai tas ir piemērots jums?


WordPress var nebūt visiem. Ja jūtat, ka WordPress nav jūsu tējas tase, tad to nav jēgas lietot.

WordPress alternatīvās iespējas

Ja lasāt šo ziņu, mēs domājam, ka jūs meklējat dažas WordPress alternatīvas.

Uzzināsim 5 populāras WordPress alternatīvas. Tomēr, ja vēlaties izmēģināt vairāk, 000webhost piedāvā vēl dažas WordPress alternatīvas.

1. Joomla

Joomla vadības panelis

Nebūtu nepareizi, ja mēs teiktu, ka Joomla ir viens no lielākajiem WP konkurentiem. Tam ir vislielākā tirgus daļa tīmekļa vietnes platformā pēc WordPress. Joomla kopiena ir diezgan aktīva, jo ir vairāk nekā 8000 Joomla paplašinājumu.

Tā ir bezmaksas CMS platforma, kas tika izveidota 2003. gadā. Tā galvenokārt ir paredzēta tīmekļa lietojumprogrammu ietvaram. Joomla ir rakstīts PHP un izmanto OOP (Object-Oriented Programming).

Ja mēs runājam par funkcijām, izveidot emuārus Joomla ir ārkārtīgi viegli. Jums vienkārši jāpārkopē un jāielīmē saturs platformā un jānospiež poga “publicēt”.

Runājot par elastīgumu, nav ierobežojumu tam, kā vēlaties pielāgot savu vietni Joomla. Sākot ar sociālo tīklu integrāciju un beidzot ar sarežģītu maksājumu vārteju, Joomla ir diezgan viegli ieviest dažādas funkcijas.

2. Drupal

Drupal administrācija

Drupal ir viena no WordPress alternatīvām. Tāpat kā WordPress, tā ir bezmaksas atvērtā koda satura pārvaldības sistēma, kas ļauj viegli izveidot skaistu, elastīgu un profesionālu vietni.

Tas ir diezgan vienkārši lietojams, tāpēc nav nepieciešams ilgs laiks, līdz iesācējs apgūst šīs platformas funkcionalitāti.

Tomēr, ja mēs runājam par drošību, Drupal ir vienu soli priekšā WordPress. Platformai ir ārkārtīgi pārsteidzošs sasniegums drošības ziņā. Tam ir organizēts process dažādu drošības problēmu pārbaudei, izmeklēšanai un publicēšanai.
Veiktspējas un drošības parametrus varat viegli uzturēt tieši no administratora konsoles.

Bez tam Drupal ir plaša aktīva kopiena, kurā varat atrast vairāk nekā 16 000 bezmaksas moduļu, kurus var izmantot, lai meklētu atbalstu dažādos jautājumos, piemēram, datu bāzes dublēšana, CRM, noteiktas vietnes pievienošana vietnei, sociālo mediju integrācija, SEO utt..

Runājot par tēmām un veidnēm, Drupal ir milzīga dizaineru un izstrādātāju kopiena, kas rada atsaucīgas, funkcijām bagātas veidnes. Jūs varat atrast daudzus trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā atsaucīgas tēmas un spraudņus. Turklāt visas tās tēmas ir izstrādātas, paturot prātā dažādus SEO aspektus.

Bez tam Joomla satura pārvaldīšana ir kūka. Tas dod jums daudz iespēju pārvaldīt dažādus atļauju līmeņus, nepārslēdzot cilnes.

Vēl viena lieta, kas to padara par labāko WordPress alternatīvu, ir tās mērogojamība. Varat sākt ar 2 lappusēm un palielināties līdz 2000, neveicot nevienas izmaiņas.

Mēs domājam, ka šeit nevajadzētu aizmirst pieminēt, ka dažas no vietnēm ar lielu trafiku, piemēram, Nascar, Grammys un Baltais nams, ir izvēlējušās Drupal.

3. Umbraco

Umbraco

Umbraco ir vēl viena populāra CMS platforma, kas tika atklāta 2004. gadā. Īsā laikā tā ir kļuvusi par populāru izvēli tūkstošiem lietotāju visā pasaulē. Šobrīd tajā ir vairāk nekā 85 000 instalāciju.

Platforma ir veidota, izmantojot Microsoft’s.Net tehnoloģiju, un to galvenokārt dod priekšroka lielām organizācijām.

Umbraco lepojas ar to, ka ir īpaši lietotājam draudzīgs un ātrs. Pat lietotāji, kas nav izstrādātāji un nav dizaineri, to var izmantot, lai izveidotu profesionālu vietni, neizmantojot nekādu palīdzību.

Turklāt tā ir SEO draudzīga platforma, kas nozīmē, ka jūs savā vietnē varat viegli ieviest dažādus rīkus, lai uzlabotu SEO un uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju..

Tāpat kā daudzās populārajās CMS platformās, arī Umbraco ir aktīva izstrādātāju kopiena, kas vienmēr ir pieejama, lai atbildētu uz dažādiem iesācēju jautājumiem.

Papildus tam Umbraco ir arī plaša atbalsta sistēma. Tam ir bibliotēka ar vairāk nekā 100 video pamācībām, kuras varat skatīties, lai atrastu ātrus risinājumus dažādiem jautājumiem.

Ja esat ar mieru tērēt dažus dolārus, arī Umbraco ir samaksājis prēmijas atbalstu.

Daži no populārajiem Umbraco lietotājiem ir asp.net un wired.co.uk.

4. Teksta kanāls

textpattern admin

Textpattern ir populāra emuāru veidošanas platforma, kas izlaista 2003. gadā. Tā atbalsta ātru, taču standarta instalēšanas procedūru. Tāpat kā cita CMS platforma, jums tiks lūgts ievietot informāciju par datu bāzes akreditācijas datiem, izveidot konfigurācijas failu un pievienot lietotāja informāciju. Un jūs esat gatavs to izmantot.

Textpattern ir aprīkots ar vismodernāko redaktoru, kas diezgan ērti atvieglo dažādu funkciju rediģēšanu. Lietotāji var rediģēt tekstu, rakstu attēlus un kategorijas ar vienu klikšķi.

Turklāt tam ir arī dažas lieliskas iespējas, ieskaitot ieslēgšanas / izslēgšanas iespēju pārslēgt komentārus, ziņas statusu utt.

Tomēr, ja mēs runājam par spraudņu instalēšanu, tas pilnīgi atšķiras no WordPress. Tāpat kā WordPress, šeit jūs nesaņemat iespēju instalēt spraudni no izvēlnes. Lai instalētu spraudni, jums ir jākopē un jāielīmē spraudņa kods Textpattern.

Lai arī iesācējiem var būt grūti, taču tajā pašā laikā viņi var uzzināt vairāk no tā.

5. Vidēja

Vidējs ekrānuzņēmums

Lai gan tas ir diezgan atšķirīgs no WordPress, jo tā nav pilnīga CMS platforma, tomēr tā ir populāra tiešsaistes publicēšanas platforma miljoniem amatieru un profesionālu emuāru veidotāju visā pasaulē.

Sākotnēji uzņēmums Medium tika izveidots, lai savienotu cilvēkus ar idejām, kas viņiem ir svarīgas. Tomēr laika gaitā tas ir kļuvis par lietotājiem draudzīgu rakstīšanas platformu izdevējiem.

Medium ir pilnībā atsaucīga platforma, kas nozīmē, ka jūsu emuārs izskatīsies skaists visos ekrāna izmēros un ierīcēs. Tāpat kā WordPress, arī šeit nav jāuztraucas par spraudņiem un tēmām, jo ​​tādu nav.

Videoklipa labākā daļa ir tā, ka tas ļauj lietotājiem izdevējam izmantot pielāgotu domēnu, kas nozīmē, ka jūs varat bez jebkādas grūtības izmantot savu domēna vārdu vidējā formātā..
Komentāru vietā medijam ir tiešsaistes piezīmes un atbildes.

Iesaiņošana

Lai arī WP ir visizplatītākā CMS platforma, tomēr daudzi cilvēki vēlas zināt tās alternatīvas. Es ceru, ka šis raksts jums piedāvā kaut ko aizraujošu un noderīgu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map