48 labākie tīmekļa dizaina emuāri, kas jāievēro visiem tīmekļa dizaineriem un izstrādātājiem

Vai meklējat veidus, kā uzlabot savu spēli vietņu izstrādē un noformēšanā? Daži no labākajiem pasaules ekspertiem piedāvā bezmaksas konsultācijas un piemērus. Padomu ir viegli atrast. Viņi to ievieto savos emuāros.


Bet kurš ir labākais? Mēs esam meklējuši jūs. Šeit ir 50 labāko tīmekļa dizaineru un izstrādātāju emuāru saraksts. Mēs jums pateiksim, kas katru padara par lielisku resursu. Jūs atradīsit arī mūsu izvēli 3 obligāti lasāmiem rakstiem.

1. puisēns

Sarakstījis: Pols Endrjū un viņa komanda

puisēns

Ko jūs atradīsit: Žurnāla stila emuārs, kas satur konsultācijas, paņēmienus un resursus. Ziņas aptver tīmekļa dizainu un attīstību, grafisko dizainu un reklāmu. Atbalstītāji izvēlas savus iecienītākos dizaina stilus un pateiks, kāpēc. Jūs gūstat labumu no tā, ka redzat, kādas tendences šobrīd veido vietnes dizains.

Jūs lasīsit par tehnoloģijām, kas to aizrauj. Raksti ir domāti ārštata tīmekļa dizaineram. Ja jums patīk lasītais, abonējiet emuāra nedēļas biļetenu. Tas ir noderīgu rīku un izstrādājumu kopums no dizaina kopienas.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @speckyboy

2. Seši labojumi

Seši labojumi

Sarakstījis: Jēkabs Gube

Ko jūs atradīsit: Neļaujiet minimālistiskam noformējumam ar mājas lapu galveno virsrakstu sarakstu jūs maldināt. Raksti ir bagāti ar grafiku, kad lecam iekšā. Jēkabs un viespasta autori to sajauc ar rakstiem, ceļvežiem un pamācībām. Nolaižamajā izvēlnē indeksa lapā tiek parādītas galvenās kategorijas. Varat iegūt tiesības uz to, ko vēlaties lasīt. Nepalaidiet uzmanību Freebies sadaļa. Tas ir izmantojamu dizaina elementu dārgumu krātuve.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @sixrevisions

3. Bez saraksta

Bez saraksta

Sarakstījis:L. Džefrijs Zeldmans un viņa komanda
Ko jūs atradīsit:Labam emuāram ir vajadzīga balss, taču par to nevajadzētu pārāk vērtēt. Šī vietne ir atradusi saldo vietu. Tas sākās kā adresātu saraksts 1997. gadā un nākamajā gadā tika pārvērsts tīmekļa vietnē. Viedie un izklaidējošie raksti koncentrējas uz standartiem un labāko praksi.

Ir 6 galvenās tēmu kategorijas. Katru no tām iedala apakškategorijās. Jūs novērtēsit palīdzību. Ir vairāk nekā 1750 rakstu. To klāsts ir no grūtām tehniskām konsultācijām līdz ierosinājumiem radošuma atjaunošanai.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@alistapart

4. Vietnes punkts

Vietnes punkts

Sarakstījis:Marks Harbottle un Matt Mickeicz, un viņu komanda.

Ko jūs atradīsitVairāk nekā 30 cilvēki strādā, lai atrastu jums saturu, kuru atradīsit šajā vietnē. Viņi ir profesionāli vietņu izstrādātāji, dizaineri un programmētāji. Jūs sagaidāt ar pašreizējo priekšmetu kopu. Horizontāla josla augšpusē palīdz nokļūt noteiktās priekšmetu kategorijās.

Noklikšķiniet uz kategorijas, un zem tās parādās apakškategorija. Dodieties šeit vispirms, ja esat uzņēmējs, kurš vēlas padziļināt izpratni par vietnes dizainu un attīstību. Vietne piedāvā tūkstošiem video apmācību un e-grāmatu par dalības maksu.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@sitepointdotcom

5. Tīmekļa resursu depo

Tīmekļa resursu depo

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Šī ir galvenokārt bezmaksas resursu kolekcija vietņu dizainam un izstrādei. To 2007. gadā uzsāka Umuts Muhaddisoglu. Viņš to ir nodevis Bredam Veilendā, kurš arī vada DesignM. Vietne nav tik daudz kā emuārs, bet tas ir populārs tiešsaistes galamērķis, kur bez maksas tiek lietotas visas lietas.

Dažos rakstos ir īss ievads. Tomēr lielākā daļa ļauj jums nokļūt resursā. Šeit iedvesmu meklē vairāk nekā 800 000 apmeklētāju mēnesī. Meklējiet pēc kategorijas vai skatiet tendences.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

6. 25. rinda

25. rinda

Sarakstījis:Igijs

Ko jūs atradīsit:Neviena persona neveido šo emuāru. Viņam ir laba uzmanība piemēros un pamācībās, kas palīdzēs apgūt jaunas tehnikas. Ir trīs galvenās kategorijas. Raksti kategorija piedāvā atsauksmes par tīmekļa dizaina tendencēm. Ir arī intervijas ar tīmekļa dizaina guru.

Iedvesma kategorijā ir “nedēļas vietne”, kuras pamatā bieži ir tēma vai stils. Pamācības kategorija turpina savu vārdu, ar lielu palīdzību WordPress lietotājiem.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @ line25blog

7. Smashing Magazine

Smashing Magazine

Sarakstījis: Vitālijs Frīdmens

Ko jūs atradīsit:Pievienojieties vairāk nekā 181 000 cilvēku, kuri ir parakstījušies uz e-pasta biļetenu. Pēc tam apskatiet visaptverošo dizaina resursu kolekciju šajā vietnē. Ir 6 galvenās kategorijas, un katrai no tām ir kurators. Jūs saņemsit padomus, padomus un idejas Kodēšana.

Uzziniet tīmekļa dizaina principus un atklājiet iedvesmojošus piemērus dizainā. Sekojiet līdzi jaunajām praksēm Mobilais. Mācieties no apmācībām vai sagūstiet bezmaksas resursus vietnē Grafika. Sekojiet labākajai praksei UX dizains. Ir pat kategorija WordPress.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @smashingmag

8. Nākamais tīmeklis

Nākamais tīmeklis

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Šī ir viena no pasaules lielākajām tiešsaistes publikācijām. Jūs atradīsit jaunākās ziņas par tīmekļa dizainu un attīstību, bet tēmas ir daudz plašākas. Radošs kategorija piedāvā noderīgu rakstu kolekciju par tīmekļa dizainu un attīstību.

Vietnē atradīsit arī stāstus par jaunām palaišanām un programmatūras atjauninājumiem Palaist kategorija. Un, jūs zināt, ko viņi saka par visu darbu un bez spēlēšanu. Kad ir pienācis laiks pārtraukumam, dodieties uz Traucēt.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @TheNextWeb

9. Creative Bloq

Creative Bloq

Sarakstījis: Dans Olivers un viņa komanda

Ko jūs atradīsit: Šajā vietnē ir daudz ieskatu, radošu padomu un iedvesmas. Jūs atradīsit arī rakstus par 3D renderēšanu, audiovizuāliem produktiem un zīmolu veidošanu. Ja jūs tikai meklējat vietņu dizaina vai attīstības palīdzību, palieciet uz galvenā kategorija.

Tajā apkopoti jaunākie jums piedāvātie sludinājumi, augšpusē – jaunākie. Creative Bloq ir daļa no Nākotnes grupa. Tai ir arī Apvienotajā Karalistē bāzētas mūzikas, izklaides un tehnoloģiju vietnes.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @CreativeBloq

10. Hongkiat

Hongkiat

Sarakstījis: Hongkiat Lim un viņa komanda

Ko jūs atradīsit: Šī vietne ir iecienīta dizaineriem, emuāru autoriem un izstrādātājiem. Redakcijas komanda izstrādā modernu padomu, triku, konsultāciju un rīku kolekciju. Ir arī atbilstošs rakstu skaits par sīkrīkiem, lietotnēm un jaunajām tehnoloģijām.

Horizontālā navigācija vietnes augšdaļā piekļūst vietnes galvenajām kategorijām. Jūsu galvenā interese būs Dizains / Izstrādātājs. Ja esat aizņemts, reģistrējieties ikdienas e-pastam.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @hongkiat

11. Dizaina būda

Dizaina būda

Sarakstījis: David Appleyard un viņa komanda

Ko jūs atradīsit: Mācīšanās veidot un attīstīt vietnes palīdz, kad esat guvis iedvesmu. Tas ir tas, ko šis emuārs dara vislabāk. Tas ir dizaina paraugs. Raksti māca jums paņēmienus, lai jūs varētu darīt to pašu savā vietnē.

Divas no galvenajām kategorijām ved uz dizaina paraugu kolekcijām. Galerija. Ja esat aizņemts, reģistrējieties ikdienas e-pastam.kategorija ļauj jums izvēlēties galveno krāsu, kuru vēlaties redzēt meklēšanā. Jaunākās ziņas atradīsit zem Raksti kategorija.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @designshack

12. DESIGNTaxi

DESIGNTaxi

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Šī vietne ir izpelnījusies lielu atzinību no vairāk nekā apmeklētāju. Žurnāls Forbes to nosauc par vienu no piecām labākajām vietnēm radošuma un dizaina sekmēšanai. Jūs atradīsit vairāk nekā tikai rakstus par vietņu dizainu un attīstību.

Tas, iespējams, nekļūs par jūsu labāko resursiem, taču tas nekad nemudinās jūs iedvesmot. Labākais veids, kā atrast jaunākos rakstus par vietņu dizainu un attīstību, ir meklēšanas funkcijas izmantošana. Tas atrodas vietnes augšpusē.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @designtaxi

13. Deivids Valšs

Deivids Valšs

Sarakstījis:Deivids Valšs

Ko jūs atradīsit:Deivids Valss ir emuāru autors, runātājs un tīmekļa izstrādātājs. 30 programmatūras programmatūras inženieris nāk no Madisonas, Viskonsinas. Viņš izmanto savu emuāru, lai izplatītu informāciju un konsultācijas par vietņu attīstību. Dāvida raksti jums daudz nepalīdzēs dizaina jomā.

Bet viņa rakstītais par vietņu tehnisko pusi ir viegli saprotams. Priekšmeti iedalās plašās kategorijās, bet viņš visu indeksē. Varat veikt meklēšanu galvenās lapas augšpusē, lai redzētu, vai viņš ir rakstījis par kaut ko, kas jūs interesē.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @davidwalshblog

14. Enovato tuts+

Enovato Tuts +

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Šī ir tikai viena no Enovato jomām, kas ir vadošais radošo aktīvu tirgus. Tiešsaistes kopiena, kurā ir vairāk nekā 6 miljoni cilvēku, sniedz ieguldījumu Enovato ekosistēmā. Rajonā “Tuts +” ir bibliotēka, kurā ir vairāk nekā 21 000 bezmaksas mācību materiālu.

Vien ir vairāk nekā 700 video kursu. Labākā vieta, kur atrast tīmekļa dizaina un attīstības palīdzību, ir doties uz pilns indekss. Lai piekļūtu visai bibliotēkai, nepieciešama uzņemšana par bezmaksas izmēģinājumu.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @tutsplus

15. OneExtraPixel

OneExtraPixel

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Šī vietne ir no Singapūras. Personāls apkopo un dalās ar noderīgiem padomiem, pamācībām un resursiem. Viņi sevi dēvē par “digitālu rotaļu laukumu”. Jūs sapratīsit, kāpēc ar nelielu izpēti. Lodziņā galvenās lapas augšpusē ir parādīti raksti, kas šobrīd veido tendences.

Nolaižamā izvēlne augšējā kreisajā stūrī piedāvā ērtu pārvietošanās veidu. Izmantojiet to, lai atrastu īpašas interešu jomas. OXP nav tik dāsna ar bezmaksas reklāmām kā citas vietnes. Tas ir tāpēc, ka viņu mērķis ir kvalitāte.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@onextrapixel

16. Stojana flekss

Stojana flekss

Sarakstījis:Stojans Stefanovs

Ko jūs atradīsit:Dodieties uz šo vietni, lai iegūtu ieskatu vietņu izstrādē un resursos. Jūs saņemsit informāciju no kvalificēta eksperta. Stojans ir 4 grāmatu autors. Viena lieta, ko neatradīsit šajā emuārā, ir daudz grafikas. Tas ir tāpēc, ka Stoyan viss ir saistīts ar kodu.

Jūs atradīsit noderīgus koda piemērus, ko izmantot savas vietnes izstrādei. Viņš nav produktīvs plakāts, bet pat viņa iepriekšējo gadu raksti joprojām ir noderīgi.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@stoyanstefanov

17. WebAppers

WebAppers

Sarakstījis:Ray Cheung

Ko jūs atradīsit:Šīs tīmekļa vietnes veidotājam ir labs punkts. Tiešsaistē ir simtiem tūkstošu resursu. Kam ir laiks doties meklēt? Viņš un viņa līdzdalībnieki izvēlas to, kas, viņuprāt, ir vislabākie resursi. Jūs atradīsit sakārtotu bezmaksas ikonu, fotoattēlu un fontu kolekciju.

Jūs atklāsit arī Javascript un Ajax komponentus, kā arī vietņu spraudņus. Galvenās lapas labajā pusē skatiet tabulas, kurās attēlotas kategorijas un tēmas.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @webappers

18. Noformējiet savu ceļu

Noformējiet savu ceļu

Sarakstījis:Bogdans Sandu

Ko jūs atradīsit:Vietnes dizains ir Bogdana aizraušanās. Par to viņš raksta šeit savā emuārā. Viņš izmanto vienkāršu un saprotamu valodu, lai izteiktu savu viedokli. Bogdans savas ziņas iedala 5 kategorijās navigācijas joslā galvenās lapas augšpusē. Zemāk viņš raksturo savus jaunākos ierakstus.

Kad viņš dalās a resurss, Bogdans prasa laiku, lai izskaidrotu iemeslu, un viņš sniedz jums piemērus, kā jūs to varat izmantot. Jūs varat abonēt viņa iknedēļas e-pasta atjauninājumus.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @boogiesbc

19. Koku māja

Koku māja

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Šīs tīmekļa vietnes dibinātāji uzskata, ka tehnoloģiju izglītībai jābūt pieejamai visiem. Tas piedāvā vairāk nekā 220 tiešsaistes kursus. Pilnīga piekļuve vietnei prasa apmaksātu dalību, taču jūs varat reģistrēties bezmaksas 7 dienu izmēģinājumam.

Pārejiet no nulles zināšanām uz pilnīgas vietnes izveidi ar šo izglītības vietni. Šeit ir arī saturs ekspertiem, kuri vēlas savas prasmes paaugstināt nākamajā līmenī. Apskatiet kursu bibliotēka tiešsaistes nodarbībām, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @treehouse

20. Webmonkey

Webmonkey

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Tas ir Vadu vietnes meitas uzņēmums. Stāsti par vietņu dizainu un attīstību atrod ceļu uz Webmonkey. Četras galvenās kategorijas sīkāk iedala, lai jūs virzītu uz rakstiem. Sadaļā netālu no augšējās lapas galvenās lapas labajā pusē ir parādīti augšējie ieteikumi.

Dodieties uz atsauces kategoriju, lai iegūtu noderīgu resursu kolekciju. Tie ir izveidoti, lai jūs varētu izgriezt un ielīmēt savai vietnei nepieciešamo kodu.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@webmonkey

21. 24 veidi

24 veidi

Sarakstījis: Drew McLellan un vairāki līdzautori

Ko jūs atradīsit:Jūsu pirmais iespaids par šo emuāru varētu būt šāds: “Nav nekas aktuāls!” 24 Ways katru gadu publicē tikai 24 dienas. Drew McLellan šo ikgadējo tradīciju sāka 2005. gadā. Viņš nolēma blogot, ko viņš sauc par “Adventes kalendāru tīmekļa geeks”.

Katru decembri 24 dienas emuārā ir dienas ieraksts par tīmekļa dizainu un attīstību. Viss, ko atradīsit, ir datēts ar iepriekšējo gadu. Tās ir prognozes nākamajam gadam. Piekļūstiet saliekamajai izvēlnei labajā pusē, lai skatītu arhīvu izvēlni.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@ 24 ceļu

22. eJohn

eJohn

Sarakstījis: Džons Resigs

Ko jūs atradīsit:Varbūt tas ir Jāņa personīgais emuārs, bet tas viss attiecas uz vietņu attīstību. Viņš ir inženieris hKhan akadēmija un jQuery JavaScript bibliotēka. Džons ir uzrakstījis divas grāmatas. Pro JavaScript paņēmieni un JavaScript ninjas noslēpumi.

Labākais veids, kā novērtēt šīs vietnes resursus, ir ritināt ziņas. Tas ir arī vienīgais veids. Jānis nepiedāvā tēmu kategorijas vai meklēšanas funkciju. Jūs varat redzēt, kas viņam vēl ir pa spēkam, ja jūs pārlejat uz viņu galvenā lapa.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@jeresig

23. FROMDEV

FROMDEV

Sarakstījis: Sachin

Ko jūs atradīsit:Šis ir vēl viens personīgais emuārs. Sakins saka, ka emuāru veidošanas iemesls ir dalīšanās zināšanās ar kolēģiem izstrādātājiem. Jūsu atlīdzība ir rakstu krājums ar saitēm uz citiem resursiem. Sachin atbildēs, ja jūs atstājat komentāru par ziņu. Tēmu kategorijas nārsto nolaižamās izvēlnes.

Galvenajā lapā ir sadaļa, kurā varat redzēt, kuri raksti pievērš uzmanību. Ja jūs gatavojaties piedzīvojumam, izmantojiet Pārsteidz mani saite.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@FromDev

24. viget

viget

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Vietņu emuārs ir tas, kurā šī vietņu izstrādātāju un dizaineru komanda dalās savā gudrībā. Vietnē viget strādā liela komanda, tāpēc raksti piedāvā plašu informācijas klāstu. Vietne tos iedala 5 galvenajās kategorijās.

Jaunākie ziņojumi parādās sākumlapā. Katrs raksts beidzas ar ieteikto saiti, lai uzzinātu vairāk par tēmu. Ja jums patiks šī ziņa, jūs atradīsit arī saiti uz vairāk no autora.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @viget

25. Web dizaineru siena

Web dizaineru siena

Sarakstījis:Niks La

Ko jūs atradīsit:Niks nav produktīvs emuāru autors. Droši vien tāpēc, ka arī Niks darbojas N.Design studija, Themify, IconDock, un Labākā tīmekļa galerija. Kad viņš publicē atjauninājumu vietnē Web Designer Wall, tas viss attiecas uz vietnes dizainu. Tas ir noderīgs mācību materiālu un ideju krātuve.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @nickla

26. Digitālā telepātija

Digitālā telepātija

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: Stilīgi! Tas ir viens vārds, kas apkopo šī produkta un UX dizaina uzņēmuma firmas emuārus. Dizaineri ir iemācījušies, kas ietekmē emuāra izkārtojumu un funkcijas. Katrs amats jūs izglītos un iedvesmos. Tas viss attiecas uz vienkāršiem sarežģītu problēmu risinājumiem.

No digitālās telepātijas ir daudz ko mācīties. Kategorijas palīdz jums atrast konkrētas tēmas. Izpētiet, ko digitālā telepātija sauc par “lasīšanas sarakstu”. Tas ir viņu ieteikums par labākajām ziņām.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @dtelepātija

27. Designrfix

Designrfix

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: Viss ir par kopīgošanu šai emuāru autoru grupai. Viņu mērķis ir radīt kopienu, kas būtu mazāk savtīga attiecībā uz dizainu. Katra ziņa ir pārdomāta tehnikas un iedvesmas palīdzība. Nav pārsteigums, ka Iedvesma kategorijai ir visvairāk satura.

Piedāvājumi kategorijā ir vairāk nekā vietņu dizaina un attīstības programmatūras piedāvājumi. Dodieties tur, lai redzētu, kas ir geeky un jauns. Laukums galvenās lapas labajā pusē parāda, kā notiek tendences.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@Designrfix

28. Tīmekļa dizaina virsgrāmata

Tīmekļa dizaina virsgrāmata

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: Šī tīmekļa vietne, kurā darbojas emuāri, piedāvā jaunākās ziņas un vietņu dizaina un attīstības rīku pārskatus. Lai gan daži amati ir paaugstinājumi, Atsauksmes kategorija piedāvā godīgu programmatūras novērtējumu. CMS plusus un mīnusus varat iegūt savā atlasītajā sarakstā.

Rīku apakškategorija sniedz jums zemāku informāciju par to, ko programmētāji izmanto, lai saglabātu produktivitāti. Dodies uz Portfeļa apakškategorija kad jums nepieciešama dizaina iedvesma.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@webdesignledger

29. Tīmekļa dizaina veidotājs

Tīmekļa dizaina veidotājs

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: Šajā vietnē lietas kļūst arvien lielākas un labākas. Emuārā galvenā uzmanība tika pievērsta tīmekļa dizaina jaunumiem, metodēm un resursiem. Tagad tas ir paplašināts, lai kļūtu par visaptverošu satura centru. Šeit dodas gandrīz 750 000 abonentu, lai atrastu rīkus, paziņojumus par izstrādājumiem un daudzus bezmaksas piedāvājumus.

Dodieties uz dizaina un attīstības saturu, izmantojot galveno emuāru kategorijas saiti augšpusē. Freebies ir blakus tam. Web dizaineru depo ir liels video bibliotēka no intervijām, konferenču sarunām un konsultācijām.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@DesignerDepot

30. Radošā pārpilde

Radošā pārpilde

Sarakstījis:Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: “Radošs” ir tā nosaukuma sastāvdaļa. Šī vietne vairāk orientējas uz lietu noformējuma pusi. Laukā populārākie vārdi noderīgos rakstos dalās ar padomiem. Tur ir liels Pamācības kategorija. Jūs atradīsit detalizētus norādījumus, kā izveidot vizuālu burvību savai vietnei.

Dodies uz Arhīvi atrast kaut ko tādu, ko nevarat atrast. Radošā pārpilde saglabā visu dāvanas vienā vietā. Viņi ir atsevišķi no freebies.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@creativeofblog

31. TIKAI radoši

TIKAI radoši

Sarakstījis: Jēkabs Kass

Ko jūs atradīsit:JUST Creative dibinātājs izmanto savu personīgo emuāru, lai runātu par vietnes dizainu. Viņš izliek ziņas, kamēr apceļo pasauli kā digitāls nomadu. Jūs atradīsit dažus rakstus par vietņu attīstību.

Bet atcerieties, ka Jēkabs ir dizainers. Viņš zina, par ko runā. Jēkabs ir uzvarējis daudz dizaina balvas. Viņš neizmanto kategorijas, lai pārvietotos pa savām ziņām. Jūsu labākais risinājums ir izmantot meklēšanas logu, lai atrastu priekšmetus.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@regulējošs

32. Vandelay dizains

Vandelay dizains

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: Lai jūsu bizness gūtu panākumus, nepieciešami pareizie rīki. Šī dizaina grupa izmanto savus emuāra ierakstus, lai izglītotu un informētu. Ziņas dalās ar dizaina jaunumiem un tendencēm. Vietnē ir arī tūkstošiem dizaina grafiku. Daudzi, bet ne visi, ir bez maksas.

Ja jums nepieciešama WordPress tēma, tā varētu būt vietne, kuru cerējāt atrast. Viņiem ir bezmaksas lejupielādes. Jaunākie ziņojumi galvenajā lapā tiek parādīti formātā.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @VandelayDesign

33. Šveices misis

Šveices misis

Sarakstījis: Tīna Roda Eizenberga

Ko jūs atradīsit: Tīna šajā emuārā ir publicējusi ziņas kopš 2005. gada. Tas viņai sākās kā vizuāls arhīvs, bet tas ir kļuvis par populāru tiešsaistes dizaina žurnālu. Vietne apmeklē vairāk nekā 1 miljonu unikālu apmeklētāju mēnesī. Tina neizmanto kategorijas tā, kā to dara citas dizaina un attīstības vietnes.

Viņai ir filtrs galvenās lapas augšpusē. Ir noderīgi uzzināt, kā viņa tuvojas priekšmetiem. Vēlaties izmantot viņas meklēšanas logu, lai atrastu konkrētas tēmas.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @swissmiss

34. instantShift

instantShift

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: Vienīgā problēma, kas jums varētu rasties šajā vietnē, ir izlemšana, kur sākt. Pastāvīgi tiek pievienoti jauni resursi. Labā ziņa ir tā, ka augšpusē ir kategoriju navigācijas josla, kas virza jūs pareizajā virzienā.

Ja kaut ko nevarat atrast, dodieties galvā šeit lai atrastu pašreizējās aktīvās kategorijas. Jūs atradīsit arī populārus tagus, ko izmanto rakstu klasificēšanai. Saites filtrēs ziņas par jums. Šīs vietnes līdzautoriem ir interese par WordPress. Jūs to atradīsit kategorija iesaiņots ar izstrādājumiem.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @instantshift

35. No ziemeļu puses

No ziemeļu puses

Sarakstījis: Daniels Nelsons

Ko jūs atradīsit: Daniela emuārs aptver un veicina iedvesmojošus radošos darbus no visas pasaules. Viņš tajā strādā kopš 2009. gada. Vietnes galvenā lapa sveicina jūs ar pēdējām ziņām. Nolaižamā kategorijas navigācija augšpusē ved uz noteiktām tēmām.

Daniels nemulsina savu saikni ar resursiem. Viņš ir arī caurspīdīgs. Ja tā ir saistīta saite, viņš to atzīmē kā tādu. Vēl viena noderīga saišu kolekcija uz viņa ziņām atrodas galvenās lapas apakšā.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @fromupnorth

36. DesignM.ag

DesignM.ag

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: Tīmekļa vietne aptver dizainu ar ieguldījumiem no visas pasaules. Ir arī dizaina galerija. Citas vietnes var mēģināt jūs pārsteigt ar daudzumu. DesignM.ag dod priekšroku tur samazināties un nodrošināt kvalitāti.

Rakstu ir maz, taču tie ir pamatīgi. Dizaineri novērtēs vietnes galveno lapu. Tas ļauj saprātīgi izmantot daudzkrāsu maisījumus, lai izceltu jaunākās ziņas.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @DesignMagTweets

37. Projektēšanas instrukcija

Projektēšanas instrukcija

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: Seši labojumi Dibinātājs Jēkabs Gube šo vietni sāka ar savu brāli Īzaku Gube. Viņiem ir liela pastāvīgo ieguldītāju bāze. Ir konsultācijas un atsauksmes. Raksti pievēršas priekšmetiem pamatlīmenī. Tas ir labs resurss, ja jūs tikko sākat darbu.

Daudzi raksti ir pamācības. Izglītība ir spēcīga brāļu tēma. Vietne ir Resurss kategorija piedāvā dizaina rīkus, kas ietver pat vienkāršas instrukcijas.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @designinstruct

38. Dizaina skaudība

Dizaina skaudība

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Šī vietne ir dizaina ideju kolekcija. To izstrādājuši Dizaina profesionālā asociācija (AIGA). Katru nedēļu emuāra dienas ziņas izveido cits autors.

Vietnes apmeklētāji var izlasīt ziņas un balsot par to reklamēšanu. Šeit neatradīsit apmācības vai resursus. Jūs atradīsit lieliskas dizaina koncepcijas. Dizaina skaudība ir vizuāli svētki, kas domāti iedvesmai.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @AIGAdesign

39. Deivids Airejs

Deivids Airejs

Sarakstījis: Deivids Airejs

Ko jūs atradīsit:Dāvida personīgais emuārs ir par dizainera dzīvi, jūs uzminējāt. Tāpat kā daudzos šāda veida emuāros, nav navigācijas, lai atrastu priekšmetus vai kategorijas. Jūs esat uzaicināts klīst kopā ar Dāvidu, kad viņš runā par dizaina biznesu.

Dažreiz tas ir pārskats. Citreiz tas ir ieskats. Viņš iemet dažas saites uz resursiem. Jums tie būs jāmeklē. Viņus ir vērts atrast.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @DavidAirey

40. Karotes grafika

Karotes grafika

Sarakstījis: Kriss Špooners

Ko jūs atradīsit:Kriss pietur tikai pie trim lietām ar savu personīgo emuāru. Viņš izliek ziņas konsultācijas kas parāda, kā izveidot dizainus un specefektus, ar kuriem viņš dalās. Viņš piedāvā freebies lai palīdzētu jums būt produktīvākam. Un, viņš raksta raksti izskaidrot dažādu radošo žanru teoriju.

Daži no viņa norādījumiem ir videoklipi. Viņš tos ieguva atsevišķa kategorija. Daži no viņa resursiem prasa: apmaksāta dalība. Kriss savā emuārā ir ievietojis kopš 2007. gada. Tur ir milzīgi daudz arhīvs.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @chrisspooner

41. Codrops

Codrops

Sarakstījis: Manoela IIic un Pedro Botelho, un viņu komanda

Ko jūs atradīsit:Manoela un Pedro uzskata, ka jums katru dienu vajadzētu virzīt savas vietnes robežas. Viņi meklē novatoriskas idejas, un pēc tam pārvērš tās amatos. Jūs atradīsit rakstu tendences un paņēmienus. Ja tas ir paņēmiens, jūs atradīsit apmācību, kā to izmantot.

Rezultāts ir aizraujošs resursu sajaukums tīmekļa vietnes dizainam un izstrādei. Codrops labprātāk sauc savas bezmaksas vietņu veidnes “Rasējumi.Viņi arī iesaiņo saistītos resursus apgabalā ar nosaukumu “Kolektīvs.”

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @codrops

42. lpp. UX kabīne

UX kabīne

Sarakstījis: Metjū Kammerers un Deivids Leggets, un viņu komanda

Ko jūs atradīsit:Šī vietne koncentrējas tikai uz vienu. Tajā tiek publicēti raksti par lietotāju pieredzi (UX). Satura rakstīšanas līmenis ir paredzēts tiem, kam ir maz fona vai vispār nav fona par šo tēmu. Jūs iemācīsities pamatus un atklāsit labāko praksi. Visas kategorijas aptver 9 kategorijas.

Tie ir kodēti ar krāsu un ir pieejami no vairākiem vietnes punktiem. Indekss sniedz jums pilnu rakstu sarakstu. Laba vietne UX ir būtiska. Šī vietne ir informācijas zelta ieguve.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @codrops

43. dizainsmodo

dizainsmodo

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:“Modo” ir itāļu un spāņu vārds “method”. Šīs vietnes filozofija ir tāda, ka ir izstrādāta “metode” skaņu veidošanai. Raksti, ko viņi dalās ar jums, to atspoguļo. Izmantojiet navigāciju galvenās lapas augšpusē, lai pārietu uz interesējošo kategoriju. Designmodo arī vada tiešsaistes veikals. Jūs atradīsit pilnīgas paketes uz izveidot savu vietni.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@Designmodo

44. Co.Design

Co.Design

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Ātra kompānija pieder šī vietne. Viņi ir pasaules vadošais progresīvo biznesa mediju zīmols. Co.Design ir atvase, kurā atradīsit jaunumus par vietnes dizainu un attīstību. Fast Company nebaidās būt strīdīgs. Emuāru ierakstu autori runā prātā. Ir daudz ko mācīties, un vietnes enerģētiskais izkārtojums ļaus jums izklaidēties.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@FastCoDesign

45. Moz

Moz

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit:Uzņēmuma pamatdarbība ir meklētājprogrammu optimizācija. Lielākā daļa Moz emuāru ir par SEO. Tomēr ir īpaša joma, kas veltīta vietņu dizainam un izstrādei. Raksti pēta priekšmetus ar pabeigtību, ko grūti atrast citur. Tie ir piepildīti ar grafiku un saitēm uz citiem piemēriem.

Katras ziņas beigās ir saraksts ar līdzīgām Moz ziņām. Turpiniet, kad izsmeļat kategoriju Dizains. Pārējais palīdzēs uzlabot arī jūsu vietni.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@Moz

46. 1. web dizainers

1. web dizainers

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: A profesionālu dizaineru grupa pārvalda šo vietni. Viņi ir atbildīgi arī par Themeco WordPress tēma. Emuāru autori dalās pieredzē un prasmēs, darbojoties ar ierakstu sēriju. Raksti nav iedalīti kategorijās, bet obligātās meklēšanas logs ir galvenās lapas augšpusē.

Pamācībās ir aprakstītas nepieciešamās prasmes un cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai tās apgūtu. Ja esat liels sarakstos, ir grūti atrast emuāru, kurā ir mazāk nekā 50 tēmas avoti. Daudzi ietver 200 un vairāk.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet:@ 1. tīmekļa dizaineris

47. Žurnāls Tripwire

Žurnāls Tripwire

Sarakstījis: Lars Vraa un vairāki līdzautori

Ko jūs atradīsit: Ja uzskatāt, ka nekad nevajadzētu pārtraukt savas vietnes uzlabošanu, šis emuārs ir jūsu jaunais labākais draugs. Atbalstītāji piekrīt, ka tīmekļa vietnes uzlabošana ir nebeidzams uzdevums. Tie sniedz dizaina un izstrādātāju padomus gan iesācējiem, gan ekspertiem.

Larss ļauj lasītājiem balsot par ziņām. Tad izceļ populārākos rakstus galvenajā lapā. Izpētiet subjektus brīvajā laikā, izmantojot augšpusē esošo kategoriju navigācijas joslu.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @tripwiremag

48. Vietnes žurnāls

Žurnāls Tripwire

Sarakstījis: Vairāki ieguldītāji

Ko jūs atradīsit: Web ir vizuāls medijs. Attēli ir viss. Šis emuārs ir rakstu kopsavilkums par to, kā padarīt jūsu vietni vislabāko. Padariet vietņu žurnālu par regulāru apmeklējumu, ja jums pietrūkst laika un vēlaties dažu minūšu laikā iekļūt un izkļūt no tēmas.

Vietnes resursi pārsniedz dizainu un attīstību. Katrs apgabals ir iestatīts kā kanāls. Vertikālā navigācija šim mērķim ir redzama galvenajā lapā labajā pusē.

Raksti, kas obligāti jāizlasa:

Sekojiet: @WebsiteMagazine

Tas aizņem emuāru autors

Vislabākā informācija par emuāru veidošanu nāk no cilvēkiem, kuri uztur veiksmīgus emuārus. Emuāru autori ir dāsni. Viņiem patīk koplietot darbus viņu labā, un viņi vēlas, lai tas darbojas jūsu labā.

Emuāri ir interaktīvi. Atsauksmes un komentāri veicina viņu panākumus. Noteikti ļaujiet šiem emuāru īpašniekiem iepatikties vai izmantojiet viņu publicēto saturu.

Ir pēdējais solis. Maksājiet to uz priekšu. Ko jūs esat uzzinājis, ka varat dalīties ar citiem emuāru autoriem?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map