38 tīmekļa dizaina eksperti dalās ar savu labāko padomu, kā izvēlēties labāko tīmekļa veidotāju

Pasaulē, kurā, šķiet, dominē WordPress, mēs esam parādījuši, ka ir arī daudz citu iespēju, lai izveidotu satriecošu vietni. Vietņu veidotāji ir lielisks risinājums uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas būt tiešsaistē. Tāpēc mēs nolēmām aptaujāt 38 tīmekļa dizainerus, lai uzzinātu.


Kāds ir labākais mitināto vietņu veidotājs, lai izveidotu mazu uzņēmumu vietni, un kāpēc jūs to iesakāt?

Apskatīsim, kādas ir katra vietņu veidotāja priekšrocības.

João Pedro Carvalho

João Pedro Carvalho

~ João Pedro ir Brazīlijas web dizainers un viens no Fix Up Brasil līdzdibinātājiem.

Tirgū nav tādu vietņu veidotāju, kas varētu darīt visu jūsu labā. Neviens vietnes veidotājs nevar vienkārši ievietot savus fotoattēlus un uzdevumus, un tas automātiski izveidos ideālu vietni jums. Jebkuram vietnes veidotājam būs mācīšanās līkne, kas var būt lielāka, nekā jūs gaidāt.

Katram no viņiem viņi nav tik draudzīgi SEO (meklētājprogrammu optimizācija), jo reklamē tos. Jums ir mazliet jāzina par dizainu un to, kā labi pārvaldīt lietas, lai jūs varētu izveidot lielisku vietni.

Es domāju, ka klientiem vajadzētu uzzināt, kurš celtnieks viņiem patīk visvairāk – tas viņiem ir visvieglāk. Katram no viņiem ir savi rīki un funkcijas. Viņi atšķiras viens no otra un var darboties atšķirīgi.

Mana vietņu veidotāja izvēle ir Wix.com

Es domāju, ka tas ir labākais cilvēkam, kurš vēlas sava biznesa pirmo vietni. Tas ir lēts, ērts un ātrs. Ja jūs mēģināt nolīgt uzņēmumu, lai izveidotu vietnes jums, tas maksās daudz, un vietne varētu tikt piegādāta dažu mēnešu laikā.

Wix ir līdzvērtīgs visām jaunākajām dizaina tendencēm un tehnoloģijām. Katru reizi, kad mārketinga pasaulē notiek kaut kas jauns, Wix vienmēr to dara. Vienmēr tiek pievienotas jaunas iespējas. Es nedomāju, ka citām platformām ir Wix pētniecības un attīstības komanda, kas papildina funkcijas, kuras prasa tirgus.

Jaunie lietotāji var izvēlēties darba vai uzņēmuma kategoriju, ar kuru viņi ir saistīti. Katrai nozarei ir veidnes. Jūs pievienojat to, ko vēlaties. Jūs izvēlaties krāsas, tekstu un attēlus. Ja neesat apmierināts, varat izvēlēties citu veidni. Jūs varat sākt citu. Jums var būt tik daudz, cik vēlaties. Ja jūs joprojām neesat apmierināts, vislabāk ir izvēlēties Wix Pro, lai to izdarītu jūsu vietā.

Viņiem ir liels atbalsts klientiem. Forumā tiek atbildēts uz lielāko daļu uzdoto jautājumu. Ja jums ir jautājums, kas nav forumā, atbildes saņemšana no Wix prasa 10 līdz 24 stundas. Dažreiz tā ir automātiska atbilde. Ja tas tā ir, viņi to nosūtīs Wix komandai un atbildēs jums pareizi.

Diemžēl Wix Brazīlijas dizaina tirgū vispār nav labs vārds. Šeit, kad sakāt, ka vietne ir veidota Wixā, cilvēki to uztrauc, jo viņi domā, ka tā nebūs ļoti laba vietne. Tomēr cilvēki saņem iespaidu par lietām, kuras varat darīt, izmantojot Wix.

Ja es parādīšu dažus dizainus un saku viņiem, ka tas ir izgatavots no Wix, viņi vienmēr saņem iespaidu. Nav runa par jūsu izmantoto platformu, bet gan par to, ko jūs varat darīt ar to. Ja vēlaties, varat apgleznot Mona Lisa, izmantojot Microsoft Paint (un daži ļaudis to ir izdarījuši!)

Kādam, kurš vēlas izveidot pilnīgu profesionālu vietni un kuram ir budžets pilnīgas vietnes izveidošanai, vajadzētu izvairīties no Wix un citiem vietņu veidotājiem. Bet man ir daži klienti, kuriem būtu budžets, kas jāmaksā dažām aģentūrām, lai izveidotu viņiem lielisku vietni ārpus Wix. Bet viņi izvēlējās izmantot Wix, jo nevēlas tikt piesaistīti aģentūrai. Viņi vēlas mainīt informāciju un darīt to pats. Viņi nevēlas paļauties uz citu uzņēmumu tikai tāpēc, lai veiktu vienkāršas izmaiņas. Viņiem labāk ir izmantot Wix.

Mīnusi:

Laika gaitā Wix kļūst lēnāks. Sākot Wix vietni, tā notiks ļoti ātri. Bet, ja tajā ir pārāk daudz lapu vai ja saturs sāk kļūt lielāks, jo ir vairāk fotoattēlu un videoklipu, Wix vietne sāk kļūt ļoti lēna. Tas kļūst nepanesams līdz brīdim, kad lapas ir jāsadala divās daļās, lai lapas ielādēšanai nebūtu nepieciešams tik daudz laika. Tas kļūst ļoti nomākti. Tā ir Wix fona problēma.

Olya Black

Olya Chernitsyna

~ Olya ir vairāk nekā desmit gadu pieredze mārketingā. Viņa ir tīmekļa un grafiskā dizainere, kas ir izveidojusi gandrīz 100 vietņu dažādās nozarēs, valodās un stilos.

Es iesaku Wix platformu maziem uzņēmumiem, jo ​​tā vienā dienā burtiski ļauj izveidot izcilu, modernu, profesionālu vietni. Ļaujiet man soli pa solim dalīties ar Wix priekšrocībām

1. Laiks

Jebkuram biznesam ir ļoti svarīgi savlaicīgi atrasties tirgū. Neviens nevēlas pavadīt nedēļas vai mēnešus vietņu veidošanā. Wix mērķis ir ietaupīt laiku.

2. Dizains

Veidnes vai tukšas? Ja nezināt, ko vēlaties, jums tiek piedāvāti simtiem izcilu veidņu, ko izstrādājuši profesionāli dizaineri, kur tiek ņemti vērā visi mārketinga un lietojamības aspekti. Ja zināt, ko vēlaties, laipni lūdzam no nulles radīt jebko, ko vēlaties. Jūs varat augšupielādēt jebkuru attēlu, video, jebkuru fontu un izmantot lielisku animāciju.

3. Nav kodēšanas

Velciet un nometiet sistēma procesu padara tik daudz vieglāku. Turklāt jums nav jāmeklē tīmekļa izstrādātājs, jums nav jāmaksā papildus nauda par viņa darbu, jums nav jāgaida. Tāpat kā starp jums un jūsu vietni nav barjeru. Jums var būt nepieciešams Wix Pro, lai gan ��

4. SEO

Wix ir izturējis visu ceļu no SEO nedraudzīga līdz SEO draudzīgas vietnes veidotājam. Viņi patiešām ir daudz uzlabojuši šo jautājumu. Tagad tas ir absolūti SEO draudzīgs, un to apstiprina visi mani projekti

5. Labāk katru dienu

Strādājot ar Wix, es zinu, ka viņi jautāja un klausījās viņu lietotājus, viņi regulāri uzlabo platformu. Starp “vakardienas Wix” un “rītdienas Wix” vienmēr ir milzīgs uzlabojums.

6. Vairāk nekā tikai vietņu veidotājs.

Vietnes izveidošana ar Wix ir daudz vairāk nekā tikai tīmekļa lapas. Tas ir ļoti spēcīgs mārketinga rīks, viss vienā. Jums ir savs klientu kontaktu saraksts, kas tiek automātiski izveidots visiem apmeklētājiem, kuri jūs rakstīja caur jūsu vietni, un kuri nopirka.

Jūs varat izveidot satriecošus e-pastus un nosūtīt tos visiem kontaktiem. Jebkuram biznesam ir daudz vairāk (restorāni, viesnīcas, tiešsaistes rezervācijas utt.). Lai to izdarītu, jums nav nepieciešams trešās daļas rīks, tos visus nodrošina Wix, un tos var izmantot bez maksas

7. Milzīga bezmaksas fotobanka

Wix ir liela foto banka, kas ir absolūti bezmaksas. Visas bildes ir profesionālas un skaistas. Šī foto bibliotēka vienmēr aug. Tomēr jūs varat izmantot arī citu slavenu iebūvētu fotoattēlu krājumu, kas nav bezmaksas, bet par īpašu cenu

8. Ir pieejamas visas pēdējās tīmekļa tendences

Jā, Wix vēlas, lai viņu vietnes būtu “vismodernākās”. Parallax, video fons, kinematogrāfija, animācija, forši fonti … tie visi ir šeit, ko izmantot

9. Regulāri īpašie piedāvājumi

Katru reizi jūs varat iegādāties gada plānu ar 50% atlaidi. Papildus iegūsit bezmaksas domēnu un dāvanu kuponus Google Adwords.

10. Mobilā versija

Katrā vietnē ir sava mobilā versija, kas ir bezmaksas un kuru var iestatīt pēc vēlēšanās

Es mīlu Wix, esmu izveidojis vairāk nekā 100 vietnes ar Wix un nekad nenožēloju.

Adrians Poe

Adrians Poe

~ Pēc Mākslas institūta beigšanas 2002. gadā Adrianne strādāja par dizaineri uzņēmumā D.R. Hortons, Fortune 500 uzņēmums, kas rada visu, sākot no žurnāliem, izplatās līdz stendiem. 2007. gadā viņa sāka savu dizaina un lielformāta grafikas uzņēmumu un nekad neatskatījās.

Apmēram pirms sešiem gadiem es pats izveidoju vietni WIX. Bija tikai prieka pēc izmēģināt platformu, jo mana vecā vietne atradās WP un man tā patika pietiekami. Pēc dažām dienām spēlējoties WIX, biju pārsteigts. Ātrums, ko es varēju izveidot vietnē, bija diezgan pārsteidzošs, tāpēc es pārsūtīju savu domēnu, un tas bija sākums kaut kam lieliskam.

Pēc apmēram gada, kad manā portfelī bija WIX, es nolēmu izveidot niršanas niršanas veikala vietni, es strādāju nepilnu darba laiku. Es to izdarīju kā freebie, lai izmēģinātu citu vietni WIX. Es izveidoju vietni, un pēc pāris mēnešiem bizness eksplodēja.

Mēs tik īsā laikā bijām sasnieguši pirmo vietu Google tīklā, un mūsu Facebook lapa auga kā nezāle. Tas bija kā mēs trāpījām uz šo saldo vietu. Tāpēc es nolēmu izveidot vēl dažas vietnes vietējiem saliniekiem Sv. Tomasā.

Visām vietnēm bija līdzīgi rezultāti, un lielākā daļa… kad vietne bija pabeigta, maniem klientiem nebija jāgaida, kad es veikšu izmaiņas vai jāmaksā par uzturēšanu! Man tas ir zelts. Es zinu, ka daži vietņu dizaineri WIX vietnēs pagriež degunu.

Daži smejas, bet citi patiesi uztraucas, ka DIY būvētājs varētu viņus izstumt. Nu, es uz to skatos kā uz svētību! Es esmu dizainere; Es ienīstu kodu. Es vizuāli strādāju labāk, un es domāju, ka WIX atver durvis pārsteidzošiem tīmekļa dizaineriem, kuri, iespējams, nezina vai patīk kodēšanas aspekts.

Nelietojiet mani nepareizi; WIX neaizvieto reālu talantu. Man arī garlaicīgi veikt ikdienas uzturēšanu. Man patīk, kad uzreiz iesaiņoju vairākus atdzist dažādus dizainus un pēc tam nododu tos saviem klientiem ar ātru “kā” video. Tas mani atbrīvo, pārejot pie nākamā lieliskā projekta un izvēloties projektēt vietnes, kuras, man šķiet, runā ar mani.

Es atklāju, ka 99% manu klientu pie manis ierodas no citām platformām. WP ir vispopulārākais. Tas vienmēr ir viens un tas pats stāsts; “Mana vietnes dizainere ir ievietota MIA vai arī viņi man vairs neatzvanīs, viņi vēlas, lai X dolārs būtu vienkārša, un tas ir pārāk dārgi. Viņi aizņēma manu pieteikumvārdu, un es tagad nevaru veikt izmaiņas.”

Vienmēr vietnes dizainers kaut kādā veidā nav izturējies vai iekasē absurdas summas par izmaiņām. WIX atvieglo šo problēmu. Es WIX pro kontā izveidoju skaistu, dinamisku vietni ar simtiem lietotņu, kas klientiem pieejami ātri un efektīvi.

Kad vietne ir izveidota, es pārsūtīju vietni uz savu klientu WIX kontu, lai viņi 100% kontrolētu savu vietni. Pēc tam es atkāpjos. Es vienmēr esmu pieejams pēc palīdzības un jautājumiem, kā arī apkopes veikšu par maksu vai izmaiņām, bet galvenais ir tas, ka viņi var veikt izmaiņas paši..

Es uzskatu, ka visi mani klienti par to ir tik priecīgi un jūtas mazāk kontrolēti ar savas vietnes dizaineri. Viņiem ir brīvība, un tas viņus kavē atgriezties pie citiem projektiem un dot man ieteikumus. Es domāju, ka 80% no mana biznesa tagad ir balstīti uz nodošanu un sākas tikai no dažām WIX vietnēm.

Jebkurai platformai vienmēr ir tumšā puse. Es domāju, ka WIX ir jāuzlabo viņu SEO spēle. Ja sekojat pamatiem, jūs iegūsit pienācīgus rezultātus, bet es uzskatu, ka viņiem tas ir jāpievērš mazliet vairāk. Pašlaik WIX izmanto parastorage, tāpēc šķiet, ka visas WIX vietnes iegūs F ranga atspiest attēlus, jo faila paplašinājuma atkritumi ir pievienoti no serveriem.

Tas apgrūtina precīzu kravas ātruma testa rezultātu iegūšanu. Galvenais ir atvieglot, pareizi saspiežot attēlus un nezinot, ka lapa ir jāpārslogo. Es arī domāju, ka vēl viens WIX mīnuss ir e-komercijas spējas. Skatīsimies patiesībai acīs; tas ir diezgan neglīts.

Jūs varat izmantot Ecwid, kas man ļoti patīk, un pieļauj pielāgotu CSS, kas ir patīkami, bet pamata WIX veikala priekšā ir vajadzīga zināma mīlestība. Tas ir piemērots mazam veikaliņam ar mazāk nekā 50 tiešsaistes produktiem, bet, ja tas ir liels veikals, tas ir pārāk laikietilpīgs un vienkārši neplūst labi.

Ar visu to, kas teica – lieta, ko es L.O.V.E. par WIX ir tas, ka viņi klausās! Viņi pastāvīgi uzlabo savu platformu. Viņi pievieno jaunas lietotnes, kas dzīvi padara tik daudz vienkāršu, un jaunas funkcijas, kas vietnēm izskatās pārsteidzošas.

Vai WIX uzņem darbus no pareizajiem vietņu dizaineriem? Nē! Galvenais ir tas, ka ir grūti pašam sevi noformēt…, un jūs šobrīd kratāt galvu jā. Man vajadzēja vairākus gadus, lai izveidotu sev tīkamu vietni, un esmu pārliecināts, ka jebkurā gadījumā to mainīšu gada laikā.

WIX biznesa īpašniekiem vienmēr būs nepieciešams WIX dizainers. Es visiem klientiem saku izmēģināt WIX pirms manis pieņemšanas darbā. Uzziniet platformu un mēģiniet izveidot viņu vietni. Es šādā veidā neesmu pazaudējis vienu klientu, viņi visi godīgi novērtē un galu galā pieņem mani darbā, lai veiktu sākotnējo dizainu.

Es domāju, ka WIX ir daži uzlabojumi, kas viņiem jāveic, bet kāda platforma to nedara? Tā ir lieliska vieta, kur sākt mazo uzņēmumu īpašniekiem, un es patiešām domāju, ka laika gaitā tā tikai uzlabosies.

Cristian Rolland Tăbârcă

Cristian Rolland Tăbârcă

~ Cristian ir SeeDesine dibinātājs un izpilddirektors. Viņam ir vairāk nekā septiņu gadu pieredze tīmekļa dizaina jomā. Viņa uzņēmums specializējas WIX vietnēs un zīmola risinājumos jebkuram biznesam vai produktam. Viņi izveido profesionālu tiešsaistes vidi, kas paredzēta jūsu vajadzībām un jūsu biznesa uzlabošanai.

Kopš bērnības esmu aizrautīgs pret visu, kas nozīmē materializētu redzi, sajaucot krāsas tā, lai efekti atstātu vietu iedvesmai un radošumam.

Ja jums pieder uzņēmums, tad jūs zināt, cik svarīgi ir funkcionējošai vietnei, lai klienti jūs varētu atrast un veikt pirkumus arī no jums. Vietnes izveidošana palīdzēs palielināt jūsu ieņēmumus un ļaus klientiem atrast informāciju par jums, kad viņiem tā būs nepieciešama.

Es domāju, ka populārākais vietņu veidotājs ir Wix. Wix vietņu veidotājs ir lieliski piemērots jebkuram biznesam un sniegs jums daudz priekšrocību.

Pēc reģistrēšanās vietnē varat pārlūkot vairāk nekā 250 savas jaunās vietnes veidnes. Jūs varat izvēlēties jebkuru dizainu, kuru vēlaties izmantot. Tie ir iepriekš izgatavoti dizaini, kas nozīmē, ka jums nekad nav jāuztraucas par kodēšanu vai HTML, kas tajos nonāk.

Bieži vien vietņu veidotājiem var būt grūti pārvietoties, un tas jums sagādā galvassāpes. Wix piedāvā ļoti lietotājam draudzīgu saskarni, kas sastāv no vilkšanas un nomešanas saskarnes. Šī vilkšanas un nomešanas saskarne ir ļoti noderīga cilvēkiem, kuriem nav pieredzes vietņu projektēšanā, un tas padara jūsu vietnes izveidi vieglu.

Visu tekstu, attēlus un videoklipus varat novietot visur, kurp vēlaties, vienkārši slīdot tos apkārt un novietojot tur, kur vēlaties.

Visbeidzot, Wix piedāvā noderīgus rīkus, kurus jūs varat izmantot, ja kādreiz savas vietnes veidošanas laikā esat iestrēdzis. Ir daudz dažādu pogu, lai noklikšķinātu, lai saņemtu palīdzību tieši vietnē, un, ja nepieciešams, jūs pat varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Tas ir izdevīgi, jo jūs nekad nezināt, kad jūs varat saskarties ar problēmu, un atbildes uz jautājumiem palīdzēs jums turpināt mājas lapas veidošanas braucienu.

Vietnes veidotājs vietnē Wix.com ir ļoti ērti lietojams, un tas piedāvā daudz dažādu rīku, kas palīdzēs jums izveidot vietni no nulles..

Klienti jau meklē jūs tiešsaistē, un, ja jums nav vietnes, jūs zaudējat viņus konkurencei. Pārtrauciet nodot savus klientus citiem, jo ​​jums ir bail ieiet vietņu pasaulē.

Wix vietņu veidotājs ir lieliska vieta, kur sākt darbu, un tas īsā laika posmā nodrošinās jums funkcionējošu un profesionāla izskata vietni..

Punchface studija

Sāra J.K

~ Sāra ir Wix Pro grafiskā dizainere kopš 2009. gada. Viņa ir arī sociālo mediju supervarone.

Pēc tam, kad esmu izmantojis katru vietņu veidotāju, es nonācu pie secinājuma, ka Wix.com pārspēja visas cerības. Wix ir izdarījis tādus soļus, kā nevarētu noticēt, un es viņu pakalpojumus izmantoju kopš 2009. gada, kad es pirmo reizi izveidoju savu mazo biznesu.

Papildus tam, ka Wix redaktors pastāvīgi attīstās, tiek ieviestas jaunas un uzlabotas funkcijas, kas palīdz jums ar vislielāko labumu izmantot jūsu iespējas; Wix kopiena ir silta, kur Wix darbinieki un Wix dizaineri mijiedarbojas un atbalsta viens otru. Veselīga konkurence, iespējas vienkārši nebeidzas.

Es bieži skaidroju Wix.com kā Web dizaina Photoshop, jo tā dod jums tikai brīvību radīt. Jūsu rīcībā ir simtiem izcilu rīku, kas ir piemēroti gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Tas ir viss, ko jūs varētu lūgt, lai izveidotu visu, ko vien varētu iedomāties. Tas ir kā maģija, noklikšķiniet uz darīts!

Kad es pirmo reizi sāku darbu, man nebija absolūti nekādas web dizaina pieredzes vai līdzekļu, lai nolīgtu web dizaineru, tāpēc es sāku izpētīt savas iespējas. Tas ir, kad es paklupa Wix.com pēc tam, kad neapmierinoši atteicos no citām iespējām, kas piespieda mani ievērot izkārtojumu vai formātu.

Wix nepaklausīja visus noteikumus; tas man deva tukšu audeklu, ar kuru vienkārši spēlēties ar sirds saturu un tādu brīvību, kuru es iemīlēju. Lielā daļa par Wix ir tā, ka neatkarīgi no tā, vai vietnei jāpavada 5 minūtes vai 5 dienas, tā ir kaut kas ikvienam.

Jūsu rīcībā ir krāšņas iepriekš izstrādātas veidnes, tukšs audekls, lai jūs varētu kaut ko pilnībā izveidot no savām vizualizācijām (un rīkiem, kas to atbalsta), kā arī tas, ka tā ir atvērusi pilnīgi jaunu dizaina pasauli gan Wix Pros, gan klientiem..

Deivids Attards

Deivids Attards

~ Deivids ir tīmekļa dizainers, daudzu tīmekļa vietņu dizaina vietņu autors un vietnes DART Creations dibinātājs – vietne cilvēkiem, kas strādā ar vietnēm.

Tā kā vietne dienā un laikmetā ir tik nepieciešama uzņēmējdarbības sastāvdaļa, ir lieliski, ka cilvēkiem, kuriem nav piekļuves tīmekļa dizainerim (kāda iemesla dēļ), ir lieliskas alternatīvas.

Tas jāredz no daudzu mazu uzņēmumu viedokļa, kuri vēlas izmantot tīmekli, bet nav ne jausmas, no kā sākt.

WIX ir lieliska izvēle. Tas ir mākslīgā dizaina intelekts, kas ļauj brīvi izveidot lieliska izskata vietni īsā laikā vai pat vispār..

Būdams tik vienkāršs, soli pa solim vedējs, kurš pieprasa tādus sīkumus kā vietnes konteksts (tiešsaistes veikals, apģērbs, mazulis?), Pēc tam pieprasa jūsu adresi, tālruni, sociālā tīkla informāciju un izveido visas vietnes no nekā. Protams, pēc tam var mainīt un pilnveidot, bet pamati ir noteikti.

Pēc būtības tā ir ļoti vienkāršota satura pārvaldības sistēma ar nelokāmu uzsvaru uz vienkāršas lietošanas pieredzes radīšanu cilvēkiem, kuriem jāizveido vietne (bet nezinu kā).

Tas nevēlas būt WordPress un nekad nevar būt tik elastīgs, bet tas ir pareizais rīks maziem uzņēmumiem, kuriem vienkārši ir nepieciešama palīdzīga roka tīmekļa vietnes izveidošanā par samērā zemu samaksu.

Angeliks

Angeliks

~ Angelique ir tīmekļa dizaina aģentūras Fresh Pixel dibinātāja, kas sniedz profesionālus tīmekļa pakalpojumus, ieskaitot mazo uzņēmumu dibināšanas vietnes, e-komercijas risinājumus un pilna servisa pielāgotu vietņu izstrādi, kā arī zīmolu veidošanu, SEO un tiešsaistes mārketinga pakalpojumus..

Kas attiecas uz mitinātu vietņu veidotājiem, mana personīgā izvēle galvenokārt ir Wix, lai spētu vietni izveidot un darboties samērā ātri ar viņu tēmām. Lai gan vietņu veidotāji nav piemēroti visiem, tie ir īpaši noderīgi maziem uzņēmumiem, kas sāk darbību.

Visiem vietņu veidotājiem ir profesionāļi un konsoļi, un mēs piesardzīgi vēlamies, lai visi klienti rīkotos matemātiski, ņemtu vērā vietņu veidotāju ikgadējās izmaksas un rūpīgi izsvērtu to ar tradicionālākajām vietņu platformām.

E-komercijas risinājumi ir diezgan ierobežoti, un es tos neieteiktu, ja klientam nepieciešama e-komercijas vietne vai sarežģītāka vietne, piemēram, dalības zona vai pieteikšanās iespējas. Šajos gadījumos WordPress, kas nodrošina arī vilkšanas un nomešanas redaktora iespējas, ir labāka opcija, kas ļauj veikt stabilāku vietņu izveidi un ir lētāka nekā vietņu veidotāju gada maksa.

Es projektēju vietni vairāk nekā desmit gadu laikā un esmu izveidojis vairāk nekā 200 vietņu, sākot no mazām portfeļu vietnēm un beidzot ar lielām pasūtījuma formām – dizains / mārketings un zīmolu veidošana iet roku rokā, un tas viss ir saistīts ar emocionāla savienojuma izveidošanu ar klienta auditoriju..

Romi Brayer

Romi Brayer

~ Romi ir tīmekļa dizainers un sociālo mediju uzņēmuma Quick Sites International partneris. Romi un viņas partneris Maija savu biznesu nodibināja pirms diviem gadiem, un viņiem izdevās izveidot desmitiem vietņu (un saskaitīt).

Pēc mūsu pieredzes, kas izveidojis desmitiem vietņu, Wix.com ir vienkāršākā DIY platforma maziem uzņēmumiem.

Nelielam uzņēmumam ir ierobežoti resursi tā digitālā attēla veidošanai, un tam nav laika, lai apgūtu sarežģītākas platformas, piemēram, WordPress. Wix saviem klientiem piedāvā dažādas skaistas tēmas, ļaujot viņiem ātri un intuitīvi rediģēt bez vajadzības kodēt, un tajā ir simtiem lietotņu, kuras var izmantot gan Freemium, gan Premium plānos..

Es ļoti iesaku Wix.com uzņēmumam, kas plāno savu pirmo vietni bez pieredzes vai kurai ir ierobežoti resursi. Tas ir īpaši noderīgi, ja uzņēmumam ir nepieciešama portfeļa vietne vai vienkārša e-komercijas vietne.

Wix platforma ir atjaunināta ik pēc dažām dienām ar jaunākajām dizaina un pārvaldības funkcijām, kas dod arvien vairāk iespēju dizainerim un pašam biznesam..

Roshain Senarathne

Roshain Senarathne

~ Roshain firmai tika piešķirts “Bronzas” statuss kā “Wix Pro Web Designer”, ko 2010. gada 8. novembrī un 2014. gada martā veica “ArenaWix” ASV. Viņš kļuva par pirmo “Wix Pro Designer” Dienvidāzijas reģionā..

Labākais mitināto vietņu veidotājs mazu uzņēmumu vietnes izveidošanai ir Wix.

Es to iesaku, jo tā ir ļoti vienkārša tīmekļa vietnes izveides platforma, un tajā ir arī daudz lietotņu, kuras izmantot.

Mēs varam izveidot skaistas vietnes Wix, un lietotājiem tajā nav lielas reklāmas par Wix. Wix piedāvā arī mūža mitināšanu bez maksas lietotājiem.

Ketija Pauels

Ketija Pauels

~ Ketija ir Tie National, LLC mārketinga vadītāja. Kathy ir izmantojusi savus talantus, lai izveidotu un vadītu jaunus departamentus jau no paša sākuma, lai nodrošinātu uzņēmuma izaugsmi un klientu apmierinātību..

Es jau vairākas reizes esmu izmantojis Wix maziem uzņēmumiem un mūsu nesenās vietnes pārveidi. Jauniem dizaineriem WIX nodrošina lieliskas iesācēju veidnes, kuras var pielāgot, saglabājot vietni ļoti profesionālu.

Tiem, kam ir lielāka dizaina pieredze, WIX veidnes var būt lielisks iedvesmas avots, lai sāktu darboties, taču ļauj arī izveidot vietni no tukša audekla. Visi elementi ir domāti emuāriem, attēliem, animācijai un vissvarīgāk SEO.

Es netieku galā ar visiem kodēšanas izstrādātājiem, bet ar WIX šīs zināšanas mani neattur, un mans dizains un navigācijas izjūta ir atļauts ieņemt centrālo vietu. Vēl labāk, ja es varu veikt izmaiņas lidojumā, bez vajadzības nolīgt izstrādātāju, lai atjauninātu kodēšanu.

Džims Čadulas

Džims Čadulas

~ Džims ir beidzis mākslu & Dizaina AKTO skola (1996-1999) kā grafiķe. Iepriekš viņš strādāja par ārštata žurnālu ilustratoru. Pašlaik viņš izveido vietnes maziem uzņēmumiem, kurām nepieciešama svaiga jauna vietne.

Wix ir vienkāršākais vietņu veidotājs / redaktors, kas vienkāršiem lietotājiem ļauj prezentēt savu darbu. Uzņēmējdarbības aktivitātes, pakalpojumi, e-veikals un daudzi citi. Wix seko jaunākajām tehnoloģijām ar daudziem izciliem rīkiem, kas palīdz izveidot ļoti modernu un draudzīgu vietni. Simtiem papildu lietojumprogrammu arī varētu dot ieguldījumu unikālu projektu izveidē.

WIX nodrošina arī mārketingu, reklāmu, biļetenus, SEO, analītiku, akciju attēlus un video. Ir pilna pakete vietņu izveidošanai maziem uzņēmumiem, nevis citiem vietņu veidotājiem tirgū.

Džesika Palotasa

Džesika Palotasa

~ Džesika ir talantīga tīmekļa dizainere un sociālā mārketinga speciāliste ar izcilām prasmēm tīmekļa izstrādē.

Mēs uzskatām, ka Wix ir labākais vietņu veidotājs. Mēs esam izmantojuši daudzas citas platformas, gandrīz visas tās, kas tur atrodas.

Wix ir visvieglāk izmantot, kā arī tas ļauj jums būt radošam ar savu dizainu un idejām, un joprojām nodrošina pārsteidzošu HTML vietni, kuru ir ērti lietot un apskatīt, neizmantojot nelielu HTML kodu vai to nemaz neizmantojot..

Kad esmu izveidojis savu klientu vietni, es parasti varu sniegt DIY saites, lai palīdzētu viņiem pašiem veikt atjauninājumus. Tas viņiem dod spēku, pārliecību un ērtības, lai viņi uzturētu savu vietni. Ja viņiem ir kādas problēmas, viņi vienmēr var sazināties ar mani vai sazināties ar Wix palīdzību bez jautājumiem!

Es mīlu Wix un esmu to veidojis piecus gadus. Esmu izveidojis simtiem un simtiem vietņu no cupcake biznesa, bankām un ārstiem!

Džošua Morāns

Džošua Morāns

Kā grafiskais dizainers, WiX būtu mana izvēle starp citiem vietņu veidotājiem.

Galvenais iemesls būtu tā spēja strādāt ar tukšu audeklu, bez veidnes un pilnībā pielāgojama.

HTML vietnes pieeja padara pievilcīgu pilnīgu pielāgošanu. Tomēr kritums ir tāds, ka kodēšanai nepieciešams vairāk laika.

Izmantojot WiX, es varu koncentrēties uz dizainu un padarīt to estētiski patīkamu, vienlaikus ietaupot daudzas kodēšanas stundas. Īsāki termiņi nozīmē laimīgākus klientus.

Tracy Costopoulos

Tracy Costopoulos

~ Tracy ir Lielbritānijas daudznozaru dizaina uzņēmuma Brown Owl Creative līdzdibinātājs un rīkotājdirektors, koncentrējoties uz zīmolu veidošanu, dizainu un tīmekļa attīstību. Brown Owl Creative apvieno dizainu un tehnoloģijas, lai ieviestu zīmolus un palīdzētu uzņēmumiem augt gan vietējā, gan visā pasaulē.

Uzņēmumā Brown Owl Creative mēs izmantojam HTML5, CSS3 un JavaScript tehnoloģijas, lai mūsu klientu tīmekļa risinājumiem radītu saistošu un novatorisku mobilo, planšetdatoru un galddatoru pieredzi. Mēs strādājam pie dažām platformām, ieskaitot WordPress, Wix, SquareSpace, Webflow un Magento.

Neviens vietņu veidotājs, manuprāt, nav ideāls, viņiem visiem ir savi plusi un mīnusi. Man personīgi Wix ir visnovatoriskākais vilkšanas līdzeklis & nomainīt vietņu veidotāju konkurentu vidū.

Jūs varat sasniegt augstu progresīvā dizaina līmeni, nezinot, kā kodēt, un viņi vienmēr ievieš jaunas un novatoriskas funkcijas, kas, manuprāt, šajā ziņā apsteidz konkurentus..

Tas ir svarīgs apsvērums, ja vēlaties izveidot savu vietni uz platformas, kas var mainīties, mainoties jūsu prasībām.

Iespēja izveidot galddatoriem un mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni bez kodēšanas vai izstrādes padara to par ļoti konkurētspējīgu iespēju maziem uzņēmumiem un iesācējiem, kuri vēlas ātri, efektīvi un budžeta ietvaros izveidot vietņu klātbūtni..

Es uzskatu, ka Wix pieaugums (88 miljoni reģistrētu lietotāju kopš 2016. gada jūlija) galvenokārt ir saistīts ar to inovatīvo pieeju jaunu funkciju izstrādei un padarot to lietotājam draudzīgu mazajiem uzņēmumiem, lai viņi varētu pārvaldīt un atjaunināt savas vietnes, bez nepieciešamības īrēt izstrādātājam, lai viņu vārdā veiktu nelielus tīmekļa atjauninājumus.

Viņiem ir arī viena no spēcīgākajām atbalsta infrastruktūrām, kas pieejama visiem vietņu veidotājiem, un viņi joprojām uz tālruni un e-pastu reaģē uz atbalstu. Tas kopā ar viņu platformas elastīgumu un ērtu lietošanu padara tos par tirgus līderiem tirgū, kas šodien ir ļoti konkurētspējīgs.

Sāra A. Šermane

Sāra Šermane

~ Sāra ir illustrateddomain.com dibinātāja, viņa ir godalgotā Wix sertificētā dizaina programma, un vietnes veido kopš 2010. gada. Viņas iepriekšējā pieredze kā biznesa konsultante un mārketinga eksperte palīdz saviem klientiem noteikt tiešsaistes stratēģijas..

Manuprāt, Wix ir absolūti labākā izvēle maza biznesa platformai.

Lietotāji var izveidot krāšņas vietnes par daļu no cenas, ko viņi maksātu ar citām platformām. Tam ir vilkšanas un nomešanas tehnoloģija, kas palīdz lietotājiem ar mazu tīmekļa pieredzi izveidot lielisku vietni. Ja profesionālis izveido jūsu Wix vietni, jums ir viegli iemācīties pārvaldīt savu vietni.

Mazajiem uzņēmumiem Wix aizmugures funkcijas ir vienas pieturas interneta veikals, kurā viss ir rokas stiepiena attālumā, lai ne tikai izveidotu vietni, bet arī pārvaldītu klientu un klientu iesaistīšanos vienuviet..

Wix funkcijas ietver:

 • Tīrs, skaists vietņu dizains
 • Lietošanas ērtums
 • Vienkāršs, efektīvs SEO (bez ajax)
 • Pro Fotogalerija
 • Wix aizmugure – lai pārvaldītu savus klientus, kontaktpersonas un klientus
 • Parallekss un atsaucīgs dizains (Wix Columes)
 • E-pasta mārketinga vadība (Wix Shout Out)

Antonio Kalabrese

Antonio Kalabrese

~ Antonio ir Unraveled Media, digitālās aģentūras, kas nodrošina pielāgotu vietņu dizainu un SEO pakalpojumus, izpilddirektors. Viņš ir arī grafiskā dizaina tirgus Boonle.com dibinātājs.

Lai gan es veidoju vietnes vairākās platformās, Wix.com mēdz darboties vislabāk, ja runa ir par mazo uzņēmumu vietnēm. Es diezgan bieži iesaku Wix mazo uzņēmumu īpašniekiem šādu iemeslu dēļ:

Pieejamība

Parasti izmaksas, kas saistītas ar Wix vietnes izveidošanu, salīdzinot ar pielāgotu WordPress vietni, ir daudz mazākas. Parasti tas ir saistīts ar laiku, kas nepieciešams Wix vietnes iestatīšanai, salīdzinot ar WordPress vietni.

Ātra iestatīšana & lietošanas ērtums

Pateicoties ļoti pielāgojamam vilkšanas un nomešanas redaktoram, lieliska tīmekļa vietnes izveidošanu bieži var veikt īsā laikā, kad esat iepazinies ar platformu..

Apkope

Apmācīt klientus par to, kā pārvaldīt un rediģēt savas Wix vietnes, ir daudz vienkāršāk nekā WordPress vietnēs. Klienti parasti ātri uztver vilkšanas un nomešanas veidotāja jēdzienu un ir pateicīgi, ka viņi paši var veikt pamata labojumus, piemēram, pievienot fotoattēlus vai mainīt tekstu. Atbalsta dokumentācija ir arī tikai viena klikšķa attālumā.

Beatriz E. Caraballo

Beatriz E. Caraballo

~ Beatriz ir tīmekļa dizainere un emuāru autore, kas koncentrējas uz to, lai palīdzētu cilvēkiem sākt savu emuāru no nulles. Viņa sniedz pakāpeniskas konsultācijas un praktiskus padomus, vienlaikus piedāvājot arī savus kodēšanas pakalpojumus, lai pielāgotu Squarespace veidnes.

Kad es domāju par profesionāla izskata vietnēm maziem uzņēmumiem, es tūlīt domāju par Squarespace. Es uzskatu, ka tas ir vietņu veidotājs, ko vislabāk mitina, un nevis savas popularitātes dēļ. Man šķiet, ka Squarespace ir labākais risinājums, lai izveidotu patstāvīgu biznesa vietni, galvenokārt šo trīs galveno aspektu dēļ:

1. Reaģējošas veidnes: Es ļoti atbalstu vietņu atsaucību ne tikai tāpēc, ka tas ļauj jūsu auditorijai efektīvi pārlūkot jūsu vietni, kad viņi ir ceļā, bet arī tāpēc, ka tas ļauj viņiem uzzināt, ka jūs nopietni domājat par savu biznesu un jūs pievēršat uzmanību detaļas, kuras pārāk bieži tiek ignorētas.

Visas Squarespace veidnes ir pilnībā reaģējošas, un pat ja pievienojat elementus no trešās puses avotiem, kas ir nereaģē , varat tos viegli iekniebt, redaktorā ievadot pāris CSS līnijas

2. Pielāgošana: ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu neaizmirstama un pilnībā pielāgota jūsu zīmolam, jums tas ir jādara. Tas nozīmē, ka jāspēj rediģēt, izvēlēties krāsas un izvēlēties fontus katram jūsu vietnes elementam.

Izmantojot Squarespace stila redaktoru, jūs varat mainīt gandrīz katru savas vietnes aspektu, ieskaitot pogas, dalītāju krāsas, fontus, teksta krāsu, polsterējumu utt., Ļaujot jums izveidot pilnībā personalizētu vietni bez jebkādām kodēšanas prasmēm. Turklāt, ja jums ir zināšanas par HTML un CSS, jums ir iespēja pielāgot savu vietni vēl vairāk, pateicoties daudzajiem koda ievadīšanas apgabaliem, kas pieejami visās veidnēs.

3. Cenu noteikšana: kad jūs sākat uzņēmējdarbību no budžeta, var būt kārdinājums izvēlēties lētākās pieejamās iespējas, taču, runājot par vietņu platformām, es tam nepiekrītu. Uzticams celtnieks, kas nodrošina visu nepieciešamo funkcionalitāti un vēl vairāk, bieži nāk ar cenu zīmi. Par laimi, Squarespace plāni ir ļoti pieņemami, un, biznesam augot, jūs vienmēr varat izvēlēties jaunināšanu.

Uzņemto vietņu veidotāju lieta ir tāda, ka pat tad, ja viņi visi var piedāvāt lietotājam draudzīgu saskarni, plašu veidņu klāstu un pat bezmaksas kontus, jums ir jāiet kopā ar to, kas palīdzēs izveidot pareizi klātbūtne tiešsaistē. Tāpēc es iesaku Squarespace ikvienam, kurš vēlas izveidot ilgtermiņa uzņēmējdarbību tīmeklī

Džefs Millers

Džefs Millers

~ Džefs ir īpašnieks un konceptuālais mākslinieks aiz HellothisisJeff Design, atsevišķa zīmola un tīmekļa dizaina veikala, kas īpaši paredzēts bezpeļņas organizācijām, baznīcām un maziem uzņēmumiem.

Katram tīmekļa projektam ir atšķirīgas prasības, kas jāņem vērā, un mērķi, kas jāsasniedz, tāpēc diemžēl katram klientam nedarbojas viena perfekta platforma. Tomēr, izmantojot Squarespace kā pilnīgu pašpietiekamu tīmekļa risinājumu, daudziem mazajiem uzņēmumiem, bezpeļņas organizācijām un draudzēm, kuras es strādāju, bieži vien tas ir vissaprātīgākais.

Radoši Squarespace piedāvā skaisti tīras veidnes, kas ir lieliski piemērotas saistošu zīmolu stāstu paziņošanai. Spēja, kas tiek piešķirta, izmantojot mūsu CSS, ieviest savus pielāgojumus, kā arī padziļināti iesaistīties izstrādātāju platformā, patiešām izceļ Squarespace kā īsta dizainera rīkkopa. Viņu ietvaros ir ļoti maz, ko nevar paveikt.

Vislielākās iezīmes tomēr ir klienta pusē saistībā ar intuitīvu satura pārvaldību un vietnes uzturēšanu. Maniem klientiem patīk, cik viegli ir izveidot dinamiskus jaunu lapu izkārtojumus, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru, un viņi pilnībā kontrolē savu vietņu hierarhiju..

Squarespace arī piedāvā daudz priekšrocību aizkulisēs, piemēram, SSL drošību, e-komercijas rīkus, dažādas pamata integrācijas un lielisku klientu apkalpošanu.

Apkopojot to, man patīk izmantot Squarespace, jo tas ir ātrs un ērts, vienlaikus nodrošinot augstākā līmeņa dizaina un satura risinājumus, kas palīdz man praktiski pastāstīt savu klientu stāstus..

Džošijs Nelsons

Džošijs Nelsons

~ Džosija pēdējos 5 gados ir ieguvusi 5 balvas par tīmekļa dizainu. Pašlaik viņš veido web dizainu tikai privātiem klientiem un pilnas slodzes vada savu uzņēmumu ReadySettle. Viņš nedēļas nogalē izveidoja sava uzņēmuma vietni.

Starp visiem pretendentiem Squarespace ir tas, kuru es galu galā izvēlētos. Tajos ir ļoti vienkārši, intuitīvi rīki, vienlaikus nodrošinot tīru dizainu un stilu. Man ir bijis daudz mazu uzņēmumu īpašnieku un draugu, kas izmanto Squarespace, un skaisti ir tas, ka viņi padara savu kodu darbam patiešām diezgan labu.

Vietnes rīkiem, kas izmanto grafiskās saskarnes, ir jāizveido konteineri, piemēram, puzles gabali, lai vilkšana un nomešana darbotos. Vairumā gadījumu tas ir apgrūtinošs nesakritīgu dizaina elementu un krāsu novirzīšanas grūdiens.

Tomēr laukums to dara skaisti, izmantojot citu paņēmienu, kuru nelieto daudzi citi spēlētāji. Tas ir ļoti acīmredzami ar to, cik ātri ir lapu ielādes laiki, cik atsaucīga ir vietne, un ar vispārējo autentiskuma un kvalitātes sajūtu, ko vienkārši nevarat iegūt no vairuma vilkšanas un nomešanas platformu..

Kopumā Squarespace ir mana galvenā tīmekļa pārziņa izvēle. Ne pārāk daudz platformu var atbilst izmaksām un ērtai lietošanai, salīdzinot ar gala rezultātu – augstas kvalitātes, atsaucīgu vietni, kas efektīvi paziņo vietnes ziņojumu un dara to acīm ļoti patīkamā veidā..

Dilans Seegers

Dilans Seegers

~ Dilans ir Lovably Inc. dibinātājs. Ņujorkā bāzēta radošā studija koncentrējas uz ilgstošu ideju izplatīšanu no visas pasaules, izmantojot pārdomātu, uz mērķi balstītu dizainu. Dibināta 2014. gadā ar mērķi padarīt augstākās klases dizaina pakalpojumus pieejamākus, mēs esam palīdzējuši desmitiem lielisku ideju pārvērst skaistā realitātē..

Kvadrāts ir vislabāk mitinātais vietņu veidotājs maziem uzņēmumiem, jo ​​tas ļauj veikt plašu, radošu pielāgošanu, vienlaikus saglabājot vienkāršību un eleganci, ko vairumam pakalpojumu pat nav tuvu, lai sasniegtu.

Squarespace mūsu klientiem ļauj ērti pievienot un rediģēt saturu savās vietnēs un no saviem pleciem uzņemas sarežģītas tīmekļa iestatīšanas pārvaldības nastu..

Visbeidzot, Squarespace diennakts klientu atbalsts ir visaugstākais un vienmēr gatavs palīdzēt. Jūs to nevarat pārspēt.

Meghan Hartman

Meghan Hartman

~ Meghana ir UX dizainere un Crafting Creative dibinātāja, kur viņa strādā kopā ar radošajiem uzņēmējiem, lai izstrādātu tīmekļa vietnes, kuras ir ērti lietojamas, kas palielina viņu uzticamību un kas vairāk klientu piesaista viņu digitālajām durvīm. Jūs varat atrast viņu vietnē Twitter vai Instagram @MeghanCreative.

Labākais, mitināto vietņu veidotājs un tas, ko es pats izmantoju un arī saviem klientiem, ir Squarespace. Squarespace ir universāls risinājums: viņi rūpējas par mitināšanu, jūsu domēna vārdu var iestatīt caur tiem, un tie ir viegli integrējami pakalpojumā Google Apps. Viņi arī nesen sāka piedāvāt bezmaksas SSL sertifikācijas, kas (nerd-alert) nozīmē, ka jūsu vietnes URL sākumā būs https: //, paziņojot lietotājiem, ka tā ir droša vietne, kuru izmantot.

Kāpēc tas ir svarīgi? Tā kā, sākot ar 2017. gadu, Google sāk meklēt vietnes, kas nav drošas, un jūsu vietne, iespējams, varētu tikt atzīmēta kā nedroša, ja neesat saņēmis šo SSL maģiju. Labās ziņas ir tas, ka, izmantojot Squarespace, jums par to nav pat jāuztraucas.

Papildus visām neveiklajām SEO funkcijām, kādas ir Squarespace, es to mīlu par to, cik lietotājam draudzīga un pielāgojama tā ir. Ar skaistajām tēmām un velkošo redaktoru tas ir viens no vienkāršākajiem platformu izmantošanas veidiem tiešsaistē. Ne tikai tas, bet tie faktiski padara to salīdzinoši nesāpīgu, dodot iespēju pievienot savā CSS, HTML un JavaScript..

Es esmu izmantojis WordPress, Weebly, Wix, Webflow, kā arī esmu pielāgojis vietni no nulles. Ņemot vērā visu šo pieredzi, es esmu atklājis, ka Squarespace ir vislabākais mitināto vietņu veidotājs mazo uzņēmumu īpašniekiem. Tas ir ērti lietojams, tam ir lielisks iebūvēto funkciju komplekts un tas ļauj iestatīt emuāru, lai piesaistītu vairāk tiešsaistes trafika savam uzņēmumam.

Zoran Bosancic

Zoran Bosancic

~ Zoran līdzdibināja digitālā mārketinga aģentūru POINT OUT, kur viņš ir strādājis ar tādiem zīmoliem kā Aquafresh, BMW, Cisco, GlaxoSmithKline, Peugeot, Sensodyne un STIHL. Viņš ir paveicis savu personīgo misiju, lai palīdzētu ikvienam, kurš vēlas kļūt par labu, sākt uzņēmējdarbību, kuru viņš mīlēs.

Squarespace jums nepiedāvās WordPress elastību. Bet tas attiecas uz jebkuru citu vietņu veidotāju.

Tā nav arī tas, kurš ir tik viegls celtnieks, kā Weebly. Un tam varētu nebūt tik liela veidņu kolekcija kā Wix.

Tomēr labākais vietņu veidotājs tirgū ir Squarespace. Rokas lejā.

Kāpēc? Tas atrodas turpat katras kategorijas augšpusē. Turklāt tas izceļas ar izcilu lēmumu pieņemšanu, piemēram, dizains, koplietojamība un SEO gatavība. Visas veidnes ir reaģējošas. Viņi darbojas tikpat lieliski kā uz jūsu darbvirsmas, kā arī uz jūsu tālruni. Tas ir īpaši svarīgi, kā nesen mobilā interneta lietošana pasaulē pirmo reizi pārsniedza galddatoru.

Squarespace izveidoja perfektu kombināciju ar ērtu lietošanu, dizaina elastību un UI / UX paraugprakses ievērošanu.

Tā kā esat mazs uzņēmums, jums nevajadzētu tērēt pārāk daudz laika savas vietnes pārvaldīšanai, bet gan reāli veidot savu biznesu. Jūsu vietnei vajadzētu palīdzēt izmantot visas tiešsaistes biznesa iespējas, kas var rasties, lai gan tai nevajadzētu patērēt jūsu vērtīgo laiku un enerģiju.

Un tas ir tieši tas, ko jūs saņemat, izmantojot Squarespace.

Patiesībā jums prātā ienāks lietas, kuras varat darīt. Tādas veidnes kā Klusais okeāns ļaus jums noformēt vietni, lai tā justos tā, it kā tā būtu izgatavota pēc pasūtījuma. Jums var būt visi nepieciešamie logrīki, izvēles bloki un CTA pogas. Tas ir integrēts arī ar Leadpages, ConvertKit un citām populārām lietotnēm.

Būtībā Squarespace piedāvā visu, kas jums nepieciešams kā mazam biznesam. Un viņi to piedāvā par saprātīgu cenu.

Diogenes Brito

Diogenes Brito

~ Diogenes ir vairāk nekā 9 gadu pieredze tīmekļa vietņu projektēšanā un attīstīšanā, kā arī liela pieredze IT un fizisko izstrādājumu dizainā..

Es iesaku Squarespace kā vietņu veidotāju, kas vislabāk mitinās. Kvadrāta telpā ir:

1. 24/7 atbalsts,

2. Liela speciālistu kopiena,

3. vislabāk izstrādātās, pilnībā reaģējošās veidnes, un

4. Īpaši elastīga satura pārvaldības sistēma.

Alyssa Hopkins

Alyssa Hopkins

~ Alyssa palīdz mazajiem uzņēmumiem palielināt savu auditoriju, izmantojot dizainu un fotografēšanu.

Es dodu priekšroku laukumam Squarespace vairāku iemeslu dēļ:

1. Squarespace piedāvā skaisti noformētas vietnes, kas ļauj mainīt veidnes jebkurā laikā, nezaudējot saturu. Ja vēlaties mainīt Wix veidni, jums jāsāk no jauna un jāzaudē saturs, kas rada sāpes!

2. Kvadrāts ir atsaucīgs. Wix ļaus jums paslēpt noteiktas lietas mobilajā telefonā, taču lielākajai daļai manu klientu viņi nevēlas mobilajām ierīcēm paredzētu vietni veidot atsevišķi, viņi vēlas, lai varētu izveidot vienu vietni, un lai kods būtu pārējais.

3. Kvadrātiem ir fantastisks diennakts atbalsts. Atrodot kādu, ar kuru runāt Wix, ir sāpīgi. Viņiem ir milzīgs hep forums, taču dažreiz jums ir jārunā vai jāsūta e-pasts, nevis jāpavada stundas, meklējot forumus savam risinājumam. Es esmu tur bijis, un tas nav jautri.

4. Squarespace piedāvā neierobežotu joslas platumu, atšķirībā no Wix. Tas ir milzīgi, ja jūs domājat, ka jūsu vietnei ir liels apmeklētāju skaits, un ja jūsu vietnē ir daudz satura, kas jums ātri jāielādē. Wix ir pārāk daudz joslas platuma ierobežojumu.

5. Laukumu izveidoja dizaineri. Visas viņu veidnes izskatās augstākās klases. Tam ir strukturētāka vilkme & kritums salīdzinājumā ar Wix. Wix mācīšanās līkne var būt vieglāka nekā tā ir Squarespace, taču, kad jūs saprotat vietnes izveides pamatus tur, to ir ļoti viegli izdarīt.

Deivids Galviņš

Deivids Galviņš

~ Dāvids 3 gadus ir bijis kvadrātu telpas speciālists, un viņš personīgi uzbūvēja apmēram 100 kvadrātveida telpas. Viņš ir DesignLive, kas līdzinās Uber, dibinātājs Squarespace dizainerim.

Man jāizvēlas kvadrāts. Sākotnējais iemesls, kāpēc es sāku veidot platformu, bija tas, ka es mēģināju iemācīties izveidot sava pirmā uzņēmuma vietni.

Es izmēģināju visas citas platformas (Shopify, Wix, Weebly, WordPress utt.), Un nekas nebija tik izsmalcināts kā Squarespace.

Viņi ir pārdomājuši visu šķēršļu novēršanu, ar kuriem DIYers var saskarties. Vienkārši sakot, tas ir visgarantētākais veids, kā parastam cilvēkam izveidot skaistu vietni.

Džons Tindels

Džons Tindels

~ Jānis ir pārveidojošs radošais spēks, kas nodrošina ideju, kultūras un vadības pieplūdumu. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi viņš veicina komandas darbu, nodrošina vienmērīgu radošu vadību & produktu attīstība.

Pirmkārt, es domāju, ka esmu tos visus izmantojis. Sākot no mitinātiem līdz patstāvīgiem risinājumiem, man ir klienti, kuri vēlas savu specifisko risinājumu, un man jāspēj strādāt ar to, kas viņiem ir. Nesen es izmantoju Squarespace komercijas risinājumu.

Es mīlu viņu vietņu vienkāršību, un viņu e-komercijas risinājums ir pietiekami vienkāršs, lai to iestatītu un sāktu lietot. Kā dizainere man ir tendence veidot savu vietni un nekad nepievienot saturu. Squarespace izveido tik vienkāršas minimālas vietnes, ka es pretojos pārprojektēt un sākt pievienot vietnei saturu.

Viens ieguvums ir cena, ko patiešām var atļauties pārdot tiešsaistē un savienot klientu korespondenci (Mailchimp, e-pasti), lai radītu lielisku lietotāja pieredzi, pērkot tiešsaistē. Par summu, kas mazāka par 30 USD, jūs varat sākt uzņēmējdarbību tiešsaistē, kas izskatās lieliski un darbojas kā pilnīgs tiešsaistes mazumtirgotājs.

Viņi neņem vērā jūsu pārdošanas apjomus, piemēram, Shopify un citi. Vienīgais kritums, kāds man ir ar Squarespace tirdzniecības vietnēm, ir tas, ka jums ir tikai viena iespēja maksājumu apstrādei. Kopumā es nedomāju, ka jūs būtu vīlušies viņu platformā un atbalstā.

Marta Tucci

Marta Tucci

~ Marta ir Naya Traveler dibinātāja un dizainere. Viņa tika nobalsota par vienu no labākajām Squarespace vietnēm pasaulē.

Es uzskatu, ka Squarespace ir labākā pašu mitinātās vietnes platforma. Viņiem ir lieliska trešo pušu integrācija, piemēram, Adobe Typekit, Getty Images un Stripe, kas pilnveido ikdienas darbplūsmu un palīdz vietnei izskatīties profesionāli..

Viņu veidnes ir visaugstākās kvalitātes dizains, kā arī viegli pielāgojamas ar kodu.

Visbeidzot, Squarespace ir liela atbalsta kopiena, kas ir noderīga lietotājiem ar mazām CSS / HTML zināšanām, kuri vēlas pielāgot savas vietnes ar vienkāršiem koda fragmentiem..

Brendons Brauns

Brendons Brauns

~ Brendons ir dizaineris, kas atrodas ārpus Atlanta, GA, un kas specializējas zīmolu veidošanā un tīmekļa dizainā. Brendons arī sadarbojas ar māksliniekiem un mūziķiem, attīstot māksliniekus un konsultējot zīmolus.

Es dzīvoju un elpoju Squarespace, kad runa ir par darbu ar maziem uzņēmumiem. Kvadrāts ir lielisks mačs maziem uzņēmumiem, kuri ir orientēti uz dizainu un vēlas aktīvi piedalīties jūsu vietnes estētikas veidošanā..

Man patīk izmantot Squarespace uzņēmumiem, kuri tikai sāk darbu un kurus interesē tīrs, atsaucīgs dizains. Mazo uzņēmumu īpašnieki var veikt daudzus dizaina uzlabojumus, nekad nepieskaroties kodam. Lietotāji var izjust arī lietotājam draudzīgu e-komercijas saskarni, ļaujot viņiem tekoši darboties no savas Squarespace vietnes.

Ja mazie uzņēmumi meklē mūsdienīgu, uz attēlu orientētu dizainu, noteikti apsveriet iespēju Squarespace.

Nikola Bernardi

Nikola Bernardi

~ Nikola ir profesionāla fotogrāfe. Viņš izstrādāja savu vietni, par kuru balsoja kā par vienu no labākajām Squarespace vietnēm pasaulē

Manuprāt, Squarespace ir labākais vietņu veidotājs, kas tur atrodas starpsavienojumos.

Lieta, kas to atšķir, ir tā vienkāršība: viss tiek izveidots, ņemot vērā lietotāja pieredzi, un ir paredzēts visiem cilvēkiem, kuriem nav obligāti nekāda pamata web dizaina vai programmēšanas jomā.

Tas neko neatbrīvo, jo kā mazā uzņēmuma īpašnieks jūs, iespējams, dzīvojat pastāvīgā ideju un aizraušanās orkānā, lai parādītu / reklamētu visu, ko jūs darāt, un jums nav ne laika, ne interesanta, lai iemācītos strādāt ar kodēšanu vai projektēšanu vispār.

Squarespace piedāvā skaistas reaģējošas veidnes, smieklīgi vienkārši lietojamas satura vilkšanas un nomaiņas sistēmu, kā arī visu to labāko klientu atbalstu, ko jebkad esmu pieredzējis..

Kā fotogrāfs tas ļauj man mazāk laika pavadīt ekrāna priekšā, izdomājot, kā rīkoties manai vietnei, un vairāk laika pavadīt fotografējot un veicot savu darbu.

Brendans Kenedijs

Brendans Kenedijs

Squarespace, manuprāt, ir labākais mitinātās vietnes veidotājs, lai izveidotu maza biznesa vietni. Es uzskatu, ka tā ir platforma, kas līdzsvaro lielisku dizainu un draudzīgu lietotājam.

Maza uzņēmuma īpašnieks var ļoti ātri noformēt skaistu vietni, un tas viņiem ietaupīs daudz naudas, samazinot mērogu.

Turklāt, pēc manas pieredzes, viņiem ir vislabākais klientu serviss un viņi ļoti labi sadarbojas ar mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Sampath S

Sampath S

~ Sampath ir profesionāls vietņu izstrādātājs gandrīz 9 gadus. Šajā laikā viņš izveidoja vairāk nekā 100 vietņu un piltuvju & galvenās lapas. Viņš veido vietnes, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem un labi pārveido.

Es esmu strādājis ar 7-10 vietņu veidotājiem, un Squarespace ir viens no tiem. Es to galvenokārt izmantoju, lai izveidotu tīmekļa vietnes saviem klientiem, galvenokārt personīgajam portfelim un maziem uzņēmumiem.

Viņiem ir satura bloki dažāda veida saturam (teksts, attēli, audio, foto galerijas, kartes utt.), Kas atvieglo darbu.

Lai arī esmu profesionāls vietņu izstrādātājs vairākās CMS, ja man prasīs norādīt uz vietnes veidotāju, tas jebkurā dienā būs SquareSpace.

Lūk, kāpēc.
* Varat pievienot pielāgotu HTML & CSS kods, lai izdaiļotu vietni.
* Jūs varat integrēt gandrīz jebkuru lietojumprogrammu savā Squarespace vietnē (diemžēl vēl nav Zapier), kas ir milzīga atvieglojuma zīme. To nevar izdarīt ar lielāko daļu citu vietņu veidotāju.

Ja jums ir interese uzzināt, ar ko tas izceļas no citiem vietņu veidotājiem, šeit ir īss profesionāļu saraksts.
Plusi

 • Lielisks reaģējošu veidņu komplekts
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Iebūvēts e-komercijas veikals
 • Neierobežots lappušu skaits & preces
 • Neierobežota vieta glabāšanai
 • Aizsargājiet ar paroli jebkuru lappušu skaitu

Tomēr tāpat kā jebkuram citam produktam SquareSpace ir arī savs mīnusu komplekts.
Mīnusi

 • Nav bezmaksas plāna
 • Reizēm bažas rada lappuses ātrums
 • Maksājumu apstrādātājs ir ierobežots ar Stripe (tikai)
 • Nav dalības veidotāja (nav bloķētāja)

Es nekur neesmu runājis par SEO, jo bez pielāgotas vietnes jums vienmēr būs jālieto optimizācija.

Ja jūs meklējat vietņu veidotāju, lai sāktu darbu uzreiz, un nevēlaties, lai visā jūsu uzņēmuma vietnē tiktu rādītas nepatīkamas reklāmas, dodieties uz to.

Par cenu, kas mazāka par 3 kafijām, jūs iegūstat SSL drošu, atsaucīgu vietni (katru mēnesi), lai izveidotu savu biznesa klātbūtni tiešsaistē, izmantojot Squarespace.

Džareds Gibbonss

Džareds Gibbonss

~ Džareds ir Pocket Knife, radošās grupas, kas izstrādā un izstrādā pielāgotas Squarespace vietnes, līdzdibinātājs.

Es domāju, ka Squarespace ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas izveidot maza biznesa vietni.

Viņiem ir ne tikai skaistas veidnes, ko izmantot kā sākumpunktu, bet arī uzņēmumi nākotnē var viegli pārvaldīt savas vietnes saturu, izmantojot intuitīvo Squarespace CMS.

Edvards Višņevskis

Edvards Višņevskis

~ Edvards ir pavadījis vairāk nekā desmit gadus, lai radītu ieskaujošu un interaktīvu digitālo pieredzi. Pašlaik viņš ir Radish Lab tehniskais direktors un strādā, lai vadītu tehnoloģiju komandu un ieviestu novatoriskus tehnoloģiju risinājumus sarežģītiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras sociālās ietekmes organizācijas.

Mēs iesakām kvadrātu. Tas ir lēts, ērti lietojams un satur nomešanas un nomešanas saskarni, kas padara nesāpīgu dažu minūšu laikā radīt skaisti noformētas vietnes.

Squarespace piedāvā augstas kvalitātes un skaistas veidnes, kas izvirza UX un dizainu priekšplānā, papildus piedāvājot racionalizētas integrācijas, neatkarīgas e-komercijas iespējas un lieliskus izstrādātāju rīkus, kas pārsniedz un pārsniedz tradicionālās mitinātās vietnes rīkus. platformas.

Christel Laura Voss

Christel Laura Voss

Kvadrāts ir vieta, kur būt, ja vēlaties izaudzēt savu zīmolu. Šī platforma nekad nekustās, un mūsdienās galvenā ir elastība.

Es projektēju tikai uz Squarespace, jo tā ir platforma, kurā var parādīties radošums. Un jums nekad nav jāuztraucas par drošību vai kļūdainiem spraudņiem.

Mans mērķis ir nepārtraukti apstrīdēt manis noteikto ierobežojumu un vienmēr veikt ārkārtas darbu. Kvadrāts ļauj man to izdarīt!

Amīts Kumars

Amīts Kumars

~ Amit ir dedzīgs digitālais mārketinga speciālists, kam ir laba pieredze partneru mārketingā, sociālo mediju mārketingā un video mārketingā. Viņš ir digitālā mārketinga aģentūras RankMeUp Services līdzdibinātājs, kas specializējas vietņu trafika un tiešsaistes pārdošanas palielināšanā.

Moonfruit to katru dienu uzvarēs man par spēju piedāvāt plašu iebūvēto funkciju klāstu, kā arī viegli saprotamu un darbināmu lietotāja informācijas paneli. Tajā ir jauks atsvaidzinošu tēmu buķete, no kuras izvēlēties.

Varat publicēt savu saturu un būt pārliecināts, ka tas automātiski saderīgs ar datoriem, cilnēm un viedtālruņiem. Tas zināmā mērā rūpējas arī par SEO. Jūs pat varat automātiski kopīgot savu saturu dažādos sociālajos saziņas līdzekļos.

Vēl viens labs iemesls, kāpēc tas kļūst tik populārs, ir tas, ka jūs pat varat izveidot e-komercijas veikalu, veicot tikai 3 soļus. Tas darbojas tieši ar vilkšanas un nomešanas metodi un ir ļoti draudzīgs lietotājam. Papildus tam jūs atradīsit arī Google Analytics un Google tīmekļa pārziņa rīkus, kas integrēti tā lietotāja saskarnē, padarot to vēl pievilcīgāku SEO.

Kopumā Moonfruit pēc visiem standartiem ir viens no visnoderīgākajiem un SEO draudzīgākajiem īpašumiem, ko izveidot jūsu saturam.

Makss Robinsons

Makss Robinsons

~ Makss Robinsons ir AIMS Web dizaina tīmekļa dizainers.

Mēs vienmēr kādreiz izmantojam MoonFruit klientiem, neskatoties uz salīdzinoši veco lietotāja saskarni, kas, šķiet, liek tik daudziem cilvēkiem darbu.

Man ļoti patīk personalizēt katru vietni un to, cik viegli var pievienot logrīkus un emuārus.

Mums ir bijušas tikai pozitīvas atsauksmes par vietnēm, kuras esam izveidojuši, izmantojot MoonFruit, un mums vienmēr ir izdevies parādīt klientam, kā izmantot veidotāju, lai viņi paši varētu veikt izmaiņas..

Šima Bhardžajs

Šima Bhardžajs

~ Shyam vada digitālo zīmolu un vietņu izstrādes pakalpojumu uzņēmumu.

Manuprāt, Weebly ir viens no vienkāršajiem, taču efektīvajiem vietņu veidotāju rīkiem tīmekļa pārziņiem. Viņiem nav jābūt programmēšanas prasmēm, viņiem vienkārši jāvelk un nomet vietnes rekvizītus vietnē, tāpēc, ja man būs jāizmanto celtniecības rīks, lai izstrādātu vietni maziem biznesa uzņēmumiem, es izvēlēšos Weebly.

Dažādi elementi, kurus varēsit pievienot Web lapām, ir teksts, attēli, video, pogas, Google kartes un kontaktu formas. Viena no tās galvenajām priekšrocībām ir tā, ka, veidojot savu vietni, jūs vienlaikus varat redzēt pārdomas lapā un ievilkt elementus no rīkjoslas savā tīmekļa vietnes apgabalā..

Weebly ietver arī mitināšanu – mākonis mitināšanu, kas ir ļoti ātra un droša sistēma. Ielādes laiks ietekmē jūsu klasifikāciju meklēšanas rezultātos, tāpēc tam būs arī SEO priekšrocības. Turklāt tas ļauj arī emuāriem, kas ir iebūvēti CMS. Tīmekļa pārziņiem, kas vēlas izvēlēties e-komercijas funkcionalitāti, tas piedāvā lielisku e-komercijas vietnes risinājumu.

Visas iespējas ir labas, ciktāl jūsu vietnes prasības tiek saskaņotas ar jūsu vietnes specifikāciju, kā arī ar ietvara vai vietnes veidotāja rīku iespējām..

Visas labas vietnes

Katru reizi, kad konsultējos ar maziem biznesa uzņēmumiem, no lielākās daļas īpašnieku dzirdu, ka viņiem ir nepieciešama maza vietne, kurā ir līdz 10 lappusēm ar tekstu, attēliem un iegultiem YouTube video. Šādām nelielām prasībām labi darbosies Squarespace, Weebly vai pat WIX. Godaddy veidotājs Builder Tool būs arī vienkāršs risinājums mazai vietnei. Tam vienkārši nepieciešama jūsu satura, attēlu, slaidu, videoklipu vai kontakta formas vilkšanas un nomešanas lieta.

Dažas no lietojumprogrammām, piemēram, Weebly, Squarespace vai WIX, arī pievienoja e-komercijas funkcijas, tāpēc dažu produktu e-komercijas vajadzībām šīs ir gatavas rīki jūsu interneta veikala izveidošanai..

Tam nav vajadzīgas HTML programmēšanas zināšanas tādās sarežģītās CMS kā Magento, Prestashop vai WordPress. Ātrums būs labs arī šīm platformām, tāpēc tas ir vēl viens SEO draudzīgs faktors.

Liels paldies visiem ekspertiem, kuri piedalījās šajā ekspertu sarunās! Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, iesūtiet tos zemāk, un mēs noteikti atbildēsim. Ja jūs gatavojaties sākt jaunu vietni, dariet man zināmu, kuru platformu plānojat izmantot.

Turklāt neaizmirstiet, ka koplietošana ir rūpīga. Palīdziet mums izplatīt šo ziņu, daloties tajā ar draugiem un sekotājiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map