29 lietas, kas jāņem vērā pirms lieliskas vietnes izveidošanas

Tas ir sarežģīti, bet nav sarežģīti. Kā tas ir, lai apkopotu, kas notiek vietnes veidošanā? Pateicoties tehnoloģijām un jauninājumiem, vietņu veidošanas tehniskie aspekti ir kļuvuši vienkārši. Jūsu šķērslis joprojām ir plānošana.


Jaunās vietnes bieži tiek sarežăītas, pat pirms to palaišanas. Būvnieki tam pieiet, domājot, ka visiem cilvēkiem jābūt visām lietām. Tas tā nav. Cilvēki vēlas mazāk, nevis vairāk. Šeit ir 29 lietas, kas jāapsver pirms vietnes izveidošanas.

Uzziniet ekspertu tīmekļa dizaina nākotni

Contents

1. Jūsu vietnes mērķis

Sajaukšanas un saskaņošanas mērķi nodara vairāk ļauna nekā laba. Vietnes, kas uzvar, tiek veidotas un pārdotas ar īpašu uzmanību.
Saglabā to vienkāršu. Izvēlieties no trim stratēģiskajām iespējām:

 • 1. Pārdod produktus un pakalpojumus. E-komercijas vietne var radīt ieņēmumus un peļņu, taču tās izveidošanai un pārvaldīšanai bieži ir nepieciešams liels budžets.
 • 2. Ģeneratoru ģenerēšana. Jūs varat izveidot un pārdot šāda veida tīmekļa vietnes par mazāku naudu. Neizmantojiet to, kas jums būs nepieciešams, lai iegūtu kvalificētus, izsekojamus potenciālos pirkumus.
 • 3. Izveidot akreditācijas datus. Šīs ir vislētākās būvēt. Izmantojiet to izpratnes veidošanai, taču ņemiet vērā, ka to nevarat izmantot lietu pārdošanai vai potenciālo pirkumu ģenerēšanai.

2. Mērķa auditorijas noteikšana

Ir tikai viens veids, kā izveidot veiksmīgu vietni vai emuāru. Jums jābūt labākajam tajā, ko darāt savā esošajā nozarē.
Ja jūs neesat labākais savā tirgū, izmantojiet šaurāku pieeju tā definīcijai. Kādā nišā jūs esat labāks (vai varētu kļūt labāks) nekā jebkurš cits konkurents?
Lai atrastu šo nišu, uzdodiet šos trīs jautājumus:

 • 1. Vai jūsu tirgū ir steidzamas sāpes vai iracionāla aizraušanās?
 • 2. Vai ir pierādījums, ka viņi vēlas atrisināt šīs sāpes vai aizraušanos??
 • 3. Vai jums ir unikāls risinājums tam??

Apstiprinošas atbildes uz visiem trim jautājumiem nozīmē, ka esat definēja savu mērķauditoriju.

3. Savu konkurentu izpēte

Pirms sākat darbu ar šīm pūlēm, pārliecinieties, ka saprotat, kāpēc tas ir svarīgi. Tu gribi konkurences pētījumi lai jūs varētu darīt to, ko nedara jūsu konkurenti.
Iepriekšējā solī jūs definējāt savu mērķa tirgu. Ir pienācis laiks redzēt, kā citas vietnes viņus piesaista. Izmantojiet šos rīkus.

 • Alexa: Šis pakalpojums palīdzēs analizēt datplūsmu konkurenta e-komercijas veikalā. Alexa sniegs jums viņu globālās datplūsmas un auditorijas ieskatu. Jums būs jāmaksā par dažiem tā uzlabotajiem pārskatiem.
 • SEO grāmata: Lappušu līdzības salīdzināšanas rīks: izmantojiet šo pakalpojumu, lai salīdzinātu konkurentu lapu nosaukumus, meta informāciju un parastās frāzes.
 • Google AdWords atslēgvārdu rīks: Neizlaidiet šo pakalpojumu. Izmantojiet to, lai analizētu atslēgvārdus un šo atslēgvārdu radīto trafika daudzumu. Varat to izmantot, lai novērtētu, cik lielu konkurenci maksā par klikšķi par reklāmām.
 • DomainTools: Whois: viss, kas jums nepieciešams, ir konkurenta URL. Jūs saņemsit visaptverošu šī domēna reģistru.
 • SpyFu: Šis maksas pakalpojums ļauj jums redzēt, kurš AdWords un atslēgvārdi darbojas jūsu konkurentiem. Jūs varat izvairīties no viņu pieļautajām kļūdām. Tas ir tāpat kā likt visiem konkurentiem veikt tirgus pārbaudi jums par 79 USD mēnesī.

4. Monetizācijas stratēģijas izpēte

Vai ieņēmumi ir viens no jūsu vietnes panākumu rādītājiem? Apsveriet vienu no šīm trim stratēģijām:

 • 1. Dalības vietne. Apmeklētāji reģistrējas, lai piekļūtu jūsu saturam. Viņi pērk konkrētus produktus vai pakalpojumus.
 • 2. Abonēšana vai taksometrs. Apmeklētāji maksā atkārtotu maksu, kas viņiem dod piekļuvi visam saturam līdz abonēšanas termiņa beigām.
 • 3. Pārdod saturu. Tam jābūt vērtīgam un atbilstošam. Jūs joprojām varat pārdot produktus savā vietnē, pat ja jums tāda nav. Kļūstiet par citu zīmolu produktu filiāli. Jūs nopelnāt komisiju par katru veikto pārdošanu. Ja jūs tikko sākat gūt peļņu no savas vietnes, šī opcija var būt piemērota jums. Saistītās programmas ir viegli atrast. Veiciet meklēšanu, izmantojot vietnes galveno tēmu, kam seko vārdi “saistītā programma”.

5. Budžeta noteikšana

Reālistiska budžeta iestatīšana sākas ar ideju, ko vēlaties darīt vietnē. Apskatiet trīs galvenās jomas:

 • Dizains. Cik daudz pielāgojumu vēlaties? Vai darbosies standarta WordPress tēma? Vai jums ir nepieciešams pielāgots dizains jau no paša sākuma? Galvenais budžeta virzītājspēks šeit, visticamāk, būs grafikas vajadzības.
 • Saturs. Cik daudz unikāla satura jums būs nepieciešams? Saturs ir tekstu rakstīšana.
 • Funkcionalitāte. Uzdodiet sev šādus jautājumus, lai noteiktu jūsu vietnes darbības izmaksas:

Vai jums ir nepieciešams vairāk nekā pamata kontakta forma?
Vai vēlaties piedāvāt lejupielādes??
Vai vēlaties izsekot potenciālo pirkumu veidlapām??
Vai jums būs nepieciešama e-komercija, un, ja jā, kāda veida maksājuma iespējas?
Vai vēlaties optimizēt savu vietni meklētājprogrammām (SEO)?
Vai jums būs nepieciešama W3C vai cita atbilstība?

Pievienojiet budžeta pozīcijas no šīm trim jomām šim papildu vietņu galveno komponentu un izmaksu sarakstam:

 • Domēna vārds – 10 USD / gadā
 • Hostings – no 10 līdz 100 USD gadā (atkarībā no trafika un hostinga pakalpojumiem)
 • Tīmekļa plānošanas, projektēšanas un izstrādes laiks – 60 stundas un vairāk
 • Vietnes pastāvīga uzturēšana – USD 500 gadā un vairāk
 • Vietnes mārketings tiešsaistē – USD 750 mēnesī un vairāk

Šo izmaksu kopsumma sniegs jums vispārēju priekšstatu par to, cik maksās vietnes izveidošana un uzturēšana. Jums būs jūsu budžets.

6. Domēna reģistrēšana

Domēna vārda iegūšana nozīmē vārda reģistrēšanu organizācijā ar nosaukumu ICANN. Šim nolūkam izmantojat domēna vārda reģistrētāju. Jūs samaksāsit viņiem reģistrācijas maksu, kas par šo vārdu maksā apmēram 10–35 USD.
Jūsu izvēlētais reģistratūra ir personiskas izvēles jautājums. Vaicājiet ieteikumus pazīstamiem cilvēkiem. Pārliecinieties, ka viņi ir akreditējuši ICANN.

Reģistratūras nopelna naudu, iekasējot maksu par pievienotās vērtības pakalpojumiem. Nepieciešams laiks, lai saprastu piedāvāto. Cienījami reģistratūras:

 • Nekad neslēpiet nodevas.
 • Piešķiriet jums tiešu piekļuvi WHOIS ierakstiem, reģistratūru slēdzenēm un autorizācijas kodiem.
 • Nodrošiniet kopējos DNS iestatījumus, piemēram, resursdatora nosaukuma ierakstus, pasta apmainītājus un nosaukuma serverus.
 • Piedāvājiet bezmaksas whois e-pasta privātuma pakalpojumu.
 • Nekad nepārdodiet savus datus trešajām personām.
 • Ir pieejamas pa tālruni, ja rodas tehniskas problēmas.

7. Tīmekļa mitināšana

Domājiet par tīmekļa mitināšanu kā savas vietnes pārraidi. Ja jūsu mitināšanas pakalpojums nedara labu darbu, pieredze atspoguļojas jums. Tas var nozīmēt pat zaudētus ieņēmumus. Pirms dažiem gadiem tīmekļa vietnes mitināšanas problēmu dēļ Amazon vietne samazinājās par 40 minūtēm. Tiek lēsts, ka zaudējumi zaudējuši vairāk nekā USD 4,7 miljonus.
Neviena hostinga kompānija nevar garantēt 100% uptime, bet tai jāpiedāvā vismaz 99% uptime.

Jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam vajadzētu būt iespējai mērogot, lai pielāgotos trafika pieaugumam. Jūs varētu sākt ar koplietojamu serveri un pēc tam, kad esat ieguvis vilkmi, pārslēdzieties uz speciālajiem serveriem.

Vēlaties ātru reakciju un atbalstu, ja rodas tehniskas problēmas. Meklējiet labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš piedāvā pieejamību visu diennakti. Veiciet fona pārbaudi. Apskatiet klientu atsauksmes. Uzdodiet jautājumus, ja kaut ko nesaprotat līgumā par pakalpojumu līmeni.

Jūs saņemat to, par ko maksājat. Lētākais tīmekļa mitinātājs var nebūt labākā izvēle.

8. Atklātā pirmkoda satura pārvaldības sistēmu (CMS) izmantošana

Dažas no lielākajām vietnēm pasaulē darbojas ar satura vadības sistēmām. Tā ir datora lietojumprogramma, kas ļauj publicēt un uzturēt saturu no centrālās saskarnes.
Jūsu vietnes galvenais mērķis noteiks, vai jums nepieciešama CMS. Vai komanda pievienos vietnes saturu? CMS sistēmas ļauj sadarboties un darbplūsmas pārvaldību. Šeit ir 4 populārākie, ko Google novērtējis.

 • WordPress. Gandrīz ceturtdaļa no visām interneta vietnēm darbojas šajā CMS. Gandrīz jebkura vietne var izmantot WordPress CMS. Atklātā pirmkoda motīvi ļauj ērti integrēt citu funkcionalitāti. Ir daudz spraudņu, lai paplašinātu funkcijas.
 • Joomla. Šī atvērtā koda CMS platforma ir balstīta uz PHP un satura glabāšanai izmanto MySQL datu bāzi. Līdzīgi kā WordPress, tūkstošiem veidņu ir arī pielāgotiem lietojumiem.
 • Magento. Šī platforma vislabāk darbojas e-komercijas vietnēs. Magento izmanto Zend PHP datu bāzes un MySQL. Daudzi vietņu veidotāji izmanto Magento, jo tas rada vietnes mobilajām ierīcēm.
 • Drupal. Šī CMS ir elastīga, un to dod priekšroka cilvēkiem, kuri vēlas pielāgotas vietnes. Tas ir pietiekami drošs un uzticams Baltajam namam un NASA. Trūkums ir tas, ka tas nav tik draudzīgs lietotājam kā WordPress vai Joomla.

9. Izmitinātu mitinātu vietņu veidotāju izpēte

Tirgū ir daudz vietņu veidotāju. Tas var sagādāt milzīgu lēmumu. Koncentrējieties uz savu vērtējumu uz to, kurš no tiem ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām, pamatojoties uz:

 • Kādu izskatu, sajūtu un funkcijas vēlaties.
 • Cik daudz laika, pūļu un naudas jums ir.
 • Neatkarīgi no tā, vai eksperimentējat vai vēlaties kaut ko ilgstošu.

Šeit ir daži populārākie vietņu veidotāju ieteikumi:

Dodieties uz Uzkrītoši, ja vēlaties izveidot bezmaksas vietni. Pārsteidzoši rada skaistas, vienkāršas vietnes. Jauniniet uz maksas versiju, lai noņemtu reklāmu. WordPress vietnē bez maksas izveidojiet uz emuāriem balstītu vietni. Abos gadījumos jūsu vietne izmantos apakšdomēnu. Citādi bezmaksas vietnes cena ir maza.

Ja jūs tikko sākat pārdošanu no savas vietnes, izvēlieties Weebly vai SquareSpace. Weebly ir lētāks, taču veidnes nav labi izstrādātas. Laukuma laukums maksā vairāk, taču veidnes rada izsmalcinātību un greznību.

Ja nopietni domājat par savu tiešsaistes veikalu, izpētiet Shopify. Tas ir pielāgojams un atbalsta izaugsmi.

10. Pielāgots tīmekļa dizains salīdzinājumā ar vietnes veidnēm

Pielāgota vietne tiek izstrādāta no nulles. Jūsu unikālās specifikācijas nosaka informācijas arhitektūru, grafiku, funkcijas un administratīvo fonu. Vai jums ir labi izveidotas zīmolu vadlīnijas, kas atspoguļo to, kas jūs esat kā uzņēmums? Pielāgots risinājums ir paredzēts jums.

Pielāgotiem risinājumiem ir nepieciešami mēneši, lai tos ieviestu. Tas var nedarboties, ja vēlaties sākt nekavējoties vai ja jums ir ierobežots budžets. Vietņu veidne var piedāvāt labu alternatīvu.

Ja jūs tikko sākat darbību, jums, iespējams, nav vajadzīgas noteiktas vietnes daļas. Iepriekš izveidota vai uz veidnēm balstīta vietne ir lieliska izvēle. Atšķirībā no pielāgotajiem kolēģiem, veidnēs ir iekļautas tikai pamatfunkcijas. Daži pielāgojumi ir iespējami.

Ja jūs novērtējat spēcīgas tiešsaistes identitātes ietekmi, jūsu zīmols vairāk gūst labumu no pielāgota tīmekļa dizaina. Pielāgots dizains var būt dārgs. Lielāko daļu veidņu ir viegli mērogot.

11. Tīrs dizains

Drosmīgi, tīri zīmējumi pievērš uzmanību un lietotājiem padara pārlūkošanu vieglu. Bold sniedz paziņojumu. Pārblīvētas vietnes liek lietotājiem lielīties, pirms jūs saņemat iespēju pastāstīt viņiem par visu, kas jūs esat. Vienkāršs, tīrs dizains arī palīdz pareizajām lietām izcelties.

Tīrā dizainā ievērots vienkāršs princips: mazāk ir vairāk. Neizmantojiet pārāk daudz informācijas, kas tiek pasniegta dažādos veidos. Sakiet, kas jums jāsaka – bet sakiet to labi.

 • Izmantojiet balto laukumu. Koncentrējieties uz galvenajiem elementiem un noņemiet pārējo. Baltā telpa lietotājiem atvieglo satura sagremošanu.
 • Apkopojiet visas savas idejas vienā vai divās grafikās vienā lappusē. Attēliem ir jābūt spēcīgai vizuālai ietekmei neatkarīgi no tā, vai runa ir par krāsu vai ziņojumu, kuru tie sūta.
 • Spēlē ar kontrastiem. Tas var palīdzēt jums norādīt informāciju. Pievienojiet kontrastu, ja tīram dizainam izmantojat balto laukumu.

12. Krāsu shēmas izvēle

Vai jūsu zīmols jau pastāv? Jums jau ir jūsu krāsu shēma. Ja tā nav, jums ir citas iespējas.
Krāsa ietekmē psiholoģiju. Izmantojiet šo rokasgrāmatu, lai izlemtu, kura galvenā krāsa jums darbosies.

Pēc tam ievērojiet noteikumu 60-30-10. Tas darbojas interjera un modes dizaineriem, kā arī tikpat labi arī web dizains. Izvēlieties trīs dažādas krāsas un izmantojiet tās attiecībās attiecīgi 60%, 30% un 10%.

 • 60% būs jūsu vietnes galvenā krāsa un iestatīs toni.
 • 30% vajadzētu kontrastēt ar 60%, lai radītu pārsteidzošu efektu.
 • 10% ir jūsu akcenta krāsa. Tas papildina vai nu galveno, vai sekundāro krāsu.

Padariet 60% vai 30% neitrālu krāsu. Tas dod jums vislielāko izvēles iespēju skaitu pārējām divām krāsām.

13. Zīmola identitātes attīstīšana

Padomā par zīmola identitāte kā vērtību un ideju kopumu, kuru vēlaties, lai cilvēki saista ar jūsu vietni. Dizains var jums palīdzēt izteikt šīs idejas.

Jūsu satura kvalitāte atspoguļo jūsu zīmolu. Ieguldiet labā grafikā un fotogrāfijā. Neuztraucieties uz labu rakstīšanu.

Vai fonti atspoguļo jūsu zīmola personību? Izvēlieties ne vairāk kā trīs fontu stilus. Viņi kļūs saistīti ar jūsu zīmolu.

Jūsu identitāte nav tūlītēja lieta. Laika gaitā tā attīstās. Bet jūs nevēlaties atkāpties no tā, kad tas ir vietā. Izveidojiet stila rokasgrāmatu, lai sekotu visiem lēmumiem par krāsām un dizainu. Atsaucieties uz to katru reizi, kad izveidojat jaunu saturu.

14. Web tipogrāfija

Lielākā informācija, kas atrodama tīmeklī, ir teksts, tāpēc ir svarīgi saprast, kā tā tiek parādīta.
Aiz tipogrāfijas ir visa zinātne. Īpaši vietnēm. Fonti uz ekrāniem izturas atšķirīgi, nekā uz papīra. Vairāk par to lasiet šeit.

Te ir daži tipogrāfijas paraugprakse:

 • Virsrakstiem izmantojiet vienādu serif un sans-serif fontu līdzsvaru.
 • Ķermeņa kopijā izmantojiet vairāk sans-serif fontus.
 • Ierobežojiet teksta rindiņas līdz 84 rakstzīmēm.
 • Izmantojiet atsaucīgu tipogrāfiju.

15. Īpašības un funkcionalitāte

To var pārvērst top 10 sarakstā. Pārliecinieties, vai jūsu vietne veic šādas darbības:

 • 1. Atsaucīgi. Displejam ir jākompensē ekrāna lielums.
 • 2. Ērti lietojams. Neveicieties ar navigāciju. Padariet to vienkāršu un acīmredzamu.
 • 3. Regulāri atjauniniet saturu. Viens vienkāršs veids, kā to izdarīt, ir emuārs.
 • 4. Saglabājiet katras lapas svarīgākos elementus virs ritināšanas.
 • 5. Izmantojiet svina magnētus. Jūs vēlaties e-pasta adresi, tāpēc dodiet apmeklētājiem kaut ko par to.
 • 6. Optimizējiet ātrumu. Apmeklētāji negaidīs, kad ielādēsies lēna lapa. Arī Google sodīs jūs ar zemāku vērtējumu.
 • 7. Izmantojiet CMS, lai ietaupītu laiku un ātrāk izveidotu saturu.
 • 8. Izmantojiet analītikas priekšrocības. Datu par jūsu vietni izmantošana ir vienīgais veids, kā to uzlabot.
 • 9. Virziet savus apmeklētājus. Neuzņemieties, ka viņi zina, ko darīt. Ja vēlaties, lai viņi noklikšķinātu vai ritinātu, paziņojiet viņiem.
 • 10. Integrējiet sociālos medijus. Šīs vietnes ir tikpat spēcīgas kā Google. Jūs nevarat atļauties neiekļaut tos savā vietnē.

16. Vietnes struktūra

jūsu vietnes struktūra palīdz apmeklētājiem veikt pasākumus, lai iegādātos jūsu piedāvātos produktus vai pakalpojumus. Padariet to vieglu viņiem. Jūs to darāt, izveidojot skaidru vietnes struktūru, kurā ir viegli orientēties. Tas notiek pēc satura hierarhijas, un apmeklētājiem tas šķiet dabiski un intuitīvi.

Šeit ir daži labākie paņēmieni, kas jāpatur prātā:

 • Jo tuvāk esat mājas lapai, jo vispārīgākām tēmām vajadzētu būt. Jūsu vietnes galviņām būtu jāattēlo plašs attēls. Izmantojiet tos, lai sāktu sarunu un piesaistītu apmeklētājus.
 • Galvas sadaļām jāatbilst jūsu primārajiem piedāvājumiem, produktiem un pakalpojumiem.
 • Sāciet ar sadaļu marķēšanu. Strādājiet, lai tos pilnveidotu visā vietnes attīstībā. Pārbaudiet un mainiet, lai veicinātu dabisku plūsmu. Veiciet atslēgvārdu izpēti, lai iegūtu optimālas etiķetes.
 • Izmantojiet analītiku no vietnes meklēšanas vietnē, lai redzētu, ko cilvēki meklē. Padariet šos priekšmetus pieejamus, lai lietotājiem tie nebūtu jāmeklē.
 • Nepārklājiet saturu. Atlaišana kaitē lietotāja pieredzei. Arī meklētājprogrammas par to sodīs.
 • Sadaļu nosaukumiem un vietnes plūsmai jābūt skaidrai un saprotamai visiem. Ne tikai tu.

17. Navigācija un lietojamība

Tas ir kritiski. vietnes navigācijas dizains ir liela ietekme uz panākumiem vai neveiksmēm. Tas ietekmē trafiku un meklētājprogrammu klasifikāciju. Tas ietekmē reklāmguvumus un draudzīgumu lietotājam.

 • Izmantojiet parastu vertikālu vai horizontālu navigāciju. Skatītājiem tas jau ir pazīstams. Jūs nevēlaties tos sajaukt.
 • Neuztraucieties ar nolaižamajām izvēlnēm. Tie vislabāk palīdz lietotājiem izvēlēties no liela saraksta.
 • Nepārslogojiet savas mājas lapas navigāciju. Tas mulsina apmeklētājus un kaitē jūsu SEO.
 • Pogu vietā izmantojiet teksta saites. Viņi ir draudzīgāki meklēšanai un ielādē ātrāk.

18. Atsaucīgs tīmekļa dizains

Šī ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas jums jāiekļauj savā vietnē.

Reaģējošs tīmekļa dizains ļauj mainīt vietnes izkārtojumu ekrānam, izmantojot to. Datora platekrānā tiek parādītas daudzas kolonnas. Nav tā ar mobilo ierīci. Atsaucīgs dizains to izlabos.

Atsaucīgs dizains ir labs jūsu apmeklētājiem, un tas ir piemērots arī jums. Tas arī padara Google līdzīgu jums labāku. Google piešķir augstākas vietas vietnēm, kas izveidotas vairāku ierīču atbalstam.

19. Aicinājums rīkoties

A aicinājums uz darbību (CTA) ir poga vai saite jūsu vietnē. Tas liek potenciālajiem klientiem kļūt par potenciālajiem klientiem. Cilvēki aizraujas ar saturu, kuru viņi vēlas redzēt.
CTA jābūt:

 • Vizuāls. Pārliecinošs piedāvājums izmanto grafiku.
 • Īsumā. Turiet to ne vairāk kā piecos vārdos.
 • Uz darbību orientēts. Sāciet to ar darbības vārdu.
 • Kontrastējošā krāsā. Padariet to izceļas.
 • Pietiekami liels, lai to varētu redzēt no attāluma. Tam jāpievērš uzmanība.
 • Viegli saprotams un skaidrs. Ko apmeklētājs iegūs, ja noklikšķinās uz jūsu CTA?

20. Veiktspēja un ātrums

Ātrs lapas ielādes ātrums pastiprina apmeklētāju iesaistīšanos. Tas palielina saglabāšanu un palielina pārdošanas apjomus. Tīmekļa vietnes tūlītēja reakcija rada lielākus reklāmguvumu līmeņus. Lapas ielādes aizkavēšanās par vienu sekundi samazina klientu apmierinātību par 16%.
Šīs ir lietas, kuras varat darīt, lai optimizētu veiktspēju un palielinātu ātrumu:

 • visi attēli ar pareizu formātu, izmēru un saspiešanu.
 • Optimizējiet CSS kodu. Mazāk koda rindiņu nozīmē mazāk apstrādes ciklu. Tas palielina vietņu failu efektīvu piegādi pieprasošajiem pārlūkiem.
 • Izmantojiet pēc iespējas mazāk spraudņu. Viņi pasliktina sniegumu.
 • Optimizējiet datu bāzes.
 • Izmantojiet tīmekļa kešatmiņas priekšrocības, izmantojot programmatūru, ja jūsu pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā kešatmiņu servera pusē.
 • Izmantojiet satura piegādes tīklus (CDN). Tas uzlabos jūsu veiktspēju un jūsu lapas rangu.

21. Emuārs uz vietas

Emuārs jūsu vietnei piesaista vairāk apmeklētāju. Katrs emuāra ieraksts ir vēl viena indeksēta lapa jūsu vietnē. Tā ir vēl viena iespēja parādīties meklētājprogrammās.

Emuāri ir iecienīta lieta, ko dalīties sociālajos medijos. Tas ir vairāk ekspozīcijas jums.
Jūsu emuārs palīdz noteikt jūs vai jūsu uzņēmumu kā iestādi. Noderīgais saturs piesaista vairāk klientu.

22. Oriģinālais saturs

Oriģināla satura izveidošana ir laikietilpīgs un dārgs. Pieradiet sūdzēties par šo, bet neapstājieties vienmēr. Lūk, kāpēc.

Meklētājprogrammas sarindo jūsu vietni pēc jūsu vietnē ievietotā satura atbilstības. Tāpēc ir tik svarīgi ievietot oriģinālu saturu savās tīmekļa lapās. Ja neatjaunināsit savu saturu, lietotāji zaudēs interesi par jūsu vietni. Regulāri mainiet vai uzlabojiet savu saturu. Meklētājprogrammu zirnekļi biežāk pārmeklēs jūsu saturu. Jūsu meklēšanas rezultāti tiks uzlaboti.

23. Meklētājprogrammu optimizācija (SEO)

Google un citas meklētājprogrammas nepublicē savus algoritmus. Precīzi zināt nav iespējams kā optimizēt savu vietni viņiem. Pat ja tā, šeit ir lietas, kuras varat darīt, lai palielinātu redzamību.

 • Izmantojiet unikālu, augstas kvalitātes un atbilstošu saturu savā vietnē.
 • Pārbaudiet savus metadatus. Pārliecinieties, ka tas korelē ar jūsu atslēgvārdiem.
 • Iekļaujiet atslēgvārdus savas lapas vietrāžos URL.
 • Izvairieties no satura dublēšanās. Google pazeminās jūsu rangu.
 • Nekad nepārstājiet pievienot jaunu saturu.

24. Sociālo mediju integrācija

Sociālie mediji un jūsu vietne vajadzētu sadarboties, lai reklamētu savu tiešsaistes zīmolu.

Padariet savu saturu koplietojamu, izmantojot sociālās kopīgošanas pogas. Tie palīdz palielināt izpratni par jūsu saturu. Tas arī uzlabo lietotāju pieredzi. Apmeklētāji vēlas dalīties.

Pievienojiet tikai tos sociālos tīklus, kas jums ir svarīgi. Jūs palielināsit satura kopīgošanas varbūtību. Novietojiet sociālo akciju pogas lapu augšpusē, apakšā vai gar sāniem.

Lielākā daļa lietotāju dod priekšroku pieteikties vietnē ar sociālo pieteikuminformāciju. Jūs palielināsit vietņu reģistrācijas reklāmguvumus un saglabāšanu. Tas saīsina reģistrācijas procesu. Tas palielina sarunu biežumu.

25. Efektīva vietnes drošība

Elektroniskie zagļi ir neredzami un ātri. Viņi vēlas informāciju par klientiem un kredītkartes informāciju. Jums ir juridisks pienākums aizsargāt šos datus no zādzībām. Jums jāziņo par iespējamiem vietnes drošības pārkāpumiem.

 • Sekojiet līdzi uzlaušanas draudiem.
 • Saglabājiet piekļuves kontroli un tīkla drošību pēc iespējas stingrāk.
 • Instalējiet tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri un paslēpiet administratora lapas no meklētājprogrammām.
 • Lietotāju personiskās informācijas pārsūtīšanai izmantojiet šifrētu SSL protokolu.

26. Izsekošana un analīze

Kā jūsu apmeklētāji izmanto jūsu vietni? Vienīgais veids, kā uzzināt, ir tos izsekot un analizēt datus.

Google Analytics ir standarts tīmekļa analītikas rīkos jebkura lieluma uzņēmumiem. Pats labākais – tas ir bez maksas. Google Analytics ir viens no visspēcīgākajiem un jaudīgākajiem pieejamajiem analīzes rīkiem. Tas palīdzēs jums saprast, ko jūsu vietnes apmeklētāji dara.

Citi apmaksāti rīki, piemēram, CrazyEgg, piedāvā vairāk ieskatu. Tas, ko jūs izmantojat ārpus Google Analytics, būs atkarīgs no jūsu budžeta.

27. Visaptveroša vietnes karte

Tas nav paredzēts jūsu skatītājiem. Bet visaptveroša vietnes karte kādam ir tikpat svarīga.
Vietņu kartes sniedz vērtīgu informāciju meklētājprogrammām. Tas nepalīdz jūsu ranžēšanai, bet tas ļauj meklētājprogrammām zināt, ko vispirms ierindot.

Jūsu vietnei ir jābūt XML vietnes karte ja jūsu vietne ir jauna un vēlaties, lai meklētājprogrammas jūs atklātu.

28. Pārliecinoši attēli

Nepareizu attēlu izmantošana var samazināt lasītāju skaitu. Tālāk ir norādīts, kā attēli un teksts darbojas kā partnerība.

 • Novietojiet savu attēlu virs virsraksta. Tas var palielināt raksta lasītāju skaitu pat par 10%.
 • Cilvēki parakstus zem attēliem lasa vidēji par 300% vairāk nekā pati ķermeņa kopija.
 • Attēli bez skaidras nozīmes ir vietas izšķiešana. Pārliecinieties, vai tas patīk jūsu mērķauditorijai. Attēliem ir jāuzsver vissvarīgākais jūsu tēmas aspekts.
 • Acīmredzami fotoattēli ir lieli pagriezieni vietņu apmeklētājiem.
 • Pētījumi liecina, ka vietņu skatītājiem nepatīk skatītāju sižeti. Viņiem arī nepatīk sejas, kas palielinātas virs faktiskā lieluma.

29. Vietnes uzturēšana

Jūs regulāri saņemat automašīnas apkopi. Arī jūsu vietnei tas ir vajadzīgs. Apkopes plānošanas laiks ir pirms jūs pat sākat. Izveidojiet kontrolsarakstu, kurā ietilpst:

 • Regulāras dublējumkopijas.
 • Programmatūras atjauninājumi, īpaši, ja izmantojat CMS risinājumu.
 • Pārbaudiet, vai nav bojātu saišu.
 • Fiksējiet veidlapas, lai tās darbotos tā, kā vajadzētu.
 • Pārskatiet un atrisiniet problēmas ar e-pasta ziņojumiem, kas nosūtīti no tīmekļa servera.
 • Noņemt surogātpastu kontus un komentārus.
 • Pārbaudiet vietnes ielādes ātrumu.
 • Pārskatiet meklēšanas redzamību.

Veltiet laiku, lai to izdarītu pareizi

Protams, jūs vēlaties, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos pēc iespējas ātrāk! Šķiet, ka visa šī plānošana ļaus tikai palēnināties. Tā ir taisnība. Katra no šīm 29 lietām, kas jāņem vērā, atspoguļo plānošanas nedēļas vai pat mēnešus.

Tas ir labi pavadīts laiks. Uzskatiet to par savas vietnes bāzi. Lielas lietas ir būvētas uz stingra pamata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map