25 Web dizaina ietekmētāji, kas jums jāzina un kas jāievēro

KAS VEIC LABU TĪMEKĻA DIZAINU?

Mūsdienās atbilde ir atšķirīga, nekā tā bija tikai pirms dažiem mēnešiem. Tehnoloģiju un lietotāju pieredzes dēļ vietnēs notiek nepārtrauktas izmaiņas un atjauninājumi. Vienīgais veids, kā palikt aktuāls, ir zināt, kas vada nākamo dizaina tendenci.


Dažiem cilvēkiem ir iespēja prognozēt, kas notiks. Citi ņem šīs tendences un uzraksta kodu, lai tā notiktu. Viņi ir pazīstami kā ietekmētāji.

Uzziniet ekspertu tīmekļa dizaina nākotni

Šis ir Web dizaina ietekmētāju saraksts, kas ir pietiekami dāsni, lai dalītos ar to, kas nāk. Sekojiet viņiem un dodieties uz pašreizējā tīmekļa dizaina vilni. Tas, ko jūs uzzināsit, ir labs vietņu apmeklētājiem un vēl labāk – jūsu biznesam.

Džefrijs Zeldmans

Džefrija Zeldmana foto

Kāpēc viņš ir ietekmētājs: Zeldmanu nodēvēja par “Web standartu karali” Biznesa nedēļa. Viņš bija pirmais cilvēks, kurš tika iesaistīts SXSW interaktīvā slavas zāle Sekojiet viņa emuāram, lai redzētu, kuras pašreizējās nozares dizaina tendences nopietni uztvert. Viņš ātri norāda, kas ir svarīgi, un kas ir tikai iedoma.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: zeldman.com
Seko viņam: @zeldman

Vitālijs Frīdmens

Vitālija Frīdmena foto

Frīdmens ir žurnāla galvenais redaktors Smashing Magazine, kur viņš raksta par to, kas saturu padara skaistu. Meklējiet viņa ziņas Smashing Magazine, ja vēlaties ieskatu par UX, front-end un veiktspējas jautājumiem. Arī Vitālijs skrien tiešsaistes Web dizaina semināri.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Smashing Magazine
Seko viņam: @smashingmag

Kriss Koijers

Krisa Koijera foto

Ja tas ir saistīts ar CSS radīto dizainu, tajā darbojas Kriss Koijers. Viņam patīk izklaidēties un piedalīties plkst CodePen. Viņš nodibināja vietni kopā ar Aleksu Vazquezu un Timu Sabātu. Pārbaudiet šo vietni, ja vēlaties palīdzēt novērst kļūdas no jūsu koda.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: CodePen
Seko viņam: @chrisCoyier

Maiks Monteiro

Maika Monteiro foto

Spilgti attēli, kas jūs sveicina plkst Mūlu dizains ir pierādījums tam, ka šī grupa nopietni domā par tīmekļa dizainu. Mūla līdzautori par dizainu raksta ar tādu pašu entuziasmu. Tas ir Maika dizaina uzņēmums, un viņš ir viens no galvenajiem līdzautoriem. Negaidiet, ka redzēsit apmācības. Maiks un viņa kolēģi rakstnieki pievēršas tīmekļa izstrādes pieredzei.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Mūlu dizains
Seko viņam: @monteiro

Kriss Špooners

Krisa Špoonera foto

Spooner sāka šo emuāru, lai palīdzētu cilvēkiem uzlabot savas dizaina prasmes. Jūs atradīsit 3 galvenos satura veidus. Viņa raksti ir rakstīti, lai dalītos teorijā un iedvesmā. Rakstiskās un video pamācības sniedz soli pa solim instrukcijas. Ir arī dāsnas bezmaksas preces, kuras izmantot jūsu pašu dizainā.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Karotes grafika
Seko viņam: @chrisspooner

Deivids Valšs

Deivida Valša foto

“Es neveidoju vietnes,” saka Valšs, “es lieku tām darboties”. Viņš parāda jums, kā savā emuārā, kur viņš aicina jūs nākt kopā ar viņu, kad viņš raksta par dizaina eksperimentiem. Dāvida kompetence nāk no laika, kas pavadīts kā Mozilla vecākais tīmekļa izstrādātājs. Jūs atradīsit demonstrācijas un konsultācijas, kā arī viņa emuāra ziņas.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: DWB
Seko viņam: @davidwalshblog

Deivs Šījs

Dave Shea foto

Ko jūs darāt ar pieredzi, kas iegūta, strādājot pie Google, CNet un Ņujorkas universitātes projektiem? Ja esat dāsns, piemēram, Deivs Šī, dalieties tajā ar citiem. Viņš ir apkopojis savus projektus un šķirojis tos pēc tēmas. Vēlaties pievērsties viņa diviem jaunākajiem un notiekošajiem jautājumiem. Tie visvairāk attiecas uz dizainu.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Deivs Šījs
Seko viņam: @mezzoblue

Stīvens Snells

Stīvena Snella foto

Tikai dažas vietnes ir tik bagātīgas, lai izmantotu rīkus, kas nepieciešami, lai jūsu tiešsaistes bizness gūtu panākumus. Stīvens Snells un komanda izmanto emuāru un citas jomas, lai piedāvātu dizaina konsultācijas. Jūs atradīsit arī resursus, sākot no dizaina veidnēm un beidzot ar kodu. Izmantojiet navigāciju augšpusē, lai pārlūkotu visas tēmas.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Vandelay dizains
Seko viņam: @stevensnell

Ronalds Biens

Ronalda Biena foto

Bien ir Naldz Graphics vietnes izpilddirektors un dibinātājs. Vairāk nekā 41 000 sekotāju apmeklē vietni, lai saņemtu padomus un konsultācijas par web dizainu. Ronalds un rakstnieku komanda aptver visu dizaina jomu, taču viņiem galvenā uzmanība tiek pievērsta WordPress tēmām. Raksti ir piepildīti ar grafikas piemēriem, un raksts nav piepildīts ar žargonu.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Naldz grafika
Seko viņam: @naldzgraphics

Džeisons Santa Marija

Džeisona Santa Marijas foto

Šī ir Vox Media’s izpilddirektors. Džeisons uzskata, ka saturam vajadzētu diktēt dizainu. Viņa vietne ir eksperiments mākslas virzienā tiešsaistē. Viņš ir tradicionālā drukas dizaina cienītājs, tāpēc viņa vietne jūtas konservatīva. Neļauj tam muļķoties. Džeisons un viņa viesie rakstnieki pievēršas visām jaunākajām dizaina tēmām.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Džeisons Santa Marija
Seko viņam: @jasonsantamaria

Doug Bowman

Doug Bowman foto

Runā par ciltsrakstu. Bovmens bija Google vizuālā dizaina vadītājs un pēc tam Twitter radošais direktors. Šodien viņš ir Stopdesign vadītājs. Viņš izmanto savu emuāru, lai rakstītu par dizainu, tipogrāfiju un nepieciešamajiem rīkiem, lai to izdarītu tīmeklī. Lielākā daļa ziņu ir par dizaina risinājumiem un rezultātiem, kurus viņš un viņa komanda ir nākuši klajā ar klientiem.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Stopdesign
Seko viņam: @stop

Marks Fords

Marka Forda foto

Jums ir daudz kopīga ar Marku Fordu, ja esat uzņēmējs, kas darbojas uz zādzībām. Tieši tā viņš sāka darbu 2007. gadā ar savu pirmo tiešsaistes biznesu. Mūsdienās viņa tīmekļa vietnes pakalpojumus izmanto vairāk nekā 1000 klientu. Marks izmanto savu emuārs dalīties pieredzē, ko viņa uzņēmums ir uzzinājis par vietnes dizainu. Izmantojiet navigāciju augšpusē, lai meklētu konkrētas tēmas.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: sarkans mājas lapas dizains
Seko viņam: @RedWebDesign

Kamerons Molls

Kamerona Mollas foto

Viss darbs un nespēle mūs visus pārvērš par droniem. Atpūtieties no projektēšanas centieniem un izbaudiet mazliet rotaļīguma. Kamerons Molls rada dizainu no tipveida. Viņam savā vietnē ir maz ko teikt. Tas viss attiecas uz attēliem, kas izveidoti ar stilizētu tekstu. Jūs varat iegādāties daudz no tā, ko viņš parāda savā vietnē. Daži no populārākajiem skaņdarbiem ir izpārdoti.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Struktūras tipā
Seko viņam: @cameronmoll

Nikolass Feltons

Nikolaja Feltona foto

Feltons bija viens no vadošajiem dizaineriem Facebook laika skala. The New York Times un The Wall Street Journal viņu profilējuši savās publikācijās. Visa šī uzmanība ir saistīta ar Feltona talantu pārveidot datus jēgpilnā dizainā. Apmeklējiet viņa vietni, lai redzētu viņa darbu kolekciju klientiem. Daļa no tā ir daļa no pastāvīgās MoMA kolekcijas.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Feltons
Seko viņam: @feltron

Etans Marcotte

Ethan Marcotte foto

Marcotte ir bagātīgs grāmatu un rakstu autors. Viņš arī raksta emuāru ar nosaukumu Neapturams robots Ninja, Ethan Marcotte tiešsaistes tīmekļa lieta. Raksti, kurus atradīsit viņa vietnē un emuārā, var jums palīdzēt sakrist ar kodu un dizainu. Viņš uzskata, ka abiem jābūt elegantiem.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Etans Marcotte
Seko viņam: @ pīkstiens

Kārena Makgrena

Karen McGrane foto

Makgrena tīmekļa vietnēs strādā kopš 1995. gada. Viņa bija pirmā informācijas arhitekte, kas nolīgta darbā Razorfish. Pēc tam viņa pārcēlās pa rindām, lai kļūtu par viceprezidentu un valsts vadītāju uzņēmuma lietotāju pieredzes nodaļai. Šodien viņa ir Bond Art + Science dibinātāja un vadītāja. Karenas emuārs ir saistīts ar to, kas patīk būt vietnes dizainerim. Dodieties šeit, ja vēlaties ieskatu.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Kārena Makgrena
Seko viņai: @karenmcgrane

Dan Cederholm

Danas Cederholmas foto

Cederholma ir uzņēmuma līdzdibinātājs un dizainers Drūms. Viņš ir uzrakstījis 5 grāmatas, no kurām 3 ir par CSS. Dans izmanto savu emuāru, lai rakstītu par dizainu, CSS, iezīmēšanu un tīmekļa standartiem. Ja viņa rakstītajam ir kāda tēma, tas nozīmē, ka viņš tic uz standartiem balstītam Web dizainam.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Vienkārši biti
Seko viņam: @simplebits

Andijs Klārks

Andy Clarke foto

Klārks ir viens no Lielbritānijas pazīstamākajiem tīmekļa dizaineriem. Viņš ir uzrakstījis divas grāmatas par vietņu dizainu. Viņam ir arī apraide papildus ziņām viņš piedalās arī savas tīmekļa vietnes dizaina studijas emuārā.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Sīkumi & Muļķības
Seko viņam: @Malarkey

Sāra Pārmentere

Sāras Pārmenteres foto

.neto žurnāls 2011. gadā viņu nosauca par Gada dizaineri. Sāra ir daudzpusīga persona. Viņa raksta par vietņu dizainu un līdzorganizē populāro iknedēļas dizaina apraidi. Ja ar to nepietiek, viņa ir arī profesionāla dziedātāja un aktrise. Viņas emuāra ziņas ir izklaidējošas un sarunvalodas. Jūs uzzināsit par dizainu un tīmekļa dizaineru profesionālo pasauli.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Sazzy
Seko viņai: @sazzy

Pols Boag

Pola Boag foto

Boag piedāvā savu dizaina talanti galvenokārt bezpeļņas organizācijām. Viņš ir lietotāju pieredzes eksperts, kurš ir palīdzējis tādām organizācijām kā Eiropas Komisija, UCAS un Ārsti bez robežām pielāgoties mūsu mainīgajai digitālajai pasaulei. Pols nemin vārdus. Viņa padoms ir būtisks, un viņš nebaidās izteikt savu viedokli.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: boagworld
Seko viņam: @boagworld

Breds Sals

Brad Frost foto

Frost ir veiksmīgs mobilā tīmekļa stratēģis un priekšplāna izstrādātājs. Jūs esat redzējis viņa darbu, ja kādreiz esat apmeklējis vietni Entertainment Weekly mobilajā vietnē. Viņš ir arī izstrādājis mobilos elementus MasterCard, Verizon un Nike. Breds mīl blogot, un daudzi no viņa nesenajiem ierakstiem izturas pret viņa gaidāmās jaunās grāmatas fragmentiem, Atomu dizains.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: breda sals
Seko viņam: @bradfrost

Pols Īrijs

Pola Īrijas foto

Ja jūs izmantojat Google pārlūks Chrome, jūs esat izmantojis dažus no Pāvila darbiem. Viņš ir izstrādātājs priekšgalā, kurš ir mīlējis sevi un ir slavenu, seksīgu mobilo vietņu veidošanā. Pāvila emuārs izturas no sīkām sarunām. Viņš nokļūst koda kodā aiz dizaina. Iesācējiem tā nav piemērota vieta. Jūs būsit debesīs, ja labi pārzināt CSS kodēšanu vai WebKit.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Pols Īrijs
Seko viņam: @paulirish

Džonatans Snuks

Jonathan Snook foto

Snook ir aizdevis savus lietotāja pieredzes talantus Xero, Shopify un Yahoo! Tagad viņš dod priekšroku darbam sev. Kad viņš nekonsultējas ar klientiem, viņš savā emuārā dalās ar dizaina padomiem un trikiem. Izmantojiet viņu arhīvs saite, lai atrastu konkrētas tēmas.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: SNOOK
Seko viņam: @snookca

Kristians Heilmans

Kristiana Heilmaņa foto

Heilmans ir vēl viens emuāru autors, kurš nebaidās to saukt tā, kā viņš to redz. Viņš aizraujas ar HTML5. Daudzi no viņa ierakstiem ir koda fragmenti, ko viņš piedāvā, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi. Kristians ir arī dedzīgs YouTube plakāts. Daudzi no šiem ieguldījumiem ir saistīti ar tīmekļa dizainu. Un, ja jūs vienkārši nevarat iegūt pietiekami daudz no viņa emuāra ierakstiem un videoklipiem, viņš var arī dalīties savā dzīvē fotogrāfijas.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: Kristians Heilmans
Seko viņam: @ codepo8

Džeremijs Keits

Džeremija Keita foto

Keita ir Apvienotajā Karalistē bāzēta līdzdibinātāja Clearleft Web dizaina aģentūra. Uzņēmumi no BBC līdz Mozilla ir izmantojuši viņa dizaina zināšanas. Džeremijs uztur savu emuāru dzīves žurnāls, un daļa Tīmekļa dizaina padomi.

Atrodiet viņu tiešsaistē vietnē: adactio
Seko viņam: @adactio

Sekojiet, mācieties un gūstiet labumu!

Šie ietekmētāji neļauj acis un ausis atvērt jaunām dizaina tendencēm, tāpēc jums tas nav jādara. Viņu padomi, konsultācijas un piemēri ir nenovērtējami. Uzzinot, jūsu vietne var nostāties priekšgalā veiktspējas un dizaina jomā.

Viņu piedāvātie resursi ir bez maksas. Abonējiet viņu emuārus vai sazinieties ar viņiem Twitter.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map