17 bezmaksas vietņu ātruma pārbaudes rīki, lai uzlabotu vietnes veiktspēju

Kā tīmekļa pārzinim, iespējams, vissvarīgākais statuss, ar kuru jūs sastopaties, atspoguļo vidusmēra interneta lietotāja nepacietību: jūsu vietnes ielādes laiku. Tikai mazāk nekā pāris sekundes ir viss, ko jūs iegūstat.


Faktiski, ja jebkuras jūsu Web lapas ielādēšana prasa vairāk nekā trīs sekundes, iespējams, jūs zaudējat biznesu, jo lielākā daļa cilvēku vienkārši nospiež pogu Atpakaļ vai aizver cilni.

Tā kā tas rada negatīvu iespaidu par jūsu vietni, daudzi no šiem lietotājiem, iespējams, netraucēs atgriezties.

Vietnes ātrums arī būtiski ietekmē jūsu vietnes meklētājprogrammu klasifikāciju, Google izmantojot Web lapas ielādes laiku kā vienu no meklēšanas ranga parametriem. (Plašāku informāciju par šo varat lasīt Google vārdos šeit.)

Tātad, ja vietnes ielāde prasa ilgāku laiku nekā parasti, meklētājprogrammu gigants ātrāk ierindos Web lapas pirms jūsu vietnes. Un, kā jūs droši vien varat uzminēt, tas nozīmē, ka jūs negūstat labumu no tiešsaistes klātbūtnes, kuru tik smagi strādājāt, lai nodibinātu!

Tāpēc jūsu vietnes vispārējā veiktspēja un spēja ātri renderēt ir obligāta ne tikai tās izmantojamībai, bet arī veiksmei. Paturot to prātā, ir ieteicams izmantot ātruma pārbaudes rīkus, lai iegūtu labāku priekšstatu par visām vietņu ātruma problēmām, kas jums varētu rasties.

Pārbaudes rīki ļaus jums uzzināt par vietnes ātrumu, kā arī sniegs detalizētus datus un pārskatus par to, kā jūs faktiski varat atrisināt šīs problēmas. Heck, viņi ir bezmaksas, kāpēc gan ne?

1. Ieskats Google PageSpeed

Izstrādāja Google, Ieskats PageSpeed ir bezmaksas rīks, kas ļauj analizēt vietnes veiktspēju gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs. Tas vērtē jūsu lapu ar punktu skaitu no 0 līdz 100 punktiem. Lielāks vērtējums, vēlams virs 85, ir norāde, ka lapa darbojas izcili labi.

Tomēr kaut kas zemāks par šo nozīmē, ka ir iespējami uzlabojumi. Lai gan PageSpeed ​​Insights faktiski nenodrošinās jums precīzu lapas ielādes laiku, tas tomēr rada aptuveni 30 dažādus ieteikumus, kā šo lapu padarīt ātrāku.

2. WebPagetest

Vēl viens bezmaksas tiešsaistes rīks, WebPagetest ļauj veikt vienkāršus testus, lai noteiktu precīzu Web lapu ielādes laiku. Tomēr jūs varat arī veikt personalizētāku testu, konfigurējot papildu iestatījumus, kur varat atrast iespējas satura bloķēšanai, video bloķēšanai, daudzpakāpju darījumiem un citam..

Kad esat izpildījis pārbaudi, atlasiet “Lapas ātrums”, un jūs saņemsit vispārējo atzīmi, kā arī pilnīgu dažu ieteikumu kontrolsarakstu, lai uzlabotu vietnes ātrumu. Vēl viena pieminēšanas vērta iezīme ir iespēja pirms testa sākšanas izvēlēties vairākas atrašanās vietas un dažādus pārlūkus.

3. GTmetrix

Ar GTmetrix, jūs varat saviem apmeklētājiem sniegt efektīvāku, ātrāku un kopumā uzlabotu lietotāju pieredzi. Bezmaksas tiešsaistes rīks ne tikai parāda jūsu Web lapu ātrumu, bet arī analizē dažādus veidus, kā uzlabot vietnes ātrumu un veiktspēju. Jūs arī redzēsit savas vietnes YSlow pakāpi.

Varat reģistrēties bezmaksas kontam, lai piekļūtu dažām rīka funkcijām, kas ir pietiekamas lielākajai daļai jūsu ātruma pārbaudes vajadzību. Viena lieliska funkcija ir spēja izsekot pārskatu vēsturei līdz piecām dažādām vietnēm. Bet, lai piekļūtu uzlabotajām funkcijām, jums ir jāmaksā. Apmaksātu plānu sākums ir 15 USD mēnesī, un tas ir darījums, ņemot vērā iegūtos rezultātus.

4. Pingdom

Pingdom ir lielisks vietņu, tīkla un servera uzraudzības pakalpojums, kas lietotājiem ļauj veikt bezmaksas ātruma testus. Tas parāda jūsu vietnes ielādes laiku un sniedz daudzus pārskatus, piemēram, veiktspējas pakāpes, pamatojoties uz dažādiem svarīgiem faktoriem, un katra jūsu objekta (piemēram, JavaScript bibliotēku, attēlu un stila lapu) ilguma sadalījumu slodze.

Tas arī ļauj veikt testus no vairākām vietām un izsekot veiktspējas vēsturei, kas ir noderīgi. Tomēr, ja vēlaties, lai tā uzraudzītu vietnes veiktspēju, darbības laiku un ātrumu 24 stundas diennaktī, jums ir jāiegādājas mēneša plāns, sākot no USD 13,95 mēnesī.

5. Rādīt lēni

Rādīt lēni, Web balstīta atvērtā koda servera lietotnes versija, kas iet ar tādu pašu nosaukumu un laika gaitā uzrauga daudzus vietnes veiktspējas rādītājus. Kad esat pievienojis vietrādi URL, programmatūra uzrauga jūsu vietni publiski, regulāri iegūstot rezultātus no četriem populārākajiem ātruma testēšanas rīkiem, tostarp Dynatrace, YSlow, WebPagetest un PageSpeed ​​Insights..

Rezultāti ir parādīti diagrammās, lai palīdzētu jums saprast, kā dažādas vietnes izmaiņas ietekmē tās darbību. Lai izmantotu šo rīku, jums jāreģistrējas. Ja vēlaties, lai vietne saglabātu jūsu mērījumus privātus, jums šis rīks ir jāielādē un jāinstalē savos serveros.

6. Neustar

Kamēr citi rīki sniedz jums vairākas atrašanās vietas, no kurām izvēlēties, pirms sākat pārbaudi, Neustar ir nedaudz atšķirīga pieeja. Pēc URL norādīšanas rīks vienlaikus testē vietnes ātrumu četrās dažādās vietās. Tas ļauj jums precīzi redzēt laiku, kas nepieciešams vietnes ielādēšanai tādās vietās kā Sanfrancisko; Vašingtona, DC; Dublinā; un Singapūra.

Attiecīgie ielādes laiki ir parādīti diagrammā, tāpēc jums jāidentificē faili, kas jums jāoptimizē, lai uzlabotu vietnes ielādes laiku. Jums ir arī iespēja eksportēt rezultātus uz PDF, kurus vēlāk varat lejupielādēt un apskatīt.

7. Slodzes ietekme

Slodzes ietekme ir bezmaksas veiktspējas pārbaudes un slodzes pārbaudes rīks jūsu mobilajām lietotnēm, tīmekļa lietotnēm un vietnēm. Tas sniedz pietiekamu informāciju par jūsu vietnes spēju apstrādāt vietnes trafiku. Tas diagrammā var parādīt arī dažādus rādītājus, piemēram, “pieprasījums sekundē” un “satura veida ielādes laiks”.

Jūs pat varat vienlaikus veikt testus ne vairāk kā 10 dažādās vietās, un pēc pieprasījuma varat pievienot vairāk atrašanās vietu. Lai gan jūs varat piekļūt lielākajai daļai funkciju, izmantojot bezmaksas izmēģinājumu, jums ir jāabonē viens no premium plāniem, ja vēlaties kaut ko modernāku. Plāni sākas ar 89 USD mēnesī.

8. YSlow

Izstrādājis Yahoo, YSlow ir bezmaksas spraudnis jūsu pārlūkprogrammai. Tas ir pieejams dažādiem populāriem pārlūkiem, piemēram, Opera, Firefox, Chrome un Safari. Rīks gandrīz uzreiz analizē jebkuru apmeklēto Web lapu. Lai arī tas nenodrošina jums precīzus lapas ielādes laikus, tas sniedz jums līdz 20 dažādām veiktspējas pakāpēm, pamatojoties uz Yahoo noteikumu kopumu augstas veiktspējas vietnēm..

Tomēr tas vēl nav viss. Tas arī parāda statistiku par lapu, apkopo lapas komponentus, nodrošina rīkus veiktspējas analīzei un piedāvā dažādus ieteikumus un padomus, kā uzlabot vietnes veiktspēju un ātrumu.

9. Tīmekļa lapu analizators

Varbūt viens no vecākajiem tur esošajiem ātruma pārbaudes rīkiem (tā pirmā versija izlaista 2003. gadā), Tīmekļa lapu analizators var palīdzēt lietotājiem uzlabot savas vietnes veiktspēju. Kad esat ievadījis URL, jaudīgais rīks sniegs jums vietnes aprakstošu analīzi, aprēķinot un summējot katru vietnes lapu..

Rīks ņem vērā šīs īpašības un pēc tam piedāvā vērtīgus padomus, kā uzlabot vietnes ielādes laiku. Savos ieteikumos tas iekļauj arī labākās vietnes optimizācijas metodes un praksi.

10. PageScoring

Lapu kopēšana ir vēl viens vienkāršs rīks, kas ielādē ievadīto URL un nodrošina detalizētu katra satura satura ielādes ilguma attēlojumu. Tas parādīs ne tikai kopējo laiku, bet arī vairākus citus pārsūtīšanas procesus, kas rodas, kad kāds pieprasa vietni, izmantojot Web pārlūku, ieskaitot lejupielādes laiku, domēna meklēšanu, lapas lielumu, savienojuma laiku un citu.

PageScoring ir viens no visefektīvākajiem rīkiem, kas attiecas uz jūsu vietnes veiktspējas noteikšanu reāllaikā, jo tas lietotājiem nodrošina ērtu un vienkārši saprotamu veiktspējas pārskatu ar minimālistisku dizainu..

11. DareBoost

DareBoost ir salīdzinoši jauns rīks un piedāvā vairāk nekā 100 dažādus kontrolpunktus, analizējot vietnes ātrumu. Pēc tam tas novērtē jūsu vietni ar punktu skaitu no 0 līdz 100. Varat izmantot rīku, lai pārbaudītu vietnes veiktspēju gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs, un tas atklās kvalitātes un ielādes laika problēmas līdz pat 10 dažādām vietām (atkarībā no tā, kuras vietas Izvēlies tu).

Rezultāti ir pārskatā, kurā jūsu noteiktās prioritātes tiks sadalītas. Jūs pat varat eksportēt pārskatu uz PDF un salīdzināt savas vietnes veiktspēju ar citām. Šis rīks piedāvā ne tikai ieteikumus vietnes ātruma uzlabošanai, bet arī koda kvalitāti, pieejamību un SEO padomus.

12. Varvy lappuses ātruma optimizācija

Izstrādāja un uztur Patriks Sekstons, Varvy lappuses ātruma optimizācija ļauj lietotājiem pārbaudīt Web lapas, lai uzzinātu par ātruma problēmām. Sniegtā URL pārskati ir sadalīti piecās atšķirīgās sadaļās, tostarp “izmantotie pakalpojumi”, “resursu diagramma”, “atrastās lapas ātruma problēmas”, kā arī “JavaScript izmantošana”.

Šis rīks izskaidro, ko savā vietnē var labot, izmantojot grafiskāku pieeju, taču tajā ir arī dokumentācija par to, kā jūs varat optimizēt savu vietni, izmantojot informatīvas pamācības par pārlūka kešatmiņas palielināšanu, kritiskā atveidojuma ceļa atlikšanu un daudz ko citu..

13. OctaGate SiteTimer

Šis ir vienkāršs, taču noderīgs rīks, kas atsevišķiem lietotājiem vai vietņu īpašniekiem ļauj uzraudzīt ilgumu, kas nepieciešams lietotājiem, lai lejupielādētu vienu (vai vairākas) jūsu vietnes lapas. Kad esat norādījis pārbaudāmu URL, tas rezultātus parādīs joslu diagrammā, kurā attēloti visi lapas vienumi un kurā ir vērtīga informācija, piemēram, lejupielādes sākuma laiki un to ilgums..

Ja vēlaties atklāt lapu objektus ar lēnu ielādi, OctaGate SiteTimer var palīdzēt jums tos viegli identificēt. Pēc tam jūs, savukārt, varat optimizēt šos īpašos objektus, lai uzlabotu vietnes ātrumu.

14. KeyCDN

KeyCDN ir viegls un neticami ātrs testa rīks, kas sniedz detalizētu informāciju par jūsu vietnes veiktspēju. Jūs varat izvēlēties no 10 dažādām vietām visā pasaulē, kā arī izvēlēties padarīt savus rezultātus publiskus vai privātus. Rīks nodrošina arī vizuālu vietnes priekšskatījumu un ūdenskritumu sadalījumu, ļaujot ātri redzēt iekraušanas laikus, PPTP pieprasījumus, kā arī pilnu vietnes lielumu.

15. Dotcom-monitors

Ar dotcom-monitors, jums ir septiņi dažādi Web pārlūki un 23 dažādas atrašanās vietas, no kurām izvēlēties, pirms sākat ātruma testu. Šis rīks ir unikāls ar to, ka tas ļauj vienlaikus veikt visus ģeogrāfiskos testus. Tas, savukārt, ietaupa jūsu laiku, jo vairums citu rīku ļauj veikt testu individuāli katrā atrašanās vietā.

Testa rezultāti ir pārskatā, kuru vietne iedala piecās dažādās sadaļās, ieskaitot “veiktspēju”, “kļūdas”, “kopsavilkumu”, “resursdatoru” un “ūdenskrituma diagrammu”.

16. WebToolHub

Viens no vairāk pamata ātruma testēšanas rīkiem, WebToolHub ļauj jums pārbaudīt vietnes ielādes problēmas un sniedz vērtīgu ieskatu, piemēram, vidējo ātrumu, lapas lielumu, lejupielādes ātrumu un ielādes laiku tabulas formātā..

17. Tālummaiņa

Ar Tālummaiņa, varat analizēt savu vietni vairāk nekā 400 biežiem lēnas ielādēšanas brīvu cēloņiem. Tas skenēs jūsu vietni un parādīs datus, kas saistīti ar tās darbību. Tomēr, lai piekļūtu citām funkcijām, piemēram, uzraudzībai un ziņošanai, jums ir jāreģistrējas izmēģinājuma kontam.

Pār jums

Kā redzat, ir liels tiešsaistes ātruma pārbaudes rīku klāsts, no kuriem jūs varat izvēlēties, un katram no tiem ir savs funkciju komplekts. Vietnes regulāra pārbaude var ievērojami palīdzēt atrisināt visas iespējamās ātruma problēmas. Tomēr jums jāpārliecinās, ka vienmēr izmantojat pareizos rīkus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map