Weebly vs. WordPress: Ktorý z nich by ste si mali zvoliť?

Ste novým vlastníkom firmy s trpezlivosťou a časom na vytvorenie vlastného webu? Ste počítačový dôvtipný blogger, ktorý potrebuje lepšiu platformu pre správu obsahu? Ste inteligentná technológia, ktorá by mohla vytvárať veľa lokalít pre agentúry alebo jednotlivcov? Ak spadáte do jednej z týchto kategórií, myslíme si, že riešenie Weebly alebo WordPress pre vás môže byť riešením.


Aký je problém? Výber medzi hosťovaným webovým tvorcom alebo systémom na správu obsahu s vlastným hosťovaním (CMS) sa nemá brať na ľahkú váhu, najmä ak zakladáte firmu. Správna voľba vám môže ušetriť čas, peniaze a frustráciu, ak viete, do čoho sa dostávate vopred.

Aj keď vám tieto možnosti vytvorenia webovej stránky prinesú podobné konečné výsledky, do vášho podnikateľského plánu je potrebné zahrnúť veľa úvah. Áno, mali by ste mať obchodný plán webových stránok, ktorý definuje vaše potreby a obsahuje časť pre vašu online prítomnosť, mapu stránok, architektúru stránok a navigáciu (minimálne).

Prvým krokom pri výbere hosteného tvorcu webových stránok Weebly alebo vlastného hosteného systému WordPress CMS od spoločnosti Word je prečítať si všetky recenzie, ktoré nájdete. Skôr ako sa nadchnete akýmkoľvek produktom, nezabudnite, že väčšina z nich obsahuje bezplatný štartovací plán alebo skúšobné obdobie, aby ste videli rozhranie, pozrite sa na návrhy a rozhodnite sa, či platforma vyhovuje vašim potrebám a zodpovedá vašim schopnostiam. a skúsenosti.

V tejto recenzii sme vybrali dva výkonné, ale rozdielne produkty webových stránok, ktoré vám pomôžu zabaliť hlavu do rôznych možností v tejto triede. Predtým, ako začnete, je dôležité poznamenať, že webové platformy sú známe morfovaním a transformáciou, pretože technologický pokrok a klienti dávajú hodnotnú spätnú väzbu. Uvidíme, že sa to stane do istej miery s Weebly aj WordPress.

Všimnite si, že spoločnosť Weebly je v triede tvorcov webových stránok hostených pre domácich majstrov, zatiaľ čo program Word-Press je otvorenou platformou CMS s otvoreným zdrojom. Keď tieto dva porovnáme, zistíte rozdiely. Dúfame, že lepšie pochopíte, ktorý produkt webovej stránky robí čo.

Popularita Weebly a WordPress

O popularite tvorcu webových stránok sa často rozhoduje na základe počtu predplatiteľov a návštevníkov stránok. Je to trochu zavádzajúce z troch dôvodov.

Po prvé, pokiaľ nie je spoločnosť verejne obchodovaná, je ťažké sledovať tieto čísla. Odberatelia, ktorí sa zaregistrujú, môžu ukončiť svoju činnosť, vytvoriť viac stránok alebo úplne opustiť svoje stránky. Na začiatku boli predplatné na webhosting a doménové mená ponúkané prostredníctvom inej spoločnosti ako tvorca webových stránok, zatiaľ čo táto služba sa teraz zvyčajne ponúka. To sťažuje aj sledovanie.

Po druhé, čísla inzerované na stránkach About pre väčšinu týchto produktov na webe sú nadhodnotené a zvyčajne nepresné. Diváci môžu nesprávne interpretovať počet „predplatiteľov“ (používateľov), návštevníkov a skutočné webové stránky. Rôzne čísla zamieňajú čísla pri hľadaní dokonalého riešenia.

Po tretie, keďže platformy na vytváranie webových stránok sa vyvíjajú a menia, aby vyhovovali obchodným požiadavkám, ich popularita sa zvyšuje alebo klesá a tieto údaje sa vo všeobecnosti neodrážajú..

Pri čítaní ďalej si uvedomte, že popularita platformy je pôsobivá, ale do tejto konkrétnej kategórie neprikladajte príliš veľkú váhu, keď sa rozhodnete pre tvorcu webových stránok verzus systém správy obsahu..

WordPress

Popularita WordPress

Jedna z prvých blogovacích platforiem, ktorá bola založená v San Franciscu v roku 2003, je táto verzia WordPress definovaná ako systém na správu obsahu s otvoreným zdrojovým kódom (CMS), ktorý je založený na PHP a MySQL..

WordPress tvorí 37,3 milióna webových stránok s vlastným hosťovaním (a ešte oveľa viac v hosťovaných webových stránkach). V službe WordPress, ktorá je úplne hosťovaná hostiteľom, pričom webové stránky WordPress môžu byť uložené na vlastnom serveri používateľa, predstavuje to takmer 25% všetkých webových stránok. Áno, to je populárne!

Weebly

Popularita Weebly

Weebly, tvorca webových stránok typu drag and drop, založený v roku 2006 v Silicon Valley, je hosťovaná služba, pomocou ktorej sú vaše údaje uložené na serveri Weebly. Weebly prešiel z 80 zamestnancov v roku 2014 na vyše 600 v roku 2016. Weebly tvrdí, že ľudia každý mesiac navštevujú viac ako 30 miliónov webových stránok Weebly..

Na tom musíte urobiť matematiku. Weebly pravidelne získava na popularite a patrí medzi vysoko postavených tvorcov webových stránok, ktoré hostíte. Weebly je tiež populárny!

Záverečné stanovisko

Aj keď má WordPress viac predplatiteľov medzi hosťovanými a nea hostovanými platformami, Weebly je hneď za nimi. Zatiaľ čo pre niektorých záleží na popularite, s týmito dvoma platformami porovnávame jablká s pomarančmi. Venujte viac času definovaniu svojich potrieb a ich zosúladeniu so správnou platformou a zabudnite na čísla.

Dizajn a prispôsobenie v porovnaní

Porovnanie dizajnu a prispôsobenia

Keď porovnáte funkcie dizajnu a prispôsobenia v týchto dvoch rôznych platformách, týka sa to šablón a možností dizajnu pre váš web, schopnosti upravovať v HTML, integrácia aplikácií a schopnosť reagovať na mobilné zariadenia.

Konečné výsledky pri používaní CMS verzus nástroj na tvorbu webových stránok budú veľmi podobné, ale spôsob, akým sa tam dostanete, je veľmi odlišný. Pozrime sa bližšie na každú platformu z hľadiska možností dizajnu a prispôsobenia:

WordPress

Dizajn a prispôsobenie WordPress

Krása WordPress je schopnosť pracovať v systéme s otvoreným zdrojovým kódom pre rozsiahle funkcie, prispôsobenie a komplexné programovanie. Musíte ho nainštalovať a potom získate širokú škálu doplnkov (ako v 37 000 z nich) a nástroje, ktoré vám poskytnú veľa možností dizajnu a prispôsobenia.

Môžete si vybrať z tisícov šablón a motívov alebo si môžete navrhnúť vlastné. Máte plný prístup k úpravám HTML a CSS. Integrujte vybrané aplikácie a vyberte alebo vytvorte tému, ktorá je vytvorená pre mobilné zariadenia. Môžete ľahko zamieňať témy.

Weebly

Weebly dizajn a prispôsobenie

Spoločnosť Weebly ponúka stovky „tém“ na zosúladenie s akýmkoľvek osobným alebo obchodným subjektom a ich témy reagujú na mobilné zariadenia. Weebly poskytuje funkčnosť na očiach, ale možnosti dizajnu a prispôsobenia vám pomôžu prekonať všetky nedostatky v dizajne a vyzerá to, že Weebly sa nedávno modernizoval.

Budete môcť využiť editor presúvania myšou na prispôsobenie svojich stránok obsahu, stĺpcom, snímkam a videám. Existuje veľa príležitostí na integráciu aplikácií a málo možností pre prvok kódu HTML. Zamieňanie tém je jednoduché.

Záverečné stanovisko

Tieto dve platformy na vytváranie webových stránok ponúkajú univerzálny dizajn a prispôsobenie, ale spôsob, akým to dosiahnete, je úplne iný. S programom WordPress je obloha limitom, ale radšej by ste mali mať zručnosti na prácu s ním alebo trpezlivosť, aby ste sa ho naučili..

Existuje veľa zdrojov, online kurzov a možností pomoci. S Weebly môže takmer ktokoľvek vytvoriť základnú webovú stránku vhodnú pre malé podniky, elektronický obchod, blogovanie a ďalšie. Krivka učenia je oveľa kratšia, ale nemôžete robiť dosť veľa (a možno nebudete musieť).

Rozhranie / jednoduché použitie v porovnaní

Ako ľahko použiteľné rozhranie

Rozhranie sa týka štýlu a funkcií úprav webového programu, navigácie na webe a možností architektúry stránok. Pri porovnávaní rozhrania medzi WordPress a Weebly závisí jednoduchosť použitia vo veľkej miere od úrovne zručnosti používateľa. Tieto dve platformy sú rôzne zvieratá určené pre rôzne typy vývojárov webových stránok, hoci výsledok môže byť podobný. Tu je dôvod:

WordPress

Rozhranie WordPress

Rozhranie WordPress ponúka stránky a príspevky v editore kontajnera, do ktorého umiestnite prvky a potom si prezeráte výsledky. S niektorými znalosťami HTML môžete svoje stránky a príspevky spravovať efektívne a nakoniec získať požadované výsledky.

Výhodou open source platformy WordPress je, že môžete upravovať a meniť kód. To, čo vidíte na obrazovke, zvyčajne nie je to, čo získate za výsledky. Architektúru a navigáciu stránok je možné plánovať a navrhovať podľa špecifikácií, ale nie bez nejakého technického know-how.

Weebly

Weebly Interface

Rozhranie Weebly je intuitívny dashboard na navrhovanie a úpravu stránok a to, čo vidíte na obrazovke, je bližšie tomu, čo získate na svojej webovej stránke. V rozhraní je veľa možností pomoci vo forme tlačidiel, kontextových okien a kontrolných zoznamov. Weebly používa kontajnery pre obsahové prvky, čo predstavuje niekoľko obmedzení. Navigácia a architektúra lokality do značnej miery závisia od tém šablón.

Záverečné stanovisko

WordPress je platforma s otvoreným zdrojovým kódom bohatá na funkcie a doplnky pre tých, ktorí majú skúsenosti a chcú navrhnúť dosť komplikovanú webovú stránku. Ak ste programátor alebo programátor, ktorý chce možnosti v pokročilom rozhraní pre plné možnosti dizajnu, WordPress s vlastným hosťovaním je vhodný takmer pre akékoľvek obchodné webové stránky alebo blog..

Weebly je vhodný pre začiatočníkov alebo dizajnérov, ktorí potrebujú rýchly DIY web, ktorý sa ľahko nastavuje, ľahko spravuje a je plne hosťovaný pre vás..

Porovnanie kľúčových funkcií

Porovnanie kľúčových funkcií

Ako vlastník firmy alebo bloger existuje mnoho kľúčových funkcií, o ktorých sa budete chcieť dozvedieť viac. Či už navrhujete webovú stránku od nuly pomocou programu WordPress alebo vyberáte obchodnú šablónu z nástroja na tvorbu webových stránok Weebly, sú tu stanovené kľúčové funkcie, ktoré väčšina z vás bude potrebovať.

Zaujímavé je, že tieto funkcie sa medzi produktmi a cenovými plánmi líšia. Nájdete tu niektoré plány, ktoré zahŕňajú funkcie, a iné používajú doplnkové ceny za funkcie. Pozrime sa, ako sa WordPress a Weebly líšia v množinách funkcií:

WordPress

Kľúčové vlastnosti programu WordPress

Nástroje na tvorbu webových stránok. WordPress ponúka skvelú kontrolu nad vytváraním webových stránok, pretože návrhári majú možnosť pracovať s témami alebo pracovať na otvorenom plátne pri navrhovaní, prispôsobovaní a správe webovej stránky. Na stránkach aj v príspevkoch má WordPress extrémnu flexibilitu pre tých, ktorí nie sú zastrašovaní.

Témy je možné upravovať, meniť navigáciu, pridávať stránky a upravovať kód tak, aby ste dosiahli požadované výsledky. Všetky nástroje na vytváranie webových stránok sú k dispozícii, a ešte viac, pre tých, ktorí majú znalosti, ako zistiť, ako ich používať.

Vlastná doména. S programom WordPress musíte nájsť zdroj, z ktorého môžete nakupovať názov domény a hosting.

SEO. WordPress ponúka mesiac týkajúci sa doplnkov pre SEO a zvýšených hodnotení, vrátane SEO WordPress od Yoast. Neexistujú žiadne vstavané automatizované funkcie. Musíte to naplánovať.

eCommerce. WordPress ponúka výkonné doplnky pre elektronický obchod pre internetové obchody: Wooommerce, iThemes Exchange, ľahké digitálne sťahovanie a ďalšie. Môžete pridať kupóny, potvrdenky, nákupné vozíky a ďalšie komponenty, ktoré potrebujete na predaj produktov.

Pridanie blogu. WordPress môže byť nadmernou prácou, pokiaľ nie ste seriózny bloger. V takom prípade by ste sa obrátili na stránky WordPress.com a boli navrhnuté na blogovanie..

Integrácia aplikácií. Integrácia aplikácií na WordPress nie je obmedzená. Potrebujeme povedať viac?

Export stránky. Vďaka platforme s otvoreným zdrojovým kódom v programe WordPress môžete exportovať údaje takmer kamkoľvek v niektorých formátoch vrátane XML, databázy a ďalších..

Weebly

Weebly Kľúčové vlastnosti

Nástroje na tvorbu webových stránok. Weebly ponúka základné prvky a minimalistický štýl vo veľkorysej sade návrhových šablón. Aj keď nenájdete celý rad možností prispôsobenia, aké by ste našli na platforme s otvoreným zdrojom, väčšina používateľov nájde nástroje a upraví stránky tak, aby vyhovovali ich potrebám. Možný je aj nejaký kód HTML.

Vlastná doména. Weebly ponúka tri cenové plány, z ktorých každý obsahuje obnoviteľné doménové meno na jeden rok.

SEO. Spoločnosť Weebly ponúka rozsiahlu súpravu nástrojov potrebnú na zlepšenie rebríčka vyhľadávania spolu so súbormi pomoci, ako optimalizovať svoje stránky.

eCommerce. Weebly je určený pre malé a stredné obchody s elektronickým obchodom s množstvom integračných možností. Nájdete tu vstavané niektoré z nástrojov elektronického obchodu spoločnosti Weebly alebo môžete pridať funkcie speňaženia a brány. Na tento účel je možné použiť aj nejaký kód HTML / CSS.

Pridanie blogu. Weebly je ďalšia platforma určená na blogovanie. Editor drag and drop je ideálny pre ľahkú správu blogov a vy budete mať kontrolu nad sociálnymi médiami.

Integrácia aplikácií. Rovnako ako WordPress, aj Weebly má svoje vlastné Centrum aplikácií, alebo môžete zachytiť aplikácie, ktoré chcete integrovať.

Export stránky. Weebly ponúka zjednodušenú funkciu exportu stránok.

Záverečné stanovisko

Sady funkcií pre WordPress a Weebly sú celkom kompatibilné, aj keď proces ich práce je úplne iný. Ak ste vlastníkom elektronického obchodu, má WordPress niekoľko vážnych silných stránok a funkcií, ktoré môžete potrebovať. Pre blogerov a začínajúcich dizajnérov pre domácich majstrov je Weebly ľahko použiteľný a pomerne robustný z hľadiska funkcií.

Porovnanie cien

Plány porovnávania cien

Ďalšou atraktívnou kvalitou v programoch WordPress a Weebly sú možnosti nízkej ceny. Existuje niekoľko drahých tvorcov webových stránok na trhu, a ak máte niekoho, kto navrhuje webové stránky pre vás, môže to stáť malé šťastie. Tieto platformy sú jedny z najrozumnejších možností na trhu. Tu je bližší pohľad na ceny pre WordPress a Weebly:

WordPress

Ceny WordPress

Inštalácia programu WordPress je bezplatná, musíte však predplatiť webhostingu a doménové meno svojho partnera Bluehost alebo inej strany. Ak potrebujete témy a doplnky, môžete očakávať ďalšie náklady, ktoré sa môžu pridať, hoci niektoré doplnky sú zadarmo.

Možnosť bezplatného vytvorenia vašich stránok je podobná bezplatným plánom účtu tvorcov webových stránok pre domácich majstrov, s výnimkou toho, že získate nástroje, funkčnosť a prispôsobenie v špičkovom CMS.

Weebly

Weebly Pricing

Spoločnosť Weebly ponúka ceny založené na predplatnom v bezplatnom pláne alebo v troch primeraných plánoch. V závislosti od vašich potrieb zaplatíte 8, 12 alebo 25 dolárov. Podobne ako WordPress si môžete zriadiť účet zadarmo, ale s obmedzenými funkciami. Weebly plány sú Starter, Pro a Business a zahŕňajú bezplatný názov domény na jeden rok. Môžete ísť s inkluzívnym hosťovaním Weebly alebo si vybrať možnosť Bluehost odporúčanú WordPress.

Záverečné stanovisko

Ak chcete hodnotu, poskytuje WordPress návrhárom obchod s cukrovinkami zadarmo, nezabudnite však, že niektoré doplnky sa môžu rýchlo pridať a stále budete potrebovať webhostingu a doménové meno. Weeblyho mesačná cena je konkurencieschopná medzi ostatnými tvorcami webových stránok vo svojej triede a funkcie, ktoré potrebujete pre akýkoľvek základný web alebo malý a stredný obchod, môžete získať..

Je ťažké tieto dva porovnávať, ale základné stránky na oboch platformách sú bezplatné. Väčšina poplatkov za webhosting je primeraná od 3 do 10 USD mesačne.

Podpora používateľov porovnaná

Podpora používateľov v porovnaní

Úroveň užívateľskej podpory je veľmi podobná pre WordPress a Weebly, čo je typické v oblasti vytvárania webových stránok. Tu je podrobný popis možností podpory používateľov pre každú z nich:

WordPress

Podpora používateľov WordPress

Pretože WordPress je bezplatný program, na podporu používateľov sa spoliehate na YouTube, fóra a online obsah. Na webe je veľa zdrojov a používatelia prišli na všetko. Len spoločnosť Google potrebuje vašu podporu.

Weebly

Podpora pre weebly

Weebly predstavil určitú telefonickú podporu a poskytujú funkciu živého chatu počas bežných amerických denných hodín. Podpora Weebly sa líši podľa plánu, ale zahŕňa e-mail, live chat, telefonickú podporu a vedomostnú základňu.

Záverečné stanovisko

Tvorcovia webových stránok pre domácich majstrov nie sú preslávení podporou. Navrhnuté ako sebestačné platformy, je ťažké získať skutočne dobrú podporu používateľov. Musíte byť otvorení a ochotní hľadať pomoc na užívateľských fórach a znalostných databázach, aby ste získali čo potrebujete. Spoločnosť Google je opäť neuveriteľným zdrojom informácií o výsledkoch týkajúcich sa konkrétnej úlohy, ktorú sa snažíte splniť, buď pre WordPress alebo Weebly..

Odporúčania týkajúce sa používania Weebly a WordPress

odporúčania

Aj keď systém WordPress CMS aj webový tvorca webu Weebly dokážu vyhovieť potrebám každého, kto potrebuje webovú stránku, každá spoločnosť vyhlasuje za svoju platformu konkrétne publikum..

WordPress

Pre koho sa WordPress odporúča?

WordPress uvádza tých, ktorí chcú vytvárať krásne webové stránky, blogy alebo aplikácie. Nie je to začiatočník, pokiaľ nie ste dosť technický. Táto platforma, ktorá je ideálna pre skúsených dizajnérov a programátorov, môže v oblasti webových schopností urobiť čokoľvek. WordPress používa doplnky pre viacjazyčné možnosti.

Weebly

Pre koho je Weebly odporúčaný?

Weebly spomína reštauráciu, učiteľa, webové stránky, webové stránky malých firiem a fotografie, aby vytvoril vysokokvalitné webové stránky, blogy alebo internetové obchody. Weebly, určený pre začiatočníkov, je vhodný pre malé firmy a stredne veľký eCommerce. Weebly ako WordPress používa doplnky pre viacjazyčné možnosti.

Záverečné stanovisko

Získajte všetko, čo potrebujete pre web a ďalšie, s WordPress, ale buďte pripravení naučiť sa laná (pokiaľ už nemáte skúsenosti). Očakávajte, že strávite niekoľko dní až týždeň nastavením webov na WordPress. Získajte všetko, čo potrebujete, bez toho, aby ste na webe Weebly mali veľa doplnkov, a svoje webové stránky zostavte za pár dní (alebo menej). Je ľahké ho nastaviť a ľahko spravovať.

Kľúčové rozdiely medzi weebly a WordPress

Kľúčové rozdiely medzi platformami

Aj keď obe tieto platformy dostávajú vynikajúce recenzie (spolu s niektorými zlými) a majú úžasné sledovanie, každý program prichádza s niektorými kladmi a zápormi, ktoré je potrebné zvážiť:

WordPress

Výhody a nevýhody WordPress

Pros

 • Vysoko populárny medzi sofistikovanými redakčnými systémami
 • Výkonná flexibilita dizajnu, témy, doplnky, widgety a SEO
 • Zadarmo na stiahnutie WordPress; platiť iba za doménové meno a hosting
 • Používa stránky a príspevky na správu informácií
 • Vynikajúce pre elektronický obchod
 • Vynikajúce pre blogovanie
 • Komunita online podpory je obrovská
 • Dokáže zamieňať témy
 • Exportovateľný obsah
 • HTML / CSS priateľské
 • Ľahké pre programátorov

Zápory

 • Preddefinované, responzívne témy stoja navyše
 • Mnoho doplnkov a doplnkov stojí navyše
 • Nie je to jednoduchý drag-and-drop editor (hoci to možno pridať na)
 • Náročné pre začiatočníkov bez skúseností
 • To, čo vidíte, nie je to, čo skutočne dostanete
 • Obmedzená telefonická podpora na hostiteľskej platforme

Weebly

Výhody a nevýhody Weebly

Pros

 • Vysoko popularita sa umiestnila spolu so spoločnosťami Squarespace, Wix a ďalšími tvorcami webových stránok
 • Dobrá flexibilita dizajnu, šablóny motívov a doplnky
 • Dobrý SEO
 • Ľahký drag and drop editor; to, čo vidíte, je to, čo dostanete
 • K dispozícii je bezplatný účet a primerané cenové plány s názvom domény
 • Skvelé pre základné eCommerce
 • Skvelé pre blogovanie
 • Dokáže zamieňať témy
 • Exportovateľný obsah
 • Do istej miery priateľské k HTML / CSS
 • Ľahké pre začiatočníkov
 • Telefonická podpora pri určitých plánoch a veľká komunita podpory

Zápory

 • Témy šablón sú minimalistické
 • Rozhranie je do istej miery obmedzené z hľadiska dizajnu a prispôsobenia (spolieha sa na šablóny)
 • Žiadna e-mailová služba, tvorca bulletinu alebo import blogu
 • Obmedzené z hľadiska pokročilých funkcií, ktoré môže programátor chcieť

Záverečné stanovisko

Výhody a nevýhody týchto možností vytvorenia kvalitnej webovej stránky je trochu ťažké porovnávať, pretože tieto produkty sú v rôznych triedach. WordPress je vysoko-platformový CMS s hostiteľom založený na open source platforme, zatiaľ čo Weebly je jednoduchý hostovaný webový editor pre domácich majstrov..

Obe tieto možnosti však ponúkajú úžasné možnosti, ktoré vyhovujú takmer každému, kto potrebuje webovú stránku. Teraz by malo byť rozhodnutie celkom jasné, ale zabalíme ho.

Záver: Ktorá platforma je pre vás Weebly alebo WordPress najvhodnejšia?

Výber najlepšej platformy

Pokiaľ ide o platformu, ktorú si vyberiete pre budovanie svojej firemnej webovej stránky alebo svojho profesionálneho imidžu, WordPress alebo Weebly vám môžu poskytnúť požadované výsledky. Zatiaľ čo veľa používateľov sa pozerá na funkcie, cenu a možnosti prispôsobenia, v prípade týchto rôznych súprav nástrojov by som sa pozrel na svoje zručnosti a skúsenosti v počítačovom a internetovom prostredí.

WordPress

Dôvody pre výber WordPress

Ak máte skúsenosť, chcete urobiť všetko, čo je v našich silách, aby ste podporili pokročilý web o elektronickom obchode alebo blogovaní a vy ste pochopení kódovania s otvoreným zdrojovým kódom pre maximálnu flexibilitu, vyberte WordPress.

Weebly

Dôvody pre výber Weebly

Ak ste vlastníkom malej firmy alebo blogerom s niektorými počítačovými schopnosťami a chcete rýchlo navrhnúť webovú stránku v ľahko použiteľnom rozhraní s množstvom možností elektronického obchodu, vyberte Weebly. Ak potrebujete, môžete urobiť trochu HTML kódu.

Alternatívy k WordPress a Weebly

Existuje veľa možností, pokiaľ ide o platformy CMS a platformy na tvorbu webových stránok. Tu sú niektorí z najlepších konkurentov:

Hosťovaní tvorcovia webových stránok pre domácich majstrov: Wix, Squarespace

Platformy CMS s vlastným hosťovaním: Drupal, Joomla, Magento

Pre tieto programy existuje veľa návodov, videí a recenzií používateľov. Nájdite si čas a preskúmajte a nájdite platformu, ktorá je vhodná pre vaše zručnosti a pre potreby vašich webových stránok. V prípade týchto dvoch produktov, WordPress a Weebly, sa zdá rozhodnutie veľmi jednoduché, pretože váš počítačový zážitok je pozoruhodný. Dúfame, že táto kontrola pomôže.

Čitatelia, ak máte otázky, nápady alebo nápady, radi by sme sa o vás dozvedeli. Uvedomujeme si, že tieto platformy sa pravidelne menia a vylepšujú a máme otvorené nové informácie. Ak máte osobné skúsenosti s programami WordPress alebo Weebly, zdieľajte ich s nami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map