Top 48 blogov o webovom dizajne Všetci weboví dizajnéri a vývojári musia sledovať

Hľadáte spôsoby, ako vylepšiť svoju hru, pokiaľ ide o vývoj a navrhovanie webových stránok? Niektorí z najlepších svetových odborníkov ponúkajú bezplatné rady a príklady. Túto radu je ľahké nájsť. Uverejňujú to na svojich blogoch.


Ale kto je najlepší? Hľadali sme vás. Tu je zoznam 50 najlepších blogov pre webdesignérov a vývojárov. Povieme vám, čo z každého robí úžasný zdroj. Nájdete tu aj naše tipy na výber 3 článkov, ktoré si musíte prečítať.

1. speckyboy

Napísané: Paul Andrew a jeho tím

speckyboy

Čo nájdete: Blog v štýle časopisu plný návodov, techník a zdrojov. Príspevky pokrývajú návrh a vývoj webových stránok, grafický dizajn a reklamu. Prispievatelia si vyberajú svoje obľúbené štýly dizajnu a povedia vám prečo. Prínosom je, že vidíte, čo je v súčasnosti v oblasti dizajnu webových stránok aktuálne.

Čítate o technológiách, ktoré sú za tým. Články sú napísané pre návrhárov webových stránok na voľnej nohe. Ak sa vám páči to, čo čítate, prihláste sa na odber týždenníka blogu. Je to prehľad užitočných nástrojov a článkov od dizajnérskej komunity.

Čítané články:

sú nasledujúce: @speckyboy

2. Šesť revízií

Šesť revízií

Napísané: Jacob Gube

Čo nájdete: Nenechajte sa zmiasť minimalistickým dizajnom so základným zoznamom titulov na domovskej stránke. Články sú bohaté na grafiku, keď skočíte dovnútra. Jacob a hostia, ktorí píšu príspevok, ich kombinujú s článkami, príručkami a návodmi. Rozbaľovacia ponuka na indexovej stránke sa dostanete do hlavných kategórií. Môžete získať právo na to, čo chcete čítať. Neprehliadnite zadarmo oddiel. Je to poklad užitočných dizajnových prvkov.

Čítané články:

sú nasledujúce: @sixrevisions

3. Zoznam okrem

Zoznam okrem

Napísané:L. Jeffrey Zeldman a jeho tím
Čo nájdete:Dobrý blog potrebuje hlas, ale tento hlas by nemal byť príliš komentovaný. Táto webová stránka našla najkrajšie miesto. Začalo to ako zoznam adries v roku 1997 a nasledujúci rok prešlo na webovú stránku. Inteligentné a zábavné články sa zameriavajú na normy a osvedčené postupy.

Existuje 6 hlavných kategórií tém. Každá je ďalej rozdelená do podkategórií. Oceníte pomoc. Existuje viac ako 1750 článkov. Siahajú od tvrdých technických odporúčaní až po návrhy na opätovné nastolenie tvorivosti.

Čítané články:

sú nasledujúce:@alistapart

4. SitePoint

SitePoint

Napísané:Mark Harbottle a Matt Mickiewicz a ich tím.

Čo nájdeteViac ako 30 ľudí pracuje na tom, aby vám prinieslo obsah, ktorý nájdete na tomto webe. Sú to profesionálni vývojári webových stránok, návrhári a programátori. Uvítali ste hromadu aktuálnych predmetov. Horizontálny pruh v hornej časti vám pomôže dostať sa do konkrétnych kategórií predmetov.

Kliknite na kategóriu a pod ňou sa zobrazí podkategória. Ak ste podnikateľom, ktorý chce prehĺbiť svoje chápanie dizajnu a vývoja webových stránok, choďte sem. Táto webová stránka ponúka tisíce videonávodov a elektronických kníh za členský poplatok.

Čítané články:

sú nasledujúce:@sitepointdotcom

5. Sklad webových zdrojov

Sklad webových zdrojov

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Toto je zbierka väčšinou bezplatných zdrojov na návrh a vývoj webových stránok. Začal ju v roku 2007 Umut Muhaddisoglu. Odovzdal to Bradovi Waylandovi, ktorý tiež riadi DesignM. Webové stránky nie sú ani blogom, ani obľúbeným cieľom online pre všetky veci zadarmo.

Niektoré články sú stručne predstavené. Väčšina vás však dostane priamo k zdroju. Inšpiruje sa tu viac ako 800 000 návštevníkov mesačne. Vyhľadajte podľa kategórie alebo zistite, čo je trendy.

Čítané články:

6. Line25

Line25

Napísané:Iggy

Čo nájdete:ust jedna osoba spravuje tento blog. Má dobré oko na príklady a návody, ktoré vám pomôžu naučiť sa nové techniky. Existujú tri hlavné kategórie. články kategória ponúka recenzie trendov webdizajnu. Existujú aj rozhovory s guru pre návrh webových stránok.

inšpirácie kategória obsahuje „lokalitu týždňa“, ktorá je často založená na téme alebo štýle. návody kategória vyhovuje svojmu názvu a poskytuje používateľom WordPress veľa pomoci.

Čítané články:

sú nasledujúce: @ line25blog

7. Smashing Magazine

Smashing Magazine

Napísané: Vitaly Friedman

Čo nájdete:Pripojte sa k viac ako 181 000 ľuďom, ktorí sa zaregistrovali do e-mailového spravodajcu. Potom sa pozrite na komplexnú kolekciu zdrojov dizajnu na tejto stránke. K dispozícii je 6 hlavných kategórií a každá z nich má kurátora. Získate tipy, triky a nápady kódovanie.

Naučte sa princípy webdizajnu a objavte inšpiratívne príklady v dizajne. Držte krok s novými postupmi v roku 2007 Mobilné. Poučte sa z tutoriálov alebo získajte zdroje zadarmo v systéme Windows 7 grafika. Dodržiavajte osvedčené postupy pre Dizajn UX. K dispozícii je dokonca aj kategória WordPress.

Čítané články:

sú nasledujúce: @smashingmag

8. Ďalší web

Ďalší web

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Toto je jedna z najväčších online publikácií na svete. Nájdete tu najnovšie správy o webdizajne a vývoji, ale témy idú ďalej. tvorivé kategória ponúka užitočnú zbierku článkov o webdizajne a vývoji.

Nájdete tu aj príbehy o nových spusteniach a aktualizáciách softvéru odpálenie kategórie. A viete, čo hovoria o všetkej práci a bez hry. Keď je čas na prestávku, zamierte do rozptýliť.

Čítané články:

sú nasledujúce: @TheNextWeb

9. Blok kreatívy

Blok kreatívy

Napísané: Dan Oliver a jeho tím

Čo nájdete: Na tomto webe je množstvo poznatkov, kreatívnych tipov a inšpirácií. Nájdete tu tiež články o 3D vykresľovaní, audiovizuálnych produktoch a budovaní značky. Ak hľadáte pomoc pri návrhu alebo vývoji webových stránok, zostaňte na webe hlavná kategória.

Zhromažďuje najnovšie príspevky pre vás, s najnovšími na vrchu. Creative Bloq je súčasťou Budúca skupina. Má tiež webové stránky pre hudbu, zábavu a technológie vo Veľkej Británii.

Čítané články:

sú nasledujúce: @CreativeBloq

10. Hongkiat

Hongkiat

Napísané: Hongkiat Lim a jeho tím

Čo nájdete: Táto webová stránka je obľúbená pre dizajnérov, blogerov a vývojárov. Redakčný tím riadi najmodernejšiu zbierku tipov, trikov, návodov a nástrojov. K dispozícii je tiež primeraná rovnováha článkov o miniaplikáciách, aplikáciách a nových technológiách.

Horizontálna navigácia v hornej časti webu má prístup k hlavným kategóriám stránok. Váš hlavný záujem bude Design / Dev. Ak ste zaneprázdnení, zaregistrujte sa do denného e-mailu.

Čítané články:

sú nasledujúce: @hongkiat

11. Design Shack

Design Shack

Napísané: David Appleyard a jeho tím

Čo nájdete: Naučiť sa navrhovať a vyvíjať webové stránky pomáha, keď máte inšpiráciu. To je to, čo tento blog robí najlepšie. Je to ukážka dizajnu. Články vás naučia techniky, takže môžete urobiť to isté pre svoj web.

Dve z hlavných kategórií vás zavedú do kolekcií príkladov dizajnu. Galéria. Ak ste zaneprázdnení, zaregistrujte sa do denného e-mailu.kategória umožňuje zvoliť hlavnú farbu, ktorú chcete pri vyhľadávaní zobraziť. Najnovšie príspevky nájdete pod články kategórie.

Čítané články:

sú nasledujúce: @designshack

12. DESIGNTaxi

DESIGNTaxi

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Táto webová stránka získala veľkú chválu od viac ako návštevníkov. Časopis Forbes ho nazýva jedným z 5 najlepších webov, ktoré udržujú krok s tvorivosťou a dizajnom. Obsah, ktorý nájdete, je viac ako len články o dizajne a vývoji webových stránok.

Nemusí sa stať vaším najlepším výberom zdrojov, ale nikdy vás nebude inšpirovať. Najlepším spôsobom, ako nájsť najnovšie články o dizajne a vývoji webových stránok, je použitie funkcie vyhľadávania. Je v hornej časti stránky.

Čítané články:

sú nasledujúce: @designtaxi

13. David Walsh

David Walsh

Napísané:David Walsh

Čo nájdete:David Walsh je bloger, rečník a webový vývojár. 30-niečo softvérový inžinier pochádza z Madisonu vo Wisconsine. Pomocou svojho blogu vydáva informácie a návody o vývoji webových stránok. Davidove články vám veľmi nepomôžu s dizajnom.

Jeho písanie o technickej stránke je však ľahko zrozumiteľné. Predmety spadajú do širokých kategórií, ale indexuje všetko. Môžete spustiť vyhľadávanie v hornej časti hlavnej stránky a zistiť, či napísal niečo, čo vás zaujíma.

Čítané články:

sú nasledujúce: @davidwalshblog

14. Enovato Tuts+

Enovato Tuts +

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Toto je len jedna z oblastí spoločnosti Enovato, ktorá je popredným trhom pre kreatívne prostriedky. Do ekosystému Enovato prispieva online komunita s viac ako 6 miliónmi ľudí. V oblasti Tuts + nájdete knižnicu s viac ako 21 000 bezplatnými programami.

Samostatne existuje viac ako 700 video kurzov. Najlepšie miesto na nájdenie webdesignu a vývojovej pomoci je smerovanie k internetu kompletný index. Vyžaduje sa prístup do celej knižnice zápis na bezplatnú skúšobnú verziu.

Čítané články:

sú nasledujúce: @tutsplus

15. OneExtraPixel

OneExtraPixel

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Táto webová stránka je zo Singapuru. Zamestnanci zhromažďujú a zdieľajú užitočné tipy, návody a zdroje. Účtujú sa za „digitálne ihrisko“. Pochopením niečoho pochopíte. V rámčeku v hornej časti hlavnej stránky sa zobrazujú články, ktoré sú v súčasnosti trendy.

Rozbaľovacia ponuka v ľavom hornom rohu ponúka pohodlný spôsob navigácie. Použite ho na vyhľadanie konkrétnych oblastí záujmu. OXP nie je tak štedrý s freebies ako iné stránky. Je to preto, že ich cieľom je kvalita.

Čítané články:

sú nasledujúce:@onextrapixel

16. Stoyan je phpied

Stoyan je phpied

Napísané:Stoyan Stefanov

Čo nájdete:Zoznámte sa s touto webovou stránkou a získajte informácie a zdroje na vývoj webových stránok. Informácie získate od kvalifikovaného odborníka. Stoyan je autorom 4 kníh. Jedna vec, ktorú na tomto blogu nenájdete, je veľa grafiky. Je to preto, že Stoyan je hlavne o kóde.

Nájdete užitočné príklady kódu, ktorý sa použije na vývoj webových stránok. Nie je to plodný plagát, ale aj jeho články z predchádzajúcich rokov sú stále užitočné.

Čítané články:

sú nasledujúce:@stoyanstefanov

17. WebAppers

WebAppers

Napísané:Ray Cheung

Čo nájdete:Tvorca tejto webovej stránky má dobré miesto. Online sú stovky tisíc zdrojov. Kto má čas sa pozrieť? On a jeho prispievatelia si vyberajú to, čo považujú za najlepšie zdroje. Nájdete tu usporiadanú kolekciu bezplatných ikon, fotografií a písiem.

Objavíte tiež komponenty Javascript a Ajax, ako aj doplnky webových stránok. V pravej časti hlavnej stránky nájdete tabuľky, ktoré zobrazujú kategórie a témy.

Čítané články:

sú nasledujúce: @webappers

18. Navrhnite si cestu

Navrhnite si cestu

Napísané:Bogdan Sandu

Čo nájdete:Dizajn webových stránok je vášňou Bogdanovej. Píše o tom tu na svojom blogu. Poukazuje na jednoduchý a priamy jazyk. Bogdan rozdelí svoje príspevky do 5 kategórií na navigačnej lište v hornej časti hlavnej stránky. Nižšie uvádza svoje posledné príspevky.

Keď zdieľa a prostriedky, Bogdan si vyžaduje čas, aby vysvetlil prečo, a on vám dá príklady, ako ho môžete použiť. Môžete sa prihlásiť na odber jeho týždennej aktualizácie e-mailu.

Čítané články:

sú nasledujúce: @boogiesbc

19. Dom na strome

Dom na strome

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Zakladatelia tejto webovej stránky sa domnievajú, že technologické vzdelávanie by malo byť dostupné pre všetkých. Ponúka viac ako 220 online kurzov. Úplný prístup na web vyžaduje platené členstvo, ale môžete sa zaregistrovať na bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu.

Prejdite od nulových znalostí k vytvoreniu kompletnej webovej stránky s touto vzdelávacou webovou stránkou. K dispozícii je tiež obsah pre odborníkov, ktorí chcú posunúť svoje zručnosti na vyššiu úroveň. Prezrite si kurz knižnica pre online kurzy, ktoré zodpovedajú vašim potrebám.

Čítané články:

sú nasledujúce: @dom na strome

20. Webmonkey

Webmonkey

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Toto je Wired dcérska spoločnosť. Príbehy o dizajne a vývoji webových stránok si našli cestu na webmonkey. Štyri hlavné kategórie sa členia ďalej, aby vás nasmerovali na články. Časť v hornej časti na pravej strane hlavnej stránky obsahuje výbery najlepších.

Prejdite do referenčnej kategórie, kde nájdete užitočné informácie. Sú vytvorené, aby vám umožnili vystrihnúť a prilepiť kód, ktorý potrebujete pre svoj web.

Čítané články:

sú nasledujúce:@webmonkey

21. 24 spôsobov

24 spôsobov

Napísané: Drew McLellan a viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Váš prvý dojem z tohto blogu môže byť: „Nie je nič aktuálne!“ 24 spôsobov uverejňuje každý rok iba 24 dní. Drew McLellan začal túto každoročnú tradíciu už v roku 2005. Rozhodol sa blogovať o tom, čo nazýva „adventný kalendár pre geekov“.

Každý deň v decembri má blog každý deň 24 dní denný príspevok o webdizajne a vývoji. Všetko, čo nájdete, má dátum predchádzajúceho roka. Sú to predpovede na budúci rok. Ak chcete zobraziť ponuku archívov, prejdite do rozbaľovacej ponuky v pravom hornom rohu.

Čítané články:

sú nasledujúce:@ 24ways

22. eJohn

eJohn

Napísané: John Resig

Čo nájdete:Možno ide o osobný blog Johna, ale je to všetko o vývoji webových stránok. Je inžinierom spoločnosti hhanská akadémia a tvorca jQuery Knižnica jazyka JavaScript. John napísal dve knihy. Techniky JavaScriptu a Tajomstvo JavaScript Ninja.

Najlepším spôsobom, ako oceniť zdroje na tejto webovej stránke, je prechádzať príspevky. Je to tiež jediný spôsob. John neponúka kategórie tém ani funkciu vyhľadávania. Vidíte, na čo ešte čaká, ak na neho skočíte Hlavná stránka.

Čítané články:

sú nasledujúce:@jeresig

23. FROMDEV

FROMDEV

Napísané: Sachin

Čo nájdete:Toto je ďalší osobný blog. Sachin hovorí, že dôvodom, prečo bloguje, je zdieľanie vedomostí so svojimi spolupracovníkmi. Vaša odmena je zbierka článkov s odkazmi na iné zdroje. Sachin odpovie, ak zanecháte komentár k príspevku. Kategórie predmetov sú rozbaľovacie ponuky.

Na hlavnej stránke je časť, kde môžete zistiť, na ktoré články sa dostáva pozornosť. Ak ste na dobrodružstvo, použite Prekvap ma odkaz.

Čítané články:

sú nasledujúce:@FromDev

24. viget

viget

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Vigetový blog je miestom, kde sa tento tím vývojárov a dizajnérov webových stránok delí o svoju múdrosť. Vo vigete je veľký tím, takže články ponúkajú širokú škálu informácií. Táto webová stránka ich zaraďuje do 5 hlavných kategórií.

Najnovšie príspevky sa objavia na titulnej stránke. Každý článok končí odporúčaným odkazom, aby ste sa dozvedeli viac o téme. Ak sa vám príspevok páči, nájdete tiež odkaz na ďalšie informácie od autora.

Čítané články:

sú nasledujúce: @viget

25. Stena Web Designera

Stena Web Designera

Napísané:Nick La

Čo nájdete:Nick nie je plodný blogger. Je to pravdepodobne preto, že Nick tiež beží N.Design Studio, Themify, IconDock, a Najlepšia webová galéria. Keď uverejní aktualizáciu na Web Designer Wall, jedná sa iba o návrh webových stránok. Je to užitočné úložisko tutoriálov a nápadov pre inšpiráciu.

Čítané články:

sú nasledujúce: @nickla

26. Digitálna telepatia

Digitálna telepatia

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Štýlový! Je to jediné slovo, ktoré zhŕňa blog od tohto produktu a od firmy dizajnérskej spoločnosti UX. Dizajnéri sa dozvedeli, čo ovplyvňuje rozloženie a funkciu blogu. Každý príspevok vás bude vzdelávať a inšpirovať. Je to všetko o jednoduchých riešeniach zložitých problémov.

Z oblasti digitálnej telepatie sa toho treba veľa naučiť. Kategórie vám pomôžu nájsť konkrétne témy. Preskúmajte, čo spoločnosť Digital Telepathy nazýva „Zoznam čítaní“. Je to ich odporúčanie najvyšších príspevkov.

Čítané články:

sú nasledujúce: @dtelepathy

27. Designrfix

Designrfix

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Je to všetko o zdieľaní pre túto skupinu prispievateľov blogov. Ich cieľom je vytvoriť komunitu, ktorá bude o dizajne menej sebecká. Každý príspevok je premyslenou pomocou techniky a inšpirácie. Nie je žiadnym prekvapením, že inšpirácie kategória má najviac obsahu.

Deals kategória obsahuje viac ako ponuky softvéru na navrhovanie a vývoj webových stránok. Choďte tam a uvidíte, čo je podivné a nové. Oblasť na pravej strane hlavnej stránky zobrazuje, čo je trendy.

Čítané články:

sú nasledujúce:@Designrfix

28. Kniha dizajnu webu

Kniha dizajnu webu

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Táto webová stránka založená na blogoch ponúka najnovšie správy a recenzie nástrojov na návrh a vývoj webových stránok. Zatiaľ čo niektoré príspevky sú propagačné akcie, recenzia kategória ponúka čestné hodnotenia softvéru. Môžete získať výhody a nevýhody CMS na vašom užšom zozname.

Podkategória nástrojov vám poskytuje informácie o tom, čo programátori používajú na to, aby zostali produktívni. Zamierte na Podkategória portfólia keď potrebujete inšpiráciu pre dizajn.

Čítané články:

sú nasledujúce:@webdesignledger

29. Depozit webdesignera

Depozit webdesignera

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Na tomto webe sa veci neustále zväčšujú a zlepšujú. Blog sa zameriaval na správy, techniky a zdroje webdizajnu. Teraz je rozšírená o komplexné centrum obsahu. Takmer 750 000 predplatiteľov smeruje sem, aby našli nástroje, oznámenia produktov a veľa bezplatných služieb.

Prejdite na obsah návrhu a vývoja pomocou hlavného odkazu na kategóriu Blog v hornej časti. zadarmo sú vedľa toho. Web Designer Depot má veľké videoknižnica rozhovorov, konferenčných rozhovorov a tutoriálov.

Čítané články:

sú nasledujúce:@DesignerDepot

30. Pretečenie kreatívy

Pretečenie kreatívy

Napísané:Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: „Kreatívne“ je súčasťou jeho názvu. Táto webová stránka sa viac prikláňa k dizajnu. Najlepšie mená v teréne zdieľajú rady v užitočných článkoch. Je toho veľa návody kategórie. Nájdete podrobné pokyny na vytvorenie vizuálnej mágie pre svoj web.

Zamierte na archív nájsť niečo, čo nemôžete nájsť. Kreatívne pretečenie udržuje všetko darčeky na jednom mieste. Sú oddelené od internetu zadarmo.

Čítané články:

sú nasledujúce:@creativeofblog

31. JUST Creative

JUST Creative

Napísané: Jacob Cass

Čo nájdete:Zakladateľ spoločnosti JUST Creative používa svoj osobný blog na rozhovor o dizajne webových stránok. Zverejňuje príspevky, keď cestuje po svete ako digitálny nomád. Nájdete tu niekoľko článkov o vývoji webových stránok.

Pamätajte však, že Jacob je dizajnérom. Vie o čom hovorí. Jacob získal veľa ceny za dizajn. Na navigáciu v príspevkoch nepoužíva kategórie. Najlepším riešením je použiť vyhľadávacie okno na nájdenie predmetov.

Čítané články:

sú nasledujúce:@justcreative

32. Vandelay dizajn

Vandelay dizajn

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Na dosiahnutie úspechu vášho podnikania vyžaduje správne nástroje. Táto skupina dizajnérov využíva svoje blogové príspevky na vzdelávanie a informovanie. Príspevky zdieľajú dizajnové správy a trendy. Na webovej stránke nájdete aj tisíce grafických návrhov. Mnoho, ale nie všetky, sú zadarmo.

Ak potrebujete tému WordPress, môže to byť web, ktorý ste dúfali našli. Oni majú na stiahnutie zadarmo. Posledné príspevky sa na hlavnej stránke prezentujú v podobe dlaždíc.

Čítané články:

sú nasledujúce: @VandelayDesign

33. Švajčiarska slečna

Švajčiarska slečna

Napísané: Tina Roth Eisenberg

Čo nájdete: Tina prispieva do tohto blogu od roku 2005. Začínala pre ňu ako vizuálny archív, ale stala sa populárnym online denníkom o dizajne. Táto webová stránka získava viac ako 1 milión jedinečných návštevníkov mesačne. Tina nepoužíva kategórie tak, ako to robia iné webové stránky v oblasti dizajnu a vývoja.

V hornej časti hlavnej stránky má filter. Je užitočné poznať, ako pristupuje k subjektom. Budete chcieť použiť jej vyhľadávacie okno na vyhľadanie konkrétnych tém.

Čítané články:

sú nasledujúce: @swissmiss

34. instantShift

instantShift

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Jediný problém, ktorý môžete mať s touto webovou stránkou, je rozhodnutie o tom, kde začať. Neustále sa pridávajú nové zdroje. Dobrou správou je, že v hornej časti je navigačná lišta kategórie, ktorá vás posúva správnym smerom.

Ak niečo nenájdete, choďte tu nájsť aktuálne aktívne kategórie. Nájdete tu tiež obľúbené značky používané na klasifikáciu článkov. Odkazy budú filtrovať príspevky za vás. Prispievatelia tohto webu majú príbuzný vzťah so službou WordPress. Nájdete to kategórie zabalené s predmetmi.

Čítané články:

sú nasledujúce: @instantshift

35. Od severu

Od severu

Napísané: Daniel Nelson

Čo nájdete: Danielov blog pokrýva a propaguje inšpirujúcu kreatívu z celého sveta. Bol na tom od roku 2009. Na hlavnej stránke tohto webu vás pozdravia dlaždice na svoje posledné príspevky. Navigácia v rozbaľovacej ponuke zhora vás prevedie konkrétnymi témami.

Daniel sa neznepokojuje jeho odkazom na zdroje. Je tiež priehľadný. Ak ide o pridružené spojenie, označí to ako také. Ďalšia užitočná zbierka odkazov na jeho príspevky spočíva v dolnej časti hlavnej stránky.

Čítané články:

sú nasledujúce: @fromupnorth

36. DesignM.ag

DesignM.ag

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Webová stránka sa venuje dizajnu s príspevkami z celého sveta. K dispozícii je tiež galéria dizajnu. Iné webové stránky sa vás môžu pokúsiť presvedčiť množstvom. DesignM.ag preferuje zníženie tam a dodať kvalitu.

Existuje niekoľko článkov, ale sú dôkladné. Návrhári ocenia hlavnú stránku webu. Inteligentne využíva viacfarebné zmesi na zvýraznenie posledných príspevkov.

Čítané články:

sú nasledujúce: @DesignMagTweets

37. Dizajn Inštrukcie

Dizajn Inštrukcie

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Šesť revízií Zakladateľ Jacob Gube založil túto webovú stránku so svojím bratom Isaacom Gubeom. Majú silnú základňu pravidelných prispievateľov. Existujú návody a recenzie. Články sa zameriavajú na témy na základných úrovniach. Toto je dobrý zdroj, ak práve začínate.

Mnoho článkov sú návody. Vzdelanie je pre bratov silnou témou. Webové stránky prostriedky kategória ponúka dizajnové nástroje, ktoré obsahujú aj jednoduché pokyny.

Čítané články:

sú nasledujúce: @designinstruct

38. Dizajn Envy

Dizajn Envy

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Táto webová stránka je zbierka nápadov na dizajn. Je kurátorom členov Profesijné združenie dizajnu (AIGA). Denné príspevky blogu každý týždeň vytvára iný prispievateľ.

Návštevníci webových stránok môžu čítať príspevky a hlasovať, aby ich propagovali. Tu nenájdete návody ani zdroje. Nájdete tu vynikajúce koncepcie dizajnu. Design Envy je vizuálny sviatok určený pre inšpiráciu.

Čítané články:

sú nasledujúce: @AIGAdesign

39. David Airey

David Airey

Napísané: David Airey

Čo nájdete:Davidov osobný blog je o živote dizajnéra. Rovnako ako mnoho blogov tohto druhu neexistuje navigácia na nájdenie predmetov alebo kategórií. Pozývame vás, aby ste sa rozprávali s Davidom, keď hovorí o práci v oblasti dizajnu.

Niekedy je to recenzia. Inokedy je to vhľad. Vrhá niekoľko odkazov na zdroje. Budete ich musieť hľadať. Oplatí sa ich nájsť.

Čítané články:

sú nasledujúce: @DavidAirey

40. Spoon Graphics

Spoon Graphics

Napísané: Chris Spooner

Čo nájdete:Chris sa pri svojom osobnom blogu drží iba troch vecí. Zverejňuje príspevky tutoriály ktoré vám ukážu, ako vytvoriť vzory a špeciálne efekty, ktoré zdieľa. Ponúka zadarmo aby vám pomohol byť produktívnejší. A píše články vysvetliť teóriu rôznych tvorivých žánrov.

Niektoré z jeho tutoriálov sú videá. Dostal ich do samostatná kategória. Niektoré z jeho zdrojov vyžadujú platené členstvo. Chris uverejnil na svojom blogu od roku 2007. Je to obrovské archív.

Čítané články:

sú nasledujúce: @chrisspooner

41. Codrops

Codrops

Napísané: Manoela IIic a Pedro Botelho a ich tím

Čo nájdete:Manoela a Pedro veria, že by ste mali každý deň posúvať hranice svojich webových stránok. Hľadajú inovatívne nápady a potom ich menia na príspevky. Nájdete tu trendy a techniky článkov. Ak ide o techniku, nájdete návod na použitie.

Výsledkom je vzrušujúca zmes zdrojov pre návrh a vývoj webových stránok. Codrops preferuje volanie bezplatných šablón svojich webových stránok “plány.„Balia aj súvisiace zdroje v oblasti s názvom“kolektívne.”

Čítané články:

sú nasledujúce: @codrops

42. UX Booth

UX Booth

Napísané: Matthew Kammerer a David Leggett a ich tím

Čo nájdete:Táto webová stránka má jedno zameranie. Publikuje články o používateľských skúsenostiach (UX). Úroveň písania obsahu je určená pre tých, ktorí majú málo alebo žiadne pozadie. Naučíte sa základy a objavíte najlepšie postupy. 9 kategórií zachytáva všetky zahrnuté témy.

Sú farebne odlíšené a prístupné z niekoľkých oblastí na webe. Register vám poskytuje úplný zoznam článkov. Dobrý web UX je rozhodujúci. Táto webová stránka je zlatou informáciou.

Čítané články:

sú nasledujúce: @codrops

43. designmodo

designmodo

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:„Modo“ je talianske a španielske slovo „method“. Filozofiou tejto webovej stránky je, že existuje „metóda“ zvukového dizajnu. Články, ktoré s vami zdieľajú, to odzrkadľujú. Pomocou navigácie v hornej časti hlavnej stránky môžete prejsť na kategóriu záujmu. Navrhuje tiež internetový obchod. Nájdete tu kompletné balíčky vytvorte si svoj web.

Čítané články:

sú nasledujúce:@Designmodo

44. Co.Design

Co.Design

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Rýchla spoločnosť vlastní túto webovú stránku. Sú poprednou svetovou progresívnou značkou obchodných médií. Co.Design je odnož, kde nájdete novinky o dizajne a vývoji webových stránok. Fast Company sa nebojí byť kontroverzná. Autori blogových príspevkov hovoria svoj názor. Je toho veľa, čo sa treba naučiť a energické rozloženie webovej stránky vás udrží baviť.

Čítané články:

sú nasledujúce:@FastCoDesign

45. Moz

Moz

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete:Hlavnou činnosťou spoločnosti je optimalizácia vyhľadávacích nástrojov. Väčšina blogu Moz je o SEO. Dizajnu a vývoju webových stránok sa však venuje špecifická oblasť. Články skúmajú témy s úplnosťou, ktorú inde nie je ťažké nájsť. Sú plné grafiky a odkazov na ďalšie príklady.

Na konci každého príspevku je zoznam podobných príspevkov Moz. Pokračujte po vyčerpaní kategórie Dizajn. Zvyšok vám tiež pomôže vylepšiť vaše webové stránky.

Čítané články:

sú nasledujúce:@Moz

46. 1stwebdesigner

1stwebdesigner

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: skupina profesionálnych dizajnérov prevádzkuje túto webovú stránku. Sú tiež zodpovední za Themeco Téma WordPress. Bloggeri zdieľajú svoje odborné znalosti a zručnosti v priebežnej sérii príspevkov. Články nie sú kategorizované, ale povinné vyhľadávacie okno je v hornej časti hlavnej stránky.

Výukové programy vám vopred ukážu potrebné zručnosti a koľko času bude trvať, kým sa dokončí. Ak ste na zoznamoch veľké, je ťažké nájsť blog, ktorý obsahuje menej ako 50 zdrojov pre daný predmet. Mnohé z nich zahŕňajú 200 a viac.

Čítané články:

sú nasledujúce:@ 1stwebdesigner

47. Tripwire Magazine

Tripwire Magazine

Napísané: Lars Vraa a viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Ak si myslíte, že by ste nikdy nemali prestať zlepšovať svoje webové stránky, tento blog je vaším novým najlepším priateľom. Prispievatelia sa zhodujú v tom, že zlepšenie webových stránok je nikdy nekončiacou úlohou. Poskytujú tipy na vývoj a vývoj pre začiatočníkov aj expertov.

Lars umožňuje čitateľom hlasovať o príspevkoch. Potom zvýrazní najobľúbenejšie články na hlavnej stránke. Preskúmajte objekty vo svojom voľnom čase pomocou navigačného panela kategórie hore.

Čítané články:

sú nasledujúce: @tripwiremag

48. Časopis webových stránok

Tripwire Magazine

Napísané: Viacerí prispievatelia

Čo nájdete: Web je vizuálne médium. Obrázky sú všetko. Tento blog predstavuje množstvo článkov o tom, ako zabezpečiť, aby vaše webové stránky vyzerali čo najlepšie. Ak máte málo času a chcete sa dostať alebo odobrať z predmetu za pár minút, urobte z časopisu Website pravidelnú návštevu..

Zdroje webu idú nad rámec návrhu a vývoja. Každá oblasť je nastavená ako kanál. Vertikálna navigácia je na hlavnej stránke na pravej strane.

Čítané články:

sú nasledujúce: @WebsiteMagazine

Trvá to Blogger

Najlepšie informácie o blogovaní pochádzajú od ľudí, ktorí prevádzkujú úspešné blogy. Blogeri sú veľkorysí. Baví ich zdieľanie diel a chcú, aby to pre vás fungovalo.

Blogy sú interaktívne. Spätná väzba a komentáre podporujú ich úspech. Nezabudnite týmto vlastníkom blogu povoliť alebo použiť niečo, čo zverejnili.

Je tu ešte jeden posledný krok. Zaplatiť dopredu. Čo ste sa naučili, že môžete zdieľať s ostatnými blogermi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map