38 expertov na webový dizajn zdieľajú svoje najlepšie tipy, ako si vybrať najlepší webový tvorca

Vo svete, ktorý podľa všetkého dominuje WordPress, sme preukázali, že existuje mnoho ďalších možností na vytvorenie ohromujúceho webu. Tvorcovia webových stránok sú vynikajúcim riešením pre majiteľov firiem, ktorí chcú mať online prítomnosť. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli vypočuť 38 webových dizajnérov, aby sme to zistili.


Aký je najlepší hostený nástroj na tvorbu webových stránok na vytvorenie webovej stránky pre malé firmy a prečo ju odporúčate?

Pozrime sa, aké sú výhody každého tvorcu webových stránok.

João Pedro Carvalho

João Pedro Carvalho

~ João Pedro je brazílsky webový dizajnér a jeden zo spoluzakladateľov spoločnosti Fix Up Brasil.

Na trhu nie je žiadny tvorca webových stránok, ktorý dokáže urobiť všetko pre vás. Neexistuje webový tvorca, ktorý by naň dal jednoducho vložiť svoje fotografie a úlohy, a automaticky pre vás vytvorí perfektný web. Každý tvorca webových stránok bude mať učiacu sa krivku, ktorá môže byť väčšia, ako ste očakávali.

Pre každú z nich nie sú takí optimalizovaní vyhľadávacích nástrojov SEO, ako ich inzerujú. Musíte vedieť niečo o dizajne a o tom, ako veci dobre spravovať, aby ste mohli vytvoriť skvelý web.

Myslím, že zákazníci by mali zistiť, ktorý staviteľ sa im najviac páči – to je pre nich najjednoduchšie. Každá z nich má svoje vlastné nástroje a funkcie. Sú od seba odlišné a môžu pracovať odlišne.

Môj výber tvorcu webových stránok je Wix.com

Myslím si, že je to najlepšie pre niekoho, kto chce pre svoju firmu svoj prvý web. Je to lacné, ľahké a rýchle. Ak sa pokúsite najať spoločnosť na výrobu webových stránok pre vás, bude to stáť veľa a môžu vám web dodať o niekoľko mesiacov..

Wix je na rovnakej úrovni so všetkými najnovšími dizajnovými trendmi a technológiami. Vždy, keď je vo svete marketingu niečo nové, Wix je vždy na ňom. Vždy sa pridávajú nové funkcie. Nemyslím si, že ostatné platformy majú tím pre výskum a vývoj, ktorý má Wix a ktorý dodáva funkcie, ktoré trh vyžaduje.

Noví používatelia si môžu vybrať kategóriu zamestnania alebo firmy, s ktorou sa zaoberajú. Pre každé odvetvie existujú šablóny. Môžete pridať, čo chcete. Vyberáte farby, text a obrázky. Ak nie ste spokojní, môžete si vybrať inú šablónu. Môžete začať ďalšiu. Môžete mať toľko, koľko chcete. Ak stále nie ste spokojní, najlepšie je vybrať si Wix Pro, ktorý to urobí za vás.

Majú veľkú podporu pre svojich zákazníkov. Na väčšinu otázok, na ktoré ste odpovedali, ste vo fóre. Ak máte otázku, ktorá nie je na fóre, odpoveď od spoločnosti Wix trvá 10 až 24 hodín. Niekedy je to automatická odpoveď. Ak je to tak, pošlú to tímu Wix a budú vám odpovedať správne.

Bohužiaľ, Wix nemá dobré meno na trhu dizajnov v Brazílii. Keď hovoríte, že web je zabudovaný vo formáte Wix, ľudia sa naňho zamračili, pretože si myslia, že to nebude veľmi dobrý web. Ľudia sú však ohromení vecami, ktoré môžete pomocou Wix urobiť.

Ak ukážem nejaké návrhy a poviem im, že je to od spoločnosti Wix, vždy na mňa urobia dojem. Nejde o platformu, ktorú používate, ale o to, čo s ňou môžete urobiť. Ak chcete, môžete maľovať Mona Lisu pomocou programu Microsoft Paint (a niektorí ľudia to urobili!)

Niekto, kto chce kompletnú profesionálnu webovú stránku a ktorý má rozpočet na zostavenie kompletnej webovej stránky, by sa mal vyhnúť vývojárom Wix a iným tvorcom webových stránok. Mám však niektorých klientov, ktorí by mali rozpočet na to, aby zaplatili niektorým agentúram, aby im vybudovali skvelú webovú stránku mimo Wix. Rozhodli sa však použiť Wix, pretože sa nechcú pripojiť k agentúre. Chcú zmeniť informácie a urobiť to sami. Nechcú sa spoliehať na inú spoločnosť, len aby urobili jednoduché zmeny. Je lepšie používať Wix.

Nevýhody:

Postupne sa Wix spomaľuje. Pri spustení stránky Wix to bude veľmi rýchle. Ale ak má príliš veľa stránok alebo ak sa obsah začína zväčšovať, s väčším počtom fotografií a videí, webové stránky Wix sa začínajú veľmi spomaľovať. Začíname sa stať neznesiteľným až vtedy, keď budete musieť svoje stránky rozdeliť na dve časti, aby sa stránka nenačítala toľko času na načítanie. Je to veľmi frustrujúce. Je to backendový problém Wix.

Olya Blacková

Olya Černitsyna

~ Olya má viac ako desaťročné skúsenosti s marketingom. Je webovou a grafickou dizajnérkou, ktorá vytvorila takmer 100 webových stránok v rôznych odvetviach, jazykoch a štýloch.

Odporúčam platformu Wix pre malé podniky, pretože to vám umožní vytvoriť vynikajúci, moderný a profesionálny web za jeden deň doslova. Dovoľte mi zdieľať výhody Wix krok za krokom

1krát

Je nevyhnutné, aby boli všetky podniky na trhu včas. Nikto nechce tráviť týždne alebo mesiace budovaním webových stránok. Wix je predovšetkým o šetrení času.

2. Dizajn

Šablóny alebo prázdne? Ak neviete, čo chcete, ponúkame vám stovky skvelých šablón od profesionálnych dizajnérov, v ktorých sa zohľadňujú všetky aspekty marketingu a použiteľnosti. Ak viete, čo chcete, môžete vytvoriť od nuly všetko, čo chcete. Môžete nahrať akýkoľvek obrázok, video, akékoľvek písmo, použiť skvelú animáciu.

3. Žiadne kódovanie

Systém drag and drop uľahčuje tento proces. Navyše nemusíte hľadať webového vývojára, za svoju prácu nemusíte platiť peniaze navyše, nemusíte čakať. Pretože medzi vami a vašimi webovými stránkami nie je žiadna prekážka. Možno budete potrebovať Wix Pro, ��

4. SEO

Wix prešiel celú cestu od SEO nepriateľsky k SEO priateľský web staviteľ. Skutočne tento problém veľa vylepšovali. Teraz je to absolútne priateľské k SEO a všetky moje projekty to dokazujú

5. Lepšie každý deň

V spolupráci s Wixom viem, že sa pýtali a počúvali svojich používateľov, pravidelne vylepšujú platformu. Medzi „včerajšou Wix“ a „zajtra Wix“ vždy existuje veľké zlepšenie.

6. Viac ako len tvorca webových stránok.

Mať web s Wixom je omnoho viac než len webové stránky. Je to veľmi silný marketingový nástroj, všetko v jednom. Máte zoznam kontaktov so zákazníkmi, ktorý je automaticky nastavený pre všetkých návštevníkov, ktorí vám písali prostredníctvom vášho webu, ktorí si zakúpili č.

Môžete vytvárať úžasné e-maily a posielať ich všetkým svojim kontaktom. Pre každú firmu je toho omnoho viac (reštaurácie, hotely, online rezervácie atď.). Nepotrebujete na to žiadny nástroj pre tretiu časť, všetko poskytuje spoločnosť Wix a môže sa používať zadarmo.

7. Obrovská bezplatná fotografická banka

Wix má veľkú fotografickú banku, ktorá je úplne zadarmo. Všetky obrázky sú profesionálne a krásne. Táto knižnica fotografií vždy rastie. Môžete však použiť aj ďalšiu slávnu zabudovanú fotografiu, nie zadarmo, ale so špeciálnou cenou

8. Všetky posledné trendy na webe sú k dispozícii

Áno, Wix chce, aby ich webové stránky boli „najmodernejšie“. Paralaxa, video pozadie, kinematografia, animácie, skvelé písma … všetko je tu k dispozícii

9. Pravidelné špeciálne ponuky

Pri každej príležitosti si môžete kúpiť ročný program so zľavou 50%. Navyše získate bezplatnú doménu a darčekové poukazy na službu Google Adwords.

10. Mobilná verzia

Každá webová stránka má svoju mobilnú verziu, ktorá je bezplatná a dá sa nastaviť podľa potreby

Milujem Wix, urobil som s Wixom viac ako 100 webových stránok a nikdy neľutujem.

Adrian Poe

Adrian Poe

~ Po ukončení umeleckého inštitútu v roku 2002 pracoval Adrianne ako dizajnér pre D.R. Horton, spoločnosť z rebríčka Fortune 500, ktorá vytvára všetko od časopisových spreadov až po billboardy. V roku 2007 začala s dizajnovou a veľkoformátovou grafickou spoločnosťou a nikdy sa nepozerala späť.

Asi pred šiestimi rokmi som si vytvoril webovú stránku pre seba na WIX. Bolo to len pre zábavu vyskúšať si platformu, pretože moje staré stránky boli na WP a páčilo sa mi to dosť. Po niekoľkých dňoch s WIX som bol ohromený. Rýchlosť, ktorú som mohol dať dohromady, bola dosť ohromujúca, takže som preniesol svoju doménu, a to bol začiatok niečoho veľkého.

Asi po roku, keď som mala svoje portfólio na WIX, som sa rozhodla urobiť webovú stránku pre potápačský obchod, pracovala som na čiastočný úväzok. Urobil som to ako freebie, aby som vyskúšal iné stránky na WIX. Založil som webovú stránku a k môjmu prekvapeniu o pár mesiacov neskôr explodovala firma.

Na Google sme dosiahli tak krátke obdobie a naša stránka na Facebooku rástla ako burina. Bolo to, akoby sme zasiahli to sladké miesto. Preto som sa rozhodol urobiť niekoľko webových stránok pre miestnych ostrovanov v St. Thomas.

Všetky stránky mali podobné výsledky a najlepšia časť … hneď po dokončení stránky nemuseli moji klienti čakať na vykonanie zmien alebo zaplatenie za údržbu! Pre mňa je to zlato. Viem, že niektorí návrhári webových stránok znižujú nos na stránkach WIX.

Niektorí sa smejú a iní sa skutočne obávajú, že ich staviteľ domácich majstrov by mohol vyradiť z práce. Pozerám sa na to ako na požehnanie! Som dizajnér; Neznášam kód. Vizuálne pracujem lepšie a myslím si, že systém WIX otvára dvere úžasným webovým dizajnérom, ktorí možno nepoznajú alebo nemajú radi kódovanie.

Nechápte ma zle; WIX nenahrádza skutočný talent. Tiež sa pre mňa nudí vykonávanie bežnej údržby. Rád zabalím niekoľko zaujímavých rôznych vzorov naraz a potom ich odovzdám svojim klientom rýchlym videom „ako na to“. Oslobodzuje ma to, aby som prešiel na ďalší skvelý projekt a bol selektívny pri navrhovaní stránok, o ktorých sa cítim so mnou.

Zistil som, že 99% mojich klientov prichádza ku mne z iných platforiem. WP je najobľúbenejší. Je to vždy ten istý príbeh; “Návrhár mojich webových stránok prešiel na MIA, alebo ma nebudú volať späť, chcú jednoduchú zmenu $ X, a to je príliš drahé, vzali moje prihlasovacie údaje a teraz nemôžem vykonať zmeny.”

Vždy je, že návrhár webových stránok nejakým spôsobom zlyhal alebo účtoval nezmyselné sumy za zmeny. WIX zmierňuje tento problém. Vytváram krásny a dynamický web so stovkami aplikácií dostupných pre svojich klientov rýchlo a efektívne v mojom účte WIX pro.

Po dokončení stránky prevediem stránku na účet klientov WIX, aby mali 100% kontrolu nad vlastnou stránkou. Potom ustúpim. Som vždy k dispozícii pre pomoc a otázky a urobím údržbu za poplatok alebo zmeny, ale kľúčom je to, že môžu robiť zmeny sami..

Zistil som, že všetci moji klienti sú z toho šťastní a cítia sa menej ovplyvnení návrhárom svojich webových stránok. Majú slobodu a to ich vedie k tomu, aby sa vracali na iné projekty a dali mi odporúčania. Domnievam sa, že 80% mojej firmy je v súčasnosti založené na sprostredkovaní a začína iba z niekoľkých stránok WIX.

Každá platforma má vždy temnú stránku. Myslím si, že WIX musí zintenzívniť svoju SEO hru. Ak sa budete riadiť základmi, získate slušné výsledky, ale som presvedčený, že sa na to musia zamerať trochu viac. V súčasnej dobe WIX používa parastorage, takže sa zdá, že všetky weby WIX dostanú nekomprimované obrázky s hodnotením F, pretože odpadky z prípony súborov pridané zo serverov.

To sťažuje získanie presných výsledkov skúšky rýchlosti zaťaženia. Kľúčom k úspechu je správne skomprimovanie obrázkov a vedomie, že stránka nie je preťažená. Tiež si myslím, že ďalšou nevýhodou systému WIX sú schopnosti elektronického obchodu. Čelíme tomu; je to dosť škaredé.

Môžete použiť Ecwid, ktorý sa mi veľmi páči a umožňuje vlastné CSS, čo je pekné, ale základná výkladná skrinka WIX potrebuje lásku. Je to možné pre malý obchod s menej ako 50 online produktmi, ale ak ide o veľký obchod, je príliš časovo náročný a nestačí dobre.

So všetkým, čo hovorilo – vec I L.O.V.E. o WIX je to, že počúvajú! Neustále zdokonaľujú svoju platformu. Pridávajú nové aplikácie, ktoré uľahčujú život a nové funkcie, vďaka ktorým stránky vyzerajú úžasne.

Berie WIX úlohy od správcov webových stránok? Nie! Pointa je, že je ťažké navrhnúť pre seba … a práve teraz vrtíš hlavou. Trvalo mi roky, kým som si sám vytvoril web, ktorý sa mi páči, a som si istý, že ho za rok zmením.

Majitelia firiem WIX budú vždy potrebovať dizajnéra WIX. Všetkým svojim klientom hovorím, aby vyskúšali WIX skôr, ako ma najmú. Naučte sa platformu a skúste zostaviť svoje stránky. Týmto spôsobom som nestratil jedného zákazníka, všetci si vážia úprimne a všetci ma najali, aby som urobil počiatočný návrh.

Myslím, že WIX má nejaké vylepšenia, ktoré musia urobiť, ale na akej platforme nie je? Je to skvelé miesto, kde začať pre majiteľov malých firiem, a ja si skutočne myslím, že sa postupom času bude zlepšovať.

Cristian Rolland Tăbârcă

Cristian Rolland Tăbârcă

~ Cristian je zakladateľom a výkonným riaditeľom spoločnosti SeeDesine. Má viac ako sedemročné skúsenosti v oblasti webdizajnu. Jeho spoločnosť sa špecializuje na webové stránky WIX a riešenia značiek pre akékoľvek podnikanie alebo produkt. Budujú profesionálne online prostredia, ktoré zodpovedajú vašim potrebám a zlepšujú vaše podnikanie.

Keďže som bol dieťaťom, bol som nadšený všetkým, čo znamená zhmotnené videnie, miešaním farieb tak, aby efekty nechali priestor pre inšpiráciu a kreativitu.

Ak vlastníte spoločnosť, viete, aké dôležité je mať fungujúcu webovú stránku, aby vás vaši zákazníci mohli nájsť a tiež od vás nakupovať. Vytvorenie webovej stránky pomôže zvýšiť vaše príjmy a umožní zákazníkom vyhľadať informácie o vás, keď ich potrebujú.

Myslím, že najobľúbenejší tvorca webových stránok je Wix. Tvorca webových stránok Wix je ideálny pre akékoľvek podnikanie a poskytne vám veľa výhod.

Po registrácii na webe môžete prehliadať viac ako 250 šablón pre nový web. Môžete si vybrať ktorýkoľvek z návrhov, ktoré chcete použiť. Sú to predpripravené návrhy, čo znamená, že sa nikdy nemusíte starať o kódovanie alebo HTML, ktoré do nich prechádza.

Tvorcovia webových stránok často môžu mať problémy s navigáciou a spôsobujú bolesti hlavy. Wix ponúka veľmi užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré pozostáva z drag and drop rozhrania. Toto rozhranie drag and drop je veľmi užitočné pre ľudí, ktorí nemajú skúsenosti s navrhovaním webových stránok, a preto je vytvorenie vášho webu hračkou.

Celý text, obrázky a videá môžete umiestniť kamkoľvek chcete. Stačí ich posúvať a umiestniť tam, kde to uznáte za vhodné..

A nakoniec, spoločnosť Wix vám ponúka užitočné nástroje, ktoré môžete použiť, ak sa niekedy v priebehu vytvárania webových stránok zaseknete. Existuje mnoho rôznych tlačidiel, pomocou ktorých získate pomoc priamo na webe, a ak potrebujete, môžete dokonca kontaktovať zákaznícku podporu.

Je to prospešné, pretože nikdy neviete, kedy sa môžete stretnúť s problémom, a odpovede na vaše otázky vám pomôžu pokračovať v budovaní vašej webovej stránky.

Tvorca webových stránok na stránke Wix.com sa veľmi ľahko používa a ponúka mnoho rôznych nástrojov, ktoré vám pomôžu zostaviť vaše stránky od začiatku..

Vaši zákazníci vás už hľadajú online a ak nemáte web, strácate ich pre svoju konkurenciu. Prestaňte odovzdávať svojich zákazníkov ostatným, pretože sa bojíte skočiť do sveta webových stránok.

Tvorca webových stránok Wix je skvelým miestom na spustenie a poskytne vám funkčný a profesionálne vyzerajúci web s krátkym časom.

Punchface Studio

Sarah J.K

~ Sarah je grafická dizajnérka Wix Pro od roku 2009. Je tiež superhrdinou v oblasti sociálnych médií.

Potom, čo som použil každého tvorcu webových stránok, dospel som k záveru, že Wix.com prekonal všetky očakávania. Wix urobil kroky, ako by sa neverilo, a ich služby využívam od roku 2009, keď som prvýkrát založil svoju vlastnú malú firmu.

Okrem toho, že editor Wix sa neustále vyvíja, prináša ľahko a jednoducho nové a vylepšené funkcie, ktoré vám pomôžu naplno využiť ten najlepší potenciál; komunita Wix je srdečná komunita, v ktorej sa zamestnanci spoločnosti Wix a návrhári spoločnosti Wix vzájomne ovplyvňujú a podporujú. Zdravá konkurencia, príležitosti sa nikdy nekončia.

Často Wix.com vysvetľujem ako Photoshop webdizajnu, kvôli slobode, ktorú vám dáva iba na vytváranie. Stovky vynikajúcich nástrojov, ktoré sú k dispozícii nováčikom aj profesionálom, je všetko, čo by ste mohli požiadať, aby ste vytvorili čokoľvek, čo by ste si dokázali predstaviť. Je to ako kúzlo, klikni na hotovo!

Keď som prvýkrát začal, mal som úplne nulovú skúsenosť s web designom alebo finančné prostriedky na najatie webdizajnéra, a tak som začal skúmať svoje možnosti. To je, keď som narazil na Wix.com potom, čo som frustrovane opustil ďalšie možnosti, ktoré ma prinútili sledovať rozloženie alebo formát.

Wix odmietol všetky pravidlá; dalo mi to prázdne plátno, aby som si mohol hrať s obsahom môjho srdca a s takouto slobodou som sa zamiloval. Veľkou časťou Wixu je to, že či už máte na webe 5 minút alebo 5 dní, pre každého je niečo.

Úžasné predpripravené šablóny, prázdne plátno pre vás, aby ste vytvorili niečo úplne z vašich vlastných vizualizácií (a nástrojov na ich podporu) a skutočnosť, že otvoril úplne nový svet dizajnu pre profesionálov Wix Pros aj pre klientov..

David Attard

David Attard

~ David je webový dizajnér, vynikajúci autor na mnohých webových stránkach s webovým dizajnom a zakladateľ DART Creations, webovej stránky pre ľudí pracujúcich s webovými stránkami..

V deň a vek, keď je web tak nevyhnutnou súčasťou podnikania, je skvelé, že ľudia, ktorí nemajú prístup k webovému dizajnérovi (z akéhokoľvek dôvodu), majú skvelé alternatívy.

Človek to musí vidieť z perspektívy mnohých malých firiem, ktoré chcú ísť na web, ale nemajú potuchy, odkiaľ začať.

WIX je vynikajúcou voľbou. Vďaka technológii Artificial Design Intelligence je hračka vytvoriť skvelo vyzerajúci web za krátky čas.

Ako taký jednoduchý sprievodca krok za krokom, ktorý žiada také veci, ako je kontext stránky (internetový obchod, oblečenie, dieťa?), Potom požiada o vašu adresu, telefón, podrobnosti o sociálnej sieti a vytvorí všetky stránky. od nuly. Samozrejme sa dá podľa potreby zmeniť a vylepšiť, ale základy sú stanovené.

Ide v podstate o vysoko zjednodušený systém správy obsahu, ktorý sa dôrazne zameriava na vytvorenie jednoduchého užívateľského prostredia pre ľudí, ktorí potrebujú vytvoriť webovú stránku (ale nevedia ako).

Nechce byť WordPress a nikdy nemôže byť tak flexibilný, ako je tento, ale je to ten správny nástroj pre malé podniky, ktoré potrebujú pomocnú ruku pri zriaďovaní webových stránok za relatívne nízky poplatok..

Angelique

Angelique

~ Angelique je zakladateľom Fresh Pixel, agentúry pre webový dizajn, ktorá poskytuje profesionálne webové služby vrátane začínajúcich webových stránok malých firiem, riešení elektronického obchodu a komplexného rozvoja vlastných stránok, ako aj služieb brandingu, SEO a online marketingu..

Pokiaľ ide o tvorcov hostených webových stránok, mojou osobnou preferenciou je Wix predovšetkým pre schopnosť mať webové stránky v prevádzke a relatívne rýchlo bežať s ich témami. Aj keď tvorcovia webových stránok nie sú pre každého, sú užitočné najmä pre začínajúce malé podniky.

Všetci tvorcovia webových stránok majú výhody a nevýhody. Všetkým klientom dávame pozor, aby urobili matematiku a zvážili náklady na ročné poplatky pre tvorcov webových stránok a starostlivo ich zvážili s tradičnejšími platformami webových stránok..

Riešenia elektronického obchodu sú dosť obmedzené a ja by som ich neodporúčal, ak klient potrebuje web s elektronickým obchodom alebo zložitejšie webové stránky, napríklad oblasť členstva alebo možnosti prihlásenia. V týchto prípadoch je WordPress, ktorý tiež poskytuje funkcie editora drag / drop, lepšou možnosťou, ktorá umožňuje robustnejšie vytváranie webových stránok a je lacnejší ako ročné poplatky tvorcov webových stránok..

Navrhujem webovú stránku už viac ako desať rokov a dokončil som pre mňa viac ako 200 webových stránok, od malých portfóliových stránok až po veľké vlastné zostavenia – dizajn / marketing a branding idú ruka v ruke a všetko o vytváraní emocionálneho spojenia s publikom klienta..

Romi Brayer

Romi Brayer

~ Romi je webový dizajnér a partner spoločnosti Social Media Quick Sites International. Romi a jej partner Maya založili svoje podnikanie pred dvoma rokmi a podarilo sa im navrhnúť desiatky webových stránok (a počítať).

Z našich skúseností s vytvorením desiatok webových stránok je Wix.com najjednoduchšou DIY platformou pre malé podniky.

Malý podnik má obmedzené zdroje pre svoj digitálny obraz a nemá čas sa učiť sofistikovanejšie platformy, ako je WordPress. Wix ponúka svojim klientom množstvo krásnych tém, ktoré im umožňujú rýchlo a intuitívne upravovať svoje aplikácie bez potreby kódovania a má stovky aplikácií, ktoré je možné použiť v programoch Freemium aj Premium..

Dôrazne odporúčam web Wix.com pre firmu, ktorá plánuje svoju prvú webovú stránku bez akýchkoľvek skúseností alebo má obmedzené zdroje. Toto je užitočné najmä vtedy, ak spoločnosť potrebuje webovú stránku portfólia alebo jednoduchú webovú stránku elektronického obchodu.

Platforma Wix bola každých pár dní aktualizovaná o najnovšie funkcie pre dizajn a správu, ktoré umožňujú stále viac možností pre dizajnéra a samotnú firmu..

Roshain Senarathne

Roshain Senarathne

~ Spoločnosť Roshain získala ocenenie „Bronze“ ako „Wix Pro Web Designer“ spoločnosťou „ArenaWix“ USA 8. novembra 2010 a marca 2014. Stal sa prvým „dizajnérom Wix Pro“ v juhoázijskom regióne..

Najlepším hosťovaným tvorcom webových stránok na vytvorenie stránky pre malé podniky je Wix.

Odporúčam to, pretože je to veľmi jednoduchá platforma na vytvorenie webovej stránky a má tiež veľa aplikácií, ktoré sa dajú použiť.

Môžeme vytvárať krásne webové stránky vo Wixi a nemá veľké reklamy na Wix pre bezplatných používateľov. Wix tiež ponúka doživotný hosting aj pre bezplatných používateľov.

Kathy Powell

Kathy Powell

~ Kathy je marketingová manažérka v Tie National, LLC. Kathy využila svoj talent na budovanie a správu nových oddelení od základov, aby zabezpečila rast spoločnosti a spokojnosť klientov..

V minulosti som Wix niekoľkokrát použil pre malé podniky a náš nedávny redizajn stránok. Pre nových dizajnérov poskytuje systém WIX vynikajúce šablóny štartovacích prvkov, ktoré je možné prispôsobiť, pričom web udržiava veľmi profesionálny.

Pre tých, ktorí majú viac skúseností s dizajnom, môžu byť šablóny WIX skvelým zdrojom inšpirácie pre odrazový mostík, ale tiež vám umožňujú vytvoriť webovú stránku aj z prázdneho plátna. Všetky prvky sú k dispozícii pre blogy, obrázky, animácie a predovšetkým pre SEO.

Nezaoberám sa všetkými vývojármi kódovania, ale so systémom WIX ma táto znalosť nezdržiava a môj návrh a zmysel pre navigáciu sa môžu dostať do centra pozornosti. Ešte lepšie je, že môžem robiť zmeny za behu bez toho, aby som musel najať vývojára na aktualizáciu kódovania.

Jim Chadoulas

Jim Chadoulas

~ Jim vyštudoval umenie & Dizajn školy AKTO (1996 – 1999) ako grafický dizajnér. Predtým pracoval ako ilustrátor na voľnej nohe pre časopisy. V súčasnosti vytvára webové stránky pre malé podniky, ktoré potrebujú nový nový web.

Wix má najjednoduchší tvorca / editor webových stránok, ktorý umožňuje jednoduchým používateľom prezentovať svoju prácu. Obchodné aktivity, služby, e-shop a mnoho ďalších. Wix sleduje najnovšie technológie s mnohými vynikajúcimi nástrojmi, ktoré pomáhajú navrhnúť veľmi moderný a priateľský web. Stovky ďalších aplikácií by tiež mohli prispieť k dokončeniu jedinečných projektov.

Spoločnosť WIX poskytuje aj marketing, reklamu, informačné letáky, SEO, analýzu, obrázky a video. Má celý balík na zostavenie webovej stránky pre malé podniky ako iných tvorcov webových stránok na trhu.

Jessica Palotas

Jessica Palotas

~ Jessica je talentovaný webový dizajnér a odborník na sociálny marketing s mimoriadnymi zručnosťami vo vývoji webových aplikácií.

Veríme, že Wix je najlepší webový tvorca v okolí. Použili sme mnoho ďalších platforiem, takmer všetky z nich, ktoré sú tam.

Wix je zďaleka najjednoduchší na použitie, rovnako vám umožňuje byť kreatívny so svojím dizajnom a nápadmi a stále poskytovať úžasnú webovú stránku HTML, ktorá sa ľahko používa a zobrazuje bez použitia malého alebo žiadneho kódovania HTML..

Po vytvorení webových stránok svojich klientov môžem zvyčajne poskytnúť odkazy pre domácich majstrov, ktoré im pomôžu pri vytváraní vlastných aktualizácií. Poskytuje im silu, sebadôveru a pohodlie pri udržiavaní ich vlastnej webovej stránky. Ak majú nejaké problémy, môžu ma kedykoľvek kontaktovať alebo bez akýchkoľvek otázok kontaktovať pomoc Wix!

Milujem Wix a budoval som s ním päť rokov. Navrhol som stovky a stovky webových stránok od firmy zameranej na košíčky, bánk, lekárov!

Joshua Moran

Joshua Moran

Ako grafický dizajnér by sieť WiX bola mojou voľbou medzi ostatnými tvorcami webových stránok.

Hlavným dôvodom by bola jeho schopnosť pracovať s prázdnym plátnom, ktoré nebolo pokušené a plne prispôsobiteľné.

Úplné prispôsobenie je to, čo robí webovú stránku HTML príťažlivou. Avšak nevýhodou je, že kódovaniu trvá dlhšie.

S WiX sa môžem sústrediť na dizajn a urobiť z neho esteticky príjemný vzhľad a zároveň ušetriť veľa hodín kódovania. Kratšie časové limity znamenajú šťastnejších klientov.

Tracy Costopoulos

Tracy Costopoulos

~ Tracy je spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Brown Owl Creative, multidisciplinárnej dizajnérskej spoločnosti vo Veľkej Británii, so zameraním na branding, dizajn a vývoj webových aplikácií. Brown Owl Creative spája dizajn a technológie s cieľom uviesť na trh značky a pomôcť firmám rásť, a to tak na miestnej, ako aj na celom svete.

V spoločnosti Brown Owl Creative používame technológie HTML5, CSS3 a JavaScript, aby sme pre webové riešenia našich klientov vytvorili pútavé a inovatívne zážitky z mobilných zariadení, tabletov a stolných počítačov. Pracujeme na niektorých platformách vrátane WordPress, Wix, SquareSpace, Webflow a Magento.

Žiadny tvorca webových stránok nie je podľa môjho názoru dokonalý, všetci majú svoje klady a zápory. Pre mňa osobne je Wix zďaleka najinovatívnejším ťahaním & kvapka tvorca webových stránok medzi svojich konkurentov.

Môžete dosiahnuť vysokú úroveň pokročilého dizajnu bez toho, aby ste museli vedieť, ako kódovať, a vždy zavádzajú nové a inovatívne funkcie, ktoré ich podľa môjho názoru v tomto ohľade predstihujú pred svojimi konkurentmi..

Toto je dôležitá úvaha, ak sa chystáte stavať svoje stránky na platforme, ktorá sa môže spolu s vašimi webovými stránkami rozširovať.

Schopnosť vybudovať webovú stránku a web priateľský k mobilným zariadeniam bez kódovania alebo vývoja z neho robí nesmierne konkurenčnú možnosť pre malé podniky a začínajúce podniky, ktoré chcú rýchlo, efektívne a v rámci rozpočtu vytvoriť prítomnosť webovej stránky..

Domnievam sa, že rast Wix (88 miliónov registrovaných používateľov od júla 2016) je spôsobený najmä ich inovatívnym prístupom k vývoju nových funkcií a vďaka tomu je pre malé podniky užívateľsky prívetivé spravovať a aktualizovať svoje vlastné webové stránky bez toho, aby si museli najímať vývojár, aby v ich mene vykonal malé webové aktualizácie.

Majú tiež jednu z najsilnejších podporných infraštruktúr, ktoré sú k dispozícii medzi všetkými tvorcami webových stránok, a naďalej reagujú telefonicky a e-mailom na podporu. To spolu s flexibilitou ich platformy a jednoduchým používaním z nich robí vedúcich pracovníkov na dnešnom veľmi konkurenčnom trhu.

Sarah A. Sherman

Sarah A Sherman

~ Sarah je zakladateľkou ilustrdomain.com, je ocenenou spoločnosťou Wix Certified Design Pro a od roku 2010 vytvára weby. Jej predchádzajúce skúsenosti ako obchodný konzultant a marketingový expert pomáhajú jej klientom definovať ich online stratégie..

Podľa môjho názoru je Wix absolútne najlepšou voľbou pre platformu pre malé podniky.

Používatelia môžu vytvárať nádherné webové stránky za zlomok ceny, ktorú by zaplatili na iných platformách. Má technológiu drag and drop, ktorá pomáha používateľom s malými skúsenosťami s webom, aby mohli vytvárať skvelé webové stránky. Ak váš web Wix buduje profesionál, pre vás je ľahké sa naučiť, ako ho spravovať.

Pre malé podniky sú backendové funkcie Wix internetový obchod na jednom mieste, kde je všetko na dosah ruky, aby ste nielen vytvorili webovú stránku, ale tiež spravovali angažovanosť svojho klienta a zákazníka na jednom mieste..

Medzi vlastnosti Wix patrí:

 • Čisté krásne vzory webových stránok
 • Jednoduchosť použitia
 • Jednoduché a efektívne SEO (bez ajaxu)
 • Pro Fotogaléria
 • Wix Backend – Na správu klientov, kontaktov a zákazníkov
 • Parallex a citlivý dizajn (Wix Columes)
 • Manažment e-mailového marketingu (Wix Shout Out)

Antonio Calabrese

Antonio Calabrese

~ Antonio je generálnym riaditeľom Unraveled Media, digitálnej agentúry poskytujúcej vlastný dizajn webových stránok a SEO služby. Je tiež zakladateľom webu Boonle.com, grafického dizajnu.

Aj keď som vytvárať webové stránky na viacerých platformách, Wix.com má tendenciu fungovať najlepšie, pokiaľ ide o webové stránky pre malé firmy. Majiteľom malých firiem odporúčam Wix pomerne často z týchto dôvodov:

cenová dostupnosť

Náklady na zriadenie vlastného webu Wix oproti verzii WordPress na mieru sú zvyčajne oveľa nižšie. Dôvodom je zvyčajne čas, ktorý je potrebný na nastavenie stránok Wix v porovnaní so serverom WordPress.

Rýchla inštalácia & jednoduchosť použitia

Vďaka vysoko prispôsobiteľnému editoru drag-and-drop môže byť vytvorenie skvelo vyzerajúcich webových stránok často vykonané v krátkom čase, keď sa oboznámite s platformou..

údržba

Školenie klientov o tom, ako spravovať a upravovať svoje webové stránky Wix, je oveľa jednoduchšie ako weby WordPress. Klienti zvyčajne rýchlo pochopia koncepciu tvorcu drag-and-drop a sú vďační, že môžu sami vykonať základné úpravy, ako je pridávanie fotografií alebo zmena textu. Podporná dokumentácia je tiež vzdialená len jedno kliknutie.

Beatriz E. Caraballo

Beatriz E. Caraballo

~ Beatriz je webový dizajnér a bloger zameraný na pomoc ľuďom pri začatí blogu od nuly. Poskytuje podrobné návody a rady, ktoré je možné uplatniť, a zároveň ponúka svoje kódovacie služby na prispôsobenie šablón Squarespace..

Keď premýšľam o profesionálne vyzerajúcich webových stránkach pre malé podniky, okamžite premýšľam o Squarespace. Domnievam sa, že je to najlepšie hostený webový tvorca, a nie kvôli jeho popularite. Squarespace je pre mňa zďaleka najlepším riešením na vytvorenie stabilného obchodného miesta, a to najmä z týchto troch základných hľadísk:

1. responzívne šablóny: Som obrovským obhajcom responzívnosti webových stránok, a to nielen preto, že umožňuje publiku prehľadávať vaše stránky efektívne, keď sú na cestách, ale tiež preto, že im umožňuje vedieť, že o svojej firme myslíte vážne a že im venujete pozornosť podrobnosti, ktoré sa príliš často prehliadajú.

Všetky šablóny služby Squarespace sú plne citlivé, a to aj v prípade, že pridáte prvky zo zdroja tretej strany, ktoré sú non-citlivý , môžete ich ľahko vyladiť vložením niekoľkých riadkov CSS do editora

2. Prispôsobenie: Ak chcete, aby bol váš web nezabudnuteľný a úplne prispôsobený vašej značke, musíte doň vložiť prácu. To znamená, že musíte byť schopní upravovať, vyberať farby a vyberať písma pre každý jednotlivý prvok na svojej webovej stránke.

Pomocou editora štýlov spoločnosti Squarespace môžete zmeniť takmer všetky aspekty svojho webu vrátane tlačidiel, oddeľovačov farieb, písiem, farieb textu, odsadenia atď., Čo vám umožní vytvoriť plne prispôsobený web bez akýchkoľvek zručností s kódovaním. Navyše, ak máte znalosti o HTML a CSS, máte možnosť ešte viac si prispôsobiť svoje stránky vďaka mnohým oblastiam vstrekovania kódu, ktoré sú k dispozícii na všetkých šablónach..

3. Ceny: keď začínate podnikať s rozpočtom, môže byť lákavé hľadať najlacnejšie dostupné možnosti, ale pokiaľ ide o webové platformy, dôrazne nesúhlasím. Spoľahlivý staviteľ, ktorý vám poskytuje všetky potrebné funkcie a ďalšie, často prichádza s cenovkou. Našťastie, plány spoločnosti Squarespace sú veľmi cenovo dostupné a vždy sa môžete rozhodnúť upgradovať s rastom firmy.

O tvorcoch hostovaných webových stránok ide predovšetkým to, že aj keď všetci môžu ponúkať užívateľsky prívetivé rozhranie, širokú škálu šablón a dokonca aj bezplatné účty, musíte ísť s tým, ktorý vám pomôže vytvoriť riadny online prítomnosť. Preto odporúčam službu Squarespace každému, kto chce na webe založiť dlhodobú firmu

Jeff Miller

Jeff Miller

~ Jeff je vlastníkom a koncepčným umelcom spoločnosti HellothisisJeff Design, samostatnej značky a webového obchodu zameraného špeciálne na neziskové organizácie, cirkvi a malé podniky..

Každý webový projekt má odlišné požiadavky na zváženie a ciele, ktoré sa majú dosiahnuť, takže pre každého klienta nanešťastie neexistuje dokonalá platforma. Používanie programu Squarespace ako kompletného webhostingového riešenia hosteného hosťom však často dáva veľký zmysel pre mnohé malé podniky, neziskové organizácie a cirkvi, s ktorými pracujem.

Tvorivo ponúka program Squarespace krásne čisté šablóny, ktoré sú ideálne na komunikáciu presvedčivých príbehov o značke. Schopnosť poskytovať vlastné prispôsobenia prostredníctvom CSS a tiež hlboká integrácia s platformou pre vývojárov skutočne odlišuje Squarespace ako skutočnú súpravu nástrojov návrhára. V ich rámci sa nedá dosiahnuť len veľmi málo.

Najväčšie vlastnosti však spočívajú na strane klienta, pokiaľ ide o intuitívnu správu obsahu a údržbu stránok. Moji klienti majú radi, aké ľahké je vytvárať dynamické nové rozloženie stránky pomocou editora drag and drop a mať úplnú kontrolu nad hierarchiou svojich stránok..

Program Squarespace tiež ponúka mnoho výhod v zákulisí, ako napríklad zabezpečenie SSL, nástroje elektronického obchodu, rôzne základné integrácie a vynikajúci zákaznícky servis..

Aby som to všetko zhrnul, rád používam program Squarespace, pretože je rýchly a ľahký a zároveň poskytuje špičkové riešenia v oblasti dizajnu a obsahu, ktoré mi pomáhajú rozprávať príbehy mojich klientov veľmi praktickými spôsobmi..

Josiah Nelson

Josiah Nelson

~ Josiah získal za posledných 5 rokov 5 ocenení za webdizajn. Momentálne pracuje iba s webovým dizajnom pre súkromných klientov a riadi svoju spoločnosť ReadySettle na plný úväzok. O víkende vytvoril web svojej spoločnosti.

Zo všetkých uchádzačov by som si nakoniec vybral Squarespace. Sú vybavené veľmi jednoduchými, intuitívnymi nástrojmi a zároveň umožňujú čistý dizajn a štýl. Mal som veľa majiteľov malých podnikateľov a priateľov podnikateľov, ktorí používajú program Squarespace, a krásna vec, ktorá na nich spočíva, je to, že svoj kód veľmi dobre spolupracujú..

Nástroje webových stránok, ktoré využívajú grafické rozhrania, musia vytvárať kontajnery ako skladačky, aby fungovali drag and drop. Vo väčšine prípadov sa to končí ťažkopádnym miešaním nesúhlasných konštrukčných prvkov a odstínujúcich farieb.

Squarespace to však robí krásne pomocou odlišnej techniky, ktorú používa veľa iných hráčov. Je veľmi zrejmé, ako rýchlo sú načítané stránky, ako rýchlo reagujú stránky a iba všeobecný pocit autenticity a kvality, ktorý jednoducho nemôžete získať z väčšiny platforiem drag and drop..

Celkovo je Squarespace mojou voľbou číslo jedna ako webmastera. Nie príliš veľa platforiem dokáže porovnávať náklady a jednoduchosť použitia v porovnaní s konečným výsledkom, čo je vysoko kvalitný responzívny web, ktorý efektívne komunikuje správu webu a robí to spôsobom, ktorý je pre oko veľmi príjemný..

Dylan Seeger

Dylan Seeger

~ Dylan je zakladateľom spoločnosti Lovably Inc. v New Yorku založenom kreatívnym štúdiom zameraným na šírenie dlhotrvajúcich nápadov z celého sveta pomocou premyslenej účelovej konštrukcie. Spoločnosť bola založená v roku 2014 s cieľom sprístupniť špičkové dizajnérske služby. Pomáhali sme z desiatok skvelých nápadov na prekrásnu realitu..

Squarespace je najlepším hosťovaným tvorcom webových stránok pre malé podniky, pretože umožňuje rozsiahle a kreatívne prispôsobenie a zároveň zachováva jednoduchosť a eleganciu, ktorú väčšina služieb ani nedosahuje blízko k dosiahnutiu.

Program Squarespace uľahčuje našim klientom pridávanie a upravovanie obsahu na svojich webových stránkach a preberá bremeno spravovania komplexného nastavenia webu z ich ramien..

Zákaznícka podpora spoločnosti Squarespace je konečne prvotriedna a vždy pripravená pomôcť. To nemôžete poraziť.

Meghan Hartman

Meghan Hartman

~ Meghan je návrhárkou UX a zakladateľkou spoločnosti Crafting Creative, kde spolupracuje s kreatívnymi podnikateľmi na tvorbe webových stránok, ktoré sa ľahko používajú, ktoré si budujú svoju dôveryhodnosť a ktoré prinesú viac klientov do ich digitálneho prahu. Nájdete ju na Twitteri alebo na Instagrame @ MeghanCreative.

Najlepším hosťovaným tvorcom webových stránok, ktorý používam sám a pre svojich klientov, je program Squarespace. Squarespace je riešenie typu všetko v jednom: starajú sa o hosťovanie, názov domény je možné prostredníctvom nich nastaviť a ľahko sa integruje so službou Google Apps. Nedávno tiež začali ponúkať bezplatné certifikácie SSL, čo znamená, že adresa URL vašich webových stránok bude mať na začiatku https: // a upozorní vašich používateľov, že je bezpečné používať ich.

Prečo je to dôležité? Pretože od roku 2017 spoločnosť Google rázne zakazuje nezabezpečené stránky a vaše stránky by sa mohli označiť ako nezabezpečené, ak nemáte kúzlo SSL. Dobrá správa je, že vďaka službe Squarespace sa nemusíte ani obávať.

Okrem všetkých hlúpe SEO funkcie, ktoré Squarespace má, milujem to, ako užívateľsky prívetivé a prispôsobiteľné to je. Vďaka svojim krásnym motívom a editoru drag-and-drop je jedna z najjednoduchších online platforiem. Nielen to, ale v skutočnosti je relatívne bezbolestné prispôsobiť ich tak, že vám poskytujú možnosť pridať do svojho vlastného CSS, HTML a JavaScript..

Použil som programy WordPress, Weebly, Wix, Webflow a vlastné webové stránky som od začiatku používal. Na základe všetkých týchto skúseností som zistil, že program Squarespace je najlepším hosťovaným tvorcom webových stránok pre majiteľov malých firiem. Ľahko sa používa, má veľkú vstavanú sadu funkcií a umožňuje vám vytvoriť blog, ktorý zvýši návštevnosť vašej firmy online..

Zoran Bosancic

Zoran Bosancic

~ Zoran spoluzaložil POINT OUT, agentúru digitálneho marketingu, kde pracoval so značkami ako Aquafresh, BMW, Cisco, GlaxoSmithKline, Peugeot, Sensodyne a STIHL. Založil si svoju osobnú misiu, aby pomohol každému začínajúcemu jednotlivcovi začať podnikať, ktorého bude milovať.

Štvorcový priestor vám neponúka flexibilitu systému WordPress. Platí to však pre všetkých ostatných tvorcov stránok.

To tiež nemá super ľahké staviteľ Weebly má. A nemusí mať takú veľkú zbierku šablón ako Wix.

Napriek tomu je najlepším tvorcom webových stránok na trhu Squarespace. Ruky dole.

prečo? Je to na vrchole každej kategórie. A čo viac, vyniká, pokiaľ ide o tie rozhodujúce, ako sú dizajn, zdieľateľnosť a pripravenosť na SEO. Všetky šablóny reagujú. Fungujú rovnako skvele na vašej pracovnej ploche, ako aj na telefóne. Toto je obzvlášť dôležité ako nedávno využívanie mobilného internetu prvýkrát po celom svete presiahlo stolné počítače.

Squarespace vytvoril perfektnú kombináciu jednoduchosti použitia, flexibility návrhu a dodržiavania najlepších postupov UI / UX.

Ako malá firma by ste nemali tráviť príliš veľa času správou svojich stránok, ale skôr budovať svoju firmu. Váš web by vám mal pomôcť využiť všetky obchodné príležitosti, ktoré sa môžu vyskytnúť, pričom by nemal spotrebovávať váš drahocenný čas a energiu..

A to je presne to, čo dostanete so štvorcom.

V skutočnosti budete ohromení tým, čo môžete urobiť. Šablóny ako mierumilovný vám umožní navrhnúť vaše stránky tak, aby vyzerali ako na mieru. Môžete mať všetky potrebné widgety, bloky prihlásenia a tlačidlá CTA, ktoré potrebujete. Integruje sa tiež s Leadpages, ConvertKit a ďalšími populárnymi aplikáciami.

Služba Squarespace v podstate ponúka všetko, čo potrebujete ako malú firmu. A ponúkajú to za rozumnú cenu.

Diogenes Brito

Diogenes Brito

~ Diogenes má viac ako 9 rokov skúseností s navrhovaním a vývojom webových stránok, ako aj bohaté skúsenosti s návrhom IT a fyzických produktov..

Odporúčam Squarespace ako najlepšie hosteného webového tvorcu. Štvorcový priestor má:

1. Podpora 24/7,

2. Veľká komunita odborníkov,

3. najlepšie navrhnuté a plne reagujúce šablóny a

4. Systém na správu obsahu, ktorý je mimoriadne flexibilný.

Alyssa Hopkinsová

Alyssa Hopkinsová

~ Alyssa pomáha malým podnikom rozširovať svoje publikum prostredníctvom návrhov na zadok a fotografie.

Dávam prednosť Squarespace z niekoľkých dôvodov:

1. Squarespace ponúka krásne navrhnuté stránky, ktoré vám umožňujú kedykoľvek zmeniť šablóny bez straty obsahu. Ak chcete zmeniť šablónu na Wix, musíte začať znova a stratiť svoj obsah, čo je bolesť!

2. Štvorcový priestor reaguje. Wix vám umožní skryť určité veci v mobile, ale pre väčšinu mojej klientely nechcú navrhovať mobilné stránky osobitne, chcú mať možnosť navrhnúť jednu stránku a nechať kód urobiť zvyšok..

3. Squarespace má fantastickú podporu 24/7. Nájdenie niekoho, s kým by ste sa mali rozprávať na Wixe, je PAIN. Majú obrovské hep fórum, ale niekedy musíte hovoriť alebo poslať e-mail osobe namiesto toho, aby ste trávili hodiny hľadaním riešení na fóre. Bol som tam a nie je to zábava.

4. Squarespace ponúka neobmedzenú šírku pásma, na rozdiel od Wix. To je obrovské, ak očakávate, že na vašich stránkach bude vysoký počet návštevníkov a ak na svojom webe máte veľa obsahu, ktorý je potrebné rýchlo načítať. Wix má príliš veľa obmedzení šírky pásma.

5. Štvorcový priestor postavili dizajnéri. Všetky ich šablóny vyzerajú špičkovo. Má štruktúrovanejší ťah & pokles v porovnaní s Wixom. Krivka učenia môže byť na Wixi jednoduchšia ako v priestore Squarespace, ale keď pochopíte základy budovania webu na tomto mieste, je veľmi ľahké urobiť zvyšok.

David Head

David Head

~ David je špecialistom na námestie 3 roky a osobne postavil asi 100 stránok na námestí. Je zakladateľom spoločnosti DesignLive, ktorá je ako dizajnér Uber pre projekt Squarespace.

Musím si vybrať Squarespace. Pôvodným dôvodom, prečo som začal navrhovať platformu, bolo to, že som sa snažil naučiť, ako zostaviť web svojej prvej firmy.

Skúšal som každú inú platformu (Shopify, Wix, Weebly, WordPress, atď.) A nič nebolo také zložité ako Squarespace..

Najviac premýšľali o odstránení všetkých prekážok, s ktorými sa môžu kutilovi stretnúť. Jednoducho povedané, pre priemerného človeka je to naj zaručenejší spôsob, ako vytvoriť krásny web.

John Tindel

John Tindel

~ John je transformačná tvorivá sila, ktorá poskytuje prílev nápadov, kultúry a vodcovstva. S viac ako 15 ročnými skúsenosťami povzbudzuje tímovú prácu, poskytuje stabilné tvorivé vedenie & vývoj produktov.

Po prvé, myslím, že som ich všetky využil. Od hostiteľských riešení k hostiteľským riešeniam mám klientov, ktorí chcú svoje konkrétne riešenie a musím byť schopný pracovať s tým, čo majú. Nedávno som používal obchodné riešenie spoločnosti Squarespace.

Páči sa mi jednoduchosť ich stránok a ich riešenie elektronického obchodu je dostatočne jednoduché na nastavenie a začatie používania. Ako dizajnér mám tendenciu navrhovať svoje stránky a nikdy nepridávať obsah. Squarespace vytvára také jednoduché minimálne stránky, že som odolal prepracovaniu a začal pridávať obsah na stránky.

Jednou z výhod je cena, ktorú môžete skutočne predávať online a spojiť svoju korešpondenciu so zákazníkmi (Mailchimp, e-maily), aby ste pri nákupe online dosiahli skvelú používateľskú skúsenosť. Za menej ako 30 dolárov môžete začať podnikať online, ktorý vyzerá skvele a funguje ako maloobchodný predajca online.

Neberú škrty z vášho predaja, ako je Shopify a iné. Jediným pádom, ktorý mám s obchodnými webmi spoločnosti Squarespace, je to, že máte iba jednu možnosť na spracovanie platieb. Celkovo vzaté si nemyslím, že by ste boli sklamaní z ich platformy a podpory.

Marta Tucci

Marta Tucci

~ Marta je zakladateľom a dizajnérom spoločnosti Naya Traveler. Bola zvolená za jedno z najlepších miest na námestí na svete.

Verím, že Squarespace je najlepšia webhostingová platforma s vlastným hosťovaním. Majú vynikajúcu integráciu tretích strán, ako napríklad Adobe Typekit, Getty Images a Stripe, ktoré zefektívňujú každodenný pracovný tok a pomáhajú stránkam vyzerať profesionálne..

Ich šablóny sú prvotriedne v dizajne a tiež ľahko prispôsobiteľné pomocou kódu.

Nakoniec, Squarespace má veľkú komunitu podpory, ktorá je užitočná pre používateľov s malými znalosťami CSS / HTML, ktorí si chcú prispôsobiť svoje stránky jednoduchými útržkami kódu..

Brandon Brown

Brandon Brown

~ Brandon je dizajnér so sídlom v Atlante, GA, ktorý sa špecializuje na branding a webdizajn. Brandon tiež pracuje s umelcami a hudobníkmi prostredníctvom rozvoja umelcov a poradenstva pre značky.

Keď pracujem s malými podnikmi, žijem a dýcham námestie. Program Squarespace je skvelý zápas pre malé podniky, ktoré sú zamerané na dizajn a chcú sa aktívne podieľať na tvorbe estetiky svojho webu..

Rád používam program Squarespace pre podniky, ktoré len začínajú a zaujímajú sa o čistý a pohotový dizajn. Majitelia malých podnikov dokážu vylepšiť dizajn bez toho, aby sa dotkli kódu. Používatelia môžu tiež zažiť užívateľsky prívetivé rozhranie elektronického obchodu, ktoré im umožňuje plynulý chod obchodu z ich webovej stránky Squarespace.

Ak malé podniky hľadajú moderný, obrazovo orientovaný dizajn, určite zvážte program Squarespace.

Nicola Bernardi

Nicola Bernardi

~ Nicola je profesionálny fotograf. Navrhol svoje vlastné miesto, ktoré bolo zvolené za jedno z najlepších miest na námestí na svete

Domnievam sa, že Squarespace odovzdáva najlepšie hosteného tvorcu webových stránok na interweboch.

To, čo ho odlišuje, je jeho jednoduchosť: všetko sa vytvára so zreteľom na skúsenosti používateľa a je zamerané na všetkých ľudí, ktorí nevyhnutne nemajú žiadne pozadie vo webdizajne alebo programovaní..

Čo nie je ničím oslobodzujúcim, pretože ako majiteľ malej firmy pravdepodobne žijete v neustálom hurikáne nápadov a vzrušenia, aby ste mohli ukázať / propagovať čokoľvek, čo robíte, a nemáte čas ani zaujímavé informácie o tom, ako pracovať. s kódovaním alebo navrhovaním vôbec.

Program Squarespace ponúka nádherné responzívne šablóny, smiešne jednoduchý systém drag and drop na použitie obsahu a navyše najlepšiu zákaznícku podporu, akú som kedy zažil..

Ako fotograf mi umožňuje tráviť menej času pred obrazovkou premýšľaním o tom, ako robiť veci na mojej webovej stránke, a viac času na fotografovanie a prácu..

Brendan Kennedy

Brendan Kennedy

Squarespace je podľa môjho názoru najlepším tvorcom hostovaných webových stránok na vytvorenie webovej stránky pre malé podniky. Verím, že ide o platformu, ktorá vyvažuje skvelý dizajn a je užívateľsky prívetivý.

Majiteľ malej firmy môže navrhnúť krásny web veľmi rýchlo a pri mierke ušetrí veľa peňazí.

Z mojich skúseností majú tiež najlepší zákaznícky servis a veľmi dobre spolupracujú s vlastníkmi malých podnikov.

Sampath S

Sampath S

~ Sampath je profesionálny vývojár webových stránok už takmer 9 rokov. V tejto dobe vytvoril viac ako 100 webových stránok, zúžení & vstupné stránky. Vytvára webové stránky, ktoré sú v súlade s vašimi obchodnými cieľmi a dobre prevádzajú.

Spolupracoval som so 7 až 10 tvorcami webových stránok a Squarespace je jedným z nich. Používam ho hlavne na vytváranie webových stránok pre svojich klientov, väčšinou pre osobné portfólio a malé podniky.

Majú bloky obsahu pre rôzne typy obsahu (text, obrázky, zvuk, fotogalérie, mapy atď.), Čo uľahčuje prácu.

Aj keď som profesionálny vývojár webových stránok vo viacerých CMS, ak by som bol požiadaný, aby ukazoval na tvorcu webových stránok, v daný deň to bude SquareSpace..

Tu je dôvod.
* Môžete pridať vlastný HTML & Kód CSS na skrášlenie lokality.
* Na svoju webovú stránku Squarespace môžete integrovať takmer akúkoľvek aplikáciu (bohužiaľ ešte nie Zapier), čo je obrovský znak úľavy. Toto nemôžete urobiť s väčšinou ostatných tvorcov webových stránok.

Ak ste zvedaví na to, čo ju odlišuje od ostatných tvorcov webových stránok, tu je rýchly zoznam profesionálov.
Pros

 • Skvelá sada responzívnych šablón
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Vstavaný obchod s elektronickým obchodom
 • Neobmedzené stránky & miniaplikácie
 • Neobmedzený úložný priestor
 • Chráňte heslom ľubovoľný počet stránok

Rovnako ako akýkoľvek iný produkt však aj SquareSpace prichádza s vlastnou sadou nevýhod.
Zápory

 • Žiadny bezplatný plán
 • Rýchlosť stránky je občas problémom
 • Spracovateľ platby je obmedzený na Stripe (iba)
 • Žiadny tvorca členstva (nie blokátor)

Nikde som o SEO nehovoril, pretože bez vlastného webu budete vždy musieť optimalizáciu zjednodušiť.

Ak hľadáte tvorcu webových stránok, aby ste mohli začať ihneď a nechcete, aby sa všade na vašom firemnom webe nachádzali chaotické reklamy, choďte s tým.

Za cenu menej ako 3 kávy získate webovú stránku zabezpečenú prístupom SSL (mesačne) na nadviazanie obchodnej prítomnosti online pomocou služby Squarespace..

Jared Gibbons

Jared Gibbons

~ Jared je spoluzakladateľom kreatívnej skupiny Pocket Knife, ktorá navrhuje a vyvíja vlastné webové stránky spoločnosti Squarespace.

Myslím si, že Squarespace je vynikajúcim riešením pre tých, ktorí chcú vytvoriť webovú stránku pre malé podniky.

Nielenže majú krásne šablóny, ktoré sa dajú použiť ako východiskový bod, ale podniky môžu v budúcnosti ľahko spravovať obsah svojich webových stránok pomocou intuitívneho redakčného systému Squarespace CMS..

Edward Wisniewski

Edward Wisniewski

~ Edward strávil viac ako desať rokov vytváraním pôsobivých a interaktívnych digitálnych zážitkov. V súčasnosti je technickým riaditeľom spoločnosti Radish Lab a pracuje na riadení technického tímu a implementácii inovatívnych technologických riešení pre zložité výzvy, ktorým čelia organizácie pôsobiace v sociálnej oblasti..

Odporúčame Squarespace. Je lacný, ľahko použiteľný a obsahuje rozhranie typu drop and drop, vďaka ktorému je bezbolestné vytvárať krásne navrhnuté webové stránky v priebehu niekoľkých minút..

Program Squarespace ponúka vysoko kvalitné a krásne šablóny, ktoré UX a dizajn dávajú do popredia, okrem efektívnych integrácií, okamžitých možností elektronického obchodovania a skvelých vývojárskych nástrojov, ktoré idú nad rámec možností iných tradičných hostovaných webových stránok. plošiny.

Christel Laura Voss

Christel Laura Voss

Squarespace je miesto, kde sa chcete umiestniť, ak chcete rozšíriť svoju značku. Táto platforma nikdy nestojí a flexibilita je v súčasnosti kľúčová.

Navrhujem výlučne v službe Squarespace, pretože je to platforma, na ktorej sa môže rozvíjať kreativita. A nikdy sa nemusíte starať o bezpečnosť alebo chybné doplnky.

Mojím cieľom je neustále spochybňovať svoje vlastné obmedzenia a vždy poskytovať mimoriadnu prácu. Štvorcový priestor mi umožňuje robiť len to!

Amit Kumar

Amit Kumar

~ Amit je vášnivý digitálny obchodník s dobrými skúsenosťami z oblasti affiliate marketingu, marketingu sociálnych médií a video marketingu. Je spoluzakladateľom agentúry RankMeUp Services, agentúry pre digitálny marketing, ktorá sa špecializuje na zvýšenie návštevnosti webových stránok a online predaja.

Moonfruit mi to vyhrá každý deň pre svoju schopnosť ponúkať širokú škálu zabudovaných funkcií a ľahko zrozumiteľnú a ovládateľnú palubnú dosku používateľa. Má na výber krásnu kyticu osviežujúcich tém..

Môžete publikovať svoj obsah a uistiť sa, že je kompatibilný s počítačmi, kartami a smartfónmi, automaticky do určitej miery záleží aj na SEO. Svoj obsah môžete dokonca automaticky zdieľať aj na rôznych sociálnych médiách.

Ďalším dobrým dôvodom, prečo sa stáva tak populárnym, je, že si dokonca môžete zriadiť obchod s elektronickým obchodom v troch jednoduchých krokoch. Funguje to priamo metódou drag and drop a je veľmi užívateľsky príjemný. Na začiatok stránky nájdete vo svojom používateľskom rozhraní tiež integrované nástroje Google Analytics a Google Webmaster Tools, vďaka ktorým je pre spoločnosti SEO ešte atraktívnejšie..

Celkovo vzaté, Moonfruit je podľa všetkých štandardov jednou z najužitočnejších a SEO priateľských nehnuteľností, ktorú môžete vytvoriť pre svoj obsah.

Max Robinson

Max Robinson

~ Max Robinson je webový dizajnér pre AIMS Web Design.

MoonFruit používame pre klientov iba napriek relatívne starému používateľskému rozhraniu, ktoré podľa všetkého vylučuje toľko ľudí.

Páči sa mi množstvo prispôsobenia, ktoré máte na každej webovej stránke, a ako ľahko sa dajú pridať widgety a blogy.

O weboch, ktoré sme vytvorili pomocou MoonFruit, sme mali iba pozitívnu spätnú väzbu a vždy sme dokázali klientovi ukázať, ako používať tento nástroj, aby mohli sami vykonať zmeny..

Shyam Bhardwaj

Shyam Bhardwaj

~ Shyam prevádzkuje spoločnosť zaoberajúcu sa digitálnym brandingom a vývojom webových stránok.

Podľa môjho názoru je Weebly jedným z jednoduchých, ale účinných nástrojov na tvorbu webových stránok pre správcov webu. Nemusia mať programovacie zručnosti, len musia pretiahnuť vlastnosti webových stránok na webové stránky, takže ak potrebujem použiť vývojársky nástroj na vývoj webových stránok pre malé firmy, vyberiem Weebly.

Rôzne prvky, ktoré budete môcť pridať na webové stránky, zahŕňajú text, obrázky, videá, tlačidlá, mapy Google a kontaktné formuláre. Jednou z jeho hlavných výhod je to, že počas vytvárania svojho webu môžete súčasne vidieť odrazy na stránke a pretiahnuť prvky z panela nástrojov do oblasti webovej stránky..

Weebly tiež zahŕňa hosting – Cloud hosting, ktorý je veľmi rýchly a bezpečný systém. Čas načítania ovplyvňuje vaše poradie vo výsledkoch vyhľadávania, takže bude mať aj výhody pre SEO. Okrem toho vám tiež umožňuje blogovanie, ktoré je vlastné vstavané v redakčnom systéme. Pre webmasterov, ktorí sú ochotní zvoliť si funkčnosť elektronického obchodu, ponúka skvelé riešenie pre webové stránky elektronického obchodu.

Všetky možnosti sú dobré, pokiaľ sú vaše požiadavky na web porovnávané so špecifikáciou vášho webu, ktorá spĺňa požiadavky rámcov alebo nástroja na tvorbu webových stránok..

Všetky dobré webové stránky

Kedykoľvek konzultujem s malými obchodnými firmami, od väčšiny vlastníkov sa dozviem, že potrebujú iba malú webovú stránku s obsahom do 10 stránok s textom, obrázkami a vloženým videom YouTube. Pre takéto menšie požiadavky bude fungovať funkcia Squarespace, Weebly alebo dokonca WIX. Builder Tool od Godaddy bude tiež jednoduchým riešením pre malú webovú stránku. Potrebuje iba presunutie obsahu, obrázkov, snímok, videí alebo kontaktného formulára.

Niektoré z aplikácií, ako napríklad Weebly, Squarespace alebo WIX, tiež pridali funkcie elektronického obchodu, takže pre potreby elektronického obchodu pre eCommerce sú pripravené nástroje na zostavenie vášho internetového obchodu..

Nevyžaduje si znalosti programovania HTML zložitých CMS ako Magento, Prestashop alebo WordPress. Rýchlosť bude tiež v poriadku pre tieto platformy, takže je ďalším faktorom priateľským k SEO.

Ďakujem všetkým odborníkom, ktorí sa zúčastnili tohto odborného stretnutia! Ak máte akékoľvek otázky, uverejnite ich nižšie a my vám určite odpovieme. Ak sa chystáte spustiť nový web, dajte mi vedieť, na ktorej platforme chcete používať.

Nezabudnite tiež na zdieľanie. Pomôžte nám šíriť tento príspevok zdieľaním so svojimi priateľmi a sledovateľmi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map