25 Influencery Web Design, ktoré potrebujete poznať a dodržiavať

ČO ROBÍ DOBRÝ WEBOVÝ DIZAJN?

Dnešná odpoveď je iná, ako to bolo pred mesiacmi. Technológia a skúsenosti používateľov vyžadujú, aby sa webové stránky neustále menili a aktualizovali. Jediným spôsobom, ako zostať v kontakte, je vedieť, čo vedie budúci trend dizajnu.


Niektorí ľudia majú možnosť predvídať, čo sa chystá. Iní berú tieto trendy a napíšu kód, aby sa to stalo. Sú známe ako ovplyvňovatelia.

Naučte sa budúcnosť webdizajnu od odborníkov

Tu je zoznam ovplyvňovačov webdizajnu, ktoré sú dostatočne veľkorysé na to, aby sa podelili o to, čo príde. Postupujte podľa nich a jazdte na vlne súčasného webdizajnu. To, čo sa naučíte, je dobré pre návštevníkov webových stránok a ešte lepšie pre vaše podnikanie.

Jeffrey Zeldman

Jeffrey Zeldman fotka

Prečo je ovplyvňovateľ: Zeldman bol dabovaný „Kráľom webových štandardov“ Pracovný týždeň. Bol prvým človekom, ktorý sa dostal do USA Interaktívna sieň slávy SXSW v roku 2012. Sledujte jeho blog a zistite, ktoré súčasné trendy priemyselného dizajnu sa majú brať vážne. Je rýchly, aby poukázal na to, čo je dôležité a čo je iba výstrelok.

Nájdete ho online na: zeldman.com
Nasleduj ho: @zeldman

Vitaly Friedman

Vitaly Friedman fotka

Friedman je šéfredaktorom Smashing Magazine, kde píše o tom, čo robí obsah krásnym. Ak chcete získať informácie o problémoch UX, front-end a výkonnosti, vyhľadajte jeho príspevky v službe Smashing Magazine. Beží tiež Vitaly online workshopy o webdizajne.

Nájdete ho online na: Smashing Magazine
Nasleduj ho: @smashingmag

Chris Coyier

Fotka Chrisa Coyiera

Ak to súvisí s dizajnom generovaným CSS, je na tom Chris Coyier. Rád sa zúčastňuje a prispieva CodePen. Web založil s Alexom Vazquezom a Timom Sabatom. Ak chcete pomôcť získať chyby z vášho kódu, pozrite si túto stránku.

Nájdete ho online na: CodePen
Nasleduj ho: @chrisCoyier

Mike Monteiro

Mike Monteiro fotka

Živé obrázky, ktoré vás pozdravia Mule Design sú dôkazom toho, že táto skupina myslí s webovým dizajnom vážne. Prispievatelia Mule píšu o dizajne s rovnakým nadšením. Toto je Mikeova dizajnérska spoločnosť a je jedným z hlavných prispievateľov. Neočakávajte, že si budete môcť pozrieť návody. Mike a jeho spoluautori sa zameriavajú na skúsenosti s navrhovaním webu.

Nájdete ho online na: Mule Design
Nasleduj ho: @monteiro

Chris Spooner

Chris Spooner fotka

Spooner začal tento blog, aby pomohol ľuďom vylepšiť svoje dizajnérske zručnosti. Nájdete tu 3 hlavné typy obsahu. Jeho články sú napísané na zdieľanie teórie a inšpirácie. Písomné a videonávody poskytujú sprievodcov krok za krokom. Existujú tiež veľkorysé zadarmo, ktoré môžete použiť vo svojich vlastných dizajnoch.

Nájdete ho online na: Spoon Graphics
Nasleduj ho: @chrisspooner

David Walsh

David Walsh fotka

„Nenavrhujem stránky,“ hovorí Walsh, „prinútim ich, aby fungovali.“ Ukazuje vám, ako na svojom blogu, kde vás pozýva, aby ste prišli s ním, keď píše o experimentoch v dizajne. Davidova odbornosť pochádza z času stráveného ako Mozilla je hlavný webový vývojár. Nájdete tu ukážky a návody, ako aj jeho príspevky do blogu.

Nájdete ho online na: DWB
Nasleduj ho: @davidwalshblog

Dave Shea

Dave Shea fotka

Čo robíte so skúsenosťami získanými pri práci na projektoch pre Google, CNet a New York University? Ak ste veľkorysí ako Dave Shea, zdieľate to s ostatnými. Zhromaždil svoje projekty a zoradil ich podľa témy. Budete sa chcieť zamerať na jeho dva najnovšie a prebiehajúce predmety. Najdôležitejšie sú pre návrh.

Nájdete ho online na: Dave Shea
Nasleduj ho: @mezzoblue

Steven Snell

Fotka Stevena Snella

Len málo webových stránok je rovnako štedrých s nástrojmi, ktoré potrebujete na dosiahnutie úspechu online obchodu. Steven Snell a tím používajú blog a ďalšie oblasti na poskytovanie poradenstva pri návrhu. Nájdete tu aj zdroje od návrhových šablón až po kód. Pomocou navigácie v hornej časti môžete prehľadávať všetky témy.

Nájdete ho online na: Vandelay dizajn
Nasleduj ho: @stevensnell

Ronald Bien

Ronald Bien fotka

Bien je generálnym riaditeľom a zakladateľom webovej stránky Naldz Graphics. Viac ako 41 000 sledovateľov prichádza na webovú stránku, kde poskytuje rady a návody týkajúce sa webdizajnu. Ronald a tím spisovateľov pokrývajú celú oblasť dizajnu, ale zameriavajú sa na témy WordPress. Články sú plné grafických príkladov a písanie nie je plné žargónu.

Nájdete ho online na: Naldz Graphics
Nasleduj ho: @naldzgraphics

Jason Santa Maria

Jason Santa Maria fotka

Toto je osobná webová stránka používateľa Vox Media’s výkonný riaditeľ. Jason verí, že obsah by mal diktovať dizajn. Jeho webová stránka je experimentom v umeleckom smere online. Je fanúšikom tradičného dizajnu tlače, takže jeho webová stránka má konzervatívny dojem. Nenechajte sa tým oklamať. Jason a jeho hosťujúci spisovatelia sa zaoberajú všetkými najnovšími témami dizajnu.

Nájdete ho online na: Jason Santa Maria
Nasleduj ho: @jasonsantamaria

Doug Bowman

Doug Bowman fotka

Hovorte o rodokmeni. Bowman bol vedúcim vizuálneho dizajnu spoločnosti Google a potom kreatívnym riaditeľom Twitteru. Dnes je hlavou spoločnosti Stopdesign. Svoj blog používa na písanie o dizajne, typografii a potrebných nástrojoch na jeho vykonanie na webe. Väčšina príspevkov sa týka návrhových riešení a výsledkov, s ktorými prišiel so svojím tímom pre klientov.

Nájdete ho online na: Stopdesign
Nasleduj ho: @stop

Mark Ford

Mark Ford fotka

S Markom Fordom budete mať veľa spoločného, ​​ak ste začínajúcim podnikateľom. Takto sa začal v roku 2007 so svojím prvým online obchodom. Dnes využíva viac ako 1 000 zákazníkov svojich webových služieb. Mark používa svoje blog zdieľať to, čo sa jeho spoločnosť dozvedela o dizajne webových stránok. Pomocou navigácie v hornej časti vyhľadajte konkrétne témy.

Nájdete ho online na: červený dizajn webovej stránky
Nasleduj ho: @RedWebDesign

Cameron Moll

Foto Cameron Moll

Všetky práce a žiadna hra z nás všetkých robia robotov. Oddýchnite si od dizajnérskeho úsilia a užite si trochu hravosti. Cameron Moll vytvára dizajn z typu. Na svojom webe nemá čo povedať. Je to všetko o obrázkoch vytvorených štylizovaným textom. Môžete si kúpiť veľa z toho, čo zobrazuje na svojom webe. Niektoré z najpopulárnejších kúskov sú vypredané.

Nájdete ho online na: Štruktúry typu
Nasleduj ho: @cameronmoll

Nicholas Felton

Nicholas Felton fotka

Felton bol jedným z hlavných dizajnérov spoločnosti Časová os Facebooku. The New York Times a The Wall Street Journal ho profilovali vo svojich publikáciách. Celá táto pozornosť je kvôli talentu Feltona na prevod údajov do zmysluplného dizajnu. Navštívte jeho webovú stránku a pozrite si jeho zbierku práce pre klientov. Niektoré z nich sú súčasťou stálej zbierky MoMA.

Nájdete ho online na: Felton
Nasleduj ho: @feltron

Ethan Marcotte

Ethan Marcotte fotka

Marcotte je plodným autorom kníh a článkov. Píše tiež blog s názvom Nezastaviteľný robot Ninja, online webovú stránku Ethan Marcotte. Články, ktoré nájdete na jeho webových stránkach a blogu, vám môžu pomôcť s prienikom kódu a dizajnu. Verí, že obaja musia byť elegantní.

Nájdete ho online na: Ethan Marcotte
Nasleduj ho: @beep

Karen McGrane

Karen McGrane fotka

McGrane pracuje na webových stránkach od roku 1995. Bola prvou informačnou architektkou najatou na Razorfish. Potom sa posunula hore po radoch, aby sa stala viceprezidentkou a vedúcou národnou divíziou divízie užívateľských skúseností spoločnosti. Dnes je zakladateľkou a vedúcou spoločnosti Bond Art + Science. Karenin blog je o tom, aké to je byť dizajnérom webových stránok. Choďte sem, ak chcete nahliadnuť.

Nájdete ju online na: Karen McGrane
Nasleduj ju: @karenmcgrane

Dan Cederholm

Dan Cederholm fotka

Cederholm je spoluzakladateľom a dizajnérom spoločnosti Dribbble. Napísal 5 kníh, z ktorých 3 sú o CSS. Dan používa svoj blog na písanie o dizajne, CSS, značkovaní a webových štandardoch. Ak je jeho písanie témou, verí v návrh webových stránok založených na štandardoch.

Nájdete ho online na: Jednoduché bity
Nasleduj ho: @simplebits

Andy Clarke

Andy Clarke fotka

Clarke je jedným z najznámejších britských webových dizajnérov. Napísal dve knihy o dizajne webových stránok. Má tiež podcast okrem príspevkov prispieva do blogu svojho dizajnérskeho štúdia webových stránok.

Nájdete ho online na: vec & nezmysel
Nasleduj ho: @Malarkey

Sarah Parmenter

Fotka Sarah Parmenter

.net Magazine v roku 2011 vymenovala svojho dizajnéra roka. Sarah je multitalentná osoba. Píše o dizajne webových stránok a spoluorganizuje populárny týždenný návrhový podcast. Ak to nestačí, je tiež profesionálnou speváčkou a herečkou. Jej blogové príspevky sú zábavné a konverzačné. Dozviete sa viac o dizajne a profesionálnom svete webových dizajnérov.

Nájdete ju online na: Sazzy
Nasleduj ju: @sazzy

Paul Boag

Paul Boag fotka

Boag ponúka svoje dizajnové talenty väčšinou pre neziskové organizácie. Je expertom na skúsenosti používateľov, ktorý pomohol organizáciám ako Európska komisia, UCAS a Doktori bez hraníc prispôsobiť sa nášmu meniacemu sa digitálnemu svetu. Paul nehovorí slová. Jeho rada je relevantná a nebojí sa vyjadriť.

Nájdete ho online na: boagworld
Nasleduj ho: @boagworld

Brad Frost

Foto Brada Frosta

Frost je úspešný mobilný webový stratég a front-end designer. Jeho prácu ste videli, ak ste niekedy boli na mobilnej stránke Weekly Entertainment. Navrhol tiež mobilné prvky pre karty MasterCard, Verizon a Nike. Brad miluje blog a mnoho jeho nedávnych príspevkov vás ošetruje úryvkami jeho pripravovanej novej knihy, Atómový dizajn.

Nájdete ho online na: mráz
Nasleduj ho: @bradfrost

Paul Irish

Paul írska fotografia

Ak používate Prehliadač Chrome spoločnosti Google, využili ste nejakú Pavlovu prácu. Je to front-endový vývojár, ktorý sa profesionálne venuje tvorbe úhľadných a sexy mobilných webových stránok. Pavlov blog sa vzdáva malých rozhovorov. Dostane sa priamo do kódu za dizajnom. Nie je dobré miesto pre začiatočníkov. Budete v nebi, ak ste oboznámení a pohodlní s kódovaním CSS alebo WebKit.

Nájdete ho online na: Paul Irish
Nasleduj ho: @paulirish

Jonathan Snook

Fotografia Jonathana Snooka

Snook zapožičal svoje skúsenosti zo skúseností používateľov spoločnostiam Xero, Shopify a Yahoo! Teraz uprednostňuje prácu pre seba. Keď s klientom nekonzultuje, zdieľa na svojom blogu tipy a tipy na dizajn. Použite jeho archív odkaz na vyhľadanie konkrétnych tém.

Nájdete ho online na: SNOOK
Nasleduj ho: @snookca

Christian Heilmann

Christian Heilmann fotka

Heilmann je ďalší bloger, ktorý sa nebojí nazvať ho tak, ako ho vidí. Je nadšený z HTML5. Mnohé z jeho príspevkov sú útržky kódu, ktorý ponúka pre lepšiu používateľskú skúsenosť. Christian je tiež vášnivým plagátom YouTube. Mnohé z týchto príspevkov súvisia s webovým dizajnom. A ak sa vám nedarí dosť jeho blogových príspevkov a videí, je tiež schopný zdieľať svoj život fotografie.

Nájdete ho online na: Christian Heilmann
Nasleduj ho: @ codepo8

Jeremy Keith

Jeremy Keith fotka

Keith je spoluzakladateľom Veľkej Británie Clearleft Agentúra pre webový dizajn. Spoločnosti z BBC až Mozilly využili svoje skúsenosti s dizajnom. Jeremy si ponecháva blog, ktorý je súčasťou životný denník, a časť Poradenstvo v oblasti webdizajnu.

Nájdete ho online na: adactio
Nasleduj ho: @adactio

Nasledujte, učte sa a profitujte!

Títo vplyvníci držia oči a uši otvorené pre nové trendy v dizajne, takže nemusíte. Ich rady, návody a príklady sú neoceniteľné. To, čo sa naučíte, môže vašu webovú stránku umiestniť v popredí výkonu a dizajnu.

Zdroje, ktoré ponúkajú, sú bezplatné. Prihláste sa na odber svojich blogov alebo sa s nimi spojte na Twitteri.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map