Вражаючий огляд 2016 року


Вражаюче

Відвідайте веб-сайт

9,0


Оцінка AWA

Вражаюче

Порівняно нова платформа Дивовижно – це онлайн-додаток для веб-розробок та розробник веб-сайтів, який робить створення веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв, з єдиною прокручуваною сторінкою, доступною для тих, хто не має досвіду та знань щодо розробки. Прочитайте наш вражаючий огляд нижче.

Огляд

 • Веб-сайт: www.strikingly.com
 • Штаб-квартира: Саннівейл, Каліфорнія
 • Рік заснування: 2012 рік
 • Категорії: Веб-сайт Builder
 • Послуги: Хмарне програмне забезпечення для веб-дизайну, веб-хостинг
 • Безкоштовний період випробовування: 14 днів

Дивовижно – це свіжий і сучасний конструктор веб-сайтів, який дозволяє початківцям технічним людям збирати гладкі веб-сайти, хоча й у форматі однієї сторінки. Дивовижно пропонує користувачам зручні веб-сайти для мобільних пристроїв, які швидко створюються та миттєво публікуються, завдяки своєму простому інтерфейсу користувача та шаблоновим дизайном.

Кого вражаюче рекомендують?

Вражаюче рекомендується тим, хто шукає простий спосіб створити гладкий веб-сайт на одній сторінці без будь-яких навичок чи знань із програмування чи веб-дизайну. Завдяки численним доступним шаблонам можна легко створити діловий або особистий веб-сайт. Для тих, хто створює свій перший веб-сайт, вражаючий дуже простий і не дозволить вам значно перевернути курс поза будь-якою мірою.

Чи вражаюче пропонує будь-яка сфера уваги чи спеціальностей?

Дивовижною силою є те, що все на сайті просто, і користувачі можуть легко зрозуміти вказівки та налаштувати свій сайт. Ніякого досвіду кодування чи програмування не потрібно, щоб скласти блискавичний сайт для представлення малого бізнесу чи окремої людини, доповнений різкими зображеннями та векторними іконками та професійними шрифтами. З’єднайте все це за допомогою попередньо завантажених шаблонів у різних стилях, щоб створити веб-сайт за лічені хвилини. Концепція проста, а реальність – ідеальна відповідність.

Ще одним плюсом є те, що всі теми вражаюче мобільні та будуть чудово виглядати на будь-якому з ваших пристроїв.

Що вражає Технічні характеристики або обмеження?

Дивовижно залишає бажати деяких речей. Наприклад, функцій перетягування немає, як це пропонують подібні розробники веб-сайтів, і обмежена налаштування доступна. Шаблони – це більш ніж прості вказівки із вражаючим виглядом, і майже неможливо їх замінити, щоб змінити розміри зображень або змінити те, куди йде текст. Перехід від однієї теми до іншої – це виклик; швидше, потрібно починати спочатку.

Ще одним обмеженням, яке вражає, є неможливість керувати електронною комерцією в будь-якій мірі. Є функція “простого магазину” та можливість вбудувати кнопку PayPal, але це стосується цього.

Чи вражає вражаюча масштабність та можливість зростання?

Вражаюче є вільний план, який підходить для невеликих сайтів, які не потребують великої пропускної здатності або налаштування, але він також пропонує оновлення для великих сайтів. План Pro складається з необмеженої пропускної здатності, трьох професійних сайтів та необмеженого кількості безкоштовних сайтів, а також користувацьких URL-адрес та вбудованих можливостей HTML та спеціального коду.

Що таке політика гарантії повернення грошей?

Політика дозволяє протестувати один із преміальних планів протягом 14 днів. Крім того, ви можете користуватися безкоштовним планом протягом тих пір, поки хочете ознайомитися з платформою. Після того, як ви перебуваєте на платному плані, ви берете на себе зобов’язання лише на термін служби, який ви обрали; наступного місяця за місячним договором або наступного року за річним контрактом.

Яка їхня репутація?

Швидкий перегляд сервісів перевірки репутації в Інтернеті показує, що вражаюче користується хорошою репутацією як серед користувачів, так і серед широкої громадськості. MyWot стверджує, що це безпечно для дітей та є надійним, а VirusTotal та Google щодо безпечного перегляду веб-сайтів обидва кажуть, що на сайті немає вірусів..

Чому варто вибирати Дивовижно веб-конструктора?

Хоча вражаюче обмежений у своїх можливостях налаштування, особливо у вільному плані, він пропонує чудову цінність для власників малого бізнесу та осіб, які потребують побудови присутності в Інтернеті. Вражаюче постійно додає додаткові шаблони та функціональні можливості на свій сайт, що полегшує все-таки створення сайту, який буде рости разом з вами чи вашим бізнесом.

Ключові особливості

Вирок експертів галузі вражаюче

Експерти веб-сайтів, здається, розміщують вражаюче прямо посередині пакета для розробників веб-сайтів. Він, безумовно, має що запропонувати потрібній аудиторії, але він не пропонує широкий спектр надійних інструментів та функцій, як і багато інших варіантів на ринку. Мабуть, найголовніше, вражаючий показник найвищий, якщо мова йде про досвід користувачів. Ті, хто шукає просту і просту програму, швидко перейдуть до вражаючої програми. Однак ті, хто має більший досвід дизайну та великі сподівання, можуть розчаруватися обмеженнями забудовника.

Те, що він створює лише односторінкові веб-сайти, може бути недоліком для деяких, але це говорить про простоту програми. В основному, вражаюче не отримали більш високих балів від експертів, оскільки є й інші варіанти, які також пропонують не менш зручний інтерфейс і містять більше функцій. Вражаюче це твердий варіант, але не обов’язково найкращий.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/strikingly
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2496919,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/strikingly-review/
 • 20 квітня 2016 року

Позитивні відгуки споживачів та відгуки вражаюче

Хороша новина полягає в тому, що вражаюче пропонує надзвичайно простий і простий у користуванні веб-розробник. Ви можете переглядати повні веб-сайти, створені за допомогою їх шаблонів, і отримати справжнє відчуття потенціалу вашого сайту. Використовуючи вражаюче, ви можете створити сайт менш ніж за годину. Це так просто у використанні. Крім того, більш досвідчені кодери отримають доступ до редакторів HTML та CSS.

Клієнти також користуються гнучкістю програми. Ви можете легко додати блог та / або перетворити свій сайт у магазин електронної комерції. Хоча надзвичайно не призначено підтримувати великий бізнес, це дозволить вам розширити свій веб-сайт і звернутися до широкої аудиторії. Більше всього програма описується як проста, що означає відмінний варіант для початківців.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Негативні відгуки та скарги споживачів вражаюче

Більшість негативних скарг на вражаюче стосуються якості обслуговування клієнтів та доступності. Загальноприйнято і, можливо, навіть розумно, що у розробника веб-сайтів буде кілька негативних відгуків щодо обслуговування клієнтів. Однак я був здивований, побачивши, наскільки обмежені клієнти, коли справа стосується служби підтримки. По суті, ви можете лише надіслати електронний лист і сподіватися на швидку відповідь. Вражаюче навіть не пропонують номер телефону, а не функцію чату в прямому ефірі. Незважаючи на те, що існує база знань, ви багато в чому є своїм власним, коли справа стосується усунення несправностей.

Крім того, клієнтів розчарувало кількість функцій, доступних за більш доступними планами. Лише преміум-плани пропонують надійний набір функцій.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Дизайн & Настроювання

Особливості дизайну веб-сайтів включають налаштовані шаблони, кнопки просування соціальних медіа, супершвидкісний завантажувач фотографій, функції слайд-шоу, і все це на веб-сайті, що оптимізується для мобільних пристроїв. Для публікації ви отримаєте безкоштовне ім’я субдомена (http://yoursitename.strikingly.com), унікальний стиль однієї сторінки та можливості SEO.

ОсобливістьОгляд
Шаблони веб-сайтівВибір шаблону настільки ж простий, як і натискання кнопки з цим конструктором сайтів.

Безкоштовно: Сайт Strikingly пропонує одинадцять різних шаблонів веб-сайтів на три плани, і кожен з них є досить вражаючим і добре розробленим для публікації веб-сайту майже за короткий час.

Премія: Ще краще, що вражаючі плани преміум-класу пропонують сотні шаблонів веб-сайтів на вибір, коли ви більше знайомі з платформою та готові до оновлення або якщо ви хочете створити унікальний веб-сайт з самого початку.

Усі шаблони реагують на мобільні пристрої та містять такі функції, як “Клацніть, щоб зателефонувати”, щоб зробити веб-сайт дуже привабливим для своєї аудиторії. Сайти оптимізовані для SEO, що дозволяє просто додати мета-теги та ключові слова.

Інтерфейс для веб-сайтівUI – це те, де разюче світить! Користувацький інтерфейс настільки простий та інтуїтивно зрозумілий, що кожен, хто навчився читати, може скласти свіжий на вигляд сайт, просто вибравши та клацнувши їх вибір, а потім додати свій персоналізований вміст.

Інтерфейс навіть дозволяє точно побачити, як буде виглядати ваш сайт на комп’ютерах та мобільних пристроях за допомогою декількох швидких клацань. Якщо ви коли-небудь витрачали час на створення веб-сайту іншим способом, включаючи інші порівняно зручні платформи, такі як Google Blogger, ви оціните вражаюче та його простий інтерфейс користувача.

Параметри налаштування стилю сторінкиЩо стосується стилів сторінки, то вражаючий конструктор веб-сайтів дещо обмежений. Єдині реальні загальні зміни – між світлим, темним або різними кольорами. Існує безліч дружніх та професійних шрифтів, щоб змінити вигляд ваших сторінок. Зміни в розділі функцій дозволять вам редагувати текст, але не переміщувати його чи змінювати колір; також змінювати зображення просто, але ви не можете змінити їх розмір або перемістити їх в іншу область. І текст, і зображення встановлені в шаблоні, і жодне з них не можна переміщувати, на відміну від багатьох інших платформ, які пропонують кращу налаштування.
Навігація по сайтуДивовижно – це набагато інший тип веб-сайту, ніж багато хто з нас звикли. Формат – це одна форма прокрутки в довгому форматі. Щоб знайти те, що вам потрібно, просто прокрутіть униз, поки не знайдете його в розділі, де він знаходиться. Зліва є точки, на яких можна навести курсор миші та натиснути, щоб перейти до кожного розділу ПК або планшета; на смартфоні зліва розташований розділ меню, який ви можете використовувати як альтернативу прокрутці до кінця. Незважаючи на те, що це спрацює досить добре для деяких менших компаній та багатьох людей, це обмежує масштабні підприємства. Не було б цікаво шукати інформацію на, здавалося б, нескінченно прокручуваних сторінках.
Управління контентомЗміна або додавання вмісту на вражаючий веб-сайт досить просто. Ви можете легко змінити текст або зображення в будь-якому зі своїх розділів так само швидко, як вибрали свій початковий вміст. Ви також можете так само швидко додати повідомлення в блозі та інший вміст.
Фотографії та галереїДодавання зображень і галерей є простим, а веб-сайт навіть робить слайд-шоу прості в налаштуванні та реалізації, хоча вони обмежені одним форматом. Тим більше, що додавати відео на сайт так само просто, як завантажувати їх на сайт і натискати, щоб додати їх до розділу.
Мобільна побудова сайтуОсь ще одна область, де разюче сяє! Більшість платформ і розробників веб-сайтів потребують налаштування та публікації ПК.

Вражаючі веб-сайти настільки прості та інтуїтивно зрозумілі; ви можете вибирати свої стилі та шаблони, завантажувати зображення та додавати трохи тексту, перш ніж натиснути на публікацію, та зможете поділитися своїм свіжим та крутим веб-сайтом, який ви створили самостійно.

Інтеграція соціального обмінуКнопки соціального обміну додаються на вражаючі сайти за допомогою магазину додатків, що дозволяє мати соціальний канал на своєму веб-сайті. Додайте свої облікові записи в соціальних мережах, а також можете писати бажані твіти, щоб люди могли поділитися своїми публікаціями та вмістом у вашому блозі.
Дизайнерські послугиОскільки на веб-сайті немає згадок про дизайнерські послуги, я не вірю, що вони пропонуються, хоча це, звичайно, те, що користувачі повинні звернутися до групи вражаючих для отримання рекомендацій та можливої ​​допомоги.

Деякі елементи, які ви можете додати на свій веб-сайт, включають карти, відео, контактні форми та кнопки PayPal. Вони можуть вирішити деякі або всі ваші потреби в дизайні.

Особливості & Інструменти

ОсобливістьОгляд
НалаштуванняПростіше, ніж будь-який веб-сайт, який ви коли-небудь розробляли (або намагалися створити.)
Веб дизайнДизайн обмежений шаблонами, які пропонуються, та налаштуваннями, які ви можете зробити для них. Наприклад, ви можете вибрати шаблон і змінити його “стиль”, але ці зміни, як правило, включають лише зміни кольорів і шрифтів. Елементи фіксуються на макетах сторінок, так що це неможливо.
Спеціальне доменне ім’яСпеціальні домени доступні і включаються до планів преміум-класу. Якщо у вас є домен, який у вас уже є, ви можете перенести його або придбати його на панелі інформаційних панелей веб-сайту.
Глибина навігаціїНа перший погляд, це здасться проблемою для разюче. Однак можна створити декілька сторінок на сайтах, вражаючи вражаючі сайти один до одного. е
Віджети та програмиПрограми та віджети для сайту відносно обмежені. Ви не знайдете сотні додатків у стилі плагінів, як у WordPress.
МонетизаціяНаразі єдиний варіант монетизації, доступний користувачам веб-сайту вражаюче, – це посилання на філії у вмісті вашого блогу.
Статистика відвідувачівЗдається, не існує внутрішньої програми для відстеження відвідувачів за допомогою сторонньої програми, яка легко справляється з цим.
Фото, відео та аудіоРозробник веб-сайтів Strikingly дозволяє легко завантажувати та додавати зображення та відео на сайти. Як і більшість речей на платформі, звичайний клік або два впорається з цим.
БлогДодаток для блогів доступний для додавання до будь-якого розділу веб-сайту вражаюче. Як тільки додано додаток для щоденника, додавати вміст до нього стає надзвичайно просто.
Гугл-мапиПростий клацання кількох кнопок і Voila! Карти Google вбудовані на сайт вражаюче.
HTML-редакторЗа допомогою цієї програми копіювання та вставлення HTML-коду може додавати унікальні елементи на вражаючий веб-сайт.
Інтеграція соціальних медіаІнтеграція Facebook, Twitter та Pinterest – це процес єдиного клацання, який дозволяє легко ділитися в соціальних мережах.
Форми та опитуванняДоступні інтегруючі форми та опитування, хоча налаштування цих форм обмежена.
Місце для зберіганняМісце для зберігання залежить від обраного пакету; безкоштовний план поставляється з 5 ГБ, обмежений план – 50 ГБ, а план Pro має необмежену пропускну здатність.
Інструмент для розсилкиІнтегруйте акаунт MailChimp та розіслайте інформаційні бюлетені всім своїм клієнтам та потенційним клієнтам.
ФорумВиріжте і вставте код форуму, щоб створити відчуття спільноти на своєму вражаючому сайті.
Електронна комерція / Інтернет-магазинВражаюче дозволяє інтегрувати Simple Store, щоб власники сайтів могли займатися електронною комерцією на своїх сайтах.
Інтеграція шлюзівTypeform – це вражаючий вибір, щоб допомогти з інтеграцією шлюзу, з інтерфейсом перетягування та інтуїтивно зрозумілими природними творами.
SEO дружнімДодавання ключових слів і мета-тегів на чудовий сайт додає його природного SEO, завдяки чому він швидко піднімається в СЕРП.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)За допомогою облікового запису Pro можна створити захищений паролем сайт для приватних груп або сайтів членства.
Google® AnalyticsДодавання Google® Analytics дозволяє переглядати відвідувачів та їх статистику. Звідки беруться відвідувачі і як довго вони залишаються? GA доступний для публікацій в блогах для обмежених та про планів
Безпека веб-сайтівШар захищеного сокета (SSL) – це стандартна технологія безпеки в Інтернеті, вона встановлює зашифровані зв’язки між серверами та браузером<
Технологія CDN для мобільних оптимізацій декількох мов:Google Translate оброблятиме кілька мов; ви також можете використовувати кілька сторінок або просто вводити обидві мови у свої текстові поля.

Плани & Ціноутворення

Разюче пропонує три різні цінові пакети; Безкоштовно, з обмеженням пропускної здатності 5 Гб та вражаючим субдоменом, обмеженим 50 Гб та Про з необмеженою пропускною здатністю.

Безкоштовно Дивно, що плани не отримують власні URL-адреси веб-сайтів; вони надходять із вражаючим субдоменом.com. Приєднуйтесь до безкоштовного плану за допомогою декількох клацань миші та електронного листа для реєстрації.

Обмежений плани часто є адекватними для малого бізнесу. Цей план коштує 8 доларів на місяць і виставляється рахунок щорічно, тому наперед вартість становить 96 доларів. За 96 доларів власник плану отримає пропускну спроможність 50 Гб щомісяця та безкоштовне доменне ім’я URL-адреси. І відповідність електронної пошти, а також повне використання всіх інструментів на веб-сайті Strikingly.

Про пакет коштує 16 доларів на місяць, також виставляється щорічно, за попередню вартість 192 доларів. З необмеженою пропускною здатністю, безкоштовними спеціалізованими електронною поштою та доменом, доступними кнопками дії для мобільних пристроїв (натисніть, щоб зателефонувати!), HTML, CSS та Javascript, відсутні реклами та варіанти покращеного редагування зображень та захисту пароля веб-сайту..

Безкоштовний план пропонує 5 Гб місця, а план PRO дозволяє необмежену пропускну здатність разом з електронною поштою та безкоштовну реєстрацію доменних імен. Платформа Strikingly дає змогу веб-сайту розростатися та розміщуватися на значно більший та більш динамічний сайт, налаштовуючи HTML, Javascript та CSS.

Обидві платні версії мають 14-денний пробний термін; тобто ви платите, а потім маєте 14 днів, щоб перевірити оплачені пакети, не витрачаючи грошей, якщо ви вирішите ненавидіти.

Для порівняння, подібні сайти пропонують преміальні плани трохи більше і трохи менше. Wix пропонує свій преміум-план починаючи з $ 4,45, а сайти Weebly – 3,29 доларів щомісяця за дворічний контракт. Squarespace пропонує преміум-плани на рівні 8 доларів, а LightCMS починається з 19 доларів.

Дивовижно пропонують пільги у вигляді безкоштовних сайтів для участі в соціальних медіа та підписання на них, або допомагаючи їм додавати шанувальників та прихильників.

Підтримка клієнтів

На веб-сайті є широкий розділ довідки та поширені запитання; Існує також область баз знань з подальшою подальшою допомогою для конкретних областей, в яких користувачі можуть шукати свої конкретні потреби. З веб-створення, дизайну та форматування та технічних питань, відповіді на більшість питань можна знайти на веб-сайті Strikingly.

Є також блог, який стосується багатьох найновіших функцій та допомагає з будь-якими повторюваними питаннями чи проблемами.

Ви також можете надіслати електронною поштою команду підтримки вражаюче через поле повідомлень на їхньому сайті; він обіцяє відповідь на вашу електронну пошту протягом 24 годин і дозволяє зробити знімок екрана, що відбувається, щоб краще зрозуміти, як допомогти. Ніяка можливість спілкування чи номер телефону не помітна ніде на веб-сайті.

Простота використання

Як зазначалося раніше, використання Strikingly – це найпростіший спосіб створення веб-сайту, який існує. Прості та швидкі клацання, додавши кілька зображень та текст, і новий сайт зроблено.

Це ідеальна платформа для початківців, які зможуть легко використовувати веб-конструктор, щоб створити щось приголомшливе без знань про програмування та кодування. Просунуті користувачі можуть знайти сайт дещо спрощеним та відсутністю параметрів налаштування та контролю.

Вражаюче є функція одним клацанням миші, яка дозволяє їй отримувати доступ до сторінок Linkedin або Facebook та витягувати дані, щоб упорядкувати їх на веб-сайті, який ви можете переставити в обмеженому обсязі. Додавання фотогалереїв та робочих портфелів – це просто і швидко, швидко, швидко!

Висновок

В цілому нам подобається платформа Strikingly. Це гладкий розробник веб-сайтів, який інтуїтивно зрозумілий і швидкий у використанні для створення простих веб-сайтів. Початківці проходять весь процес, маючи дуже мало місця для помилок через структуровані шаблони. Дивовижно ідеально підходить для початківців для створення прекрасних веб-сайтів, і це справді не є ідіотом.

З іншого боку, розчаровує те, що функція перетягування в межах платформи не існує, і єдине доступне налаштування – це те, що дозволено налаштуванням шаблону. Існує обмежена кількість шаблонів та варіантів електронної комерції, які можуть розчарувати досвідчених користувачів.

Порівняйте

Вражаюче

90

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map