Virb Review 2016


Верб

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

Верб

Починаючи з 2007 року, Virb був частиною медіа-храму, поки не був проданий GoDaddy у 2014 році. Проте, виробник сайтів Virb залишається конкурентом із власним веб-хостингом, необмеженою кількістю сторінок та наявним вмістом. Прочитайте наш огляд Virb нижче.

Огляд

 • Веб-сайт: www.virb.com
 • Штаб-квартира: Калвер-Сіті, Каліфорнія
 • Рік заснування: 2008 рік
 • Власник: від GoDaddy
 • Послуги: Хмарне програмне забезпечення для веб-дизайну, веб-хостинг
 • Безкоштовний період випробовування: 10 днів

Оригінальні засновники Virb намагалися відкрутити його, і він залишився як окремий розробник веб-сайтів, що дозволяє легко вибирати теми та прості функціональні функції додатків, як електронна комерція, медіа-галереї, блоги та порожні листи. На жаль, те, що сталося, це те, що Virb був замінений GoDaddy.

Virb пропонує хмарний хостинг та швидке та надійне з’єднання; не потрібно і заборонено хостинг сторонніх організацій за допомогою Virb. Хоча це може бути певним позитивом для новачків, тим більше, що ціноутворення всеосяжне, це може не сподобатися досвідченим веб-розробникам, які віддають перевагу більшому контролю над своїми сайтами..

Тим не менш, вартість розміщення сайту Virb коштує дуже недорого – всього 10 доларів на місяць, а налаштування сайту та внесення змін швидко та ефективно. Хоча не існує гарантії повернення грошей, не потрібно також укладати контракт, і ви платите щомісяця.

На своєму веб-сайті Virb зазначає: “Ви новачок чи професіонал, фотограф, група, малий бізнес чи щось середнє, Virb ідеально підходить для створення вашого веб-сайту – швидко та легко”. Ми не можемо сперечатися з цим твердженням, оскільки, здається, він має дуже зручну функціональність.

Незалежно від рівня досвіду веб-дизайну, ви можете легко створити приємний веб-сайт за допомогою Virb. Під час роботи з Media Temple, Virb був проданий на творчі типи, такі як фотографи, дизайнери та художники завдяки своїм простим у користуванні портфельним вітринам.

Virb забезпечує необмежену пропускну здатність, і ви можете також додавати необмежену кількість сторінок, так що це масштабується в міру зростання вашого бізнесу. Virb пропонує безліч веб-сайтів, мобільну чуйність, інтеграцію соціальних медіа, хмарний хостинг та підтримку CDN, а також CSS та HTML для використання досвідченими дизайнерами. Клієнти отримують необмежену пропускну здатність та дисковий простір за допомогою акаунта Virb.

Virb – це відмінна платформа для тих, хто не потребує абсолютно новітньої технології. Художникам та іншим творцям буде просто створити свої портфоліо, скласти їх і налаштувати просту електронну комерцію на приємному веб-сайті за надзвичайно розумну вартість порівняно з багатьма іншими розробниками веб-сайтів. Тим, хто має розвинуті потреби, краще шукати в іншому місці.

Ключові особливості

 • Широка різноманітність тем
 • Вбудований мобільний стиль
 • Повний доступ до HTML та CSS
 • Спеціальні паролі для веб-сайту та сторінки
 • Необмежена смуга пропускання
 • Спеціальний домен
 • Інструменти SEO та Analytics
 • Інтеграція Google Analytics
 • Соціальна інтеграція
 • Безкоштовне зберігання файлів
 • Хмарний хостинг
 • Глобальна мережа доставки вмісту

Вирок експертів галузі щодо Virb

Веб-сайт BuilderУ 2012 році, коли Virb була придбана материнською компанією GoDaddy, було багато інформації про створення веб-сайту та великі сподівання на наступний етап. Через чотири роки Вірб ще не виправдав очікувань і, здається, мертвий у воді.

Незважаючи на це, все ж є позитивні відгуки експертів, які варто згадати. Багато з цим пов’язане з підтримкою GoDaddy. Коли ви створите сайт через Virb, ви отримаєте доступ до чудових служб хостингу та безпеки, які працюють разом з обліковим записом GoDaddy. Ці дві особливості особливо важливі, якщо ви плануєте перетворити свій веб-сайт в інтернет-магазин. Наявність захищеного сайту важливо для електронної комерції.

Загалом, важко уявити, як почуваються інші люди щодо Virb. Більшість відгуків є позитивними, але також дуже застарілими.

 • http://www.hostingadvice.com/reviews/website-builder/
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про Virb

Якщо ви переповнені кількістю варіантів на ринку і просто шукаєте розробника веб-сайту, ніж можете трохи зробити все, ви можете поглянути на Virb. Так, є деякі чіткі недоліки, але це також відносно дешевий варіант, особливо враховуючи кількість особливостей. Користувачі рекомендують Virb з наступних причин:

 • Простота використання. Кодування не потрібно.
 • Красиві, сучасні та витончені шаблони.
 • Чуйні конструкції.
 • Блог функція
 • Корисні та інформативні відеоуроки
 • Чистий і гладкий користувальницький інтерфейс
 • Доступ до HTML та CSS на додаток до інструментів редагування Virb

Тим, хто хотів створити веб-сайт із портфелем, який був важким для зображення, були особливо задоволені Virb. Він добре піддається більш візуальним сайтам.

Негативні відгуки споживачів та скарги на Virb

Чесно кажучи, в Інтернеті не так багато інформації про розробника веб-сайту Virb. Протягом багатьох років Virb перетворився з невдалої платформи соціальних медіа на інструмент для створення веб-сайтів, перш ніж нарешті викупився GoDaddy у 2012 році. Компанія та програма змінилися руками стільки разів, що багато користувачів покинули просто тому, що вони перестали фактично оновлюватися Програма. Здається, що власники та розробники були настільки зосереджені на придбаннях, що забули, що вони повинні працювати над створенням високоякісного продукту, який може йти в ногу з конкуренцією. На даний момент Virb, здається, мертвий у воді, і користувачі переходять до більш надійних компаній.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Virb

Дизайн & Настроювання

ОсобливістьОгляд
ШаблониТеми визначають, як розміщується веб-сайт, тому грати з ним, поки ви не знайдете потрібного вам, це весело та прямо з Virb. Virb пропонує вам 26 різних тем на вибір, і вони дозволяють легко переходити від однієї до іншої. На відміну від деяких розробників веб-сайтів, які ми бачили, зміна теми не поверне вас до квадратного для початку; ваш вміст та зображення зберігаються та переміщуються у новий формат.

Додавати або змінювати тему на своєму веб-сайті легко – для додавання початкової ви натискаєте Налаштувати свій дизайн у верхній частині панелі адміністрації, щоб змінити його, натисніть Змінити тему внизу панелі налаштування. Звідти ви можете переглянути доступні теми просто натиснути та змінити їх негайно. Вам не подобається новий? Клацніть та змініть його назад.

Веб-сайт BuilderІнтерфейс для створення веб-сайтів Virb простий у використанні; Вибравши тему, ви також можете налаштувати кольори та шрифти, які ви хочете використовувати для своїх сторінок та різних областей вашого веб-сайту. Ви також можете завантажити логотип своєї компанії та власне фонове зображення, щоб зробити свій сайт своїм.

Усі ці функції легко знайти та використати на лівій панелі дизайну, а результати ви побачите відразу праворуч. Якщо вам не подобаються внесені вами зміни, ви можете швидко змінити зміни, поки ваш веб-сайт не виглядатиме так, як вам це подобається.

Налаштування стилю сторінки`Параметри налаштування стилю сторінки доступні на панелі дизайну; поправки до будь-якого або всіх кольорів на сторінках, шрифти та розміри тексту та кольори для тем доступні. Фонові зображення можуть бути одним великим зображенням або меншими плитковими зображеннями, залежно від ваших уподобань.
Навігація по сайтуНавігація по сайту проводиться легко за допомогою вкладок, розташованих у різних областях, залежно від обраної теми. Одне з обмежень, яке ми відзначили, було те, що, здається, немає можливості додавати сторінки глибше, ніж один шар; наприклад, якщо ви хочете створити головну сторінку віджетів, а потім підсторінки для синіх віджетів, червоних віджетів та зелених віджетів.

Підтримка Virb відповіла на наш запит щодо цього і запропонувала нам зробити «індексну» сторінку, для якої ми б використовували центр для інших сторінок. Це було плюсом у двох записах – ми були раді, що вони відповіли (і швидко!), І існує обмеження в цьому обмеженні..

Управління контентомУправління вмістом порівняно просте. Ви можете додавати будь-який вміст, який ви хочете, до створених веб-сторінок. У верхній частині вікна введення є простий редактор, який дозволить вам додавати посилання, форматування, зображення та різні стилі для кожної сторінки. На цій сторінці також є посилання “зберігання файлів”, де ви можете отримати доступ до своїх файлів, які зберігаються на місці або в акаунті Dropbox.
Фотографії та галереїФотографії та галереї – це одна з областей, над якими відзначається Virb. За наявними темами ви можете створювати фотографії, галереї та списки із зображеннями. Існує діапазон типів відображення: від вертикальних і горизонтальних галерей до слайд-шоу і навіть опцій лайтбоксу, які відкривають зображення в більшій частині і затемнюють решту екрана. Щоб додати зображення, натисніть Фотографії & Кнопка “Відео” може завантажувати декілька зображень безпосередньо з комп’ютера. Додавання зображень безпосередньо з Flickr, Vimeo та Instagram також доступне.
Мобільна побудова сайтуМобільна побудова сайту автоматична за допомогою Virb; не потрібно проводити додаткових робіт для забезпечення правильного перегляду вашого веб-сайту на мобільних пристроях.
Інтеграція соціального обмінуІнтеграція соціального обміну легко за допомогою віджетів, які включені для використання в Virb. Ви можете легко додати поле “Like” у Facebook, де відображаються ваші останні публікації, або набір посилань на соціальні медіа, щоб шанувальники могли легко стежити за вами. Крім того, доступні інші спеціалізовані віджети, такі як Last.fm або Open Table, які можуть бути цінними для музикантів чи ресторанів.
Послуги дизайну на замовленняДизайнерські послуги, як видається, не доступні безпосередньо з сайту Virb, хоча ви, звичайно, можете найняти дизайнерську службу для вирішення вашого веб-сайту Virb від вашого імені. Чесно кажучи, ми вважаємо, що це досить просто, що у новачків не виникне проблем зі створенням та запуском веб-сайту без сторонньої допомоги.

Особливості & Інструменти

ОсобливістьОгляд
НалаштуванняУстановка на Virb проста. Підпишіться, виберіть тему, підправте її на свій смак і наповніть її змістом.
Веб дизайнІснує 26 різних тем, на які можна вибрати натисканням кнопки або двох, і ви можете змінювати кольори та шрифти на одній сторінці. Також легко завантажуйте фонові зображення та текстури.
Глибина навігаціїЦе здається обмеженням, оскільки ми ніде не бачимо, що є можливість додавати другий шар навігації. Це означає, що не можна створювати підсторінки.
Віджети та програмиНа сайті розміщено безліч віджетів, від віджета Facebook Like Box до віджета RSS-каналу, до віджетів кнопки соціального обміну, Twitter, OpenTable, Last.fm, блогу та користувальницьких віджетів..
МонетизаціяЗдається, не існує способу монетизації сайтів Virb за межами партнерських посилань у вмісті. Наприклад, ми не бачимо способу включення рекламних місць.
Статистика відвідувачівЯкщо додати обліковий запис Google Analytics на свій сайт, ви отримаєте необхідну інформацію про статистику.
Фотографії, відео та аудіоЯк зазначалося раніше, це області, де сяє Вірб. Їх легко завантажувати та показувати в різних конфігураціях.
Ведення блогівДодайте просту сторінку блогу на свій сайт, і ви можете завантажувати новий вміст та новини в будь-який час, коли захочете.
Гугл-мапиВи можете легко додати віджет із кодом Карт Google. В Інтернеті доступно багато генераторів карт, щоб створити персоналізовану карту для вашого бізнесу або в будь-якому місці, на яке ви хочете направити своїх клієнтів.
HTML-редакторДля тих користувачів, які мають певний досвід кодування, сайт дозволяє використовувати якийсь HTML у вашому вмісті.
Інтеграція соціальних медіаVirb дозволяє добре інтегрувати соціальні медіа; соціальні посилання для підписників, щоб знайти вас, Facebook як коробка, віджет Twitter, на якому показані ваші останні твіти, та можливість перетягувати зображення з облікового запису Instagram безпосередньо на ваш сайт.
Місце для зберіганняДо 500 МБ місця для зберігання.
Інструмент для розсилкиVirb пропонує Wufoo як їх кращий інструмент для розсилки новин та списків розсилки. Він безкоштовний до трьох форм і масштабується поза цим.
Підтримка форуму.Ми не бачимо жодного способу додати форум на сайт Virb.
Електронна комерція / Інтернет-магазин.Сайти Virb пропонують просте рішення магазину, яке ви можете налаштувати на свій смак. Він також може перетягувати інформацію безпосередньо з Etsy або Big Cartel.
Інтеграція шлюзівЄ кілька способів налаштування шлюзів для платежів для ваших клієнтів на Virb. Найпростіше – це інтегрувати Big Cartel або Etsy, що дозволить перетягнути всі ваші списки, а також функцію шлюзу. Інші доступні варіанти – Wazala, PayPal або зовнішні посилання на сайт.
SEO дружнім.Virb пропонує можливість і закликає користувачів додавати мета описи сторінок і ключові слова до кожної створеної сторінки.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Захист паролем доступний як для всього сайту, так і для окремих сторінок.
Google® AnalyticsЛегко інтегрується в сайт за допомогою віджета.
Веб-сайт SecuritVirb пропонує безпечний хмарний хостинг для вашого сайту.
Кілька мовНаразі кілька мов не підтримуються, і інформація про підтримку Virb згадує додавання Google Translate, щоб компенсувати цю проблему.
Мобільна оптимізаціяВеб-сайти автоматично починають реагувати на мобільні пристрої.
Технологія CDNVirb підтримує технологію CDN, яка обслуговує вміст, як зображення та CSS.
Форми та опитуванняКонтактні форми легко налаштувати, інші потребують роботи з кодом або стороннім генератором форм.

Плани & Ціноутворення

Ціноутворення дуже просто та розумно за допомогою Virb. Існує 10-денний безкоштовний пробний період у цього розробника веб-сайтів, і жодна кредитна картка не використовується для цього початкового періоду. Після закінчення пробного періоду ви повинні оплатити свій сайт; вартість становить 10 доларів на місяць на веб-сайті, який ви хочете розробити.

Ви можете налаштувати платежі за допомогою кредитної чи дебетової картки або PayPal, і вона автоматично виставляється рахунок один раз на місяць; відсутні щорічні способи виставлення рахунків, і ви можете скасувати їх у будь-який час. Ця ціна включає необмежену кількість сторінок, вбудовану мобільну стилізацію, налаштування сайту, користувацький домен, усі зображення, аудіо та відео, якими ви хочете ділитися, хмарний хостинг, інтегровану платформу для блогу та безліч красивих тем, які потрібно зробити для веб-сайту стильний.

Для тих, хто цікавиться електронною комерцією, Virb пропонує інтеграцію магазинів, зберігання файлів, оптимізацію пошукових систем та аналітику сайтів, щоб допомогти вам привернути трафік на ваш сайт. Підтримка клієнтів включена у вашу щомісячну плату, хоча через поточні користувачі в Інтернеті надійшли скарги (перевірити Facebook!) Про тривалість часу, необхідного для отримання допомоги, коли є проблеми.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів надається декількома різними способами на веб-сайті Virb. Були бурхливі питання про відсутність підтримки, і ми були вражені тим, що короткий проміжок часу знадобився для відповіді на запитання електронною поштою про навігацію по сайту..

Цей веб-сайт пропонує: база знань що ви можете шукати відповіді на безліч найчастіших питань, які можуть виникнути у вас щодо створення або управління веб-сайтом у Virb. Існує також відео-посібник, який розкриває основи для нових користувачів, щоб ознайомити їх з платформою.

На сайті Virb ми не знайшли жодної підтримки телефону чи чату. Крім того, здається, колись існував розділ форуму спільноти, де люди могли обговорювати проблеми та отримувати допомогу від інших користувачів; що, здається, вимкнено.

Як ми вже згадували, на наш електронний лист до підтримки Virb відповіли лише за кілька годин. Підтримка електронної пошти пропонується з 9:00 до 18:00, з понеділка по п’ятницю, EST.

Ми надіслали своє запитання рано вранці і отримали відповідь до обіду. Непогано! Ще краще, тональність електронного листа була одночасно доброзичливою та професійною та дала хороші поради щодо проблеми, з якою ми мали справу. Загалом цей електронний лист змусив нас відчути, ніби говорити про смерть Virb зовсім недоношено.

Простота використання

Virb надзвичайно простий у використанні; просто виберіть тему і почніть клацати, щоб додати сторінки та розділи, які вам потрібні. Ви можете завантажувати фонові зображення, логотипи та інші візуальні зображення, а також аудіо та відеозаписи, якщо хочете.

Одне важливе, чого не вистачає Virb – це функція перетягування; широко відомо, що це найпростіший тип системи. Незважаючи на це, це такий конструктор веб-сайтів, який початківці можуть використовувати для того, щоб виглядати абсолютно професійно, без будь-яких навичок кодування та знань з програмування.

Інтерфейс простий і зрозумілий дуже просто. Теми виглядають приємно, і це не стилі вирізання печива. Кожен виглядає по-різному і може бути налаштований, щоб запропонувати користувачеві унікальний вигляд, залишаючись при цьому в межах логічних обмежень, що полегшують легко перемикання тем.

Початківцям користувачам сподобається простота, з якою вони можуть скласти веб-сайт; досвідчені користувачі будуть ненавидіти відсутність повного контролю над процесом.

Сторінки швидко додаються, як згадувалося раніше. Вміст додається на сторінки редактором, схожим на сторінку Microsoft Word, тому більшість людей буде легко зрозуміти, як маневрувати на ньому. Додавання вмісту або його зміна – це вітер через це.

Висновок

Загалом, Virb – це досить хороший розробник веб-сайтів для початківців користувачів, і навіть для тих, хто досвідченіший..

Платформи для створення веб-сайтів потрібно постійно розробляти та оновлювати, щоб залишатися свіжими та актуальними; ми можемо бачити, як Ворб замирає в кіберпросторі. Вже зараз публікації в соціальних мережах тонкі, а запитання та коментарі залишаються без відповіді.

Цілком зрозуміло, що GoDaddy готовий продовжувати отримувати винагороду від нинішніх користувачів, але вони не хочуть продавати продукт чи додавати його до бази передплатників. З цієї причини ми рекомендуємо потенційним користувачам довго і наполегливо розмірковувати, перш ніж перейти на цю платформу.

Порівняйте

Верб

90

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me