uCoz огляд 2016 року


uCoz

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

uCoz

uCoz – російська компанія, яка запустила в 2005 році як глобальний багатомовний розробник веб-сайтів з акцентом на задоволення користувачів, які мають мало досвіду та надає безліч варіантів. uCoz заявляє про понад 1 мільйон веб-сайтів, орієнтованих як на недосвідчених користувачів, так і на просунутих дизайнерів, які бажають більшого контролю.

Плюси

 • Пакет “все включено”
 • Нескінченні функції електронної комерції
 • Доступно кодування HTML / CSS
 • Більше 250 шаблонів для вибору
 • Підтримує 15 мов

Мінуси

 • Користувацький інтерфейс вимагає дещо кривої навчання
 • Деякі функції мають окрему ціну
 • Веб-сайт uCoz міг би трохи використати роботу
 • Важко знайти певні особливості uCoz на передній панелі

Огляд

 • Веб-сайт: www.ucoz.com
 • Штаб-квартира: Росія
 • Рік заснування: 2005 рік
 • Співробітники: 100+
 • Розміщені сайти: 1 500 000+
 • Категорії: Програмне забезпечення для веб-сайтів Maker
 • Мови: Англійська, німецька, російська, французька, іспанська, португальська, шведська, польська, угорська, українська, вірменська, арабська, румунська 

UCoz пропонує простоту, гнучкість та зручність використання, а також безкоштовний план для самостійних клієнтів. Є функції для підтримки малого бізнесу та великої електронної комерції. Платформа забезпечує інтерфейс панелі управління для налаштування та редагування.

Хоча це не так просто, як деякі його конкуренти, редагування перетягування uCoz вимагає певного звикання. У нього є своя логіка, яку досить швидко засвоїти. uCoz знаходить силу в особливостях, включаючи можливість користувачеві взяти повний контроль у HTML та CSS за бажанням. uCoz пропонує три варіанти дизайну: створити свій власний, скористатися безкоштовним шаблоном теми або оплатити преміальний.

Для кого рекомендується uCoz?

Конструктор веб-сайтів uCoz рекомендується використовувати приватним особам, професіоналам невеликих компаній, власникам великих підприємств та дизайнерам веб-сайтів, що створюють сайти для інших.

Область фокусу / спеціальностей uCoz

uCoz орієнтований на простоту, але вдосконалену настройку в конструкторі веб-сайтів “зроби сам”. Він пропонує додаткову можливість редагування та управління кодом для тих, хто має набір навичок. Спеціалізації uCoz включають універсальність, широкі можливості та параметри налаштування разом із кількома мовами. Він постачається в комплекті з деякими внутрішніми програмами (uKit, uShop, URan та uID) для домашнього бізнесу та магазинів.

Технічні характеристики / Обмеження uCoz

Технічні характеристики для uCoz включають широкий спектр шаблонів та всі стандартні варіанти побудови веб-сайту. Він має великий набір функцій для підтримки різних потреб бізнесу, а також різноманітних рівнів кваліфікації дизайнерів. Крім того, ті, хто хоче налаштувати код, мають можливість у редакторі HTML.

Щодо обмежень, інтерфейс uCoz дещо складніший, ніж деякі його конкуренти у просторі для створення веб-сайтів. Опція безкоштовного веб-сайту дещо обмежена і, ймовірно, підтримує лише основні потреби веб-сайту. Це чудовий початок.

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

Маючи один з п’яти доступних планів ціноутворення або безкоштовний рахунок, uCoz пропонує варіанти масштабування та зростання для більшості компаній, що працюють в Інтернеті. Власники магазинів та власники малого бізнесу можуть легко перейти до плану ціноутворення, який підтримує їхній бізнес під час його розширення.

Що таке політика гарантії MoneyBack?

Хоча гарантія повернення грошей не видно на веб-сайті, uCoz пропонує базовий безкоштовний веб-сайт, на якому можна перевірити води..

Що таке репутація uCoz?

uCoz має досить хорошу репутацію серед обох початківців для просунутих користувачів через свою гнучку платформу. Він пропонує безліч функціональних можливостей і один з кращих багатомовних пакетів при відносно низькій вартості. Він займає схожість з деякими кращими розробниками веб-сайтів у своєму класі, включаючи Wix, Weebly та Webs (з 4 до 5 зірками).

Партнерська програма для клієнтів

uCoz пропонує скромну партнерську програму, в якій користувачі розміщують посилання uCoz та заробляють 5 центів, коли користувачі реєструються через посилання та створюють веб-сайт. Крім того, якщо цей реферал оплачує будь-яку з платних послуг uCoz, клієнти отримують 20% цих платежів.

Чому вибирати uCoz?

uCoz пропонує надійну платформу, адекватну функціональність, безкоштовний або недорогий план та деякі шаблони на вибір. Початківці можуть керувати типами uCoz та програмістами, такими як додані параметри налаштування. Сам веб-сайт uCoz представляє кілька прокруток сторінок, кілька вікон та текстових викликів, але це не стоп-шоу.

Ключові особливості

 • Більше 250 особистих та ділових шаблонів
 • Стандартна та чуйна мобільна навігація
 • Інтеграція шлюзу платежів
 • Мобільна побудова сайту
 • Інтеграція соціального обміну
 • Інтеграція Google Analytics
 • Мобільна побудова сайту
 • Широкий вибір модулів дизайну
 • HTML / CSS Editor
 • Власний інструмент монетизації
 • Набір інструментів медіа для електронної комерції
 • Інтеграція карт Google

Вирок експертів галузі щодо uCoz

Експерти веб-сайтів в основному зробили такий самий коментар, що і користувачі. Вони збивали uCoz лише для видалення реклами на платних акаунтах і за невключення та перетягування редактора. Однак переважна більшість безкоштовних розробників веб-сайтів містять рекламу, яка сприяє просуванню їх бізнесу. Це звичайна практика, і вони повністю прозорі щодо термінів. Я також хотів би поставити під сумнів будь-яку критику щодо відсутності редактора перетягування. Програма просто не розроблена для людей, які шукають таку функцію. Вже тоді експерти із задоволенням присуджують програмі 9 з десяти зірок.

Близький досконалий бал пояснюється кількістю високоякісних функцій, які поставляються з uCoz. Він не тільки простий у використанні та дозволяє швидко вносити зміни, він також забезпечує достатньо місця для зберігання, чудову підтримку та довгий список шаблонів та віджетів. uCoz рекомендують як користувачі, так і експерти.

 • http://www.pandia.com/website-builder/ucoz.html
 • https://www.comparakeet.com/real-estate-website-builder/ucoz-review/

Позитивні відгуки та відгуки споживачів про uCoz

Ті, хто має ноу-хау, здається, справді насолоджуються uCoz. Він пропонує дуже гнучкий дизайн, що дозволяє легко налаштувати кожен аспект вашого веб-сайту. Користувачі були дуже задоволені кількістю доступних інструментів та тем. Є що вибрати, щоб допомогти створити та розширити свій веб-сайт. Ви навіть можете керувати декількома сайтами з одного облікового запису та легко переходити до адміністратора та користувальницького інтерфейсу. Користувачі також позитивно коментували інструменти електронної комерції та SEO. uCoz також займає хороші позиції, коли мова йде про безпеку, технічну підтримку та практично будь-яку іншу категорію. Хоча це, безумовно, не для всіх і вимагає певних передових навичок, uCoz, безумовно, демонструє сильний показ. Аматорські та професійні кодери, можливо, захочуть ближче познайомитися.

 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

Негативні відгуки споживачів та скарги на uCoz

Більшість скарг на uCoz пов’язані з безкоштовною версією або посилаються на дружній для користувача характер програми. Хоча ви можете використовувати uCoz для створення веб-сайту безкоштовно, пам’ятайте, що ваш домен закінчиться на ucoz.com і міститиме рекламу для їхньої компанії. Якщо ви хочете усунути ці елементи, вам доведеться зареєструватися на платній підписці.

Користувачі також відзначили той факт, що uCoz не є особливо зручним для користувачів, але це з вагомих причин. Це один з небагатьох розробників веб-сайтів, який продається кодерам та професіоналам. Для тих, хто має певний технічний досвід, він насправді може допомогти вам навчитися кодувати. Якщо ви хочете редактор перетягування, продовжуйте робити покупки.

 • http://superbwebsitebuilders.com/ucoz-review/
 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

Дизайн & Настроювання

Параметри дизайну та налаштування в uCoz управляються за допомогою модулів вмісту та деяких внутрішніх програм (uKit, uShop, URan та uID). Дизайнери також мають можливість змінювати код. Інтерфейс займає коригувальний період, щоб зрозуміти, як він працює, але стилі, кольори та розміщення порівняно легко змінити. uCoz пропонує різноманітні варіанти дизайну та налаштування, включаючи сотні гаджетів та віджетів, які досить прості в управлінні.

ОсобливістьОгляд
uCoz ШаблониuCoz пропонує 250 особистих та ділових шаблонів на вибір, хоча вам доведеться перейти до цінового плану, щоб отримати мобільний шаблон. Очікується, що незабаром з’являться безкоштовні чуйні шаблони. Користувачі можуть добре перемикати шаблони після початку редагування, і є варіанти для персональних, ділових та інтернет-магазинів.
 • Різноманітність та якість шаблонів та палітри кольорів.Маючи на вибір понад 250 шаблонів, діапазон є прийнятним, а шаблони, здається, пропонують сучасний колорит. Шаблони також налаштовуються для задоволення більш різноманітних потреб дизайну.
 • Попередньо вибрані шаблони проти створення веб-сайту з нуляuCoz – програма на основі шаблонів, але техники люблять, що вони можуть додавати чи редагувати код у HTML / CSS, якщо бажають.
uCoz інтерфейсІнтерфейс дизайну uCoz пропонує меню панелі управління для редагування, додавання елементів та введення вмісту. Хоча uCoz спеціалізується на простоті, редагування на платформі не настільки інтуїтивно зрозуміло для деяких будівельників цього класу..
Параметри налаштування стилю сторінкиuCoz добре займає позиції щодо персоналізації та налаштування. Це тому, що є вибір дизайну, безліч шаблонів, змістових модулів та доступ до введення та редагування коду. Деякі змістові модулі uCoz включають редактор сторінок, форум, новини сайту, гостьову книгу, блог, веб-опитування, електронний магазин та фотоальбоми.
 • Вибір дизайну для персоналізації uCoz має кілька варіантів дизайну: створити свій власний, використати безкоштовну тему або придбати більш універсальну тему. З кожним із них сайт можна персоналізувати.
 • Свобода переміщення, зміни розміру та редагування вмістуuCoz робить редагування, переміщення, зміну розміру та видалення вмісту або елементів відносно простим, коли ви звикли до інтерфейсу.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду?Настільки бажана можливість додавання та налаштування коду доступна на uCoz.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагуванняПараметри візуального редагування в uCoz виконуються через деякі інтерактивні модулі (або веб-додатки)

Дизайнерам uCoz подобаються параметри налаштування стилю сторінки разом із можливістю кодування та вибору з десятків доповнень та плагінів.

Навігація по сайтуШаблони uCoz пропонують стандартні параметри навігації по сайту, або ті, хто має певний досвід, можуть додавати більше рівнів, включаючи підсторінки. Очікуйте чуйну мобільну навігацію, а також правильний шаблон, який може вимагати одного з платних планів uCoz.
Управління контентомuCoz має намір керувати вмістом легко. Враховуючи вбудовані варіанти дизайну, доступні на цій платформі, керування вмістом є досить гнучким. Включайте новини, статті, повідомлення на форумах, фотографії, продукти інтернет-магазину тощо. Встановити дозволи для користувачів.
Фотографії та галереїuCoz створений для створення вашої динамічної фотогалереї або вибору із вбудованої галереї. Також користувачі можуть змінювати зображення, додавати описи тощо.
Мобільна побудова сайтуuCoz оснащений функцією створення мобільних сайтів, щоб відвідувачі та клієнти могли відображати та переходити майже з будь-якого мобільного пристрою. Електронна комерція підтримується і на мобільних пристроях.
Інтеграція соціального обмінуІнтеграція та публікація соціальних медіа не є проблемою для розробника веб-сайту uCoz. Також публікуйте блоги в соціальних мережах, включаючи Facebook, Twitter та інше.
Дизайнерські послугиuCoz, як і більшість розробників веб-сайтів у цій підмножині, створений для дизайну веб-сайтів, який робиться сам. Для тих, хто шукає комплексних дизайнерських послуг, в яких створений і розроблений веб-сайт для вас, шукайте в Інтернеті дизайнерів веб-сайтів із повним набором послуг і розраховуйте заплатити набагато більше.

Особливості & Інструменти

Плюсом для uCoz є надійні функції, які відповідають вимогам майже будь-якого інтернет-персонального чи комерційного підприємства, включаючи електронну комерцію. Завдяки широкому набору внутрішніх функцій, додатків та модулів, початківці користувачі та дизайнери користуються цією перевагою. Нижче наведено деякі визначні пам’ятки uCoz:

ОсобливістьОгляд
Установка uCozПісля того, як ви перейдете на веб-сайт uCoz і з’ясуєте, як він працює, ви, зрештою, натисніть одне з багатьох посилань, щоб створити веб-сайт. Вам буде запропоновано адресу електронної пошти та новий пароль, а потім ім’я домену (якщо у вас є). uCoz також може поставити це. Ви оберете безкоштовну або платну конструкцію, і процес розпочнеться
Веб дизайнНа етапі проектування, uCoz пропонує різноманітні модулі, які можна додати на ваш сайт, і ви отримуєте доступ до доступної панелі управління, щоб налаштувати свої сторінки. Редактор HTML / CSS доступний для тих, хто вважає за краще працювати з кодом.
Глибина навігаціїШаблони uCoz пропонують стандартну глибину навігації, але користувачі мають гнучкість додавати більше рівнів, щоб задовольнити особисті або бізнес-потреби.
Віджети та програмиОсь де блищить uCoz, оскільки дизайнери можуть додавати віджети та модулі (додатки) в будь-якій мірі. Деякі приклади включають фотоальбоми, каталог файлів, опитування, форуми електронної пошти, рішення електронної комерції тощо.
МонетизаціяuCoz включає власні вбудовані інструменти (uShop тощо) для монетизації, які добре інтегруються зі всіма стандартними вимогами електронної комерції для покупок і платежів.
Статистика відвідувачівПрихований лічильник статистики на веб-сайті, призначеному для uCoz, порадує власників магазинів.
Фотографії, відео та аудіоuCoz пропонує набір засобів масової інформації для електронної комерції та інших видів бізнесу. Це веб-сайт, який вирізаний для електронної комерції та брендингу сайтів. Користувачі можуть включити список відтворення аудіо.
Ведення блогівuCoz дозволяє дизайнерам додавати модуль у вигляді блогу без додаткової плати за оплачену підписку. Щодо того, чи подобається це користувачам, інформації мало, але скарг також немає.
Гугл-мапиuCoz дозволяє користувачам легко вставляти карти Google та інші карти.
HTML-редакторОдним із активів uCoz є можливість додавання та редагування HTML / CSS-коду.
Форми та опитування.Виберіть модуль uCoz для форм, опитувань та інших елементів опитування
Місце для зберіганняБезкоштовні реєстрації отримують 400 МБ, оплачуючи абонентам, щоб отримати від 1 ГБ до 10 + ГБ протягом п’яти розумних планів.
Інструмент для розсилкиПоки немає потрібного інструменту для розсилки, користувачі uCoz можуть вставити свій власний дизайн на панель управління, щоб налаштувати та виконувати розсилку розсилки.
Підтримка форуму.uCoz пропонує модуль форуму для дизайнерів веб-сайтів та форум у спільноті uCoz для запитів та відповідей клієнтів.
Електронна комерція / Інтернет-магазин.Електронна комерція, uCoz пропонує вбудовані функції електронної комерції, які вимагають власники магазинів. Абонентам, можливо, доведеться інвестувати в модель ціноутворення «Магазин», щоб отримати все необхідне, але це розумно. Здається, зовнішні віджети електронної комерції, як-от Ecwid, також можуть бути інтегровані.
Інтеграція шлюзівПослуги шлюзових платежів є значною частиною пропозиції послуг uCoz.
SEO дружнім.Хоча функція оптимізації пошукової системи не згадується в системному турі uCoz, вона повинна бути там. Потрібні подальші тестування.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)uCoz надає користувачам захист для входу та захисту пароля для свого веб-сайту.
Google® AnalyticsuCoz інтегрується з Google Analytics, але дизайнеру потрібно буде вставити код, щоб виконати цю роботу. Для початківців користувачів може знадобитися короткий виклик підтримки.
Веб-сайт SecurituCoz дуже серйозно сприймає вхід, дані та безпеку для своєї спільноти користувачів та клієнтів
Кілька мовuCoz підтримує 15 мов, дещо розібратися потрібно з боку дизайнера
Мобільна оптимізаціяПлатні шаблони uCoz забезпечують мобільну оптимізацію для успішного відображення, навігації та придбання майже на будь-якому пристрої.
Технологія CDNКомпанія uCoz не має прямого твердження щодо технології CDN, але очевидно, що 1 мільйон користувачів підтримують відмінну доступність та продуктивність.

Плани & Ціноутворення

uCoz пропонує одну з найкращих моделей ціноутворення серед своїх конкурентів. Користувачі можуть зареєструватися на безкоштовний обліковий запис за все життя з мінімальними можливостями або вибрати між п’ятьма розумними щомісячними планами. Таблиця цін доступна прямо в передній частині меню домашньої сторінки uCoz.

Пропоновані плани ціноутворення

Список функцій uCoz є щедрим і досить тривалим, тому відвідайте таблицю цін в Інтернеті, щоб побачити всі переваги.

 • Безкоштовно.
 • Мінімальний. $ 2,99 на місяць
 • Основні. $ 5,99 на місяць
 • Оптимальний. $ 7,99 на місяць
 • Максимальний. $ 15,99 на місяць
 • Магазин. $ 9,99 на місяць

uCoz пропонує дуже конкурентоспроможні ціни з неймовірним пакетом функцій “все включено” у більшості планів. Тут і там є кілька додаткових витрат.

Розглянемо наступні фактори щодо ціноутворення:

 • Він пропонує безкоштовний план? Так, кожен може створити безкоштовний обліковий запис для базового веб-сайту.
 • Чи є якісь пробні періоди чи вони вимагають приєднання кредитних карток? Ви можете розпочати роботу безкоштовно, а потім перейти на платний план залежно від потреб вашого веб-сайту.
 • Наскільки доступні преміум-пакети порівняно з конкурентами? uCoz пропонує п’ять доступних планів ціноутворення, які є дуже конкурентними, особливо для електронної комерції високого класу, а також величезний список функцій.
 • Чи можете ви створити професійні веб-сторінки, використовуючи лише безкоштовну версію? Так, ви можете розробити професійний веб-сайт повністю безкоштовно і зберегти його безкоштовно. Не зрозуміло, чи включено ваше доменне ім’я.

Чи здійснюється оплата щомісяця / щорічно? Щомісячний план оплати пропонується.

Підтримка клієнтів

uCoz має повний набір варіантів підтримки клієнтів, схожий на більшість розробників веб-сайтів, які роблять самі. Виберіть меню довідки в інтерфейсі або відвідайте веб-сайт, де ви знайдете корисний FAQ, форум у спільноті uCoz та контактну форму, надіслану електронною поштою. Немає номера телефону, але це характерно для цих типів розробників веб-сайтів.

Простота використання

uCoz – це досить простий розробник веб-сайтів. Хоча деякі будівельники можуть бути простішими у використанні, uCoz має коротку криву навчання. Це робиться для будь-якого рівня кваліфікації, але простіше налаштувати тих, хто має досвід роботи з кодом. Налаштувати його легко, і відгуки клієнтів хороші. На веб-сайті електронної комерції буде потрібно трохи більше досліджень та планування для створення та обслуговування.

Простота інтерфейсу. Інтерфейс uCoz набирає носія для інтерфейсу редагування панелі управління. Я б не назвав це простим, але не надзвичайно важким.

Підходить для початківців / просунутих користувачів. Це краса uCoz. Схоже, це приваблює як початківців, які потребують базового веб-сайту, так і досвідчених дизайнерів, які хочуть налаштувати за допомогою коду – і ціна потрібна.

Залишайте контроль над веб-сайтом у всі часи. Дизайнери / абоненти отримують повний контроль над своїм веб-сайтом під захищеним входом у uCoz.

Надана допомога в редакторі. Здається, є деяка допомога в редакторі та безліч інших довідкових варіантів для нових та досвідчених користувачів, включаючи меню довідки.

uCoz – це конкурентний розробник веб-сайтів, який досить простий у використанні та пропонує нескінченні вбудовані та зовнішні функції та модулі, що сприяє тому, кому може знадобитися будь-який веб-сайт.

Висновок

uCoz займає високе місце в класі самих розробників веб-сайтів, особливо для малого бізнесу та власників магазинів. uCoz підтримує 15 мов та п’ять розумних планів цін на масштабованість. Безкоштовний базовий веб-сайт пропонується для початку роботи або довгострокової роботи.

Ця платформа приваблива як для початківців, так і для досвідчених користувачів – оскільки пропонує як шаблонні, так і вільні форми дизайну. Набір функцій є величезним, якщо ви не проти зрозуміти, як деякі з них працюють. Ось тонкий друк uCoz:

uCoz – потужний і універсальний розробник веб-сайтів у своєму класі. Він підтримує будь-який тип і масштаб сайту, кому може знадобитися. Він пропонує функціонал, великий набір функцій та чесні цінові плани для розміщення користувачів у всьому світі.

Існує хороша рецензія на цей веб-сайт, але деякі таємниці щодо конкретних деталей функцій та процесу. uCoz, здається, є прекрасним варіантом для середнього дизайнера, і безкоштовний варіант є привабливим для тестування, щоб побачити, чи він відповідає вашому рівню кваліфікації та вашому веб-сайту.

Порівняйте

uCoz

89

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map