SiteGround Огляд 2016 року


Сайт

Відвідайте веб-сайт

95


Оцінка AWA

Сайт

На даний момент SiteGround – одна з найкращих веб-хостингових компаній у світі, що забезпечує безпечні та інноваційні рішення для ділових та особистих користувачів усіх розмірів. У них є веб-хостинг-платформа, яка робить їхні послуги ефективними для малого та середнього бізнесу. SiteGround – це відмінний вибір хостингу для вас, якщо ви розробник, власник веб-сайту або якщо ви працюєте з електронною комерцією. Прочитайте наш огляд хоста SiteGround нижче.

Плюси

 • Безкоштовна міграція веб-сайтів
 • Легке та швидке налаштування
 • Щоденне резервне копіювання
 • 99,9% гарантія часу

Мінуси

 • Плани ціноутворення на основі шапки замість можливостей
 • Обмеження дискового простору у спільних планах

Огляд

 • Веб-сайт: www.siteground.com
 • Штаб-квартира: Софія, Болгарія
 • Рік заснування: 2004 рік
 • Співробітники: 280
 • Розміщені домени: 450 000+
 • Категорії: Веб хостинг
 • Послуги: Спільний хостинг, хмарний хостинг, виділені сервери, керований хостинг WordPress
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Послуги, які вони надають, роблять SiteGround ідеальним рішенням для тих, хто використовує творчі платформи, такі як Drupal, WordPress, Magento та Joomla. Завдяки їх хостинг-планам ви можете зручно підтримувати малий, середній та великий бізнес в Інтернеті.

Однією з причин, чому їхні послуги виділяються, є те, що вони пропонують одні з найвищих швидкостей хостингу в Інтернеті, час їх роботи вражає, а за доступними цінами ви також можете насолоджуватися надійним обслуговуванням клієнтів..

Компанія була створена в 2004 році, і з тих пір зросла для підтримки понад 500 000 доменів. Вони мають спільні та спеціалізовані сервери, VPS хостинг та багато інших хостинг-платформ, усі вони стратегічно розміщені в Європі, США та Сінгапурі, що дозволяє їм отримати доступ до всіх основних ринків та пропонувати відповідні послуги там, де це потрібно..

Можливо, одна з головних причин, чому вони можуть залишатися в конкурентній боротьбі, зводиться до того, що у них є кілька найкращих результатів на ринку (99,9%) до цих пір. Це важливий момент, враховуючи, що простої – це спосіб відправлення клієнтів, а для електронної комерції це означає великі втрати в доходах і, ймовірно, втрату клієнтів у вашій конкуренції..

Крім цих функцій, вони також можуть похвалитися неймовірними тарифами на свої хостингові плани, які все включено, дуже гнучкі, швидкі, масштабовані та безпечні. Для розробників не тільки це полегшує вашу роботу, але й робить її швидшою.

Що стосується конкуренції, коли ви використовуєте SiteGround, ви будете платити трохи більше, ніж середні послуги хостингу там. Але знову ж таки, решта не в змозі гарантувати або запропонувати вам надійну безпеку, обслуговування клієнтів та навчальні посібники, які роблять це однією з найкращих технічних платформ досі, навіть якщо у вас немає досвіду програмування.

Ключові особливості

 • 24/7 Підтримка
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Розширена панель управління
 • Захист п’явок
 • Інтеграція CloudFlare
 • Рішення електронної комерції
 • Більше 60 безкоштовних тем WordPress
 • Автоматичне оновлення плагінів
 • Майстер веб-сайтів
 • Повні засоби безпеки веб-сайту
 • Підтримує сотні додатків із відкритим кодом
 • SiteGround Super-cacher Tool

Швидкі посилання

Вердикт галузевих експертів на SiteGround

Хостингові послугиЩо мають сказати експерти про Siteground? Вони теж, як і клієнти, вважають, що служба клієнтів є бездоганною, і вважають, що послуга є хорошим вибором для перших таймерів, або для малого бізнесу, який займається своїми справами, і, можливо, потрібно буде задати багато питань.

Ось переваги:

 • Вони забезпечують відмінне та корисне обслуговування клієнтів
 • План GoGeek для спільного хостингу або керованого хостингу WordPress є надійним вибором
 • Siteground пропонує кілька хороших навчальних посібників та майстрів для налаштування різних служб
 • Інтеграція з CloudFlare є плюсом
 • Хороші додатки для моніторингу підозрілої активності та проблем безпеки

І їхні погані моменти?

Дороге ціноутворення, доповнення та автоматичне оновлення

Схоже, що у випадку з цим хостинговим сервісом відгуки клієнтів та огляди експертів відбуваються нарівні. Хоча експерти не оцінюють це настільки високо, як деякі послуги конкурентів, клієнти (здебільшого), здається, задоволені – особливо, якщо мова йде про обслуговування клієнтів. Просто стежте за тими автоматичними оновленнями та додайте до витрат.

Позитивні відгуки та відгуки споживачів на SiteGround

Клієнти Siteground зазвичай повідомляють про позитивний досвід:

 • Відмінна та швидка технічна підтримка, коли це потрібно
  Їх функція чату в прямому ефірі зручна і, головне, чуйна, а проблеми вирішуються швидко (тобто протягом декількох хвилин, а не годин).
 • Відмінний варіант для сайтів WordPress
  Враховуючи, що понад чверть усіх веб-сайтів розроблені за допомогою WordPress, це хороша річ!
 • Зокрема, їхній пакет GoGeek хороший для швидкого створення ваших сайтів
  Це пов’язано з включеною підтримкою Cloudflare Railgun та кешуванням Memcache та Varnish.
 • Деякі дуже задоволені клієнти після переходу з інших служб хостингу
  Схоже, інші конкуренти не так далеко, як Siteground!

Негативні відгуки споживачів та скарги на SiteGround

Клієнти сайту Siteground мало, хоча вони, як правило, є дуже специфічними питаннями, які можуть хвилювати лише деяких.

 • Відсутність безпеки
  Їх WHM та CPanel не сертифіковані SSL.
 • Обмежені резервні копії
  Резервні копії вашого сайту зберігаються лише 7 днів, і вам потрібно буде отримати підтримку клієнтів, щоб отримати доступ до них за вас, а не робити це самостійно – плюс буде пов’язана вартість.
 • Багато елементів контролю приховано від клієнтів
  Ви не можете виконати багато завдань щодо обслуговування, яке можуть дозволити іншим хостинговим компаніям робити з Siteground.
 • Ви повинні попросити їх виправити речі
  Для більшості людей вони просто хочуть, щоб їх веб-сайти функціонували, а не кидали помилки і не вистачало ресурсів. Хоча це рідкість, якщо це трапиться, то вам доведеться переслідувати це.
 • Деякі вважають, що ціновування хитро
  Ця платформа має багато угод, щоб змусити вас зареєструватися. Після закінчення пробного періоду він автоматично оновить вашу підписку за вищою швидкістю, що роздратувало більше кількох клієнтів.

Надійність & Час роботи

Якщо врахувати 99,9% гарантії безперервного часу, регулярне резервне копіювання щодня на їх захищені сервери, CloudFlare CDN, необмежену базу даних MySQL, серед інших функцій, це ідеальна платформа для вас. Існує також той факт, що вони запускають неймовірне програмне забезпечення для запобігання простоїв, яке працює у фоновому режимі, попереджуючи проблеми із сервером та розбираючи їх у режимі реального часу без втручання людини..

Крім цього, вони також запускають систему SuperCacher, яка є однією з найкращих систем кешування на ринку до цього часу, і ефективно покращує вашу продуктивність та швидкість. Завдяки цьому ви можете вибрати динамічне або статичне кешування, HHVM або Memcached платформи для вашого бізнесу.

Гарантія часу

Завдяки виявленню в режимі реального часу можливих проблем із серверами ви можете бути впевнені в гарантії 99,9% часу роботи сервера. Це робить SiteGround однією з найбільш затребуваних платформ у світі інтернет-бізнесу. Є так багато хостинг-платформ, які часто обіцяють вам до 100% часу роботи, але більшість із них не відповідають цій обіцянці. Спеціальний інструмент моніторингу, який компанія запускає автоматично, може негайно вирішити до 90% проблем із сервером. Це добре, адже іншим провайдерам знадобиться до 20 хвилин, щоб вони реагували на проблеми з сервером.

SiteGround є першопрохідцем у цій галузі, вважаючи, що вони були першою платформою, яка створила протокол ізоляції, де вразливі облікові записи не дозволяють їм знімати весь сервер. Таким чином, це робить їх спільний хостинг набагато кращим, ніж більшість, оскільки він настільки ж безпечний, як і у вас, якщо ви будете мати спеціальний план хостингу.

У них також є люди, робота яких передбачає моніторинг серверів, оцінку потенційних загроз та оперативне реагування на них, поряд із додатковим інвентарем, вкладеним в автоматичну оцінку можливих загроз. Це також одна з головних причин, чому їх відгуки вражають.

Частота відповідей сервера

Практично будь-який веб-менеджер або власник веб-сайту засвідчують той факт, що однією з ключових областей, на яку їм потрібно звернути увагу, є безпека файлів, які вони використовують. Крім цього, вони також потребують впевненості в дуже швидких періодах завантаження. Щоб встановити можливість виконання цих критеріїв, SiteGround, як правило, запускає деякі найкращі платформи, щоб переконатися, що власникам бізнесу немає про що турбуватися..

Наразі у них є деякі центри обробки даних у Сінгапурі, Амстердамі та Чикаго, штат Іллінойс, які працюють і контролюються через 1 год для полегшення виявлення проблем та вирішення проблеми ще швидшого. 1H славиться швидкістю, з якою вони виявляють проблеми, і виділяє облікові записи, які могли бути порушені на сервері.

Особливості & Інструменти

ОсобливістьОгляд
Панель управлінняОскільки вони пропонують досить базовий cPanel, в нього вбудовані деякі спеціальні функції, що робить його більш професійним у використанні. Це також полегшує управління веб-сайтами, особливо для веб-сайтів електронної комерції, які також мають функцію виставлення рахунків. Також є кілька спеціальних програм, розроблених на панелі управління, які полегшують вам використання програм з відкритим кодом. На цій панелі ви зможете побачити всі необхідні функції розробника та стежити за використанням ресурсів вашого процесора.
Веб-сайт BuilderМабуть, одна з найважливіших речей, яку ви помітите про SiteGround – це той факт, що ви можете швидко створити свій сайт, не турбуючись про щось. Спочатку потрібно вибрати тип потрібного веб-сайту, а потім створити його. За допомогою майстра веб-сайтів вам не потрібно писати навіть жодного рядка коду, але ви все одно зможете розпочати роботу свого сайту. Вони також включили у дизайн відео-посібник про те, як використовувати майстра веб-сайтів для виконання цього завдання, за яким дуже легко дотримуватися.
Програми з відкритим кодомЯкщо ви вирішите використовувати SiteGround, ви можете користуватися будь-якою програмою з відкритим кодом, яка найкраще вам подобається. Це важливо, особливо коли вам потрібно створити інтуїтивно зрозумілі та функціональні веб-сайти. Різні платформи CMS, такі як WordPress та Joomla, легко інтегруються в платформу, тому вам буде дуже легко визначити, що найкраще підходить для вас.
Хостинг сайту WordPressОскільки SiteGround вже встановлює WordPress для вас, у вас мало роботи. Якщо у вас вже є веб-сайт, він швидко перемістить його зі старого сервера на новий. Вони також мають понад 60 тем, доступних безкоштовно, якими ви можете користуватися, навіть не маючи при цьому облікового запису. Крім елементів дизайну, ви також можете скористатися щоденними резервними копіями, підвищеною безпекою та автоматичним оновленням плагінів, які роблять ваш веб-сайт більш зручним для користувачів. Ви помітите, що керовані плани WordPress в значній мірі схожі на те, що ви отримали б із спільними планами хостингу, які ви можете зареєструвати один раз і поновлювати щороку, через два-три роки, залежно від плану, який найкраще працює для вас.
Кешування веб-сайтівКешування веб-сайтів є важливим, оскільки воно ефективно збільшує час реакції на ваш сайт. Вони розробили плагін Ir, який повинен прискорити роботу вашого веб-сайту, поки він працює на WordPress або Joomla. Все, що вам потрібно зробити – це увімкнути плагін, увімкнути його через cPanel, і вам буде добре піти.
Рішення електронної комерціїНа платформі доступно дуже багато функцій підтримки, які полегшують вам запуск веб-сайту електронної комерції з легкістю. Не має значення додаток, яким ви користуєтесь, будь то Magento або PrestaShop, все це підтримується. Вам навіть простіше запускати сервіси електронної комерції, оскільки ви можете використовувати різні доступні піктограми, завдяки чому ви можете швидко встановити все, що завгодно. Для тих, хто вважає за краще використовувати Magento, функція перетягування значно полегшує роботу з часом, оскільки вам не потрібно ніяких знань з програмування.
Резервне копіювання веб-сайтівОднією з ключових областей, де SiteGround стане в нагоді, є той факт, що вони забезпечують регулярне резервне копіювання щодня. З цієї причини, отже, вам так простіше зробити так багато, не обов’язково переживаючи себе про те, як створити резервну копію вашої системи. Якщо ви є тим, хто майже кожен день надсилає нові повідомлення в Інтернеті, ця функція стане для вас корисною у випадку, якщо ваш веб-сайт коли-небудь буде порушений.
Особливості безпекиІснує досить багато функцій безпеки, які доступні у SiteGround, які гарантують вам найкращу ефективність поки що. Якщо ви працюєте з HackAlert, який стягується в розмірі 1 долара щомісяця, вам буде повідомлено, якщо ваш веб-сайт або мережа атакуються. Є також інші функції, які захищають вашу IP-адресу і навіть блокують інші, які є сумнівно підозрілими. Крім цього, вони також мають цю функцію Leech Protect, яка захищає користувачів від несвідомого відображення їхніх паролів для загального доступу. Як і більшість провайдерів хостингу найвищого рівня, вони також обладнані CloudFlare у свою платформу, що підвищує вашу безпеку та покращує продуктивність вашого веб-сайту. SiteGround запускає SiteCheck, який автоматично сканує ваш сайт, щоб з’ясувати будь-який підозрілий код.
Додаткові характеристикиІснує досить багато додатків, які також доступні для тих, хто використовує цю платформу. Як адміністратор, ви повинні мати змогу додати деякі додатки або будь-які інші додатки, які вам потрібні, що підвищить загальну ефективність вашого веб-сайту та зробить його більш зручним для користувачів. Ви можете з легкістю встановити набори інструментів Joomla та WordPress на всі свої хостинг-плани, при необхідності скинути паролі адміністратора, налаштувати SSL та навіть виправити зламані дозволи. Неважливо, розробник ви чи не маєте досвіду в дизайні, вам, безумовно, сподобається використання SiteGround.

Плани & Ціноутворення

Незалежно від ваших потреб щодо хостингу, ви можете бути впевнені, що SiteGround має достатньо для вас. Кожен із хостингових планів має такі основні функції, як встановлення додатків, можливість передачі сайтів, бази даних MySQL тощо. Однак якщо вам потрібно більше, ніж основні функції, особливо для більшого бізнесу, є стільки більше, що ви можете отримати, якщо заплатите більше.

Ви можете вибрати план, який вам підходить, залежно від кількості звернень, які ваш веб-сайт командує щомісяця. Ви можете почати з плану StartUp і з часом перейти до плану GrowBig або GoGeek, оскільки ваш бізнес розширюється або набирає трафік. Їх плани починаються від $ 3,95 на місяць, тоді як план GoGeek коштує $ 14,95 щомісяця.

Використання SiteGround – це значення для ваших грошей. Не має значення, як ви платите; ніколи не будете стягувати плату більше, ніж потрібно. Насправді, якщо ви не відчуваєте себе задоволеними грошима, які ви платите, ви можете попросити 30-денну гарантію повернення і отримати повне повернення своїх грошей..

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. У Auctor mauris urna aliquam fermentum et a lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Цілісінько сидіти на екрані.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. У Auctor mauris urna aliquam fermentum et a lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Цілісінько сидіти на екрані.

План хостингу
Особливості
Місце на диску
Пропускна здатність
Ціна
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
План хостингу
Особливості
Місце на диску
Пропускна здатність
Ціна
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
План хостингу
Особливості
Місце на диску
Пропускна здатність
Ціна
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
План хостингу
Особливості
Місце на диску
Пропускна здатність
Ціна
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць
Запуск спільного хостингуWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ГбНеобмежений$ 3,95 / місяць

Підтримка клієнтів

Одним із основних напрямків, де компанія робить багато акцентів, є необхідність переконатися, що клієнти обслуговуються з ретельним ставленням. Якщо у вас виникли проблеми, не соромтеся зв’язатися з компанією через доступні платформи; чат в прямому ефірі, телефон або продаж квитків.

Вони також запускають онлайн-базу даних (сторінку поширених запитань), звідки ви можете отримати відповіді на стільки запитань, не обов’язково отримуючи допомогу помічника по їх завершенню. Крім цього, вони також мають інтерактивні навчальні посібники, які ви можете використовувати, щоб допомогти вам знайти свій шлях до платформи, що полегшує вам легко розбирати свої проблеми. Однією з найкращих речей щодо їх обслуговування є той факт, що команда обслуговування клієнтів доступна протягом усього дня, цілодобово.

Простота використання

Однією з головних причин, чому SiteGround все-таки вдається досягти високого рівня після всіх цих років, це те, що вони спроектували його таким чином, щоб він був таким простим у використанні. Не важливо, який ви користувач чи рівень вашого досвіду. Найважливіше – ви зможете знайти все необхідне через cPanel.

Користувацький інтерфейс розроблений спеціально для полегшення вашої роботи та має багато інформації для новачків, які не мають найголовніших знань про хостинг. Вони також були в курсі галузевої тенденції, коли ви можете легко встановити додаток або створити свій новий веб-сайт одним натисканням кнопки. Це, таким чином, заощаджує вам багато часу, яке б ви в іншому випадку втратили, намагаючись знайти свій шлях навколо платформи.

Висновок

Не має значення тип веб-сайту, який ви працюєте, одна річ, яку вам потрібно знати, це те, що SiteGround вас охопив. Вам важливо врахувати деякі ключові сфери, де вам потрібна допомога, але найголовніше, ви повинні усвідомити, що доки ваш веб-сайт розробляється та розміщується на SiteGround, вам ледь не доведеться турбуватися про свій сайт.

Порівняйте

SiteGround

95

Хостинг InMotion

96

iPage

94

Bluehost

92

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map