SiteBuilder.com огляд 2016 року


SiteBuilder.com

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

SiteBuilder.com

SiteBuilder.com – це новий розробник веб-сайтів з 2014 року. Щодо тонкощів побудови веб-сайтів, SiteBuilder.com, схоже, має одну з найкращих репутацій на ринку. Компанія претендує на пропозицію: "не потрібні навички" досвід. Прочитайте наш огляд SiteBuilder.com нижче.

Плюси

 • Плани справедливого та конкурентоспроможного ціноутворення від 5 до 10 доларів
 • Безкоштовний базовий веб-сайт з безкоштовним хостингом та доменом
 • 10 000 бізнес-шаблонів
 • 500 Мб сховища з усіма планами
 • Легко додавати та редагувати компоненти
 • Фотогалерея включена
 • Варіанти електронної комерції для задоволення потреб бізнесу
 • Варіанти брендингу та маркетингу

Мінуси

 • Підтримка телефонів обмежена, за винятком тих, що містяться в плані Premium
 • Дещо обмежені шаблони на основі електронної комерції
 • необхідно створити обліковий запис, щоб дізнатися про ціноутворення на плани
 • Неможливо змінити інший шаблон, не відтворивши сайт
 • Безкоштовний план SiteBuilder обмежений функціоналом для розширення електронної комерції

Огляд

 • Веб-сайт: www.sitebuilder.com
 • Штаб-квартира: Огайо, США
 • Рік заснування: 2014 рік
 • Категорії: Веб-сайт Builder
 • Послуги: Хмарне програмне забезпечення для веб-дизайну, веб-хостинг
 • Безкоштовний період випробовування: 14 днів

SiteBuilder пропонує рішення, які сьогодні розробники веб-сайтів шукають, з мінімальними обмеженнями. Компанія досягає успіху з новими власниками бізнесу та веб-дизайнерами, які прагнуть до сучасного вигляду.

SiteBuilder займає високі позиції щодо вартості, особливостей, простоти використання та різноманітності шаблонів. Створений для початківців, але придатний для досить складних веб-сайтів, SiteBuilder підходить саме сьогоднішнім менеджерам малого бізнесу..

SiteBuilder рекламує безкоштовний домен та безкоштовну електронну пошту разом із понад 10 000 шаблонів, які можна використовувати при редагуванні перетягування та перетягування. Початок роботи безкоштовний, і користувачі можуть залишитися на безкоштовному рахунку з обмеженими можливостями. Абоненти отримують безкоштовне доменне ім’я і можуть врешті обирати щомісячну або щорічну виставлення рахунків. Таблиця цін не доступна на домашній сторінці. Нижче детальніше тонкого друку.

Для кого рекомендується SiteBuilder?

Цей розробник веб-сайтів розроблений для того, щоб зробити це самостійно. Як і більшість веб-будівельників у своєму класі, підтримка в реальному часі обмежена, ніж у компанії, що займається повною розробкою веб-сайтів. SiteBuilder підходить для менеджерів малого бізнесу, підприємців, які працюють з дому, сторонніх веб-дизайнерів та некомерційних організацій, які хочуть підтримувати певний рівень контролю. Він займає номери, що стосуються рішень електронної комерції, використовуючи інтеграцію Ecwid для продажу продуктів.

Область фокусу / спеціальностей SiteBuilder

SiteBuilder орієнтований на професійні та чисті дизайни шаблонів для мобільних пристроїв для персональних та ділових веб-сайтів. Цей розробник сайту показує силу в кількості та стилі шаблонів та інтерфейсі перетягування.

Деякі з їх спеціальностей включають SEO-контроль та ресурси, маркетингові акаунти електронної пошти, деякі редагування HTML, пристойний варіант ведення блогів, аудіо, відео та різноманітні ресурси підтримки клієнтів. SiteBuilder – це відмінна платформа для продажу товарів та послуг в Інтернеті. Є деякі, які роблять це краще для більших потреб електронної комерції.

Технічні характеристики / обмеження SiteBuilder

У інтерфейсі побудови веб-сайтів SiteBuilder не бракує функцій. Перерахована кожна функція, якій може знадобитися власник бізнесу чи фізична особа, включаючи кошик для покупок, 500 МБ пам’яті, необмежену пропускну здатність, аудіо, відео, підтримку тощо.

SiteBuilder пропонує безкоштовну пробну версію, але з домашньої сторінки не зовсім зрозуміло, що включено. Здається, користувачі отримують безкоштовне доменне ім’я, понад 10 000 шаблонів, безкоштовну адресу електронної пошти, інструменти оптимізації пошукових систем, рішення електронної комерції та веб-сайт блогу. Багато з цих функцій включають окремі збори.

.Ви не бачите додаткових функцій та детальних даних про ціноутворення на сайті. Єдиний варіант з домашньої сторінки – почати з безкоштовної пробної версії. Не зрозуміло, які з перерахованих функцій включені у вільний план. Єдиний спосіб дізнатися це – створити обліковий запис і включити своє ім’я та електронну адресу. Внизу домашньої сторінки є посилання підтримки, яке містить деякі деталі.

Що стосується функціональності, то у SiteBuilder є лише кілька обмежень. Ви не можете легко поміняти шаблони, як тільки ви вибрали та ввели вміст. Потрібно почати заново, щоб вибрати інший шаблон. Крім того, не так багато шаблонів на основі електронної комерції можна вибрати. Немає функції автоматичного збереження, і підтримка в реальному часі дещо обмежена, за винятком плану третього рівня.

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

SiteBuilder пропонує три плани, які можна виплачувати щомісяця або щорічно. Ці плани складають від 5 до 10 доларів на місяць, що є розумною вартістю. Завдяки персональним, про і преміум-планам для вибору малий бізнес має можливість масштабування та зростання. Усі три плани включають безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний хостинг та безкоштовні кредити на рекламу. Розраховуйте заплатити більше за деякі функції електронної комерції.

Що таке політика гарантії MoneyBack?

Пропонується безкоштовна пробна версія, а також гарантія повернення грошей (що не включає вартість придбання доменного імені через SiteBuilder). Сайт надає скасування, хоча у колеги-тестера виникли труднощі зі скасуванням акаунта.

Що таке репутація SiteBuilder?

Що є новачком, SiteBuilder має досить гарну репутацію там. Вони показують 3-5 зірок і безліч хороших відгуків клієнтів. Користувачам подобається платформа, інтерактивні параметри редагування, шаблони та деяка гнучкість у кодуванні HTML. Ціна на цінність добре зростає.

SiteBuilder – лауреат премії «Вибір людей» у категоріях «Найкраща платформа соціальних мереж» та «Найкраща CMS для громад».

Чому вибирають SiteBuilder?

Для бізнес-менеджерів або осіб, які потребують сучасного дизайну веб-сайтів для малого бізнесу разом з гладким інтерфейсом, SiteBuilder має хороший рейтинг. Користувачі можуть створити безкоштовний веб-сайт або передплатити низький щомісячний тариф на необхідні функції. Ви вибираєте з понад 10 000 шаблонів, і безкоштовні послуги більш ніж адекватні. Набір інструментів включає більшість компонентів веб-сайту, яким власник бізнесу потребує ведення малого бізнесу.

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Понад 10 000 шаблонів
 • Безлімітні адреси електронної пошти
 • Інструменти SEO
 • Настроювання стилю сторінки
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс візуального редагування
 • Обширна фотогалерея
 • Інтеграція соціального обміну
 • 1-клік Безкоштовний рахунок
 • Швидка та проста налаштування сторінки блогу
 • Простий макет сторінки блогу
 • 500 МБ місця для зберігання

Вирок експертів галузі на сайті SiteBuilder.com

Це ще одна потенційно мутна область. Якщо ви подивитесь на “експертні” огляди, переконайтеся, що ви насправді читаєте роботи з об’єктивного джерела. Я натрапив на безліч оглядів, які були опубліковані на менш надійних сайтах і не мали нічого, крім яскравих речей, що сказати про SiteBuilder.com. На мою думку, якщо у вас немає критики чи пропозицій, ви, мабуть, не так уважно подивилися на службу.

Серед тих, хто робив справжнє копання, ось що вони мали сказати:

 • Система ціноутворення неясна і заплутана. Насправді ви навіть не можете переглянути ціни без оновлення з безкоштовного плану.
 • Забезпечує простий та основний веб-сайт для створення веб-сайтів, але оновлення до більш складних інструментів може бути дорогим.

Зрештою, веб-сайт може бути корисним інструментом, якби компанія не займалася такою кількістю тіньових практик. Краще триматися подалі.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/sitebuilder-review/
 • 20 квітня 2016 року

Позитивні відгуки та відгуки споживачів на SiteBuilder.com

В основному я не вірю жодному з позитивних відгуків клієнтів, які я прочитав. Я б не переживав цю компанію відвідувати оглядові сайти та розміщувати власні огляди, щоб протидіяти негативній рекламі. Один сайт не містить нічого, крім ідеальних відгуків та тексту, який просто не звучить так, як написав пересічний споживач. І ми говоримо десятки оглядів у цих же межах. Я просто не купую його, і не думаю, що будь-який потенційний клієнт, який витрачає більше 3 хвилин на пошуки компанії, не буде. З цієї причини я збираюся йти вперед і сказати, що насправді немає жодних позитивних відгуків або хороших речей, які можна сказати про цього веб-сайту..

 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/sitebuilder/review?page=6#customer-reviews-title

Негативні відгуки споживачів та скарги на SiteBuilder.com

Насамперед, SiteBuilder.com – це та сама компанія, що і WebsiteBuilder.com, Sitey.com та Sitelio.com. Ви отримаєте такий самий товар із трохи іншими ціновими планами. Споживачі, які перейнялися цим, були зрозуміло відвернуті ідеєю компанії, яка передає себе під різними доменними іменами.

Інші відгуки споживачів містять слова: “Хитрі, шахраї, жахливі, шахрайські” та багато інших у цьому напрямку. Користувачі зіткнулися з безліччю проблем із виставленням рахунків, зв’язалися з продавцями, які намагалися продати їм власне доменне ім’я та будь-яку іншу підозрілу діяльність. Виходячи з відгуків споживачів, я здивований, що цей сайт все ще працює і не повністю закритий сторожовими агенціями. Це може бути питанням часу.

 • https://www.trustpilot.com/review/sitebuilder.com

Дизайн & Настроювання

Дизайн та налаштування на SiteBuilder.com досить міцні поряд з деякими конкурентами. 10 000+ шаблонів дизайну надають широкий вибір, а інтерактивна платформа для сторінок, що настроюються, легко орієнтуватися. Нижче наведено кілька приміток про функції дизайну та налаштування SiteBuilder.

ОсобливістьОгляд
Шаблони SiteBuilderSiteBuilder має ринок шаблонів, налічуючи понад 10 000 варіантів, включаючи зручні для мобільних пристроїв варіанти. Існує менше шаблонів електронної комерції для вибору, але, здається, власники бізнесу знаходять те, що їм потрібно, і мають можливість налаштувати.
 • Різноманітність та якість шаблонів та палітри кольорів. Існують шаблони для кожного бізнесу, кожної особистості, у сотні кольорових палітр та стилів. Пусте полотно надає дизайнерам гнучкість; однак заздалегідь розроблені макети часто легше працювати. Крім того, ви не можете змінити свою думку і вибрати інший шаблон без втрати вмісту.
 • Попередньо вибрані шаблони проти створення веб-сайту Scratcгод. SiteBuilder – це програма “зробі сама”, яка спирається на шаблони. Якщо ви хочете, щоб хтось створив ваш веб-сайт для вас, ви хочете подивитися на компанії, що займаються дизайном та розробкою веб-сайтів.
Інтерфейс SiteBuilderSiteBuilder інтуїтивно зрозумілий для розробки та зміни вмісту та компонентів. Нові користувачі легко працюють із аудіофайлами, відеозаписами, зображеннями, кольорами, вмістом та стилем. SiteBuilder пропонує захищений логін з домашньої сторінки чи сторінки підтримки, щоб ви могли вносити зміни до миттєвих оновлень на своєму веб-сайті..
Настроювання стилю сторінкиНастроювання стилю сторінки дозволяє персоналізувати ваш веб-сайт та налаштувати вміст та компоненти, щоб задовольнити ваші конкретні потреби веб-сайту. Часто користувачі хочуть змінити код HTML / CSS. SiteBuilder ідеально підходить для більшості аспектів налаштування стилю сторінки.
 • Вибір дизайну для персоналізації. Шаблони SiteBuilder можуть бути персоналізовані. Завантажуйте свої зображення, змінюйте вміст та вставляйте віджети. Існує певне обмеження щодо розміщення певних елементів.
 • Свобода руху, зміни розміру та редагування. Елементи редагування є сильною точкою для SiteBuilder. Швидке редагування, переміщення, розмір чи видалення вмісту та елементів. Існує кілька параметрів налаштування в шаблонах.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду? Редагування HTML / CSS-коду – це варіант із SiteBuilder. Для цього можуть знадобитися деякі дослідження в центрі підтримки SiteBuilder.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагування. Візуальне редагування в SiteBuilder інтуїтивно зрозуміло, призначене для новачків. Ваші творчі навички стануть у нагоді, оскільки SiteBuilder використовує відкрите полотно, а не попередньо розроблені макети. Для цього може бути вирішено рішення. Швидко додайте аудіофайли, відео, карти та фотографії з метою продажу або для залучення аудиторії.

Після реєстрації на сайті SiteBuilder.com зі своїм іменем та електронною адресою ви можете переглянути шаблони. Не забудьте вибрати один і дотримуватися його, оскільки ви не можете швидко вибрати інший шаблон після того, як ви вставили вміст та компоненти.

Навігація по сайтуНавігація по сайту в основному базується на обраному вами шаблоні, але він може бути налаштований таким чином, щоб відображатися в місцях, які підходять для вашої клієнтської аудиторії. Ви можете вибрати перегляд для мобільних пристроїв, щоб перевірити, як ваш вміст та макет здаватимуться вашим мобільним клієнтам.
Управління контентомКерування вмістом на SiteBuilder, як і в інших розробників сайтів, є досить простим і простим. Вам потрібно лише підключитись до Інтернету, щоб увійти до свого облікового запису з домашньої сторінки веб-сайту або на сторінці підтримки. Правки прості у виконанні та швидко завантажуються на ваш персональний веб-сайт.
Фотографії та галереїФотогалерея SiteBuilder досить обширна, або у вас є можливість завантаження фотографій. Мало того, ви можете налаштувати свої фотографії на відстані, кількість елементів, переходи, стовпці тощо.
Мобільна побудова сайтуSiteBuilder пропонує тисячі шаблонів, оптимізованих для мобільних пристроїв, і ви можете відображати їх для огляду під час роботи над своїм обліковим записом. Оскільки SiteBuilder є відносно новим на ринку розробників веб-сайтів, мобільність є заданою. Багато нових платформ змушені додавати нові шаблони в функціональність для показу веб-сайтів на мобільному пристрої.
Інтеграція соціального обмінуІнтеграція соціальних медіа є ще одним для SiteBuilder. Завдяки зростанню соціальних медіа для маркетингу, охоплення клієнтів та спільного користування, цей веб-сайт для розробників веб-сайтів включає основні платформи соціальних медіа – Facebook та Twitter. Вони також використовують SocialBooster для маркетингу ваших соціальних медіа.
Дизайнерські послугиSiteBuilder не займається розробкою всебічного дизайну веб-сайтів. Вважається платформою веб-побудови “зроби сам” для будь-якого рівня користувача.

Особливості & Інструменти

SiteBuilder – головний розробник веб-сайтів, що має більшість дизайнерів функцій, а власники бізнесу шукають його. З ранніми історіями успіху користувачів SiteBuilder майбутнє виглядає багатообіцяючим. Це багатофункціональна платформа, проста у використанні та підходить для більшості малого та середнього бізнесу. Знову ж таки, нижче – детальніше тонкого друку.

ОсобливістьОгляд
Налаштування SiteBuilderSiteBuilder пропонує безкоштовний рахунок в один клік, але будьте готові поділитися своїм ім’ям та електронною поштою, щоб розпочати роботу. Перевірте тисячі шаблонів, перш ніж вибрати той, який відповідає вашому бізнесу. Початок роботи безкоштовний і простий.
Веб дизайнВибравши правильний шаблон, ви готові розпочати процес веб-дизайну. SiteBuilder пропонує порожню сторінку або полотно з рядком меню для додавання компонентів та створення вашого сайту. Ви не можете змінити свою думку щодо шаблону без повного перероблення, тому переконайтеся, що вибрали правильний.
Глибина навігаціїЗавдяки безкоштовному плану або одному з трьох цінових планів SiteBuilder, параметри навігації клієнтів та кількість сторінок є достатніми для будь-якого бізнес-дизайну. Почніть з шаблону, який пропонує відповідний макет, і розгорніть його звідти.
Віджети та програмиДля посиленої взаємодії з клієнтами користувачі можуть вибрати кілька віджетів сторінок. Що стосується програм, то, здається, користувачі можуть додавати додатки з Google, але SiteBuilder не постачається зі своїми додатками. Це може потребувати деяких досліджень.
МонетизаціяSiteBuilder пропонує порівняно хороші варіанти, які обслуговують деякі веб-сайти з продажу протягом минулого року. Цей розробник сайту використовує Ecwid, скорочений для віджетів електронної комерції, для інтеграції кошиків.
Статистика відвідувачівБільшість розробників сайтів сьогодні пропонують точну статистику відвідувачів у реальному часі, і SiteBuilder не є винятком. SiteBuilder дозволяє додавати код Google Analytics для відстеження та звітування про відвідувачів, трафіку веб-сайту тощо.
Фото, відео та аудіоSiteBuilder добре справляється з параметрами інтерактивних медіа та зображень. Вони необхідні сьогодні для власників бізнесу в Інтернеті, і SiteBuilder дозволяє вставляти аудіофайли, фотографії, відеоролики та інше для залучення клієнтів.
Ведення блогівСторінку блогу досить просто налаштувати та підтримувати на SiteBuilder, на відміну від деяких інших веб-розробників у своєму класі. Цю функцію було оновлено для кращої підтримки користувачів SiteBuilder.
Гугл-мапиSiteBuilder дозволяє швидко вставляти карти Google і налаштовувати сторінку.
HTML-редакторХоча редактор HTML не очевидний, SiteBuilder дозволяє налаштувати теги HTML, заголовки та інші елементи для додаткового контролю.
Інтеграція соціальних медіаДоступний конструктор базових форм, але він обмежений щодо радіо кнопок, текстових полів, прапорців тощо. Можлива основна форма, але це не ідеально підходить для опитування.
Форми та опитуванняДоступний конструктор базових форм, але він обмежений щодо радіо кнопок, текстових полів, прапорців тощо. Можлива основна форма, але це не ідеально підходить для опитування.
Місце для зберіганняАбоненти отримують 500 Мб місця для зберігання з усіма планами.
Інструмент для розсилкиSiteBuilder пропонує обліковий запис електронної пошти для управління інформаційними розсилками.
ФорумЗдається, що SiteBuilder не надає форуму спільноти, але є безліч файлів довідки для кожного аспекту SiteBuilder, опція електронної пошти для запиту допомоги та поширені запитання, щоб знайти те, що ви шукаєте. Номер телефону підтримки не є можливим, окрім плану Premier.
Електронна комерція / Інтернет-магазинSiteBuilder інтегрується з третьою стороною під назвою Ecwid для електронної комерції. Хоча це не стоп-шоупер, Ecwid – це допоміжний інструмент, який може викликати занепокоєння. Користувачам може знадобитися додаткова підтримка, щоб з’ясувати нюанси та налаштувати свій магазин.
Інтеграція шлюзівСлужби шлюзу для членства не здаються послугою, але потрібно подальше тестування.
SEO дружнімSiteBuilder пропонує інструменти SEO через магазин додатків, але додаткові плати можуть стягуватися. Існують деякі маркетингові, оптимізаційні та мобільні інструменти для підтримки пошукових систем.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Користувачі SiteBuilder захищені паролем обліковий запис для входу та редагування веб-сайту клієнта.
Google® AnalyticsSiteBuilder інтегрується з Google Analytics, але розраховує зробити невеликий пошук, щоб зрозуміти це.
Безпека веб-сайтівSiteBuilder, як і інші будівельники веб-сайтів, робить безпеку користувачів та клієнтів пріоритетними, використовуючи параметри захисту паролів для веб-сайтів та платформ електронної комерції.
Кілька мовЗдається, що SiteBuilder не пропонується іншими мовами, ніж англійською.
Мобільна оптимізаціяШаблони SiteBuilder включають мобільну оптимізацію, щоб відвідувачі та клієнти могли легко отримати доступ до ваших продуктів на мобільних пристроях. Веб-сайт відображається точно і дозволяє клієнтам здійснювати покупки.
Технологія CDNSiteBuilder стверджує, що пропонує хостинг CDN за додаткову вартість, щоб «зарядити» вашу технологію для високої доступності та високої продуктивності.

Плани & Ціноутворення

SiteBuilder пропонує клієнтам безкоштовний рахунок разом з трьома недорогими варіантами. Важко оцінити, які плани включають або виключають або вартість, оскільки SiteBuilder розкриває цю інформацію після того, як ви вкажете своє ім’я та електронну адресу для створення облікового запису. Усі три платні плани пропонують:

 • Знижка 50%
 • Безкоштовний домен
 • Безкоштовний хостинг
 • Безкоштовні рекламні кредити

Пропоновані плани ціноутворення

 • Безкоштовно. На веб-сайті незрозуміло, які саме безкоштовні опції включені.
 • Особисті. Для невеликих компаній вартість становить близько 5 доларів на місяць та пропонує функції, наведені у перерахованому вище списку.
 • Про. Для малого та середнього бізнесу, які потребують функцій електронної комерції, вартість становить близько 8 доларів США на місяць, пропонуючи функції у наведеному вище списку, SEO та маркетингову допомогу та мобільні сайти.
 • Преміум. Для малих та середніх компаній, які потребують додаткових функцій електронної комерції, вартість становить близько 10 доларів на місяць та пропонує функції перерахованого вище списку, SEO та маркетингову допомогу, мобільні сайти, електронну пошту та пріоритетну підтримку.

SiteBuilder пропонує конкурентоспроможне ціноутворення, але, здається, деякі функції несуть іншу вартість. Розшифрувати на веб-сайті SiteBuilder важко.

Розглянемо наступні фактори щодо ціноутворення:

 • Він пропонує безкоштовний план? Так, менеджери бізнесу та приватні особи можуть безкоштовно налаштувати рахунок і, врешті-решт, вибрати з трьох планів ціноутворення, щоб отримати більше функцій.
 • Чи є якісь пробні періоди чи вони вимагають приєднання кредитних карток? Ви берете участь у 30-денній безкоштовній пробній версії, але для видалення облікового запису SiteBuilder потрібна трохи ретельності.
 • Наскільки доступні преміум-пакети порівняно з конкурентами? SiteBuilder – цілком доступний для більшості власників бізнесу, з безліччю безкоштовних для основних потреб. Розраховуйте окремо заплатити за деякі додатки.
 • Чи можете ви створити професійні веб-сторінки, використовуючи лише безкоштовну версію? Так, ви можете спочатку створити свій веб-сайт безкоштовно.
 • Чи здійснюється оплата щомісяця / щорічно? Щомісяця або річний план може бути встановлений для оплати.

Підтримка клієнтів

Служби підтримки клієнтів у SiteBuilder схиляються до саморобної моделі. Це означає, що більша частина допомоги стосується файлів довідки в Інтернеті, які ви повинні знайти та прочитати. Центр підтримки є широким та включає допомогу з більшості питань. Щоб знайти те, що ви шукаєте, може знадобитися кілька хвилин.

Чим складніший веб-сайт, тим більше допомоги потрібно. Ця допомога доступна, якщо ви готові заплатити більше за план ціноутворення третього рівня. Здається, телефонний дзвінок не відмовляє, якщо ви не підписалися на план Premium, оскільки на веб-сайті SiteBuilder не відображається номер. Для абонентів третього рівня пропонується номер телефону підтримки.

Простота використання

Простота використання – це, мабуть, найкраща особливість на SiteBuilder. Почати процес легко, досить інтуїтивно зрозуміло та просто у обслуговуванні. Пам’ятайте, що рівні навичок різняться для тих, хто вирішив створити свій веб-сайт за допомогою веб-веб-конструктора. Найкращий спосіб прийняти рішення – скористатися безкоштовними пробними пропозиціями та експериментувати. Нижче наведено декілька речей, які слід врахувати під час проходження майстра шаблону:

Простота інтерфейсу. Інтерфейс SiteBuilder набирає середнього та високого рівня для візуальної привабливості та інтерактивності, підходить для більшості користувачів.

Підходить для початківців / просунутих користувачів. SiteBuilder підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Концепція редагування відкритого полотна є дещо складнішою, але пропонує деяку додаткову гнучкість кодування для досвідчених користувачів. SiteBuilder пропонує майже все, що потрібно власнику малого бізнесу, щоб продемонструвати та продати свою продукцію.

Залишайте контроль над веб-сайтом у всі часи. Автономія перебуває у власниках сайту, а SiteBuilder має надійний час роботи та задоволений клієнт як доказ своєї платформи.

Надана допомога в редакторі. Довідка та підтримка SiteBuilder включають діалог в редакторі для керівництва новими дизайнерами. Ця функція сумісна з іншими подібними розробниками веб-сайтів.

SiteBuilder – це новий конкурентоспроможний веб-розробник, який простий у використанні і пропонує більшість всього, що власники малого бізнесу хочуть і потребують, окрім неможливості легко поміняти шаблони після налаштування сайту..

Висновок

SiteBuilder має гарне врахування того, як нещодавно компанія була створена. Користувачі можуть зареєструватися безкоштовно – насправді вони повинні зробити це фактично, щоб перевірити це – і врешті підписатися на один із трьох розумних планів ціноутворення. SiteBuilder є оптимальним для людей, менеджерів малого бізнесу або некомерційних організацій. Плани пропонують кілька безкоштовних, але очікуйте певних додаткових цін на різні функції електронної комерції та SEO.

Інтерфейсом легко керувати, і є лише кілька серйозних обмежень. Плюси великі, а мінусів мало в програмі SiteBuilder.

SiteBuilder – надійний конструктор веб-сайтів для багатьох невеликих компаній, які тільки починають роботу або розширюються в просторі електронної комерції. Особливості є великими, з величезною кількістю шаблонів на вибір, і є лише кілька обмежень. Скористайтеся безкоштовним веб-сайтом SiteBuilder, щоб дізнатися, чи це правильний вибір для вас.

Порівняйте

SiteBuilder.com

89

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map