Огляди веб-хостингу


Ваша найбільша проблема – це не пошук веб-хостингу. Це вирішує, який з них відповідає вашим потребам. Але на що слід звернути увагу? У вас є певні спеціалізовані передумови. Але важливі спільні риси повинні бути частиною цього процесу прийняття рішень.

Шукайте обмеження для зберігання та пропускної здатності. Будьте в курсі кількох обмежень домену. Технічна підтримка теж важлива. Майте це на увазі, вивчаючи огляди веб-хостингу, представлені нижче.

ОСТАННЕ ОНОВЛЕНО: 28 лютого 2016 року

AAWebmasters.com – це незалежна асоціація веб-майстрів, а думки, огляди та рейтинги, висловлені тут на сайті, є власними AWA. Сайт отримує компенсацію за переглянуті товари та послуги. AAWebmasters.com ретельно перевіряє кожен продукт або послугу та дає високі рейтинги найкращим. AAWebmasters.com не публікує інформацію про всі доступні платформи електронної комерції, розробників веб-сайтів чи веб-хостів. Щоб побачити більше деталей, натисніть тут.

Розголошення рекламодавця

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Хостинг InMotion

Планування ділового веб-сайту? Цей господар тримає там свою увагу. Вони стягують за підтримку. Компроміс – це чудова порада, яка допоможе вам збільшити прибуток. Є 3 плани хостингу, 2 з яких готові до електронної комерції. Це означає, що вони мають сертифікат SSL, а в більшості випадків – спеціалізований IP.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

SiteGround

Технічна підтримка – це ваша головна проблема? Цей господар має таку репутацію. Siteground пропонує 3 спільні плани хостингу, розроблені відповідно до розміру вашого веб-сайту. Перейдіть із планом STARTUP для базового хостингу. Плани GROWBIG та GOGEEK пропонують додаткову підтримку кешування, і ціноутворення це відображає.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

iPage

Перший власник веб-сайту? iPage – це ваше єдине рішення. Ви можете налаштувати хостинг приблизно за 6 хвилин, а ви можете використовувати goMobi, Creator Website або Weebly як конструктор сайтів. Хостинг-пакети також дають 300 доларів маркетингових кредитів за просування в Google, Yahoo, Bing та Facebook.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Bluehost

У вас є сайт WordPress? WordPress схвалює цю послугу веб-хостингу. Найкраще ціноутворення вимагає 3-річного зобов’язання. Але якщо ви передумаєте, вони повернуть решту ваших зборів. Вони виграли нагороди за підтримку клієнтів, тож ви можете розраховувати на допомогу фахівців, якщо вона вам потрібна.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Арвікс

Чи визначатимуть доменні номери? Ви виберете свій план залежно від того, скільки доменів потрібно розмістити. Найменш дорогий пакет дає вам до 6. Персонал Arvixe працює дистанційно. Економія операційних витрат дозволяє Arvixe запропонувати доступний хостинг. Це не компрометує продуктивність.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Центр веб-хостингу

Плануйте залишитися невеликим? Цей хост пропонує недорогі пакети для менших сайтів, які не очікують значного зростання відвідувачів. Безкоштовне доменне ім’я та необмежений простір означають, що ви не будете жертвувати функціями за ціну. Ви навіть можете запустити сайт електронної комерції з цим хостом.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

GreenGeeks

Хочете залишатися екологічно відповідальними? Цей господар про все про Зелений рух. Поновлювана енергія забезпечує свої сервери. Конкурентні ціни та сотні функцій полегшують цей хостинг для навколишнього середовища. Але вам не потрібно жертвувати будь-яким необхідним для запуску веб-сайту.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

ХостГатор

Чи гнучкість важливіша, ніж підтримка? Цей хост не для початківців. Вибираєте те, що вам потрібно, з величезного списку функцій. Це дозволяє налаштувати хостинг, і ви платите лише за те, що вам потрібно. HostGater також пропонує кредити для реклами в Google, Yahoo та Bing.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

1і1

Чи є у вас глобальні плани? Цей хост, розташований у Німеччині, має 13 центрів обробки даних по всьому світу, що приймає 11 мільйонів клієнтів. Плани з опцією CDN дозволяють доставляти локальний вміст, кешований у 62 центрах по всьому світу. Додайте додаткову функціональність за допомогою комплексного пакета безпеки та розробника веб-сайтів електронної комерції.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

А2 хостинг

Чи швидкість та продуктивність – ваш фокус? Хостинг A2 робить це головним пріоритетом. Їх оптимізована технологія забезпечує завантаження сторінок у 20 разів швидше, ніж інші хости. Ціни не найнижчі, що можна знайти, але клієнти знають, що отримують те, за що платять.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Маленький апельсин

Вам потрібна допомога з брендингом та особистістю? Цей хостинговий сервіс мало використовує слово “необмежений”. Ви не знайдете жодних прихованих платежів. Платіть, як вам подобається, за пакети. Їх програмне забезпечення та інтерфейс користувача орієнтовані на клієнта. Це допомагає вам зосередитись і на ваших клієнтах.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

ХостМонстер

Ви стурбовані ростом та масштабуванням? Ця дочірня компанія BlueHost має стартові плани, які пропонують доступні шляхи оновлення. Почніть із спільного рішення та не забудьте зробити легкий перехід до оновлення. Немає щомісячної оплати.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

eHost

Вам потрібна допомога зі створення вашого сайту? eHost – хороший вибір. Вони містять розробник веб-сайтів, який використовує понад 1000 шаблонів. Ви можете створити якісний веб-сайт стисло. Ці веб-сайти оптимізовані для мобільних пристроїв. Ви можете використовувати програми для інтеграції варіантів соціальних медіа.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Медіа-храм

Ви турбуєтеся про спайки руху? Цей хмарний хост відомий своєю автоматичною масштабованістю. Ціна хостингу може здатися високою в порівнянні з іншими, але на основі сітки. Ви отримуєте кращі показники та надійність. Найпопулярніший пакет дозволяє розмістити до 10 сайтів.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

WP двигун

Ви “все, що є WordPress”? WordPress володіє цією службою хостингу, і це лише для веб-сайтів WordPress. Найменш дорогий план – 29 доларів на місяць. Інші пакети мають ціни на основі щомісячних відвідувачів. Ціни також залежать від кількості встановлень WordPress, які знадобляться для керування веб-сайтами.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Pagely

Ви фанат амазонки? Цей господар – цікавий гібрид. Він підтримує лише веб-сайти, що використовують платформу WordPress. Але він використовує веб-сервіси Amazon для розміщення цих сайтів. Ваші дані є на одних з найкращих доступних серверів. Він отримує автоматичне резервне копіювання до служби зберігання Amazon S3.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

JustHost

Чи добре з 3-річним зобов’язанням? Розгляньте цю дочірню компанію BlueHost та HostMonster. Ви отримаєте недорогий, але надійний хостинг та якісне обслуговування клієнтів. Більше 100 програм, додатків та тем із відкритим кодом розширюють значення. Заощадження починаються з 1-річного зобов’язання і значно покращуються на 3 роки.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

GoDaddy

Чи важливо йти з відомим ім’ям? GoDaddy – король реєстраторів доменів. Якщо ви почнете тут, ви можете також розглянути GoDaddy як хоста свого веб-сайту. У цьому випадку реєстрація вашого домену безкоштовна. Початковий пакет має одну з найнижчих цін, яку ви знайдете де завгодно.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

DreamHost

Ви неприбуткова організація? Ця послуга пропонує вам безкоштовний хостинг. Надайте DreamHost деклараційним листом 501 (c) (3), виданим IRS. Вони сертифікують це, а потім співпрацюють з вами, щоб налаштувати хостинг. Небагато інших веб-хостингових компаній пропонують це.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

FatCow

Чи важлива для вас електронна пошта? Оминьте всі корові жарти на веб-сайті. Ви побачите, що вони пропонують недорогі пакунки з необмеженими адресами електронної пошти. Вони також пропонують розробникам веб-сайтів електронну комерцію та безкоштовний домен. Ви можете почати швидко.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Рідкий веб

Хочете вільного хостингу? LiquidWeb спеціалізується на керованому хостингу. Вони беруть на себе ваше управління інфраструктурою, щоб ви могли зосередитись на вмісті. Вони базуються на хмарі, тому ви можете масштабувати, коли будете готові. Їх підтримка настільки хороша, що вони пропонують гарантію телефонного дзвінка на 59 секунд.

Останні статті

Переглянути всі новини

немає зображення

Порівняйте хостинг InMotion та FatCow: що найкраще …

ОНОВЛЕНО 6 січня 2017 року

немає зображення

Порівняйте хостинг InMotion vs. Arvixe: що найкраще …

ОНОВЛЕНО 5 січня 2017 року

немає зображення

Порівняйте хостинг InMotion та хостинг A2: що є B…

ОНОВЛЕНО 4 січня 2017 року
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map