Огляди будівельників веб-сайтів


Прочитайте огляди будівельників веб-сайтів

Ми розуміємо, як важко підтримувати хвилювання щодо створення власного веб-сайту, коли ви заплутуєтесь у пошуку правильного розробника веб-сайту. Можливо, ви не знаєте, що шукати, або, можливо, ви не знаєте про те, які функції вам потрібні або навіть що там. Ось чому ми провели для вас розслідування. Прочитайте наші огляди веб-майстрів, щоб дізнатися, що може запропонувати кожен розробник веб-сайтів і що робить найкраще.

  ОСТАННЕ ОНОВЛЕНО: 10 березня 2017 року

AAWebmasters.com – це незалежна асоціація веб-майстрів, а думки, огляди та рейтинги, висловлені тут на сайті, є власними AWA. Сайт отримує компенсацію за переглянуті товари та послуги. AAWebmasters.com ретельно перевіряє кожен продукт або послугу та дає високі рейтинги найкращим. AAWebmasters.com не публікує інформацію про всі доступні платформи електронної комерції, розробників веб-сайтів чи веб-хостів. Щоб побачити більше деталей, натисніть тут.

Розголошення рекламодавця

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Квадратний простір

Чи надзвичайно важливо виглядає приголомшливе? Площа простору, безумовно, варто переглянути, якщо ваш веб-сайт є інтенсивним для зображень, можливо, для фотографів, художників, ресторанів та весільних планів. Красиві професійні веб-сайти легко створити без будь-якого досвіду кодування, а платформа для ведення блогів також заробляє захоплені відгуки.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Вікс

Ніяких технічних навичок? Wix дозволяє вибирати з понад 500 професійно розроблених безкоштовних шаблонів, щоб швидко та легко створити власний привабливий веб-сайт, і все це не потребує жодних технічних чи дизайнерських знань. Wix дуже інтуїтивно зрозумілий для використання з дуже короткою кривою навчання.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Weebly

Майте невеликий бізнес? Weebly – вибір веб-розробників серйозних блогерів, підприємців та малого бізнесу. На інформаційній панелі трафіку відображаються всі види статистики відвідувань вашого сайту. Для технічно схильних є доступ до кодування HTML / CSS для більш детальної настройки.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Йола

Ви новачок на веб-сайті? Yola призначений для власників малого та мікро бізнесу, які хочуть заощадити гроші, створивши власні веб-сайти. Це дуже просто у використанні, перетягуючи елементи, і ви можете створити свій веб-сайт за кілька годин.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Джімдо

Потрібен веб-сайт із електронною комерцією? Jimdo пропонує рішення для електронної комерції, а також веб-будівництво. Jimdo більше стосується функціональності, ніж шукає середнього веб-творця, але він повністю настроюється, якщо ви трохи знаєте про кодування. Допомога здійснюється через активний форум спільноти.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Веб

Потрібен сайт членства? Хоча кожен може створити веб-сайт із веб-сайтом, його функції найкраще підходять для малого бізнесу та підприємців. Однією з таких особливостей є можливість легко налаштувати сайт для членства без необхідності використання зовнішнього додатка.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Місячний фрукт

Любіть старовинні веб-сайти? Moonfruit – це старший розробник веб-сайтів, який не містить дзвіночків сучасних конкурентів. Moonfruit найкраще підходить людям, які мають час і терпіння для створення своїх веб-сайтів, а також не для початківців або технофобів.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

WebsiteBuilder.com

Готовий платити за вибір? WebsiteBuilder.com може похвалитися понад 10 000 шаблонами, фотографіями зображень, декількома сайтами та повнофункціональним набором, але вони недоступні у безкоштовній версії програмного забезпечення. Інтерфейс створення веб-сайту чистий і простий у використанні, хоча рекламні оголошення про продаж є частими.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Themify Builder

Хочете тему WordPress? Конструктор веб-сайтів Themify підтримує понад 40 тем WordPress та надає плагін для сторонніх тем. На відміну від інших постачальників розробників веб-сайтів, Themify не надає ім’я домену чи веб-сайт, який ви хочете отримати..

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

GoDaddy Builder веб-сайтів

Не впевнений, що вам потрібно? Побудовник веб-сайтів GoDaddy генерує
спрямована на всіх, хто хоче створити власний веб-сайт. Шаблони включають магазин електронної комерції для власників бізнесу. Система підтримки клієнтів GoDaddy дуже сильна і включає в себе чат в реальному часі.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Веб-потік

Створення веб-сайтів для інших? WebFlow є серйозним варіантом для досвідчених дизайнерів та розробників, які хочуть більш досконалої, без коду, веб-платформи для побудови. WebFlow дозволяє створювати справді власні веб-сайти з доступом до коду при необхідності.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Вебідо

Хочете веб-сайт дизайнера? Webydo був створений веб-дизайнерами для професійних веб-дизайнерів, які хочуть створювати виняткові веб-сайти, але не хочуть навчитися кодувати. Поза звичайними елементами дизайну є дивовижні ефекти анімації та фокус на чуйному дизайні.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Вражаюче

Потрібна лише одна сторінка? Перевірте Дивовижно, якщо вам потрібен гладкий односторінковий мобільний веб-сайт. Ви можете легко створити веб-сайт за короткий час, використовуючи безкоштовні мобільні шаблони. Довгий формат однієї сторінки вашого веб-сайту може дещо звикнути.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Веб-вузол

Чи важливі кілька мов? Власники бізнесу, які ведуть бізнес у всьому світі, можуть охопити клієнтів на 20 мовах за допомогою WebNode. Усі шаблони є повністю функціональними, але, можливо, знадобиться певне налаштування, щоб привести їх у відповідність до сучасних високоякісних, глянцевих очікувань дизайну.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

WebStarts

Хочете чистого полотна? Звільніть внутрішнього дизайнера за допомогою WebStarts, перетягнувши будь-який елемент дизайну кудись на веб-сторінці – він повністю неструктурований. Теми можна також налаштувати та автоматично перетворити на мобільні сайти.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Web.com

Хочете, щоб хтось її збудував? Webs.com пропонує програмне забезпечення для веб-розробників, яке дозволяє самостійно створити базовий, не надто вишуканий, функціональний веб-сайт. Однак вони також пропонують повністю настроюваний сервіс веб-дизайну, в якому ви описуєте свій сайт мрій, і вони створюють його для вас.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

SiteBuilder.com

Вибагливий щодо вашого дизайну? Маючи понад 10 000 шаблонів бізнесу, власники малого бізнесу зобов’язані знайти той, який їм подобається в SiteBuilder. Творці веб-сайтів для початківців можуть легко створити відносно професійно виглядаючі сайти за допомогою редактора перетягування.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Садиба

Тільки починаємо бізнес? Homestead орієнтований на малий бізнес, якому потрібні досить прості веб-сайти. Це минуло деякий час, і його шаблони не такі сучасні, як інші розробники веб-сайтів. Ви можете використати обширну 30-денну безкоштовну пробну версію для тестування Homestead.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

Верб

Створення вашого портфоліо? Virb підходить для тих, хто налаштовує важкі для портфоліо портфоліо. Налаштувати веб-сайт і експериментувати з різними темами просто, і для галерей та сторінок фотографій можна вибрати декілька. Додавання фотографій безпосередньо з Flickr та Vimeo – це просто.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

IM Creator

Хочете ощадливий веб-сайт? IM Creator дозволяє швидко створювати нестійкий і професійний веб-сайт. У цьому випадку “худорлявий” означає витончене зображення та важке зображення, засноване на одному з понад 70 добре розроблених шаблонів, усі вони попередньо заповнені зразком вмісту. “Швидкий” пояснюється відмінним редактором перетягування.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

SimpleSite

Шукаєте просто та швидко? SimpleSite добре підходить для тих, хто хоче швидко створити веб-сайт і не надто дбає про те, як він виглядає. Веб-сайти, створені за допомогою SimpleSite, не виглядають дуже професійно, і існують обмежені можливості налаштування.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

uCoz

Не впевнений у налаштуваннях? uCoz дозволяє створювати повнофункціональні веб-сайти з повним набором параметрів налаштування. Почніть з взагалі жодного, використовуючи 250 доступних шаблонів, або змініть стиль сторінки та додайте плагіни, або введіть руки в код HTML / CSS для повного налаштування.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД
СПРОБУЙ ЗАРАЗ

MotoCMS

Потрібен простий і красивий дизайн? MotoCMS – це простий у використанні розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати професійні веб-сайти в режимі WYSIWYG (Що ви бачите, що отримуєте). З моменту першого запуску в 2008 році він здобув безліч шанувальників і прихильників, особливо серед початківців.

Останні статті

Переглянути всі новини

немає зображення

Порівняйте хостинг InMotion та FatCow: що найкраще …

ОНОВЛЕНО 6 січня 2017 року

немає зображення

Порівняйте хостинг InMotion vs. Arvixe: що найкраще …

ОНОВЛЕНО 5 січня 2017 року

немає зображення

Порівняйте хостинг InMotion та хостинг A2: що є B…

ОНОВЛЕНО 4 січня 2017 року
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map