Огляд WooCommerce 2016


WooCommerce

Відвідайте веб-сайт

9,0


Оцінка AWA

WooCommerce

WooCommerce була запущена в 2011 році з наміром надати інструмент для покупок для користувачів WordPress. Оскільки на багатьох веб-сайтах вже працює WordPress, має сенс запропонувати розширення для існуючих веб-сайтів. На сьогодні WooCommerce є найпопулярнішим рішенням електронної комерції для WordPress із понад 10,2 мільйонами завантажень у всьому світі. Прочитайте наш резюме WooCommerce нижче.

Плюси

 • Безкоштовна 15-денна пробна версія
 • Гнучка настройка доставки
 • Щоденні резервні копії
 • Безлімітний адміністратор

Мінуси

 • Обмежений простір для зберігання
 • Обмежений опис

Огляд

 • Веб-сайт: www.woothemes.com/woocommerce/
 • Штаб-квартира: Кейптаун, Південна Африка
 • Рік заснування: 2008 рік
 • Категорія: Інструментарій електронної комерції для WordPress
 • Безкоштовний період випробовування: 15 днів

WooCommerce – продукт із плагінами WooThemes. Це програмне рішення з відкритим кодом, яке можна завантажити безкоштовно. Майте на увазі, що це потребує додаткових додатків для задоволення ваших потреб. Також WooCommerce найкраще працює з шаблоном від WooThemes. Щоб повною мірою скористатися програмним забезпеченням, вам потрібно буде вкласти гроші в WooThemes та кілька доповнень.

Для кого створено WooCommerce?

WooCommerce ідеально підходить для тих, хто використовував WordPress для створення веб-сайтів. Якщо ви вже знайомі з цією платформою, ви можете легко додати функцію електронної комерції до наявного сайту або швидко створити новий сайт для продажу продуктів.

Це також відмінний варіант для початківців. WordPress дуже популярний, тому що його легко вивчити. Якщо ви тільки починаєте роботу, найкращий спосіб дізнатися про свою інформаційну панель – через WordPress. Він встановлює стандарт для інших дизайнерських панелей. Практично будь-яка інша програма чи платформа намагається наслідувати та покращити те, що вже виконало WordPress. Після того, як ви вивчите WordPress, ви можете зменшити криву навчання, якщо мова йде про інші програми.

Обмеження WooCommerce

Оскільки ви маєте справу з продуктом з відкритим кодом, вам не доведеться турбуватися про обмеження. Він розроблений для того, щоб додати його за потреби. Якщо у вас виникне обмеження, ви можете просто шукати доступні додатки та інтегрувати необхідне програмне забезпечення. Інша гарна новина полягає в тому, що WooCommerce постійно оновлюється. Розробники з усього світу додають функції, вдосконалюються та створюють рішення нових проблем.

Репутація

Іноді вся ідея про продукти з відкритим кодом та безкоштовні завантаження може здатися обманливою. Звичайно, ви можете завантажити його безкоштовно, але чи буде він функціонувати без необхідності витрачати купу грошей на додатки? З WooCommerce ви можете розраховувати на достатню кількість інструментів, щоб розпочати роботу в перший день. Ви хочете інтегрувати додатки по мірі переходу, але є багато для запуску вашого сайту. У цьому випадку вас не зачеплять приховані експлуатаційні витрати, перш ніж ви навіть зможете продати свій перший товар.

Це також є хорошим знаком того, що WooCommerce займає понад 30% сайтів WordPress. З такою кількістю користувачів програмне забезпечення не може бути таким поганим.

Чому вибирають WooCommerce?

Якщо ви досвідчений користувач WordPress, то WooCommerce – це чудове рішення для продажу продуктів. Ви можете легко розширити функціональність існуючого сайту. Немає необхідності переходити на нову платформу та вивчати свій шлях навколо нової панелі дизайну. Тим, хто любить WordPress, сподобається WooCommerce.

Ключові особливості

 • Автоматичні оновлення
 • Використовуйте власне доменне ім’я
 • Безкоштовна 256-розрядна шифрувальна SSL
 • 99,9% часу
 • Доступ до записів MX
 • Блокуйте IP-адреси
 • Перевірка зображень reCaptcha
 • Соціальна інтеграція
 • Мобільний готовий
 • SEO-дружні URL-адреси
 • Вбудовані канали продуктів
 • Підтримує понад 50 шлюзів

Вердикт галузевих експертів щодо WooCommerce

Платформа електронної комерції Для експертів WooCommerce надає чіткий вибір при покупці плагіну електронної комерції для WordPress. Хоча на ринку є й інші варіанти, WooCommerce на сьогоднішній день найпростіший у впровадженні та експлуатації. Усі, кому вдалося скласти веб-сайт WordPress, можуть без проблем почати користуватися WooCommerce.

WooCommerce також унікальна тим, що вона повністю масштабована та гнучка. Це виходить з коробки з усіма необхідними інструментами, тому малому бізнесу не доведеться турбуватися про те, щоб вкласти багато грошей у додавання магазину на свій веб-сайт. Програма також є достатньо потужною для створення складних веб-сайтів для великих торгових мереж. WooCommerce може зростати, адаптуючись до ваших потреб.

Що стосується критики WooCommerce, фахівці просто швидко попереджають, що WooCommerce орієнтована на дуже конкретну аудиторію. Програма найкраще підходить для тих, хто має існуючий веб-сайт WordPress. Компаніям, які починають повністю з нуля, можливо, пощастить з іншим сервісом.

Крім того, важливо пам’ятати, що є витрати, які можуть скласти. Поки ви заходите з відкритими очима, ви будете задоволені WooCommerce.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://www.cmscritic.com/top-10-open-source-ecommerce-platforms/
 • 20 квітня 2016 року

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про WooCommerce

Споживачі люблять WooCommerce. Огляди користувачів послідовно дають WooCommerce ідеально 10. Кожен, хто любить WordPress та знайомий із заднім днем, неминуче сподобається і WooCommerce. Задоволені клієнти повідомляють, що плагін можна легко інтегрувати, щоб миттєво перетворити існуючий сайт у повністю функціональний інтернет-магазин.

Ось ще кілька особливостей того, що сподобається споживачам у WooCommerce:

 • Проста в установці та роботі з будь-якою темою WordPress.
 • Доступ до широкого спектру розширень, які можуть допомогти налаштувати функціональність для задоволення конкретних потреб.
 • Оновлення плавно інтегруються. Хоча деякі помилки можуть виникати, WooCommerce вдалося успішно виконувати оновлення, не викликаючи занадто багато проблем.
 • Добре організований. Простіше кажучи: WooCommerce створив неймовірно зручний для себе продукт.

Не часто ви натрапляєте на продукт, який отримує ідеальні оцінки, особливо від споживачів. Виключенням є WooCommerce. Він надає неймовірно корисний інструмент для веб-сайтів WordPress.

Негативні відгуки споживачів та скарги на WooCommerce

Безкоштовні варіанти з відкритим кодом можуть бути ідеальним рішенням для деяких компаній, але є деякі недоліки. Перше і найголовніше – це не обов’язково означає, що певних витрат не буде. Хоча WooCommerce постачається з усім, вам потрібно розпочати роботу, переважна більшість користувачів захоче інвестувати кошти в додатки. Ці розширення можуть бути дорогими і перевищувати бюджет деяких малих підприємств.

Інший головний недолік роботи з відкритим кодом – це обмежене обслуговування клієнтів. Ви зможете відвідувати форуми спільноти, але це не гарантує отримання відповіді на ваше запитання. Користувачі також мають можливість подати квиток, але знову ж таки, не очікуйте негайної відповіді.

Хоча ці скарги на WooCommerce не унікальні для їх продукту. Вони просто частина того, що користувачі можуть очікувати, працюючи з продуктом з відкритим кодом.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/woocommerce/
 • https://www.trustradius.com/products/woocommerce/reviews

Дизайн & Настроювання

WooCommerce прагне працювати з будь-якою темою WordPress. Ви можете додати програмне забезпечення на існуючий сайт, не купуючи нову тему або робити капітальний ремонт. Як було сказано, WooCommerce найкраще працює з WooThemes. Якщо ви хочете уникнути будь-яких потенційних збоїв, можливо, найкраще інвестувати в сумісну тему. Ви можете почати з безкоштовної теми Storefront. Ця опція призначена для роботи з моментом випуску оновлень. Вибір цієї теми – найпростіший спосіб запобігти будь-які головні болі в дизайні.

Ви також можете вибрати безліч інших WooThemes, які варіюються від безкоштовних до пари сотень доларів. Майте на увазі, що це одноразова плата. Якщо ви не хочете витрачати гроші на тему, ви можете вибрати більш доступний варіант і вкласти час у налаштування деталей. За допомогою WordPress ви маєте доступ до редактора, CSS та HTML. Ви можете внести будь-які потрібні зміни, якщо знаєте, як кодувати.

Плюси і мінуси дизайнерського інтерфейсу

Інтерфейс дизайну WordPress точно не перетягується. Однак орієнтуватися легко та логічно організовано. Панелі інструментів та меню полегшують пошук та пошук інструментів. Керувати вмістом сайту та обліковими записами соціальних мереж це також дуже просто. Додавання тексту до сторінок та публікація публікацій у блозі – це як робота з будь-яким текстовим процесором. Все, що вам потрібно зробити, наберіть, відформатуйте та опублікуйте. Віджети дозволяють підключати свої акаунти в соціальних мережах та взаємодіяти з підписниками. Вся приладова панель досить проста.

Тим, хто раніше не використовував WordPress, знадобиться певний час, щоб звикнути до всього. Останнім трендом платформ електронної комерції є редактор перетягування. Як згадувалося вище, WordPress не є кваліфікованим як перетягування. Для додавання вмісту задіяно трохи більше клацання та навігації. Ті, хто абсолютно не має технічного досвіду в Інтернеті, можуть вважати це недоліком. Однак, можливо, варто вкласти час у навчання WordPress, щоб насолоджуватися необмеженою свободою дизайну.

Фотогалереї

За допомогою WordPress ви можете створити бібліотеку фотографій і легко повторно використовувати зображення. Просто перетягніть зображення зі свого комп’ютера в бібліотеку та завантажте його на свій сайт, коли будете готові. Ви також можете легко змінити розмір фотографій та додати важливі теги SEO, щоб досягти максимального впливу кожного зображення.

Мобільні та чуйні теми

Якщо ви вирішили працювати з WooTheme, ви можете насолоджуватися сайтом, який є зручним для мобільних пристроїв як для покупців, так і для користувачів адміністратора. Це дозволяє керувати вашим магазином у дорозі. Це також означає, що клієнти можуть переглядати ваш сайт на будь-якому пристрої, що є важливим інструментом електронної комерції.

Дизайнерські послуги

Як продукт з відкритим кодом, WooCommerce не пропонує жодних дизайнерських послуг. Однак ви завжди можете найняти позаштатного дизайнера WordPress для налаштування свого веб-сайту. Оскільки WordPress настільки популярний, то варіантів, що стосуються веб-розробників, буде величезна кількість. Обов’язково проведіть свої дослідження, попросіть рекомендації та уважно ознайомтеся з портфелями.

Особливості & Інструменти

ОсобливістьОгляд
Налаштування Інтернет-магазинуВсе, що вам потрібно зробити, це завантажити безкоштовне програмне забезпечення. WooCommerce надає достатньо інструментів для початку роботи. Якщо ви хочете налаштувати певні функції, вам доведеться знайти потрібні додатки. Однак основна настройка не може бути простішою. Всього кілька кліків і ваш сайт WordPress буде готовий до електронної комерції.
Пропускна здатність і зберіганняЦе залежатиме від вашого хостингу. Якщо ви починаєте з нуля, реєстрація в хостинговій службі буде ще одним витратом, який слід врахувати. Не забудьте співпрацювати з провайдером хостингу, щоб знайти правильний план, що відповідає вашій пропускній здатності та потребам у пам’яті.
Додатки та додатки для кошика для кошикаМожливості безмежні. Безкоштовних плагінів багато, і ви можете купувати розширення на ринку. Шукайте за ключовими словами або переглядайте категорії, щоб знайти ідеальний інструмент.
Управління замовленнямиСтандартні інструменти управління замовленнями прості в навігації та надають вам безліч організаційних інструментів для ведення вашого бізнесу.
Управління запасамиWooCommerce стандартний з основними інструментами управління запасами. Ви можете переглядати рівні запасів, отримувати сповіщення про запаси та багато іншого без необхідності інтегрувати додатки. Після того, як ви будете готові до складніших інструментів, ви можете додавати розширення, але вам не доведеться витрачати ні копійки, щоб користуватися функціями управління запасами..
Відстеження відвантаженняWooCommerce стандартний з основними інструментами управління запасами. Ви можете переглядати рівні запасів, отримувати сповіщення про запаси та багато іншого без необхідності інтегрувати додатки. Після того, як ви будете готові до складніших інструментів, ви можете додавати розширення, але вам не доведеться витрачати ні копійки, щоб користуватися функціями управління запасами..
Особливості CRMКлієнти можуть залишати відгуки про товар, а ви можете легко відповідати на коментарі та запити. Після того, як ваш бізнес зростає і обробляєте великий обсяг замовлень, можливо, ви захочете інтегрувати систему квитків для вирішення проблем. В іншому випадку для малого бізнесу буде досить безперебійної роботи стандартних інструментів CRM.
Шаблони та темиWooCommerce можна встановити та використовувати з абсолютно будь-якою темою. Тим не менш, найкраще пограти з WooTheme. Як продукт з відкритим кодом, нові теми постійно додаються. Вибір, здавалося б, безмежний. Ваш вибір може звестись до вартості. Більш складні теми будуть вищу ціну. Прості теми будуть дешевшими, але ви завжди зможете підготувати спеціальні деталі дизайну.
Інтеграції та доповненняЗа допомогою WooCommerce ви можете співпрацювати з одними з найбільших імен у галузі доставки, маркетингу та платежів. Вам також сподобається виявити менших розробників, які завжди працюють над створенням нових рішень. Ринок розширень дозволяє інтегрувати практично будь-яку надбудову.
Мобільна електронна комерціяWooCommerce та WooThemes створені для зручності мобільних пристроїв. Вам не доведеться турбуватися про створення окремого мобільного сайту.
Веб хостингЯкщо ви починаєте з нуля, вам потрібно буде вибрати свою веб-службу хостингу. Зазвичай ви можете підписатись приблизно на 10 доларів на місяць. Вам не доведеться турбуватися про підтримку своїх серверів або усунення технічних проблем.
App StoreУ магазині додатків або на ринках розширень легко орієнтуватися. Шукайте за категоріями чи ключовими словами, щоб знайти потрібні інструменти для свого сайту.
Ведення блогівЩо стосується ведення блогів, WordPress є королем. Опублікування публікацій не могло бути простішим.
SEO та маркетингWordPress та WooCommerce пропонують безліч маркетингових інструментів прямо з коробки. Перед публікацією вмісту вам буде запропоновано додати теги та мета описи. Розробники зробили весь процес фіктивним доказом. Існує також безліч безкоштовних плагінів, які ви можете завантажити, щоб допомогти з SEO.
БюлетеніВи можете створювати списки електронної пошти та надсилати бюлетені, використовуючи свій вибір надбудов. Це функція, яку вам доведеться додати, але це займе лише кілька хвилин, і ви можете розпочати роботу безкоштовно.
Особливості безпекиЗнову ж, функції безпеки залежатимуть від того, яку хостинг-послугу ви обрали. Відвідавши сайт WooCommerce, ви можете порівняти різні послуги. SiteGround та BlueHost запропонували сертифікат SSL та виділену IP-адресу.
Сертифікація PCIБудь-який шлюз платежів, який ви додасте на свій веб-сайт електронної комерції, буде сертифікований за PCI та сумісний.
Створення контентуСаме тут WooCommerce та WordPress сяють і виділяються вище за решту. WordPress створив імперію, зробивши створення вмісту максимально простим. WooCommerce побудований на цій основі, дозволяючи з однаковою легкістю додавати товари та кошики для покупок.
Подарункові сертифікатиСтворення купонів, кодів знижок та продаж подарункових сертифікатів займає лише кілька кліків.
Варіанти оплатиWooCommerce постачається з п’ятьма доступними шлюзами платежів. Якщо ви хочете додати певну послугу, вам доведеться вкласти гроші в надбудову. Інші платформи пропонують сотні шлюзів, але вам доведеться платити щомісячну плату. Доступ до п’яти популярних варіантів дуже вражає, враховуючи, що всі вони безкоштовні.
Податкові та транспортні калькуляториЦі збори можна автоматично розраховувати без необхідності інтегрувати надбудову.
ЗвітиОсновні інструменти управління запасами та замовленнями дозволяють стежити за вашим магазином та отримувати огляд ефективності. Якщо ви хочете по-справжньому детальну та ретельну звітність, ви, можливо, захочете придбати додатки.
Статистика сайтуЯкщо ви не задоволені статистикою сайту, наданою WooCommerce, ви можете легко інтегрувати Google Analytics. Все, що вам потрібно зробити, скопіюйте та вставте фрагмент коду.

Плани & Ціноутворення

Безкоштовно. . . Типу. Завантажити WooCommerce кожен може безкоштовно. Однак можливі додаткові збори. Якщо у вас вже є веб-сайт WordPress, вам не доведеться турбуватися про придбання домену та хостинг-плану. Вони вже мають бути на місці.

Витрати, пов’язані з WooCommerce, пов’язані з покупкою теми та доповнень. Поки програмне забезпечення готове до використання, швидше за все, ви хочете додати функціональність на своєму веб-сайті під час зростання. Ці витрати можуть скластись.

Також, ймовірно, ви захочете придбати WooTheme. Більшість доступних тем виходять за ціною 139 доларів. Це ще одна можлива вартість, яку слід врахувати.

Хоча безкоштовний може бути не найточнішим способом описати WooCommerce, він не має стільки прихованих витрат, як інші варіанти з відкритим кодом. Ви можете досить легко оцінити, скільки коштуватиме створення сайту та його запуск.

В цілому WooCommerce є найкращою цінністю. Ви можете створити повністю налаштований та функціональний сайт з невеликими накладними витратами.

Підтримка клієнтів

Оскільки WooCommerce є платформою з відкритим кодом, вона не пропонує вашої типової системи підтримки клієнтів. Замість того, щоб зв’язуватися з компанією, ви будете безпосередньо підтримувати форуми та бази знань. По суті, для вирішення проблем вам доведеться встановити мережу з спільнотою користувачів. Хоча це може здатися страшним, є безліч надійних ресурсів, зокрема:

 • Сторінка поширених питань WooCommerce
 • Сторінки документації
 • Обширна база знань
 • Відеоуроки
 • Форум спільноти

Ви можете не мати можливості зателефонувати або поспілкуватися з представником; у вас буде доступ до активної спільноти користувачів, які можуть допомогти. Крім того, на більшість ваших запитань та проблем можна відповісти на сторінках FAQ та інших документацій.

Простота використання

Якщо ви працювали на сайті WordPress, то перехід до WooCommerce буде плавним. З іншого боку, ті, хто не має досвіду WordPress, зазнають трохи кривої навчання.

Що стосується настроюваного веб-дизайну, який не обмежений, WordPress – це надріз над рештою. Це може бути не таким зручним для користувачів, як деякі його конкуренти з перетягування, але освоєння програмного забезпечення цілком варте зусиль.

WooCommerce, безумовно, доступний для початківців, але найкраще підходить для тих, хто має певний досвід WordPress. Вам не доведеться вільно кодуватись або експертом з дизайну, щоб створити професійний сайт, який приваблюватиме клієнтів.

Віджети, плагіни та розширення дозволять вам налаштовувати свій сайт практично всіляко. Реально, вивчення WordPress та освоєння WooCommerce не займуть набагато більше часу, ніж це було б на будь-якій іншій платформі. Як тільки ви отримаєте висіти, ви будете насолоджуватися незрівнянною свободою дизайну.

Висновок

Якщо ви виберете плагін WooCommerce для WordPress для створення свого інтернет-магазину?

Варіант з відкритим кодом, безумовно, не для всіх. Мабуть, найбільшим недоліком є ​​обмежена підтримка клієнтів.

Якщо ви новачок у веб-дизайні та хочете отримати доступ до експертів, які можуть вас керувати поетапно, то виберіть платформу з планом підписки та спеціалізованим відділом підтримки – найкращий варіант для вас. Для тих, хто відчуває комфорт у вирішенні та усуненні проблем, обмежена підтримка клієнтів не буде проблемою.

WooCommerce – відмінний вибір для тих, хто працює з веб-сайтом WordPress. Програмне забезпечення – це найпростіший і найвигідніший спосіб перетворити веб-сайт у магазин. По суті, все, що вам потрібно зробити, це завантажити плагін, і ви можете почати продавати продукти і заробляти гроші.

Вам не доведеться турбуватися про те, щоб почати з нової платформи та перемістити свій сайт. Все, що потрібно для початку, доступне у безкоштовній версії, і ви можете інтегрувати додатки по мірі зростання та потребувати змін.

Порівняйте

WooCommerce

90

Шопіруйте

96

BigCommerce

95

Волюзія

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map