Огляд Wix 2016


Вікс

Відвідайте веб-сайт

9.6


Оцінка AWA

Вікс

Wix залишається сильною присутністю на сцені розробників веб-сайтів з 2006 року. Провідна платформа пропонує один з найпростіших інтерфейсів у використанні, серед моря конкурентів. Wix може бути відмінним вибором для новачків, фрілансерів та малого бізнесу. Це ідеально підходить для тих, хто шукає простий спосіб зробити професійну веб-сторінку. Прочитайте наш огляд Wix нижче.

Плюси

 • Простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
 • Ніяких технічних чи конструкторських знань не потрібно
 • Велика кількість професійно розроблених шаблонів на вибір
 • Окремий перегляд мобільної оптимізації
 • Широкий ринок додатків для додаткової функціональності

Мінуси

 • Неможливо перейти від обраного шаблону
 • Немає доступу до вихідного коду
 • Обмежені варіанти платформи для блогів
 • Погана функціональність електронної комерції

Огляд

 • Веб-сайт: www.wix.com
 • Штаб-квартира: Тель-Авів, Ізраїль
 • Рік заснування: 2006 рік
 • Співробітники: 50-100
 • Користувачі: 77 000 000+
 • Категорії: Сайт Maker
 • Послуги: Хмарне програмне забезпечення для веб-дизайну, веб-хостинг
 • Безкоштовний період випробовування: 14 днів
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Wix пропонує користувачам платформу для побудови веб-сайтів із повною послугою, спрямована на простоту. Він створений для того, щоб всім було легше створити веб-сайт професійного вигляду – у найкоротші терміни.

Редактор дуже інтуїтивно зрозумілий, і він постачається з великою кількістю сучасних шаблонів на вибір. У поєднанні з додатками з магазину додатків Wix користувачі можуть створювати чисту сучасну веб-сторінку – та не лише статичні зображення та текст.

Що найкраще використовувати Wix?

Найкраща особливість платформи Wix – це те, що це так просто! Вам не потрібно мати взагалі ноу-хау, щоб ним користуватися. Wix – це надійний вибір для користувачів, які не мають технічного чи дизайнерського досвіду. Ви можете швидко створити щось, схоже, на це коштують тисячі доларів, і все, не витрачаючи на це тижнів!

Для кого Wix?

Ми рекомендуємо Wix для малих підприємств, які не потребують інтернет-магазину, або для любителів, які хочуть вийти в Інтернет. Це також дуже корисно для дизайнерів, фотографів, музикантів та інших, хто хоче показати свій портфоліо в Інтернеті.

То хто ж не Wix? Якщо ви шукаєте більш повний контроль над своїм веб-сайтом, Wix може бути не найкращою платформою для вас. Для технічних користувачів такі функції, як редагування коду та експорт вашого сайту, відсутні.

Наскільки масштабованим є веб-сайт Wix?

Веб-сайти Wix можуть містити до 20 ГБ даних. Це доступно для найбільш об’ємного плану Premium Premium. Якщо ви розміщуєте велику кількість медіа-файлів або велику веб-сторінку, цього більш ніж достатньо. Почніть з 500MB і подивіться, як ви йдете!

Яку репутацію має Wix?

Більшість людей вже знають Wix або принаймні відвідували веб-сайт Wix. Щодня понад 73 мільйони користувачів та 45 000 нових користувачів, Wix користується великою популярністю. Рецензенти високо оцінюють платформу за зручність використання.

І наскільки безпечні ваші дані? Дані вашого веб-сайту безпечні, оскільки ваш сайт повністю зберігається на захищених серверах Wix. Практики безпеки Wix сертифіковані TRUSTe на відповідність програмі сертифікації TRUSTe. Wix також дотримується Європейського та американсько-швейцарського Рамків безпечної гавані.

Діють звичайні правила безпеки в Інтернеті. Завжди використовуйте програмне забезпечення для захисту від вірусів. Не натискайте ненадійні посилання. Дотримуйтесь правил безпеки паролів. Будьте пильні і будьте обережні!

Чи має Wix гарантія повернення грошей?

Ви ставите, що вони так роблять. Усі Преміум-плани постачаються зі стандартною гарантією повернення грошей на 14 днів, яка дає вам розум, якщо ви дізнаєтесь, що він не може робити те, що ви хочете.

Ключові особливості

 • Інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування
 • Мобільний дружній
 • Безкоштовний хостинг
 • Спеціальний домен
 • Більше 500 шаблонів дизайнерів
 • Більше 40 унікальних галерей
 • Паралелакс 3D ефекти
 • Необмежена кількість веб-сторінок
 • Код вставлення HTML
 • Facebook Apps
 • Персоналізована поштова скринька Google
 • Приватні та захищені веб-сторінки

Вирок експертів галузі на Wix

Платформа електронної комерціїЕксперти абсолютно люблять Wix. Він настійно рекомендується і є, мабуть, найбільш оціненою програмою на ринку. Перш за все, критики не можуть сказати достатньо хороших речей про редактор перетягування. Цей інтуїтивний інструмент допомагає поставити

Wix у власній лізі, коли справа стосується простоти використання. Будь-хто може використовувати Wix для створення привабливого веб-сайту, і практично немає обмежень у тому, що ви можете зробити, навіть якщо ви не знаєте код. Wix настільки зручний для користувачів, що критики описують це як цікаве використання. Це не те, що ви часто чуєте, коли мова йде про програмне забезпечення. Ось деякі унікальні особливості, якими особливо подобаються критики:

 • Контекстні меню правою кнопкою миші. Цей інструмент дозволяє почати редагування, просто клацнувши правою кнопкою миші на зображення або фрагмент тексту.
 • Зручна панель інструментів для зміни розміру та редагування зображень.
 • Зберігання зображень. Ви можете використовувати зображення повторно, не завантажуючи їх кожного разу.
 • Мобільні дружні сайти.
 • Широкі варіанти інтеграції сторонніх розробників.

Схоже, що в той час як експерти критично ставляться до нового редактора, який витримує остаточний вердикт, оскільки вони довіряють Wix для вирішення проблем..

Позитивні відгуки та відгуки споживачів на Wix

До оновлення користувачі майже одностайно висловлювали хвалу Wix. Його часто описували як найкращий редактор перетягування, доступний на ринку. З часу свого створення в 2006 році Wix просто продовжувала вдосконалюватись, додавати клієнтів та отримувати визнання. Окрім зручного редактора, користувачі також користуються:

 • Особливості обробки платежів. Ви можете встановити партнерські стосунки з деякими найбільшими іменами, щоб забезпечити безпечне обслуговування.
 • Обслуговування клієнтів та технічна підтримка. Незважаючи на те, що зв’язатись із ким-небудь безпосередньо може бути важко, доступно багато ресурсів, які допоможуть вирішити будь-які проблеми.
 • Дизайнерські можливості. Wix робить надзвичайно простим створення веб-сайту професійного вигляду, який можна налаштувати відповідно до ваших потреб.

Майже кожен позитивний відгук споживачів дає Wix 5-зірковий рейтинг. До декількох місяців тому важко було знайти будь-які відгуки, які не давали програмі ідеальної оцінки.

Негативні відгуки споживачів та скарги на Wix

Протягом багатьох років Wix був шанованим лідером у сфері електронної комерції. До недавнього часу єдині скарги на Wix здавалися рідкісними та випадковими. Просто не було жодних повторюваних проблем, які навіть становили б тенденцію. На жаль, все, що здається, змінилося з недавнього оновлення.

Користувачі дуже відверті щодо свого незадоволення новим редактором. Це було описано як повільний, незграбний і прямо болісний у використанні. Новий редактор зумів створити для компанії чимало проблем. Зараз їхні сервісні квитки переповнені скаргами та проблемами, які, здається, переповнили відділ обслуговування клієнтів.

Ті, хто має проблеми з редактором, також повідомляють про проблеми, звертаючись у службу довідки. У деяких випадках є два тижні очікування, щоб поговорити з людиною. Схоже, Wix намагався виправити щось, що не було зламано, і вдалося створити великий головний біль.

Дизайн & Настроювання

З моменту реєстрації облікового запису в Wix всі варіанти дизайну зрозумілі та зрозумілі. Спочатку ви вибираєте макет із понад 510 професійно розроблених безкоштовних шаблонів веб-сайтів. Ці шаблони відображаються впорядкованими за категоріями та підкатегоріями, щоб допомогти вам знайти щось підходяще. Візьмемо для прикладу категорію Бізнес. Потім категорія високого рівня містить консалтинг & Коучинг та послуги & Підкатегорії технічного обслуговування.

Ви також можете використовувати порожні шаблони в Wix. Чому б ти хоч з таким великим вибором гладких готових шаблонів ?! Кожен готовий шаблон є повністю настроюваним – без елементів, зафіксованих на місці.

Вибравши шаблон, відкриється редактор Wix. Усі елементи дизайну сидять на сторінці у чистому форматі перетягування. Натиснувши на елемент, ви можете змінити його розмір або перетягнути його до нового положення. Ви двічі клацніть для редагування та форматування. Клацання правою кнопкою миші надає вам інше меню з такими параметрами, як копіювання та вставлення, скасування та впорядкування.

Ці три навігаційні панелі дають вам усе необхідне для зміни вашого існуючого шаблону. Меню не дратує, на відміну від деяких інших, які приховують сторінку. Вони також почуваються знайомими, як щось, що ви вже використовували раніше.

Ви можете швидко додати медіа зі свого комп’ютера чи Facebook, Instagram, Google Drive, Flickr та Picasa. Медіа-менеджер зберігає всі ваші завантаження в онлайн-сховищі, завдяки чому елементи легко доступні для повторного використання. Також є можливість зробити редагування фотографій за допомогою Wix, оскільки він має потужний вбудований редактор зображень. Завантаження зображень у форматі Wix – 250 Мб на зображення, а у відео – 1 ГБ на відео. Платформа автоматично оптимізує зображення для швидкого відображення, коли ваш веб-сайт стає активним.

Нова версія редактора Wix також може використовувати сучасну функцію смужок. Смужки – це горизонтальний макет, який ви, можливо, вже знайомий. Вибір ефекту прокрутки паралакса, який надає вашому сайту тривимірне відчуття.

На жаль, на платформі бракує можливості редагувати HTML-сайт або CSS-код веб-сайту. Однак ви можете створювати та додавати невеликі користувацькі елементи HTML за допомогою встановленого додатку HTML.

Як і всі веб-розробники веб-сайтів, обов’язково часто зберігайте свою роботу! Це гарантує, що ви не втратите жодних змін через порушене підключення до Інтернету.

Особливості & Інструменти

Які функції відрізняють Wix від натовпу? Ми зібрали кілька корисних та не дуже корисних частин Всесвіту Wix.

ОсобливістьОгляд
ПрограмиНам усім потрібно більше додатків! На ринку Wix App розміщено понад 260 програм, які можна вставити на ваш веб-сайт. Ці додатки є платними та безкоштовними та містять улюблені YouTube, Live Chat та Tint для соціальних каналів. Ці програми роблять налаштування Wix набагато більш особистим.
Веб хостингWix ексклюзивно розміщує весь вміст веб-сайту на своїх серверах. Це означає, що вам не потрібно турбуватися про використання зовнішнього сервісу хостингу для свого сайту. Це, фактично, означає, що ви не можете оптимізувати свій веб-сайт на стороні хостингу – деградатор для деяких.
Мобільний дизайнWix автоматично не оптимізує ваш робочий стіл для розміщення місця в мобільному макеті. Однак легко перейти на робочий стіл та мобільні макети, щоб виправити це самостійно. Ви можете додати мобільну панель дій у нижній частині мобільного сайту. Цей мобільний бар дозволяє користувачам швидкий доступ до електронної пошти або зателефонувати у ваш бізнес або знайти його на карті. Майте на увазі, що на мобільних пристроях доступна лише мобільна версія сайту. Немає доступу до версії для робочого столу.
Захист паролемWix пропонує можливість захищати кожну сторінку вашого сайту індивідуально паролем. Акуратний!
Builder спискуWix’s List List Builder – це проста структура бази даних, в якій можна зберігати дані. Використовуйте її для збереження повторюваного вмісту, такого як події чи рецепти.
SEOSEO оптимізація може бути використана для вмісту, такого як назви сторінок та метаописи. Хоча SEO-оптимізація обмежена у блогах Wix.
Рішення електронної комерціїНабір електронної комерції на Wix – це не чудово. Насправді ми рекомендуємо взагалі використовувати інший конструктор веб-сайтів, якщо ви плануєте продавати в Інтернеті. Такі варіанти, як Shopify або Bigcommerce, набагато кращі для створення вашого інтернет-магазину.
Основна скарга щодо інтернет-магазинів Wix полягає в тому, що існує лише можливість однієї єдиної тарифи на доставку. Тільки один! Це означає, що ви доставляєте кушетку або дерев’яну миску, витрати на доставку повинні були бути однаковими! Якщо ви хочете робити електронну комерцію за допомогою Wix, спробуйте додатковий додаток, як Ecwid, щоб збільшити функціональність.
Безпека веб-сайтівВеб-сайти, що зберігаються на захищених серверах Wix. Безпечна передача даних про вхід та пароль. TRUSTe сертифікований.
БлогПроста платформа для ведення блогів, не зручна для SEO.
Інтеграція шлюзівPayPal, WebMoney, Skrill, Authorize.Net, PayU Latam (лише для Латинської Америки) або варіант офлайн-платежу.
Мобільна оптимізаціяВиділена сторінка для мобільного редагування.
Спеціальне доменне ім’яДоступно лише з планами Premium.
Статистика відвідувачівGoogle Analytics доступний у платних планах або в додатку Веб-статистика у вільному плані.
Інтеграція соціальних медіаСоціальна панель та різні програми.
Кілька мовРедактор доступний 15 мовами. Текст веб-сайту можна вводити на всіх мовах, сумісних з UTF8.

Плани & Ціноутворення

Безкоштовний план Wix – це гарне місце для початку – незалежно від поточної ситуації на веб-сайті та мотивацій бізнесу. Створіть свій сайт, використовуючи Безкоштовний план спочатку, перш ніж вирішити, чи купувати Преміум-план. Підписка на пакет та реалізація платформи не відповідає вашим цілям – помилка новичка!

Безкоштовний план

Безкоштовний план Wix пропонує повний спектр шаблонів, що настроюються, і повний редактор Wix. Вони надаються повністю безкоштовно, назавжди!

Для цієї пільги Wix розміщує рекламу на вашій сторінці. Адреса вашого веб-сайту також є фірмовою мережею Wix і виглядає як http://username.wix.com/sitename. Безкоштовний план дає 500 МБ пам’яті пам’яті та пропускну здатність 500 Мб для ваших користувачів, щоб отримати доступ до вашої мультимедіа.

Не слід використовувати варіант Безкоштовний план для професійного сайту – оголошення Wix погіршать вигляд вашого веб-сайту. Безкоштовний план повинен бути лише для особистих проектів або для того, щоб побачити, чи Wix – це правильна платформа для вас.

Плани преміум-класу

Преміум-плани Wix пропонують конкурентні ціни на подібні платформи, такі як Weebly і Squarespace.

Усі Преміум-плани Wix забезпечені 14-денною гарантією повернення грошей та способами оплати через картки Visa, MasterCard, American Express або Discover.

Підключіть доменний план

$ 4 / місяць (місяць до місяця)

Найбільш основний варіант преміум-планів Wix, план підключення домену, є дуже обмеженим. Цей план включає більш високу пропускну здатність (1 Гб), Google Analytics та підтримку преміум-класу. Це також дає вам можливість передавати свій поточний домен до Wix. План домену Connect все одно відображатиме рекламу Wix.

Комбі-план

$ 8,25 / місяць (щорічно) $ 12,42 / місяць (місяць до місяця)

Wix рекомендує план Combo для людей, які використовують свій обліковий запис Wix для особистого користування – можливо, проект хобі чи сімейний записках? За допомогою комбінованого плану ви автоматично отримуєте все в плані Connect Domain. Ви також отримуєте своє доменне ім’я, до 75 доларів США, кредити Google AdWords, та персоналізований фавікон. Найкраще, що всі Wix видаляє всю рекламу з сайту. План Combo має 3 Гб місця для зберігання та пропускну здатність 2 Мб.

Безлімітний план

$ 12,42 / місяць (щорічно) $ 22,90 / місяць (місяць до місяця)

План безлімітного Wix ідеально підходить для фрілансерів або підприємств, яким не потрібна електронна комерція. План містить усе в плані Combo разом з двома розумними діловими програмами. Ці програми – це програма Builder форм та додаток Site Booster. Він поставляється з великим 10 Гб місця для зберігання та необмеженою пропускною здатністю, звідси і назва.

План електронної комерції

$ 16,17 / місяць (щорічно) $ 24,90 / місяць (місяць до місяця)

План електронної комерції – єдиний вибір для людей, які хочуть використовувати Wix для розміщення свого сайту електронної комерції. План містить усі можливості плану Безлімітний та додає інтернет-магазин. Wix обмежує зберігання плану електронної комерції на рівні 20 ГБ, а пропускну здатність – 10 Гб.

Примітка. Безкоштовні та платні програми можна додавати в будь-який план.

Підтримка клієнтів

У Wix багато вбудованої підтримки. Люди, які придбали преміум-плани, отримують додаткову любов від команди Wix.

Ми вважаємо, що найкраще в довідці Wix – це значок знака питання, який з’являється у більшості елементів редактора. Звідси ви можете отримати доступ до сторінки довідки про функції, а також повний відео-посібник. І це все, не виходячи з редактора.

Клієнти безкоштовного плану мають доступ до цього разом із усім довідковим центром. Довідковий центр включає посібники, відеоуроки та статті на різні теми. Також є зручний спеціалізований форум для проблем Wix. Онлайн-підтримка платформи Wix широка.

У Wix також є зручна лінія підтримки телефону. Лінія підтримки телефону Wix доступна з 6 ранку до 17 вечора за тихоокеанським стандартним часом. Також у вас є можливість запланувати дзвінок або взяти квиток. Персонал телефону Wix має 95% оцінку задоволеності клієнтів, середній час очікування всього 3 хвилини. Для учасників преміум класу існує VIP команда, яка може приймати ваші дзвінки.

Простота використання

Редактор Wix є одним з найпростіших розробників веб-сайтів. Це дозволяє користувачам створити професійний веб-сайт із нульовим технічним досвідом.

Інтерфейс користувача інтуїтивно зрозумілий і надзвичайно простий у використанні. Середньому користувачеві достатньо лише 20-30 хвилин, щоб освоїти ази – крива навчання дуже швидка. Це означає, що кожен може отримати базовий веб-сайт за декілька коротких годин. Як згадувалося раніше, чудова допомога піктограми «Знак питання», що відображається на всіх функціях редактора Wix.

Простий інтерфейс перетягування полегшує роботу. Це робить величезну різницю для людей, які раніше не пробували створення веб-сайтів. Уміння розташувати елементи, де завгодно, робить речі для початківців дуже простими.

Хоча платформа обмежена в повному налаштуванні. Просунуті користувачі, ймовірно, вважають налаштування платформи обмежувальним. Wix розроблений таким чином, щоб бути простим, не бути дуже розширюваним.

Що стосується управління сайтом речей? Wix надає додатки, такі як Google Analytics для відстеження ефективності веб-сайту.

І як працює Wix в оптимізації SEO? Середній, в кращому випадку. Платформа недостатньо надійна для тих, хто хоче залучати багато трафіку на свій сайт.

Висновок

Wix такий простий у користуванні; Ваша бабуся могла розвісити це. Він пропонує величезний спектр швидких та професійних шаблонів, які повністю настроюються. Потім магазин додатків розширює зручність використання вашого сайту.

Ця зручність витіснила можливість технічного налаштування. Користувачі Wix, на жаль, не в змозі змінити жодне із попередніх програм на своїх сайтах. З цієї причини ми радимо досвідченим користувачам розглянути іншого конструктора веб-сайтів.

Ми рекомендуємо Wix для перших веб-сайтів, для тих, хто створює основні онлайн-портфелі, а також для людей, які хочуть створити свій веб-сайт без будь-яких технічних чи дизайнерських знань. Для всіх, хто вам захочеться ознайомитись з іншими варіантами, перш ніж вирішити, який веб-розробник вибрати.

Wix: Він гладкий, він простий, і він робить за призначенням роботу для новачків.

Порівняйте

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Джімдо

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map