Огляд веб-вузла 2016


Веб-вузол

Відвідайте веб-сайт

9.1


Оцінка AWA

Веб-вузол

Webnode – це швейцарська компанія, яка розпочала свою діяльність у 2008 році як глобальний розробник веб-сайтів "зручність, якість та візуальна привабливість." Webnode вимагає понад 22 000 000 користувачів цієї інтерактивної програми перетягування для створення та запуску веб-сайтів. Описаний як швидкий і простий процес, Webnode пропонує порівняно просту платформу для початку роботи та керування веб-сайтом. Прочитайте наш огляд веб-вузла нижче.

Плюси

 • Простий користувальницький інтерфейс
 • Безкоштовний варіант веб-сайту для простих веб-сайтів
 • Доступно кодування HTML / CSS
 • Сотні основних шаблонів, з яких можна вибрати
 • Образні зображення та засоби масової інформації
 • Підтримує 20 мов
 • Хороша оптимізація пошуку

Мінуси

 • Функціональні шаблони, але не сучасні
 • Немає прямих варіантів розсилки бюлетенів, але обходи
 • Не ідеально підходить для розширеного ведення блогів
 • Доменні імена окремо за ціною
 • Цінові плани, які важко розібратися

Огляд

 • Веб-сайт: www.webnode.com
 • Штаб-квартира: Швейцарія
 • Рік заснування: 2008 рік
 • Співробітники: 90+
 • Побудовані сайти: 22 000 000+
 • Категорія: Програмне забезпечення для веб-сайтів Maker

Платформа Webnode займає високі місця за простотою використання, особливостями, часом дизайну до запуску (п’ять хвилин) та загальною швидкістю. Webnode виділяється як популярна система управління вмістом “все в одному”, що підтримує понад 20 мов. Цей розробник веб-сайтів має функції, необхідні для приватних осіб та малого бізнесу. Користувачі Webnode можуть безкоштовно створити веб-сайт або підписатися на один з дев’яти унікальних планів ціноутворення. Нижче наведено деякі деталі для Webnode, веб-розробника:

Для кого рекомендується веб-вузол?

Конструктор веб-сайтів Webnode рекомендується для професіоналів невеликих компаній, блогерів, власників інтернет-магазинів, студентів, художників та інших. Цей розробник сайтів приваблює всіх, хто потребує швидкого та простого веб-сайту.

Область фокусування / спеціальності веб-вузла

Веб-вузол орієнтований на доцільне створення власного веб-сайту з великою кількістю функцій. Спеціалісти Webnode присутні у простому інтерфейсі перетягування, взаємозамінних шаблонах для мобільних пристроїв, різноманітних дизайнах ділових та особистих сайтів, деяких кодуваннях HTML, оптимізації звуку та вражаючому багатомовному наборі.

Технічні характеристики / обмеження Webnode

Технічні характеристики для Webnode включають безкоштовний акаунт, який можна переглянути за п’ять хвилин (хоча реально більшості користувачів потрібно буде хоча б півдня або довше, щоб створити свій сайт). У вільному або платному обліковому записі користувачі отримують параметри доменних імен, соціальні медіа, електронну пошту, блоги, форми, зображення, статистику та більшість стандартних функцій, які ви очікуєте в веб-розробнику веб-сайтів..

Щодо обмежень, то цей веб-сайт-розробник хороший для тих, хто добре з базовими функціональними шаблонами без великої кількості нюхів. Платформа потребує оновлень з обмеженнями в сучасних проектах. Як надійне рішення для ведення блогів, Webnode займає дещо низький рівень.

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

Webnode пропонує деякі місячні плани ціноутворення на основі складності веб-сайту. Власники стільників, блогери та інші можуть почати з невеликих розмірів і перейти до плану ціноутворення, який має необхідні їм функції. Webnode пропонує дев’ять планів ціноутворення веб-сайтів (включаючи базову та розширену електронну комерцію) – більше планів будь-якого розробника веб-сайту. Плани ціноутворення складні для з’ясування, але залишають бізнесу простір для зростання

Що таке політика гарантії MoneyBack?

Ви отримуєте 15-денну гарантію повернення грошей лише на плані Premium.

Що таке репутація Webnode?

Webnode має гарне дотримання разом із надійною платформою для основних та ділових веб-сайтів. Хоча це не дуже привабливо для тих, хто шукає сучасності, він має функціонал та багато задоволених клієнтів. Webnode має один з кращих багатомовних наборів і використовує дружній інтерфейс редагування в стилі Microsoft. Він універсальний і мобільний, що реагує на різні варіанти ціноутворення. Це може бути недорогим, але розвиваючимся підприємствам доведеться платити більше, щоб отримати те, що їм потрібно. В цілому, Webnode має хорошу репутацію в галузі.

Чому вибирають веб-вузол?

Webnode пропонує стабільну платформу з розумною функціональністю для підтримки більшості стилів та вимог веб-сайту. З можливістю вільного або розумно цінового плану, він розроблений, щоб запропонувати набори функцій для різних користувачів. Це добре підходить для електронної комерції, якщо ви не хочете платити більше, з широкими можливостями, налаштованими для підтримки малого бізнесу. Він також ідеально підходить лише для блогерів, художників та студентів, яким не потрібні сучасні шаблони.

Ключові особливості

 • Сотні шаблонів
 • Використовуйте власне доменне ім’я
 • Підтримка передових технологій SEO
 • Інтеграція соціальних медіа
 • Нульові витрати на запуск
 • Підтримка декількох мов
 • Резервне копіювання та відновлення
 • Налаштувати колонтитул
 • 15-денна політика повернення коштів
 • Інтернет-магазин Builder
 • Від 2 Гб до необмеженої пропускної здатності
 • Інтеграція форуму

Вирок експертів галузі на веб-вузлі

Експерти із створення веб-сайтів з великою ймовірністю порекомендують WebNode та дадуть йому вище середнього балу. Так само, як споживачі, критики назвали основними помилками програми обслуговування користувачів та інструменти електронної комерції. При цьому, ви можете заплатити більше і вибрати спеціальний пакет електронної комерції. Тільки знайте, що звичайні бізнес-плани обмежені, якщо мова йде про інтернет-продажу.

В іншому випадку, власник веб-сайту розробник високо цінується. Він заробив очки за простоту використання та високоякісний редактор перетягування, який знаходиться на вершині свого класу. Експерти також були вражені кількістю та калібром інструментів SEO. WebNode оснащений різноманітними відмінними інструментами для сприяння просуванню вашого сайту та вашого бізнесу.

Зрештою, експерти оцінили WebNode навіть вище, ніж користувачі із середнім показником від 8 до 9 зірок із загальної кількості десяти. На думку критиків, WebNode варто перевірити.

 • www.websitetooltester.com/en/reviews/webnode-review/
 • www.superbwebsitebuilders.com/webnode-review/

Позитивні відгуки та відгуки споживачів на WebNode

Задоволені клієнти, як правило, згадували ці три сфери:

 • Ціноутворення. Так, ви можете безкоштовно створити професійний та привабливий веб-сайт. Оновлені пакети пропонують більше варіантів тем, але для початку роботи достатньо безкоштовної версії.
 • Простота використання. Для початківців простий інтерфейс простий у навігації та дуже ефективний. Як тільки ви налаштуєте інформацію свого облікового запису, ви можете приступити до створення свого веб-сайту.
 • Особливості. WebNode пропонує інструменти SEO, які допоможуть продати ваш веб-сайт. Він також має чудові функції ведення блогів, інтеграцію соціальних медіа та статистику сайтів.

Оцінки клієнтів були дещо непослідовними, коли мова йшла про рейтинг WebNode, але ми не знайшли нічого нижче 7 із 10-зіркового огляду. Насправді багато балів були набагато вищими.

Негативні відгуки споживачів та скарги на WebNode

Деякі споживачі мали проблеми з доступом до свого веб-сайту після реєстрації. Незалежно від того, чи є проблема з доменом або вони просто не можуть увійти до свого облікового запису адміністратора, достатньо згадок про ці проблеми, щоб підняти брову. Це не допомагає, щоб ці виклики значною мірою не вирішувалися службою обслуговування клієнтів. Інші споживачі також повідомили про проблеми зі скасуванням свого акаунта, коли вони вирішили, що WebNode просто не для них.

Ви також повинні знати, що WebNode постачається з обмеженими інструментами електронної комерції. Споживачі здавалися і здивованими, і розчарованими, що програма не була більш доступною для роздрібної торгівлі. Для тих, хто хоче перетворити свій веб-сайт для бізнесу в інтернет-магазин, є кращі варіанти з більш стандартними інструментами електронної комерції, які допоможуть продавати продукти.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webnode.com

Дизайн & Настроювання

Параметри дизайну та налаштування зазвичай стосуються ступеня, в якій користувачі можуть налаштувати шаблони та налаштувати стилі, кольори та розташування. Webnode пропонує різноманітні варіанти дизайну та налаштування, які досить прості в управлінні.

ОсобливістьОгляд
Шаблони веб-вузлівІснує багато особистих та ділових шаблонів для мобільних пристроїв на вибір, а також параметри макета на чотири сторінки та редактор CSS для редагування бекенда. Крім того, користувачі можуть передумати і вибрати інший шаблон після збереження даних. Шаблони описуються як дещо застарілі, але ви можете проявити творчість та змінити налаштування за замовчуванням для багатьох елементів.
 • Різноманітність та якість шаблонів та палітри кольорів. Існує “сотні” шаблонів у різних категоріях, з яких можна вибрати. Шаблони кольорові, тому ви можете знайти кольори, які збігаються з логотипом вашого бізнесу, і т. Д. Стилі шрифтів за замовчуванням датовані, але ви можете налаштувати їх, і Webnode вказав, що незабаром вони модернізуються.

Попередньо вибрані шаблони проти створення веб-сайту Scratcгод. Webnode – це своя власна програма, яка спирається на заздалегідь розроблені шаблони та додавання HTML / CSS-коду для тих, хто цього потребує. Для повномасштабного дизайну та розробки веб-сайтів вам потрібно буде шукати в Інтернеті компанії, які пропонують цей вид послуг, але розраховуєте заплатити набагато більше.

Веб-сайт BuilderІнтерфейс дизайну веб-сайту – це те, що робить Webnode улюбленим. Він пропонує зручну панель керування в стилі Microsoft та надає користувачам безліч функцій на вибір. Ви можете змінити свою думку щодо шаблону та різних макетів для кожної сторінки веб-сайту. Доступні інструменти доступні для цієї дизайнерської платформи.
Налаштування стилю сторінки`Коли ви можете персоналізувати та налаштувати свій веб-сайт за межами основного шаблону, це називається налаштуванням стилю сторінки. Webnode є середнім у своєму класі для налаштування стилю сторінки.

 • Вибір дизайну для персоналізації. Webnode дає користувачам хороший контроль за персоналізацією. Для ваших сторінок можна вибрати чотири різних макети, і ви можете змінити шаблон за бажанням. У шаблони вбудовані десятки кольорових схем.
 • Свобода переміщення, зміни розміру та редагування вмісту. Webnode робить редагування без стресу на інтерактивній панелі управління. Ви швидко редагуєте, переміщуєте, змінюєте розмір або видаляєте вміст або елементи.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду? Настільки бажана функція для технічних користувачів, Webnode пропонує редактор CSS для деякого кодування резервного копіювання.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагування. Користувачам подобаються можливості візуального редагування Webnode. Додавання віджетів порівняно просто, і є номер для вибору. При додаванні їх на сторінку можуть виникнути обмеження щодо розміщення

В цілому користувачі Webnode задоволені варіантами налаштування, хоча в шаблони є деякі набори стилів. Майте на увазі, що пропоновані шаблони відрізняються високою функціональністю і не стосуються естетики, але ви можете налаштувати її для подолання.

Навігація по сайтуШаблони веб-вузлів пропонують щонайменше шість рівнів навігації по сайту, достатньо для майже будь-якого веб-сайту. Макет навігації базується на обраному вами шаблоні з можливим певним налаштуванням. Також очікуйте мобільну навігацію.
Управління контентомЧерез структуру шаблону на Webnode керування вмістом є впорядкованим та інтуїтивним. Шаблон можна змінити за допомогою невеликого очищення. Webnode забезпечує захищений логін користувача на своєму веб-сайті, і ваші зміни завантажуються миттєво.
Фотографії та галереїWebnode оснащений фотогалереєю, і ви маєте можливість зробити вашу галерею вітриною своїх продуктів. Фотогалерея дозволяє пагінувати фотографії, редагувати розмір мініатюр та додавати описи.
Мобільна побудова сайтуСтворення мобільних сайтів вбудовано в шаблони веб-вузла, тому ви та ваші клієнти зможете легко відображати та переходити з мобільного пристрою. Електронна комерція також підтримується на мобільній платформі.
Інтеграція соціального обмінуПіктограми соціальних медіа можуть бути вставлені на веб-сайтах Webnode для інтеграції з популярними платформами соціальних медіа, такими як Facebook, Twitter та YouTube.
Дизайнерські послугиWebnode, як і більшість розробників веб-сайтів у своєму класі, не пропонує керовані послуги з дизайну веб-сайтів. Це власний розробник сайтів. Шукайте в Інтернеті дизайнера веб-сайтів, якщо вам потрібні повноцінні послуги з дизайну та розробки за преміальною ціною.

Особливості & Інструменти

Webnode має надійну функцію для власників невеликих магазинів, блогерів та інших, які бажають показати себе чи продати товари та послуги. Webnode має одну з найкращих репутацій для функцій серед своїх конкурентів. Нижче наведено деякі деталі.

ОсобливістьОгляд
Налаштування веб-вузлаВеб-вузол дозволяє переглядати сотні шаблонів, що реагують у будь-якій бізнес-чи особистій категорії, перш ніж зареєструватися. У вас є можливість вибрати безкоштовний рахунок та оновити план, який вам потрібен пізніше, якщо хочете. Установка проста, і Webnode проводить вас через онлайн-процес, щоб створити ваш веб-сайт.
Веб дизайнШаблони Webnode пропонують сотні чудових ідей, щоб змусити вас задуматися. Після того, як ви зареєструєтесь з іменем свого веб-сайту, електронною адресою та новим паролем, ви розпочинаєте процес веб-дизайну. Ви вибираєте макет, додаєте текст і перетягуєте потрібні елементи на свої сторінки. Додайте HTML / CSS-код, якщо потрібно.
Глибина навігаціїWebnode пропонує, щонайменше, шість рівнів навігації веб-сайтів, що більш ніж достатньо для будь-якого персонального чи ділового веб-сайту.
Віджети та програмиХоча про магазин додатків не згадується, Webnode сумісний з деякими програмами, а також ви можете кодувати в HTML. Існує чимало віджетів для перетягування (або кодування) на сторінки вашого веб-сайту.
МонетизаціяWebnode пропонує інтеграцію Google AdSense, але вона повинна бути закодована в певному розділі. Власники магазинів можуть вставити стандартні варіанти оплати, включаючи PayPal.
Статистика відвідувачівКорисні інструменти внутрішньої статистики відвідувачів, і користувачі можуть додавати Google Analytics.
Фото, відео та аудіоWebnode має медіа-інструменти для будь-якого власника веб-сайту, включаючи галерею зображень, можливість відео та аудіофайлів тощо.
Ведення блогівВаріант блогів Webnode призначений для випадкових блогерів, а не для серйозних блогерів. Існує кілька обмежень щодо коментарів та відповідей, але Disqus – це доповнення, яке може допомогти.
Гугл-мапиWebnode дозволяє швидко вставляти Карти Google і Карти Bing.
HTML-редакторОдним із активів Webnode є можливість додавання та редагування коду сайту HTML / CSS, що можна зробити в редакторі CSS.
Інтеграція соціальних медіа
Форми та опитуванняВиберіть форми Wufoo, інтеграції Survio та файли Box.net серед інших для форм, варіантів опитування та опитування.
Місце для зберіганняАбоненти отримують від 300 МБ до необмеженого обсягу пам’яті разом з 3 ГБ до необмеженої пропускної здатності, залежно від вибраного плану.
Інструмент для розсилкиПоки відсутній інструмент розсилки, користувачі можуть інтегруватися з Mailchimp, Aweber та іншими. Повноцінні облікові записи електронної пошти Webnode підтримуватимуть цю діяльність.
Підтримка форумуWebnode офіційно не підтримує форуми, хоча клієнти можуть робити коментарі та запитання в Інтернеті.
Електронна комерція / Інтернет-магазинРозроблений для електронної комерції, Webnode пропонує більшість потреб усіх власників магазину функцій. Абонентам потрібно буде інвестувати кошти в план з більш високими цінами, щоб отримати необхідні інструменти та підтримку. Конкретний план електронної комерції є найскладнішим, хоча існують менш дорогі варіанти для менших торгових платформ.
Інтеграція шлюзівПослуги шлюзових платежів доступні на Webnode та відносно прості в роботі.
SEO дружнімWebnode отримує чотири зірки для SEO, оскільки сторінки та мета-назви, а також теги ALT зображення та поля URL-адреси та редаговані, спеціальність для Webnode!
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Webnode пропонує користувачам захист паролем для входу в Інтернет, їх редагування та налаштування.
Google® AnalyticsWebnode інтегрується з Google Analytics, не маючи відомих проблем.
Безпека веб-сайтівWebnode дуже серйозно ставиться до безпеки користувачів і клієнтів, як і більшість інтернет-компаній. Вони пропонують необхідне шифрування та захист паролем, необхідні як для загальних веб-сайтів, так і для електронної комерції.
Кілька мовWebnode підтримує 20 мов, можливо, найбільш підтримувану будь-яким розробником веб-сайтів. П’ять зірок для цієї функції.
Мобільна оптимізаціяШаблони веб-вузла забезпечують оптимізацію мобільних пристроїв, тому користувачі та клієнти успішно відображають, переглядають та купують на більшості мобільних пристроїв.

Плани & Ціноутворення

Webnode пропонує клієнтам безкоштовний рахунок разом з деякими химерними ціновими планами в трьох категоріях на вибір. Залежно від рівня інструментів та функцій, необхідних для вашого веб-сайту, існує план ціноутворення для всіх. Доменні імена розцінюються окремо. Ціноутворення на веб-вузлі не було очевидним на домашній сторінці, але пошук в Google за ціною “Webnode Pricing” підніс плани.

Пропоновані плани ціноутворення

Безкоштовно. Створіть сайт, керуйте вмістом та отримуйте безліч функцій та деяку підтримку.

Персональні веб-сайти

Усі плани особистого ціноутворення на веб-сайті включають шаблон для мобільних пристроїв, можливість присвоєння доменного імені, захист паролем, підтримку преміум-класу та план резервного копіювання та відновлення.

 • Міні. $ 6,95 на місяць для зберігання 300 Мб, пропускної здатності 3 ГБ та однієї поштової скриньки.
 • Стандартний. $ 13,75 на місяць для зберігання 1000 Мб, пропускної здатності 20 ГБ, 20 поштових скриньок та можливості налаштування нижнього колонтитулу.
 • Профі. 24,95 дол. США за обсяг пам’яті 4 000 Мб, необмежену пропускну здатність, 100 поштових скриньок, кілька мов та офлайн-версію веб-сайту.

Бізнес-веб-сайти

Усі плани ціноутворення на бізнес-веб-сайтах включають шаблон для мобільних пристроїв, можливість присвоєння доменного імені, підтримку преміум-класу та новини та статті.

 • Міні. $ 6,95 на місяць для зберігання 500 Мб, пропускної здатності 3 ГБ та трьох поштових скриньок.
 • Стандартний. $ 13,75 на місяць для зберігання 2 000 Мб, пропускної здатності 10 ГБ, 20 поштових скриньок, новин та статей, створення списків, декількох мов, можливість налаштування нижнього колонтитула та захист паролем.
 • Профі. 24,95 дол. США за 5 000 МБ пам’яті, необмежену пропускну здатність, 100 поштових скриньок, новин та статей, створення списків, декількох мов, можливість налаштування нижнього колонтитулу, захист паролем та офлайн-версія веб-сайту.

Веб-сайти електронної комерції

Усі плани ціноутворення на веб-сайті електронної комерції включають мобільний шаблон, кредитну карту, можливість призначити своє доменне ім’я, преміальну підтримку та план резервного копіювання та відновлення..

 • Міні. $ 9,95 на місяць для зберігання 300 Мб, пропускної здатності 3 ГБ, однієї поштової скриньки та 100 продуктів.
 • Стандартний. 24,95 дол. США на місяць для зберігання 1000 Мб, пропускна здатність 20 ГБ, 20 поштових скриньок, 1000 продуктів, детальна статистика бізнесу, варіації продукту, можливість налаштування нижнього колонтитула, подача продуктів та можливість імпорту / експорту продукції.
 • Профі. 49,95 дол. США за зберігання 4 000 МБ, необмежену пропускну здатність, 100 поштових скриньок, необмежену кількість продуктів, детальну статистику бізнесу, варіації продукту, можливість налаштування нижнього колонтитула, подачі продукту, ємності для імпорту / експорту продуктів, захисту паролем та офлайн-версії веб-сайту.

Webnode пропонує конкурентоспроможне ціноутворення, як тільки ви зрозумієте, яка саме конфігурація потрібна для вашого персонального чи ділового веб-сайту.

Розглянемо наступні фактори щодо ціноутворення:

 • Він пропонує безкоштовний план? Так, кожен може створити та продовжувати використовувати безкоштовний обліковий запис для базового веб-сайту. Розраховуйте підписатися на платіжний рахунок для рішень електронної комерції.
 • Чи є якісь пробні періоди чи вони вимагають приєднання кредитних карток? Ви можете налаштувати рахунок для безкоштовного обслуговування або передплатити кредитну карту або PayPal. Існує 15-денна безкоштовна пробна версія лише для програми Premium.
 • Наскільки доступні преміум-пакети порівняно з конкурентами? Webnode пропонує певні плани ціноутворення, але доменне ім’я цінується окремо. Ціна є конкурентоспроможною для потреб малого бізнесу або електронної комерції. Для всіх функцій електронної комерції він вищий за деякі, але ви отримаєте те, що потрібно продати.
 • Чи можете ви створити професійні веб-сторінки, використовуючи лише безкоштовну версію? Так, ви можете безкоштовно розробити професійний веб-сайт і зберегти його безкоштовно.

Чи здійснюється оплата щомісяця / щорічно? Щомісячний план оплати пропонується.

Підтримка клієнтів

Служби підтримки клієнтів Webnode подібні до більшості бізнес-розробників веб-сайтів. Онлайн-підтримка хороша. Підтримка телефону та електронної пошти дещо обмежена, але є форум поширених запитань та питань. Для всіх планів ціноутворення пропонується певний рівень підтримки.

Простота використання

Webnode описується як відносно простий веб-розробник веб-сайтів для виготовлення веб-сайтів. Він створений для користувачів будь-якого рівня кваліфікації. Почати це легко і просто керувати. На сайти електронної комерції знадобиться трохи більше планування та часу, щоб налаштувати та підтримувати.

Простота інтерфейсу.Інтерфейс Webnode має високу оцінку для редагування стилів панелі управління, інтерактивності та простоти використання.

Підходить для початківців / просунутих користувачів. Webnode ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених дизайнерів, включаючи можливість кодування в HTML / CSS. Початківцям подобається редагування перетягування, а досвідчені користувачі можуть додавати код.

Залишайте контроль над веб-сайтом у всі часи.Користувачі отримують повний контроль у захищеному вході в Webnode, розробленому для приватних осіб або власників магазинів, що продають товари та послуги в Інтернеті.

Надана допомога в редакторі. Діалогове вікно редактора та параметри довідки хороші. Підтримка в реальному часі обмежена, і є деякі звіти про файли довідки, які занадто обмежені.

Webnode – це конкурентний розробник веб-сайтів, який простий у використанні та пропонує функції для кожного типу веб-сайтів, з невеликими обмеженнями та дещо конкурентною ціною залежно від ваших потреб.

Висновок

Webnode займає високе місце у списку розробників веб-сайтів, зокрема для власників магазинів, із 20-ма мовами та дев’ятьма ціновими планами на вибір. Вони спеціалізуються на різноманітній аудиторії, і вони пропонують багато можливостей. Ви можете зареєструватися безкоштовно або вибрати один із дев’яти планів ціноутворення відповідно до ваших потреб. Webnode має одне з кращих пропозицій для електронної комерції. Варіанти ціноутворення важко знайти, а також важко розібратися, але вони універсальні.

Інтерфейс Webnode чудовий, з ним можна працювати з панеллю управління стилем Microsoft. Один недолік – застарілі шаблони, які потребують певного налаштування, щоб зробити їх більш сучасними для сьогоднішнього Інтернету. Насправді вони функціональні. Ось підсумок:

Webnode – це потужний конструктор веб-сайтів у своєму класі, що підтримує різний рівень електронної комерції та персональних веб-сайтів. Він має функціональні можливості, функції та цінові плани, щоб вмістити більшість користувачів. Якщо ви шукаєте функцію, це відмінний вибір. Що стосується естетики та сучасного дизайну, то для додання цього знадобиться трохи більше зусиль з вашого боку. Можливо, це один з найкращих варіантів щодо функцій та багатомовних варіантів.

Порівняйте

WebNode

91

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map