Огляд веб-веб-розробників веб-потоків 2017


Веб-потік

Відвідайте веб-сайт

9.1


Оцінка AWA

Веб-потік

Веб-потік був запущений двома братами в 2013 році, як спосіб веб-дизайнерам створити веб-сайти, що реагують на замовлення, які не потребуватимуть вивчення широкого коду. Лише за один рік Webflow CMS отримав понад 30 000 підписок і продовжував розширюватися, сьогодні користувачі створили понад 400 000 веб-сайтів. Прочитайте наш огляд Webflow нижче.

Плюси

 • Експорт сайтів на інші платформи
 • Чудово підходить для досвідчених дизайнерів
 • Доступні варіанти шаблону або порожнього полотна
 • HTML / CSS платформа за бажанням
 • Інтегруйте рішення електронної комерції
 • Варіанти підтримки клієнтів включають понад 40 уроків
 • Багатомовні рішення можуть бути інтегровані

Мінуси

 • Складний інтерфейс для початкового користувача
 • Складні додатки та доповнення для електронної комерції; не вбудований
 • Дорогий для основних потреб веб-сайту
 • Обмежена кількість шаблонів
 • Корисний досвід Photoshop та InDesign

Огляд

 • Веб-сайт: www.webflow.com
 • Штаб-квартира: Сан-Франциско, Каліфорнія
 • Рік заснування: 2013 рік
 • Категорія: Програмне забезпечення для веб-сайтів Maker
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Веб-потік може бути не для самих користувачів, які не мають досвіду, але саме те, що дизайнери прагнуть досягти більшої гнучкості та контролю. Ці типи веб-розробників можуть розробляти свої сайти або створювати сайти для маси.

Webflow використовує редактор стилів Photoshop, як і деякі інші розробники веб-сайтів, які виділяються у своєму класі. Хоча користувачі Webflow не зобов’язані вивчати код, вони мають можливість використовувати редактор HTML для маніпулювання конструкціями та налаштування якісних веб-сайтів для задоволення унікальних потреб своїх клієнтів. Для деяких із цих конструкторів веб-сайтів існує крива навчання.

Для кого рекомендується Webflow?

Конструктор веб-сайтів Webflow був створений для більш досвідчених дизайнерів та розробників, які розробляють веб-сайти для інших. Цей розробник веб-сайтів – це рішення для створення сайтів з передовими інструментами та технологіями для отримання конкретних результатів. Веб-сайти Webflow – це рішення для власників бізнесу, вітрин, блогерів і майже всіх, кому потрібен надійний інтерактивний веб-сайт.

Область фокусу / спеціальностей Webflow

Веб-потік, як і лише декілька у своєму класі, орієнтований на гнучку, але без кодів дизайн досвідчених дизайнерів, які можуть використовувати веб-розробник на повну потужність. Webflow – це багатофункціональна платформа для задоволення більшості бізнес-потреб.

Деякі зі спеціальностей Webflow включають відносно інтуїтивно зрозумілий простір для редагування, простий доступ до HTML / CSS для тих, хто віддає перевагу, можливість експортувати сайт для налаштування розробників та розширену платформу без коду для тих, хто може ним керувати..

Технічні характеристики / обмеження Webflow

Функції Webflow включають шрифти Google, CMS з плоскими файлами, хостинг, дизайн та розробку в одному, доступ до коду, редактор стилю Photoshop та експорт коду, а також усі стандартні віджети та елементи хорошого конструктора веб-сайтів.

Оскільки Webflow – вибір дизайнера, у попередньо розроблених шаблонах є деякі обмеження. Конкурентам для веб-веб-розробників Webflow легше керувати, але, маючи потрібні навички та досвід, програмісти та розробники можуть маніпулювати функціями інтерфейсу Webflow. Переключення шаблонів – це не варіант.

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

Webflow пропонує безкоштовний план життя для основних веб-сайтів, а також три річні плани середніх і високих цін для дизайнерів та агентств. Завдяки розробникам без коду ви розраховуєте заплатити більше. Ці плани надають місця для особистого чи ділового зростання, але це буде недешево. Хостинг веб-сайтів та хостинг CMS доступні за додаткові витрати.

Що таке політика гарантії MoneyBack?

Webflow пропонує варіант безкоштовного проектування, не вимагаючи оплати.

Що таке репутація Webflow?

Webflow є відносно новим у просторі створення веб-сайтів і пропонує інший підхід без коду для більш досвідчених дизайнерів. Маючи мінімальну конкуренцію за це більш досконале рішення, в даний час вони мають чудову репутацію серед цього класу. Відгуки середні та вище (від 3 зірок і вище). Що стосується основних власників веб-сайтів, репутація не настільки хороша, оскільки початківцям часто здається, що Webflow занадто складний.

Партнерська програма для клієнтів

Webflow ще не пропонує партнерської програми для клієнтів, але це було запропоновано.

Чому вибирають Webflow?

Webflow ідеально підходить для дизайнерів, розробників або агентств, які хочуть забезпечити більше можливостей контролю та створити сайт для себе або постійних клієнтів. Для початківців, які хочуть зробити самостійно рішення, є й інші альтернативи, що підходять для цієї потреби.

Дизайнерам Webflow сподобається інтерфейс редагування стилю Adobe Photoshop та InDesign, а також можливість доступу та керування HTML / CSS кодом за бажанням. Спробуйте безкоштовний рахунок, перш ніж приймати рішення.

Ключові особливості

 • Візуальний редактор
 • Налаштована та чуйна структура сітки
 • Готові до виготовлення HTML та CSS
 • Унікальний повзунок з нульовим кодуванням
 • Настроювана чуйна навігація
 • Унікальні взаємодії та анімації
 • Автозбереження та відновлення
 • Перетягування соціальних віджетів
 • Експорт коду одним клацанням миші
 • Понад 600 веб-шрифтів
 • Більше 500 бізнес-програм
 • Легке вставлення

Вердикт галузевих експертів щодо Webflow

Builder веб-сайтівДля деяких експертів Webflow представляє нову еволюцію візуальних та зручних для CSS інструментів створення веб-сайтів. Для інших Webflow недостатньо для того, щоб виділити себе як справді нову та захоплюючу програму. Критики, які добре розбираються в кодуванні та досвіді веб-дизайну, як правило, оцінюють Webflow як запуск мельниці. При цьому, критики, які вивчали програму з точки зору користувача, виявили, що Webflow може запропонувати багато. Вони оцінили, що редактор був одночасно гнучким та зручним для користувачів. На відміну від інших будівельників, Webflow використовує сітчасту систему, яка допомагає різним розділам сайту встати на місце, не заважаючи занадто сильно розміщувати розміри. Навіть найбрудніші критики називали Webflow «елегантним» і мусили визнати, що, хоча це не може бути революційним, це, безумовно, є надійним варіантом. Зрештою, експерти рекомендують надати програмі вигляд.

Позитивні відгуки та відгуки споживачів про Webflow

Сторінка Facebook Webflow наповнена позитивними відгуками користувачів. Хоча вони можуть дати деяке уявлення про сильні сторони програми, їх слід сприймати із зерном солі. Огляди чітко підготовлені, щоб відобразити Webflow в найкращому світлі. Ось кілька поширених тем серед позитивних відгуків:

 • Простий у використанні. Webflow не вимагає ніяких знань щодо кодування, і не розробники змогли легко створити професійні веб-сайти.
 • Інформаційні навчальні посібники. Тим, хто потребував трохи більше керівництва при розробці свого веб-сайту, знайшли відео уроки дуже корисними.
 • Створює чуйні сайти. Хоча це має бути галузевим стандартом, багато компаній все ще намагаються наздогнати лише мобільні дизайни. Однак Webflow включає цю важливу особливість з першого дня.

Негативні відгуки споживачів та скарги на Webflow

У світі розробників веб-сайтів Webflow як і раніше є відносно новачком. Поки в Інтернеті не існує чимало балакань про цю програму. Загалом, це, мабуть, хороший знак, особливо враховуючи той факт, що Webflow вдалося придбати десятки тисяч користувачів протягом останніх трьох років. Нещасні клієнти зазвичай не соромляться висловити своє невдоволення, тому це, ймовірно, безпечно припустимо, що Webflow не зіткнувся з якимись серйозними проблемами. Ми може пройти ще кілька років, коли Webflow зможе генерувати достатню кількість медіа, щоб дійсно відчути, як інші працюють з використанням програмного забезпечення.

Дизайн & Настроювання

Просунуті користувачі бажають побудувати веб-сайт із інтуїтивним дизайном та налаштуваннями, а Webflow – відмінний вибір для тих, хто знає, що робить. Веб-інженер може оцінити гнучкість в маніпулюванні кодом для отримання результатів веб-сайту. Webflow пропонує відкрите полотно для кваліфікованих користувачів або готові макети шаблонів для тих, хто потребує місця для початку.

ОсобливістьОгляд
Шаблони WebflowІснують безкоштовні і платні заздалегідь розроблені шаблони на вибір, але Webflow заохочує відкрите полотно для професійних веб-дизайнерів.
 • Різноманітність та якість шаблонів та палітри кольорів. Невелика колекція шаблонів дизайну приваблива, або платіть від 15 до 20 доларів за більший вибір. Незалежно від того, чи починають дизайнери шаблон або чисте полотно, все налаштовується.
 • Попередньо обрані шаблони проти створення веб-сайту Scratcгод. Webflow пропонує попередньо обрані шаблони або платформу для побудови власних плат, хоча в кінцевому підсумку розраховуйте приймати дизайнерські рішення самостійно.
Інтерфейс WebflowЯкщо ви раніше використовували програмні програми Adobe, це може бути інтерфейс, який ви шукаєте. Webflow створив інтерфейс для узгодження зі звичними інструментами, тому проблеми дизайну зменшуються. Цей розробник веб-сайтів простіший для користувачів Photoshop та InDesign або інших просунутих користувачів, які можуть розібратися. Цей розробник сайту важко для нових дизайнерів, що не мають необхідних наборів навичок.
Настроювання стилю сторінкиWebflow має потужність у налаштуванні стилю сторінки, оскільки досвідчені користувачі можуть розраховувати на багато варіантів дизайну в інтерфейсі, на чистому полотні за допомогою HTML-коду.
 • Вибір дизайну для персоналізації.Персоналізацію можна виконати за допомогою попередньо розроблених шаблонів у більш структурованому макеті або виконати на чистому полотні. Цей конструктор був створений для творчих розумів, які можуть виконати проектні роботи.
 • Свобода переміщення, зміни розміру та редагування вмісту.Редагування веб-потоків досить інтуїтивно зрозуміло, особливо якщо ви добре розумієте продукти Adobe.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду? Так, Webflow пропонує дизайнерам так бажаного редагування коду HTML / CSS для більш досконалого програмування.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагування. Редагування виконується на екрані з деякими можливостями перетягування для додавання компонентів, плагінів, віджетів тощо.

Досвідчені користувачі Webflow можуть скористатися широким спектром параметрів налаштування.

Навігація по сайтуWebflow дозволяє дизайнерам гнучко створювати навігацію по сайту так, як вони бажають, а не покладатися виключно на шаблони, або шаблон може бути обраний.
Управління контентомWebflow – це система управління візуальним контентом (CMS), в якій веб-сайти можна будувати без досвіду коду. Вмістом керується через Інтернет-обліковий запис Webflow, подібно до інших розробників веб-сайтів, але є більше можливостей для кваліфікованих користувачів.
Фотографії та галереїWebflow має чудові типи візуального контенту, включаючи зображення, відео, карти, кнопки тощо.
Мобільна побудова сайтуШаблони Webflow та полотна дизайну вільної форми реагують на мобільних користувачів, клієнтів та відвідувачів на більшості пристроїв.
Інтеграція соціального обмінуЯк і більшість розробників веб-сайтів, Webflow пропонує всі стандартні піктограми соціальних медіа для маркетингу та спільного використання клієнтів.
Дизайнерські послугиWebflow – це всебічний розробник веб-сайтів, створений для агентств та дизайнерів, які хочуть створювати складні веб-сайти. Хоча Webflow є більш складним, ніж деякі розробники веб-сайтів, це не сервісна дизайнерська компанія. Коли вам потрібна фірма, яка надає послуги з дизайну, контенту та розробки, самі для себе розробники веб-сайтів не є правильним вибором.

Особливості & Інструменти

Як одна з оригінальних повних компаній, що займаються будівництвом веб-сайтів, набір функцій величезний. Підходить для великих більш складних сайтів, які потребують особливої ​​уваги, або більш просунутого програміста, який працював з дизайном веб-сайтів, Web.com безперечно відповідає вимогам електронної комерції та особливостей бізнесу:

ОсобливістьОгляд
Налаштування веб-потокуПідпишіться на безкоштовний акаунт зі своїм іменем, електронною поштою та новим паролем. Ви також погоджуєтесь з політикою конфіденційності Webflow та умовами надання послуг. Почнете з вибору безкоштовного шаблону.
Веб дизайнВиберіть шаблон дизайну або оберіть власний редактор у стилі канви з елементами керування, подібними до продуктів Adobe. Інтерфейс не такий, як середній розробник веб-сайтів, але редагування перетягування можливо разом із редактором HTML / CSS, якщо у вас є технічні ноу-хау.
Спеціальне доменне ім’я
Глибина навігації:Завдяки можливостям Webflow для користувацької навігації, дизайнери можуть створити глибину навігації, необхідну для будь-якого веб-сайту бізнесу або підприємства.
Віджети та програмиЯкщо у вас є досвід, Webflow, схоже, має платформу для створення веб-додатків. Це не повністю перевірено, і інформації мало. Налаштовані віджети, включаючи соціальні медіа, карти, форми електронної пошти та чуйні повзунки, є стандартними.
МонетизаціяWebflow може бути інтегрований з рішеннями електронної комерції, але дизайнерам доведеться це розробити.
Статистика відвідувачівWebflow добре інтегрується з Google Analytics, а інформаційна панель Webflow здатна відображати статистику відвідувачів веб-сайтів.
Фото, відео та аудіоWebflow пропонує стандартні варіанти залучення клієнтів за допомогою зображень, відео, віджетів тощо.
Ведення блогівХоча веб-потік не має власної платформи для блогів, є позитивні звіти про можливість створення ефективного веб-сайту.
Гугл-мапиКористувачі можуть вставляти Карти Google.
HTML-редакторОдин з ресурсів Webflow – це можливість редагування HTML / CSS, не знаючи детального коду.
Інтеграція соціальних медіа
Форми та опитуванняЗа допомогою Webflow користувачі можуть вставляти форми та налаштовувати їх під необхідні результати.
Місце для зберіганняНа основі трьох планів ціноутворення Webflow, схоже, достатньо місця для будь-якого розміру та масштабу веб-сайту. У планах ціноутворення не розкрито місця для зберігання.
Інструмент для розсилкиWebflow не пропонує певного інструменту для розсилки новин, але це може бути закодовано.
Підтримка форумуКлієнтський форум Webflow доступний з безкоштовним планом для початківців та персональним, професійним та командним планами.
Електронна комерція / Інтернет-магазинВам потрібно буде розраховувати на зовнішні рішення електронної комерції, які інтегруються з Webflow. Здається, Ecwid є одним з кращих надбудов і можливо сумісним.
Інтеграція шлюзівЄ сервіси шлюзових платежів, включені в сторонні рішення електронної комерції, які можуть бути інтегровані з Webflow.
SEO дружнімЗнову ж таки, вам потрібно буде розраховувати на зовнішні рішення, такі як Google Analytics та інші способи оптимізації пошукових систем.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Webflow надає захищений паролем обліковий запис для всіх, хто підписався.
Google® AnalyticsНевідома проблема інтеграції Google Analytics у Webflow.
Безпека веб-сайтуВеб-потік разом зі своїми конкурентами зробить безпеку важливим пріоритетом для будь-якої діяльності веб-сайту.
Кілька мовВаріанти багатомовних програм доступні за допомогою коду, а для ознайомлення є кілька онлайн-чатів та форумів.
Мобільна оптимізаціяМайже всі шаблони та параметри налаштування Webflow підтримують мобільні пристрої.

Плани & Ціноутворення

Webflow пропонує безкоштовний рахунок Starter разом з трьома щорічними планами ціноутворення, виходячи з досвіду дизайнера та широти веб-сайтів, які потребують представники агентств. Ці місячні тарифи, що відображаються на сайті, повинні сплачуватися щорічно. Хостинг та CMS – це додаткова щомісячна плата.

Пропоновані річні плани ціноутворення

Безкоштовний стартер. Жабо будь-хто.

Особисті. Для дизайнерів, що працюють над декількома проектами. 16 доларів на місяць, або 192 доларів.

Професійні. Для фрілансерів та службовців. 35 доларів США на місяць, або 420 доларів.

Команда. Для великих команд та агентств. 78 доларів США на місяць, або 936 доларів.
Веб-потік стягується більше на основі пропонованих агентських послуг послуг. Дизайнери налаштовуються на створення декількох сайтів у річному плані ціноутворення, що може бути рентабельним у довгостроковій перспективі.

Розглянемо наступні фактори щодо ціноутворення:

 • Він пропонує безкоштовний план? Так, Webflow пропонує безкоштовний план для початківців, ніж можна продовжувати безкоштовно, якщо не потрібні додаткові функції.
 • Чи є якісь пробні періоди чи вони вимагають приєднання кредитних карток? Дизайнери можуть використовувати Webflow безкоштовно, поки вони перебувають у режимі дизайну.
 • Наскільки доступні преміум-пакети порівняно з конкурентами? Webflow – це трохи дорого, але стандартно для цього класу розробника веб-сайтів. Програмісти та розробники отримують більшу гнучкість у коді для налаштування.
 • Чи можете ви створити професійні веб-сторінки, використовуючи лише безкоштовну версію? Так, ви можете створити професійний веб-сайт безкоштовно.

Чи здійснюється оплата щомісяця / щорічно? Webflow пропонує щорічні плани ціноутворення веб-сайту.

Підтримка клієнтів

Webflow пропонує клієнтам вражаючу різноманітність варіантів підтримки клієнтів. У довідковому центрі відображається вибір, який включає поширені запитання, курси (понад 40), підручник «Початок роботи» та деякі повні уроки щодо сайту. Пріоритетна підтримка надається в рамках професійних та командних планів цін. Підтримка електронної пошти доступна в особистому плані. Для безкоштовного плану “Стартер” доступний форум.

Простота використання

Webflow розроблений для досвідчених користувачів з досвідом роботи, навіть поки конкурує як один з небагатьох розробників веб-сайтів без коду. Для потрібної творчої аудиторії користувачі, швидше за все, можуть робити все, що завгодно, за допомогою Webflow. Для початківців, які прагнуть зробити загальний досвід самостійної роботи, існують інші класи розробників веб-сайтів. Просунуті користувачі можуть знайти Webflow досить простим у використанні.

Простота інтерфейсу . Webflow інтуїтивно зрозумілий для досвідчених дизайнерів і не розроблений для простоти. Результати можуть бути позитивними для тих, хто знає, що робить.

Підходить для початківців / просунутих користувачів . Webflow не належить до класу розробників веб-сайтів для початківців. Він підходить для досвідчених користувачів, які бажають без коду, але мають гнучкість у варіанті HTML / CSS.

Залишайте контроль над веб-сайтом у всі часи. Веб-дизайнери підтримують повний контроль над сайтом.

Надана допомога в редакторі. Довідка в редакторі підходить для деяких, а на сайті є ще деякі варіанти довідки.

Веб-потік підходить для досвідчених дизайнерів, які можуть вважати цей розробник сайту простим у користуванні.

Висновок

Для досвідчених дизайнерів та розробників ви можете просто полюбити Webflow. У цьому розробнику веб-сайтів, не доступних для коду, але доступних для коду, у вас є варіанти для кожного розміру та масштабу веб-сайту бізнесу. Для розширеної електронної комерції здається прийнятним, якщо ви можете інтегрувати зовнішні інструменти, віджети та плагіни, щоб отримати необхідні результати.

Початківці, швидше за все, боротимуться з Webflow, якщо вони не будуть задоволені безкоштовним обліковим записом та одним із обмежених шаблонів Webflow, але ціна дійсно для сайтів вищого рівня, яким потрібно зробити більше. Нові користувачі, які хочуть швидко та легко створити веб-сайт, повинні дивитись на інший клас розробників веб-сайтів, а таких на ринку багато.

Webflow має потенціал для користувальницьких веб-сайтів просунутими веб-дизайнерами, які шукають безпроблемний код, але також мають можливість додавати та редагувати код. Якщо ви шукаєте більш вдосконалену платформу, Webflow – це один з небагатьох варіантів DIY у своєму класі. Залежно від ваших потреб та досвіду, Webflow може бути хорошим рішенням. Безкоштовний рахунок Starter – це найкращий спосіб перевірити це.

Порівняйте

WebFlow

92

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map