Огляд веб-сайту WebsiteBuilder.com 2016


WebsiteBuilder.com

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

WebsiteBuilder.com

WebsiteBuilder.com пропонує безліч інструментів для створення веб-сайтів, а також маркетингову допомогу та електронну комерцію. Дуже багато шаблонів на вибір, щоб налаштувати ваш сайт, і все налаштовано на легкий спосіб перетягування, щоб зробити його дуже легко для кожного, щоб створити приємний веб-сайт. Прочитайте наш огляд WebsiteBuilder.com нижче.

Огляд

За допомогою веб-сайту WebsiteBuilder.com ви можете створювати та створювати веб-сайт увечері, не потребуючи грошей та кредитної картки, якщо ви використовуєте субдомен. Початківцям легко користуватися, вибираючи шаблон і використовуючи зручну функцію перетягування, щоб додати вміст і зробити його таким, як вам потрібно.

Хто є WebsiteBuilder.com, рекомендований для?

Ця платформа та її прості інструменти для навігації та дизайну ідеально підходять для людей, які ніколи раніше не створювали веб-сайт. Це досить ідіот-доказ, і вам не знадобиться багато часу, щоб отримати роботу з цим.

Сфери фокусу / спеціальностей?

WebsiteBuilder.com пропонує надзвичайно зручний набір інструментів вимірювання, який допоможе вам створити свій сайт. Вони не є унікальними для цієї платформи, але вони є всеосяжнішими, ніж інші, які ми бачили. У верхній частині редактора веб-сайтів є стовпці, лінійки та прив’язка до сітки, що дозволяє набагато простіше вирівняти елементи та зробити ваш сайт візуально привабливим. Ці інструменти досить прості у використанні і дозволяють створити веб-сайт, який є і вимогливим, і красивим.

Технічні умови / обмеження

Окрім вже згаданих та абсолютно зручних функцій перетягування та перетягування, WebsiteBuilder.com пропонує 21 різноманітну категорію шаблонів на вибір та безліч попередньо завантажених та якісних фотографій для використання. Елементи, такі як кнопки та піктограми, доступні для того, щоб скидати куди завгодно на своєму сайті та клацати будь-який об’єкт, дозволяє змінювати його зовнішній вигляд деякими різними способами.

Одне із значних обмежень, яке ми знайшли, – це відсутність можливості завантажувати багато фотографій одночасно; натискання вручну завантаження та виконання їх по черзі є втомливим і трудомістким. Для магазину електронної комерції або агента з нерухомості, який можна додати додому, це може бути справжнім болем. Сподіваємось, незабаром буде оновлено цю область сайту. Ще одна небажана химерність – відсутність функції автоматичного збереження, тому не забудьте натиснути кнопку “Зберегти” під час кожного редагування!

Масштабованість

Масштабованість – це важливий момент, про який слід пам’ятати, працюючи зі створенням веб-сайтів. Незважаючи на те, що п’ять сторінок може бути вашим поточним бізнесом, ви можете перерости його чи зростати в різних напрямках з необхідністю створення додаткових сторінок. WebsiteBuilder.com обмежує кількість сторінок, які ви можете мати у безкоштовній версії, але преміум-версії нескінченно масштабуються для всіх дивовижних темпів майбутнього зростання!

Гарантія повернення грошей

Якщо ви схожі на мене, вам подобається бачити, як все працює, перш ніж взяти на себе їх використання. Хоча я ціную безкоштовну платформу на цьому веб-сайті, я також хотів би перевірити платну версію, перш ніж вирішив, що це правильний інструмент для моїх цілей. Тож я був приємно здивований, дізнавшись, що сайт пропонує 14-денну гарантію повернення грошей на свої преміальні плани та будь-які інші продукти чи послуги, за винятком цих випадків: реєстрація домену, підтримка пріоритетів, конфіденційність домену, електронна комерція, адреси електронної пошти або SEO Ebook.

Яка їхня репутація?

Цей домен активно працює з 1996 року, хоча, здається, він змінював руки іноді за ці роки. Він має рейтинг Alexa нижче 40 000, рейтинг авторитету домену SEO Moz – 42 та Google Pagerank – 2. Я шукав огляди в Інтернеті і придумав дещо змішану сумку, у якій більшість відгуків на цілком протилежних кінцях спектру і дуже мало теплих.

Нагороди

Ми знайшли WebsiteBuilder.com кілька разів перераховані у статтях на SiteBuilderAwards.com: Найкращі будівельники веб-сайтів ECommerce, Найпростіші будівельники веб-сайтів, Найкращі будівельники мобільних веб-сайтів, Найкращі розробники блогів, Найдоступніші будівельники веб-сайтів та Найкращі будівельники веб-сайтів для SEO.

Чому вибирають Builder веб-сайтів?

Простота використання, нескінченна налаштування, чіткий вигляд та свіжі шаблони.

Ключові особливості

 • Тисячі шаблонів
 • Спеціальні домени
 • Оптимізовано для мобільних пристроїв
 • Шукаю дружню
 • Безкоштовна бібліотека зображень
 • Соціальна інтеграція
 • Редактор перетягування
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Інтеграція електронної комерції
 • Безкоштовні інструменти SEO
 • Безкоштовна ділова електронна пошта
 • Налаштування веб-сайту блогу

Вирок експертів галузі на веб-сайті Websitebuilder.com

Веб-сайт BuilderЕксперти мали подібні речі сказати про Builder веб-сайтів. Хоча власне інтерфейс дизайну є досить зручним для користувачів, практика продажу та ціноутворення компанії є сумнівними. Насправді ж компанія продає той самий товар (за різними цінами) за кількома різними доменними іменами. Однак важко збити інструменти, які пропонує сайт, зокрема:

 • Безкоштовна та проста налаштування
 • Зручна інформаційна панель, яку швидко та легко вивчити
 • Широкий вибір шаблонів високої якості
 • Інструменти дизайну сітки, які допомагають розміщувати зображення та вставляти різні елементи на місце

Зрештою, рейтинги експертів досить різняться залежно від того, наскільки критики враховували скарги на виставлення рахунків та обслуговування клієнтів. Ті, хто більше зосередився на ефективності роботи програми, були більш вразливі присуджувати Builder веб-сайтів 3,5 – 4 зірки з п’яти.

 • www.cmscritic.com/websitebuilder.com-review/
 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2497782,00.asp

Позитивні відгуки та відгуки споживачів на Websitebuilder.com

Поза будь-якими тінистими бізнес-методами, Builder веб-сайтів пропонує інструменти, необхідні для створення гарного веб-сайту. Насправді клієнти насолоджуються користувальницьким інтерфейсом і навіть описують це як «задоволення», щоб грати разом із навчанням. Такі інструменти, як елементи головних сторінок та панель дизайну, дозволяють легко повторювати дизайн сторінок на всьому веб-сайті та при необхідності налаштовувати деталі, такі як стилі шрифту.

Користувачі, які шукали ще більш складні інструменти поза простим одновіковим сайтом, також були задоволені функціями блогів та можливостями електронної комерції. Між привабливими шаблонами та зручним для користувача будівельником є ​​кілька цікавих точок продажу, коли справа стосується використання веб-сайту Builder. Просто переконайтеся, що вам відомо про те, що вам буде стягнуто плату.

Негативні відгуки споживачів та скарги на Websitebuilder.com

Схоже, що Builder веб-сайтів – ще одна гідна програма, яка може не мати найкращих методів ціноутворення та продажу. Є кілька компаній, які приваблюють клієнтів, оскільки вони мають чудовий товар. Можливо, їм доведеться виконати якусь роботу, щоб отримати своє ім’я, але рівень скасування низький, а зростання хороший.

Тоді є інший тип компанії. Вони запропонують функціональний продукт та знайдуть всілякі способи, як продати вас та укласти контракти. На основі відгуків користувачів, це здається, що Builder веб-сайтів є другим видом компанії. Замість того, щоб якість та обслуговування клієнтів були їх основними цілями, вони намагаються утримати клієнтів за допомогою інших практик, які можуть здаватися занадто агресивними та не обов’язково прозорими.

 • www.merchantmaverick.com/reviews/websitebuilder-review/
 • www.sitejabber.com/reviews/www.websitebuilder.com

Дизайн & Настроювання

Це область, де WebsiteBuilder.com справді світить. Дизайн простий і, здавалося б, нескінченний з усіма шаблонами та варіантами стилю, які у вас є.

ОсобливістьОгляд
ШаблониЯк було зазначено раніше, WebsiteBuilder.com постачається з тисячами шаблонів веб-сайтів у 21 різних категоріях. Пошук того, що є простим і складним; вибрати стільки, що важко звузити і вибрати лише один. Крім того, ви можете вибирати з усіх цих шаблонів навіть у вільному плані при тестуванні речей.

Категорія впорядковує шаблони, і ви також можете шукати їх. Крім того, ви можете навести курсор на кожен, щоб отримати повний попередній перегляд того, як вони виглядають, перш ніж ви вирішите, що використовувати.

ІнтерфейсЩе один плюс для WebsiteBuilder.com: користувальницький інтерфейс настільки ж простий, як будь-який розробник сайтів, якого ми бачили, і набагато простіше, ніж багато. Все викладається легко, і навіть найменш досвідчена людина, яку ви знаєте, може створити веб-сайт.
Налаштування стилю сторінки`Налаштувати сторінки на веб-сайті WebsiteBuilder.com досить просто. Редактор веб-сайтів включає дві панелі інструментів, одну вгорі та одну зліва. Ліворуч натисніть на значок пензля, який позначений “Дизайн”, і відкриється меню кольорів, шрифтів, стилів тексту та фонів. Звідси ви маєте ще більше шансів зробити його унікальним, завантажуючи фонові зображення, змінюючи непрозорість або накладаючи елементи.
Навігація по сайтуЦе дуже інтуїтивно, а навігація швидка та проста. Просто натисніть, що вам потрібно зробити або знайти, і миттєво інформація знаходиться у вас під рукою.
Управління контентомДодавання та зміна вмісту також є легким завданням на веб-сайті WebsiteBuilder.com. Хочете додати нову сторінку? Просто натисніть знак “плюс” вгорі, а потім “Сторінки”, і на сайті навіть є попередньо вбудовані шаблони для більшості поширених типів сторінок, щоб вам не потрібно було починати з нуля. Так само просто додавати розділи до кожної сторінки.
Фотографії та галереїЯк і базовий вміст, галерею можна додати, натиснувши знак “Плюс” у верхньому лівому стовпці, вибравши “Галереї” та зробити вибір про те, як ви хочете виглядати у вашій галереї. Вам також буде запропоновано ввести alt-теги для належного SEO.
Мобільна побудова сайтуУсі веб-сайти WebsiteBuilder.com повністю реагують на мобільний зв’язок, а це означає, що вони автоматично виглядатимуть чудово на будь-якому пристрої. Ще краще, якщо ви плануєте, ви можете натиснути на піктограму мобільного телефону у верхньому лівому куті редактора сайту і побачити, як саме буде виглядати ваш веб-сайт на персональних пристроях.
Інтеграція соціального обмінуНа сайті пропонується відмінна інтеграція соціального обміну за допомогою простого віджета, який ви можете запустити прямо на свій сайт там, де ви цього хочете. Цей віджет містить посилання для Facebook, Twitter, Linkedin та Google+. Ми не побачили способу додати додаткові сайти соціальних медіа до безкоштовного плану, хоча це може бути доступно для преміального плану.
Дизайнерські послугиЯкщо ви не відчуваєте, що можете розмістити сайт разом із WebsiteBuilder.com, вони також пропонують повну допомогу в дизайні. Персональний веб-сайт на три сторінки може бути створений для вас вартістю 359 доларів, професійний веб-сайт на п’яти сторінках поверне вам 499 доларів, а найпоширенішим пропонованим пакетом є невеликий бізнес, який інтегрує електронну комерцію.

Особливості & Інструменти

WebsiteBuilder.com містить безліч функцій, які допоможуть вам швидко вийти в Інтернет. Давайте коротко розглянемо кожен.

ОсобливістьОгляд
НалаштуванняНе може бути простіше. Перейдіть на сайт, натисніть на Створити новий сайт у верхньому лівому куті.
Веб дизайнВиберіть шаблон понад 10 000 або почніть з нуля повністю ваш дзвінок. (Але ви захочете скористатись одним із їх шаблонів, повірте, вони чудові!) Звідти підберіть свої кольори, шрифти, фон тощо за своїми параметрами..
Спеціальне доменне ім’яЛегко-гороховий, і ви можете вибрати одне право на веб-сайті. Якщо у вас вже є, сайт повідомляє, як швидко його перенести.
Глибина навігації:Ми не бачили способу додавання підменю чи підсторінок на сайти, створені на веб-сайті WebsiteBuilder.com. Це може бути обмеженням для великих веб-сайтів, які хотіли б групувати сторінки для кращої організації.
Віджети та програмиДодано багато віджетів, щоб додати Карти Google на ваші сторінки, програвач SoundCloud Player, соціальні медіа, які слідкують за кнопками та спільним доступом, вбудовувати віджети.
МонетизаціяЕлектронна комерція доступна на платних сайтах, щоб ви могли швидко продавати свої товари та послуги. Ви також можете вимагати безкоштовних кредитних оголошень для Google, Bing, Facebook та Amazon, а також Google Adsense.
Статистика відвідувачівGoogle Analytics швидко додається для відстеження статистичних даних.
Фото, відео та аудіоФотографії та галереї можуть бути додані на сайт, і є велика бібліотека зображень. Ви також можете додавати відео та відеогалереї. Аудіо реалізовано через SoundCloud Player.
Ведення блогівВи можете додати блог на свій сайт одним натисканням кнопки
Гугл-мапиДоступний віджет для швидкого додавання Карт Google.
HTML-редакторУ планах преміум-класу ви можете додати HTML-віджети на сторінку або всю HTML-сторінку.
Інтеграція соціальних медіаДодавати кнопки спільного використання та наступних дій на свій сайт просто, додавши швидкий соціальний віджет.
Форми та опитуванняВи можете легко додати контактну форму до секцій; Є багато добре оформлених контактних форм.
Місце для зберіганняМісце для зберігання становить від 50 Мб на безкоштовних планах, до 5 Гб в особистому плані та 10 ГБ на професійних та малих бізнес-планах.
Інструмент для розсилкиЗдається, це забуває область WebsiteBuilder.com. Ми не змогли знайти інструмент інтеграції.
Підтримка форуму
Електронна комерція / Інтернет-магазинПроста в налаштуванні та керуванні, але ви повинні вибрати платний план, щоб додати його на свій веб-сайт.
Інтеграція шлюзівУ безкоштовній версії відсутня інтеграція платежів, і пошук бази знань виявився порожнім.
SEO дружнімСайт пропонує безкоштовні та прості у використанні інструменти для підвищення рівня SEO.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Сайти, що захищаються паролем, або платні веб-сайти ще не є частиною пропозицій веб-сайту WebsiteBuilder.com.
Безпека веб-сайтівСайт захищено за допомогою https, а також на ньому є значок Norton Security. Крім того, платежі на сайт можуть здійснюватися через PayPal для додаткового рівня захисту.

Плани & Ціноутворення

Є безкоштовний план; цей план постачається з фірмовим доменом у форматі http://yourwebsitename.my-free.website. Це менш ніж ідеально для бізнес-сайту, оскільки він виглядає дуже непрофесійно. Ми рекомендуємо замість цього вибрати преміальний план та отримати ідеальне доменне ім’я (веб-адреса.)

Сайт пропонує вибір декількох оновлених планів:

Особисті. Цей план становить $ 7,99 на місяць і пропонує безкоштовне доменне ім’я та електронну пошту, відсутність реклами та мобільний сайт.

Преміум. Цей план коштуватиме 9,22 долара на місяць і включає рекламні кредити та інструменти SEO.

Бізнес. Цей план становить $ 10,75 і додає пріоритетну підтримку.

електронна комерція. Цей план поверне вам $ 18,45 і включає ваш інтернет-магазин.

Ціноутворення на кожен план базується на оплаті за два роки наперед; можна зробити коротший термін, але це коштує трохи дорожче. На той час, коли ми пишемо це, вони пропонують 50% знижки на свої платні плани (крім особистих.) З цими знижками, це робить WebsiteBuilder.com дуже привабливим варіантом.

Безкоштовний план дозволяє створити два веб-сайти; у обох буде вказаний вище тег “мій безкоштовний веб-сайт” на веб-адресі. Якщо це не має значення для ваших цілей, ви можете технічно створити класний, безкоштовний веб-сайт.

Підтримка клієнтів

Оскільки розробники веб-сайтів були створені для того, щоб зробити це самі творці сайтів, підтримка клієнтів має вирішальне значення для успіху. Найгірше, що може статися, це те, що ви можете застрягти під час роботи на своєму сайті і не можете опублікувати його. На щастя, WebsiteBuilder.com пропонує адекватну підтримку у вигляді розширеної сторінки поширених запитань, бази знань, які можна шукати, чату в реальному часі та форми зв’язку з нами, щоб звернутися за допомогою.

Існує окрема технічна підтримка та підтримка виставлення рахунків. Телефонна підтримка також доступна для виставлення рахунків. Наразі ще немає жодних відеоуроків на веб-сайті, але ми маємо відчуття, що вони будуть незабаром. Здається, підтримка не працює цілодобово, і це може бути проблемою часом. Однак ми вважаємо, що База знань є досить вичерпною і може дати відповіді на більшість питань.

Простота використання

Це, мабуть, одна з найпростіших у користуванні платформ, яку ми бачили для створення вашого сайту. Він пропонує безліч функцій для професійного функціонування вашого веб-сайту, а також багато чудових шаблонів, щоб він виглядав добре. Навіть тотальний новачок міг би зібрати гарний веб-сайт увечері з цим інструментом.

Висновок

Нам подобається WebsiteBuilder.com, і ми (будемо) використовувати його для створення веб-сайту для себе. Майте на увазі, що ми дуже добре знаємо WordPress і можемо створити з ним досить приголомшливий сайт. Однак платформу WebsiteBuilder.com можна використати для того, щоб зробити веб-сайт швидко та без зайвих клопотів.

Якщо ви коли-небудь намагалися розробити спеціальний заголовок, щоб він відповідав шаблону WordPress, ви так оціните простоту, з якою ви зможете створити професійний сайт на веб-сайті WebsiteBuilder.com. Так багато роботи вже зроблено для вас, від шаблонів до заздалегідь створених сторінок, форм та інших елементів, що скласти чудовий веб-сайт, який добре вас представляє, неважливо, незалежно від вигляду та відчуття вас хочу.

Ми настійно рекомендуємо спробувати WebsiteBuilder.com, оскільки ми вважаємо, що він добре відповідає більшості потреб. Хоча ми розуміємо, що деякі обмеження, які ми бачимо, як, наприклад, відсутність інтеграції електронної пошти та масове завантаження зображень, для деяких людей є переривниками угод, але цьому сайту лише кілька років. Ми очікуємо, що команда продовжить виправляти пропозиції та покращити її ще в новому майбутньому. Але те, що вже є тут, є надзвичайно приголомшливим!

Порівняйте

WebsiteBuilder.com

89

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map