Огляд веб-сайтів 2016 року


Web.com

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

Web.com

Один з найдавніших компаній, що займаються дизайном веб-сайтів, щоб приєднатися до цієї галузі, Web.com розпочав свою роботу як веб-сайт «Професіонал» у 1999 році. Штаб-квартира у штаті Флорида, веб-сайт має різноманітну інфраструктуру, придбавши кілька компаній, пов’язаних із веб-сайтом, включаючи Web.com у 2007 році. , компанія стала однією з найбільших постачальників як комплексних послуг із дизайну веб-сайтів, так і самих розробників веб-сайтів, хостингу, інтернет-маркетингу та електронної комерції. Прочитайте наш огляд веб-сайту нижче.

Плюси

 • Одна з найбільших та найутвердженіших компаній
 • Оригінальне рішення для електронної комерції
 • Тисячі шаблонів
 • Інтегрується з Google Analytics
 • Підтримка в реальному часі через 800-номер
 • Преміальна безпека

Мінуси

 • Традиційні шаблони, розроблені для функціонування проти естетики
 • Таблиця цін та функцій не вказана безпосередньо
 • Обширний перелік результатів, але не для підприємств з бюджетом
 • Складний інтерфейс для нових користувачів

Огляд

 • Веб-сайт: www.web.com
 • Штаб-квартира: Джексонвілл, Флоріда
 • Рік заснування: 1997 рік
 • Співробітники: 2200+
 • Побудовані сайти: 55 000 000+
 • Категорії: Програмне забезпечення для створення веб-сайтів
 • Послуги: Хостинг веб-сайтів, Дизайн веб-сайтів, Інтернет-маркетинг, електронна комерція
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Маючи 3,3 мільйона абонентів, 2200 співробітників та понад 20 фізичних місць, веб-сайт належить до свого класу. Web.com ділиться підтримуючою культурою компанії, цінностями та командною роботою та розкриває цю інформацію на веб-сайті. У компанії з такою тривалою і великою репутацією є переваги і недоліки.

Web.com пропонує один з найбільших, найбільш універсальних портфелів продуктів і послуг будь-якого розробника веб-сайтів. Хоча шаблони є традиційними, розробленими для функціонування, Web.com – це більше, ніж саморобний магазин. Web.com також пропонує дизайн веб-сайтів із повним набором послуг. Будь-який із цих варіантів може дати сприятливі результати для приватних осіб або власників бізнесу, яким потрібно створити та підтримувати веб-сайт. Розраховуйте заплатити трохи більші тарифи за широкі функції та послуги Web.com.

Для кого рекомендовано Web.com?

Розробник веб-сайтів Web.com рекомендується для власників бізнесу, власників магазинів, блогерів та інших, кому потрібен функціональний активний сайт. Він підходить тим, хто бажає створити базовий сайт, або тим, хто потребує когось, щоб створити для них більш складний сайт.

Область фокусу / спеціальностей веб-сайту

Web.com орієнтований на функціональні, не надто вигідні веб-сайти, які відповідають індивідуальним або діловим потребам. Завдяки збільшеному набору шаблонів, Web.com пропонує понад 2500 шаблонів, які можна легко замінити після додавання вмісту. Шаблони виглядають трохи застарілими, але власники можуть отримати індивідуальний веб-сайт, який відповідає їхнім особливим дизайнерським потребам. Доступні пакети хостингу для Unix, Linux та Windows. Web.com робить хорошу роботу з електронною комерцією, з великими можливостями надбудови та плагінів.

Технічні характеристики / обмеження Web.com

Web.com пропонує стандартні функції для самостійного створення веб-сайтів для успішного веб-сайту, а також можливість дозволити комусь працювати за вас. Це функціональна, добре розроблена платформа для електронної комерції із вбудованими рішеннями та інтерактивними параметрами інформаційної панелі.

Щодо обмежень, користувальницький інтерфейс не є таким зручним для користувачів, як деякі з нових конкурентів Web.com, і не здається, що Web.com пропонує безкоштовну пробну версію. Щомісячні варіанти ціноутворення дещо вищі для цієї досвідченої, сильно розвиненої платформи.

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

Незважаючи на те, що цінові плани не чітко викладені на веб-сайті Web.com, начебто є пристойний набір комплексних планів щомісячних платежів для повноцінного хостингового рішення та успішний маркетинг, необхідний для просування бізнесу. Це буде недешево, але Web.com пропонує реальний маркетинг, необхідний для успіху в Інтернеті.

Що таке політика гарантії MoneyBack?

Web.com пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, але ви не зможете легко знайти цю інформацію на веб-сайті. Користувачі скаржаться на труднощі скасування після реєстрації.

Що таке репутація Web.com?

Після багаторічної історії в просторі веб-сайтів виявляється, що веб-сайт зайняв заднє місце з новими власними клієнтами. Колись найпотужніші та найуспішніші рішення щодо створення веб-сайтів, здається, що веб-сайт у деякому роді не встиг не відстати.

Незважаючи на те, що компанія має величезний наступний і один із найширших спектрів послуг, вона зазнала численних перетворень і повинна відповідати новим вищим виконавцям для ефективного створення веб-сайтів. Для тих, хто все-таки вважає за краще веб-дизайнера, який виконує роботу за них, Web.com добре працює в галузі. Останні огляди показують, що Web.com має добру репутацію серед дизайнерів, що працюють з повним набором послуг, і лише чесну репутацію власників сайтів, які роблять самі. `

Чому вибирають Web.com?

Веб-сайт для веб-сайтів має наступний, величезний набір функцій, безліч варіантів розробки та розробки веб-сайтів і гідний підтримки великих підприємств та розширеної електронної комерції. Ця компанія робить все.

Питання в тому, чи роблять вони це добре? Якщо ви хочете досвідченої, багатої компанії з історією та можливостями надавати широкі послуги з дизайну веб-сайтів, витрачайте гроші та вкладайте гроші в веб-сайт. Якщо ви малий бізнес, якому потрібен базовий веб-сайт, який робиться сам, є десятки рентабельних альтернатив для створення веб-сайтів, такі як Squarespace та Weebly, що відповідають вашим потребам..

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Безлімітний веб-сховище
 • Понад 2500 шаблонів у 30 категоріях
 • Редактор стилів інформаційної панелі
 • Настроювання стилю сторінки
 • Інтеграція Google Analytics
 • Мобільна побудова сайту
 • Служба дизайну на замовлення
 • Інтеграція соціальних медіа
 • Інтеграція WordPress
 • HTML-редактор
 • Інтеграція шлюзу платежів

Вирок експертів галузі на веб-сайті.com

Зрештою, Builder веб-сайтівЗрештою, експерти мають подібні почуття щодо Web.com, але вони трохи дипломатичніші у своїй формулюванні та готові дати розробнику веб-сайтів принаймні 2 – 2,5 зірки з п’яти. Критики були задоволені обслуговуванням клієнтів і його не бентежили менш прозорі практики ціноутворення.

Ось деякі інші більш поглиблені критики, які експерти мали запропонувати:

 • Заплутаний інтерфейс. Важко орієнтуватися, а інструменти для введення тексту просто здаються.
 • Конструктор не має блогу, і важко імпортувати блог WordPress.
 • Хоча веб-сайт пропонує надійну підтримку клієнтів, у ньому немає функції живого чату. Клієнтам доведеться зателефонувати, щоб отримати швидку допомогу.
 • Версія “Зроби сам” постачається із суворими обмеженнями та додаються рядки.

З такою кількістю відмінних розробників веб-сайтів на ринку, експерти погоджуються, що немає ніяких причин витрачати свій час чи гроші на Web.com.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/web-com
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426338,00.asp

Позитивні відгуки та відгуки споживачів на Web.com

З десятків відгуків споживачів я знайшов лише кілька позитивних відгуків. Майте на увазі, що більшість із насправді не містили нічого конкретного про веб-розробника. Один замовник був дуже задоволений простотою використання, коли справа дойшла до розробника веб-сайтів Web.com. Вони були абсолютно новими для створення веб-сайтів і оцінили простоту будівельника та його особливості. Інші описували ці самі елементи як надто прості та обмежені, щоб створити сайт професійного вигляду. Можливо, все зводиться до питання перспективи, але переважна більшість користувачів втрачають рішення, щоб сказати щось позитивне.

Якщо очікування низькі, і ви знаєте про обманні способи виставлення рахунків, ви можете не розчаруватися.

Негативні відгуки споживачів та скарги на Web.com

З чого почати? М’яко кажучи, веб-сайт недостатньо рецензується споживачами. Якби ви читали лише відгуки користувачів, було б майже неможливо зрозуміти послугу та те, що вони пропонують, оскільки так багато скарг пов’язані з проблемами оплати. Багато людей відчули оману методами ціноутворення на веб-сайті, дізнавшись, що їх сума стягується лише за пробний період. Клієнти також скаржилися на безліч інших таємничих зборів.

Окрім сумнівних методів виставлення рахунків, фактична побудова веб-сайту Web.com загалом описується як “жахлива”. Використовувати її не тільки, вона працює лише невелику частину часу. Загалом, програма звучить як афера.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.web.com

Дизайн & Настроювання

Незалежно від того, чи потрібні вам варіанти дизайну та налаштування, якими ви можете керувати самостійно, або ви віддаєте перевагу інвестувати в компанію, яка може це зробити для вас, Web.com має можливості, але розраховує заплатити. Нижче наведено кілька детальних відомостей про те, що очікувати від варіантів дизайну та налаштування веб-сайту.

ОсобливістьОгляд
Шаблони Web.comЗ веб-сайтом користувачі та дизайнери вибиратимуть понад 2500 шаблонів у 30 категоріях. Шаблони є досить традиційними, з увагою до функціонування над сучасністю. Шаблони містять параметр пошуку за ключовим словом або кольором. Перемикання між шаблонами можливо навіть після введення інформації про веб-сайт та компонентів. Web.com керує відображенням мобільних пристроїв у альтернативному режимі перегляду. Або Web.com може створити ваш сайт для вас за допомогою параметрів налаштування та мобільності.

 • Різноманітність та якість шаблонів та палітри кольорів. Для варіанту “зробі сам” є шаблони, доступні в будь-якому стилі та кольорі для задоволення особистих чи ділових потреб. Кольорові гами є взаємодоповнюючими, а макети – інтуїтивно зрозумілими.
 • Попередньо вибрані шаблони проти створення веб-сайту Scratcгод. Web.com пропонує і те, і інше. Вибирайте самі шаблони із шаблонів, або дизайнери Web.com можуть створювати ваш сайт з нуля (використовуючи вподобану вами тему). Ці фахівці мають досвід роботи з кодом HTML / CSS для подальшого налаштування вашого сайту.
Інтерфейс Web.comWeb.com універсальний тим, що користувачі мають можливість самостійно розробити веб-сайт або дозволити компанії розробляти та розробляти сайт для складних бізнес-потреб. Інтерфейс відносно простий для початку та пропонує професійний редактор стилів інформаційної панелі. Хоча ти можеш зробити все, що ти можеш придумати, і багато іншого, це здається не таким простим.
Налаштування стилю сторінки`За допомогою параметрів налаштування стилю сторінки на веб-сайті ви маєте можливість персоналізувати веб-сайт та змінити вміст та компоненти для задоволення ваших потреб в Інтернеті. Web.com має можливості, але ви можете залишити це своїм розробникам, щоб зробити це за вас.

 • Вибір дизайну для персоналізації. Web.com має інструменти для персоналізації, але початкові користувачі матимуть криву навчання.
 • Свобода переміщення, зміни розміру та редагування вмісту. Основне редагування не надто складне, коли ви здійснили налаштування.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду? Якийсь код HTML, здається, можливий, але це ще один компонент, який може бути краще оброблений розробниками Web.com.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагування. Візуальне редагування виглядає добре, але насправді багато користувачів DIY скаржаться на інтерфейс та використання функцій.

Створення веб-сайту для вашого веб-сайту за преміальною ціною, здається, є способом налаштувати результати. Ті, хто підписався зробити це самі, здаються незадоволеними та розчарованими, грунтуючись на своїх відгуках користувачів.

Навігація по сайтуНавігація на веб-сайті Веб-сайт базується на шаблонах, але опція дизайну повного обслуговування надасть вам навігацію для задоволення потреб вашого бізнесу. Для відображення веб-сайту на мобільному пристрої необхідна деяка додана робота
Фотографії та галереїНавігація на веб-сайті Веб-сайт базується на шаблонах, але опція дизайну повного обслуговування надасть вам навігацію для задоволення потреб вашого бізнесу. Для відображення веб-сайту на мобільному пристрої необхідна деяка додана робота.
Управління контентомКерування вмістом на веб-сайті не призначене для тих, хто не має досвіду. Початкові користувачі “DIY” розчаровані, тому для цієї аудиторії рекомендується використовувати веб-сайт для повноцінного обслуговування. Початківці можуть знайти інші спеціалізовані розробники веб-сайтів кращі варіанти. Просунутий користувач може бути задоволений складністю платформи Web.com.
Фотографії та галереїНа веб-сайті Google є варіанти інтегрувати практично будь-які форми зображень. Знайти галерею для попереднього ознайомлення не було варіантом.
Мобільна побудова сайтуWeb.com пропонує варіанти створення мобільних сайтів, але вони не вбудовані в шаблони, як ви знайдете у сучасних розробників веб-сайтів. Без зайвої роботи можна включити окремий мобільний вигляд. Побудова мобільних сайтів може бути легко реалізована завдяки повному дизайну Web.com.
Інтеграція соціальних медіаДеякі варіанти соціальних медіа та інтеграція соціальних медіа доступні на Web.com. Ця важлива особливість є однією з багатьох пропонованих для підприємств та власників магазинів для досягнення клієнтів.
Послуги дизайну на замовленняОсновна послуга Web.com – на відміну від більшості розробників веб-сайтів для веб-дизайнерів – є головним сервісом дизайну та розробки веб-сайтів. Web.com робить це краще. Намагаючись вписатись у простір “Зроби сам”, користувачі засмучені складністю цієї застарілої програми. Для спрощеної платформи самостійної роботи для більш основних веб-сайтів, ви захочете ознайомитись з іншими розробниками веб-сайтів. Web.com призначений для передових, функціональних веб-сайтів і найкраще розробляє веб-сайт для вас.

Особливості & Інструменти

Як одна з оригінальних повних компаній, що займаються будівництвом веб-сайтів, набір функцій величезний. Підходить для великих більш складних сайтів, які потребують особливої ​​уваги, або більш просунутого програміста, який працював з дизайном веб-сайтів, Web.com безперечно відповідає вимогам електронної комерції та особливостей бізнесу:

ОсобливістьОгляд
Налаштування веб-сайтуВеб-сайт показує деякі зразкові веб-сайти разом із оглядом знімків шаблонів, перш ніж натиснути кнопку Почати. Вам потрібно буде ввести доменне ім’я, створити обліковий запис та вибрати шаблон для налаштування та публікації. Перший місяць коштує недорого, але кожен з трьох планів після цього продовжується.
Веб дизайнВибравши шаблон веб-сайту, ви неодмінно розпочнете процес веб-дизайну. Веб-сайт пропонує чотири варіанти дизайну: веб-дизайн “зроби мені”, індивідуальний дизайн, веб-дизайн “зроби сам” і веб-сайт для мобільних пристроїв
Глибина навігаціїЗдається, що веб-сайт забезпечує стандартну глибину навігації на будь-якому заздалегідь розробленому шаблоні, або будь-що можливо, якщо ви створили свій веб-сайт для вас.
Віджети та програмиWeb.com сумісний з десятками програм, віджетів та плагінів для розміщення розширеної електронної комерції, портфелів та інших складних веб-сайтів.
МонетизаціяЯк потужна платформа електронної комерції, придбавши деякі марки протягом багатьох років, Web.com пропонує інструменти, необхідні власникам магазинів. Бренди Web.com включають Register.com, Network Solutions, 1ShoppingCart.com та багато іншого.
Статистика відвідувачівWeb.com не матиме проблем зі статистикою відвідувачів, використовуючи Google Analytics для відстеження та звітності.
Фотографії, відео та аудіоWeb.com інтегрується з візуальними та медіа-інструментами, необхідними для продажу вашого бренду. Легко міняйте зображення або кнопки медіа.
Фотографії та галереїНа веб-сайті Google є варіанти інтегрувати практично будь-які форми зображень. Знайти галерею для попереднього ознайомлення не було варіантом.
Мобільна побудова сайтуWeb.com пропонує варіанти створення мобільних сайтів, але вони не вбудовані в шаблони, як ви знайдете у сучасних розробників веб-сайтів. Без зайвої роботи можна включити окремий мобільний вигляд. Побудова мобільних сайтів може бути легко реалізована завдяки повному дизайну Web.com.
Ведення блогівВести блоги досить просто, інтегруючи Web.com із WordPress. Процес потребує деяких досліджень
Гугл-мапиWeb.com дозволяє швидко завантажувати Карти Google, інші карти та деякі популярні віджети.
HTML-редакторЗдається, фрагменти HTML, а деякі веб-коди можливі на веб-сайті. Це буде особливістю у комплексній службі дизайну Web.com.
Форми та опитуванняЕлементи форм та опитувань можна інтегрувати або зателефонувати на веб-сайт програмістів для цієї послуги.
Місце для зберіганняВиходячи з плану, на який ви підписалися, ви отримуєте 300 ГБ, 500 ГБ або необмежений обсяг пам’яті для підтримки вашого веб-сайту. Деякі з планів хостингу для Linux, Unix та Windows пропонують необмежену кількість пам’яті та пропускну спроможність.
Інструмент для розсилкиWeb.com пропонує надійний маркетинговий пакет, де вони керують клієнтськими розсилками, статтями, блогами, розсилками тощо.
Підтримка форумуWeb.com надає форуми користувачів як частину їх плану підтримки. Форуми веб-сайтів клієнтів можуть бути створені.
Електронна комерція / Інтернет-магазинОригінальний командир веб-сайту електронної комерції Web.com найкраще розробляє сайти електронної комерції для власників бізнесу та власників магазинів. Мало того, вони володіють деякими новими наборами інструментів для цієї платформи. Це ще одна перевага повного набору дизайнерських послуг Web.com.
Інтеграція шлюзівСлужби шлюзових платежів прості за допомогою Web.com – це частина їхнього головного портфоліо.
SEO та Інтернет-маркетингОптимізація пошукової системи та маркетингові параметри веб-сайтів розширюються, а відео, статті та прес-релізи пропонуються в їх пакеті SEO. Опція повного обслуговування є надійною в тому, щоб орієнтувати власників магазинів на досягнення клієнтів та складати рейтинги в пошуку Google, Yahoo та Bing. Web.com пропонує рекламу з оплатою за клік, управління блогами, соціальні медіа та багато іншого. Чекаю оплати.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Web.com забезпечує вхід до облікового запису під час реєстрації, а клієнти отримують доступ до середовища, захищеного паролем, для редагування та налаштування в будь-який час.
Google® AnalyticsWeb.com інтегрується в Google Analytics, не маючи відомих проблем.
Безпека веб-сайтуWeb.com серйозно ставиться до безпеки, захищаючи від спаму через CatchGuard, захист від вірусів електронної пошти та додатковий сертифікат SSL на суму близько 5 доларів на місяць.
Кілька мовХоча було очевидно, чи підтримує веб-сайт інші мови, схоже, це кодування відносно просто. Потрібні додаткові дослідження або дозвольте веб-сайту зробити це за вас.
Мобільна оптимізаціяХоча шаблони Web.com не є зручними для мобільних пристроїв, є можливість редагування мобільних пристроїв для забезпечення успішного відображення на мобільних пристроях.
Технологія CDNЗамість технології CDN веб-сайт Web.com співпрацює з Network Solutions, щоб запропонувати порівняно розширені послуги DNS.

Плани & Ціноутворення

Інформація про ціни або план не була доступна на перших сторінках веб-сайту, але Web.com пропонує чотири різні плани ціноутворення.

Пропоновані плани ціноутворення

 • Веб-сайт Builder. 1вул Щомісяця $ 1,95, Щомісяця $ 22,95 / міс
 • Веб-сайт + Маркетинг. 1-й місяць $ 2,95, Місячний $ 32,95 / міс
 • Веб-сайт + Маркетинг + Електронна комерція. 1-й місяць $ 3,95, щомісяця $ 42,95 / міс
 • Побудуй це для мене. Спочатку безкоштовно. $ 114,95 і вище

Web.com пропонує досить конкурентоспроможне ціноутворення за кількість функцій та послуг, які ви отримуєте, але долари можуть додаватися, якщо ви включаєте хостинг, додатки та плагіни. Це може бути компанія, що займається розробкою веб-сайтів для великих підприємств, які потребують практичних послуг.

Розглянемо наступні фактори щодо ціноутворення:

 • Він пропонує безкоштовний план? Не зовсім. План Build-It-For-Me стартує безкоштовно.
 • Чи є якісь пробні періоди чи вони вимагають приєднання кредитних карток? Здається, за перший місяць потрібно заплатити невелику плату, після чого ви можете скасувати, доклавши додаткових зусиль.
 • Наскільки доступні преміум-пакети порівняно з конкурентами? Web.com є конкурентоспроможною у короткому списку дизайнерів веб-сайтів, що пропонують такий масштаб послуг. Він не буде конкурувати з меншими розробниками веб-сайтів для самих основних та помірних веб-сайтів.
 • Чи можете ви створити професійні веб-сторінки, використовуючи лише безкоштовну версію? Не зовсім.
 • Платіж виконували щомісяця / щорічно? Щомісячний план оплати пропонується.

Підтримка клієнтів

Web.com має кращу середню репутацію своїх служб підтримки клієнтів. На веб-сайті є різні варіанти підтримки, включаючи номер 1-800 – нечуваний у просторі для розробників веб-сайтів.

Крім того, клієнти можуть натиснути, щоб надіслати електронний лист, відвідати блог на форумі, знайти корисні статті та взяти участь у самітах малого бізнесу. Часи реагування здаються хорошими, а подальша допомога підходить для більшості потреб.

Простота використання

Як всеосяжна платформа веб-дизайну, простота використання – в руках кваліфікованих дизайнерів веб-сайту Web.com. Для тих, хто вирішив створити свій сайт, ігрове поле для розробників веб-сайтів сьогодні настільки величезне та спрощене, що Web.com вже не може добре конкурувати на цьому ринку.

Для просунутих дизайнерів, які мають досвід, це більш цінний інструмент для підтримки електронної комерції високого класу та бізнесу великого масштабу. Початківцям це буде непросто. Нижче наведено декілька речей, які слід врахувати, вивчаючи різні варіанти побудови веб-сайтів на ринку:

Простота інтерфейсу. Інтерфейс Web.com не повинен бути простим, за винятком тих, хто має досвід створення дизайну веб-сайтів.

Підходить для початківців / просунутих користувачів. Є й інші будівельники, зроблені для початківців. Хоча Web.com пропонує великі рішення, що базуються на шаблонах, найкраще в повному проекті та розробці для клієнтів. Розвиненим користувачам буде легше та універсальніше задовольнити потреби бізнесу.

Залишайте контроль над веб-сайтом у всі часи. Користувачі отримують абсолютний рівень автономності, який вони бажають, виходячи з передплати, яку вони вибрали.

Надана допомога в редакторі. Дещо iДовідка n-редактора доступна разом з Тренером веб-сайтів (репетиторами) та деякими варіантами довідки на сайті.

Веб-сайт призначений не просто. Більшість користувачів можуть отримати, але просунуті користувачі будуть набагато задоволенішими від зручності користування Web.com.

Висновок

Web.com – це конструктор веб-сайтів у своєму власному класі, що ускладнює порівняння з іншими розробниками веб-сайтів на ринку. Найкраще підходить для тих, хто хоче, щоб компанія створила для них веб-сайт, Web.com задовільний. Огляди користувачів показують, що це може бути не найкращим для нових дизайнерів, які намагаються створити свій сайт, якщо вони не мають досвіду.

Web.com існує давно, з величезними наступними можливостями та широкими можливостями. У сьогоднішньому ландшафті веб-сайтів веб-дизайнери мають багато варіантів щодо розробників веб-сайтів. Що є унікальним для Web.com, це те, що вони пропонують обидва типи дизайнерських послуг (DIY та BIFM). Краще, якщо в повному обсязі повні послуги, Web.com, здається, більше підходить для компаній, які потребують їх для важкого підйому.

Скористайтеся послугами безкоштовного побудови веб-сайту Web.com або недорогим першим місяцем, щоб вирішити, чи це правильний вибір для вашого бізнесу.

Порівняйте

Web.com

89

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me