Огляд веб-сайтів 2016 року


Webs.com

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

Webs.com

Webs.com (компанія Vistaprint) – це 15-річний розробник веб-сайтів, який популярний серед власників бізнесу, некомерційних організацій та веб-дизайнерів. Вебс – це платформа, яка підтримує 55 мільйонів веб-сайтів. Вебс пропонує варіант безкоштовного використання або конкурентоспроможне ціноутворення для власників бізнесу, яким потрібно більше функцій. Ця компанія зростає у популярності серед інших великих розробників веб-сайтів. Прочитайте наш огляд веб-сайту нижче.

Плюси

 • Справедливі та конкурентоспроможні плани ціноутворення
 • 450 шаблонів бізнес-дружнього бізнесу
 • Просте додавання та редагування компонентів
 • Фотогалерея включена
 • Безкоштовна 30-денна пробна версія
 • Аналітика даних включена

Мінуси

 • Кодування HTML / CSS обмежено полем коду на сторінці
 • Підтримка телефону обмежена, за винятком програм Pro
 • Для встановлення блогів можуть знадобитися деякі дослідження
 • Вебс не розробляє веб-сайт для вас

Огляд

 • Веб-сайт: www.webs.com
 • Штаб-квартира: Срібна весна, Меріленд
 • Рік заснування: 2001 рік
 • Співробітники: 50+
 • Побудовані сайти: 55 000 000+
 • Категорії: Програмне забезпечення для веб-сайтів Maker
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Маючи 3,3 мільйона абонентів, 2200 співробітників та понад 20 фізичних місць, веб-сайт належить до свого класу. Web.com ділиться підтримуючою культурою компанії, цінностями та командною роботою та розкриває цю інформацію на веб-сайті. У компанії з такою тривалою і великою репутацією є переваги і недоліки.

Web.com пропонує один з найбільших, найбільш універсальних портфелів продуктів і послуг будь-якого розробника веб-сайтів. Хоча шаблони є традиційними, розробленими для функціонування, Web.com – це більше, ніж саморобний магазин. Web.com також пропонує дизайн веб-сайтів із повним набором послуг. Будь-який із цих варіантів може дати сприятливі результати для приватних осіб або власників бізнесу, яким потрібно створити та підтримувати веб-сайт. Розраховуйте заплатити трохи більші тарифи за широкі функції та послуги Web.com.

Для кого рекомендовано Web.com?

Розробник веб-сайтів Web.com рекомендується для власників бізнесу, власників магазинів, блогерів та інших, кому потрібен функціональний активний сайт. Він підходить тим, хто бажає створити базовий сайт, або тим, хто потребує когось, щоб створити для них більш складний сайт.

Область фокусу / спеціальностей веб-сайту

Web.com орієнтований на функціональні, не надто вигідні веб-сайти, які відповідають індивідуальним або діловим потребам. Завдяки збільшеному набору шаблонів, Web.com пропонує понад 2500 шаблонів, які можна легко замінити після додавання вмісту. Шаблони виглядають трохи застарілими, але власники можуть отримати індивідуальний веб-сайт, який відповідає їхнім особливим дизайнерським потребам. Доступні пакети хостингу для Unix, Linux та Windows. Web.com робить хорошу роботу з електронною комерцією, з великими можливостями надбудови та плагінів.

Технічні характеристики / обмеження Web.com

Web.com пропонує стандартні функції для самостійного створення веб-сайтів для успішного веб-сайту, а також можливість дозволити комусь працювати за вас. Це функціональна, добре розроблена платформа для електронної комерції із вбудованими рішеннями та інтерактивними параметрами інформаційної панелі.

Щодо обмежень, користувальницький інтерфейс не є таким зручним для користувачів, як деякі з нових конкурентів Web.com, і не здається, що Web.com пропонує безкоштовну пробну версію. Щомісячні варіанти ціноутворення дещо вищі для цієї досвідченої, сильно розвиненої платформи.

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

Незважаючи на те, що цінові плани не чітко викладені на веб-сайті Web.com, начебто є пристойний набір комплексних планів щомісячних платежів для повноцінного хостингового рішення та успішний маркетинг, необхідний для просування бізнесу. Це буде недешево, але Web.com пропонує реальний маркетинг, необхідний для успіху в Інтернеті.

Що таке політика гарантії MoneyBack?

Web.com пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, але ви не зможете легко знайти цю інформацію на веб-сайті. Користувачі скаржаться на труднощі скасування після реєстрації.

Що таке репутація Web.com?

Після багаторічної історії в просторі веб-сайтів виявляється, що веб-сайт зайняв заднє місце з новими власними клієнтами. Колись найпотужніші та найуспішніші рішення щодо створення веб-сайтів, здається, що веб-сайт у деякому роді не встиг не відстати.

Незважаючи на те, що компанія має величезний наступний і один із найширших спектрів послуг, вона зазнала численних перетворень і повинна відповідати новим вищим виконавцям для ефективного створення веб-сайтів. Для тих, хто все-таки вважає за краще веб-дизайнера, який виконує роботу за них, Web.com добре працює в галузі. Останні огляди показують, що Web.com має добру репутацію серед дизайнерів, що працюють з повним набором послуг, і лише чесну репутацію власників сайтів, які роблять самі.

Чому вибирають Web.com?

Веб-сайт для веб-сайтів має наступний, величезний набір функцій, безліч варіантів розробки та розробки веб-сайтів і гідний підтримки великих підприємств та розширеної електронної комерції. Ця компанія робить все.

Питання в тому, чи роблять вони це добре? Якщо ви хочете досвідченої, багатої компанії з історією та можливостями надавати широкі послуги з дизайну веб-сайтів, витрачайте гроші та вкладайте гроші в веб-сайт. Якщо ви малий бізнес, якому потрібен базовий веб-сайт, який робиться сам, є десятки рентабельних альтернатив для створення веб-сайтів, такі як Squarespace та Weebly, що відповідають вашим потребам..

Ключові особливості

 • Настроювані шаблони
 • SEO Booster
 • Мобільний веб-сайт Builder
 • Інтеграція соціальних медіа
 • Підтримка локальних списків
 • Фото та відеогалереї
 • Розширена веб-аналітика
 • Спеціальні доменні імена
 • Інтеграція електронної комерції
 • Спеціальна адреса електронної пошти
 • Хмарний хостинг
 • Захист паролем

Вирок експертів галузі на веб-сайті Webs.com

Експерти мають добрі слова для Webs.com, але вони також швидко рекомендують кращі альтернативи. Що стосується безкоштовної версії, важко запропонувати багато критики. Враховуючи ціну, Webs.com – це відносно проста у користуванні програма, яка дозволить будь-кому створити та опублікувати веб-сайт. Редактор перетягування позбавляє від необхідності будь-якого досвіду кодування та дуже сприятливий для початківців.

Основна проблема, як з безкоштовними, так і з платними пакетами, полягає в тому, що інтерфейс просто застарів і містить занадто багато помилок. Насправді, веб-сайт Webs.com не зазнав істотного оновлення з 2012 року. Швидкість, з якою розвивається технологія, може спричинити більше, ніж десятиліття, ніж роки.

Зрештою, якщо ви шукаєте доступного, надійного, настроюваного та простого у користуванні побудовця веб-сайтів, є кращі варіанти. Webs.com просто не зміг залишатися конкурентоспроможним.

 • www.websitetooltester.com/en/reviews/webs-com-review/

Позитивні відгуки та відгуки споживачів на Webs.com

Незважаючи на наплив негативних відгуків споживачів щодо Webs.com, мені вдалося знайти кілька позитивних відгуків. На жаль, більшість з них звучить як спам. Автори не дають багато деталей і швидко додають посилання на власний веб-сайт. Якщо нічого, користувачі раді, що вони можуть безкоштовно створити веб-сайт.

Ще одна проблема, яка ставить під сумнів точність відгуків споживачів, – це існування дуже подібного веб-сайту. Коли я проводив власні пошуки, результати були рівномірно розподілені між відображенням інформації для Web.com та Webs.com. Можливо, Webs.com є нещасним адресатом критики, яка повинна бути спрямована на Web.com. Зважаючи на невелику різницю в іменах домену та результатах пошуку, важко оцінити справді, як почуваються користувачі.

Негативні відгуки споживачів та скарги на Webs.com

Читати відгуки користувачів на веб-сайті Webs.com майже болісно. Хоча практично кожен розробник веб-сайтів отримує певну критику, він зазвичай набуває більш ефективної форми. Однак скарги користувачів Webs.com відверто гніваються. Люди не пишуть корисних пропозицій щодо покращення послуги; вони виходять за кров.

Виявляється, більшість проблем виникає з безкоштовною версією програми. Існує багато повідомлень про те, що люди втрачають доступ до свого сайту навіть після того, як багато років працювали над створенням та публікацією контенту. Той факт, що представники служби обслуговування клієнтів здаються невловимими, безумовно, не допомагає зменшити темпераменти. Загалом, Webs.com отримав оцінку “одна зірка”. На основі відгуків користувачів, це здається, що вам слід запустити інший шлях.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webs.com?rating=5

Дизайн & Настроювання

Варіанти дизайну та налаштування на веб-сайті Webs.com більш ніж адекватні, від шаблонів до зручності використання. Нижче наведено деякі основні точки дизайну та налаштування веб-сайтів.

ОсобливістьОгляд
Шаблони веб-сайтівНа веб-сайтах від 40 до 450 мобільних і сучасних шаблонів для бізнес-сайтів. Користувачі вибирають із цих шаблонів безкоштовну послугу або за мінімальну ціну, що включає деякі додаткові функції. Якщо вам потрібні рішення для електронної комерції для вашого бізнесу, Webs пропонує також кілька вдосконалених шаблонів.
 • Різноманітність та якість шаблонів та палітри кольорів.Шаблони виготовляються для компаній у різноманітних кольорових палітрах та стилях. Ви вибираєте між шістьма макетами, які добре відображають ваші товари та послуги. Якщо ви передумаєте, інший шаблон може бути легко застосований.
 • Заздалегідь обрані шаблони проти створення веб-сайту з нуля. Вебс – це сам розробник веб-сайтів, який спирається на шаблони. Якщо ви хочете створити свій сайт з нуля, можуть бути інші розробники веб-сайтів, які відповідають вашим потребам
Інтерфейс для веб-сайтівВеб найкраще надавати клієнтам інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для веб-сайтів. Робота з кольорами, вмістом та зображеннями для початківців або середніх користувачів комп’ютера проста. У захищеному вході в обліковий запис на веб-сайті Webs ви отримуєте доступ до своїх сторінок, вносите зміни та бачите моментальні оновлення на своєму сайті ./td>
Налаштування стилю сторінки`Налаштування стилю сторінки стосується вашої здатності персоналізувати ваш веб-сайт, змінювати вміст та компоненти, а також за потреби змінювати HTML / CSS-код. Веб-сайт чудово підходить для налаштування стилю сторінки, за винятком налаштування коду.
 • Вибір дизайну для персоналізації.Веб-сайти веб-сайтів можна персоналізувати щодо зображень, контенту, соціальних медіа, додатків та деяких маркетингових інструментів.
 • Свобода переміщення, зміни розміру та редагування вмістуЕлементи редагування прості. Ви можете швидко змінити розмір і редагувати вміст. Існує деяка ступінь налаштування кольорів тла шаблону, або ви можете вибрати інший шаблон і тему кольорів.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду? Редагування HTML / CSS-коду не відображається як особливість, але, здається, є способи додавання HTML-тегів. Ви можете вставити кодове поле на сторінку.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагування.Вебс спрощує візуальне редагування на інтерактивній платформі. Ви можете додавати карти, відео, фотографії, функції електронної комерції та інші елементи для залучення відвідувачів та продажу товарів.

Після того як ви вирішите спробувати веб-сайт, ви вибираєте шаблон дизайну, а потім переходите до налаштування сторінок, щоб вони відповідали потребам вашого бізнесу. Ви можете безкоштовно налаштувати свій веб-сайт і насолоджуватися додатковими функціями в одній з моделей недорогих цін.

Навігація по сайтуНавігація по сайту вбудована в шаблони і може бути налаштована відповідно до продуктів і послуг вашої компанії. Вебс пропонує необмежену кількість сторінок для будь-якого з трьох планів ціноутворення. Ваші клієнти мобільного зв’язку зможуть переміщатися по ваших сторінках, поки ви виберете потрібний шаблон.
Управління контентомВміст у веб-розробнику веб-сайтів легко змінювати, стилювати та переміщувати. Поки ви маєте підключення до Інтернету, ви можете увійти до свого облікового запису та отримати доступ до свого вмісту в будь-який час. Зміни плавні, і завантаження на ваш веб-сайт негайно.
Фотографії та галереїНезалежно від того, чи є у вас фотографії товарів, або вам потрібні зображення з фотогалереї веб-сайтів, у вас є варіанти. Поряд із своїми зображеннями ви можете вставляти описи товарів, ціни, податок та доставку, статус продукту тощо.
Мобільна побудова сайтуЗараз Webs пропонує сотні мобільних шаблонів для мобільних пристроїв, щоб ваші клієнти могли переміщатися по вашому веб-сайту на своїх мобільних пристроях. Якщо ви перебуваєте на безкоштовній пробній версії 30 дат або одному з трьох планів веб-сайтів за розумною ціною, розміщення мобільних сайтів включено.
Інтеграція соціального обмінуВеб-сайт повністю завантажений варіантами інтеграції соціальних медіа. Ви можете включити деякі або всі основні платформи соціальних мереж до свого веб-сайту для вигоди ваших клієнтів. Google+, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Tumblr, Vimeo тощо.
Дизайнерські послугиWebs не пропонує створити веб-сайт для вас. Ця платформа “зроби сама” – це досить просто, що не потрібен дизайнер веб-сайтів та розробник. Якщо ви великий бізнес з унікальними потребами в розвитку, інші компанії роблять це добре.

Особливості & Інструменти

Вебс переповнений функціями, орієнтованими на клієнтів, і тисячі малих підприємств продають свої товари та послуги через веб-сайт Webs. Ви не розчаруєтесь у списку функцій на веб-сайті Webs.com.

ОсобливістьОгляд
Налаштування веб-сайтуВебс пропонує чотири простих кроки для отримання відмінного веб-сайту. Процес простий як налаштування, додавання вмісту, публікація та оптимізація для відвідувачів. Веб проводить вас в Інтернеті за допомогою веб-сторінок і навігації, додатків, брендингу, публікації та спільного доступу. Користувачі повідомляють про позитивний та інтуїтивний досвід.
Веб дизайнПерший крок у веб-дизайні веб-дизайну – прокручування тисяч бізнес-шаблонів. Ви вибираєте стиль, кольорову гаму та макет сторінки, який відповідає вашій бізнес-культурі та потребам. У веб-сайтів є 450 шаблонів на вибір, включаючи мобільні варіанти. Потім ви розраховуєте на “панель конструктора” на кожній сторінці, щоб допомогти вам перетягувати елементи, вставляти компоненти та вносити зміни.
Спеціальне доменне ім’я
Глибина навігації:Ваші клієнти переходять на необмежену кількість сторінок у всіх планах веб-сайтів. Незалежно від розміру вашого малого бізнесу, ви отримуєте потрібні сторінки, щоб поділитися своїми продуктами. Для вашої структури можна вибрати сотні моделей шаблонів.
Віджети та програмиНа відміну від деяких розробників веб-сайтів, Вебс пропонує як віджети домашнього екрану для взаємодії з клієнтами, так і додатки для залучення та лояльності клієнтів. Вебс також співпрацює з Pagemodo з питань соціального маркетингу та ContactMe для управління контактами.
МонетизаціяВебс пропонує досить надійні рішення для електронної комерції, які працюють у тисячах компаній, що базуються на продажах в Інтернеті. Ви отримуєте стандартні варіанти інтеграції платежів та виставлення рахунків на PayPal, Etsy та Stripe.
Статистика відвідувачівВебс пропонує розширену веб-аналітику за допомогою статистики. Ви дізнаєтесь більше про трафік свого веб-сайту та вживаєте дій, грунтуючись на створеній статистиці.
Фото, відео та аудіоМасштабна конкуренція в Інтернеті, аудіо, фотографії та відео є важливими для успіху малого бізнесу. Інтерфейс Вебса для вставки цих компонентів є простим та керованим через панель конструктора. Виберіть Зображення, Фотогалерея, Відео, Кнопка тощо.
Ведення блогівБлог сайту можна додати за допомогою програми блогу. Ви можете включати автоматичні повідомлення. Блог із веб-сайтів не настільки простий та надійний, як деякі інші розробники веб-сайтів. Можливо, вам доведеться покластись на сторінку довідки веб-сайтів, щоб налаштувати її. Деякі інші розробники веб-сайтів пропонують більшу гнучкість у цінності ведення блогів.
Гугл-мапиВеб-сайти дозволяють швидко та легко вставляти карти Google.
HTML-редакторHTML-редактор не підтримується на веб-сайтах; однак кодове поле можна включити на сторінку.
Інтеграція соціальних медіа
Форми та опитуванняМожна вбудовувати форми та опитування, використовуючи поле HTML-коду на сторінці. Ця функція може зажадати певних досліджень на довідковій сторінці веб-сайтів, якщо ви не знаєте комп’ютера.
Місце для зберіганняКористувачі отримують 500 МБ за безкоштовну послугу, 1 Гб для плану для початківців, 5 Гб для Покращеного плану та необмежену кількість пам’яті для плану Про.
Інструмент для розсилкиВеб є партнерами з ContactMe, щоб зробити електронну пошту для розсилок та розсилок. Очікуйте додаткову плату в розмірі 5 доларів США на місяць. Інший варіант – вбудувати HTML-захоплення у кодове поле на сторінці.
Підтримка форумуВебс надає підтримку на форумі для безкоштовних абонентів, при цьому платячи передплатникам, щоб отримувати як підтримку форуму, так і підтримку чату в реальному часі. Для підтримки телефону абоненти повинні записатись на план Pro.
Електронна комерція / Інтернет-магазинВам знадобиться розширений веб-сайт або план Pro для магазину з 20 предметами або більше. Вартість розумна, а план Pro включає в себе подання та оптимізацію пошукових систем, рекламу Google, електронну пошту, чат в реальному часі та підтримку телефону. Рішення електронної комерції веб-сайтів підходять для малого та середнього бізнесу.
Інтеграція шлюзівНа відміну від деяких розробників веб-сайтів у своєму класі, Webs пропонує послуги шлюзу для членства, які можна поширити на ваших клієнтів. Це допомагає вам безпосередньо продавати ринок та блокувати перегляд сторінки членом.
SEO дружнімВебс пропонує інструменти SEO через магазин додатків. План Pro пропонує деякі маркетингові інструменти, включаючи SEO Booster, які допоможуть вам знайти клієнтів в Інтернеті. Крім того, Вебс подає списки до місцевих онлайн-каталогів, включаючи Google, YP.com та Yahoo.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Користувачі веб-сайтів створюють захищений паролем обліковий запис для входу та редагування свого сайту в будь-який час.
Google® AnalyticsВеб інтегрується з Google App Suite (це може зайняти трохи більше розуміння та деяких файлів довідки, щоб розпочати роботу). Веб використовує статистику за замовчуванням для аналітики.
Безпека веб-сайтуВеб, як і всі розробники сайтів, серйозно ставиться до безпеки та використовує провідні варіанти захисту паролів клієнтів. З історією та розмірами цієї компанії безпека займає пріоритет.
Кілька мовВеб-сайт Веб підтримує 13 мов. Здавалося б, Вебс пропонує створення веб-сайтів для цих мов і розширення, щоб включити більше.
Мобільна оптимізаціяНові шаблони веб-сайтів 450 включають оптимізацію мобільних пристроїв, щоб ваші клієнти могли вивчити та придбати ваші товари та послуги на мобільному пристрої. Мобільні шаблони включені до безкоштовного сервісу, а веб-сайти також три цінові плани.
Технологія CDNWebs має схожу платформу під назвою Network Solutions для розширених служб DNS, високої доступності та високої продуктивності.

Плани & Ціноутворення

Вебс пропонує клієнтам безкоштовний постійний веб-сайт та хостинг! Для веб-сайтів, які потребують функцій електронної комерції, один безкоштовний і три цінові плани є більш ніж щедрими. Компанія відображає свої цінові плани та варіанти на сайті. Ви можете встановити безкоштовно або вибрати один із трьох конкурентних планів щомісячних цін на основі потреб вашого бізнесу. Усі три платні плани пропонують:

 • Безкоштовний хостинг
 • Необмежена кількість сторінок
 • Брендинг веб-сайтів видалено
 • Захист паролем для сторінок
 • Мобільна оптимізація
 • Статистика

Пропоновані плани ціноутворення

 • Безкоштовно. Для компаній, що мають лише п’ять товарів та одне зображення, ви можете продати безкоштовно.
 • Стартер. Для малого бізнесу з електронною комерцією 5,99 доларів США на місяць план Starter пропонує вищенаведений список, десять продуктів та два зображення, рекламу, підтримку електронною поштою та 1 Гб пам’яті..
 • Розширений. Для малого та середнього бізнесу, які потребують більш масштабних функцій електронної комерції, вдосконалений план $ 12,99 на місяць пропонує вищенаведений список, 20 продуктів для зберігання, більше тем, три адреси електронної пошти, підтримка електронної пошти та чату в реальному часі та 5 Гб пам’яті.
 • Про. Для більшості власників середнього бізнесу план Pro $ 22,99 на місяць пропонує вищенаведений список, необмежений магазин продуктів, більше тем, 25 електронних адрес, подання пошукової системи та підсилювач, 100 дол. США в оголошеннях Google, електронному листі, чаті в реальному часі та підтримці телефону , і 5 Гб пам’яті.

Вебс пропонує дуже конкурентоспроможні плани для розміщення кожного власника малого бізнесу або некомерційного підприємства. Варіанти «все включено» є щедрішими, ніж багато веб-розробників у своєму класі.

Розглянемо наступні фактори щодо ціноутворення:

 • Він пропонує безкоштовний план? Так, власники бізнесу можуть користуватися безкоштовним веб-сайтом для довгострокових або 30-денних випробувань на одному з трьох планів ціноутворення на веб-сайті..
 • Чи є якісь пробні періоди чи вони вимагають приєднання кредитних карток? Ви можете приєднатися безкоштовно, взяти участь у 30-денній безкоштовній пробній версії або підписатися на один із трьох планів, і в цьому випадку для оплати знадобиться номер кредитної картки або рахунок PayPal.
 • Наскільки доступні преміум-пакети порівняно з конкурентами? Веб – це дуже доступний варіант для більшості власників бізнесу, з безліччю безкоштовних для основних потреб.
 • Чи можете ви створити професійні веб-сторінки, використовуючи лише безкоштовну версію? Так, ви можете безкоштовно спроектувати свій веб-сайт і залишатись у вільному плані скільки завгодно.
 • Чи здійснюється оплата щомісяця / щорічно? Щомісячні ціни базуються на дворічних планах.

Підтримка клієнтів

Маючи понад 15 років роботи в галузі створення веб-сайтів, Вебс створив хороші варіанти підтримки клієнтів, і клієнти, здається, цілком задоволені. Оскільки налаштування веб-сайтів досить просте, ця платформа “зроби сам” розроблена для мінімальної підтримки. На веб-сторінці довідки та контактів Webs використовує Zendesk для підтримки клієнтів.

 • FAQ. Шукайте інформацію в FAQ.
 • Чат в прямому ефірі. Задайте питання в прямому чаті.
 • Підтримка форуму спільноти Шукайте відповіді на форумі спільноти підтримки.
 • Центр підтримки Шукайте відповіді на запитання в Центрі підтримки на основі теми.
 • Виберіть Тему. Виберіть конкретну тему, щоб отримати відповіді.
 • Ресурсний центр. Відвідайте Ресурсний центр, щоб розпочати роботу з новим веб-сайтом.
 • Вхід в обліковий запис. Клієнти входять у систему безпосередньо з веб-сайту.

Загалом, Webs пропонує деякі варіанти підтримки клієнтів. Телефонний дзвінок, можливо, не відмовляє, якщо ви не підписалися на план Pro, оскільки на сторінках веб-сайтів не відображається номер. За деяким рівнем допомоги пропонується номер телефону.

Простота використання

Користувачі вважають, що веб-сайти легко розпочати, швидкий у налаштуванні та простий у обслуговуванні. Ви будуєте свій веб-сайт у майбутньому, використовуючи шаблон дизайну та шість варіантів компонування. Вебс пропонує чудовий досвід роботи для початківців та досвідчених користувачів.

Хоча рівні кваліфікації залежать від тих, кому потрібен новий веб-сайт і хочуть створити свій власний, легкість або складність також варіюється для кожної людини. Оскільки Webs пропонує безкоштовний веб-сайт, нічого не втрачаючи, витрачаючи час на роботу над процесом і з’ясовувати, чи хочете ви приїхати абонентом. Користувачі знаходять веб-сайти інтуїтивно зрозумілими, зручними та зручними та зручними у налаштуванні та управлінні.

Простота інтерфейсу. Інтерфейс є візуальним та інтерактивним, підходить для більшості будь-якого користувача, будь-якого типу веб-сайту.

Підходить для початківців / просунутих користувачів. Конструктор веб-сайтів Вебс ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Хоча на ринку є більш просунуті розробники сайтів та веб-дизайнери, Webs пропонує майже все, що потрібно власнику малого бізнесу, за доступною вартістю.

Залишайте контроль над веб-сайтом у всі часи. Продовження роботи веб-сайтів є чудовим, як і більшість розробників сайтів на сучасному ринку, і ви повністю контролюєте свій сайт.

Надана допомога в редакторі. Вебс пропонує кілька варіантів довідки в Інтернеті, включаючи допомогу в редакторі, чат в реальному часі, підтримку телефону та звичайний блог.

Вебс пропонує масштабоване рішення, яке добре адаптується до вашого бізнесу, що змінюється. Вибираючи шаблон та план ціноутворення, це допомагає врахувати стан вашого бізнесу та потенційне майбутнє варіантів вашого веб-сайту.

Висновок

У веб-розробника веб-сайтів є чітке наступне. Вебс надає безкоштовний план або три розумні цінові плани для осіб, власників малого бізнесу та некомерційних організацій. Плани більш ніж щедрі і включають деякі функції, за які багато інших розробників сайтів очікують, що ви заплатите.

З інтерфейсом легко працювати, і існує лише кілька обмежень щодо кодування та прямої підтримки телефону. Загальні плюси обширні, і мінусів у виборі веб-сайтів для створення веб-сайту вашого бізнесу мало.

Вебс є відносно надійним розробником веб-сайтів для багатьох підприємств малого та середнього рівня електронної комерції чи не для електронної комерції. Особливості є обширними, лише кілька проблем. Вебс пропонує безкоштовно або конкурентоспроможне ціноутворення. Для розростаючих компаній, які потребують сучасних дизайнів шаблонів, варіантів мобільності та масштабованості, веб-розробник веб-сайтів має те, що вам потрібно. Найкращий вибір – це протестувати його безкоштовно і дізнатися для себе.

Порівняйте

Webs.com

89

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map