Огляд веб-дизайнерів GoDaddy 2016


GoDaddy Builder веб-сайтів

Відвідайте веб-сайт

9.1


Оцінка AWA

GoDaddy Builder веб-сайтів

З гаслом "Ніяких навичок? Немає часу? Нема проблем?," Веб-сайт Builder та GoDaddySites.com орієнтуються на планувальників весілля, фотографів-фрілансерів, невеликих юридичних фірм та будь-кого іншого, хто хоче створити свій веб-сайт без найму програміста. Прочитайте наш огляд розробників веб-сайтів GoDaddy нижче.

Плюси

 • Професійні теми дизайну
 • Дуже простий у користуванні інтерфейс
 • Доступні ціни та плани
 • Створіть резервну копію часу
 • Цілодобова підтримка телефону, чату та електронної пошти

Мінуси

 • План початкового рівня складається з мобільного сайту
 • Функції електронної комерції будуть коштувати вам додатково
 • Варіант блогів не передбачений
 • Не вдається створити сайт членства

Огляд

 • Веб-сайт: www.godaddy.com/websites/website-builder
 • Штаб-квартира: Скоттсдейл, AZ
 • Рік заснування: 1997 рік
 • Співробітники: 4 000+
 • Розміщені сайти: 40 000 000+
 • Категорії: Веб-сайт Builder, Інтернет-магазин
 • Послуги: Домени, веб-сайти, хостинг, веб-безпека, інтернет-маркетинг
 • Безкоштовний період випробовування: Недоступний
 • Гарантія повернення грошей: 45 днів

З гаслом “Без навичок? Немає часу? Немає проблем ?, ”Builder веб-сайтів та GoDaddySites.com орієнтуються на планувальників весілля, фотографів-фрілансерів, невеликих юридичних фірм та будь-кого іншого, хто хоче створити свій веб-сайт без найму програміста..

GoDaddy також пропонує кошик для електронної комерції також для людей, які хочуть швидко налаштувати цю програму. Співпрацюючи з PayPal і Stripe, вони настільки спростили налаштування вітрини, що один з їх менеджерів каже: “Якщо ви можете створити сторінку Facebook, ви можете зробити інтернет-магазин”.

Тут ми розглянемо деякі деталі інструменту для створення веб-сайтів для веб-сайтів. У них немає дурного чи розумного імені, як Whatsapp чи Snapchat, тому нам просто потрібно називати це загальним іменем “builder website”, хоч і писати як власне іменник з великої літери: “Builder веб-сайтів”.

Щоб дати огляд того, що таке Builder веб-сайтів, на кого він орієнтований, які обмеження у нього можуть бути, і яка репутація компанії, ми можемо почати з того, що Godaddy Builder веб-сайтів рекомендується людям, які не мають навичок програмування та малих. бізнесу.

Вони не продають ринок будь-якого конкретного бізнесу, оскільки мають шаблони для більшості компаній, артистів, весіль та фрілансерів. Однак їх шаблон електронної комерції чітко відокремлений від звичайного веб-шаблону: два не інтегровані.

Тому деякі люди можуть обрати шаблон електронної комерції як свій єдиний сайт. Ринок для цього, очевидно, був би квітникарем або хтось інший, продукт якого говорить сам за себе і бажає створити лише магазин.

Що стосується технічних обмежень, то 50 Гб пам’яті, включаючи їхній план Business Plus, не багато. І як ми пояснюємо нижче більш докладно, пропускна здатність обмежена на різних рівнях, також залежно від того, який план ви вибрали.

Але звичайні клієнти навряд чи перевищують ці порогові значення, якщо вони не будують сайт електронної комерції з великою кількістю графіки продукту. Поєднання обмеженого обсягу пам’яті та пропускної здатності, очевидно, означає, що вони хочуть, щоб клієнти, які бажають створити справді великий веб-сайт, вибрати інший продукт GoDaddy, наприклад, обліковий запис хостингу веб-сайтів замість Builder веб-сайтів, акаунт GoDaddySites.com.

Іншими обмеженнями щодо їх продукту буде неможливість додавання швидких віджетів за межами тих, що у них є. Хоча ви можете додати HTML-код на веб-сайт та JavaScript на веб-сайті електронної комерції, ви не можете додавати сторонні віджети одним клацанням миші або навіть вміщувати деякі найскладніші з них взагалі..

Для цього компанії потрібно буде використовувати WordPress або Joomla або щось інше. Веб Builder націлений на більш прості веб-сайти та людей без великих технічних знань.

Що стосується технологій, масштабованості та планування зростання, компанія має свої центри обробки даних, 9 з яких розташовані по всьому світу, а найбільший розмір – 320 000 квадратних футів у Феніксі. І у них є мережа доставки вмісту, яка важлива для прискорення завантаження веб-сторінок для людей із клієнтами по всій країні та світу.

Що стосується компанії, GoDaddy має добру репутацію, що давно є одним з найкращих реєстраторів домену. Вони отримали не одну, а кілька нагород як “Найкращі місця для роботи” у 2015 році. Клієнтам важливо, щоб співробітники їх постачальника були щасливі. Про компанію це багато говорить про те, що вони встигають зосередитися на своїх людях, а не регулярно гасити пожежі.

Що стосується безпеки, хоча, безумовно, деякі з розміщених ними сайтів були зламані, не було жодного суттєвого порушення внутрішніх систем GoDaddy. Іншими словами, безліч сумнівів, багато їхніх клієнтів WordPress були зламані, але це пов’язано з проблемами безпеки в плагінах WordPress та WordPress. Якщо будь-який з веб-сайтів, створених на веб-сайті, був зламаний, це могло б відбутися через безпечні отвори в цьому продукті. Ми припускаємо, що вони були виправлені, як компанія не сказала.

Якщо ви трохи скептично ставитесь до того, чи хочете ви, щоб вони створили та розмістили ваш сайт, тоді ви можете зареєструватись та отримати заставу за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей. Не було б можливості експортувати та зберігати свою роботу, якби ви це зробили та перевели її в іншу компанію.

Але важко зрозуміти, що компанія відмовиться від них, якщо вони не знайдуть вимоги, яку сайт не відповідає. Наприклад, там неможливо вимагати, щоб клієнти компанії увійшли на свій сайт, крім частини електронної комерції, щоб отримати якийсь преміальний вміст.

Тепер розглянемо детальніше їхню пропозицію.

Ключові особливості

 • 24/7/365 Служба підтримки клієнтів
 • Спеціальний конструктор форм
 • Понад 300 шаблонів
 • Шаблони із попередньо заселеним вмістом
 • Доступ до тексту заповнювача для динамічних полів
 • Підтримка за допомогою телефону, чату та електронної пошти
 • Створюйте кілька версій резервного копіювання в будь-який час
 • Автоматично створює мобільний інтерфейс
 • Обладнаний для електронної комерції
 • Безкоштовний домен та хостинг
 • Безкоштовний бізнес-електронний лист Office 365 на 1-й рік
 • Інтеграція соціальних та бізнес-програм

Вердикт галузевих експертів на веб-сайті GoDaddy

Builder веб-сайтівУ цьому випадку експерти, як правило, домовляються зі споживачами. Хоча GoDaddy пропонує простий і простий конструктор веб-сайтів, він також має багато обмежень. Вам потрібно вкласти гроші в один з найдорожчих планів, щоб мати доступ до інструментів для створення мобільних сайтів. Інструменти електронної комерції також поставляються з додатковою ціною. Навіть при найбільш комплексних планах інструмент для ведення блогів не включений.

Ще одна скарга серед споживачів та експертів полягає в тому, що GoDaddy може бути трохи надто агресивним щодо стратегій продажів. Це може створити враження, що вони більше переймаються отриманням прибутку, ніж піклуванням про своїх клієнтів та забезпеченням якості функцій, на які люди вже підписалися..

Зрештою, критики мають більшу схильність рекомендувати GoDaddy для своїх веб-хостингових послуг, ніж їх програму побудови веб-сайтів. Є просто кращі варіанти, доступні за більш доступними цінами.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2484215,00.asp
 • www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/godaddy
 • 20 квітня 2016 року

Позитивні відгуки споживачів та відгуки

Навіть споживачі, які не були задоволені загальним продуктом, швидко похвалили обслуговування клієнтів GoDaddy. Хоча програма може бути насичена проблемами, споживачі можуть швидко отримати допомогу щодо проблем та інформативні відповіді на будь-які запитання.

Крім того, деякі клієнти були задоволені простотою використання програми. Вони шукали простий конструктор веб-сайтів, і GoDaddy доставляв. Ті, хто шукає прямолінійного розробника веб-сайтів, який не зациклюється на додаткових функціях, які можуть ускладнити речі, напевно знайдуть все необхідне в програмі GoDaddy.

У відгуках споживачів також згадується редактор перетягування. Якщо ви абсолютно новачок у веб-дизайні, це інструмент, який ви повинні шукати серед доступних стандартних функцій.

Негативні відгуки та скарги споживачів на веб-сайті GoDaddy

Здебільшого відгуки споживачів про тенденцію розробника веб-сайтів GoDaddy до негативу. Значна кількість відгуків згадує той факт, що важко налаштувати свій сайт. Програма не пропонує доступ до CSS або HTML, тому ви обмежені змінами, які ви можете внести. Незважаючи на те, що наявні шаблони можуть забезпечити міцний старт, користувачі були розчаровані тим, наскільки мало свободи їм створити справді унікальний веб-сайт.

Здається, що з веб-сайтом також є деякі технічні проблеми. Багато користувачів повідомляють про часті проблеми та сумісність із певними веб-браузерами. Загалом, здається, нинішня версія програми стає недостатньою, коли мова йде про простоту використання, що є головним питанням для більшості споживачів.

 • fitsmallbusiness.com/godaddy-website-builder-review/#

Дизайн & Настроювання

ОсобливістьОгляд
Шаблони веб-сайтів50 або 300 шаблонів залежать від того, який ціновий план ви виберете. Вони кажуть, що попит клієнтів на нові теми настільки високий, що вони найняли одного кодера, щоб нічого не робити, крім створення цих.
БезкоштовноНічого не вільне. Ви навіть не можете розпочати його тестування, не ввівши кредитну карту. Тож, щоб написати цей огляд, нам довелося заплатити. Гадаю, що.
ПреміумІснує не велика різниця між планами “Персональний”, “Бізнес” та “Бізнес Плюс”, тобто немає нічого зайвого, як прискорена підтримка телефону або безкоштовна електронна комерція з найвищим ціновим планом. Тож у них немає того, що ви б назвали службою Преміум.
Інтерфейс для веб-сайтівТак, вони використовують інструмент перетягування веб-сайтів. Ви можете бачити, що або вони написали його самі, або купили його у іншої компанії, як коли ви переходите на сторінку входу, на ній видно логотип без фірми, розміщений на зовсім іншому веб-сайті: https://login.websitetonight.com/ Таким чином, їх Builder виглядає як хмарний сервіс, який використовує GoDaddy.
Настроювання стилю сторінкиВи не можете редагувати таблиці стилів на рівні сторінки. Все, що ви можете зробити, це відрегулювати ширину та висоту сторінки (означає рамку сторінки), змінити кольори фону та вибрати інший шаблон.
Навігація по сайтуЄ віджет для створення меню. Там ви можете додавати посилання на зовнішній сайт, переставляти меню та створювати підменю. Оскільки веб-сайт електронної комерції відрізняється від звичайного веб-сайту, одним із таких варіантів меню буде ваш інтернет-магазин. Домен для обох може бути однаковим, але теми будуть різними. Звичайно, ви можете налаштувати кольори та графіку, щоб спробувати зробити їх схожими на те, що вони – однакова компанія, тобто ваша компанія.
Управління контентомВони не мають функції, яка дозволить одночасно працювати декільком людям або контролювати версії. Але це не такий продукт, який використовується для створення більш складного сайту.
Фотографії та галереїЄ слайд-шоу та галерея картин.
Мобільна побудова сайтуКоли ви публікуєте тему робочого столу, вона автоматично створює мобільну версію. Коли ми шукали вказівки, як змінити, що це перенесло нас до загального входу в Веб-сайт, де ми не змогли увійти, оскільки він запитав у нас доменне ім’я, яке в цей момент було б (ім’я сайту) .godaddysites.com , який, коли ми входили, не працював. Отже, це вказує на неправильне місце. Тож незрозуміло, як відредагувати тему для мобільних пристроїв, навіть незважаючи на те, що їхній сайт підтримки каже, що ви можете. Немає інструкцій, як це зробити.
Інтеграція соціального обмінуПіктограму спільного доступу можна додати на будь-яку сторінку. Що стосується посилання на ваші соціальні акаунти, вони дозволяють використовувати те, що вони називають своїм менеджером соціальних медіа. Одне, що ви можете сказати про GoDaddy, – це те, що ця функція, як їх функція безпеки, – це просто фантазійне ім’я, додане до чогось, що мають і всі інші.
Дизайнерські послугиТак. Ви можете найняти їх, щоб надати вам допомогу.

Особливості & Інструменти

Ось перелік функцій, які потребуватимуть більшість людей, і чи є у GoDaddy такі чи ні.

ОсобливістьОгляд
НалаштуванняПроцес їх налаштування досить простий. Ми провели тестовий пробіг, щоб дослідити, які функції він має.
Веб дизайнВони, очевидно, придбали інструмент веб-дизайну у іншої компанії, оскільки програмне забезпечення розміщується на цьому сайті websitetonight.com який мається на увазі як сайт GoDaddy. Якщо натиснути там, ви перейдете до GoDaddy.
Спеціальне доменне ім’яТак. Зрештою, це GoDaddy, реєстратор домену.

Опублікувавши сайт, ви також можете вибрати домен GoDaddySites.com, який є безкоштовним, якщо ви не хочете купувати власний.

Віджети та програмиУ них є ці віджети та програми: створюйте нову сторінку, текстове поле, додайте зображення, слайд-шоу, галерею фотографій, навігацію (означає меню оновлення), діліться (як у публікації Tweet тощо), Facebook, Twitter, Карти Google, відображайте RSS-канал (повідомлення в блозі) з іншого сайту, контактна форма, YouTube, HTML. Їх додатками є маркетинг електронною поштою, миттєві меню та прайс-лист (які є фантастичними способами їх відображення) та інтернет-магазин електронної комерції.
МонетизаціяУ них є інтернет-магазин, але без Adsense. Звичайно, ви можете додати це за допомогою простого HTML.
Статистика відвідувачівТак. Дуже базовий.
Фото, відео та аудіоЄ редактор зображень. Як і багато функцій, вам потрібно оновити до облікового запису бізнес, щоб використовувати його.

У них є фотогалерея та слайд-шоу. Ви можете завантажувати зображення, використовувати фондові зображення або імпортувати їх з Facebook або Instagram

Також є MP3-плеєр.

Ведення блогівНі. Ви можете додавати лише канал щоденника, а не робити публікації в блозі.
Гугл-мапиТак.
HTML-редакторВи можете додати HTML. Важко знайти віджет, щоб це зробити, оскільки кнопка для прокрутки вниз працює, лише якщо натиснути її двічі, що не очевидно, а піктограма знаходиться внизу списку. Тож знадобилося трохи часу, щоб розібратися, як дістатися, оскільки ми збільшили масштаб свого редактора, а піктограма була прихована. Виявивши, що на Firefox працювали краще, ніж у Chrome.
Інтеграція соціальних медіаТак. У Twitter він показує ваші останні твіти. Не забудьте вимкнути блокування віджетів Ghostery FB і Twitter, щоб воно працювало під час створення вашого веб-сайту.

Ви також можете створити бізнес-сторінку Facebook зі сторінки GoDaddy. Тож воно експортує одне до іншого.

Форми та опитуванняЛише контактна форма.
Місце для зберігання1, 10 або 50 Гб, залежно від цінового плану.
Інструмент для розсилкиНі. Лише електронний маркетинг. Таким чином, ви можете, ймовірно, надіслати електронний лист.
ФорумНі.
Електронна комерція / Інтернет-магазинТак. Він додається як URL-адреса вашого основного домену та веб-сайту. Але оскільки є окрема тема, це виглядало б як інший сайт. GoDaddy вказує, що ви можете використовувати свій сайт електронної комерції як основний веб-сайт. Це спрацювало б для деяких підприємств.

Кошик дозволяє приймати кредитні картки та PayPal. GoDaddy не говорить точно, якими хмарними послугами торгових карток вони користуються, за винятком того, що вони вважають, що це може бути PayPal.

Платіжний шлюз – Stripe. TechRepublic характеризує це як “Shopify конкурента”, що це насправді не так, як Shopify має набагато більше можливостей і тривалий лідер на ринку..

У кошику є всі необхідні товари: додайте товар, налаштуйте податки, купони, акції та категорії товарів. Одне, що деякі конкуренти не можуть зробити, це те, що їх кошик працює в різних країнах та валютах.

Інтеграція шлюзівStripe – ваш рахунок продавця.
SEO дружнімТак. Це дозволяє ввести основний опис та ключові слова, які вам знадобляться.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Ні. Немає можливості вимагати входу на сайт.
Google® AnalyticsДозволяє ввести код Analytics.
Безпека веб-сайтівКонкретних деталей не наводилось. Вони називають свій продукт «Блокування сайту», але він не буде відрізнятися від інших сайтів, оскільки всі вони використовуватимуть один і той же набір основних апаратних засобів та програмного забезпечення для безпеки..

Можна сказати одне, що, враховуючи, що вони є одним з найбільших реєстраторів домену в світі, вони несуть величезну відповідальність за захист реєстрації домену та реквізити платежів для багатьох клієнтів. Так що висока безпека, очевидно, піде на користь користувачам GoDaddySites.com.

Кілька мовТак. Ми створили наш рахунок з Чилі, Південної Америки, а інтерфейс з’явився іспанською мовою, плюс він дозволяє нам платити за передплату в чилійських песо. Це було б важливо для людей в зарубіжних країнах, які не мають міжнародних кредитних карток.
Мобільна оптимізаціяЦе означає, чи веб-сайт перемикає шаблон, коли користувач використовує мобільний пристрій. Так.
Технологія CDNТак. Вони називають це веб-прискорювачем GoDaddy. Вони не кажуть, чи користуються вони Akamai або яка компанія насправді підтримує цю фізичну присутність у всьому світі чи чи роблять вони це самі. У будь-якому випадку, якщо вони мають це, це добре для веб-сайтів із глобальними користувачами.

Плани & Ціноутворення

 • Особисті. $ на місяць. 50 тем. 1 Гб пам’яті. Електронна пошта Office 365 на один рік. В даний час працює спеціальний: перший рік реєстрації домену безкоштовний.
 • Бізнес. 7 доларів на місяць. 300 тем. 10 Гб. Мобільний сайт. Електронна пошта Office 365 на один рік.
 • Бізнес Плюс. $ 10 на місяць. 50 Гб. Мобільний сайт. Електронна пошта Office 365 на один рік. SEO. Менеджер соціальних медіа.
 • Онлайн-магазин. 30 доларів на місяць.

Знижки надаються на 1, 2 або 3 роки, що сплачуються напередодні. SSL сертифікат додатково. Знайдіть (перераховано) послуга за 12 доларів на місяць додатково. Це багато грошей на послугу, вартість якої не може бути явно виміряна, оскільки GoDaddy не може обдурити алгоритм пошуку Google і краще, ніж інші люди, які також намагаються зробити SEO, що багато хто сказав, що це не працює.

Їх ціни включають те, що вони називають пропускна здатність.Технічно кажучи, пропускна здатність – це кількість даних, що надсилаються протягом певного періоду. Оскільки виставлення рахунків відбувається щомісяця, пропускна здатність обмежується деякою сумою на місяць. Це 150 ГБ, 500 ГБ та, 1000 Гб (1 Терабайт) для персональних, бізнес та бізнес-планів відповідно.

Щоб зрозуміти це, врахуйте, що якщо у вас є зображення на 1 МБ (приблизно 1 мільйон байт) на сторінці, а 1000 людей переглядають цю сторінку, тоді ви використовували 1 мільярд типів або 1 Гб. (Якщо зображення настільки велике, ви неправильно їх редагуєте для відображення в Інтернеті, оскільки зображення не повинно бути таким щільним.)

Тим не менше, 1000 переглядів сторінок – це дуже багато для, скажімо, веб-сайту юридичної фірми, тому малоймовірно, що GoDaddy збирається скоротити вас, оскільки ви, швидше за все, не використовуєте 1 ТБ на місяць. Але якщо це зробити, вам доведеться заплатити GoDaddy за додаткову пропускну здатність після того, як вони відключать вашу сторінку.

Якщо ви збираєтеся керувати великим інтернет-магазином, вам слід було б шукати великі платформи електронної комерції: Shopify або BigCommerce. Але малоймовірно, що ви досягнете межі, якщо у вас не буде багато зображень.

Підтримка клієнтів

Ось варіанти їх підтримки:

ТелефонТак. 24 х 7, якими вона справді є
Підтримка електронної поштиТак.
ЧатТак. Ми це перевірили. Вони чуйні.
База знаньУ КБ є пункти підтримки, згруповані за темою, та можливість пошуку. (Дивіться коментар нижче.) Як і на більшості веб-сайтів, ви також можете використовувати пошук у Google. Наприклад, ви можете написати:

сайт: godaddy.com “щось шукати”.

Одне питання – вам потрібно переконатися, що ви натискаєте на піктограму довідника веб-сайту, коли ви натискаєте на допомогу, а не на загальну допомогу GoDaddy. Цей другий шукає всі продукти GoDaddy. Оскільки GoDaddy також надає хостинг для WordPress, наприклад, пошук електронної комерції надав інструкції, як додати плагін до WordPress, щоб це зробити. Це ретельно заплутає користувача початкового рівня. Це також дозволило нам розшукати, як вставити двигун електронної комерції на наш сайт.

ВідеоурокиУ налаштуваннях є лише огляд процесу. А ще є оглядове відео для налаштування інтернет-магазину. Краще скористатися Google для пошуку інструкцій, оскільки на YouTube є 1-годинне відео для налаштування інтернет-магазину та 1-годинне відео для створення сайту з веб-сайтом Builder.
Форум підтримкиНі.
Додаткові параметриУ них є можливість резервного копіювання та відновлення.

Інтернет-магазин дозволяє JavaScript.

FAQ.Так, також база знань групується за темами. Запитання про Інтернет-магазин також є.

Простота використання

Після першого входу, дещо заплутано, куди піти вдруге, коли інтерфейс переходить на звичайний тип управління інтерфейсом домену, яким користуються лише клієнти GoDaddy. Щоб спробувати знайти, куди поїхати під час нашого другого візиту, ми натиснули «Початок роботи», і це додало новий сайт у наш кошик, ніби ми хочемо заплатити за це ще раз.

Необхідними кроками для налаштування сторінки були:

 1. Виберіть ціновий план і введіть дані кредитної картки. Тут немає нічого вільного.
 2. Виберіть тему. Тут ми помітили, що повідомлення про авторські права на цій сторінці датоване 2013 роком, тому ми змінили це на поточний рік.
 3. Подивіться огляд відео, який з’явився тут. Вони мають великі інструкції на YouTube.
 4. Створіть кілька сторінок і додайте елементи до кожної сторінки.
 5. Натисніть Попередній перегляд щоб переглянути сторінку, а потім Опублікувати коли ви готові до поїздки. Опублікувавши, ви можете придбати домен або розмістити його на сайті godaddysites.com.

Редактор економить вашу роботу, так що якщо ви залишите редактор і повернетесь пізніше, ви нічого не втратите. Це добре, якщо, що часто трапляється, ви закриєте вікно браузера, коли забудете, що працюєте на своїй сторінці.

Їх редактор веб-сторінок, хоча він надає більшість потрібних вам віджетів, може мати кращий інтерфейс. Як це працює, ви перетягуєте віджет на екран, а потім натискаєте Налаштування, щоб налаштувати його. Було б більш природним та інтуїтивним, якби він працював більше, як керований віджет.

Висновок

Враховуючи багаторічний досвід компанії, GoDaddy Builder Website Builder прекрасно працюватиме для більшості людей. Вони, мабуть, розмістили свій продукт на іншому домені, оскільки іноді заплутується, чи використовуєте ви область веб-побудовників, тобто GoDaddySites.com або сторінку реєстрації домену GoDaddy..

Їх інтернет-магазин теж має деякі проблеми, і головне з них полягає в тому, що він призначений бути самостійним продуктом. Це не дозволяє вам додати Придбайте зараз кнопки на звичайному веб-сайті, але функціонує як окрема сутність. Хтось, основним напрямком якого є електронна комерція, повинен, ймовірно, користуватися Shopify або будь-яким з інших основних гравців на цьому ринку, оскільки вони можуть знайти кращі умови з різними банками та картковими процесорами (тобто платіжними шлюзами.)

Порівняйте

GoDaddy Builder веб-сайтів

91

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map