Огляд творців чату в 2016 році


IM Creator

Відвідайте веб-сайт

8.8


Оцінка AWA

IM Creator

IM Creator – це конструктор веб-сайтів для тих, хто хоче створити веб-сайт для свого бізнесу, події чи власного “Я”, але не має навичок програмування HTML. Продукт спрощує шлях від створення сайту до придбання домену. Вони також співпрацюють з компанією з електронної комерції, щоб легко продавати товари компанії на своєму сайті. Прочитайте наш огляд IM Creator нижче.

Огляд

 • Веб-сайт: www.imcreator.com
 • Штаб-квартира: Нью-Йорк
 • Рік заснування: 2011 рік
 • Категорії: Веб-сайт Builder
 • Послуги: Хмарне програмне забезпечення для веб-дизайну, веб-хостинг
 • Безкоштовний період випробовування: 14 днів

Що робить Creator IM, це дозволяє вам створити веб-сайт, а також вони надають платформу для його розміщення. Він призначений для людей, які не мають навичок програмування. Їх цільовим ринком є ​​загальний користувач. Вони не зосереджені на якомусь конкретному ринку, наприклад, на фотографах. Є шаблони для загального бізнесу, ресторанів і навіть весіль.

Існує кілька технічних обмежень, але не багато. Наприклад, не передбачено JavaScript або таблиці стилів. У них є лише основний редактор HTML, код якого застосовується лише для одного розділу сторінки, тобто ви не можете змінити певний розділ сторінки, як заголовок. Також ви не можете зробити щось складне, як, наприклад, використовувати Jquery для зміни DOM. Але якби користувач знав, як це зробити, він все одно не використовує IM Creator, так що це не має значення для звичайного користувача.

Немає підстав турбуватися про масштабованість чи можливість зростати, оскільки користувач може додавати стільки сторінок, скільки захоче, вони пропонують необмежений обсяг пам’яті, і вони запускають свою систему на надійній платформі віртуальної машини Amazon AWS.

Їх велика кількість користувачів (вони заявляють, що їх 8 млн.) Говорить про їхню репутацію, але вони не можуть похвалитися ні дизайнерськими нагородами, ні сертифікатами. Вони згадують CNN, The NY Times та The Next Web на своєму веб-сайті, як ніби про них там написано, але не надають посилань на жодні статті, що призводить до того, щоб замислитися про це.

Ключові особливості

 • Необмежена пропускна здатність та хостинг
 • Чуйний
 • SEO дружнім
 • Масштабованість
 • Інтеграція електронної комерції
 • Мобільний додаток
 • Повний контроль над маржами та прокладками
 • Підключіть власний домен
 • Безкоштовна реклама
 • Безкоштовні іконки
 • Інтеграція соціальних та бізнес-програм
 • Інтеграція Google Analytics

Вирок експертів галузі щодо IM Creator

Швидкий погляд на огляди експертів показує середню оцінку 2-3 з 5 зірок. Незважаючи на те, що це не схоже на надзвичайне схвалення, реальна критика програми IM Creator звучить набагато позитивніше, ніж це означає зірковий рейтинг. Багато критиків вагалися, щоб дати більш високі оцінки, оскільки IM Creator ідеально підходить для конкретної аудиторії. Власники малого бізнесу, які розраховують залишитися малим, а ті, хто хоче створити персональний веб-сайт, виявлять, що IM Creator – це чудовий інструмент. Він має безліч функцій, не включаючи стільки, що вони стають непосильними для початківців. Експерти також щедро оцінюють користувальницький інтерфейс та інструменти редагування. Основний недолік і основна причина того, що IM Creator не отримує кращих балів, полягає в тому, що програма просто не найкращий варіант для більшого бізнесу або тих, хто хоче активно просувати свій сайт через SEO.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • https://www.itpages.com/im-creator-review/
 • https://www.comparakeet.com/best-website-builders/im-creator-review/
 • 20 квітня 2016 року

Позитивні відгуки та відгуки споживачів щодо IM Creator

IM Creator має деякі основні плюси для цього. Шаблони є і сучасними, і красивими, а інтерфейс для створення веб-сайту дуже простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий. Будь-хто може швидко створити веб-сайт без будь-якого досвіду кодування. Користувачі особливо насолоджуються легкістю редактора перетягування.

Клієнти також були задоволені ціновими пакетами та повідомили про відмінне обслуговування клієнтів. Початківці можуть переглядати навчальні посібники, насолоджуватися доступом до широкої бази знань та при необхідності безпосередньо звертатися в службу підтримки. Ці переваги роблять IM Creator відмінним вибором для блогерів та малого бізнесу.

Серед користувачів, які добре знали будь-які проблеми зі масштабуванням, пов’язані з IM Creator, відгуки були надзвичайно позитивними. Що стосується надання зручного для веб-розробників веб-сайту, IM Creator відповідає вимогам.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Негативні відгуки споживачів та скарги на IM Creator

IM Creator – це не ваш функціональний варіант, який постачається зі всіма доступними дзвінками. Для деяких споживачів це був величезний недолік. Він не розроблений для великого бізнесу, який прагне покращити рейтинг пошукових систем. Налаштування SEO дуже обмежені, що робить майже неможливим забезпечення того, що ваш веб-сайт буде правильно індексований пошуковими системами.

Ще одним важливим недоліком програми є те, що вона не пропонує редактор мобільних сайтів. Хоча відвідувачі зможуть переглядати ваш сайт на будь-якому пристрої, буде важко вдосконалити спосіб його відображення.

Незважаючи на те, що IM Creator може спростити створення веб-сайту, він стає недостатньою для маркетингу та збільшення трафіку.

 • http://www.cmscritic.com/im-creator-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Дизайн & Настроювання

Спочатку ми розглянемо деякі варіанти дизайну.

ОсобливістьОгляд
Шаблони веб-сайтівУ них є шаблони, побудовані власноруч, але не сторонні, такі як продукт із відкритим кодом, який значно розширить їх кількість. Але шаблонів багато, і вони вишукано викладені. До них належать мода, фрілансер, ресторан, весілля, талант, архітектура, консультант та інші, включаючи мобільні шаблони.
БезкоштовноУ них є безкоштовний варіант, але це має бути розміщено на їхньому домені, а не у вашому власному.
ПреміумЇхнє визначення премії означає, що вони знімають з вашого сайту мітки XPRS, які там застрягли, навіть якщо ви використовуєте ваш домен. Іншими словами, ваш сайт стає справжньою фірмовою маркою. (Ось ще один випадок плутанини XPRS-ImCreator. Вони повинні бути перехідними щодо того, що вони є, оскільки вони кажуть, що XPRS “новий”.)
Інтерфейс для веб-сайтівКористувацький інтерфейс – важлива особливість їх системи. Як ми говорили, їх є дві, що призводить до плутанини.
Настроювання стилю сторінкиЇх посібник пояснює, як налаштувати шаблон сторінки.
Навігація по сайтуІнша плутанина полягає в тому, що вони переключили теми, коли ми переглядали їхній сайт. Тож ми опинилися в зовсім іншій структурі меню.
Управління контентомНемає інструментів, щоб дозволити команді працювати разом на одному сайті. Наприклад, версій немає.
Фотографії та галереїМожна обрізати фотографії, але не редагувати їх. Додавання фотографії легко. Просто натисніть на віджет галереї, щоб завантажити фотографії.
Мобільна побудова сайтуВони надають шаблон для мобільних пристроїв за замовчуванням, а потім дозволяють змінювати його.
Інтеграція соціального обмінуВони легко доступні.
Дизайнерські послугиНі. Вони не надають послуги для створення вашого сайту.

Особливості & Інструменти

Ось список функцій, які знадобляться більшості людей. Ми говоримо, чи є у ImCreator такі чи ні.

ОсобливістьОгляд
НалаштуванняImCreator проводить вас шляхом створення першої сторінки для публікації на вашому домені.
Веб дизайнВи можете вибрати макети сторінок, теми, налаштувати кольори та багато іншого.
Спеціальне доменне ім’яТак.
Глибина навігаціїВи можете додавати сторінки без обмежень.
Віджети та програмиЄ безліч віджетів і додатків, включаючи канал Twitter, Vimeo, Google Maps, SoundCloud, контактну форму JotForm, звичайну контактну форму та кнопку Facebook Like.
Монетизація(Див. Коментарі до електронної комерції нижче. Крім того, відсутній віджет Google Ads або можливість використовувати інші рекламодавці.)
Статистика відвідувачівЗвіти про сторінку відвідувань відсутні, але ви можете додати код аналітики, а потім використовувати Analytics для цього. Звичайно, початківцю потрібна людина, яка має деякі базові знання HTML, щоб допомогти у цьому.
Фото, відео та аудіоВи можете додавати відео Vimeo або YouTube, але не Daily Motion або BrightCove. Але перших двох вистачає переважній більшості людей. Немає можливості додавати аудіо, як у файлах MP4, але ви можете додати SoundCloud, щоб це працювало для більшості людей, оскільки це дозволяє відтворення.
Ведення блогівТак, ви можете додати смугу для блогів. Смуга – це те, що вони називають у кожному з розділів своєї сторінки.
Гугл-мапиВи можете вбудовувати карти Google і надати їм адресу як вихідну точку. Немає можливості динамічно передавати їй адресу.
HTML-редакторРедактора типу допоміжного коду немає, але ви можете ввести HTML-код безпосередньо. Тож людина, що пише HTML, може помилитися і доведеться витратити деякий час, з’ясовуючи, чому їх сторінка не працює.
Інтеграція соціальних медіаТак. Піктограми соціальних медіа помітно відображаються на кожній сторінці.
Форми та опитуванняІснує контактна форма, але не можливість створювати власні поля або створювати форму для введення цих. Також немає функції опитування.
Місце для зберіганняНеобмежений.
Інструмент для розсилкиНемає можливості створити інформаційний бюлетень, а потім надіслати його електронною поштою. Користувачеві доведеться завантажити контакти, а потім завантажити ці електронні листи в іншу службу для цього.
ФорумНі.
Електронна комерція / Інтернет-магазинЦей складний процес спрощений IM Creator. Просто натисніть опцію, щоб додати можливість продавати все, що відображається на екрані. Система підключена до платформи електронної комерції Sprocket. Вони стягують комісію в розмірі 2% і використовують смугу як шлюз платежів. Потім вони надсилають оплату власника сайту через Paypal.
Інтеграція шлюзівКористувачі, які використовують функцію електронної комерції, автоматично отримують обліковий запис продавця у Stripe. Це означає, що немає необхідності встановлювати шлюз платежів вручну. Звичайно, є використання мінус-версії Sprocket, Stripe і PayPal, оскільки всі вони стягують круту комісію. Хтось, хто хоче продати більший обсяг, повинен знайти продавців, з ким вони можуть вести переговори або з яких платити менше.
SEO дружнімIM Creator дозволяє вводити назву, ключові слова та опис та попередній перегляд соціальних зображень. Крім того, ви можете додати свій ідентифікатор Google Analytics. Все це створило б метатеги, щоб надати сайту можливість контролювати резюме, що відображається в Google, та полегшити SEO. Однак немає можливості присвоювати заголовки зображенням, щоб скористатися цим типом SEO-відкриття. Ви також можете додавати посилання на приховані сторінки.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Ні. Як і форма для коментарів, Tripadvisor, Yelp та інші параметри, вони просто надають посилання на інструкції до тих інших сайтів, де ви можете додати HTML вручну, щоб це зробити. Тому вам доведеться запрограмувати захист паролем, наприклад, як ви може використовуватись, коли ви створюєте веб-сайт, щоб уникнути людей.
Google® AnalyticsТак, ви можете вбудувати код аналітики.
Безпека веб-сайтівВи захищені засобами безпеки на Amazon AWS. Оскільки у вас немає доступу до командної оболонки, як-от ssh, не дуже багато шансів хтось таким чином зламати ваш сайт. Що стосується інжекцій SQL чи іншого злому, то будь-який сайт може зазнати цього, якби у будь-якого з віджетів були слабкі місця, які, як показує досвід, були б такими, але вони виправляли б їх так швидко, як тільки їх знайдуть. І тоді ніхто не може захистити від нападу на відмову в обслуговуванні (DOS).
Кілька мовНі. Але вони надають деякі довідкові інструкції, використовуючи приховані посилання. Коли ми ввійшли на сайт із іспаномовної країни, на якій на нашому комп’ютері встановлена ​​іспанська мова, вона з’явилася англійською мовою, тому для дизайнерського інтерфейсу також немає підтримки іноземної мови. Імовірно, як реєстратор домену вони не зможуть зареєструвати домени в країнах, наприклад site.com.uk, показавши, що вони орієнтовані лише на англомовний ринок США..
Мобільна оптимізаціяПриємною особливістю є те, що він пропонує мобільний шаблон на основі обраного вами робочого столу.
Технологія CDNНі.

Плани & Ціноутворення

 • Безкоштовно, якщо розміщено на їх домені.
 • 250 доларів на рік за ваш домен та видалені логотипи XPRS.
 • $ 6, $ 7, 8 або 10 $ в місяць в еквіваленті, залежно від того, якщо ви хочете платити щомісяця, два рази на рік або протягом 1, 2 або 3 років і мати їх логотип XPRS.

Тож ціноутворення їх теж заплутане.

Їх платні плани пропонують необмежену кількість пам’яті та десять електронних адрес.

Є безкоштовний варіант, якщо ви хочете розмістити свій сайт у своєму домені, а не на своєму. Це обмежено 50MB пам’яті. Ви можете використовувати це під час роботи над створенням свого сайту або його оцінкою. Під час переходу до вашого домену вони запитають інформацію про вашу кредитну карту.

При роботі над безкоштовною версією обмежень щодо функцій немає, за винятком випадків, якщо ви не можете додати електронну комерцію до цього.

Підтримка клієнтів

Ось варіанти їх підтримки:

ОсобливістьОгляд
ТелефонНі
Підтримка електронної поштиТак, із середнім часом реакції 12 годин. Ми перевірили це, і вони повернулися до нас за цей час.
ЧатНі
База знаньТак, пошук.
ВідеоурокиТак. Вони є на своєму каналі YouTube.
Форум підтримкиТак
Додаткові параметриВони містять посібник у форматі PDF, який ви можете надрукувати. Це досить старомодно, але дає простий спосіб пошуку інструкцій. Плюс до всього цікаво, як вони можуть постійно оновлювати посібник, додаючи нові функції, оскільки редагування такої тривалої книги потребує часу. Але це може бути поганим знаком, тобто вони часто не додають нових можливостей.
FAQ.Це стосується розділів про електронну комерцію, виставлення рахунків, розширене редагування, виставлення рахунків, початок роботи та перемикання шаблонів..

Компанія не скаже, чи обслуговують їх службу підтримки 24 × 7. Але вони сказали: “Ми намагаємось своєчасно відповісти на кожен електронний лист, як правило, протягом 12 годин або 24 годин у вихідні дні”. Під цим вони мають на увазі “у тому числі вихідні”, як написано на їхньому сайті.

Перший раз, коли ми відкрили службу підтримки, щоб перевірити їх відповідь, агент, з яким ми зв’язалися, написав відповідь професіонала, не давши нам консерви. Крім того, вони провели опитування задоволеності клієнтів. Це добре. І їхні блоги написані однією і тією ж людиною, яка повинна бути експертом, оскільки він написав і все це. Так що це теж добре. А оскільки їх платформа використовує Amazon, вона повинна забезпечити надійну послугу.

Простота використання

ImCreator – це дуже простий спосіб створення веб-сайту. Він орієнтований на початківця, а не на досвідченого користувача. Інтернету довідкового контексту немає, однак для заповнення елементів на екрані елементи не потрібні досить просто, а є й інші інструменти допомоги самообслуговування.

Одне, що нам подобається в IM Creator, це те, що ви починаєте створювати сайт прямо на їхньому сайті, навіть не реєструючись. Тож ви можете оцінити це, не потрапляючи в якийсь набридливий список розсилки. Ви вибираєте шаблон, а потім додаєте піктограми соціальних медіа, графіку, відео YouTube чи навіть простий HTML, а потім платите лише тоді, коли хочете опублікувати сайт.

Однак їхній сайт створює плутанину, оскільки, здається, вони використовують два різних інструменти з трьома різними іменами: ImCreator, XPRS та polydom, як ми вже говорили. Polydom – це ще одна назва для XPRS, хоч і написана для презентації – це щось більше, ніж просто редактор.

Ось ці чотири основні кроки для початку роботи з першою сторінкою.

 1. Ви вибираєте шаблон, потім натискаєте на піктограму зображення, щоб замінити її власною та натисніть текст заголовка, щоб змінити це.
 2. Далі ви додаєте смужки, які називають їхні розділи сторінки дзвінка. За замовчуванням значки соціальних медіа є, тому ви натискаєте на них, щоб пов’язати свої облікові записи.
 3. Після цього ви можете вибрати роботу над своєю мобільною темою або просто скористатися типовою, прив’язаною до сторінки робочого столу.
 4. Зрештою ви вибираєте придбати домен або використовувати вже наявний. Мабуть, щоб використовувати існуючий, початківцю потрібна допомога з пошуку когось, щоб переключити записи DNS зі своїм реєстратором.

Висновок

Зважаючи на їх велику кількість користувачів і те, що вони використовують Amazon як хостингову платформу, не так вже й багато шансів, що ви помилитесь, вибравши цей продукт. Їм потрібно надати роз’яснення між іменами ImCreator.com та XPRS, які вони, напевно, знають, оскільки вони позначають XPRS як “новий”. І їм потрібно зрозуміти, чим полідом відрізняється від XPRS, якщо він взагалі є. Як представлено, полідом виглядає як якась програма програмування для створення веб-сайтів, чого, звичайно, немає.

Побудовник веб-сайтів IM Creator – це не інструменти з відкритим кодом Joomla або WordPress, тому немає надійної спільноти сторонніх розробників віджетів. Це означає, що ви обмежені набором інструментів та написанням власних фрагментів HTML-коду. Але, мабуть, ви шукаєте повну CMS (систему управління вмістом), якщо ви не дивитесь на відносну складність Joomla або WordPress.

Їх явна відсутність мережі CDN може бути проблемою для глобального бізнесу, оскільки користувачі по всьому світу побачать деяку затримку, не маючи біля них кешований вміст. Але сайт theireCommerce в жодному разі не буде працювати в зарубіжних країнах (тобто інша валюта), тому це, безумовно, продукт, орієнтований на американський ринок

Порівняйте

IM Creator

88

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me