Огляд Themify Builder 2016


Themify Builder

Відвідайте веб-сайт

9.2


Оцінка AWA

Themify Builder

Themify – платформа зі штаб-квартирою в Канаді "красиво оформлений і сучасний" Тематичні веб-сайти WordPress. Themify використовує інтерфейс перетягування, який називається "будівельник." Заснований у 2011 році та оновлений у грудні 2015 року, Themify підтримує понад 40 000 користувачів. Нещодавнє оновлення пропонує більш швидкий та потужний інтерфейс із більш досконалим набором функцій та чуйними темами для мобільності. Прочитайте наш огляд розробників сайтів Themify нижче.

Плюси

 • Функції, необхідні для розширених веб-сайтів
 • Універсальні річні плани ціноутворення
 • Сучасні теми сьогоднішнього Інтернету
 • Доступно кодування HTML / CSS
 • 40+ тем для вибору
 • Підтримується багатомовний плагін
 • Інтегрується з більшістю інших платформ
 • Блог перевершує

Мінуси

 • Непростий інтерфейс для початківця
 • Непрямі плагіни та додатки порівняно з вбудованими
 • Потрібен окремий хостинг
 • Дорогий для основних потреб веб-сайту

Огляд

Платформа Themify займає високу позицію серед конкурентів за своїм універсальним інтерфейсом та деякими бажаними можливостями та функціональністю у веб-розробнику, який робить сам. На основі фонду WordPress він підтримує понад 40 тем і пропонує плагін для сторонніх тем. Користувачі можуть обрати теми WordPress для багатомовного плагіна, шрифтів Google, WooCommerce та багатьох інших. Зауважте, ці функції не побудовані i

Хто рекомендує для Themify?

Конструктор веб-сайтів Themify рекомендується для трохи досвідченіших розробників веб-сайтів, яким потрібен веб-сайт із використанням сучасної теми. Доменне ім’я та розміщення веб-сайтів повинні бути встановлені через сторонні сторони. Ця власна платформа WordPress – хороший вибір для електронної комерції, якщо у вас є досвід додавати плагіни та працювати з кодом.

Тематична область фокусу / спеціальностей

Themify орієнтований на різні функції та деякі розширені функціональні можливості. Деякі зі спеціальностей Themify включають потужний інтерфейс перетягування, сучасні мобільні теми, різноманітні макети на вибір, повний контроль коду HTML / CSS та деякі чудові моделі підтримки та ціноутворення. Блог – одна з найкращих особливостей Themify, оскільки платформа WordPress спочатку була інструментом для ведення блогів.

Теміфічні технічні характеристики / обмеження

Технічні характеристики для Themify включають можливість використовувати зручні теми для мобільних пристроїв, плагіни WordPress, статистику сайту, параметри кодування, додану допомогу та підтримку, оптимізацію та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс перетягування.

Themify підходить для просунутих розробників електронної комерції, які можуть керувати плагінами та доповненнями, необхідними для інтернет-магазину. Це більш складний розробник веб-сайтів, який вимагає від користувачів кмітливих комп’ютерів для створення та обслуговування сайту. Доменне ім’я та хостинг потрібно придбати в іншому місці.

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

Themify пропонує безкоштовний план з обмеженими можливостями та підтримкою. Також є два основні плани ціноутворення, що становлять від 49 до 69 доларів, або членство в клубі з трьома планами ціноутворення, що коливаються між 79 і 139 доларами. Членство в клубі змінюється, пропонуючи повну бібліотеку шаблонів і тем, файли Photoshop, параметри розробника, плагіни та підтримку серйозних розробників веб-сайтів, власників бізнесу та блогерів. Themify пропонує варіанти масштабування та зростання.

Що таке політика гарантії MoneyBack?

Themify пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Що таке репутація Themify?

Themify має чудову репутацію у досвідчених користувачів комп’ютерів, які потребують розширеного функціоналу. Щорічний варіант членства в Themify трохи дорожчий, але підтримка та функціональність вищі, ніж у багатьох будівельників, які роблять самі.

Якщо вам потрібно зробити більше, Themify пропонує гнучкість та функціональність для високопрофесійних веб-сайтів. Це не так просто, як деякі більш великі розробники веб-сайтів, і може стати проблемою для початківців користувачів. Themify має чудову репутацію (4 зірки) для тих, хто має вищий рівень досвіду.

Чому вибирають Themify?

Themify пропонує більш просунуту платформу з високою функціональністю та сучасними темами для підтримки професійних, всеосяжних веб-сайтів. З можливістю отримання безкоштовного плану або комплексного плану з більш високою ціною він розроблений, щоб дозволити користувачеві робити більше.

До більшості вдосконалених функцій можна отримати плагіни та додатки WordPress, тому ті, хто має досвід роботи на комп’ютері, вважають, що Themify простий в управлінні. Він не дуже підходить для початкового користувача, якому потрібен базовий веб-сайт. Themify ідеально підходить для програмістів і техніків, які не хочуть платити більше, щоб отримати широкі функції.

Ключові особливості

 • Більше 40 заздалегідь розроблених макетів
 • Перетягніть і перетягніть сторінку
 • Модуль імпорту / експорту
 • Запчастини для повторного використання макета
 • Понад 60 анімаційних ефектів
 • Чуйний
 • 100% SEO дружні
 • Підтримка багатьох сайтів
 • Модульна основа
 • Додатки, що розширюються
 • Підтримка багатого тексту, підтримка HTML та шорт-кодів
 • Працює з будь-якими плагінами

Дизайн & Настроювання

Варіанти дизайну та налаштування включають у себе можливість користувачів маніпулювати шаблонами тем і налаштовувати кольори, стилі та розміщення вмісту. Themify пропонує, можливо, деякі найсучасніші варіанти дизайну та налаштування в просторі для веб-розробників веб-сайтів.

ОсобливістьОгляд
Тематизуйте темиНа вибір є понад 40 сучасних ділових та особистих тем, а також різні варіанти компонування сторінки. Користувачі отримують інтерфейс перетягування переднього кінця та редактор CSS для редагування бекенда та додаткових елементів керування. Ви можете перемикатися між темами під час або добре після завершення контенту веб-сайту та етапів дизайну.
 • Різноманітність та якість шаблонів та палітри кольорів. 20 тем WordPress сучасні, а різноманітність макетів надає веб-розробникам більше гнучкості. Кольори легко змінити, використовуючи шрифти та стилі Google, щоб вирівняти їхню торгову марку.
 • Попередньо обрані шаблони проти створення веб-сайту Scratcгод. Themify – це власна програма, яка використовує заздалегідь розроблені теми, макети сторінок та код для створення кінцевих результатів. Хоча Themify не є головним дизайнером веб-сайтів, він пропонує більшу гнучкість та розширені функції, ніж більшість розробників веб-сайтів у своєму класі. Коштує він трохи більше, але значно менше, ніж повномасштабний дизайнер веб-сайтів.
Themify інтерфейсІнтерфейс дизайну Themify пропонує перегляд переднього та заднього кінців, щоб користувачі могли візуалізувати сторінки веб-сайтів заздалегідь. Користувачі повідомляють про інтуїтивно зрозуміле редагування. Для тих, хто цього потребує, кмітливі власники бізнесу можуть скористатися додатковими опціями для налаштування макетів та роботи з плагінами.
Параметри налаштування стилю сторінкиThemify відмінно надає безліч варіантів персоналізації та налаштування веб-сайту. Хоча трохи складніше в управлінні, Themify є одним з найкращих у своєму класі для налаштування стилю сторінки.
 • Вибір дизайну для персоналізації. Themify дозволяє користувачам налаштовувати теми в інтерфейсі перетягування. До екранних опцій, таких як віджети, публікації, фонові відео, зображення, повзунки тощо, можна додавати різні модулі вмісту.
 • Свобода переміщення, зміни розміру та редагування вмісту. Редагування Themify легко виконати в передньому редакторі. Ви можете легко редагувати, видаляти, переміщувати або змінювати розмір вмісту та елементів.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду? Так, Themify пропонує цю бажану функцію для більш технічних користувачів, із допоміжним редактором CSS на кожній сторінці.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагування. Можливості візуального редагування Themify є вищими, оскільки все робиться на екрані з різними можливостями відображення.

Користувачі Themify дуже задоволені варіантами налаштування, але для деяких із цих варіантів потрібен певний досвід та терпіння, щоб розібратися..

Навігація по сайтуТеми Themify пропонують кілька рівнів навігації по сайту на основі обраного шаблону. Плагін WordPress дозволяє поміняти меню, які поставляються з темою.
Управління контентомЧерез платформу WordPress, що стоїть за програмою Themify, керування вмістом є інтуїтивно зрозумілим та відносно простим. Тему можна поміняти невеликим очищенням, і Themify забезпечує доступ до веб-сайтів із захищеним входом користувача із веб-сайту Themify..
Фотографії та галереїThemify використовує модулі контенту, щоб надати користувачам фотогалерею та зображення серед інших елементів сторінки. Ці модулі містять унікальні параметри та налаштування, щоб спростити дизайнерів.
Мобільна побудова сайтуЗ 35 із 46 чуйних макетів, призначених для мобільних пристроїв, ваші відвідувачі та клієнти можуть легко відображати та переходити до вашого веб-сайту на більшості пристроїв.
Інтеграція соціального обмінуThemify інтегрується з усіма провідними платформами соціальних медіа, включаючи Facebook та Twitter.
Дизайнерські послугиThemify, як і більшість розробників веб-сайтів, не пропонує керовані послуги з дизайну веб-сайтів. Ця побудована власна програма заснована на темах WordPress для створення професійних веб-сайтів. Хоча Themify не є комплексним дизайнерським сервісом, це більш міцна платформа з розширеним функціоналом для тих, хто має більше досвіду, і коштує набагато дешевше, ніж наймати дизайнера.

Особливості & Інструменти

За межами розробників веб-сайтів, Themify має один із найнадійніших наборів функцій завдяки фундаменту та темам, доповненням та плагінам WordPress. Розроблений для високопрофесійних та всеосяжніших веб-сайтів, Themify порадує більшість користувачів, особливо тих, хто має більше досвіду, які шукають трохи більшої функціональності. Нижче представлений тонкий принт.

ОсобливістьОгляд
Налаштування темиThemify відображає теми та макети на основі конкретних особистих чи ділових потреб, які ви демонструєте наперед. Є відео на домашній сторінці, які допоможуть вам допомогти. Після того, як ви вирішите розпочати роботу, просто натисніть кнопку Спробувати зараз (безкоштовно) або Підписатися зараз (плани) та введіть свою електронну адресу. Обов’язково шукайте знижки внизу домашньої сторінки.
Веб дизайнКонструктор веб-сайтів Themify на передній частині дещо відрізняється від інших розробників веб-сайтів, але на спеціальній панелі Themify є десятки варіантів. Інтерфейс потребує деякого звикання та більше часу з боку користувача. Перетягуйте елементи, редагуйте вільно та додайте HTML / CSS код за своїм бажанням. Переключіться між переглядами, щоб негайно побачити результати на екрані.
Глибина навігаціїХоча глибина навігації Themify не очевидна, однак, здається, існує більше, ніж достатньо рівнів для підтримки будь-якого бізнесу чи індивідуальних потреб.
Віджети та програмиЩо стосується віджетів і додатків, хоча вони не всі вбудовані, Themify має одну з найкращих платформ для цих плагінів і доповнень. Плагіни змістового модуля дозволяють користувачам Themify додавати численні віджети, програми та інші елементи сторінки, щоб налаштувати зовнішній вигляд сторінок вашого веб-сайту. Крім того, існує більше додатків для розробників, щоб отримати бажані результати веб-сайту.
МонетизаціяThemify безпосередньо інтегрується з WooCommerce, що включає Paypal та інші шлюзи для продажу продуктів чи послуг.
Статистика відвідувачівWordPress має вбудовану статистику, звітність та аналітику. Також можуть використовуватися інші плагіни, такі як Yoast
Фотографії, відео та аудіоThemify пропонує різноманітні медіа-варіанти за допомогою модулів контенту для маркетингу та брендингу клієнтів продуктів і послуг. До них відносяться фотографії, відео, фони відео, аудіофайли та багато іншого
Ведення блогівОдна з найкращих платформ для ведення блогів, Themify заснована на оригінальній основі для ведення блогів WordPress. Themify пропонує заплановані автоматичні публікації, кілька публікацій користувачів, дозволи та імпорт блогу з таких сайтів, як TypePad, Tumblr та Livejournal
Гугл-мапиThemify інтегрується з Maps Pro для понад 40 стилів карти!
HTML-редакторОдним із активів Themify є його можливість перемикатися між редактором на передній частині та кодовою сторінкою HTML / CSS, яку люблять більше технічні користувачі та дизайнери веб-сайтів. Він чудово підходить для налаштування. Themify також пропонує розробникам фреймворк Flow.
Форми та опитуванняЗавдяки Themify користувачі можуть вставити необхідну контактну форму або взяти надбудову WordPress, як Gravity Forms та Ninja Forms, щоб виконати роботу
Місце для зберіганняНа веб-сайті не було зрозуміло обсяг пам’яті, що пропонується для кожного із планів ціноутворення Themify. Членство в ціновому клубі для веб-сайтів високого класу включає деякі чудові функції, що вказує на необмежене зберігання. Потрібно протестувати далі.
Інструмент для розсилкиThemify пропонує захоплення електронною поштою та підписку на розсилку бюлетенів з вашого веб-сайту через плагін WordPress.
Підтримка форуму.Активні форуми самодопомоги доступні вам як розробник веб-сайту чи користувач, але для клієнтів вашого веб-сайту немає форумів. Форум справді може бути створений з потрібним досвідом.
Електронна комерція / Інтернет-магазинРозроблений для електронної комерції за допомогою плагінів та додаткових додатків WordPress, Themify пропонує більшість потреб усіх власників магазину функцій. Передплатники захочуть інвестувати в членство в клубі з більш високими цінами, щоб отримати все необхідне. Хоча ця платформа не така проста, як деякі, функції та варіанти є вдосконаленими та підтримують високу професійну електронну комерцію та онлайн-продаж.
Інтеграція шлюзу платежів.Є ряд шлюзових послуг, які можна інтегрувати з Themify.
SEO дружнімІснує кілька варіантів SEO для Themify, включаючи редагування тегів сайтів та заголовків разом із плагіном Yoast WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете редагувати безпосередньо на кожній сторінці.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Themify пропонує захист паролем для входу в обліковий запис веб-сайту.
Google® AnalyticsThemify покладається на вбудовану статистику WordPress, звітність та аналітику чи інші плагіни.
Безпека веб-сайтуThemify робить безпеку першочерговим завданням, як і кожен конкурентний розробник веб-сайтів. Вони пропонують захист, придатний для розширеної електронної комерції.
Кілька мовЯк і багато функцій Themify, цей розробник веб-сайтів підтримує багатомовні веб-сайти, але з використанням багатомовного плагіна WordPress.
Мобільна оптимізаціяМайже всі теми Themify 40+ оптимізовані та реагують на мобільні пристрої.

Плани & Ціноутворення

Themify пропонує безкоштовний веб-сайт на основні потреби та деякі щорічні плани стратегічного ціноутворення, щоб задовольнити власників бізнесу будь-якого масштабу. Themify, на відміну від більшості своїх конкурентів, пропонує щорічне членство в клубі з великими наборами функцій. Майте на увазі, доменні імена та веб-хостинг потрібно придбати в інших місцях. Річні плани ціноутворення Themify поділяються на веб-сайті, але важко розшифрувати на головній сторінці цін, зокрема, що ви отримаєте.

Пропоновані річні плани ціноутворення

Безкоштовно. Доступ до всіх тем, ніякої підтримки.

Єдині теми. Купіть її та отримайте одну безкоштовну, з роком підтримки плюс оновленнями. $ 49

Themify Club. Доступ до всіх тем та один рік підтримки плюс оновлення з цими членствами:

 • Стандартний клуб. $ 79
 • Клуб розробників. Додайте файли Photoshop. 99 доларів
 • Майстер-клуб. Додайте файли Photoshop, плагіни та додатки. 139 доларів
 • Майстер життя Довічний доступ до всіх тем, додатків, плагінів, підтримки та оновлень. 399 доларів

Themify пропонує конкурентні ціни в деяких привабливих моделях, яких ви не побачите з багатьма розробниками веб-сайтів. Для великої електронної комерції та надійних веб-сайтів це шлях.

Розглянемо наступні фактори щодо ціноутворення:

 • Він пропонує безкоштовний план? Так, Themify надає базовий веб-сайт безкоштовно. Розраховуйте підписатися на одну тему чи членство в клубі для рішень електронної комерції.
 • Чи є якісь пробні періоди чи вони вимагають приєднання кредитних карток? Ви можете насолоджуватися 30-денною безкоштовною пробною версією з гарантією повернення грошей. Для річних планів очікуйте оплати кредитною карткою або іншим варіантом оплати.
 • Наскільки доступні преміум-пакети порівняно з конкурентами? За те, що отримуєш, Themify пропонує власникам бізнесу велику цінність, хоча доменне ім’я та хостинг не включені. Для основних власників веб-сайтів ця платформа більше, ніж вам може знадобитися в розробнику веб-сайтів, як щодо функцій, так і вартості. Ціна є конкурентоспроможною з великими потребами бізнесу чи електронної комерції.
 • Чи можете ви створити професійні веб-сторінки, використовуючи лише безкоштовну версію? Так, ви можете безкоштовно розробити професійний веб-сайт Themify.
 • Чи здійснюється оплата щомісяця / щорічно? Здається, Themify пропонує лише щорічні плани ціноутворення.

Підтримка клієнтів

Служба підтримки клієнтів Themify є достатньою, доки ви підписалися на одну тему чи членство в клубі. Інші варіанти підтримки клієнтів включають електронну пошту, форум клієнтів, онлайн-документацію та поширені запитання.

Простота використання

Themify не найпростіший у використанні, але, мабуть, один із найсучасніших. За допомогою плагінів WordPress користувачі та власники магазинів можуть створювати, налаштовувати та персоналізувати, щоб задовольнити більшість потреб бізнесу та електронної комерції. Для досвідченого користувача комп’ютера це не буде проблемою, але може знадобитися певний час і зусилля, щоб створити веб-сайт із цими розширеними компонентами.

Простота інтерфейсу. Themify розроблений не просто, але це призводить до надійних, інтерактивних та всеосяжних веб-сайтів.

Підходить для початківців / просунутих користувачів. Themify ідеально підходить для досвідчених дизайнерів або досвідчених користувачів, яким потрібна можливість кодування в HTML / CSS.

Залишайте контроль над веб-сайтом у всі часи. Користувачі матимуть повний контроль над WordPress під захищеним входом у систему Themify.

Надана допомога в редакторі. Існує кілька варіантів довідки в Інтернеті, включаючи текстове діалогове вікно редактора. Підтримка в прямому ефірі доступна, коли ви інвестуєте в один із річних планів Themify.

Themify – це конструктор веб-сайтів за найвищими цінами для тих, хто має складні вимоги до ділових або продуктових веб-сайтів.

Висновок

Якщо ви кмітливий користувач комп’ютера, який потребує повного налаштування та контролю над своїм веб-сайтом, Themify – відмінний вибір. Пам’ятайте, що більшість функцій Themify засновані на можливості WordPress для плагінів та доповнень. Дизайнери, власники бізнесу та серйозні блогери з певним комп’ютерним досвідом можуть робити практично все. Ви отримуєте повний доступ до HTML / CSS для введення коду.

Щорічне ціноутворення є цікавим вибором, який може бути оптимальним для сайтів електронної комерції, але вам знадобиться доменне ім’я та хост. Для основних користувачів, які не потребують розширених функцій електронної комерції тощо, Themify був би більш дорогим і технічним вибором, ніж потрібно.

Themify є потужним для тих, хто потребує розширених функціональних можливостей та налаштувань веб-сайту. Існує багато чудових розробників веб-сайтів, які роблять самі, для користувачів різного рівня досвіду, а також широкий спектр функцій веб-сайту, що відповідають персональним та діловим потребам.

Що ви виберете, залежить від того, що вам потрібно. Знайдіть час, щоб зануритися в кілька безкоштовних облікових записів веб-сайтів для кращого вигляду.

Порівняйте

Themify Site Builder

92

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map