Огляд програмного забезпечення електронної комерції Volusion для створення інтернет-магазину в 2016 році


Волюзія

Відвідайте веб-сайт

9.4


Оцінка AWA

Волюзія

Volusion існує з 1999 року і є однією з головних візків електронної комерції. Він обслуговує понад 40 000 магазинів і забезпечує платформу “все в одному”, розроблену для розміщення бізнесу будь-якого розміру. Програма залишається на вершині, продовжуючи пристосовуватися до змін на ринку та надавати практичні рішення для проблем, пов’язаних із веденням інтернет-бізнесу. Прочитайте наш огляд Volusion нижче.

Плюси

 • Потужне управління запасами
 • Не обмежені параметри відображення
 • Легка обробка замовлення
 • Гнучкі варіанти оплати

Мінуси

 • Важко налаштувати шаблони
 • Обмежені можливості дизайну
 • Ніяких додатків

Огляд

 • Веб-сайт: www.volud.com
 • Штаб-квартира: Остін, Техас
 • Рік заснування: 1999 рік
 • Співробітники: 450+
 • Розміщені магазини: 40 000+
 • Категорії: Хмарне програмне забезпечення для електронної комерції
 • Послуги: Веб-дизайн, Інтернет-маркетинг
 • Безкоштовний період випробовування: 14 днів

Volusion був розроблений, щоб забезпечити єдине рішення для запуску інтернет-магазину. Ви можете вести кожен аспект свого бізнесу на інформаційній панелі Volusion.

Якщо ви ходили по магазинах для ідеальної платформи, ви, можливо, помітили, що інші варіанти надають певну увагу. Деякі конкуренти спеціалізуються на маркетингових інструментах чи дизайні. Ніша Volusion – це універсальне рішення, яке допоможе вам бігти по землі.

Технічні умови та обмеження

Хоча Volusion є ідеальним для будь-якого розміру, остерігайтеся обмежень пропускної здатності та додаткових комісій. Більші підприємства, які працюють з великим обсягом або замовленнями, можуть оплатити надмірні витрати. Крім того, платформа не має сертифікат SSL. Вам доведеться придбати його, щоб дозволити придбання кредитних карт. Додаткові збори швидко почнуться, якщо ви не будете уважні.

Масштабованість

Volusion призначений для розвитку вашого бізнесу. Початок роботи стає швидким та простим для власників нових підприємств, але він може підтримувати світові бренди. Наприклад, Intel та 3M використовують Volusion для живлення своїх сайтів. Незалежно від того, хочете ви залишитися маленькими або розширюватися, Volusion може бути в курсі нових вимог.

Пробна версія

Ви можете спробувати Volusion безкоштовно до 14 днів. Немає потреби в кредитній картці і немає прихованих комісій. Це повинно дати вам достатньо часу, щоб спробувати налаштувати вітрину та відчути програму. Щойно ви підписуєтесь на щорічний план, плата за скасування – якщо ви передумаєте. Будьте готові заплатити 99 доларів, щоб закінчити свій рахунок.

Репутація Volusion

Протягом багатьох років Volusion створив репутацію стабільної платформи. Він включає в себе всі інструменти, які вам знадобляться, щоб розпочати та продовжувати рости. Якщо що-небудь заважає їм мати кращий рейтинг клієнтів, це їх методи ціноутворення. Вони можуть бути більш наперед щодо додаткових зборів. Якщо ви не знаєте про можливі збори, які можуть виникнути, щомісячна заява може стати несподіванкою. Це має тенденцію зробити Volusion здаватися менш ніж надійним.

Сертифікати та залучення громад

Volusion заслужив як національне, так і регіональне визнання, включаючи:

 • Рейтинг + від Better Business Bureau
 • Названий А-списком торгової палати 2015 року Остіна
 • Нагорода Стіві 2011 року для команди з обслуговування клієнтів на передній лінії

Крім того, Volusion заохочує сотні працівників брати участь у громадських послугах. Працівники отримують два оплачувані вихідні дні за волонтерські дії. Компанія також надала безкоштовні послуги неприбутковим організаціям.

Чому вибирають Volusion?

Насправді ідеальної програми немає. Кожна торгова платформа електронної комерції збирається з плюсами і мінусами. Спробуйте спробувати Volusion, якщо хочете співпрацювати з створеною компанією. Вони провели понад 16 років, оновлюючи та вдосконалюючи свою платформу. Ви можете впевнено почуватись, що маєте доступ до найновіших інструментів та функцій. Це забезпечує швидкий і простий спосіб запустити свій інтернет-магазин і почати отримувати прибуток.

Ключові особливості

 • Безкоштовні шаблони дизайну
 • Необмежені параметри продукту
 • 14 днів безкоштовної пробної версії
 • Інструменти маркетингу електронної пошти
 • 24/7 Підтримка
 • Оплата на одній сторінці
 • Розширена безпека
 • Інтеграція соціальних медіа
 • Щоденні резервні копії
 • Кілька стилів навігації
 • Інтеграція сторонніх організацій
 • Автоматичні оновлення платформи

Вердикт галузевих експертів щодо примусу

Платформа електронної комерції. Огляди експертів Volusion також мають тенденцію бути неоднозначною. Деякі критики є величезними шанувальниками і твердо ставлять Volusion у верхньому списку найкращих рішень для електронної комерції. У них є багато позитивного, що можна сказати про якість обслуговування клієнтів. Ви насправді зможете поговорити з реальною людиною, яка не навчена читати просто зі сценарію.

Для деяких програмне забезпечення пропонує більш ніж достатню функціональність та гнучкість. Хоча Volusion потребував певного часу, щоб наздогнати та додати функцію ведення блогів, цей нагляд виправлено. Інші вважають, що теми виглядають датованими і їх важко налаштувати без кодування. Звичайно, це поширена критика практично кожної програми з розробки веб-сайтів. Зрештою, це питання особистих уподобань, а важливішим питанням є простота використання та загальний досвід користувачів. У цій області Volusion отримує високу оцінку.

Мабуть, найбільша скарга на Volusion – це вартість. Хоча щомісячна абонентська плата стоїть нарівні з конкурентами, приховані платежі можуть швидко скластись. Це може поставити Volusion за рамки бюджету деяких стартапів. Однак деякі компанії можуть бути більш ніж задоволені платити більше за відмінне обслуговування клієнтів.

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про Volusion

Здається, кожен клієнт має унікальний досвід, коли справа стосується Volusion. Загальні рейтинги піднімаються вперед і назад між 4 і десятьма зірками, досягаючи середнього показника приблизно до 7 із 10. Тим, хто любить програму, як правило, надаються більш широкі функції та не надто захоплюються деталями. До популярних плюсів Volusion належать:

 • Простота використання
 • Управління запасами
 • Підтримка клієнтів
 • Швидке та безпроблемне налаштування та реалізація
 • Обробка платежів
 • Звітність

Ті, хто насправді любить програму, швидко зазначають, що Volusion – це всебічне рішення, яке можна використовувати для ведення малого бізнесу або великих роздрібних сайтів. Початківці також здаються задоволеними інструментами дизайну і вважають, що досить легко створити сайт, не маючи попереднього досвіду чи знань з кодування.

Негативні відгуки споживачів та скарги на накопичення

Якщо ви подивитеся на відгуки користувачів, важко знайти загальну тему, коли мова йде про недоліки платформи. Скарги, начебто, охоплюють широкий спектр тем, що може бути свідченням того, що ці проблеми обов’язково повторюються та мають властиві вади з Volusion.

Можливо, одне питання, яке, здається, виглядає трохи більш послідовно, пов’язане з маркетинговими та інструментами SEO. Споживачі хотіли б бачити більш автоматизовані функції SEO, такі, які доступні через SEO Yoast. Завдяки Volusion ви несете відповідальність за індивідуальне введення alt тегів, ключових слів та іншої зручної для пошукової системи інформації.

Здається, що у Volusion можуть виникнути певні проблеми, коли справа стосується плавної розгортання оновлень. Хоча деякі клієнти високо оцінюють надійність Volusion, також є досить багато тих, хто не задоволений перебоями та простоями. Це може мати на увазі, враховуючи, що час простою може означати втрату прибутку.

Дизайн & Настроювання

Пропозиції Volusion 16 безкоштовних шаблонів. Хоча деякі критики описують вибір як датований, вони надають чисті та класичні вітрини. Ви завжди можете оновити до преміального шаблону, але розраховують заплатити близько 895 доларів для більшості з них. Також пам’ятайте, що лише частина шаблонів відповідає. Ви не хочете робити помилку, інвестуючи в шаблон лише для того, щоб дізнатись, що він має обмеження.

Безкоштовно Vs. Преміум

Експерти Volusion вважають, що безкоштовні теми найкращі для тих, хто має власних дизайнерів. Якщо у вас є хтось, хто знає, як внести зміни, то безкоштовні теми можна відрегулювати за допомогою HTML. Однак якщо ви не новачок у дизайні веб-сайтів, можливо, доведеться заплатити за преміальну тему, щоб налаштувати свій сайт.

Параметри дизайну на замовлення

Ви також можете пропустити весь процес дизайну та використовувати фахівців Volusion для створення свого сайту. Ціни на замовлення починаються від 3500 доларів і можуть досягати 6000 доларів за найдосконаліший варіант.

Інтерфейс для веб-сайтів

Як і більшість доступних платформ, Volusion пропонує різний спосіб створити ваш сайт та внести зміни. Ви можете використовувати HTML, CSS або використовувати їх редактор файлів. На жаль, не існує редактора WYSIWYG, який дозволяє перетягувати елементи. Хоча по інтерфейсу легко переміщуватися, ви можете мати проблеми з внесенням певних змін, якщо ви не знайомі з кодом. Програмне забезпечення було розроблено так, що ви можете швидко налаштувати свій магазин, а потім зосередитись на інших сферах вашого бізнесу.

Мобільна побудова сайту

Переглядаючи потенційні теми, ви помітите, що багато з них не реагують. Це означає, що вам доведеться створити окремий мобільний сайт. За короткий час створення другого сайту може відчувати себе непосильним, особливо якщо ви в першу чергу не знайомі з дизайном.

Управління контентом

Volusion дозволяє легко додавати продукти та керувати вмістом. Є три основні розділи, куди можна ввести інформацію про продукт: основні, управління зображеннями та розширена інформація. Ці категорії допоможуть вам бути організованими, керувати фотогалереями та публікувати відповідну інформацію про товар.

Соціальна інтеграція

Використовуйте соціальні медіа, щоб продавати свій бізнес за допомогою вбудованих інструментів. Кожен пакет Volusion постачається з додатком соціального обміну, який спростить інтеграцію ваших Twitter, Facebook, Pinterest та інших облікових записів. Ви також можете відвідати магазин додатків і завантажити будь-які інші додатки, які можуть вам сподобатися.

Особливості & Інструменти

`

ОсобливістьОгляд
Налаштування Інтернет-магазинуПочаток роботи з Volusion порівняно простий. Один недолік полягає в тому, що програма не пропонує майстра налаштування чи контрольного списку, щоб провести вас через ці кроки. Ви будете значною мірою самостійно переконатися, що всі ваші бази накриті. Це може з’їсти час, якщо ви не обережні.
Пропускна здатність і зберіганняХоча Volusion пропонує необмежену кількість пам’яті, є обмеження, що стосуються пропускної здатності. План Mini оснащений лише 1 ГБ пропускної здатності. З вас буде стягнуто 7 доларів за кожен ГБ за ваш ліміт. Навіть самий включений план Premium обмежується 35 ГБ пропускної здатності. Якщо ви плануєте створити обширний сайт, що включає в себе блог та безліч продуктів, можливо, ви хочете слідкувати за використанням пропускної здатності.
Плагіни та додатки для кошика для покупокVolusion постачається на ринку додатків, щоб допомогти вам розширити функціонал свого магазину. У ньому представлені сторонні постачальники та понад 80 доступних додатків.
Управління замовленнямиВбудована функція пошуку дозволяє знаходити та відстежувати замовлення.
Управління запасамиОсновна панель навігації містить вкладку “Інвентар”. Ви можете відвідати це місце, щоб додати продукти, шукати свій інвентар та переглянути статистику ефективності. Інформація про продукт розділена на три основні категорії, що допоможе вам організуватись та правильно орієнтуватися на потрібну вам інформацію.
Відстеження відвантаженняVolusion дозволяє скидати суднові товари та трекові пакети. Можна навіть генерувати та друкувати етикетки одним натисканням кнопки
Особливості CRMСистема управління відносинами з клієнтами дозволяє легко спілкуватися з клієнтами. Ви можете переглядати історію замовлень, надсилати електронні листи та відстежувати запити щодо підтримки. Volusion дозволяє швидко вирішити проблеми та проблеми клієнтів для кращого досвіду покупок.
Шаблони та темиВиберіть із 16 безкоштовних тем, які пропонують польський та професійний вигляд. Хоча у вас немає десятків варіантів, доступні шаблони сучасні та стильні. Ви також можете купувати преміум-теми, які починаються від 50 доларів, і складають до 895 доларів. Рішення зводиться до вашого бюджету та наскільки вам комфортно кодувати.
Інтеграція та доповненняVolusion розроблений, щоб забезпечити вам добре закруглений пакет. Вам не потрібно буде надто турбуватися над додатками для виконання основних функцій. Однак якщо ви шукаєте певну програму, ви можете легко відвідати магазин додатків і легко інтегрувати практично будь-яку програму, яку ви хочете.
Мобільна електронна комерціяБудьте уважні при виборі або придбанні теми. Не всі вони чуйні та мобільні. Це одна область, де Волюзія, здається, відстає від часів. Можливо, вам доведеться створити окремий мобільний веб-сайт, який може витратити час і гроші. За допомогою правильного шаблону ви навіть можете керувати своїм магазином через мобільний додаток. Просто не забудьте вибрати варіант, який включає всі функції, які ви шукаєте.
Веб хостингVolusion пропонує як веб-хостинг, так і послуги реєстрації домену. Ви можете перенести існуючий сайт, використовувати зареєстрований домен або придбати новий домен за $ 11,99.
App StoreВідвідайте магазин додатків Volusion, щоб переглянути безкоштовні та платні програми. Є багато варіантів для фільтрування ваших пошуків та різних способів. Ціни на додатки дуже різняться і можуть бути налаштовані як разова плата або щомісячна передплата.
Ведення блогівВажливим недоліком Volusion є те, що він не має функції блогу. Ви можете використовувати плагін WordPress і створювати свій блог, але це може швидко з’їсти вашу пропускну здатність. Блог – це активний маркетинговий інструмент і чудовий спосіб спілкування зі своїми клієнтами, щоб ця відсутність функції була проблемою.
SEO та маркетингНасолоджуйтесь вбудованими інструментами SEO, що дозволяють оптимізувати сторінки. Створіть зручні для пошукових систем URL-адреси, включіть кілька фрагментів та метатегів. Ви також можете підписатися на спеціальний SEO-пакет Volusion. Вони пропонують різні пакети, які покращать роботу вашої пошукової системи
БюлетеніСистема CRM дозволяє легко спілкуватися з клієнтами. Ви також можете надсилати звичайні інформаційні бюлетені, використовуючи безкоштовні та платні програми. Це відмінний спосіб рекламувати нові товари чи продажі.
Особливості безпекиVolusion має сертифікат PCI, щоб ваші клієнти могли впевнено використовувати свої кредитні картки. Усі плани також мають безкоштовний брандмауер IP та регулярні резервні копії. Ви навіть можете заблокувати недобросовісних клієнтів і не допустити їх використання вашого сайту. Для максимального захисту придбайте сертифікат Volusion SSL
Сертифікація PCIПротягом останніх шести років Volusion був внесений до списку постачальників сертифікованих PCI сертифікатів VISA
Створення контентуVolusion не пропонує традиційного редактора WYSIWYG для створення контенту. Вони створили свого редактора, який може бути важким у використанні. Якщо ви знайомі з WordPress, ви знайдете безліч недоліків, коли справа стосується редактора Volusion. Додавання та зміна тексту є простим, але включаючи посилання та зображення і ускладнюються. Найпростіший спосіб внесення змін – це використання коду. На жаль, не кожен має такий рівень кодування знань
Подарункові сертифікатиКлієнти можуть легко придбати подарункові сертифікати, а ви можете швидко генерувати знижки та купонні коди
Варіанти оплатиVolusion сумісний з більш ніж 30 платіжними шлюзами. Ви також можете налаштувати обліковий запис Volusion Merchant та обробити кредитні картки в Інтернеті або по телефону. Поки фактична програма не стягує плату за транзакції, ви сплатите плату за використання сторонніх процесорів. Наприклад, PayPal стягує 2,9% за транзакцію, а Volusion Merchant – 2,1%. Якщо ви вибрали обліковий запис продавця, майте на увазі, що ви повинні бути громадянином США, щоб отримати право.
Податкові та транспортні калькуляториПодаткові та транспортні витрати автоматично розраховуються відповідно до місця розташування
ЗвітиІнформаційна панель Volusion включає всілякі дані про ефективність веб-сайту, замовлення, дохід та інші життєво важливі сфери. Ви можете слідкувати за своїм бізнесом і швидко переглядати та генерувати цінні звіти
Статистика сайтуВідстеження ефективності вашого сайту – це відмінний спосіб вдосконалити. Ви можете використовувати Google Analytics, щоб отримати уявлення про поведінку свого клієнта або перейти до служб аналітики сайтів Volusion. У будь-якому випадку ви зможете бачити відвідувачів за день, місцеположення, час на сайті, показник відмов та багато іншого.

Плани & Ціноутворення

На перший погляд Volusion здається за конкурентними цінами. План Mini коштує всього 15 доларів на місяць. Це ставить це в коло інших основних гравців. На жаль, стартовий план поставляється зі своєю справедливою часткою обмежень. Наприклад, ви отримаєте лише підтримку в Інтернеті, і ви обмежені 100 продуктами.

За $ 35 на місяць ви можете вибрати план Plus. Це все-таки прийнятна ціна, якщо ви не враховуєте всіх прихованих платежів. Найбільша скарга на Volusion – це те, що вони не випереджають свої ціни.

Перш ніж ми отримаємо додаткові збори, ось основні цінові пакети:

Міні – $ 15 / місяць (усі плани тарифікуються щомісяця)

 • Необмежене зберігання
 • 100 товарів
 • Пропускна здатність 1 Гб

Плюс – $ 35 / місяць

 • Необмежене зберігання
 • 1000 продуктів
 • 3 Гб пропускна здатність
 • Підтримка телефону
 • Рейтинг та огляди
 • Бюлетені
 • CRM
 • Покинуті звіти про кошики

Про – 75 доларів США / місяць

 • Необмежене зберігання
 • 10000 товарів
 • Пропускна здатність 10 Гб
 • Пріоритетна підтримка
 • Телефонні замовлення
 • План лояльності клієнтів

Премія – 135 доларів США / місяць

 • Необмежене зберігання
 • Необмежена продукція
 • Пропускна здатність 35 Гб
 • Менеджер облікових записів

Напевно ви помітили дві важливі речі, переглядаючи цінові плани:

1). План Міні – це голі кістки. Це лише невеликий крок над безкоштовним випробуванням. Багато функцій, які ми очікували від платформ для покупок, просто недоступні за ціною 15 доларів. Навіть якщо вам не потрібно додавати багато продуктів, ви не отримаєте телефонну підтримку, розсилки та огляди з найдешевшим варіантом. Насправді вам потрібно оновити до плану Pro щодо функцій CRM та плану лояльності клієнтів.

2). Навіть план Premium має обмеження пропускної здатності. Більшість програм пропонують принаймні один абсолютно необмежений варіант.

Приховані збори

Інша проблема моделі ціноутворення Volusion – приховані комісії. Ось лише кілька способів збільшити щомісячний рахунок:

 • Сертифікат SSL – 149 доларів
 • Встановлення SSL-сертифіката (неможливо встановити самостійно) – 99 доларів
 • Новий домен – $ 11,99
 • Ширина смуги пропускання – 7 доларів за ГБ
 • Плата за обробку платежів третьою стороною – 2,0-3,0% за транзакцію
 • Плата за послуги PCI 1,83 $ – 3 $ на місяць
 • Видалення посилання “Powered by Volusion” – 25 доларів
 • Плата за припинення – 99 доларів
 • Плата за щомісячну заяву – 10 доларів

Можливо, найгірше, що ці збори чітко не розміщуються на веб-сайті Volusion. Це може відчувати, ніби вас забивають нігтями і тьмяніють.

Пробний період

Якщо ви хочете спробувати Volusion, ви можете записатись на 14-денну безкоштовну пробну версію. Вам не потрібна кредитна картка, щоб приєднатися. Це хороший спосіб перевірити програмне забезпечення. Це також дає вам час уточнити можливі збори кожного плану ціноутворення.

Чи достатньо міні-плану?

Звичайно. Міні-план пропонує вам достатньо функцій для розробки професійних вітрин та запуску вашої продукції. У міру того, як ваша клієнтська база зростає, ви можете подумати про оновлення. Більш просунуті пакети пропонують більше способів взаємодії зі своїми клієнтами та управління своїм бізнесом. Ці інструменти стануть у нагоді і коштуватимуть додаткових грошей у міру розширення.

Підтримка клієнтів

Кількість підтримки клієнтів, яку ви можете отримати, залежить від придбаного вами пакету. План “Плюс”, який представляє найбільш конкурентоспроможний варіант, пропонує як онлайн-чат, так і підтримку телефону. Технічна та споживча підтримка доступна цілодобово і базується в м. Остін, штат Техас.

Навчальні посібники та база знань

Volusion пропонує широку бібліотеку відео та посібників, які допоможуть вам розпочати роботу та впоратися зі складнішими завданнями. Хоча програма не має вбудованого посібника, є багато цінних ресурсів, які допоможуть вам на цьому шляху.

Звернення до служби підтримки

Найпростіший спосіб зв’язатися зі службою підтримки – це функція чату в прямому ефірі. Ви також можете зателефонувати на номер 800 або створити квиток на підтримку. Якщо ви телефонуєте або відправляєте електронну пошту, час відповіді залежить від придбаного вами плану. Як було сказано, представники чату в реальному часі швидко реагують і добре обізнані.

Рейтинг обслуговування клієнтів

На арені обслуговування клієнтів Volusion займає вище всіх. Вони виграли нагороди за свою послугу і, здається, підтримують своїх співробітників, що є хорошою новиною для вас. Щасливі працівники прагнуть краще працювати. Незалежно від того, спілкуєтесь у чаті, електронному листі чи дзвонили, ви можете розраховувати на зв’язок із доброзичливим та корисним представником, який зробить ваші потреби пріоритетними, навіть якщо ви зареєстровані у Міні-плані.

Вони створили репутацію для швидкого надання точних відповідей. Ви ніколи не відчуєте, як маєте справу з кимось, хто просто читає зі сценарію.

Якщо що, Volusion може використовувати більше форумів підтримки. Оскільки так багато тисяч клієнтів, дивно, що в Інтернеті немає розмов про канали спільноти. Це саме те, що Volusion має підтримувати та заохочувати, тим більше що це може означати менше роботи для їхньої групи підтримки.

Простота використання

Це ще одна область, де Volusion не вистачає. Більшість програм прагнуть бути максимально зручними для користувачів. Чим більше людей можуть використовувати своє програмне забезпечення, тим більше клієнтів вони можуть придбати. Volusion не пішов із шляху створення продукту, доступного як для початківців, так і для експертів.

Нижня лінія: Якщо ви не знаєте жодного кодування, ви не зможете легко налаштувати свій сайт навіть із преміальними темами.

Як уже згадувалося вище, Volusion пропонує редактор, але це не стандартний редактор WYSIWYG, який дозволяє перетягувати дизайн. Це особливість Volusion, яка має обмеження. Хоча початківець, безумовно, може налаштувати магазин, їм буде важко внести зміни до теми. Volusion найкраще підходить для тих, хто має досвід кодування.

Редагування довідки

Якщо ви опинилися в проблемному стані дизайну, найкраще підібрати відповідний підручник. Багато доступних відео можуть дати вам поради. Ви також можете натиснути кнопку довідки в редакторі для пошуку тем. Ця функція пошуку напрочуд корисна і направить вас на відповідні статті.

Користувацький інтерфейс

Незважаючи на проблему дизайну кодування, інтерфейс адміністратора справді привабливий і простий у навігації. Все логічно організовано і легко знайти. Що стосується управління замовленнями та товарними запасами, платформа дуже зручна для користувачів.

Інша перевага полягає в тому, що ви можете зберегти контроль над своїм веб-сайтом. Це все твоє.

Клієнтський досвід

Окрім досвіду роботи з адміністратором, вам слід врахувати досвід покупки вашого клієнта. Щоб забезпечити всебічний досвід покупок, вам, ймовірно, потрібно буде вкласти кошти в план Pro. Це дозволить вам ефективно спілкуватися з покупцями та запропонувати їм магазин без явних обмежень. Менш дорогі пакунки не включають у себе всі дзвіночки та сповіщення про відносини з клієнтами, які вам потрібні. Звичайно, ви завжди можете починати невеликі та вдосконалювати плани, як підете.

Висновок

Volusion – це стабільна платформа електронної комерції. У цьому немає жодних сумнівів. Справжнє рішення зводиться до того, який досвід у вас є кодування і скільки грошей ви хочете витратити на місяць. Правда полягає в тому, що є більш привітні для початківців варіанти, які також доступні за більш доступною ціною.

Особливо це стосується врахування того, що Volusion продає себе як варіант “все в одному”. Це не пропонує відмінних відмінностей від решти змагань. Порівнюючи доступні платформи електронної комерції, ви помітите, що деякі акцентують увагу на дизайні чи маркетингових функціях. Не Volusion. Це стандартна програма електронної комерції, яка розміщується для власників магазинів.

Якщо кодування не є вашою сильною стороною, продовжуйте шукати та знаходите програму з традиційним редактором WYSIWYG.

Порівняйте

Волюзія

94

Шопіруйте

96

BigCommerce

95

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map