Огляд PrestaShop 2016


PrestaShop

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

PrestaShop

PrestaShop – це кошик з відкритим кодом, який був запущений у 2007 році. Сьогодні він має офіси в Майамі та Парижі, де розміщується команда з понад 100 розробників. Платформа має міжнародний обсяг з понад 250 000 клієнтів з усього світу. Як продукт з відкритим кодом, він знаходиться в постійному стані розвитку та вдосконалення. Прочитайте наш огляд PrestaShop нижче.

Плюси

 • Безлімітні продукти та категорії
 • Легко встановити та налаштувати
 • Простий у користуванні завантажувач файлів
 • Настроювання шаблонів у реальному часі

Мінуси

 • Важко розширити
 • Дорогі модулі
 • Не підходить для великих підприємств
 • Нерозбірливі теми

Огляд

 • Веб-сайт: www.PrestaShop.com
 • Штаб-квартира: Париж Франція
 • Рік заснування: 2007 рік
 • Категорії: Інтернет-магазин Builder

Виразною перевагою використання платформи з відкритим кодом є те, що ви можете розпочати роботу безкоштовно. Програмне забезпечення можна завантажити всього за кілька секунд. Вам навіть не потрібно включати свою електронну адресу. З іншого боку, ви несете відповідальність за реєстрацію домену, підключення до хостинг-сервера та піклування про інші необхідні завдання налаштування.

Платні платформи зроблять цю роботу за вас, але з PrestaShop ви повинні зробити ці кроки самостійно. Хоча існує посібник із початку роботи та рекомендованих хостингових послуг, цей процес може бути надзвичайним для тих, хто має обмежений технічний досвід.

Для кого призначений PrestaShop?

Користувачі поділяються на дві категорії:

 1. Ті, хто має технічне ноу-хау для налаштування сайту та виконують деякі проектні роботи.
 2. Ті, хто має гроші та ресурси, найнять розробників та інших спеціалістів, щоб вийти з магазину.

Якщо ви абсолютно новачок в електронній комерції, PrestaShop буде багато, що можна взяти на себе відразу. Для тих, хто має знання або ресурси, щоб повною мірою використовувати PrestaShop, є чіткі переваги. Ваш магазин буде повністю налаштований. До інтеграції третьої сторони можна додати будь-який інструмент або функцію.

Сфери фокусу

Що робить PrestaShop унікальним, це те, що будь-який розробник може створити надбудову та внести свій внесок у програмне забезпечення. Це означає, що за створення та вдосконалення платформи відповідає вся громада. Є набагато більше потенціалу для рішень у режимі реального часу.

Обмеження

Знову ж таки, великим недоліком є ​​те, що вам доведеться вкласти більше часу та грошей у початкові налаштування. Більшість доповнень постачаються з цінником, і витрати можуть швидко накопичитися. Програмне забезпечення може бути безкоштовним, але отримувати ваш сайт точно так, як вам потрібно, не буде.

Масштабованість

Немає обмежень щодо зростання вашого веб-сайту та вашого бізнесу. Вибирати правильні шлюзові шлюзи та інші інструменти, які дозволять вам розширитись, залежить від вас. Цілком масштабований сайт здається привабливим, але майте на увазі, що багато функцій не автоматизовані. Якщо ви переросте життєво важлива функція, вам доведеться шукати та інтегрувати нового постачальника.

Репутація

PrestaShop був добре сприйнятий користувачами та розробниками. Програми з відкритим кодом покладаються на спільноту або розробників. Однак не кожна громада є згуртованою та надійною. За допомогою PrestaShop ви можете насолоджуватися зацікавленою групою користувачів та форумами, які надають корисну інформацію. У цьому аспекті PrestaShop вдалося подолати деякі поширені проблеми, пов’язані з програмами з відкритим кодом.

Нагороди

2010 та 2011 рр. Packt Publishing Open Source Awards

Ключові особливості

 • Необмежені перевезення вантажів
 • Налаштування полів продукту
 • Підписка на канал RSS
 • Активація модуля 1-клацанням
 • WYSIWYG редактор
 • Налаштування статусів замовлень
 • Попередні повідомлення про замовлення
 • Інформаційна панель Analytics у режимі реального часу
 • Підтримує кілька валют та мов
 • Виділена URL-адреса
 • Інтегровані інструменти прогнозування
 • Автоматизовані електронні листи

Вердикт промислових експертів щодо PrestaShop

Платформа електронної комерціїЗазвичай, PrestaShop дуже рекомендується експертами. Програму оцінюють як один із найкращих варіантів з відкритим кодом на ринку та ідеально підходить для більшого бізнесу. Одне слово обережності полягає в тому, що PrestaShop може не бути ідеєю для менших компаній, які не мають широкого переліку продуктів. Більш дрібні підприємства, які намагаються мінімізувати накладні витрати, інвестуючи в ріст, можуть виявити, що додаткові витрати, пов’язані з PrestaShop simple, не варті жодних потенційних переваг.

Поза проблемою, що стосується потенційних витрат, критики нічого не можуть сказати, окрім PrestaShop. Ось кілька основних моментів:

 • Елегантна та добре організована панель приладів.“Бек-офіс” уникає занадто захаращеності, що є поширеною проблемою серед програм електронної комерції. Легко переходити між різними меню та сторінками, щоб знайти те, що вам потрібно.
 • Видатні інструменти звітності.Ви можете переглянути статистику ефективності сайту в момент відкриття інформаційної панелі.
 • Зручні інструменти управління запасами.Додавання продукту просте і може містити стільки деталей, скільки ви хочете. Ви дбаєте про повний контроль.

Мабуть, найкраща новина про PrestaShop полягає в тому, що він стане тільки краще, коли розробники з усього світу продовжують вдосконалюватись.

  • http://www.merchantmaverick.com/reviews/prestashop-review/
  • https://reviews.financesonline.com/p/prestashop/#review
  • https://www.cmscritic.com/prestashop-review/
  • 20 квітня 2016 року

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про PrestaShop

Серед клієнтів, які мають знання та ресурси для роботи з PrestaShop, відгуки дуже позитивні. Опитування різних оглядових сайтів показує, що програма часто отримує від 8 до 9 зірок і має сотні позитивних згадок на сайтах соціальних медіа.

Ось деякі особливості, які найчастіше згадуються у позитивних відгуках:

 • Теми: PrestaShop пропонує різноманітні привабливі теми, які можна повністю налаштувати. Ви можете почати з міцної основи, перш ніж навіть турбуватися про внесення змін.
 • Модулі: Завдяки PrestaShop ви можете придбати практично будь-який модуль (або додаток) та розширити функціонал свого магазину. Практично всі основні імена доступні.
 • Інструменти SEO.Споживачі, які перейшли на PrestaShop, повідомляють про помітне збільшення органічного трафіку з пошукових систем.

Знову ж таки, ті, хто знав, що потрібно для роботи PrestaShop, були надзвичайно задоволені програмою.

Негативні відгуки споживачів та скарги на PrestaShop

Важливо зазначити, що PrestaShop – це продукт з відкритим кодом, який безкоштовно завантажувати та підтримувати спільнота розробників з усього світу. Це означає, що для успішного запуску PrestaShop потрібен досвідчений розробник або компанія з ресурсами, щоб найняти розробника. Для деяких необхідний обсяг технічних знань є вагомим недоліком для PrestaShop. Однак важливо пам’ятати, що це природа програм з відкритим кодом.

Ще одна велика скарга на PrestaShop пов’язана з витратами. Хоча програмне забезпечення безкоштовне, ви можете виявити, що різні витрати швидко складаються. Між оплатою за хостинг, надбудови та розробник, PrestaShop може швидко перевершити бюджет невеликої компанії.

Спираючись на відгуки споживачів, будьте готові вкласти більше часу та грошей у створення веб-сайту через PrestaShop, ніж у більшості конкурентів.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/prestashop-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/prestashop/

Дизайн & Настроювання

За допомогою PrestaShop ви можете створити веб-сайт з нуля або використовувати один безкоштовний шаблон, щоб розпочати роботу. В іншому випадку вам доведеться придбати тему. Є багато гладких та професійних шаблонів на вибір. Не дивно, що найкрасивіші – це і найдорожчі. Будьте готові викласти кілька сотень доларів на справді елегантну тему.

Установка теми може поставити перед собою безліч завдань. Якщо у вас немає певного рівня технічного досвіду, ви захочете заручитися допомогою професіонала. Це може призвести до більших витрат.

PrestaShop найкраще підходить для тих, хто має навички кодування. Експерт зможе налаштувати будь-який аспект теми кількома натисканнями клавіш. Хороша новина полягає в тому, що передня частина включає функцію редагування шаблонів в реальному часі. Цей інструмент дозволяє редагувати кольори, шрифти та інші деталі. Це також робить управління вмістом порівняно просто. Після того, як кістки сайту встановлені, додавання описів та зображень стає інтуїтивно зрозумілим.

Мобільна побудова сайту

Вибираючи тему, переконайтеся, що ви шукаєте чутливі варіанти для мобільних пристроїв. Не всі теми є мобільними та чуйними. Збережіть собі головний біль, починаючи з чуйної теми, яка буде підлаштовуватися під розмір браузера і добре виглядати на будь-якому пристрої. Під час редагування свого сайту ви можете бачити, як виглядатиме ваш сайт на різних типах пристроїв.

Соціальний обмін

Можливо, ви зможете знайти безкоштовну надбудову для соціального доступу, але, швидше за все, вам доведеться заплатити, щоб додати цю функцію на свій веб-сайт. Будьте готові витратити трохи грошей на додатки. Без них у вас не буде багато на шляху маркетингових інструментів.

Дизайнерські послуги

Більшість підприємств хочуть інвестувати в дизайнерські послуги. Наймання фрілансера буде вирішувати тільки ви. PrestaShop не пропонує дизайнерських послуг. Ви можете завітати на форум громади та попросити рекомендації.

Особливості & Інструменти

ОсобливістьОгляд
Налаштування Інтернет-магазинуЩоб отримати програмне забезпечення, все, що вам потрібно зробити, – це відвідати веб-сайт PrestaShop і натиснути скачати. Звідти все може ускладнитися. Вам буде потрібно додати контрольний список різних елементів для успішного запуску магазину. Якщо ви не знаєте, де знайти безпечний хостинг або який шлюз платежів буде найкращим для вас, цей процес може бути непростим..
Пропускна здатність і зберіганняЦе залежить від того, яку хостингову послугу ви виберете.
Додатки та додатки для кошика для кошикаНа ринку додатків PrestaShop представлено понад 5000 варіантів та кількість підрахунків. Ви можете знайти будь-яку значну програму і знайти менш відомі варіанти для завершення вашого веб-сайту.
Управління замовленнямиОднією з відмінних переваг PrestaShop є гладка панель приладів та панель адміністрування. Задній дизайн спрощує управління щоденним веденням вашого бізнесу. Платформа також пропонує надійну звітність та статистику, яка може допомогти в управлінні замовленнями. Основна та більш детальна інформація про замовлення чітко відображається на приладовій панелі.
Управління запасамиІнструменти управління запасами настільки ж гострі та вражаючі, як і інструменти управління замовленнями. Можливо, існує багато областей, де ви вирішите інтегрувати додатки, але шанси на те, що вбудованих інструментів управління буде більш ніж достатньо.
Відстеження відвантаженняНалаштування параметрів доставки через основні перевізники дуже просто. Ви навіть можете запропонувати безкоштовну доставку, починаючи з певної вартості. Щоб розпочати роботу, потрібно лише кілька секунд.
Особливості CRMPrestaShop поставляється з інтеграційними інструментами управління клієнтами. Для малого бізнесу та стартапів їх повинно бути більш ніж достатньо, щоб вирішити проблеми та забезпечити надійне обслуговування клієнтів. Якщо ви хочете більш досконалої системи управління, вам доведеться робити покупки на ринку.
Шаблони та темиPrestaShop пропонує одну безкоштовну, поза темою коробки. Досить розпочати роботу, якщо ви знаєте код. В іншому випадку ви захочете вкласти гроші в придбання теми. Після запуску веб-перегляду ви помітите широкий спектр варіантів. Хоча, безумовно, є справжні дурні, ви можете знайти справді вражаючі та красиві теми.
Інтеграції та доповненняЄ тонна варіантів. Щоб отримати продукцію найвищої якості, шукайте торговельні марки чи сертифіковані програми. Це гарантуватиме певний рівень якості та заощадить час та гроші.
Мобільна електронна комерціяТеми розроблені сторонніми розробниками, а значить, немає набору стандартів. Деякі теми чуйні. Деякі ні. Вам потрібно буде прочитати тонкий шрифт, щоб вибрати мобільну та чуйну тему.
Веб хостингПам’ятайте, що на відміну від інших платформ, хостинг не включений. Ви можете відвідати хостинг-модуль у розділі обслуговування, щоб отримати деякі пропозиції. В іншому випадку ви самостійно ставитесь до вибору постачальника.
App StoreВи можете швидко шукати магазин додатків за категоріями або ключовими словами. Установка одним клацанням також є чудовим інструментом, який робить інтеграцію легким вітром.
Ведення блогівЗ усіма чудовими інструментами управління, які пропонує PrestaShop, ви можете подумати, що вони також включатимуть просту функцію блогу. Не так багато. Насправді додавання блогу може коштувати понад 100 доларів. Це здається трохи смішним, особливо коли ти думаєш про всі безкоштовні програми блогу.
SEO та маркетингДодаючи продукти, ви зможете включати мета-назви та описи та власні URL-адреси. Будь-який маркетинг, що виходить за рамки цього, доведеться здійснювати через сторонні програми. Знову ж таки, із програмою з відкритим кодом, очікуйте, що вони часто відвідуватимуть їхню ринок та купувати додатки.
БюлетеніПогана новина полягає в тому, що вам доведеться додати програму або модуль для надсилання розсилок новин. Хороша новина полягає в тому, що безліч надійних додатків безкоштовна до певної кількості користувачів. Ви повинні мати змогу надсилати інформаційні бюлетені до 2 000+ клієнтів, не платячи ні копійки.
Особливості безпекиНе забудьте зробити свої дослідження, коли мова йде про безпеку. Ваш хостинг-провайдер повинен забезпечити достатній захист, однак із сайтом електронної комерції ви хочете бути особливо пильними. Добре інформовані клієнти шукатимуть певні функції безпеки, перш ніж запропонувати інформацію про свої кредитні картки. Можливо, варто інвестувати в підписку на безпеку через ринок PrestaShop.
Сертифікація PCIПо суті, будь-який шлюз платежів, який ви хочете додати, буде сертифікований за PCI та сумісний.
Створення контентуДодавання продуктів та вмісту в PrestaShop легко, не надто просто. Ви можете включити безліч релевантних деталей продукту для свого обліку. Жодне з полів не є обов’язковим, тому ви не будете відчувати, що просто робите введення даних. Налаштуйте кожен продукт з інформацією, яка є важливою для вашого бізнесу.
Подарункові сертифікатиМожливість створення ваучерів та подарункових сертифікатів – одна з небагатьох вбудованих маркетингів
Варіанти оплатиPrestaShop пропонує вражаючу кількість безкоштовних варіантів оплати. Ви можете використовувати PayPal, Stripe та Skrill серед інших. У магазині додатків ви можете вибрати близько 215 варіантів оплати. Хороша новина полягає в тому, що PrestaShop містить посібник із налаштування, який допомагає користувачам.
Податкові та транспортні калькуляториЄдиний недолік цих стандартних інструментів – це те, що вам доведеться відвідати дві окремі сторінки на панелі приладів. Зрозуміло, це не розрив угоди, але це також не має сенсу. Це здається досить простим, щоб вирішити всі проблеми з податком та доставкою на одній вкладці.
ЗвітиОдне з перших, що ви помітите на приладовій панелі, – це все про статистику. Існує безліч лічильників та графіків, які допомагають відстежувати ваш сайт. Навіть якщо ви не ботанік даних, ви не можете не потрапити в усі числа. Відстежувати тенденції та бачити статистику в режимі реального часу просто просто.
Статистика сайтуPrestaShop дозволяє відстежувати активність відвідувачів, переглядати відкриті та покинуті кошики та багато іншого. Якщо ви хочете зробити ще більше пошуку даних, ви можете легко додати Google Analytics. Вам не доведеться платити ні копійки, щоб зрозуміти своїх клієнтів та ефективність вашого сайту. Це одна сфера, де PrestaShop надає з самого початку.

Плани & Ціноутворення

Безкоштовно! Хоча, чи знаєте ви, що вони говорять про речі, які звучать занадто добре, щоб бути правдою? Так, ви можете переходити на демонстраційний сайт і безкоштовно завантажувати програмне забезпечення. Не потрібна адреса електронної пошти. Жодних трансакцій або щомісячних комісій, але це не означає, що вам не доведеться витрачати трохи грошей, щоб розпочати роботу.

<Ось лише кілька витрат на запуск:

 • Веб-хостинг – зазвичай працює близько 10 доларів на місяць
 • Тема / шаблон – розраховуйте заплатити близько 300 доларів за якісну тему
 • Веб-дизайнер – Якщо у вас немає досвіду кодування, вам, напевно, потрібна допомога в розробці вашого сайту. Знайти когось за 100 доларів на годину було б вигідною справою.
 • ІТ-спеціаліст – знову ж таки, ви захочете все зрозуміти правильно з першого дня. Для цього потрібна допомога експерта. Професійна допомога поставляється з професійним цінником.
 • Додатки та модулі – $$$

Звичайно, PrestaShop безкоштовний для початку роботи, але витрати можуть швидко збільшитись. Чим досконаліший і функціональніший ви хочете, щоб ваш сайт був, тим більше ви можете розраховувати платити.

Підтримка клієнтів

Оскільки кожен може зробити свій внесок у PrestaShop та створити надбудову, підтримка клієнтів може бути складною. Неможливо мати кілька людей, кваліфікованих для відповіді на запитання про платформу, яка постійно змінюється.

Найкраще місце для звернення за допомогою – форум громади. Що стосується програм з відкритим кодом, PrestaShop має широке та добре пов’язане співтовариство користувачів, готових допомогти. Дуже багато цих людей є розробниками, які люблять вирішувати проблеми. Ваше питання може бути лише проектом, який вони шукали.

Ось деякі інші корисні ресурси:

 • Посібники користувача – Будьте обережні: деякі посібники користувача – це понад 500 сторінок. Не зовсім перетравна кількість інформації.
 • Сторінки FAQ – Вони найбільш корисні, коли мова йде про процес налаштування.
 • Форуми користувачів – Відвідайте ці ресурси, коли у вас є конкретні питання.
 • Веб-квиток – Ви завжди можете спробувати цю опцію, але розраховуйте перенаправити на інший ресурс. Є невеликий шанс, що ви отримаєте стислу відповідь.
 • План підтримки – Якщо у вас є гроші, щоб спалити, ви можете записатись на план підтримки. Ціни обурливі, і ви обмежуєтесь лише кількома годинами допомоги на рік. Чесно кажучи, вам краще зателефонувати своєму зятю, який працює за комп’ютерами, або шукати свого ІТ-спеціаліста.
 • Чат в прямому ефірі – Коли ви відвідуєте сайт, доступна функція чату в прямому ефірі. Представник може чи не може відповісти. У такому випадку будьте готові почути крок продажів та нульову корисну інформацію. Зазвичай чат закінчується, коли вони надсилають вам електронний лист із посібником користувача. Найкраще заощадити власний час і просто перейти до посібника користувача.

Здається, несправедливо сказати, що обслуговування клієнтів PrestaShop погано. Платформа не розроблена для роботи з іншими продуктами на ринку. Що стосується програми з відкритим кодом, просто немає таких же очікувань, що стосується обслуговування та підтримки клієнтів. Однак, якщо ви хочете легкого доступу до підтримки, програма з відкритим кодом не є правильним вибором для вас.

Простота використання

Очевидно, що стосується налаштування вашого веб-сайту, то із продуктом з відкритим кодом є ще деякі роботи. Однак, що стосується простоти використання дизайну, PrestaShop може запропонувати багато.

Окрім CSS та HTML, користувачі можуть скористатися редактором переднього кінця для внесення змін та перегляду в режимі реального часу. Ця особливість зручна для початківців. Новачки можуть вносити невеликі зміни, коли вони йдуть, без необхідності викликати дизайнера за кожний маленький твіт.

Кожна сторінка у зворотному кінці має кнопку “Довідка” у верхньому правому куті. Це, мабуть, найкраща ставка для інформації, і це завжди у вашій лінії зору. Після первинного налаштування більшість власників бізнесу з базовим технічним досвідом повинні мати можливість легко запускати свій сайт.

Висновок

Чи варто вибрати PrestaShop для створення Інтернет-магазину?

Якщо ви маєте гнучкий бюджет і хочете створити середній та великий інтернет-магазин, то так. Що стосується платформ з відкритим кодом, PrestaShop є відмінним кандидатом. Він має надійний ринок і дозволяє створити професійний, функціональний та привабливий веб-сайт, який повністю налаштовується.

Для малого бізнесу, який продаватиме лише з десяток продуктів, для початку, вартість налаштування, мабуть, не варта. Все зводиться до бюджету.

Майте на увазі, що вам доведеться купувати додатки та звертатися за допомогою до дизайнерів та ІТ-експертів. Якщо ці кошти не допоможуть вам, то PrestaShop – це прекрасний спосіб випробувати необмежені варіанти та стати частиною постійно розвивається програми.

Порівняйте

PrestaShop

89

Шопіруйте

96

BigCommerce

95

Волюзія

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map