Огляд місячних фруктів 2016 року


Місячний фрукт

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

Місячний фрукт

Місячний фрукт. Незважаючи на те, що ви, можливо, не чули дещо смішного звучання назви, згідно з їхнім веб-сайтом, вони – номер один, який приймав розробник веб-сайтів у Великобританії. Приблизно понад 15 років компанія Moonfruit пропонує розробник веб-сайтів у традиційному стилі, який допомагає користувачам без досвіду кодування створити веб-сайт професійного вигляду, щоб керувати собою. Прочитайте наш огляд Moonfruit нижче.

Плюси

 • Суцільний діапазон тем
 • Getty Images доступні для більш високих планів
 • Файловий менеджер із пакетними завантаженнями
 • Знайоме почуття
 • Електронна комерція з безкоштовним планом

Мінуси

 • Не так просто, як інші розробники веб-сайтів
 • Редактор відчуває себе застарілим
 • Відсутність вбудованих віджетів
 • Обмежена інтеграція соціальних медіа
 • Не так просто, як інші розробники веб-сайтів

Огляд

 • Веб-сайт: www.moonfruit.com
 • Штаб-квартира: Лондон, Об’єднане Королівство
 • Рік заснування: 1999 рік
 • Побудовані сайти: 5 000 000+
 • Категорія: Програмне забезпечення для веб-сайтів Maker
 • Безкоштовний період випробовування: 14 днів
 • Гарантія повернення грошей: 14 днів

Moonfruit – це цікавий розробник веб-сайтів, який може сподобатися вашому почуттю ностальгії. Хоча він позиціонує себе як ще один повноцінний розробник веб-сайтів, йому не вистачає сучасного дотику до комплексних платформ, таких як Wix та Squarespace.

Редактор нагадає вам про старіші програми для настільних ПК Windows, що просто ідеально, якщо саме це вам найбільше комфортно. Він не містить усіх дзвінків повної бібліотеки віджетів або інтеграції соціальних медіа та всеосяжних інтеграцій, але якщо ви не збираєтесь їх використовувати, то навіщо їх використовувати?

Хто буде Moonfruit добре?

Moonfruit ідеально підходить людям, яким зручно користуватися старими інструментами та програмами для дизайну в стилі Windows, завдяки природі редактора.

Це може бути платформа для розгляду того, чи ведете ви малий бізнес, чи хочете відкрити невеликий інтернет-магазин. Це також може бути корисно дизайнерам, фотографам та художникам, а також тим, хто хоче створити унікальну сторінку подій.

Хто повинен уникати Moonfruit?

Якщо ви уявляєте, що на вашому веб-сайті стрічка Instagram прокручується вниз, якісь мелодії, які можна завантажити для покупців, або інші сучасні функції, які люди можуть очікувати в ці дні, то вам не пощастить. Схоже, Moonfruit невдовзі вводить такі функції.

Якщо у вас не так багато часу, щоб створити свій веб-сайт, Moonfruit можна сміливо налаштувати. А якщо ви хочете сучасного вигляду та вигляду, коли користуєтесь своїм будівельником, погляньте і деінде.

Наскільки масштабовані веб-сайти Moonfruit?

Коли ви вперше отримаєте собі безкоштовний веб-сайт Moonfruit, у вас буде один веб-сайт із 20 МБ пам’яті, з яким можна грати, обмежена пропускна здатність, п’ять сторінок і магазин з до 10 предметами. Верхній рівень цінових планів Moonfruit виділяє до 20 сайтів, необмежену кількість сторінок і пропускну здатність, 10 Гб пам’яті та до 1000 предметів у вашому магазині.

Оскільки Moonfruit з CDN розміщує веб-сайти, вам доведеться покладатися на їхні послуги, якщо ви очікуєте значного погіршення трафіку.

Яка репутація Moonfruit?

Клієнти Moonfruit здаються або з одного боку паркану, або з іншого: вони люблять свій веб-сайт та надані послуги, або ненавидять його і вважають, що служба клієнтів намагається виправити свої проблеми мляво. З того, що ми читали, ті, хто має проблеми, швидше за все, неправильно не читають інструкції або намагаються робити те, що редактор просто не здатний.

Ще одне врахування, яке слід врахувати, – це простої, які зазнав Moonfruit за останній рік. Веб-сайти користувачів можуть бути в режимі офлайн протягом дня, поки Moonfruit займається технічними проблемами. Атака DDOS у грудні 2015 року залишила деяких користувачів без своїх сайтів до трьох днів.

Чи є гарантія повернення грошей з Moonfruit?

Там точно. Ви можете створити свій веб-сайт за допомогою 15-денної безкоштовної пробної версії (яка нескінченно розширюється, окрім набридливих спливаючих вікон із проханням оновити план), а всі платні плани мають 14-денну гарантію повернення грошей.

Ми рекомендуємо повністю створити свій сайт протягом цього періоду. У Moonfruit бракує деяких особливостей – які ви можете не усвідомлювати, що хочете, поки не пізно – якщо ви вирішите будувати свій сайт повільно.

Ключові особливості

 • Гнучкий та зручний інтерфейс
 • Спеціальний код
 • Мобільний дружній
 • Вбудовані засоби електронної комерції
 • Віджет PayPal Mobile Checkout
 • Захист паролем для кожної сторінки
 • Інтегруйте магазин у Facebook
 • 62 Шаблони
 • Менеджер файлів для управління вмістом
 • Спеціальне доменне ім’я
 • Спеціальні фрагменти HTML
 • Інтеграція облікових записів Google Analytics та веб-майстрів

Вирок експертів галузі щодо Moonfruit

Експерти веб-сайту BuilderOverall дають Moonfruit справедливу оцінку. Програма має деякі чіткі обмеження, але для потрібної людини вона може бути доступним інструментом. Moonfruit пропонує недорогі плани ціноутворення, потужний інструмент для ведення блогів та інші зручні для користувача інструменти, які спрощують створення веб-сайту. Для критиків, головна проблема з Moonfruit полягає в тому, що він просто не в ногу з часом чи конкурентами.

Експерти коментують, що інтерфейс відчувається застарілим і може бути баггі. У програмі також відсутні інструменти звітності. Це може бути величезним недоліком для підприємств, які хочуть створити сайт і виростити свій бренд. Обмежені інструменти для редагування фотографій також можуть призвести до любительських веб-сайтів.

Moonfruit справді виконує свої обіцянки, але експерти швидко зазначають, що є більш сучасні альтернативи, які пропонують додаткові функції за порівнянну ціну. Місячний фрукт – це грунтовний вибір, але, можливо, не найкращий вибір.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,29017,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/moonfruit
 • 20 квітня 2016 року

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про Moonfruit

На кожен негативний відгук користувача щодо Moonfruit існує як мінімум два надзвичайно позитивних відгуки. Хоча деякі люди, які повністю розчарувались і навіть розлютили обслуговування клієнтів, значна частина була задоволена якістю та швидкістю отриманої послуги. Більшість користувачів повідомили, що їх проблеми швидко вирішуються.

Задоволені клієнти також вважають, що розробник веб-сайтів є простим у користуванні та надзвичайно привітним для початківців, які не мають досвіду дизайну. Користувачі коментували, що програма була інтуїтивно зрозумілою, працювала плавно та була простою у користуванні. Moonfruit не має великої кількості дзвіночків, які можуть бути ідеальними для новачків, які не хочуть зануритися в занадто багато функцій. Клієнти, які шукали просто і просто, були задоволені Moonfruit.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com
 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.moonfruit.com

Негативні відгуки споживачів та скарги на Moonfruit

Можливо, найкраще завжди остерігатися всього, що рекламується як безкоштовне. Незважаючи на те, що користувачі Moonfruit мають щось позитивне, що можна сказати про фактичного розробника веб-сайтів, вони менш задоволені методами виставлення рахунків та відсутністю обслуговування клієнтів. Здається, що “безкоштовно” поставляється з доданими рядками. На думку користувачів, Moonfruit не пропонує точно відкрити рахунки, і вирішення непотрібних платежів може створити справжній головний біль.

Ті, хто відчував, що їм несправедливо стягують плату або незрозуміло відмовляють у доступі до свого сайту, почали отримувати відчуття, що вся установка – це афера, призначена взяти їх гроші. Існує достатньо скарг, які повторюють ті самі проблеми, щоб викликати занепокоєння. Переконайтеся, що не засліплюєте слово “безкоштовно”.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com

Дизайн & Настроювання

Для створення вашого веб-сайту Moonfruit потрібно буде трохи натиснути, щоб ознайомитись з редактором. Кожен елемент, який ви вставляєте або вибираєте з шаблону, може бути переміщений куди завгодно в режимі перетягування, зміни розміру, змінених шрифтів, доданих посилань тощо, тощо, тощо.

Цей редактор сам по собі викличе спогади про старіші дизайнерські програми чи текстові редактори. Затишне почуття, але вам буде цікаво, чому вони не намагалися його трохи модернізувати. Навігація між різними частинами вашого веб-сайту, наприклад, сторінками блогу, магазином, звичайними сторінками та аналітикою, відносно легко отримати повішення.

Незважаючи на те, що не так багато елементів можна додати, кожен з них досить розширюваний, і його можна переміщувати будь-де на сторінці.

Ось деякі особливості дизайну платформи:

ОсобливістьОгляд
Шаблони веб-сайтівMoonfruit пропонує всім користувачам, незалежно від того, перебувають вони у вільному або верхньому плані, 62 шаблони на вибір. Незважаючи на те, що 62 шаблони не схожі на дуже багато, різноманітність між ними цілком правильна, на відміну від деяких інших сайтів.

Шаблони, можливо, не є найсучаснішими в моді веб-сайтів, але вони є професійними та чистими і є більш ніж адекватними для створення веб-сайту, який не виглядає на місці в 2016 році.

Слово попередження: ви не можете просто перемикати шаблони, коли ви вибрали один – вам доведеться перезапустити з нуля, якщо вирішите, що хочете чогось іншого.

Інтерфейс для веб-сайтівІнтерфейс для розробників веб-сайтів датований, і про це немає двох способів. Хоча це добре продумано і має все необхідне в одному місці, якщо ви порівнюєте його з деякими іншими розробниками веб-сайтів на ринку, ви будете розчаровані..

У самому редакторі у середині відображатиметься ваша поточна сторінка, панель дій у верхній частині для загального керування сайтом, ще одна панель уздовж лівої сторони для керування поточною сторінкою та плаваюче поле для керування елементами (якщо ви вибрано елемент).

Настроювання стилю сторінкиКожен елемент сторінки повністю настроюється і його можна переміщувати куди завгодно. При спробі зробити речі “просто так” це може розчаруватися. Функція “Мастер сторінки” надає вам можливість редагувати запущену тему на сторінках.
Навігація по сайтуНавігація по сайту робиться легко за допомогою меню, що випадає у верхньому лівому куті редактора, прямо під панеллю дій у верхній частині. У цьому меню перерахована кожна сторінка, яку можна вибрати для редагування.
Управління контентомMoonfruit має зручний менеджер файлів, в який можна завантажувати файли та отримувати їх, щоб розмістити їх на сторінках.
Фотографії та галереїНа жаль, ви можете завантажувати зображення лише з вашої локальної машини, і ви не можете редагувати їх у Moonfruit, вам доведеться заздалегідь розібратися з усім цим. Ви не можете залучити їх з Facebook тощо.

У конструктора є базовий віджет галереї, який представляє собою просто один ряд зображень. Залежно від вашої ситуації, це може бути неадекватністю зміни або оцінки вашої оцінки платформи.

Мобільна побудова сайтуХоча дизайн підходить для мобільних телефонів, вам потрібно буде мати загадку в програмі Mobile Editor, щоб знайти найкращий вигляд вашого сайту на мобільному пристрої. Немає ніде поблизу такої кількості варіантів дизайну, як версія для редагування робочого столу, але до неї легко звернутися через верхнє меню.
Інтеграція соціального обмінуНемає вбудованого віджета для спільного використання. Можливо, ви зможете використовувати спеціальний HTML-елемент для створення кнопок спільного доступу.
Дизайнерські послугиЖодних внутрішніх дизайнерських послуг не пропонується.

Особливості & Інструменти

Moonfruit може мати не такий повний спектр вбудованих функцій, як пропонують інші розробники веб-сайтів. Перевірте, що вони мають нижче.

ОсобливістьОгляд
НалаштуванняІм’я користувача, електронна пошта, пароль – ви готові до роботи! Вибравши шаблон, вам знадобиться деякий час, щоб створити свій початковий сайт. Moonfruit трохи складніше для початку, ніж скажімо, наприклад, Weebly.
Веб дизайнЗмініть кольори, шрифти, позиції, посилання та фони. Усі традиційні елементи, які ви очікуєте в редакторі.
Спеціальне доменне ім’яЗ вас уже є власне доменне ім’я, підключення якого легко та доступне для всіх планів. Якщо у вас його ще немає, ви отримуєте один із стандартним планом, два з планом Plus і три з планом Max.
Глибина навігаціїТільки один рівень навігації.
Віджети та програмиНе дуже багато віджетів, що не відповідають стандартному діапазону (текст, заголовки, форми, посилання, фрагмент HTML, зображення, меню, вставка файлів). Є віджет чату Chatango, Карти Google, Soundcloud, слайд-шоу Photosnack, канал Twitter та відео Vimeo або YouTube. Є кілька вбудованих віджетів магазину та блогу, але для всього іншого вам знадобиться якийсь спеціальний HTML-код.
МонетизаціяОкрім запуску інтернет-магазину, якщо вам подобаються монетизовані банери, їх потрібно буде додати через фрагмент HTML.
Статистика відвідувачівВи можете легко пов’язати обліковий запис Google Analytics і обліковий запис Google Webmaster зі своїм сайтом.
Фото, відео та аудіоДоступні дуже основні параметри фотографій, якщо ви хочете аудіо, він повинен бути через віджет Soundcloud і для відео, є віджети Vimeo та YouTube.
Ведення блогівОсновна платформа для ведення блогів є стандартною редактором. У вас немає можливості планувати публікації чи щось фантазійне.
Гугл-мапиДоступний віджет Google Maps
HTML-редакторВи не можете редагувати загальну сторінку, але ви можете додати спеціальні фрагменти HTML.
Інтеграція соціальних медіаВбудований лише віджет каналу Twitter. Для всіх інших плагінів соціальних мереж потрібні спеціальні фрагменти HTML. Є можливість створити Facebook-магазин для свого інтернет-магазину. Це воно. На наш погляд, це істотний мінус.
Форми та опитуванняВи можете легко додати форму через редактор. Лише основна форма (ім’я, електронна пошта, повідомлення) доступна у програмах Free та Lite.
Місце для зберіганняНа відміну від інших редакторів, у вас тут немає необмеженого варіанта зберігання. У вас є 20 МБ для вільного плану, 500 МБ для плану Lite, 1 ГБ зі стандартним планом, 5 ГБ для плану Плюс і 10 ГБ для плану Макс..
Інструмент для розсилкиНемає вбудованого інструменту для розсилки новин. Вам потрібно буде додати спеціальний віджет HTML, наприклад MailChimp.
ФорумНе існує вбудованої опції для додавання форуму.
Електронна комерція / Інтернет-магазинЄ інтернет-магазин, доступний для кожного плану. Ви можете додати від 10 до 1000 елементів, залежно від того, який план ви вибрали. Варіанти управління веб-магазином не такі вичерпні, як хотілося б багатьом людям. Інтернет-магазин рекомендується застосовувати тим, хто потребує лише основних функціональних можливостей магазину та функцій управління.
Інтеграція шлюзівЄдиний доступний шлюз платежів – PayPal.
SEO дружнімІснує можливість редагувати метатеги сторінки та короткий посібник із SEO, але це все.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Захист паролем доступний на кожній сторінці. Лише адміністратори сайту матимуть доступ, якщо вибрано.
Google® AnalyticsЛегко зв’яжіть свій сайт Moonfruit зі своїм обліковим записом Google Analytics.
Безпека веб-сайтівВи зобов’язані дотримуватися правильних процедур безпеки в Інтернеті щодо паролів тощо. Транзакції PayPal є безпечними.
Кілька мовMoonfruit також доступний французькою мовою.
Мобільна оптимізаціяСайти дещо оптимізовані для мобільних пристроїв, але, можливо, знадобляться подальші налаштування через редактор мобільних пристроїв.
Технологія CDNЗараз Moonfruit використовує CDN (мережу доставки вмісту) для швидшого використання своїх клієнтів у США.

Плани & Ціноутворення

Починаючи з Moonfruit, ви автоматично підписуєтесь на 15-денну безкоштовну пробну версію. Вони не скажуть вам, що це випробування можна продовжити і продовжити назавжди як частину їхнього вільного плану.

Кожен план має доступ до редактора, 62 шаблони, функціональність блогу та інтернет-магазин. Точки ціноутворення в порівнянні з іншими розробниками веб-сайтів.

Безкоштовний план

Безкоштовний план пропонується користувачам до тих пір, поки вони оновлюють свої веб-сайти, принаймні, кожні півроку. Користувачі отримують 20 МБ пам’яті пам’яті, 1 ГБ пропускної здатності, п’ять сторінок та десять предметів у своєму інтернет-магазині. Ви не зможете отримати доступ до обслуговування клієнтів (окрім перегляду підручників та дощок для громад), а на вашому сайті є реклама Moonfruit. Адреса вашого веб-сайту буде схожа на username.moonfruit.com.

Літ-план
4,50 дол. США на місяць, 6 дол. На місяць

План Lite дозволить вам отримати до 10 ГБ пропускної здатності та 500 МБ пам’яті. Ви зможете продати до 20 товарів у своєму магазині, а реклама Moonfruit зникне з вашого веб-сайту. Ви можете підключити доменне ім’я до свого сайту зараз або придбати його (за плату) через Moonfruit. Тепер ви також отримаєте доступ до електронної пошти Moonfruit.

Стандартний план
9 доларів США / місяць щорічно, 12 дол. США на місяць

На стандартному плані тепер ви можете мати необмежену кількість сторінок, 20 ГБ смуги пропускання та 1 Гб пам’яті. Ви зможете мати до 50 товарів у своєму інтернет-магазині. У вас є доступ до Формувальника форм та бібліотеки зображень Getty. Ви отримаєте кредит у програмі Google AdWords на суму 75 фунтів стерлінгів, щоб створити свій бізнес та одне доменне ім’я, якщо ви підпишитеся на річний план.

Плюс плану
15 доларів США / місяць щорічно, 20 доларів США щомісяця

Тепер у вас є можливість додавати до 10 різних веб-сайтів. Ви отримаєте все в стандартному плані, плюс необмежену пропускну здатність, 5 Гб пам’яті та до 150 товарів у своєму інтернет-магазині. Для тих, хто купує щорічно, ви отримаєте кредит AdWords та до 2 імен домену. Підтримка телефону також доступна на плані Plus.

План макс
26,25 дол. США / місяць щорічно, 35 дол. США на місяць

Для значних інвестицій у платформу план Plus надає все, що є в плані Plus, з 20 різних веб-сайтів, з 10 Гб пам’яті та до 1000 предметів у вашому інтернет-магазині. У вас також буде можливість мати три різні доменні імена, якщо ви підпишитеся на річний план.

Підтримка клієнтів

Підтримка через Moonfruit залежить від плану, який ви вибрали. Вони недоступні цілодобово, тому сподівайтеся трохи почекати відповіді. Перевірте, які варіанти наведено нижче.

 • Телефон
  Підтримка телефону пропонується користувачам на планах Plus і Max.
 • Підтримка електронної пошти
  Електронна адреса підтримки надається на планах Lite, Standard, Plus та Max. Часи відповіді різняться, хоча це зазвичай протягом одного дня.
 • Чат
  Немає функцій чату.
 • База знань
  Інтернет-база знань доступна через підтримку Moonfruit.
 • Відеоуроки
  Добре, доступний ряд відеоуроків.
 • Форум підтримки
  Доступний форум спільноти.
 • Додаткові параметри
  Швидке реагування на клієнтів через офіційні акаунти Twitter та Facebook.

Простота використання

Наскільки простий у використанні Moonfruit? Ми сказали б, що це близько середини діапазону. Щоб звикнути, потрібно трохи часу, але ви зрештою потрапите туди. Це перетягування, а елементи, які можна натискати, інтуїтивно зрозумілі для всіх, хто має фон Windows.

Якщо вам не потрібно багато віджетів – наприклад, для соціальних медіа чи реклами – вам, ймовірно, не потрібно буде додавати будь-які спеціальні елементи HTML. Користувацькі елементи HTML – це місце, де початківці починають втрачати надію, оскільки потрібно кодування!

Якщо ви початківець початківець або трохи технофоб – вас може переповнити редактор. Він пропонує макет дизайну, характерний для традиційної обробки текстів та дизайнерських програм. Дізнатися буде не так просто, якщо ви не знайомі з подібними програмами.

Іншим людям слід почувати себе як вдома, погравши близько 15 хвилин. За кілька годин ви зможете створити та опублікувати веб-сайт професійного вигляду.

Допомога пропонується через відео-уроки та форуми для тих, хто бореться з редактором та розробляє свою сторінку.

Висновок

Moonfruit може допомогти користувачам створити професійні веб-сайти за кілька коротких годин, за умови, що вони володіють базовими знаннями на комп’ютері. Його плани порівнянні з іншими розробниками веб-сайтів, і ви можете створити персональний або бізнес-сайт, який виконує потрібну вам роботу – до тих пір, поки ви будете лише після основних стандартних функцій.

Питання полягає в тому, що чомуВи б вибрали Moonfruit над одним із своїх конкурентів. Редактор та доступні віджети, схоже, на п’ять років відстають від інших розробників веб-сайтів навколо. І коли вони мають аналогічні ціни, вам доведеться подивитися, які переваги надає Moonfruit.

Звичайно, налаштування на кожній сторінці дуже багато, але й інші редактори пропонують це. Якщо вам подобається старий редактор дизайну типу, то Moonfruit може стати правильною платформою для вибору. Якщо ви користуєтеся безкоштовним інтернет-магазином (до 10 продуктів) і не заперечуєте проти реклами на своїй сторінці, то Безкоштовний план може бути прямо у вас на алеї.

Якщо ви перевіряєте Moonfruit, радимо подивитись і на конкуренцію – тому що ми думаємо, що вони, ймовірно, переможуть на них.

Порівняйте

Місячний фрукт

89

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map