Огляд Jimdo 2016


Джімдо

Відвідайте веб-сайт

9.3


Оцінка AWA

Джімдо

Конструктор веб-сайтів Jimdo народився в 2007 році від команди німецьких розробників і перетворився на повноцінного розробника веб-сайтів із супутниковими командами по всьому світу. Платформа – це сильний вибір для малого бізнесу, який хотів би створити простий сайт самостійно. Ця заява стосується особливо тих, хто потребує базової інтегрованої функції електронної комерції. Прочитайте наш огляд Jimdo нижче.

Плюси

 • Широкий набір електронної комерції
 • Добре підходить для ведення блогів
 • Працює з додатками для iOS та Android
 • Доступні редагування HTML та CSS
 • Сильні варіанти SEO для платних планів

Мінуси

 • Обмежений рахунок для Free Plan
 • Нелегко пересуватися по редактору
 • Не дозволяє декілька учасників
 • Обмежені шаблони
 • Немає можливості експорту на сайт

Огляд

 • Веб-сайт: www.jimdo.com
 • Штаб-квартира: Гамбург, Німеччина
 • Рік заснування: 2007 рік
 • Співробітники: 200
 • Побудовані сайти: 15 000 000+
 • Категорії: Програмне забезпечення для веб-сайтів Maker
 • Мови: Англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, японська, російська, голландська 
 • Безкоштовний період випробовування: 30 днів
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Спеціальна пропозиція Джимдо для самих розробників веб-сайтів, зроблених самими, полягає в цільових рішеннях електронної комерції. Платформа пропонує безкоштовні та платні плани з обмеженим вибором шаблонів, але з надійним набором додатків на веб-сайтах, які допоможуть створити ваш сайт. Платні плани пропонують надійне співвідношення ціни та якості з такими функціями, як аналітика, SEO та кілька електронних адрес.

Редактор – це не просто перетягування, але пропонує безліч налаштувань, коли шаблон буде обраний, і ви зможете переглядати доступні параметри.

Що найкраще використовувати Jimdo?

Jimdo дозволяє відкрити інтернет-магазин без попередніх знань про кодування. Навіть при плані JimdoFree у вас є можливість додати до вашого магазину до п’яти товарів. Він не такий важкий, як гравці, такі як Magento та Gambio, але ви все легко можете зробити самі.

Для кого Джимдо?

Jimdo – хороший вибір для малого бізнесу з інтернет-магазином. Додайте свої предмети, здійснюйте контроль запасів, обробляйте платежі через PayPal. Це легко. Якщо ви власник магазину Etsy і шукаєте іншу платформу, то Jimdo може стати відмінним вибором.

Оскільки у Jimdo також вбудована досить хороша платформа для ведення блогів, ви, можливо, хочете використовувати її і для цього – особливо якщо вам подобається оновлення в дорозі завдяки їх мобільним додаткам.

Для художників, дизайнерів чи творчих типів це буде не найкраща платформа для вас – інструмент не такий креативно налаштований, як інші в грі. Для тих, хто широко продає Інтернет, ви також можете спробувати інше рішення.

Наскільки масштабованим є веб-сайт Jimdo?

Технічно веб-сайт Jimdo може бути настільки великим, наскільки ви хочете, щоб це було! План Jimdo Professional пропонує необмежену кількість пам’яті, тому він може бути таким же багатим на медіа, як вам завгодно. План JimdoFree починається від 500 Мб.

Якщо ви хочете створити інтернет-магазин, який, можливо, вам хочеться одного разу перерости в мамонта, може бути краще пошукати в іншому місці. Інші платформи пропонують краще управління великими магазинами, плюс у Jimdo немає можливості експортувати ваш вміст у випадку, якщо вам потрібно перейти на інше місце.

Яку репутацію має Джимдо?

Джимдо – не одне з найбільших імен у грі на створення веб-сайтів, але це вже вісім років. Платформа пройшла кілька помітних оновлень, завдяки чому готові проекти людей виглядають більш професійними та сучасними, ніж попередні ітерації служби. 15 мільйонів веб-сайтів поки що створив Джимдо.

Платформа пропонує аналогічну політику конфіденційності для інших. Ваші контактні дані зберігаються, якщо ви не деактивуєте свій обліковий запис, він використовує файли cookie, реєструє вашу IP-адресу. Деталі ніколи не будуть продаватися. Зображення або файли, завантажені на ваш веб-сайт, можуть зберігатися в хмарних службах Amazon S3 або Nirvanix. Усі інші дані зберігаються на серверах Jimdo.

Чи має Джимдо гарантія повернення грошей?

Вдячно, так, і багато чого в цьому! Jimdo пропонує 30-денні безкоштовні випробування як їхніх планів JimdoPro, так і JimdoBusiness. Почніть з плану JimdoFree, а потім перейдіть на безкоштовну пробну версію JimdoPro або JimdoBusiness, якщо все виглядає добре.

Ключові особливості

 • Мобільний додаток
 • Захист паролем
 • Комплексна платформа блогів
 • SEO відео уроки
 • Інтеграція шлюзу платежів PayPal
 • Спеціальне доменне ім’я
 • Соціальні віджети
 • Оптимізовано для мобільних пристроїв
 • Інтеграція карт Google
 • Інтеграція Google Analytics
 • 500 МБ до необмеженого місця для зберігання
 • Підтримує 8 різних мов

Вирок експертів галузі щодо Джимдо

Загалом, Builder веб-сайтівЗазвичай експерти присуджують Джимдо хороший або середній рейтинг. Джимдо вирішив створити розробник веб-сайтів, який був би простим у використанні, і критики, безумовно, вважають, що досягли цієї мети. Навіть нові функції додаються з метою не робити речі надскладними. З Jimdo, досвід користувача стає на першому місці, і це зрозуміло як у їх підході до бізнесу, так і щодо їх продукту.

Найпоширеніша критика стосується шаблонів Джимдо. Серед розробників веб-сайтів це поширена скарга. Сподобається всім, особливо коли кожен користувач має різні смаки та очікування. Хороша новина полягає в тому, що Джимдо регулярно додає нові шаблони і пропонує надійні, мобільні дружні варіанти.

Зрештою, експерти більш ніж раді рекомендувати Джимдо всім, хто шукає цінність та простоту використання. Якщо це ваші основні пріоритети, ви не будете розчаровані програмним забезпеченням.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2470481,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/jimdo
 • 20 квітня 2016 року

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про Jimdo

Хоча безкоштовна версія Jimdo, безумовно, має деякі обмеження, було багато користувачів, які були задоволені кількістю інструментів та функцій, які були доступні безкоштовно. Це дозволяє будь-кому створити веб-сайт і зробити ім’я для себе в Інтернеті. Крім того, за допомогою потужних інструментів електронної комерції легко перетворити веб-сайт у повністю функціональний магазин.

Інші високо оцінені функції включають:

 • Редактор WYSIWYG. Хоча це може не перетягуватись, воно все ще дуже зручне в користуванні та допомагає створити веб-сайт.
 • Соціальна інтеграція. Від соціальних медіа не залишається, і Джимдо допомагає максимально використовувати ці інструменти.
 • Мобільні сайти. Клієнти зможуть легко переглядати ваш сайт на будь-якому пристрої.
 • http://www.websitetooltester.com/en/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Негативні відгуки споживачів та скарги на Jimdo

Більшість скарг на Джімдо спрямовані на безкоштовну версію. Користувачі були менш вражені вибором шаблонів, а не прихильником того, що Джимдо помітно показує його логотип як рекламу своїх послуг. Однак це досить стандартна практика для вільного програмного забезпечення і важко сперечатися із занадто великим врахуванням цінника.

Для тих, хто обрав платну версію, вони виявили, що користувальницький інтерфейс дещо не вистачає. Хоча редактор відносно простий у використанні, особливо в порівнянні з конкурентами, він не є справжнім інструментом перетягування. Для початківців, які шукають абсолютний найпростіший спосіб створення веб-сайту, це може бути справжнім вимикачем угод.

 • http://www.websitetooltester.com/en/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Дизайн & Настроювання

Коли ви перейдете на веб-сайт Jimdo, вони готові і чекають початку роботи зі своїм планом Jimdo Free. Спереду та в центрі сторінки він майже кричить на вас: “СТВОРИТЬ СВОЙ БЕЗКОШТОВНИЙ САЙТ”. Ну, добре, босе, якщо ви наполягаєте!

Звідти вас прийнято відвідувати сторінку шаблонів, і тут, для початку, вам потрібно вибрати 15. Я знаю, обмежений, але ви можете змінити його, як тільки ви почнете, оскільки в плані JimdoFree можна вибрати 40, а в платних планах – більше. Ви також можете придбати шаблони у зовнішніх постачальників, якщо бажаєте. Існує навіть порожній шаблон, якщо вам корисно кодування CSS та HTML.

Після того, як ви зрозуміли, з яким шаблоном ви хочете працювати, вас перевезуть до редактора. Редактор Jimdo невмілий і сучасний. У правій частині сторінки є невелика смужка редагування. Натиснувши на кожен елемент макета веб-сторінки, ви можете змінити його, але ви не можете легко переміщувати елементи. Як ми вже торкалися раніше, це не просто перетягування.

Вам потрібно буде провести деякий час, граючи з елементами в редакторі, перш ніж почати збирати свій сайт. До цього редактора не найпростіший редактор, і ми радимо ознайомитись з допомогою онлайн-довідки чи відео YouTube, щоб розпочати роботу..

Як тільки ви отримаєте руку додати елементи до свого макета та налаштувати їх потім, орієнтуватися на речі буде помітно простіше. Це не найкращий редактор, з яким ми стикалися, але впевнений, що не найгірший. На вашу сторінку є багато добре продуманих елементів.

Фотографії можна додавати з каталогу комп’ютера або з вашого акаунта DropBox, і вам знадобиться посилання на будь-яке відео, яке ви хочете додати. На жаль, не існує інтернет-сховища всіх ваших файлів, на вибір, на жаль. Також немає вбудованого редактора фотографій, тому вам доведеться виправляти зображення, перш ніж вставляти їх.

Налаштовуючи фони, у вас є можливість фіксованого зображення чи стилю, слайд-шоу чи відео.

Не хвилюйтеся, якщо вам не сподобається те, як виглядає ваш шаблон, коли ви перебуваєте на півдорозі або закінчили роботу. Дизайн Jimdo означає, що ви можете будь-коли змінити шаблон, не втрачаючи жодних даних.

Особливості & Інструменти

Давайте трохи поглянемо на кілька цікавих речей, які Джімдо може зробити, що конкуренція може просто не зробити.

Мобільний розвиток

Якщо ви постійно ходите в дорозі або вам потрібно постійно регулярно публікувати публікації на своєму веб-сайті, Jimdo повідомив вас про це. Ви можете зробити всю розробку свого веб-сайту просто за допомогою програм iOS або Android Jimdo. Вони обидва доступні у відповідних магазинах додатків.

Електронні листи

Якщо ви хочете отримати професійний веб-сайт для бізнесу в Інтернеті, ви хочете адресу електронної пошти – [email protected]. Це не доступно у версії JimdoFree, але в планах JimdoPro та JimdoBusiness ви отримуєте одну електронну адресу (до 3-х переадресаційних адрес) та 20 електронних адрес (з необмеженою кількістю переадресації) відповідно.

Хостинг сайту

Jimdo пропонує власний хостинг, що означає, що вам не потрібно турбуватися про пошук зовнішнього постачальника для зберігання даних. Це також означає, що може бути важко оптимізувати час завантаження, якщо вони важкі для медіа – і у вас не буде інших варіантів.

Мобільна оптимізація

Мобільна оптимізація – це легкий удар із Джимдо – вони все це роблять за вас! Ви можете перевірити, як виглядає ваш мобільний сайт, скориставшись опцією попереднього перегляду пристрою на правій панелі інструментів.

Захист паролем

Jimdo пропонує можливість захистити паролем одну сторінку вашого сайту за допомогою плану JimdoFree, п’ять сторінок з планом JimdoPro і необмежену кількість сторінок з планом JimdoBusiness..

Ведення блогів

З Jimdo є досить всебічна платформа для блогів. Сюди входить можливість додавання GoogleMaps, завантаження файлів, розділів коментарів, користувацьких HTML-віджетів тощо. Єдиним недоліком функції блогу є те, що ви не можете планувати публікації.

SEO

Jimdo має відео-уроки щодо SEO від RankCoach, щоб допомогти користувачам плану JimdoPro та JimdoBusiness, і різні ступені розширення SEO для кожного плану.

Рішення електронної комерції
Jimdo – відмінний варіант для малого бізнесу. Платформа має чудову базу для побудови невеликого інтернет-магазину. Програма дозволяє користувачам відстежувати інвентар, автоматизувати відповіді електронною поштою на клієнтів, а також відкривати та закривати ваші замовлення.

Єдиний шлюз платежів, який повністю сприяє Jimdo, це PayPal. Для здійснення транзакцій рекомендується використовувати обліковий запис PayPal Business. Усі транзакції не стягують зборів на стороні Джимдо.

ОсобливістьОгляд
НалаштуванняЗнадобиться час, щоб ознайомитись із системою
Веб дизайнВиберіть макети сторінок, налаштуйте кольори, додайте текстури та багато іншого. Високо налаштований, але не чистий перетягування
Спеціальне доменне ім’яДоступно разом з планами JimdoPro та JimdoBusiness
Глибина навігаціїДоступні два підрівні
Віджети та програмиФотогалереї, YouTube, соціальні медіа тощо.
МонетизаціяGoogle AdSense доступні, партнерські посилання, банерні оголошення
Статистика відвідувачівДоступно через Google Analytics на платних планах
Фото, відео та аудіоВаріанти обмеженого формату мультимедіа – вбудований код лише для аудіо
БлогСтандартна платформа для ведення блогів Додайте в дискусію для більш корисного розділу коментарів
Гугл-мапиДоступний елемент Карт Google
HTML-редакторДоступно редагування HTML як для настільних, так і для мобільних сайтів
Інтеграція соціальних медіаДодайте Facebook, як кнопки, канал Twitter тощо.
Форми та опитуванняЕлемент форми доступний
Місце для зберігання500 Мб для плану JimdoFree, 5 Гб для плану JimdoPro, необмежено для плану JimdoBusiness
Інструмент для розсилкиJimdo рекомендує додати форму реєстрації MailChimp на свій веб-сайт та скористатися їх послугами
ФорумФункція лише гостьова книга
Електронна комерція / Інтернет-магазинКомплексні рішення
Інтеграція шлюзівPayPal
SEO дружнімПлан JimdoPro – метаописи, URL-адреси, теги зображень. План JimdoBusiness – виключити сторінки, 301 переадресацію
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Захист паролем на одній сторінці для плану JimdoFree, п’ять сторінок на плані JimdoPro та необмежений для плану JimdoBusiness. Немає варіантів пароля в публікаціях блогу
Google® AnalyticsДоступно на платних планах
Безпека веб-сайтівВеб-сайти зберігаються на захищених серверах Jimdo
Кілька мовПлатформа та форуми доступні на 8 різних мовах
Мобільна оптимізаціяАвтоматично оптимізовано для мобільних пристроїв
Технологія CDNКілька серверів у різних країнах

Плани & Ціноутворення

Спробуйте спробувати план JimdoFree Jimdo, якщо ви думаєте, що розробник веб-сайту може бути правильним вибором для вас. Додайте всі елементи та функціональні можливості та перевірте, чи спрацьовує він, а потім, якщо ви щасливі, можете перейти до однієї з безкоштовних випробувань плану. Безкоштовні випробування тривають 30 днів, тому у вас є достатньо часу, щоб перевірити їх.

План JimdoFree

JimdoFree надає вам обмежений діапазон основних функціональних можливостей для роботи. Ми не рекомендуємо це для тих, хто намагається зробити щось серйозне. Більше дегустатора зрозуміти, чи можуть платні плани добре відповідати вашим потребам.

План JimdoFree поставляється з:

 • 500 МБ пам’яті
 • одна сторінка захищена паролем
 • додаток iOS або Android – якщо ви вирішили ним користуватися
 • дуже обмежений SEO – мета-заголовок та метаопис домашньої сторінки, перевірка індексації Google та попередній перегляд вашого переліку в Google
 • до 5 списків магазинів
 • максимальна сума доставки
 • можливість встановити безкоштовну доставку для великих замовлень

У безкоштовній версії будуть розміщені рекламні сторінки Jimdo в нижній частині вашого веб-сайту. Назва вашого веб-сайту також буде у формі yourwebsite.jimdo.com. Перевага полягає в тому, що ви можете зберегти свій безкоштовний сайт Jimdo назавжди.

Платні плани

Якщо ви серйозно ставитесь до свого веб-сайту, тоді вам захочеться піднятися на один із платних планів Джимдо. Ціноутворення дуже конкурентоспроможне порівняно з іншими виробниками інтернет-магазинів. У планах є без реклами, на відміну від їх колеги. У вас є можливість перенести своє доменне ім’я в будь-який із цих планів або отримати нове користувацьке (у формі www.yourwebsite.com) також.

JimdoPro
7,50 дол. США на місяць (щорічно)

План JimdoPro включає все в план JimdoFree разом з:

 • 5 Гб пам’яті
 • П’ять захищених паролем сторінок
 • Одна електронна адреса та до 3 адрес для переадресації
 • розширена підтримка клієнтів
 • статистика сайту
 • ваш колонтитул
 • мобільна експресна сторінка
 • більше SEO – користувацькі URL-адреси сторінок, заголовки мета-сторінок, мета-описи сторінок, карта XML, rankCoach
 • до 15 списків магазинів
 • можливість встановити ціну списку

План JimdoBusiness
20 дол. США на місяць (щорічно)

JimdoBusiness пропонує повний набір засобів Jimdo. Він ґрунтується на особливостях, передбачених планом JimdoPro. Найбільш корисною перевагою, на нашу думку, є можливість додавати необмежену кількість предметів у ваш магазин. Ознайомтеся і з іншими перевагами:

 • необмежене зберігання
 • необмежену кількість захищених паролем сторінок
 • 20 електронних адрес та необмежена адреса переадресації
 • підтримка клієнтів вищого рівня
 • Новий користувацький домен
 • розширений SEO – метатеги роботів та переадресації URL-адрес
 • необмежений список магазинів
 • коди знижок
 • спеціальна сторінка підтвердження замовлення
 • доставка на вазі
 • Доставка на основі тегів
 • Варіант оплати смугою

Примітка. Існують додаткові додатки, такі як преміум-домени (наприклад, пропозиції, .поставка), які також можна придбати.

Підтримка клієнтів

У Jimdo існує великий форум спільноти, і не тільки це, вони виходять на восьми різних мовах! Форуми – це місце, де користувачі ставлять запитання, а відповіді надають або інші користувачі, або модератори форуму. Копаючись чи задаючи собі запитання, ви повинні отримати відповідь, яку шукаєте.

Ви можете ознайомитись з онлайн-підручниками, щоб ознайомити вас з основами, а ще цікавіше – декілька безкоштовних онлайн-вебінарів, які допоможуть вам з такими темами, як “Основи SEO”.

Швидкість відповідей змінюється при надсиланні запитань на адресу команди. Для платних планів ви переглядаєте від 1 до двох робочих днів, тоді як безкоштовні користувачі можуть зачекати трохи довше, ніж це.
На веб-сайті завжди є варіант прямого чату – однак час очікування може становити до 2 годин. Це допомагає, якщо у вас є час, щоб провести сидячи перед комп’ютером, займаючись іншими справами. Послуга доступна лише за 9:00 до 17:00 за тихоокеанським часом, тому може не працювати для людей в інших куточках світу.

Простота використання

Jimdo – це не найпростіша платформа, яку можна сповістити на початку. Вам доведеться влаштуватися на добрі кілька годин, ознайомившись, як ним користуватися. Редактор не настільки інтуїтивний, як інші, з якими ми стикалися. Однак, як тільки ви це освоїли, налаштувати веб-сайт легко.

Пересічний користувач повинен мати можливість підключити свій веб-сайт у вихідні без проблем. Сюди входить і функціонал магазину платформи Jimdo.

Найкраще в Jimdo – це те, що коли ви налаштуєтеся, додавати додаткові елементи або змінювати дизайн досить просто. Якщо ви зробите багато оновлень свого веб-сайту, то Jimdo стане гарною платформою для використання.

Це не надто настроюється – але здебільшого користувачі не проти. Якщо ви не вибагливий у дизайні і хочете щось, що все-таки виглядає добре, але більше стосується цього функціональність – тоді вам може пощастити. Якщо ви робити знайте HTML або CSS, проте ви можете налаштувати вміст серця.
Для вас, керування веб-сайтами, платні плани мають вбудовану аналітику, а також пропонують досить хороший вибір варіантів SEO. Є сайти, створені Джимдо, які займають перше місце за своїми результатами – але вам потрібно спочатку докласти трохи важкої роботи.

Висновок

Jimdo має багато сенсу вивчити, чи хочете ви відкрити свій маленький магазин в Інтернеті. Це ідеально для людей, які бажають вийти з платформи, наприклад eBay чи Etsy, і замість цього зробити свою справу. Платні плани коштують недорого, і структура платформи працює з мінімальною суєтою після того, як ви її розвісите.

Оновлення просте легко, і якщо ви задоволені просто використанням PayPal (або Stripe для користувачів JimdoBusiness), то це без стресу можливість захопити фрагмент Інтернету. SEO-функції Джимдо навіть можуть зробити вас високоефективним веб-сайтом з невеликою практикою.

Якщо ви хочете створити свій невеликий веб-сайт електронної комерції, не турбуючись про те, щоб пройти курс збоїв у кодуванні, то Jimdo, ймовірно, для вас.

Блогери світу також можуть знайти Джимдо правильним вибором. Сторінка блогів платформи досить обширна, і хоча ви не можете планувати публікації, у вас є можливість зберегти чернетки на потім.

Ми рекомендуємо перевірити Джимдо, якщо ви потрапили в одну з цих категорій або ви спробували інших розробників веб-сайтів для вашого особистого проекту і ще не знайшли потрібного..

Порівняйте

Джімдо

93

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map